Tarnowskie Panny Młode - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 10:41   #2941
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

paanti nie wiedziałam ,że tam jest restauracja?

My już zamówiliśm sobie sale blisko zamku w restauracji ,,Agawa,, polecam sprawdziłam dobre jedzenie i Pani kierowniczka restauracji bardzo miła,naparwde byliśmy zaskoczni jak ustalaliśmy termin,że Panie były tak miłe dla nas.. w ogóle te załatwiania poszły jakoś jak łatwo nie to co wcześniej..ale widać tak musiało być

A co do podróży to hmm nie rozmawialiśmy o tym konkretnie..czasem tylko ,że fajnie by było.. tak naparwdę zobaczymy w przyszłym roku jak i co..i czy będzie kasiorka mi się marzy jakieś morze cieplutkie ze słoneczkiem i złocisty piasek mmmm rozmarzyłam się..

pozdrawiam was w tak pięknym i słonecznym dniu mam dobry humor bo jutro mój tż przyjezdza z zagranicy
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 12:38   #2942
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

my juz mamy zarezerwowana podroz poslubna i zaliczkezaplacona, lecimy na tydzien do Egiptu, chcielismy 2 tygodnie, niestety nie bedziemy miec tyle wolnego, ale wazne, ze lecimy 8 mamy slub, a we wtorek 11 wylatujemy
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 15:29   #2943
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej panny wreszcie mam moment, aby napisać co nieco o Naszym Ślubie, to juz prawie 2 tygodnie od kiedy jestem mężatką...to brzmi tak szumnie! Musze tutaj napisać że ostatnie tygodnie, a nawet dni przygotowań przed ślubem to prawdziwa próba dla związku...na szczęście wyszliśmy z niej obronną ręką, ale bywało ciężko, kiedy nagle wszystkie problemy zwalają się właśnie dla Ciebie.
W poniedziałek przed ślubem...pogrzeb mojej babci, 2 dni przed ślubem-siostra z dziećmi w szpitalu-na szczęście tylko na 24h.
I wiele malutkich problemików, które nie dawały o sobie zapomnieć.
Nastała SOBOTA a tutaj.... pełne szczęście, odrobina stresiku i ogólne podekscytowanie.
Musiałam wyglądać przekomicznie, kiedy z welonem sama pędziłam samochodem od fryzjerki, do kosmetyczki, i jeszcze do kwiaciarni
Kiedy ubrałam moją wymarzoną przecież suknie....już wiedziałam że będzie fantastycznie, jak to u kobiet-wszystko zależy od własnego nastawienia.
A kiedy zobaczyłam mojego przyszłego męża, a On mnie...i ten bezcenny wzrok zachwytu-już było super
Ślub w Katedrze minął tak szybko, przysięga wypowiedziana z pamięci i patrzenie sobie w oczka...ehhhh
Wesele w Machowej w "Sezamie" re-we-la-cja Wszyscy zachwyceni kuchnią, obsługą, salą balową itp. szczerze polecam

