intymne dla mnie..prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-16, 12:39   #1
18NANA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2

intymne dla mnie..prosze o pomoc


hej ..o tym forum dowiezilam sie od kolezanki i strasznie sie z tego ciesze bo majac 18 lat nic nie wiem tak naprawde o zyciu,a rozmowy z koleznakiam nie wiele daja..
potrzbuje pomoc..nie wiem nawet czy nie psychologa (juz)
chce z wami podzielic sie problemami ktore dla mnie sa wazne..z ktorymi nie wiem co zrobic ani jak sobie poradzic,licze ze znajda sie osoby ktora mialy podobne przezycia albo wiedza co moge zrobic...
z jednej strony wydaje mi sie ze to co cche napisac jest blache i nie istotne..to zadna tragedia ale z drugije str te problemy niszcza mnie i to bardzo,,,w ktoryms momencie chodizlam po uliach tylko w czapce ,skulona zeby tylko niek nie zwrocila na mnie uwagi...
tak naprawde nie wiem od czego zaczac i przepraszam ze nie ald panujacy w tej notce...


mam pytania dotyczace zarwono ciala i jak i ducha ....

wiec mzoe zaczne od ciala

chodz chyba powinnam wprowadzic was troszke w moje zycie...
mam 18 lat i kompleksow co nie miara..czuje sie jak trendowata czasami

mam ok 162 i waze 58kg ..do tego mam lekki tradzik z ktorym walcze od niemapietnych czasow-->chodze na oczyszczanie twrazy i jest poprawa...nie ma juz ropnych bialych krost ale ciagle te zapchane pory oprcz tradziku mam cos czego heh dorobilam sie na walsne zyczenie ..bo 58 kg to waze od nie dawan wczensiej bylo 65..wiec logiczne teraz wydja mi sie te wsyztskei rozstepy
co jest dla mnie powodem ogromnych komplekow i smutku..bo chilabym w lecie nalzoyc spodnczke ..no spodnice ale rozstepy sa na udach ,posladkach,biodrach,nawe t na lydkach
i naprawde nie weim co robic..stosuje kremy,masuje pod prysznicem specjlana gabka...ale przez nie wydaje mi sie ze mam zamarnowane zycie ze nie wyjde na plaze w bikini...i nie wiem co dalej..bo nie stac mnie narzie na jakeis zabiegi

oprcz rozstepow ,trdziku,i wydaje mi sie zbednych kilogramow mam problem z wloskami...bikini ,uda,poslaki,nio i nogi....zaczlema wczesnie golic nogi it eraz zaluje...glupiutka maja 11/12 ;lat chwycilam za maszynke....i teraz ..to cos okropnego nie poakzuej wogole dolnych czesci ciala...kolejny dowod na to ze nie wyjde na plaze..nie wiem jak kobiety moga miec wszytsko tak ciagle ladnie wygolone,wydepilowane...m am 18 lat a heh mimo wsyztsko tarktuje panie z reklam jako naturalne kobiety..wydaje mi sie ze ja tez musze tak wygladac....nie wiem jakim cudem mozan ciagle byc wygolnym i idelanym ale w mojej glowce jest taki obraz i wydaje mi sie ze ze mna jets nie tak wsyztsko
najgorsze ze jak cokolwiek zaczne tam robic to robia sie kortski
cale nogi w nich mam..potem zostaja przebarwienia RATUNKU !!!!!CO MAM ROBIC!!!!!!!!!!!!

prosze powiedzcie mi czy faktycznie mozliwy jest taki wygald dla przecietnje 18 latki....
pozatym..

nie wiem czy wszytsko jets ok jesli chodzi o wydzielne z pochwy..ten clay sluz....

ja ciegle ejstem tam morka..czy to normlane??????

