Mamusie marcowo-kwietniowe 2010 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 23:05   #541
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Isis23 piękna dzidzia

Karna jak wyniki? mam nadzieję, że wszystko się wyjaśniło i jest ok

takiego koktajlu bananowego nie piłam, muszę spróbować. ja czasem robię z różnych owoców, np. grapefruit, pomarańcze, banan, brzoskwinia, dodaje np. jogurt truskawkowy i wszystko razem miksuje, pychotka

ja też mam straszną ochotę na owoce, w pracy co chwilka zajadam brzoskwinie, winogrono, jabłka, kiwi to na przerwie raczej z racji skórki

a co do mdłości to mi się większe poranne zaczęły, dziś rano w autobusie
było dużo ludzi, stałam, otworzyłam okno, ale nie pomogło, czułam tylko jak mi się uszy zatkały, ciemno mi się zrobiło przed oczami, nogi ugięte i myśle... oho lecę , ale szybko rozejrzałam się i znalazłam jedno wolne miejsce, praktycznie na nie poleciałam, ale na szczęście minęło. Teraz muszę chyba czekać na następny autobus w którym będą wolne miejsca siedzące, aby się to nie powtórzyło...

no i pamiętam któraś dziewczyna pisała, że jej ciepłe kakao pomaga na mdłości, gdzieś na stronie też to znalazłam, ucieszyłam się bo lubię, ale u mnie działa to odwrotnie muszę poszukać innego sposobu.
Ale generalnie mam tak jak wy, najgorzej jest doprowadzić do głodu, jak na bieżąco dorzucam coś do żołądka to daję radę

fasolka73 podziwiam za siłe do wiosłowania, ja w domu z dołu na górę jak wejdę po schodach (jest ich ok 12) sapię strasznie

przyjemniej środy życzę Mamuśkom
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 06:48   #542
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witam dawno mnie nie bylo, ale miala duzo obowiazkow, chcialam sie podzielis smutna wiadomoscia moj plod obumarl i ide dzis na usuniecie go. Nie urusl od ostatniego razu....to nie moj czas, moze nastepnym razem, dobrze ze to teraz poki nie slyszalam serca itd.
Wszystkim mama zycze duzo zdrowia i dbajcie o siebie
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 07:12   #543
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Witam dawno mnie nie bylo, ale miala duzo obowiazkow, chcialam sie podzielis smutna wiadomoscia moj plod obumarl i ide dzis na usuniecie go. Nie urusl od ostatniego razu....to nie moj czas, moze nastepnym razem, dobrze ze to teraz poki nie slyszalam serca itd.
Wszystkim mama zycze duzo zdrowia i dbajcie o siebie

Tak współczuję Karolcia....Nawet nie wiem co Ci napisać, bo chyba nic nie jest w stanie Cię teraz pocieszyć. To takie smutne i pewnie trudne dla Ciebie... Mam nadzieję, że następny raz będzie szybko i szczęśliwie, tego Ci życzę z całego serca
Dużo zdrowia i sił
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 07:51   #544
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Witam dawno mnie nie bylo, ale miala duzo obowiazkow, chcialam sie podzielis smutna wiadomoscia moj plod obumarl i ide dzis na usuniecie go. Nie urusl od ostatniego razu....to nie moj czas, moze nastepnym razem, dobrze ze to teraz poki nie slyszalam serca itd.
Wszystkim mama zycze duzo zdrowia i dbajcie o siebie
Bardzo Ci współczuję, ale nie łam się i próbujcie dalej. Widocznie "ten na górze" tak to zaplanował. Zobaczysz że nawet się nie obejrzysz a będziesz wstawać po nocach do swojego maleństwa

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
uwielbiam taki koktail.. i tez mam ciągoty na banany


własnie niedawno wróciłam z wizyty. widziałam mojego niuńka ma juz 2.12 cm widać główkę i klatke piersiowa i widziałam (a nawet pani gin dała mi posłuchać) jak bije serduszko smiałam jej sie tam na tym fotelu z radości.. mało sie nie poryczałam...
wszystko w sumie jest ok, mam tylko małego krwiaczka (efekt przedzwigania w zeszłym tygodniu ).. ale gin powiedziała ze powinien się wchłonąć.. takze laski uważajcie co dzwigacie a najlepiej to wogóle nic nie dzwigajcie...
i wg cm pokazało mi ze to 8t i 5dz.... a wg moich obliczen wychodzi 9t1dz... i nie wiem czego sie juz trzymac heh
Normalnie ślicznosci, dzidzia czysta mamusia
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 08:24   #545
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Karolcia... bardzo mi przykro...życze wam teraz duzo siły i wiary w to ze nastepnym razem sie uda !!