I tylko zastanawiam się dlaczego właśnie TEN wyjątkowy dzień minął tak szybko... ale był tak piękny jak z bajki!
Szczerze-to nawet nie pamiętam jaki był wystój w kościele...w takich chwilach nie zwraca się uwagi na takie szczegóły....pamiętajcie aby zadbać o to co macie w sercach i co poczujecie kiedy będzie już po... a będzie to proza życia, ale to od waszej miłości zależy jak ułoży się wasze szczęście!
Podsyłam malutką fotkę i służę pomocą jeśli ktoś ma jakieś pytanka.
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie życzenia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4255606260.jpg (145,5 KB, 146 załadowań)
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 15:49   #2944
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ivonka, slicznie wygladaliscie!!!!!!!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 16:04   #2945
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ivonka ślicznie wyglądaliscie oboje zazdroszcze i mam nadzieje ze u mnie też wszystko pójdzie dobrze!
Ja własnie mam problem bo sobie hyba to wszystko zle rozplanowałam bo fryzjera mam na 8 i myślałam ze odrazu mi przypnie welon i diadem itd.,ale do kwiaciarni jeszcze musze jechac na drugi koniec Tarnowa wiec raczej z welonem na głowie to nie bardzo,a w domu go przypinać to tez tak średnio. Nie wiem co tu zrobić... a bukiet odebrac musze osobiscie bo to pewnie bedzie prezent slubny od ciotki wiec wypada jechac samemu! Jak 6 czerwca w srodku miasta zobaczycie panne z welonem na głowie to Ja hehe
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 16:04   #2946
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Hej panny wreszcie mam moment, aby napisać co nieco o Naszym Ślubie, to juz prawie 2 tygodnie od kiedy jestem mężatką...to brzmi tak szumnie! Musze tutaj napisać że ostatnie tygodnie, a nawet dni przygotowań przed ślubem to prawdziwa próba dla związku...na szczęście wyszliśmy z niej obronną ręką, ale bywało ciężko, kiedy nagle wszystkie problemy zwalają się właśnie dla Ciebie.
W poniedziałek przed ślubem...pogrzeb mojej babci, 2 dni przed ślubem-siostra z dziećmi w szpitalu-na szczęście tylko na 24h.
I wiele malutkich problemików, które nie dawały o sobie zapomnieć.
Nastała SOBOTA a tutaj.... pełne szczęście, odrobina stresiku i ogólne podekscytowanie.
Musiałam wyglądać przekomicznie, kiedy z welonem sama pędziłam samochodem od fryzjerki, do kosmetyczki, i jeszcze do kwiaciarni
Kiedy ubrałam moją wymarzoną przecież suknie....już wiedziałam że będzie fantastycznie, jak to u kobiet-wszystko zależy od własnego nastawienia.
A kiedy zobaczyłam mojego przyszłego męża, a On mnie...i ten bezcenny wzrok zachwytu-już było super
Ślub w Katedrze minął tak szybko, przysięga wypowiedziana z pamięci i patrzenie sobie w oczka...ehhhh
Wesele w Machowej w "Sezamie" re-we-la-cja Wszyscy zachwyceni kuchnią, obsługą, salą balową itp. szczerze polecam

I tylko zastanawiam się dlaczego właśnie TEN wyjątkowy dzień minął tak szybko... ale był tak piękny jak z bajki!
Szczerze-to nawet nie pamiętam jaki był wystój w kościele...w takich chwilach nie zwraca się uwagi na takie szczegóły....pamiętajcie aby zadbać o to co macie w sercach i co poczujecie kiedy będzie już po... a będzie to proza życia, ale to od waszej miłości zależy jak ułoży się wasze szczęście!
Podsyłam malutką fotkę i służę pomocą jeśli ktoś ma jakieś pytanka.
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie życzenia!
super kochani wygladaliscie !!
a jaki Twoj Maz wysoki

ciesze sie ze dzionek minal tak jak sobie wymarzyliscie i ze bedziesz go wspominala z usmiechem na twarzy

a jakiego mieliscie fotografa? sprawdzil sie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 16:23   #2947
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ivonka przepiękne wyglądałaś!!! A gdzie zamawiałaś bukiet?? Jest przecudny .
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 16:59   #2948
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mąż wysoki, oj wysoki, a ja do 1 w nocy na obcasach 9.5 cm!! ale dałam rade!!
Bukiet robiony w Adrii na Lwowskiej- zawsze tam kupuje i nigdy się nie zawiodłam!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 17:21   #2949
procesor
Przyczajenie
 
Avatar procesor
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hejeczka wszystkim
udało mi się przeczytać cały wątek ale nie znalazłam tego czego potrzebuje może któraś z Was słyszała coś o restauracji roleski ranch w starych żukowicach? byłabym wdzięczna za każdą informacje bo przegrzebałam cały internet i nic
wiem tylko jak tam wygląda
http://www.roleskiranch.com/pl/resta...y/default.html
procesor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 17:22   #2950
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Mąż wysoki, oj wysoki, a ja do 1 w nocy na obcasach 9.5 cm!! ale dałam rade!!
Bukiet robiony w Adrii na Lwowskiej- zawsze tam kupuje i nigdy się nie zawiodłam!