tak powinno byc????
sluz jest bialy albo przezroczyty ..raczje bez zapchu albo taki specyficzny ale nie rybi itp(czytam ze oznacza to choreb)

poztaym mam problem takiz e nie milam nigdy faceta ..nie calowlam sie.teraz jest ktos kogo kocham...ale przez moje obwy ..boje sie ze go strace ze nic z tego nie bedzie

jest z innego miasta wiec widujemy sie zadko od kod zdalismy sobie sparwe ze nasze uczucie to cos weicej weczensiej widywalismy sie jako znajmoi...niedlugo ma przyejchac i co wtedy....pierwsze spotaknie jako para...nie umiem mu powedziec ze sie nie calowalam tak poportsu wie ze nie milam faceta i nie mam zadnego doswiadczenia-ktore ona posiada itp wiec licze ze jasne jest ze ejstem "zielona" i tego sie boje przyjedzie a ja nie bede umic sie calwoac dla mnie to starszne jest ..podobno akzdy umie ale co jak ja nie;(
ale i tak sie boje....chcilabym moc go calowac piescic itp ale mam w glowce ciagly obraz ze ja czegos nie moge..ja sie nie nadaje;(-to ta sprawa zwiazana z duchem

boje sie ze jestem za gruba,ze mam rozstepy ze to jest problem;(
przejmuje sie starsnzie tym ze np mam tradzik ,ze sie poce,wogle wsyztsko co luidzkie mi wydaje sie obce....boje sie ze nie bede moga sie rozluznic,pozwloic dotknac bo bede msyelc ze spocona jestem i ze to odemnie odstraszy (teraz te upaly;(),ZE KORSTKI TZN ZAPCHNE PORY NA PLECH I DEKOLCIE TO PROBLEM....
NAPRWDE NIE WIEM CO ROBIC...


wszytsko mnie we mnie wkurza..;( i boje sie ze wszytsko to sprawai ze nie bed emogla egzystowac...
przecie jemu nie spodbaja sie te rostepy ,ZGORSZY SIE NIMI
moje cialo jest dla mnie odrazajace;(
jak mezczynza moglby sie nim podniecic zachwycic
jak ja mam sie uspokoic ,zmienic zeby sie polubic?????
jak gdy przyjedzie nie myslec ze dotyka o ile wogle do tego dojdzie ze dotyka moge brzucha,ze zauwazy rozstpey przeciez ja sie nie bede mogla przy nim rozebrac..a mam marzeni ,ze gdyby tzreba w kazdje chwili zebym mogal rozebrac sie do bielziny i wyg;adac oki
a ja wygladam oki i to w ciuchch tylko jak postoje 3h w lustrze...
rano ciagle cienie pod oczami;(i wogole wsyztsko nie tak...

HELP ME!!!!!!!
18NANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:08   #2
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez 18NANA Pokaż wiadomość
hej ..o tym forum dowiezilam sie od kolezanki i strasznie sie z tego ciesze bo majac 18 lat nic nie wiem tak naprawde o zyciu,a rozmowy z koleznakiam nie wiele daja..
potrzbuje pomoc..nie wiem nawet czy nie psychologa (juz)
chce z wami podzielic sie problemami ktore dla mnie sa wazne..z ktorymi nie wiem co zrobic ani jak sobie poradzic,licze ze znajda sie osoby ktora mialy podobne przezycia albo wiedza co moge zrobic...
z jednej strony wydaje mi sie ze to co cche napisac jest blache i nie istotne..to zadna tragedia ale z drugije str te problemy niszcza mnie i to bardzo,,,w ktoryms momencie chodizlam po uliach tylko w czapce ,skulona zeby tylko niek nie zwrocila na mnie uwagi...
tak naprawde nie wiem od czego zaczac i przepraszam ze nie ald panujacy w tej notce...


mam pytania dotyczace zarwono ciala i jak i ducha ....

wiec mzoe zaczne od ciala

chodz chyba powinnam wprowadzic was troszke w moje zycie...
mam 18 lat i kompleksow co nie miara..czuje sie jak trendowata czasami

mam ok 162 i waze 58kg ..do tego mam lekki tradzik z ktorym walcze od niemapietnych czasow-->chodze na oczyszczanie twrazy i jest poprawa...nie ma juz ropnych bialych krost ale ciagle te zapchane pory oprcz tradziku mam cos czego heh dorobilam sie na walsne zyczenie ..bo 58 kg to waze od nie dawan wczensiej bylo 65..wiec logiczne teraz wydja mi sie te wsyztskei rozstepy
co jest dla mnie powodem ogromnych komplekow i smutku..bo chilabym w lecie nalzoyc spodnczke ..no spodnice ale rozstepy sa na udach ,posladkach,biodrach,nawe t na lydkach
i naprawde nie weim co robic..stosuje kremy,masuje pod prysznicem specjlana gabka...ale przez nie wydaje mi sie ze mam zamarnowane zycie ze nie wyjde na plaze w bikini...i nie wiem co dalej..bo nie stac mnie narzie na jakeis zabiegi