Isis23 super zdjecie
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:19   #546
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Karolcia nie poddawaj sie, nabierz sil, lykaj duzo witaminek......a my trzymamy kciuczki i jestesmy z Toba......
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:40   #547
karna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
GG do karna33
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Wczoraj nie miałam siły pisać. Niestety mi też się nie udało. Moja fasolka obumarła w bardzo wczesnym stadium. Już na wizycie w czwartek lekarz powiedział że raczej nic z tego nie będzie, ale kazał zrobić jeszcze HCG. Niestety poziom urósł zdecydowanie za mało.
W poniedziałek mam zabieg.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i życzę powodzenia
karna33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 10:51   #548
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Współczuję również...
Jakieś smutne wiadomości dzisiaj
Ja przed tą fasolką poroniłam,( bardzo wczesna ciąża)ale już w następnym cyklu hop i zaskoczyłam. Ponoć lepiej się wtedy zachodzi, bo cały organizm jest już "nakręcony" na ciążę. Ja się nie znam na tym , ale u mnie to chyba tak zadziałało,tak też się czułam.Na razie jest wszystko dobrze tym razem, ale trochę obawiam się pierwszej wizyty u gin, którą mam dopiero we wtorek. To się dopiero okaże jak jest na prawdę. Jestem jednak dobrej myśli.

karna33 życzę sił, zdrowia i nadziei, że następnym razem będzie już wszystko dobrze...musi być...
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:24   #549
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

karolcia228, karna33 przykro mi bardzo - trzymajcie się a jestem pewna że niedługo napiszecie o nowych fasolkach
catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:25   #550
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez karna33 Pokaż wiadomość
Wczoraj nie miałam siły pisać. Niestety mi też się nie udało. Moja fasolka obumarła w bardzo wczesnym stadium. Już na wizycie w czwartek lekarz powiedział że raczej nic z tego nie będzie, ale kazał zrobić jeszcze HCG. Niestety poziom urósł zdecydowanie za mało.
W poniedziałek mam zabieg.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i życzę powodzenia

karna i karolcia tak bardzo mi przykro az łzy mi się cisną bo wiem też co to znaczy,bądźcie kochane dobrej myśli o następnej ciąży,może się okaże,że jeszcze do nas dołączycie tylko będzie inny termin porodu
trzymam kciuki za Was czemu ten los musi byc taki okrutny?
ach....az mi sie pisac odechcialo,papa
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:50   #551
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Witam dawno mnie nie bylo, ale miala duzo obowiazkow, chcialam sie podzielis smutna wiadomoscia moj plod obumarl i ide dzis na usuniecie go. Nie urusl od ostatniego razu....to nie moj czas, moze nastepnym razem, dobrze ze to teraz poki nie slyszalam serca itd.
Wszystkim mama zycze duzo zdrowia i dbajcie o siebie
Cytat:
Napisane przez karna33 Pokaż wiadomość
Wczoraj nie miałam siły pisać. Niestety mi też się nie udało. Moja fasolka obumarła w bardzo wczesnym stadium. Już na wizycie w czwartek lekarz powiedział że raczej nic z tego nie będzie, ale kazał zrobić jeszcze HCG. Niestety poziom urósł zdecydowanie za mało.
W poniedziałek mam zabieg.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i życzę powodzenia
Dziewczyny strasznie mi przykro.. wiem co przeżywacie.. bo rok temu dokładnie przeżywałam to samo.. nie widziałam nawet serduszka
Zyczę Wam abyście szybko znalazły nowe siły na przyjęcie kolejnej fasolki!
Ja odrazu sie pozbierałam i nie poddałąm sie po 6 msc przerwy od zabiegu udało nam sie w 4 cyklu!
strasznie mocno Was ściskam!


A ja sie znowu nie czuje dziewczyny mdłosci wróciły zdycham do tego ból głowy i pleców.,. a szlag nie to trafi.. "piękne 9 miesiecy" .. ciekawe kto to wymyslił