ileeeeeeeeeeeeeeee?
9,5 cm?
ja bede miala gora 5cm ...

szczerze podziwiam
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 17:43   #2951
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Hej panny wreszcie mam moment, aby napisać co nieco o Naszym Ślubie, to juz prawie 2 tygodnie od kiedy jestem mężatką...to brzmi tak szumnie! Musze tutaj napisać że ostatnie tygodnie, a nawet dni przygotowań przed ślubem to prawdziwa próba dla związku...na szczęście wyszliśmy z niej obronną ręką, ale bywało ciężko, kiedy nagle wszystkie problemy zwalają się właśnie dla Ciebie.
W poniedziałek przed ślubem...pogrzeb mojej babci, 2 dni przed ślubem-siostra z dziećmi w szpitalu-na szczęście tylko na 24h.
I wiele malutkich problemików, które nie dawały o sobie zapomnieć.
Nastała SOBOTA a tutaj.... pełne szczęście, odrobina stresiku i ogólne podekscytowanie.
Musiałam wyglądać przekomicznie, kiedy z welonem sama pędziłam samochodem od fryzjerki, do kosmetyczki, i jeszcze do kwiaciarni
Kiedy ubrałam moją wymarzoną przecież suknie....już wiedziałam że będzie fantastycznie, jak to u kobiet-wszystko zależy od własnego nastawienia.
A kiedy zobaczyłam mojego przyszłego męża, a On mnie...i ten bezcenny wzrok zachwytu-już było super
Ślub w Katedrze minął tak szybko, przysięga wypowiedziana z pamięci i patrzenie sobie w oczka...ehhhh
Wesele w Machowej w "Sezamie" re-we-la-cja Wszyscy zachwyceni kuchnią, obsługą, salą balową itp. szczerze polecam

I tylko zastanawiam się dlaczego właśnie TEN wyjątkowy dzień minął tak szybko... ale był tak piękny jak z bajki!
Szczerze-to nawet nie pamiętam jaki był wystój w kościele...w takich chwilach nie zwraca się uwagi na takie szczegóły....pamiętajcie aby zadbać o to co macie w sercach i co poczujecie kiedy będzie już po... a będzie to proza życia, ale to od waszej miłości zależy jak ułoży się wasze szczęście!
Podsyłam malutką fotkę i służę pomocą jeśli ktoś ma jakieś pytanka.
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie życzenia!

Super bukiet i sukienka;-)
I ogólnie mój TŻ patrzy na Ciebie i Cię zna ;P chodziliście do jednej szkoły ;P i jesteście z tego samego roku Co za zbieg okoliczności

Dziewczynki a za nami I cześć spisanego protokołu;-)
Spisaliśmy go wczoraj w Klasztorze w Tuchowie...
Ksiądz świetny
Poradnie zaczynamy juz w I poniedziałek miesiąca czerwca, spowiedź dopiero na wielkim Odpuście Tuchowskim...


Ależ się cieszymy ;-)
Najgorsze, że znów musze iśc do mojego proboszcza z zapowiedziami :|
Porażka ;|

Pozdrawiam
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 17:46   #2952
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki ja co prawda mam ślub w przyszłym roku ..ale dziś byłam przymierzyć moją wymarzona kiecuszke w salonie którym poleciłyście miss cherie i faktycznie ....
Czyli rady z forum okazują się przydatne A ten rok tak Ci zleci jak i nam, nawet się nie obejrzysz.