oprcz rozstepow ,trdziku,i wydaje mi sie zbednych kilogramow mam problem z wloskami...bikini ,uda,poslaki,nio i nogi....zaczlema wczesnie golic nogi it eraz zaluje...glupiutka maja 11/12 ;lat chwycilam za maszynke....i teraz ..to cos okropnego nie poakzuej wogole dolnych czesci ciala...kolejny dowod na to ze nie wyjde na plaze..nie wiem jak kobiety moga miec wszytsko tak ciagle ladnie wygolone,wydepilowane...m am 18 lat a heh mimo wsyztsko tarktuje panie z reklam jako naturalne kobiety..wydaje mi sie ze ja tez musze tak wygladac....nie wiem jakim cudem mozan ciagle byc wygolnym i idelanym ale w mojej glowce jest taki obraz i wydaje mi sie ze ze mna jets nie tak wsyztsko
najgorsze ze jak cokolwiek zaczne tam robic to robia sie kortski
cale nogi w nich mam..potem zostaja przebarwienia RATUNKU !!!!!CO MAM ROBIC!!!!!!!!!!!!

prosze powiedzcie mi czy faktycznie mozliwy jest taki wygald dla przecietnje 18 latki....
pozatym..

nie wiem czy wszytsko jets ok jesli chodzi o wydzielne z pochwy..ten clay sluz....

ja ciegle ejstem tam morka..czy to normlane??????

tak powinno byc????
sluz jest bialy albo przezroczyty ..raczje bez zapchu albo taki specyficzny ale nie rybi itp(czytam ze oznacza to choreb)

poztaym mam problem takiz e nie milam nigdy faceta ..nie calowlam sie.teraz jest ktos kogo kocham...ale przez moje obwy ..boje sie ze go strace ze nic z tego nie bedzie

jest z innego miasta wiec widujemy sie zadko od kod zdalismy sobie sparwe ze nasze uczucie to cos weicej weczensiej widywalismy sie jako znajmoi...niedlugo ma przyejchac i co wtedy....pierwsze spotaknie jako para...nie umiem mu powedziec ze sie nie calowalam tak poportsu wie ze nie milam faceta i nie mam zadnego doswiadczenia-ktore ona posiada itp wiec licze ze jasne jest ze ejstem "zielona" i tego sie boje przyjedzie a ja nie bede umic sie calwoac dla mnie to starszne jest ..podobno akzdy umie ale co jak ja nie;(
ale i tak sie boje....chcilabym moc go calowac piescic itp ale mam w glowce ciagly obraz ze ja czegos nie moge..ja sie nie nadaje;(-to ta sprawa zwiazana z duchem

boje sie ze jestem za gruba,ze mam rozstepy ze to jest problem;(
przejmuje sie starsnzie tym ze np mam tradzik ,ze sie poce,wogle wsyztsko co luidzkie mi wydaje sie obce....boje sie ze nie bede moga sie rozluznic,pozwloic dotknac bo bede msyelc ze spocona jestem i ze to odemnie odstraszy (teraz te upaly;(),ZE KORSTKI TZN ZAPCHNE PORY NA PLECH I DEKOLCIE TO PROBLEM....
NAPRWDE NIE WIEM CO ROBIC...


wszytsko mnie we mnie wkurza..;( i boje sie ze wszytsko to sprawai ze nie bed emogla egzystowac...
przecie jemu nie spodbaja sie te rostepy ,ZGORSZY SIE NIMI
moje cialo jest dla mnie odrazajace;(
jak mezczynza moglby sie nim podniecic zachwycic
jak ja mam sie uspokoic ,zmienic zeby sie polubic?????
jak gdy przyjedzie nie myslec ze dotyka o ile wogle do tego dojdzie ze dotyka moge brzucha,ze zauwazy rozstpey przeciez ja sie nie bede mogla przy nim rozebrac..a mam marzeni ,ze gdyby tzreba w kazdje chwili zebym mogal rozebrac sie do bielziny i wyg;adac oki
a ja wygladam oki i to w ciuchch tylko jak postoje 3h w lustrze...
rano ciagle cienie pod oczami;(i wogole wsyztsko nie tak...

