Mamusie marcowo-kwietniowe 2010 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 08:56   #511
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

hej dziewczyny....ja to dopiero mam wizyte na 24 listopada - nio i wczesniej tzn za jakies 4 tyg powinnam miec jeszcze jedno.....ja to ogolnie teraz to jestem przewrazliwiona i non sprawdzam czy przypadkiem nie plamie bo wczoraj sie dowiedzialam ze mojaja kolezanka poronila w 2 miesiacu
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:01   #512
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Mysia1234 Pokaż wiadomość
Ja wizyte mam na czwartek i znowu zobacze moje malenstwo Juz sie doczekac nie moge. Zapytam gina o termin porodu bo wczesniej zapomniałam
Pozdrawiam.
Mysia, o ile dobrze pamiętam to idziemy wg. tej samej daty, więc pewnie gin powie Ci coś w stylu 8-9 marca

A ode mnie z kalendarza ciężarówki:
- 3.30 w nocy
- 5.oo
- 6.10
- 7.01
- 8.15
i tyle pospałam, a dzisiaj kupa roboty i o 16.30 dentysta.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:30   #513
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witam kochane i ja dołączam do was jestem w 6 tygodniu i 6 dniu ciąży w 5 tyg byłam w ulekarza zobaczył trzy mm naszego szczescia tak bardzo się oboje cieszymyz tżtem.. z objawów mam mdłosci (czasem) ,okropny ból piersi, a 0 22 jestem padnieta ,rozdrazniona i wszytsko inne brzuszek zaczyna ciągnąć itp. a w dzien moge spac i spac poza tym wstaje rano i czuje sie rewelacyjnie..pelna sil i energii przewidywany termin porodu to 8 kwiecien chyba ze lekarz cos zle obliczyl..bo w ogole on jakis dziwny i wsumie nic sie od niego nie dowiedzialam nawet karty ciążowejmi nie zalozyl ,bo powiedzial ze przy nastepnej wizycie..namacil mi z badaniami z fasolka ze cos nie tak na pocztaku..po czym musialam bete robic i pozniej niby ok,zle obliczyl mi w ktorym tygdoniu i dniu jestem..takze nie mam watpliowsci juz i zmieniam go.za tydzien tz przyjedza wiec wybierzemy sie do innego lekarza

pozdrawiam was wszytskie.milego i spokojnego zycze tygodnia
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:37   #514
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Natka, przede wszystkim gratuluję!

Mój lekarz rónież założył mi kartę ciąży dopiero przy drugiej wizycie- to chyba normalna procedura, choć są i tacy, co założą i przy pierwszej. Ale jeśli faktycznie masz złe przeczucia i przemyślenia odnośnie tego lekarza to zmieniaj go. To Ty i Twój lokator jesteście teraz najważniejsi na świecie, a nie lekarz!
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:48   #515
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

własnie z tym lekarzem tez tak roznie bo mojej kolezance zalozyl przy pierwszej a mi powiedzial ze przy drugiej tak i odczulam to tak jakby poprostu nie mial czasu juz.. albo jakby sie bal z ta moja fasolka ze cos sie moze jeszcze wsumie stac..ale tak mi namacil a on przymuje dziennie 50 osob takze jak moze sie nie pomyslic jak jest zmeczony jeszcze po dyzuze.stwierdzilam ze nie ma co..dla swietego wlasnego spokoju i nie czekania po 5 godzin w kolejkach zmienie lekarza... dziekuje za gratulacje i mile przywitanie
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:51   #516
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

m u 3 lekarzy:P i dopiero u 3 zostałam takze karte miałam dopiero w 9 tygodniu załozona teaz jestem w 11

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

natka294 gratuluje !! i witam wsród nas
widze ze nas przybywa i jest coraz wiecej nic tylko sie cieszyc bedzie sie działo na przełomie marca a kwietnia oj bedzie aaaa

ja wlasnie sobie siedze( tak! obijam sie , a co ) i zajadam marchewke starta z jabłkiem
__________________
Emilka jest już z nami

Edytowane przez asienka240
Czas edycji: 2009-08-17 o 10:50
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:58   #517
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Ja też na pierwszej wizycie odniosłam wrażenie, że nie mówimy o zakładaniu karty, bo to tak wczesna ciąża (byłam w 6 tc), że najpewniej będzie jak spotkamy się po raz drugi. Oczywiście nikt mi tego w twarz nie powiedział, to moja spiskowa teoria dziejów.
Ja chyba zostanę już o tego lekarza, bo to jest ten sam, do którego chodzę już od paru lat, a przy on okazji jest ginekologiem położnikiem.

