Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 23:37   #1081
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

czesc dziewczynki ja co prawda nie z krakowa ale tak was tutaj podgladam i czytam wasze posty bo pewnie wiekszosc zakupow czyt. sukienke ,garnitur i dodatki bedziemy kupowac w krakowie..takze moze cos ciekawego podsuniecie jesli chodzi o obraczki to w wiekszych miastach sa dosc drogie a moze pojedziecie do miasta gdzies kolo krakowa gwarantuje wam mniejsza cene za naprawde piekne i ,,porzadane,, obraczki
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:42   #1082
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez malgosia1987 Pokaż wiadomość
za 1 dzien niestety... ponoc bez znajomosci jest 4200 a mozecie mi kogos tanszego polecic??
dużo, jak za jeden dzień to bardzo dużo, my płacimy 2000 za jeden dzień i zespół liczy 4
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 07:15   #1083
malgosia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
dużo, jak za jeden dzień to bardzo dużo, my płacimy 2000 za jeden dzień i zespół liczy 4

no wlasnie tez mi sie wydaje, ze to sporo... podobno koles powiedzial, ze postara sie zejsc do 3200 gdyby zszedl do 2500-2800 to bym sie zdecydowala

a mozecie mi polecic jakis zespol, ktory bralby wlasnie w takim przedziale?? najlepiej do 4 osob, bo na sali nie mam chyba az tyle miejsca dla orkiestry, zeby ich az 6 byla... a slub mam 4.09.2010.

i jeszcze jedno wiecie moze czy w parafii św. Józefa w Podgórzu mozna brac bez problemu slub jak sie nalezy do innej parafii... moj tata mowi, ze w swojej chyba trzeba bedzie zaplacic odstepne jak sie nie bedzie w niej chcialo... i gdzie mam najpierw pojsc? do swojej parafii?
malgosia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 07:46   #1084
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ja jak szukalam zespolu na 2010 rok to malo ktory schodzil ponizej 3000 nawet te 3-osobowe krzyczaly conajmniej 3 tys.

no i niestety przy wyborze zespolu nie tylko cena sie liczy, ale to jak graja... wiekszosc jest tragiczna
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:04   #1085
migotka0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My za swój zespół (4os.) na 2009 rok płacimy 2500zl...wiem, że podnieśli swój cennik na 2010r.Doszły mnie słuchy, że teraz biorą 3200zł..

Ja się cieszę bo kupiłam sobie ślubną biżuterie i część bielizny
W tygodniu załatwiliśmy USC, akty chrztu i teraz zostało Nam tylko spisanie protokołu i danie na zapowiedzi.
No i poprosiłam koleżankę czy zostanie moim świadkiem - zgodziła się yuuupi
migotka0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:04   #1086
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez malgosia1987 Pokaż wiadomość
no wlasnie tez mi sie wydaje, ze to sporo... podobno koles powiedzial, ze postara sie zejsc do 3200 gdyby zszedl do 2500-2800 to bym sie zdecydowala

a mozecie mi polecic jakis zespol, ktory bralby wlasnie w takim przedziale?? najlepiej do 4 osob, bo na sali nie mam chyba az tyle miejsca dla orkiestry, zeby ich az 6 byla... a slub mam 4.09.2010.