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak troszke z innej beczki. Czy według was wypada zwrócić uwagę przyszłemu teściowi gdy ten w waszym mieszkaniu chce bez waszej zgody zapalic? Miałam dzis taką sytuacje, TZ powiedzial tacie zeby poszedł na balkon zapalic bo nawet on nie pali w mieszkaniu a ten sie obrazil i wyszedł z mieszkania obrażony (wczeniej powiedzial ze i tak sobie zapali w domu)... teraz mi troche głupio bo o taką błachostkę można się nawet pokłócić ...
Pewnie, że można. To Twój dom, a świeże tynki i farby bardzo łatwo "chłoną" zapachy i potem będziesz czuła papierosy wszędzie. A z tatą niech o tym TŻ rozmawia, Tobie nie powinno być głupio, chyba że teściowi. U nas teściowa pierwszy raz też chciała w mieszkaniu palić, ale TŻ wskazał balkon i przeszło. Następnym razem z popielniczką przyjechała i jest ok.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
wlasnie dzisiaj doszly mi zaproszenia !!!!!!!!!!!
Żabcia, pochwal się. Są takie ładne jak na zdjęciu?

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
U mnie juz ostatnie załatwienia i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, telefon az mam czarwony od dzwonienie hehe .Dobrze ze tydzien przed slubem mam wolny to bedzie jazda ale sie ciesze
To tak jak u mnie, ale ja powoli obłędu dostaję. Albo jazdy hehehe.

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Hej panny wreszcie mam moment, aby napisać co nieco o Naszym Ślubie, to juz prawie 2 tygodnie od kiedy jestem mężatką...to brzmi tak szumnie! Musze tutaj napisać że ostatnie tygodnie, a nawet dni przygotowań przed ślubem to prawdziwa próba dla związku...na szczęście wyszliśmy z niej obronną ręką, ale bywało ciężko, kiedy nagle wszystkie problemy zwalają się właśnie dla Ciebie.

Podsyłam malutką fotkę i służę pomocą jeśli ktoś ma jakieś pytanka.
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie życzenia!
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Ślicznie razem wyglądacie. A ten obcas jest powalający - podziwiam, ja bym rady nie dała. Możesz zdradzić, gdzie się czesałaś?

Tak w ogóle to witam wszystkie jeszcze panny młode. Wcięło mnie na trochę, bo jak się chce wziąść 3 tyg. urlopu to z pracy się nie wychodzi
Z nowości - we wtorek mam ostatnią przymiarkę sukni - wyszła pięknie. W salonie niedługo mnie znienawidzą - to będzie chyba 5 przymiarka - za każdym razem coś jeszcze się zmienia. Tzn. moje zdanie. W piątek kazałam podszyć odstające kawałki koronki, a w poniedziałek zaraz po otwarciu dzwoniłam, żeby jednak tego nie robili I zrozum tu Pannę Młodą. Ale wtorkowa ma być naprawdę ostatnia i w czwartek odbiór.
Kupiłam tez biżu - kolczyki i bransoletkę, na próbnej jeszcze i makijażu oczywiście nie byłam, czas mi po prostu ucieka strasznie. A do tego dobijają goście. Wczoraj odmówili kolejni. Ludzie są niepoważni i to najbliższa rodzina takie numery wywija. Szkoda nawet o tym wspominać. Za to miłe zaskoczenie w pracy. Zostawiłam zawiadomienie o ślubie i okazało się że do kościoła wybiera się ze 20 osób. Strasznie mi się miło zrobiło, że chce im się tłuc te 60 km

Pędzę dalej odhaczać rzeczy z listy.