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

FASOLOWE POLE
Jest już Nas 26


Mamusie MARCOWE 2010 już 20 ciężarówek

megi-megi( Magda 29lat) tp.1.03.10r. Lena lub Jakub
P0P70 (Ela lat 39) tp. 03.03.10r. Ania lub Sebastian
asienka240 (Asia 21lat ) tp. 8.03.10r. Amelka lub Igorek
Roza26 Hania 25 lat tp. 08.03.10r. ??? lub ???
karolka2211 ( Karolina ?? ) tp.8.03.10r. ??? lub ???
Baobabek ( ??? ) tp. 8.03.10r. Oliwia lub Hubert
mrowak (Ola lat 31) tp. 9.03.10r. ??? lub ???
dogisia
( ?? ??? )
tp. 12.03.10r. ??? lub ???
mezatka07 (Joanna, 23 lata) tp 17.03.2010 ??? lub ???
zosia21 (Ewelina l.24) tp. 17.03.10r. ???lub ???
apple66 (Paula, 25lat) tp. 18.03.10 MAJA lub FILIP
magda3456
Magda 23l tp. 20.03.10r Wiktoria lub Denis

minka26 ( Asia 26 lat ) tp. 20.03.10r. Amelka lub ???
tylkooliwka (Agnieszka 28 lat) tp. 21.03.10??? lub ???
ISIS23
(Iza 25 lat ) tp.22.03.10
??? lub ???
madziwnia (Magda, 24 lata ) tp. 27.03.10r. Michalinka lub ???
gooffi(Iza, lat 29,) tp 27.03.10r. ??? lub ???
evitka21 (Ewa, 25 lat) tp. ??? ??? lub ???
catro (Kasia, lat 27) tp. ??? ??? lub ???
mysia1234 (Joanna 20 lat) tp. ??.03.10r. Wiktoria lub Piotr

Mamusie KWIETNIOWE 2010 już 6 ciężarówki

izaizula(Iza lat 27) tp. 2.04.10r. Antosia lub Antoś
ita83
(Paulina 26 lat)
tp. 4.04.10r ??? lub ???
Beatka1984 (Beata 26 lat) tp. 9.04.10r. Wiktoria lub Przemek
Agnieszka09 (Aga,lat 24) tp.??.04.10 r. ??? lub ???
fasolka73 ( ??? 36 lat ) tp. 10.04.10 Oliwia lub Kubuś
gosieg1 (Małgorzta lat ?? ) tp. 18.04.10r. ??? lub ???


Na liście występuje również kolor biały:
karolcia228 Aniołek [*]
Karna 33 Aniołek [*]
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 13:16   #552
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Red face Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

hej dziewczynki...ale tu dziś smutno strasznie mi przykro, wiem, że nic Was nie pocieszy, ale musicie się jakoś trzymać kochane
Ja oczytałam się o tych wszystkich obumarciach i poronieniach i strasznie się boję...wizytę mam dopiero we wtorek 25.08. chyba oszaleję do tej pory muszę zrobić badania, na które mnie skierowała gin ostatnio, tak się boję...jeszcze piersi przestały mi dokuczać i martwię się, czy to nie jest jakiś zły objaw, że mnie już nie bolą...
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 13:16   #553
gooffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 37
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Karna, Karolcia - bardzo mi przykro
gooffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:28   #554
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
hej dziewczynki...ale tu dziś smutno strasznie mi przykro, wiem, że nic Was nie pocieszy, ale musicie się jakoś trzymać kochane
Ja oczytałam się o tych wszystkich obumarciach i poronieniach i strasznie się boję...wizytę mam dopiero we wtorek 25.08. chyba oszaleję do tej pory muszę zrobić badania, na które mnie skierowała gin ostatnio, tak się boję...jeszcze piersi przestały mi dokuczać i martwię się, czy to nie jest jakiś zły objaw, że mnie już nie bolą...

ja teraz tez sie boje, bol piersi mi przeszedł, czuje tylko od wczoraj wieczora jakies klucie w prawym boku, jak by jajnik... i mdłosci mam juz słabsze i malo wymiotuje zeby nie powiedziec wcale... a wizyte mam dopiero 7.09

dziewczynki macie takie kłucia nisko po lewej i prawej stronie podbrzesza?
__________________
Emilka jest już z nami

Edytowane przez asienka240
Czas edycji: 2009-08-19 o 16:00
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:11   #555
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

asienka, ja też chwilami mam kłócia i tak jakby właśnie w jajniku prawym...mdłości nie miałam od początku, tylko lekkie zawroty głowy, które zresztą też już minęły...nie wiem co mam myśleć...boję się, jutro idę pobrać krew, może coś po wynikach się dowiem...ale do wtorku nie wiem jak wytrzymam....w piątek zaczynam 8 tydzień.Mam nadzieję, że wszystko ok z naszymi maluszkami