i jeszcze jedno wiecie moze czy w parafii św. Józefa w Podgórzu mozna brac bez problemu slub jak sie nalezy do innej parafii... moj tata mowi, ze w swojej chyba trzeba bedzie zaplacic odstepne jak sie nie bedzie w niej chcialo... i gdzie mam najpierw pojsc? do swojej parafii?
Ja biorę ślub w parafii św. Józefa ale jestem parafianką i nie wiem jak to jest, zawsze możesz tam zadzwonić i zapytać księża są bardzo mili
migotka pochwal się zakupami gratuluje załatwienia spraw w USC to wydarzenie jak nic
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 00:01   #1087
MyTigersAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 220
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Hmmm chciała bym tak marzy mi się ścięcie włosów na boba, ale póki co mój TŻ nie chce o tym słyszeć zobaczymy po ślubie...bo już mnie męczą moje włosy, mam grube i ciężkie, gęste i czasem nie wiem co mam z nimi zrobić
Oj, znam to. Miałam bardzo długie włosy - też grube i ciężkie przy czym falowane. I w pewnym momencie miałam już ich dość - non stop nosiłam spięte. TŻ się zgodził na ich obcięcie i poszły na taką długość jak teraz noszę - ale o krótszych nie chce słyszeć Teraz jak do ślubu zapuściłam trochę to też mnie aż nosiło. W poniedziałek po ślubie poszłam od razu obciąć

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
hm... to ja sie i tam wybiore
No tak - tylko my kupowaliśmy zanim złoto poszło w górę - tak mi się teraz przypomniało Ale już chyba znowu nie jest z nim źle
MyTigersAngel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 11:11   #1088
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A ja mam taki mały problem, nie mogę się zmobilizować do nauki testów na prawo jazdy...są tak głupie pytania, że masakra!!!! i przez to mam zgrzyty z TŻ bo on tego nie rozumie i po części ma racje ale ja nie potrafię się przełamać, uczyłam się do urlopu, potem już nawet nie otworzyłam tych testów robię wszystko, aby tylko nie sięgnąć bo te testy...brrrr ale jestem LEŃ!!!!!
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:50   #1089
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
A ja mam taki mały problem, nie mogę się zmobilizować do nauki testów na prawo jazdy...są tak głupie pytania, że masakra!!!! i przez to mam zgrzyty z TŻ bo on tego nie rozumie i po części ma racje ale ja nie potrafię się przełamać, uczyłam się do urlopu, potem już nawet nie otworzyłam tych testów robię wszystko, aby tylko nie sięgnąć bo te testy...brrrr ale jestem LEŃ!!!!!
ja sie tych testow nawet nie uczylam tylko je sobie czasem wlaczalam i rozwiazywalam. jak cos zaznaczylam zle to juz potem zazwyczaj pamietalam to pytanie i zaznaczalam poprawnie
i takim sposobem wszystkie te pytania przyswoilam sobie dosc blyskawicznie
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:58   #1090
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja sie tych testow nawet nie uczylam tylko je sobie czasem wlaczalam i rozwiazywalam. jak cos zaznaczylam zle to juz potem zazwyczaj pamietalam to pytanie i zaznaczalam poprawnie
i takim sposobem wszystkie te pytania przyswoilam sobie dosc blyskawicznie
Tylko w Anglii jest ich znacznie więcej niż w Polsce jest ich na samym egzaminie chyba około 50.... a książka zawiera 15 rozdziałów w każdym około 50 pytań...masakra!!!!
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 12:08   #1091
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Tylko w Anglii jest ich znacznie więcej niż w Polsce jest ich na samym egzaminie chyba około 50.... a książka zawiera 15 rozdziałów w każdym około 50 pytań...masakra!!!!
to wystarczy tylko dluzej posiedziec pewno stopien trudnosci przyswajania podobny
nie wiem, moze mi sie to wydaje banalne, bo ja jestem mistrzem w pamietaniu takich rzeczy a jak juz sie gdzies walne i zobacze jak ma byc poprawnie to nie ma sily zeby mi sie to nie wrylo samoistnie w pamiec
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 12:14   #1092
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to wystarczy tylko dluzej posiedziec pewno stopien trudnosci przyswajania podobny
nie wiem, moze mi sie to wydaje banalne, bo ja jestem mistrzem w pamietaniu takich rzeczy a jak juz sie gdzies walne i zobacze jak ma byc poprawnie to nie ma sily zeby mi sie to nie wrylo samoistnie w pamiec
tak to zrozumiałe, że pamięta się popełniane błędy ja to wszystko wiem i rozumiem, ale przeraża mnie ten leń
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 18:12   #1093
majooda
Przyczajenie
 