HELP ME!!!!!!!
hmmm przede wszystkim nie panikuj
czasami tak jest ze wszystko jest zle i zdarza sie tzw. "dzien paszteta"
ale to minie i wszystko dalej bedzie ok, nie rozczulaj sie nad soba tylko zakasac rekawy i do roboty zeby bylo ok
po pierwsze to radze zmienic kosmetyczke na dobrego dermatologa (wiem ze swojego doswiadczenia)
po drugie jezeli nie wiesz czy sluz jest ok to przejdz sie do ginekologa i porozmawiaj z nim o tym, oni sie na tym najlepiej znaja
z rozstepami najlepiej walczyc poprzez cwiczenia, wtedy najszybciej znikaja a kosmetyki tylko wspomagaja ten proces.
co do twojej wagi to jest normalna wiec sie nie przejmuj, poza tym brawo ze schudlas, to swiadczy o twojej silnej woli.
a co do calowania to coz... mnie tez w szkole nie uczyli, samo przyjdzie
a najprzyjemniejsze bedzie probowac tego z twoim chlopakiem wiec glowa do gory bo nie jest tak zle
a o usowaniu wloskow z bikini zeby nie bylo podraznien poszukaj tu na forum, dziewczyny wynalazly swietny specyfik do przygotowania w swojej kuchni, sama go uzywam i rezultaty swietne- zero krostek
pozdrawiam
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:24   #3
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Widze ze masz straszna samoocene.
Tez uwazam ze powinnas isc do dermatologa.
Jezeli niepokoi Cie sluz-idz do ginekologa.
Calowanie.. mmm poprostu zrob to spontanicznie
Jezeli ty nigdy sie nie calowalas on Cie naprowadzi
Na owlosienie jest wosk i depilacja cukrowa
Mysle ze przedewszystkim popracuje nad swoja samoocena
Nie mozesz sie chowac!!
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:35   #4
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

podpisuje sie pod tym co napisala Engelchen. jestes zupelnie normalna osiemnastolatka.
przede wzystkim musisz isc do ginekologa i porozmawiac z nim o swoim problemie bo zadna z nas nie doradzi Ci tak dobrze jak lekarz
rozstepami sie nie przejmuj tylko popracuj nad swoim wygladem. gwarantuje Ci ze Twoj chlopak w chwili zblizenia i stanu podniecenia nawet nie zwroci na nie uwagi, tak samo bedzie z krostkami. co do pocenia sie - no przeciez kazdy z nas sie poci, a jezeli tak bardzo sie tego wstydzisz to nie musicie na poczatku biegac w sloncu o godzinie 12 w poludnie wybierzcie sie gdzies wieczorem albo do posiedzcie w cieniu.
Twoja waga jest prawidlowa i gratuluje Ci tego ze schudlas
calowanie - zawsze musi byc ten pierwszy raz, a z nauka pocalunku jest o tyle fajnie ze uczysz sie tego bardzo szybciutko bo po prostu oddajesz sie urokowi chwili i nawet jak nie mialas pojecia o tym jak to robic to nagle dostajesz cudownego oswiecenia i robisz to co Ci jakas podswiadomosc dyktuje, to jest po prostu w Tobie
pozdrawiam serdecznie
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:55   #5
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

tylko spokojnie a będzie dobrze.
Rozstepy smarowac i ćwiczyc. Istnieje tez mozliwośc usunięcia laserowo ale nie wydaje mi się,żeby u Ciebie była koniecznośc
dermatolog, ginekolog ( w sumie i tak czas najwyzszy na wizytę, sprawdzic czy wszystko OK. czyli badania kontrolne).
jeśli chodzi o całowanie to samo przyjdzie. zobaczysz.
w sumie wiele można by jeszcze pisac.
Myślę,że powinnaś codziennie stanąc przed lustrem i znaleźc w sobie to co jest super i powiedziec sobie samej o tym.
Masz normalne problemy i mozesz je normalnie rozwiązac
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 14:47   #6
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
gwarantuje Ci ze Twoj chlopak w chwili zblizenia i stanu podniecenia nawet nie zwroci na nie uwagi, tak samo bedzie z krostkami.
dokladnie ja tez na poczatku jak zaczynalam, obawialam sie ze tz zauwazy moje niedoskonalosci, czy cos jest za male, czy gdzies czegos za duzo....chcialam nawet w tej chwili miec nienaganna fryzure itp