Pozdrowienia i pamiętajcie, że tylko spokój nas uratuje
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2009-05-20 o 17:48
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 17:57   #2953
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość


Żabcia, pochwal się. Są takie ładne jak na zdjęciu?
jak dla mnie to sa sliczne

oto zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SANY0465.jpg (145,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SANY0466.jpg (142,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SANY0469.jpg (148,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SANY0470.jpg (148,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SANY0476.jpg (148,2 KB, 12 załadowań)
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 19:55   #2954
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ojej jakie piękne cudne aż się zakochałam w nich..my będziemy mieć zaproszenia prawdaopodobnie akie jak mieli moi rodzicebędą proste ale podobaja mi sie.. ale Twoje żabcia są cudne
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:48   #2955
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Mąż wysoki, oj wysoki, a ja do 1 w nocy na obcasach 9.5 cm!! ale dałam rade!!
Bukiet robiony w Adrii na Lwowskiej- zawsze tam kupuje i nigdy się nie zawiodłam!
ja tez tam wlasnie bede robic bukiet, a ile zaplacilas, pytam z ciekawosci
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:40   #2956
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
jak dla mnie to sa sliczne

oto zdjecia

Piękne są one
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 23:42   #2957
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
ojej jakie piękne cudne aż się zakochałam w nich..my będziemy mieć zaproszenia prawdaopodobnie akie jak mieli moi rodzicebędą proste ale podobaja mi sie.. ale Twoje żabcia są cudne
dziekuje ciesze sie ze Ci sie podobaja
naprawde? takie jak wasi rodzice?
czyli bedziecie robic sami tak?

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość
Piękne są one
dziekuje
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:39   #2958
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

[quote=zaaaabcia;12397002]dziekuje ciesze sie ze Ci sie podobaja
naprawde? takie jak wasi rodzice?
czyli bedziecie robic sami tak?



nie ,nie będziemy robić sami..muszę iść zapytać gdzieś do drukarni czy by nam czasem nie wydrukowali takich i ile by to kosztowało
ale bardzo bym chciała takie prościutkie.. jak będę miała możliwość to wrzucę zdjęcie..

wiem ,że powtórzę się ,ale Twoje są zachwycające ,co zaglądam na wizaż to włączam zdjęcia hehe
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 12:22   #2959
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

żaaaabcia zaproszenia śliczne
Ja zaczynam sie denerwować i wkurzać jednocześnie :[ Własnie sie dowiedziałam ze kolejne osoby nie przyjdą na ślub i to z mojej strony od TŻ frekwencja nawet nawet.
Ja bukiet też bede robić na Lwowskiej tylko jeszcze nie wiem jaki,ale ten co miała ivonka jest śliczny.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 13:00   #2960
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
żaaaabcia zaproszenia śliczne
Ja zaczynam sie denerwować i wkurzać jednocześnie :[ Własnie sie dowiedziałam ze kolejne osoby nie przyjdą na ślub i to z mojej strony od TŻ frekwencja nawet nawet.
Ja bukiet też bede robić na Lwowskiej tylko jeszcze nie wiem jaki,ale ten co miała ivonka jest śliczny.
u mnie jest podobnie jesli chodzi o frekwencje, licze, ze ok 25-30 osob nie przyjdzie...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:04   #2961
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Hej panny wreszcie mam moment, aby napisać co nieco o Naszym Ślubie, to juz prawie 2 tygodnie od kiedy jestem mężatką...to brzmi tak szumnie!
Pięknie wygladaliście! Gratulacje ! Co do bukietu to zgadzam się z Kraven. Chcę miec podobny na swoim ślubie Powiedz, ile zapłąciłas ??

I inne pytanko. Może cosik podpowiecie. Zakładając ze slub mamy o 15 to na którą powinnam umówić sie do fryjerki i kosmetyczki?? Jak to uwas wygląda? Nie chce sie umowic za wczesnie ale tez nie chce w tym dniu latać z miejsca na miejsce...
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 15:08   #2962
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja mam ślub na 16. Kosmetyczka mi poradziła żebym przyszła na 12.00. Makijaż zrobi mi w poł godziny i potem zostanie mi około3 godzin co wg Niej jest optymalnie. A do fryzjera będe się starałą umówić na 8.00 - 9.00
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 15:52   #2963
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
wiem ,że powtórzę się ,ale Twoje są zachwycające ,co zaglądam na wizaż to włączam zdjęcia hehe
dziekuje jeszcze raz
to bardzo mile jak sie komus podoba moj wybor



Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
żaaaabcia zaproszenia śliczne .
rowniez dziekuje


a ja wczoraj kupilam sobie buciki na poprawiny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SANY0479.jpg (146,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SANY0480.jpg (155,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SANY0481.jpg (151,0 KB, 10 załadowań)
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-05-21 o 16:45
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 20:30   #2964
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

[quote=zaaaabcia; a ja wczoraj kupilam sobie buciki na poprawiny [/quote]

Śliczne butki zaaaabcia.