Avatar majooda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Tylko w Anglii jest ich znacznie więcej niż w Polsce jest ich na samym egzaminie chyba około 50.... a książka zawiera 15 rozdziałów w każdym około 50 pytań...masakra!!!!
Hej dziewczyny.
Ewurka, nie stresuj sie ta liczba pytan, wiele z nich jest typu: co robisz po spozyciu alkoholu
a/ jade, ale powoli
b/nie prowadze w ogole
c/prowadze, ale po zjedzeniu cieplego posilku

tak wiec RELAX
wiem co mowie, zdalam teorie w Anglii okolo 4 tygodni temu

u mnie pozostal jeszcze problem kwiatow i fryzury w sumie.... nie liczac spraw urzedowych, znalezienia przedmalzenskich kursow katolickich, u mnie lokalnie... ale dowiem sie wkrotce mam nadzieje... od polskiego ksiedza

moj zespol w Krakowie bierze 3.900 zl. Tez wydawalo mi sie strasznie duzo (w Anglii wydaje sie byc taniej), ale rodzice powiedzieli, ze zespol jest swietny i na poziomie, wiec sie zdecydowalam... no i dalam im 2 piosenki do nauczenia sie i powiedzieli, ze nie ma sprawy

Nie wiem, czy macie to samo, ale jakos tak dziwnie - tyle do zalatwiania i tyle decyzji do podjecia, a ja tego slubu i wesela w ogole jeszcze nie czuje

pozdrawiam i nie dajmy sie zwariowac
__________________
3. pazdziernika 2009 wychodze za maz!!!
majooda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:26   #1094
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez majooda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ewurka, nie stresuj sie ta liczba pytan, wiele z nich jest typu: co robisz po spozyciu alkoholu
a/ jade, ale powoli
b/nie prowadze w ogole
c/prowadze, ale po zjedzeniu cieplego posilku

tak wiec RELAX
wiem co mowie, zdalam teorie w Anglii okolo 4 tygodni temu

u mnie pozostal jeszcze problem kwiatow i fryzury w sumie.... nie liczac spraw urzedowych, znalezienia przedmalzenskich kursow katolickich, u mnie lokalnie... ale dowiem sie wkrotce mam nadzieje... od polskiego ksiedza

moj zespol w Krakowie bierze 3.900 zl. Tez wydawalo mi sie strasznie duzo (w Anglii wydaje sie byc taniej), ale rodzice powiedzieli, ze zespol jest swietny i na poziomie, wiec sie zdecydowalam... no i dalam im 2 piosenki do nauczenia sie i powiedzieli, ze nie ma sprawy

Nie wiem, czy macie to samo, ale jakos tak dziwnie - tyle do zalatwiania i tyle decyzji do podjecia, a ja tego slubu i wesela w ogole jeszcze nie czuje

pozdrawiam i nie dajmy sie zwariowac
Fajowo, że już zdałaś ja nie mogę się doczekać...a mój TŻ to chyba jeszcze bardziej w końcu będzie mógł spać jak będzie miał wolne, a nie wstawać specjalnie, aby mnie odwieżć... hehe
Ja też jakoś nie myślę o ślubie strasznie i nie przeżywam, czasami śnią mi się jakieś koszmarne rzeczy związane ze ślubem, weselem...może to jakiś stresik? ale nie wariuje, są ważniejsze rzeczy w życiu
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 15:11   #1095
migotka0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Moja biżuteria Jak myślicie dziewczyny, może być?

Do załatwionych spraw mogę doliczyć spisanie protokołu i daliśmy również na zapowiedzi Praktycznie sprawy papierkowe są już na półmetku. Teraz w połowie czerwca mamy się zgłosić po odbiór zapowiedzi i z uzyskaną licencją zgłosić się do Ojca, który zajmuję się ślubami w naszym kościele.