Asia, ale Ci zazdroszczę obijania się. Ja muszę nadgonić robotę, a po nieprzespanej nocy zaraz zacznę bzdury wypisywać, bo się skupić nie mogę. Na pocieszenie pożeram właśnie pyszne, żółciutkie śliwki przywiezione wczoraj od rodziców.
Ale one na koncentracje to kiepskie są raczej Prędzej na siku podziałają.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 11:06   #518
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

oj bedzie sie dzialo bedzie..u mnie caly ten rok zakrecony zmiana mieszkania dzidzia pozniej slub..kiedy my sie wyrobimy hehe ale jakos damy rade

a dzis taki goracy dzien..nie lubie upalow strasznie mnie mecza... ale ostatnie dni wakacji wiec trzeba sie nacieszyc promyczkami.. ciesze sie ze trafilam do WAS wreszcie jest ktoś kogo bede moga zapytac o cos w razie jakis watpliowsci lub wyzalic sie w tym gorszym dniu
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:53   #519
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Nio u mnie w tym roku tezs wszystko stanelo na glowie hihihihi
czy wy dziewczyny tez chcialybyscie robic sobie USG najczesciej jak to mozliwe??
ja bylam u lekarza 10 dni temu i juz bym chciala isc znowu zeby zobaczyc moje malenstwo.....
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:20   #520
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez magda3456 Pokaż wiadomość
Oto moja dzidzia
Magada grtuluję,świetne jest to zdjęcie,nie powiem co mi przypomina

mrowak super że wszystko ok,teraz to Was wszyscy wyściskają
strasznie Ci wspolczuje tego ze tak czesto sie budzisz bo ja jak sie poloze to spie do rana tylko na spiocha oczywiscie musze siusiu wstawac

olasia mamy ten sam termin bo niestety źle podałam dane dla madziwni-przepraszam ja tez mam na 15.03,mozemy sobie troszke przyrownywac

co do karty ciązy to ja tez mialam zalozona na 2 wizycie dopiero a co do usg to ja nie chce tak czesto,pewnie,ze fajnie by było podglądac nasze maleństwa za kazdym razem ale nie wydaje mi sie zeby to bylo super bezpieczne,z reszta opinie lekarzy sa bardzo podzielone na ten temat,kiedys robili tylko 3x na cała ciążę

ja spędziłam suuuuper weekend,naprawdę było świetnie,odpoczęłam bardzo i nic mi nie dolegalo cały dzionek nad jeziorkiem co roku wyjezdzalismy nad morze ale po tym weekendzie stwierdzilismy,że nastepne wakacje (jezeli bedzie wszystko dobrze)pojedziemy na Mazury,rzeczywiscie to zupelnie inny rodzaj relaksu
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:45   #521
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