ale po co .... oni i tak w takich momentach nie patrza na takie rzeczy, i sa zachwyceni naszymi cialami bez wzgledu na to jakie one sa
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 15:03   #7
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
dokladnie ja tez na poczatku jak zaczynalam, obawialam sie ze tz zauwazy moje niedoskonalosci, czy cos jest za male, czy gdzies czegos za duzo....chcialam nawet w tej chwili miec nienaganna fryzure itp

ale po co .... oni i tak w takich momentach nie patrza na takie rzeczy, i sa zachwyceni naszymi cialami bez wzgledu na to jakie one sa

dokladnie, przeciez jak my wygladamy w czasie seksu rozmazany przed chwila jeszcze perfekcyjny makijaz, wlosy rozczochrane a i tak jest cudownie to czym my sie przejmujemy tak naprawde nie ma dla nich minimalne znaczenie, nawet tego nie zauwazaja
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 15:22   #8
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Tez tak sadze jak pozostale dziewczyny..! Nie mozesz sie ukrywac..! Wyjdz na swiatlo dzienne..zacznij chodzic na dyskoteki,po barach, "obczaskaj" sie troche ..! Musisz byc bardziej pewna siebie,wiedz,ze jesli masz niska samoocene to nisko tez beda traktowali Cie inni..! Jesli bedziesz pewniejsza to inni automatycznie tez spojrza na Ciebie,jako na pewna dziewczyne,ktora twardo stąpa po ziemi i wie czego chce..! To nic trudnego..jesli chodzi o pocalunek to jesli tak naprawde sie tego tak boisz to moze wypij sobie piwko,dwa tak "pod humor".. wtyedy bedziesz rozluzniona i nie bedziesz odczuwala stresu..!Oczywiscie rzecz jasna po piwie guma do żucia..spsikaj sie jakimis super perfumami..faceci z tego co wiem preferuja nuty zapachowe..kwiatowe,orzez wiajace-owocowe..mniej słodkie.. Pozdrowionka i powodzenia..!
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 16:12   #9
brukselka
Zadomowienie
 
Avatar brukselka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

dziewczyno ... ja tez mam wlosy na nogach... i rozstepy<ale cicho> co z tego..wszystkie jestesmy piekne... jelsi ten chlopak chce byc z toba.. to znaczy ze chce i ani twoj brzuch ani nic innego go nie odstarszy ... to dziwne i wspaniale zarazem..ale oni na nas inaczej spogladaja.. wrecz lubia ta "ludzkosc" u kobiet

pozadrawiam cie serdecznie i prosze uwierz w siebie bo cie to zniszczy.. a masz cale zycie przed soba
__________________
"jesli wypowiesz cos dobrego, na tym sie skonczy. Jesli wypowiesz cos zlego, na pewno sie spelni."
brukselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 16:34   #10
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Kochana mam tyle samo lat co ty.Tyle samo waże i mam taki sam wzrost.Ciągłe problemy z tą wstrętną depilacją no te cholerne bikini!!
Pasty cukrowej nie używam,ale ostatnio krem i depilator i jest cud miód orzeszki naprawde polecam.

Kiedyś miałam taką samą samoocene jak ty.
Wiecznie zakompleksiona,szara myszka.
Jednak od roku już jest lepiej.
Postanowiłam się zmienić .
Schudłam,poszłam do fryzjera,zmieniłam styl ubierania na bardziej kobiecy i odnalazłam mojego kochanego TŻ-ta,który leczy mnie z kopleksów.

Co do całowania.Każdy to potrafi i samo wyjdzie w praniu więc się nie martw.
A twój chłopak naprawde nie będzie wnikał za bardzo w wygląd twojego ciała(chodzi mi tu o roztępy).
U mnie TŻ zauważył je po pól roku bycia razem(a mam roztępy na łydkach pupie i biodrach czyli tak jak ty)

Na nadmierne pocenie polecam Antidral i przewiewne bawełniane bluzeczki.

Twój chłopak powinien kochać cię taką jaką jesteś wiec nie przejmuj się tak swoim wyglądem.
Nikt nie jest doskonały i należy akceptować sie taką jaką sie jest.