Co do "prawka" to zamierzam je zrobić po wakacjach, ale tu w Krakowie. Całe życie miałam opory i nie chciałam mieć prawka bo wydawało mi się, że ja się do tego nienadaje. Ale są nieraz momenty, w których prawko bardzo by mi się przydało. Więc a co tam spróbuje je zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18-05-09_1456.jpg (28,0 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez migotka0808
Czas edycji: 2009-05-20 o 15:16
migotka0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 15:38   #1096
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez migotka0808 Pokaż wiadomość
Moja biżuteria Jak myślicie dziewczyny, może być?

Do załatwionych spraw mogę doliczyć spisanie protokołu i daliśmy również na zapowiedzi Praktycznie sprawy papierkowe są już na półmetku. Teraz w połowie czerwca mamy się zgłosić po odbiór zapowiedzi i z uzyskaną licencją zgłosić się do Ojca, który zajmuję się ślubami w naszym kościele.


Co do "prawka" to zamierzam je zrobić po wakacjach, ale tu w Krakowie. Całe życie miałam opory i nie chciałam mieć prawka bo wydawało mi się, że ja się do tego nienadaje. Ale są nieraz momenty, w których prawko bardzo by mi się przydało. Więc a co tam spróbuje je zrobić
zawsze warto spróbować, ja jeżdziłam w Polsce, ale nie skończyłam z przyczyn osobistych teraz nadrabiam zaległości a po ślubie zakładam aparat na żeby zawsze mi się marzył, a jakoś mi tak schodziło
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:02   #1097
malenstwoKr
Raczkowanie
 
Avatar malenstwoKr
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
zawsze warto spróbować, ja jeżdziłam w Polsce, ale nie skończyłam z przyczyn osobistych teraz nadrabiam zaległości a po ślubie zakładam aparat na żeby zawsze mi się marzył, a jakoś mi tak schodziło
Ja też po ślubie mam zamiar założyć


Dziewczyny Wy macie suknie na kole czy bez koła??? bo już nie wiem na co się zdecydować. Nie podoba mi się jak przy przekraczaniu progu widać całe nogi, bo koło się uniesie. Z chęcią posłucham Waszych opini.
__________________
Nasz Ślub 03.10.2009


http://www.suwaczek.pl/cache/5face29211.png
malenstwoKr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:59   #1098
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez malenstwoKr Pokaż wiadomość
Ja też po ślubie mam zamiar założyć


Dziewczyny Wy macie suknie na kole czy bez koła??? bo już nie wiem na co się zdecydować. Nie podoba mi się jak przy przekraczaniu progu widać całe nogi, bo koło się uniesie. Z chęcią posłucham Waszych opini.
ja mam tylko halke, żadnego koła zresztą cała moja suknia jest skromna ale każdy lubi coś innego
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:08   #1099
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, macie jakieś namiary na tani samochód do slubu? Wczioraj zadzwonilismy do wujka, który miał nas zawieźć. Dla nas było oczywiste, że po mnie w samochodzie jedzie Tż, świadek i kierowca (w tym wypadku wujek). A oni nam wczoraj mówią, że ciocia też musi jechać bo oni się nigdy nie rozstaja. Że takie są ich warunki. I co teraz?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 21:39   #1100
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś namiary na tani samochód do slubu? Wczioraj zadzwonilismy do wujka, który miał nas zawieźć. Dla nas było oczywiste, że po mnie w samochodzie jedzie Tż, świadek i kierowca (w tym wypadku wujek). A oni nam wczoraj mówią, że ciocia też musi jechać bo oni się nigdy nie rozstaja. Że takie są ich warunki. I co teraz?
hehe śmieszne to troche ale może uda Wam się ich przekonać do zmiany decyzji???? to tylko chwilka, a nie rozstają się na zawsze przecież
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 21:44   #1101
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez malenstwoKr Pokaż wiadomość
Ja też po ślubie mam zamiar założyć


Dziewczyny Wy macie suknie na kole czy bez koła??? bo już nie wiem na co się zdecydować. Nie podoba mi się jak przy przekraczaniu progu widać całe nogi, bo koło się uniesie. Z chęcią posłucham Waszych opini.
ja wiem ze bez kola bo raz niewyobrzam sobie tanczyc z kolem z tymi akrobaccjami ktore ja potrafie wykonywac w tancu , dwa nie podoba mi sie bo znac je na all zdjeciach...