natka294 a kiedy wychodzisz za maż?
ja 1 października jeszcze niewiele ponad miesiac wolności :P:P:P wszystko juz załatwione tylko pare spraw trzeba dogadac i nic tylko czekac na ten dzien ...
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 15:47   #522
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Co do karty ciąży to też jestem dopiero po pierwszej wizycie i nie mam jeszcze założonej.
Ja USG miałam tydzień temu i następne znowu za tydzień. Nie wiem jak do tego momentu wytrzymam chyba zwariuję w domu, tym bardziej że urlopuję i nie moge sobie znaleźć miejsca w domu. Tak już bym chciała w końcu wiedzieć na czym stoję.
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 16:26   #523
karna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
GG do karna33
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witajcie Dziewczyny. Dawno mnie tu nie było.
W czwartek byłam na drugiej wizycie u gina i zaliczyłam załamke, sama nie wiem już co myśleć. Zrobił mi usg i co??? i szok nic nie ma - pusty pęcherzyk. Dostałam szoku, pęcherzyk rośnie prawidłowo, lekarz wyliczył że to 7t2d. Ale dlaczego jest pusty??? Myślałam ze oszaleje. Najpierw stwierdził że mój embrionek się wchłonął ( coś mi tłumaczył ale do mnie już nic nie docierało)
Wysłał mnie na badanie HCG i niby jest wszystko OK. Kazał powtużyć badanie dzisiaj ( wynik jutro rano) i powiedział że jak urośnie 100% to powinno być wszystko OK.
Z wyniku HCG wynika że jestem w 4-5 tc a nie w 7-8
Po dłuszszej analizie doszłam do wniosku że zaszłam w ciąże 9 lipca
( dwa dni przed planowaną @)
Kurde jakie to wszystko skomplikowane
karna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 17:21   #524
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Karna, chyba musisz doczekać do jutra, do tych wyników. Obawiam się, że mu tu nic mądrego nie powiemy poza wysyłaniem kciuków!

A ja jestem po dentyście- nie ma żadnych ubytków, nic do leczenia, pani usunęła mi tylko kamień i powiedziała, że jeśli nic nie zacznie się niepokojącego dziać, nie będą mi czerwienieć i puchnąć dziąsła to mam się pokazać za 3 miesiące dopiero.

A z ciekawostek: znacie kogoś, kto po 30-tce ma mleczaka? Nie? No, to już znacie
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 17:39   #525
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

ja chyba karty ciąży tez jeszcze nie mam założonej ... jutro o 20 mam 2 wizyte, moze wtedy ..

natka294- date mozesz obliczyć sama do 1 dnia ostatniej @ dodaj tydzień, odejmij 3 m-ce i dodaj rok.... i powinien ci wyjsc termin
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:12   #526
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

asieńka ślub mamy na początku czerwca czyli nasza dzidzia bedzie gdzies dwa miesiace na swiecie..planowalismy dzidzie zeby sie urodzila wczesniej,bo nie chcialam byc w ciazy na slubie wsumie..wystraczajaco duzo gadania bedzie hehe (czym i tak sie nie przejmuje) a poza tym balam sie ze moze zle bym sie czula..a tak mam nadzieje ze sie wykuruje..no chyba ze by cos wyszlo..to przelozymy (w tym akurat jestem swietna hehe ) myslalam ze w lipcu sie w ogole nie uda jak tyle czasu probowalismy i nic.. a tu wakacje szalenstwo no i prosze..ostatni termin na staranka i jest.. mam nadzieje ze bedzie dobrze..

isis dziekuje za pomoc..obliczylam ..i jednak moj lekarz akurat w tym sie nie pomylil termin porodu na 08 kwiecien uff ile czasu jeszcze
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:51   #527
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
Nio u mnie w tym roku tezs wszystko stanelo na glowie hihihihi
czy wy dziewczyny tez chcialybyscie robic sobie USG najczesciej jak to mozliwe??
ja bylam u lekarza 10 dni temu i juz bym chciala isc znowu zeby zobaczyc moje malenstwo.....
hehe Ita moja siostra jest w 17 tygodniu i jej mąż się zastanawiał ile może kosztować sprzęt do robienie USG, żeby sobie mieć w domu i podglądać dzidziusia
ja w piątek mam wizytę, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej troszkę się obawiam
asienka240 a ty mi takiej ochoty narobiłaś na marchew z jabłkiem, że namówiłam M. żebyśmy pojechali do sklepu, i teraz też się zajadam
tylkooliwka dobrze, że odpoczęłaś... wypoczęta mama, to szczęśliwa dzidzia
mrowak rzeczywiście chyba nie znałam nikogo w tym wieku z mleczakiem, moje gratulacje