A z tym śluzem jeśli cię niepokoi to wybierz sie do ginekologa
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:43   #11
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

owłosienie- mialam podobny problem, bo tez zaczełam dość wczesnie uzywac maszynki do golenia (głupia ja ) ale spoko wszystko udało sie doprowadzic do normy. najlepeij idz do kosmetyczki, za nogi zaplacisz w okolicach 60 zl a za bikini 20-30. nie musisz sie wstydzic kosmetyczki ona takich klientek ma dziennie bardzo duzo. kosmetyczka zrobi to profesjonalnie, sterylnie, poradzi tez cos na krostki. wloski beda z czasem odrastaly cora jasniejsze i slabsze. jesli nie chcesz isc do kosmetyczki to moze kup wosk na allegro albo depilator. zobaczysz jak sie super poczujesz jak cie tak ladnie wydepiluja, ja tak mam
rozstępy- rowniez mam kilka, moje przyjaciolki, znajome, kuzynki, ciocie tez maja. twoje kolezanki tez. taka jest prawda. poćwicz troche, peelingi, balsamy na rozstepy powinny pomoc. u mnie rozstepy staja sie tez mniej widoczne jak posmaruje sie samoopalaczem.
pocenie- antidral, to taki dezodorant kupowany w aptece, ktorym smaruje sie pachy na noc i on zmniejsza potliwosc. pachy sa suchutkie nawet w upaly. byly o tym wątki na wizażu.
śluz- podpytaj ginekologa
trądzik- dermatolog
a jesli chodzi o samoocenę to spojrz w lustro i zobacz w sobie w koncu ta super dziewczyne, ktora w Tobie siedzi, uśmiechnij sie, głowa do gory, piers do przodu i do boju. i juz sie nie przejmuj. kazda z nas ma jakies niedoskonalosci. ja sie tu poswiecilam i tez o swoich opowiedzialam (chociaz normalnie je skrzętnie ukrywam) malo tego mam jeszcze cellulit to jak patrzą na ciebie inni zalezy tylko od ciebie. jesli bedziesz pewna swojej wartosci i wygladu oraz usmiechnieta i zadowolona ludzie wokol tez to zauwaza. głowka do góry

a i faceci nie widzą takich szczegółów jak jakies rozstępy czy cos takiego, to kobiety to najszczesciej zauwazaja a dla panow to jest jakis kosmos a poza tym milosc jest slepa
i na pewno umiesz sie calowac, tez sie balam przed pierwszym pocalunkiem, kombinowalam jak to bedzie, co to bedzie jak mi nie wyjdzie, jakies techniki sratatata ...to jakos po prostu samo przychodzi, jest nastroj, jest ukochana osoba no i samo wychodzi naprawde
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 23:03   #12
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
rozstępy- rowniez mam kilka, moje przyjaciolki, znajome, kuzynki, ciocie tez maja. twoje kolezanki tez. taka jest prawda. poćwicz troche, peelingi, balsamy na rozstepy powinny pomoc. u mnie rozstepy staja sie tez mniej widoczne jak posmaruje sie samoopalaczem.
Dokładnie.Niemal każda kobieta ma jakieś rozstępy,a babki w reklamach i gazetach są poprawione komputerowo-popatrz tylko na jeden z wielu wątków tego typu http://www.wizaz.pl/forum/showthread...bez+makija%BFu
Co do całowania to każdy ma takie obawy,ale naprawde to się "jakoś" umie.

Tak naprawde to sęk w tym abyś siebie zaakceptowała,polubiła.Wi ele dziewczyn ma takie same kompleksy jak Ty choć są-przykładowo doświadczone w kwestii facetów albi nie mają rozstępów.Bo wszystko tak naprawde zależy od nastawienia.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 06:50   #13
18NANA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