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

ups pomyliłam się, w piątek zaczynam 9 tydzień
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:26   #556
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
ja teraz tez sie boje, bol piersi mi przeszedł, czuje tylko od wczoraj wieczora jakies klucie w prawym boku, jak by jajnik... i mdłosci mam juz słabsze i malo wymiotuje zeby nie powiedziec wcale... a wizyte mam dopiero 7.09

dziewczynki macie takie kłucia nisko po lewej i prawej stronie podbrzesza?
asienka ja mam identycznie a narazie jest wszystko dobrze,tak to jest ze raz boli i dolega a raz nie,nie przejmujcie sie tak wszystkim ja w jednym dniu nie moge dotknac nawet piersi a drugiego nic nie boli,wiec chyba taka natura i tez mam te kłucia,jezeli są to zawsze z prawej strony,swoja droga ciekawe czy to cos znaczy?? moze płec?
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:34   #557
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

karolcia, karna strasznie mi przykro, ale widocznie tak miało być

mam wizytę w piątek, strasznie się martwię

smutno mi się zrobiło i nie będę nic pisać...
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:34   #558
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Karolcia, Karna okropnie mi przykro, nie umiem sobie tego wyobrazić...

Ja mam wizytę teraz dopiero 11.09. Staram się nie nakręcać negatywnie, bo tak naprawdę poza dbaniem o siebie nic innego nie można zrobić. Ja- urodzony pesymista- wmawiam sobie, że wszystko będzie dobrze!
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:18   #559
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

cześć dziewczynki pierwsze co chcę napisać to jest mi niesamowicie przykro i smutno mimo wszytsko bardzo podziwiam osoby które straciły swoje maleństwa za siłe jaką mają w sobie.. Trzymajcie się Kochane

ja dziś ogólnie zdołowana jestem..w pierwszym poscie jakim napisałam to pomysliłam się z tygodniem ..ale sprostuje ..dziś zaczęłam ósmy tydzien..byłam z mama na wizycie u lekarza(znaczy mama byla )pozniej Pan Dotor byl juz wolny wyszedl z gabinetu na chwilke i tak rozmawialismy..powiedzial ,że ten P.Doktor do którego chodze musiał nie być pewien co do mojej ciąży ,że mi nie założył karty skoro miła wątpliwości i kazał robić dodatkowo Bete itd.. poradził mi ,żebym sobie jutro zrobiła Bete raz jeszcze i sama nawet zobaczyla po wiynikach czy jestem w odpowiednim tygodniu..A jak będę miała ochote to moge do niego we wtorek przyjsc na wizyte i wtedy mi cos powie..bo wirtualnie nie bedzie mi tez mowil nic.. naparwde bylam pod wrazeniem z jakim P.doktor podszedl do mnie i jak milo rozmawial..bardzo sie boje jutra..bo wlasnie tyle sie slyszy teraz o tych dzidziah, ktore,,staja w miejscu,ale chyba w koncu sie zdecyduje i pojade do niego..ostatnio zaczynaja mi sie taki mdlosci ze trwaja caly dzien i noc nieustannie..jestem wykonczona i juz plakalam do mojego Tżta ze mam dosc i boje sie

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

napisalam wszytsko jakos tak haotycznie (czy chatotycznie) juz z tego wszytskiego nie wiem sama..bo pisalam przez lzy..ale musialam sie wygadac
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 19:50   #560
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Dziewczyny nie martwcie się tym kłuciem - to macica się rozrasta więc wszystko ok. Ja miałam takie umiarkowane bóle już od dłuższego czasu, ale niestety w czasie urlopu się nasiliły i to mocno (przewracanie się z boku na bok sprawiało mi mocny ból, jedynie pozostawanie w bezruchu pomagało), przerwaliśmy urlop i do gina - ten mi zrobił badanie usg i takie "fotelowe", wygniótł, wymacał i uspokoił mnie mówiąc, że nic złego się nie dzieje, dostałam no-spę 4 x dziennie i kazał "polegiwać". Wysłał mnie też zwolnienie lekarskie
catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:58   #561
gooffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 37
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Mnie też kłuje, różnie: nad kością łonową, w okolicach jajników, w pachwinach. Mdłości prawie cały dzień. Zmęczenie permanentne (może tak być, że po progesteronie głównie - mam go stosować jeszcze przez dwa tygodnie). Piersi chyba rzeczywiście mniej bolą, ale bolą. Nie wymiotowałam ani raz. Nie mogę się doczekać wizyty u lekarza i zapewnienia że wszystko jest ok (bądź nie). Ale to dopiero 3 września. W sobotę zacznę 10 tydzień. Chwilami mam dość i próbuję sobie tłumaczyć, że zawsze może być gorzej (z marnym skutkiem).
Z pozytywnych doznań: na obiadokolację zrobiłam leczo i do niego ubite ziemniaki - PYCHA! Nigdy tak nie jadałam, zawsze albo samo w miseczce albo z ryżem. Ale dziś miałam nieodpartą ochotę na tłuczone ziemniaki!
Hmmm, jednak chyba musze sie skupić na pozytywnych sprawach i przestać się użalać nad sobą!
Dobrej nocy Ciężaróweczki
gooffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 05:39   #562
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Red face Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