a kartę ciąży lekarz założył na pierwszej wizycie, ale chyba głównie dlatego, że normalnie wizyta z USG kosztuje 90 euro, a dla kobiety ciężarnej, która ma już kartę ciąży tylko 60 euro

a teraz uciekam uczyć się do prawa jazdy, bo książka skończona
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:15   #528
gooffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 37
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Karna, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Czy 7-8 czy 4-5, to chyba nie ma znaczenia, byle wszytsko było dobrze, prawda? Daj znać jutro.
gooffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 06:19   #529
gooffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 37
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Hejka wszystkim z rana
Dziś postanowiłam się zameldować jako pierwsza (w sumie nie jest to trudne, zaczynam pracę o 6.30 ). Moje samopoczucie od samego rana jest fatalne: zmęczenie, zmęczenie i jeszcze raz zmęczenie no i wszędobylskie nudności! Kiedy to się skończy?!? Z jednej strony mam już dość, z drugiej strony dziękuję Bogu, że nie muszę leżeć i nic złego się nie dzieje!
Tym optymistycznym akcentem życzę Wam miłego dnia
gooffi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 07:36   #530
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

karna33 trzymam kciuki zeby wszystko było w porzadku, musi byc... trzeba wierzyc


minka26
marchew z jabłkiem dobra rzecz dzis tez sobie zrobie :P chociaz dzis mam ochote na banany....

taki koktajl bananowy... jadłyscie kiedys?? dwa banany i szklanka mleka zmiksowane .... boskie zabie mleczko polecam!

gooffi mi mdłosci i wymioty zaczeły sie w 6 tygodniu, dzis jest juz 11 i wciaz trwaja tez czekam na ten magiczny cudowny dzien kiedy skapuje sie ze ... owe mdłosci sie skonczyly
__________________
Emilka jest już z nami

Edytowane przez asienka240
Czas edycji: 2009-08-18 o 07:38
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 08:30   #531
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

CO do mdlosci to u mnie cale szczescie zredukowane do minimum - ale zaczely sie zawroty glowy ale to chyba nic dziwnego skoro prawie nie jem bo nie moge hehehehehe - tzn mnie odrzuca.....
KARNA - trzymamy kciuki za wyniki i za malenstwo zeby sie objawilo panu doktorowi.....i zeby wsystko bylo juz potem w porzadku
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:46   #532
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

witam
karna ja też trzymam kciuki ale jeszcze nie słyszalam o takim przypadku,moze dzidzia widmo i nie widac jej na usg a ma się świetnie daj znac koniecznie po wynikach

co do wstretnego samku od nudnosci to mi sie na szczescie ograniczyly,mam je rano albo wieczorem ale czasami juz dochodzi zgaga i wtedy wogole nie moge usnąc...
ale mam nadzieje,ze dzisiaj dzionek bedzie fajny czego im Wam życzę!
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:53   #533
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

A ja wczoraj wrociłam do pracy Było miło mrowak ja tez obliczyłam sobie na 8.03 w czwartek wszystkiego sie dowiem Co do karty ciązy bede miała ją zakładana dopiero na tej wizycie (11t) ale pewnie dlatego ze plamiłam i cisnienie mi skakało... Ale juz jest ok wiec karta tez zostanie załozona Ide pranie zrobic i jakis obiadek Miłego dzionka
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:47   #534
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Mysia, to jak jeszcze okaże się, że nam się parka urodzi to wypadałoby ich ze sobą poznać, bo to prawie jak bliźniakiNo, chyba, że mieszkasz za jakimiś górami, rzekami i oceanami ode mnie to może być ciężko

Asieńka, przez tę Twoją sałatkę z marchewki (z jabłkiem nie lubię) wczoraj wieczorem miałam ochotę na surową marchewkę. "wieczorem" to pojęcie względne, bo to było koło północy więc musiałam się wstrzymać z chętką do dzisiaj, a dzisiaj mi już przeszło Ale mój TZ kochany od razu zapytał czy ma lecieć do nocnego
A co do koktajlu to ja robiłam taki: 2 banany, sporo truskawek, gałka lodów waniliowych, mleczko= MNIAM!