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś namiary na tani samochód do slubu? Wczioraj zadzwonilismy do wujka, który miał nas zawieźć. Dla nas było oczywiste, że po mnie w samochodzie jedzie Tż, świadek i kierowca (w tym wypadku wujek). A oni nam wczoraj mówią, że ciocia też musi jechać bo oni się nigdy nie rozstaja. Że takie są ich warunki. I co teraz?
nie mampoki co namiarow ale moze ciotostwo wujostwo zartowalo ?
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 09:28   #1102
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
hehe śmieszne to troche ale może uda Wam się ich przekonać do zmiany decyzji???? to tylko chwilka, a nie rozstają się na zawsze przecież
Niestety nie. Oni jak się uprą to nie ma zmiłuj.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 17:43   #1103
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cześć kochane właśnie jestem w Polsce juz drugi dzień Jeszcze 2 ,5 dnia i znowu powrót a tu sie tak nie chce bo tu pyszne jedzonko !!!!

Mam sporo zaległości bo jak pisałam mieszkam na nowym mieszkanku w UK i nie mamy jeszcze internetu

Ale do rzeczy hihihi

Zamówiłam obraczki za 1100 para z zółtego złota z grawerem wiec nie gładkie u złotnika o którym pisałam kiedyś ze sie do niego wybiore jak bede w PL . Bardzo miły Pan ma wzory mozna przymierzyc , robi do Apartu a cena połowa mniejsza!!!

Sciełam włosy i jestem bardzo zadowolona

Byliśmy w USC wybralismy papiety bez problemu i spisalismy protokół

Dzis zaczynamy roznoscic zaproszenia rodzinie z krk .

Czeka mnie jeszcze przymiarka sukni , wizyta u P.Agaty i makijaz ślubny.

Kupiłam kilka fajnych ciuchów i jest git hehe.

Buziaki mam nadzieje ze szybko bede miała neta bo mi sie teskni za wami
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:40   #1104
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Cześć kochane właśnie jestem w Polsce juz drugi dzień Jeszcze 2 ,5 dnia i znowu powrót a tu sie tak nie chce bo tu pyszne jedzonko !!!!

Mam sporo zaległości bo jak pisałam mieszkam na nowym mieszkanku w UK i nie mamy jeszcze internetu

Ale do rzeczy hihihi

Zamówiłam obraczki za 1100 para z zółtego złota z grawerem wiec nie gładkie u złotnika o którym pisałam kiedyś ze sie do niego wybiore jak bede w PL . Bardzo miły Pan ma wzory mozna przymierzyc , robi do Apartu a cena połowa mniejsza!!!

Sciełam włosy i jestem bardzo zadowolona

Byliśmy w USC wybralismy papiety bez problemu i spisalismy protokół

Dzis zaczynamy roznoscic zaproszenia rodzinie z krk .

Czeka mnie jeszcze przymiarka sukni , wizyta u P.Agaty i makijaz ślubny.

Kupiłam kilka fajnych ciuchów i jest git hehe.