Ja szukam aktualnie do sukni odpowiednich , na razie bez rezultatu. Poki co znalazłam mniej wiecej takie na allego:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=625554021


Ja wczoraj kupiłam bieliznę (stanik+szorciki+podwiązk a) ... spedziłam upojne 40 min w przymierzalni ale sie opłaciło ..komplecik jest idealny, dokładni taki jak chciałam biały, gładki tylko z wstawkami koronki po bokach. Cenowo tak sobie ale za jakość się płaci hehe
Polecam Wam dziewczyny sklepik na Krakowskiej chyba sie Capri nazywa o ile dobrze pamiętam jak bedziecie szukac własnie bielizny. Panie które tam sprzedają sa mega kompetentne, widac od razu ze sie znaja na rzeczy, doradzaja swietnie a nie tylko wciskaja jak to sie juz spotkałam z takim podejsciem pare razy. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 21:02   #2965
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
jak dla mnie to sa sliczne

oto zdjecia
Śliczne te zaproszenia.

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
żaaaabcia zaproszenia śliczne
Ja zaczynam sie denerwować i wkurzać jednocześnie :[ Własnie sie dowiedziałam ze kolejne osoby nie przyjdą na ślub i to z mojej strony od TŻ frekwencja nawet nawet.
Ja bukiet też bede robić na Lwowskiej tylko jeszcze nie wiem jaki,ale ten co miała ivonka jest śliczny.
Nie przejmuj się, że nie przyjdą. Mnie odmówiła taka liczba osób, że szok. A z drugiej strony jak przestałam się wkurzać i zaczęłam puszczać mimo uszu głupie wymówki od razu mi się poprawiło. Przecież ich nie zmuszę, żeby przyszli. A tak wesele zrobiło się bardziej kameralne, będzie czas pogadać ze wszystkimi, a z niektórym nie widziałam się "na żywo" trochę czasu. Przyjdą osoby, które naprawdę chcą przyjść i mnie to pasuje
Mój brat już zapowiedział, że nawet niektórych na swoje wesele prosił nie będzie, bo człowiek się stara, jedzie taki kawał drogi, a oni mają to gdzieś. Najlepsze jest to, że ludzie naprawdę z daleka przyjadą, a miejscowi - no cóż ...
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 21:43   #2966
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość
Śliczne butki zaaaabcia.

Ja szukam aktualnie do sukni odpowiednich , na razie bez rezultatu. Poki co znalazłam mniej wiecej takie na allego:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=625554021

takie same buty sa w Tarnowie w salonie obsesja, tej samej firmy, wiec mozesz nawet z ciekawosci przymierzyc wiem, bo sie nad nimi zastanawialam, ale jednak nie pasuja do mojej sukienki, wiec wzielam inne.
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 22:02   #2967
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj kupiłam bieliznę (stanik+szorciki+podwiązk a) ... spedziłam upojne 40 min w przymierzalni ale sie opłaciło ..komplecik jest idealny, dokładni taki jak chciałam biały, gładki tylko z wstawkami koronki po bokach. Cenowo tak sobie ale za jakość się płaci hehe
Polecam Wam dziewczyny sklepik na Krakowskiej chyba sie Capri nazywa o ile dobrze pamiętam jak bedziecie szukac własnie bielizny. Panie które tam sprzedają sa mega kompetentne, widac od razu ze sie znaja na rzeczy, doradzaja swietnie a nie tylko wciskaja jak to sie juz spotkałam z takim podejsciem pare razy. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu
Zgadzam się. Panie tam pracujące (zwłąszcza ta starsza) sa mega kompetentne. Potrafią doradzić i naprawdę "mają oko". Szkoda tylko ze bielizna jest taaaaaaka droga. Ale dobrze to stwierdziłas - za jakosc się płaci.