jej dzieki dziewczyny kochana jestescie...naprawde
nie bede udawac ze juz jest oki wierze w siebie itp ..bo to nie prawda na to potrzeba czasu....
ale dzieki wam widze ze bez sesnu bylo by sie poddac , splawic faceta (w moim mniemaniu dla jego dobra bo jest naprawde wspanilay i zasluguje na kogos lepszego)..chodz przychodza takie dni ze mysle ze tak bedzie lepiej.bo przyjedzie i co rozczaruje sie tylko
ale nie nie..musze sporobowac wlaczyc...
wczoraj wzielam kapiel,depilator i heh nogi od kostki do kolona w maire oki..na lydkach oczywiscie gorzej..ale w porownaniu z maszynka jest lepiej...tyle ze to i tak efekt za maly..tak mam za wysoko ustwaim poprzeczke a potem nie moge "doskoczyc" i frustracja...
jeszcze uda i bikini....hmmmmm
najbardziej denerwuje mnie to ze bylam tez na usuwnaiu maszku znad warg iteraz probily sie takie malutkie krosteczki..a moje kochanie chce zdjecia jakies...
i ja odrazu mam problem..ze w zyciu bo zobaczy itp
heh nio ja jestem nienormalna .....
najgorsze ze mam w glowie ze nie moge czegos..bo...???i wlasnie to bo..bo nie ..bo to ja..bo glupi...
wczoraj moja milosc przedstwaila mi fantazje co zrobi jak juz bedziemy razem....myslam ze oszaleje...mowilam juz nie mam zadnego doswiadczenia..ale tak mi sie dziwnie robilo w niekotrych miejscach....O_o!!!!!!
nio ale co z tego jak przyejdzie a ja cio...oprcz tego ze nie bo kompleksy to nie...bo to bo X_X!!!!bO ja to ja ja tak nie moge,ludzie pwnie mysa ze ja tak nie moge...wstalam rano spojrzlamw lsutro i stwierdzilam ze o BOZE przeciez to nie mozliwe zeby on chcial ze mna!!!!!!!JA?????????????
i same powiedzcie to juz psychitra

heh jesli chodzi o inne sprawy nio to coz dzikei bardzo za rady postram sie je wykorzytsac...

ale obway mam ciagle ;(
nie chce was meczyc ale ja moge gadac o tym wkolko....
bo naprwade trudno mi uwierzyc ze moglabym cos zminic...wiem wiem nie poddawac sie....
ale heh
ide ulica i patrze na te wszytskie szczuple laski..nie widze u nich rostepow itp...
krotkie spodniczki..popsortu super....
buzia sie nie swieci jakby sie nie pocily serio..wygldjaja jakby walsnie wyszly od stylisty..czy slonce czy deszcz..i naprawde jest ich bardzo duzo.....

i jak tu nie watpic

wogole heh nio schudlam ale zmalal tez bisut
to tez sparwia ze czuje sie gorzej....

i moje wymiary to porzka nio 89/71/95

a nie wiem czy obwod brzucha sie mierzy....a tam z 75 jest;/
.....
zwariuje...
jak jzu myasle poztywnie to wpadma w wir problemow... i wydaja sie take straszneee...chyba jetsem glupiotka dziecwzynka jeszcze..ale heh przeciez wyglad jest wazny..kazda chce czuc sie dobrze we wlasnej skorze...aa mi sie wydaj ze ja i ja w lustrze to 2 inne osoby..w dodtaku to cialo ogranicza dusze.....
18NANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 08:32   #14
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

na swiecenie buzi polecam skrobie ziemniaczana wpisz na wizazu w wyszukiwarke to znajdzie mnostwo watkow jak dla mnie idealna - zdane pudry nie matuja tak jak ona - a cena bez porownania

i tak - ten chlopak chce zrobic z toba to co ci napisal!! i tak chce sie z toba spotkac bo mu sie podobasz !! i nie daj sie tym swoim mysla ze jestes okronpn a i ze nie mozesz z nim tego zrobic.... owszem mozesz, jezeli tylko tego chcesz?!! i zobaczysz ze w takiej chwili bedziesz dla niego najpiekniejsza na swiecie
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 09:46   #15
brukselka
Zadomowienie
 
Avatar brukselka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez 18NANA Pokaż wiadomość
ide ulica i patrze na te wszytskie szczuple laski..nie widze u nich rostepow itp...
krotkie spodniczki..popsortu super....
buzia sie nie swieci jakby sie nie pocily serio..wygldjaja jakby walsnie wyszly od stylisty..czy slonce czy deszcz..i naprawde jest ich bardzo duzo.....

i jak tu nie watpic

tez tak kiedys mialam..teraz mniej.. szlam ulica i patrzylam na tylki dziewczyn zastanawiajac sie co jest cholera ze one moga a ja nie!!!!!!
i wiesz.. zrob cos dla siebie..cos co bedzie twoim atutem..co bedzie cie dowartosciowywac (16 liter- ufff).. i za kadym razem pomysl sobie ze co z tego ze nie masz idealnych ksztaltow za to masz to "CoŚ"


pozwol sie kochac..zobaczysz milosc to najlepsze lekarstwo na kompleksy i nie splawiaj go... nawet przez chwile sie nie waz... bo bedziesz zalowac ..bardzo zalowac!!!!