Buziaki mam nadzieje ze szybko bede miała neta bo mi sie teskni za wami
Sysunia widzę, że też idziesz jak burza oby tak dalej...zrób zdjęcia na przymiarce i zdjęcia obrączek buziaki
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 06:50   #1105
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Sysunia my tez za Toba tesknimy

ja z moim TZ wczoraj zaklepalismy termin w kosciele - nareszcie sie nam udalo wybrac :P ale ksiadz kazal reszte formalnosci zalatwiac z ksiedzem proboszczem....i tu moje pytanie wspomnial zeby tak 3 miesiace kolo wrzesnie sie zjawic...ale ja nie wiem...ile jest takich wizyt???? i mi sie zdawalo ze 3 miesiace to sie juz protokul spisuje ...moze mi ktoras wyjasnic jak to sie odbywa ??? ratujcie
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 09:41   #1106
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
Sysunia my tez za Toba tesknimy

ja z moim TZ wczoraj zaklepalismy termin w kosciele - nareszcie sie nam udalo wybrac :P ale ksiadz kazal reszte formalnosci zalatwiac z ksiedzem proboszczem....i tu moje pytanie wspomnial zeby tak 3 miesiace kolo wrzesnie sie zjawic...ale ja nie wiem...ile jest takich wizyt???? i mi sie zdawalo ze 3 miesiace to sie juz protokul spisuje ...moze mi ktoras wyjasnic jak to sie odbywa ??? ratujcie
wizyta może być jedna, tylko ze wszystkimi dokumentami które potrzebujecie do spisania protokołu. Czyli aktu chrztu, świadectwo ukończenia religii, dokumenty z USC, dokumenty z nauk z poradni, dokumenty z zapowiedzi i chyba to wszystko co pamiętam.
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 22:48   #1107
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
wizyta może być jedna, tylko ze wszystkimi dokumentami które potrzebujecie do spisania protokołu. Czyli aktu chrztu, świadectwo ukończenia religii, dokumenty z USC, dokumenty z nauk z poradni, dokumenty z zapowiedzi i chyba to wszystko co pamiętam.
achaaa dziekuje! A KIEDY TRZEBA PRZYJSC ZE SWIADKAMI ??oj sorki za capslook
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:38   #1108
oliviana
Przyczajenie
 
Avatar oliviana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 17
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś namiary na tani samochód do slubu? Wczioraj zadzwonilismy do wujka, który miał nas zawieźć. Dla nas było oczywiste, że po mnie w samochodzie jedzie Tż, świadek i kierowca (w tym wypadku wujek). A oni nam wczoraj mówią, że ciocia też musi jechać bo oni się nigdy nie rozstaja. Że takie są ich warunki. I co teraz?
Ja bede miala taki: cadillac deville 1979 srebrny metalik 6-cio osobowy duuuuuzo miejsca z tylu wygodny no i wogole klasa!do tego dekoracja z zywych kwiatow w cenie! 800 zl za 6 godz + 1 godz gratis!
Mysle ze spokojnie nawet z sesja zdjeciowa sie zmieszcze w czasie!
dalam zaliczke doplata po wykonaniu uslugi! To gdyby cos nam brakowalo to nawet z 'kopert" od gosci doplace!Jak chcesz dam Ci namiary!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wiz.jpg (99,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIZA.jpg (89,5 KB, 17 załadowań)
oliviana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 16:48   #1109
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
achaaa dziekuje! A KIEDY TRZEBA PRZYJSC ZE SWIADKAMI ??oj sorki za capslook
przed samym ślubem weżmiesz ich do zachrystii
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:28   #1110
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez oliviana Pokaż wiadomość
Ja bede miala taki: cadillac deville 1979 srebrny metalik 6-cio osobowy duuuuuzo miejsca z tylu wygodny no i wogole klasa!do tego dekoracja z zywych kwiatow w cenie! 800 zl za 6 godz + 1 godz gratis!
Mysle ze spokojnie nawet z sesja zdjeciowa sie zmieszcze w czasie!
dalam zaliczke doplata po wykonaniu uslugi! To gdyby cos nam brakowalo to nawet z 'kopert" od gosci doplace!Jak chcesz dam Ci namiary!
Dzięki, już załatwiliśmy innego znajomego
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.