I znowu nie mogłam spać

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2009-08-18 o 10:51
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:16   #535
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

hej dziewczynki,a ja nie spałam też całą noc..znaczy to było takie spanie -czuwanie..do tego mdłości i ból brzucha wczoraj cały dzień i wieczór tak jak na miesiączke ..trochę się przestraszyłam ,ale dziś jest wszytsko wporządku wiec może nie ma sie czym martwic.. ja wam powiem kochane ze mam ochote na wszelkiego rodzaju owoce.. i zauwazylam ze jak zjem na kolacje jakas nektarynke i raniutko tez jakis owoc, a za jakis czas dopiero sniadanie..to mdlosci mi przechodzą ,albo są dużo lżejsze..
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 17:59   #536
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witajcie Mamusie
Wróciłam z kajakowego wypoczynku.Było całkiem nieźle, trochę się bałam jak to zniosę, ale oszczędzałam się , dużo leżałam. Oczywiście powiosłowałam też trochę i dobrze się po tym czułam.Mdłości mam coraz częściej(bez wymiotów), staram się zakąszać coś nie coś, by nie być głodna, to mi pomaga.Też mam apetyt na owoce jak natka294.
Dzisiaj cały dzień myślę co tam u Ciebie, karna33.Wiesz już coś? Tak bym chciała , żeby było wszystko dobrze
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 18:59   #537
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

czesc moje kochane ciezarowki
dzis mialam spotkanie z polozna.pierwsze usg bede miala 16 wrzesnia.juz nie moge sie doczekac tak bardzo bym chciala zobaczyc swojego groszka.mam nadzieje,ze ten czas szybko zleci.
u mnie zaczal sie 8 tydzien i data porodu na 1.04.2010 takze MADZIU prosze dopisz mi date porodu


co jakis czas zagladam tu i czytam Was,lecz niestety pracuje i brak mi sil jak wroce do domciu.ale na pweno bede sie co jakis czas meldowalau mnie brak calowania kibelka,czasami mam wrazenie,ze wszystko mi wiruje w brzuchu ale daje rade.od dwoch dni chodze jakas taka senna i od dwoch dni nie mam energii,mam nadzieje,ze szybko przejdzie.....sciskam i caluje Was i brzuszki
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:14   #538
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
karna33 trzymam kciuki zeby wszystko było w porzadku, musi byc... trzeba wierzyc


minka26
marchew z jabłkiem dobra rzecz dzis tez sobie zrobie :P chociaz dzis mam ochote na banany....

taki koktajl bananowy... jadłyscie kiedys?? dwa banany i szklanka mleka zmiksowane .... boskie zabie mleczko polecam!


gooffi mi mdłosci i wymioty zaczeły sie w 6 tygodniu, dzis jest juz 11 i wciaz trwaja tez czekam na ten magiczny cudowny dzien kiedy skapuje sie ze ... owe mdłosci sie skonczyly
uwielbiam taki koktail.. i tez mam ciągoty na banany


własnie niedawno wróciłam z wizyty. widziałam mojego niuńka ma juz 2.12 cm widać główkę i klatke piersiowa i widziałam (a nawet pani gin dała mi posłuchać) jak bije serduszko smiałam jej sie tam na tym fotelu z radości.. mało sie nie poryczałam...
wszystko w sumie jest ok, mam tylko małego krwiaczka (efekt przedzwigania w zeszłym tygodniu ).. ale gin powiedziała ze powinien się wchłonąć.. takze laski uważajcie co dzwigacie a najlepiej to wogóle nic nie dzwigajcie...
i wg cm pokazało mi ze to 8t i 5dz.... a wg moich obliczen wychodzi 9t1dz... i nie wiem czego sie juz trzymac heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niuniekkadr.jpg (30,5 KB, 31 załadowań)
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2009-08-18 o 21:24
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:16   #539
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

dubel
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2009-08-18 o 21:22
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:51   #540
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Isis23 jaka śliczna fasolka!Moje gratulacje!I taka fotogeniczna
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.