pozdroofffka piekna kobieto
__________________
"jesli wypowiesz cos dobrego, na tym sie skonczy. Jesli wypowiesz cos zlego, na pewno sie spelni."
brukselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 10:56   #16
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez 18NANA Pokaż wiadomość
i same powiedzcie to juz psychitra
zalecam wizyte

primo - gusta jak i typy urody sa rozne; jedni wola niskie i szczuple, inni wysokie i o kobiecej figurze; uroda nie polega na osiagnieciu pewnego idealu ale na maksymalnym wykorzystaniu swoich atutow i ukryciu niedoskonalosci;

mini nie jest wyznacznikiem urody; to, ze tobie taka spodniczka nie pasuje nie oznacza, ze masz chodzic w worku pokutnym; istnieje wiele interesujacych fasonow, ktore dziewczyna w mini by chciala zalozyc ale nie moze - bo jej nie pasuje a tobie tak; poza tym kazda kobieta ma jakies kompleksy - mi kolezanki w mini zazdroszcza jak mowia - proporcjonalnej figury a ja im szczuplych ud i co? i nic - zapewniam ciebie, ze dziewczyna w mini ma tyle samo kompleksow co ty jak sadze (patrzac na wymiary) rowniez masz kobieca figure - wybij sobie mini z glowy - nos to co podkresli twoja talie a ukryje to co tobie sie nie podoba

ty bys chciala by wszystko samo przyszlo - nawet modelki, ktore ZARABIAJA swoja uroda (czyli sa pod tym wzgledem profesjonalistkami) ciezko pracuja na swoje cialo - diety, cwiczenia, zabiegi pielegnacyjne; to, ze nie bedziesz zawodowa sportsmenka nie oznacza, ze masz byc niesprawna; to, ze nie bedziesz zawodowa modelka nie oznacza, ze jestes brzydka

jesli odchudzalas sie jak idiotka (glodowka, wydumane diety) - nie dziwie sie, ze biust tobie zmalal; ladna figure wypracujesz TYLKO poprzez regularne cwiczenia i zdrowe odzywianie sie (nie mylic z glodowka); poczytaj sobie dietetyczny i fitness krostki i rozstepy ma wiekszosc kobiet - poczytaj na kosmetycznym jak sobie z tym radza; u prawie kazdej kobiety na drugi dzien po depilacji widac pierwsze wloski; jesli nie chcesz miec podraznionej skory - uzyj pianki do golenia - dobrze nawilza i pozwala na dokladniejsza depilacje

i ostatnia sprawa - to, ze ty i twoj facet jestescie razem nie oznacza, ze MUSICIE uprawiac seks jesli nie czujesz sie jeszcze gotowa - porozmawiaj z nim o tym
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 13:38   #17
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: intymne dla mnie..prosze o pomoc

Ech, musisz przede wszytskim uwierzyć w siebie Ja wiem, co mówię - od trzech miesięcy mam paskudne zakażenie bakteryjne na nogach - łuszczące się strupki, krosty i narośla o wielkośći np.: 3 na 5 cm ;o - i też nie noszę spódniczek ani spódnic, bo ulokowało się to dziadostwo na łydkach, więc ograniczona jetem do dżinsów. Do tego nie wolno mi golić nóg w żaden sposób, dopóki tego nie wyleczę. A to nie reaguje na żadne maści ani leki. I ostatnio zaczęło się roznosić na dłonie i ręce. A jednak nie przejmuję się tym, zaakceptowałam to, bo nie ma innego wyjścia narazie - jak przyzwyczaić się, że to jest i zwalczać to. Tak samo myśl o trądziku, owłosieniu i rozstępach - ok, są to są, żadna tragedia, mają je miliony kobiet, a ja się nie poddam i będę je likwidować powoli, ale skutecznie, bez nerwów i dołowania się
A co do facetów, to nie poddawaj się - mój kompletnie akceptuje to wszystko, co "mam" na sobie, chyba nawet łatwiej mu to przychodzi niż mnie ;P i wspiera mnie w leczeniu. Ty na pewno też takiego kogoś znajdziesz I nie przejmuj się, że masz rozstępy lub krostki - oni na to nie zwracają uwagi zbytnio - na pewno nie tak jak my, a poza tym sami nie są idealni
Więc trzymam kciuki za Twoją wewnętrzną przemianę - bo od niej powinnaś zacząć
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.