hej, dzisiaj ja jestem pierwsza, ale to tylko dlatego, że zaraz jadę na pobranie krwi....strasznie się boję, żeby nie zemdleć, bo ostatnio padłam jak mucha i narobiłam problemu w całym laboratorium no a jaki wstyd....mam nadzieję, że wyniki będą szybko i że będą dobre...strasznie panikuję
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 05:51   #563
gooffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 37
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Baobabek - nie panikować! Wszystko będzie dobrze! Musi być!
Wczoraj postanowiłam nie użalać sie nad sobą nadmiernie, narazie się nie udaje hehehe Miłego dnia!
gooffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 07:30   #564
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

karna, karolcia- bardzo mi przykro następnym razem na pewno sie uda


mi gin też kazała zrobic komplet badań... w końcu sie dowiem jaką mam grupe krwi bo przez 26 lat mojego życia jeszcze się nie zdążyłam dowiedzieć
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 07:52   #565
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

dzien dobry !! ja zaraz jade z moim narzeczonym p garnitur dla niego bo slub 1 pazdziernika a on garniaka nie ma ;P takze do pozniej
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:22   #566
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Czesc dziewczyny.....ja ja wam zazdroszcze tych wizyt - pomyslcie ze ja z malenstwem musze czekac do 24 listopada.......ale chyba nie wyczekam i pojde wczesniej prywatnie....bo ja taka niecierpliwa jestem ale to chyba jak kazda kobieta w ciazy.
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:17   #567
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

witajcie
dzisiaj nie mogę się pozbierać, ciągle chce mi się spać.Gdzie przyłożę głowę, tam już śpię.
Czuję się, jakby wszystko wokół działo się w bardzo zwolnionym tempie, taka otępiała jestem...Okropne to.
I wzięło mnie strasznie na kwas z buraków i wczoraj sobie nastawiłam i kisi się.
Chciałam spytać Was, czy już coś przytyłyście?
Moja waga pokazuje+ 1 kg...
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:22   #568
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Czesc dziewczyny własnie wrociłam od gina Wszystko ok dzidzia ma juz 5 cm Widziałam jak rusza rączkami i nozkami Ze szczescia myslałam ze się porycze w gabinecie z USG wynika ze malenstwo ma 12 tygodni termin mam na 9.03 pozdrawiam i trzymajcie się dziewczyny
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:39   #569
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Mysia1234 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny własnie wrociłam od gina Wszystko ok dzidzia ma juz 5 cm Widziałam jak rusza rączkami i nozkami Ze szczescia myslałam ze się porycze w gabinecie z USG wynika ze malenstwo ma 12 tygodni termin mam na 9.03 pozdrawiam i trzymajcie się dziewczyny
Mysia, super wieści i widzę, że będziemy się ścigać 9-go marca

Ja dzisiaj nawet nieźle spałam i powiedzmy, że mam odrobinę energii do pracy. Do tej pory zdążyłam już wszamać śniadanko, dwa jabłka, wypić chyba z pól litra soku pomidorowego i wciągnąć bułę. Nieźle mi idzie
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 12:51   #570
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Mysia1234 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny własnie wrociłam od gina Wszystko ok dzidzia ma juz 5 cm Widziałam jak rusza rączkami i nozkami Ze szczescia myslałam ze się porycze w gabinecie z USG wynika ze malenstwo ma 12 tygodni termin mam na 9.03 pozdrawiam i trzymajcie się dziewczyny
Mysia ale fajnie,jaka duza juz ta Twoja dzidzia ciekawe ile moja ma wzrostu hihihi
Ita nie czekaj tyle-marsz do lekarza koniecznie i prosze nam tutaj sprawozdanie pisac!
ja dzisiaj mam dobry nastrój,od rana juz nawet 2 okna umyłam,chociaz wiem,ze nie powinnam ale bylam bardzo ostrożna,wogole musze wysprzatac bo w sobote mam sporo gości,mąż robi okrągłe urodzinki
najgorsze po imprezach jest to,ze od nowa jest sajgon i znowu trzeba sprzątac

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2009-08-20 o 12:53
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.