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, że nie przyjdą. Mnie odmówiła taka liczba osób, że szok.
My robimy wesele na jakies 120 osób (sie troszke pozmieniało). Ale zapraszamy jakies 150. Na dzień dobry stwierdziliśmy ze ten nie przyjdzie, tamtemu sie nie bedzie chciało, a komus innemu bedzie : za blisko, za daleko, za późno, za wcześnie, w złym miejscu i złego dnia (niepotrzebne skreślić :P ) Ale nawet nie mam zamiaru sie przejmować. Ci na których mi najbardziej zależy będą a to jest najwazniejszee (no oprocz chzestnej ale niesttey ona nie ma jak przyjechać z NY... ale bede sie z nią widzieć w tym roku wiec jakoś to będzie
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 22:07   #2968
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ufff nie bylo mnie dwa dnii a wy Kochane juz tyle naprodukowalyscie ale dzielnie odpisuje

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
paanti nie wiedziałam ,że tam jest restauracja?

My już zamówiliśm sobie sale blisko zamku w restauracji ,,Agawa,, polecam sprawdziłam dobre jedzenie i Pani kierowniczka restauracji bardzo miła,naparwde byliśmy zaskoczni jak ustalaliśmy termin,że Panie były tak miłe dla nas.. w ogóle te załatwiania poszły jakoś jak łatwo nie to co wcześniej..ale widać tak musiało być
a jest jest ale o Agavie tez slyszalam same pochlebne opinie wiec ysle ze bardzo trafny wybor

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Hej panny wreszcie mam moment, aby napisać co nieco o Naszym Ślubie, to juz prawie 2 tygodnie od kiedy jestem mężatką...to brzmi tak szumnie! Musze tutaj napisać że ostatnie tygodnie, a nawet dni przygotowań przed ślubem to prawdziwa próba dla związku...na szczęście wyszliśmy z niej obronną ręką, ale bywało ciężko, kiedy nagle wszystkie problemy zwalają się właśnie dla Ciebie.
W poniedziałek przed ślubem...pogrzeb mojej babci, 2 dni przed ślubem-siostra z dziećmi w szpitalu-na szczęście tylko na 24h.
I wiele malutkich problemików, które nie dawały o sobie zapomnieć.
Nastała SOBOTA a tutaj.... pełne szczęście, odrobina stresiku i ogólne podekscytowanie.
Musiałam wyglądać przekomicznie, kiedy z welonem sama pędziłam samochodem od fryzjerki, do kosmetyczki, i jeszcze do kwiaciarni
Kiedy ubrałam moją wymarzoną przecież suknie....już wiedziałam że będzie fantastycznie, jak to u kobiet-wszystko zależy od własnego nastawienia.
A kiedy zobaczyłam mojego przyszłego męża, a On mnie...i ten bezcenny wzrok zachwytu-już było super
Ślub w Katedrze minął tak szybko, przysięga wypowiedziana z pamięci i patrzenie sobie w oczka...ehhhh
Wesele w Machowej w "Sezamie" re-we-la-cja Wszyscy zachwyceni kuchnią, obsługą, salą balową itp. szczerze polecam

I tylko zastanawiam się dlaczego właśnie TEN wyjątkowy dzień minął tak szybko... ale był tak piękny jak z bajki!
Szczerze-to nawet nie pamiętam jaki był wystój w kościele...w takich chwilach nie zwraca się uwagi na takie szczegóły....pamiętajcie aby zadbać o to co macie w sercach i co poczujecie kiedy będzie już po... a będzie to proza życia, ale to od waszej miłości zależy jak ułoży się wasze szczęście!
Podsyłam malutką fotkę i służę pomocą jeśli ktoś ma jakieś pytanka.
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie życzenia!
po pierwsze nie pamietam wiec czy juz gratulowałam wiec GRATULEJE poza tym aktycznie pieknie wygladalas i w ogole suknia cudna ... jaka to i gdzie zakupiona ??
a tak z tym welonem u glowy to mi sie skojarzyla uciekajaca pannna mloda:P wygladaliscie oboje cuuudnie a u kogo sie malowalas ? bo masz cudnie delikatny makijaz i wloski pieknie uczesane odpowiesz ???
a slicznym bukiecie nie wspomne

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
ivonka ślicznie wyglądaliscie oboje zazdroszcze i mam nadzieje ze u mnie też wszystko pójdzie dobrze!
Ja własnie mam problem bo sobie hyba to wszystko zle rozplanowałam bo fryzjera mam na 8 i myślałam ze odrazu mi przypnie welon i diadem itd.,ale do kwiaciarni jeszcze musze jechac na drugi koniec Tarnowa wiec raczej z welonem na głowie to nie bardzo,a w domu go przypinać to tez tak średnio. Nie wiem co tu zrobić... a bukiet odebrac musze osobiscie bo to pewnie bedzie prezent slubny od ciotki wiec wypada jechac samemu! Jak 6 czerwca w srodku miasta zobaczycie panne z welonem na głowie to Ja hehe
ivonka hihih chyba normalnie do rodzinnego tarnowka wroce z kraka zeby to zobaczyc :P


Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
u mnie jest podobnie jesli chodzi o frekwencje, licze, ze ok 25-30 osob nie przyjdzie...


Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Śliczne te zaproszenia.



Nie przejmuj się, że nie przyjdą. Mnie odmówiła taka liczba osób, że szok. A z drugiej strony jak przestałam się wkurzać i zaczęłam puszczać mimo uszu głupie wymówki od razu mi się poprawiło. Przecież ich nie zmuszę, żeby przyszli. A tak wesele zrobiło się bardziej kameralne, będzie czas pogadać ze wszystkimi, a z niektórym nie widziałam się "na żywo" trochę czasu. Przyjdą osoby, które naprawdę chcą przyjść i mnie to pasuje
Mój brat już zapowiedział, że nawet niektórych na swoje wesele prosił nie będzie, bo człowiek się stara, jedzie taki kawał drogi, a oni mają to gdzieś. Najlepsze jest to, że ludzie naprawdę z daleka przyjadą, a miejscowi - no cóż ...
tak apropo frekwencji to ja dopiero ruszam z zaproszeniami ale my z moi tz juz na wstepnie ze 130 jakby zakladamy ze 30 to raczej plus minus ... musimy miec minimum 80 wiec ,,,bo tego wymaga od nas sala i miejsce ale ja zakladam ze tak setka nam wyjdzie ..ale ...zovbavczymy jak to bedzie...

i my sami chcemy zrobic zaproszenia...ja nawet mam wzor juz w glowie tylko jeszcze ciut dopracowane ..jak juz beda w okazalosci pelnej to zademonstruje
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 06:00   #2969
jullli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 37
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczynki znalazłam piękną sukienkę na poprawiny i mam prośbę czy może macie jakąś godną polecenie krawcową w Tarnowie, która szyje sukienki od podstaw, bo jak się pytałam w salonie, w którym szyją mi suknie ślubną to zaśpiewali mi za uszycie takiej sukienki kwotę 500zł!!!a ona nie jest wcale skomplikowana. Z góry dziękuje za odp
jullli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 13:15   #2970
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
takie same buty sa w Tarnowie w salonie obsesja, tej samej firmy, wiec mozesz nawet z ciekawosci przymierzyc wiem, bo sie nad nimi zastanawialam, ale jednak nie pasuja do mojej sukienki, wiec wzielam inne.
Dziekuje za info..
W takim razie musze się tam wybrać
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.