Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz. XVI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 11:00   #3721
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Ten drugi jest według mnie lepszy bo pierwszy zdecydownie za mocny jak na ślub. Zreszta to samo powie Ci wizażystka bo sie mnie pytała jaki chce i sama mowiła ze zbyt ciemny na slub to nie za dobry wybór.
to już dogadam na próbnej ale będę szła w ten deseń muszę mieć wyrazisty makijaż ponieważ kolor mojej sukni i moich włosów zlewa się więc nie chcę w niej zginąć ale to już mówię zobaczymy na próbnym
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:00   #3722
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle mam takie perypetie z Naszym weselem, że na bank coś nie wyjdzie lub o czymś zapomnę, nie ma inne opcji :P
Właśnie 0.5 na głowę na jeden dzien, a my mamy poprawiny u moich rodziców na działce, robimy grilla dla najbliższych znajomych, więc w tych wszystkich litrach wódki pewnie będziemy się kąpać Tyle dobrze że zamawiana jest w hurtowni więc gdy zostanie, to możemy ją zwrócić.
Z tymi ciastami mamy tak, że sala w której mamy wesele oferuje za odpowiednią cenę Stół a'la szwedzki tylko na nim są 2 fontanny czekoladowe z owocami, pucharki z owocami, musami itp, owoce, ciasta, babeczki, ciasteczka itp, więc my z ciast jako takich zrezygnowaliśmy. Znalazłam na allegro śliczne pudełka niedrogo i mam zamiar je kupić.

A planujecie kupić księgę dla gości aby wpisywali coś od siebie? Ja mam w planie zamówić niebawem, znalazłam na allegro cudne
Aha!
Zaproszenia, zamawiacie już? Czy jeszcze nie?

Jak już wpadłam na wizaż, to Was powale ilością pytań

Aha, no i my mamy Finlandię.
Skoro ciasto oferuje sala to nie ma sie co zastanawiac tylko brac ich ofertę Księgę Gości i zaproszenia to ja już mam w domu
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:02   #3723
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Jeeeeeezzzuuuu! No i wchodze i się przerażam! Matko boska, ja tu zostaję i nie wychodzę do lipca, chyba tylko z Wami jako tako mi to pójdzie...
A zaproszenia puste do wypisania, czy już nadrukowane imiona i nazwiska gości?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:02   #3724
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz


Mnie dzisiaj czeka dzień nauki.
Wogóle to śniło mi się TŻ zdradzał mnie z jakąś dziewczyną....
no i że wesele się nie odbyło a była cuuudna pogoda.

Co do wesela, jagodziu u Nas tata TŻ będzie zabijał swiniaka i robił pierdółki z niego. Zna się na tym więc wiejski stół mamy za darmo.
Ale dzieki za podsuniecie pomysłu odnośnie świeżego chlebka! W sumie nawet wiem skąd go wezmę


A U MNIE ŚNIEG!
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:06   #3725
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jeeeeeezzzuuuu! No i wchodze i się przerażam! Matko boska, ja tu zostaję i nie wychodzę do lipca, chyba tylko z Wami jako tako mi to pójdzie...
A zaproszenia puste do wypisania, czy już nadrukowane imiona i nazwiska gości?
Mamy zaproszenia bez personalizacji ale juz 50% wypisanych i w nastepnym tygodniu juz zapraszamy gosci po tym jak ustalimy godzinę ślubu.

Jesli masz ślub latem to radze Ci sie spreżyć bo sporo osób może nie dac rady załatwic sobie np urlopu w pracy ze wzgledu na wesele jak dostane miesiac wczesniej zaproszenie. Tu PMki mające ślub latem juz powoli rozwożą zaproszenia
__________________
Szczęśliwa żonka

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:08
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:08   #3726
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witajcie nie zaglądałam tu od czwartku a mam wrażenie jakby z miesiąc mnie nie było
Ze spraw ślubnych zamówiliśmy zaproszenia i pod koniec stycznia jedziemy rozwieźć pierwsze.

Ze spraw prywatnych kończy mi się umowa w lutym a tu nadal nic nie wiadomo tylko pracy coraz więcej:/ Jak tu pracować jak nie ma motywacji
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:08   #3727
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jeeeeeezzzuuuu! No i wchodze i się przerażam! Matko boska, ja tu zostaję i nie wychodzę do lipca, chyba tylko z Wami jako tako mi to pójdzie...
A zaproszenia puste do wypisania, czy już nadrukowane imiona i nazwiska gości?
ja też już mam zaproszenia wydrukowane imiona i nazwiska gości część rozdaliśmy w święta a resztę będziemy rozdawać jakoś niedługo
wódkę mamy Gorzką Żołądkową De Lux a nad księgą gości się zastanawiam
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 11:10   #3728
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
To źle Cię zrozumiałam



Bardzo ładne przynajmniej na zdjęciu
Ale i tak dziekuje za pomoc Niestety zadna nie wie chyba o co mi chodzi buu
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:11   #3729
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

wróciłam z innego konta (byliczka), tamto zna dużo prywatnych osób, więc nie chcę żeby czytali o moich prywatnych sprawach a jak w planie mam się tu zadomowić, to pewnie nabije troche postów

Ślub jest 21.07 więc w planach miałam żebyśmy rozwozili zaproszenia końcem kwietnia, początkiem maja..
Ale chyba już teraz będzie je trzeba zamówić, może i pudełka na ciasta i księgę goci od razu załatwię. Muszę sobie jakąś listę sporządzić co jest do zrobienia.. ja nawet sukienki jeszcze nie mam, jedynie buty... masakra jakaś.

W ogóle to się chciałam przywitać. Niekulturalnie wpadłam
Postaram się jakoś nadrobiić wszystko i poznac każdą z Was.
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:12   #3730
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle mam takie perypetie z Naszym weselem, że na bank coś nie wyjdzie lub o czymś zapomnę, nie ma inne opcji :P
Właśnie 0.5 na głowę na jeden dzien, a my mamy poprawiny u moich rodziców na działce, robimy grilla dla najbliższych znajomych, więc w tych wszystkich litrach wódki pewnie będziemy się kąpać Tyle dobrze że zamawiana jest w hurtowni więc gdy zostanie, to możemy ją zwrócić.
Z tymi ciastami mamy tak, że sala w której mamy wesele oferuje za odpowiednią cenę Stół a'la szwedzki tylko na nim są 2 fontanny czekoladowe z owocami, pucharki z owocami, musami itp, owoce, ciasta, babeczki, ciasteczka itp, więc my z ciast jako takich zrezygnowaliśmy. Znalazłam na allegro śliczne pudełka niedrogo i mam zamiar je kupić.

A planujecie kupić księgę dla gości aby wpisywali coś od siebie? Ja mam w planie zamówić niebawem, znalazłam na allegro cudne
Aha!
Zaproszenia, zamawiacie już? Czy jeszcze nie?

Jak już wpadłam na wizaż, to Was powale ilością pytań

Aha, no i my mamy Finlandię.
wyczuwam podobne zafascynowanie all i zamawianie podobne do mojego witam w klubie ja kupiłam z all ksiege gosci - ładniutka

zaproszenia robimy a w niedziele zaczynamy rozdawać
__________________
Gotowanie z przyjemności
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:12   #3731
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jeeeeeezzzuuuu! No i wchodze i się przerażam! Matko boska, ja tu zostaję i nie wychodzę do lipca, chyba tylko z Wami jako tako mi to pójdzie...
A zaproszenia puste do wypisania, czy już nadrukowane imiona i nazwiska gości?
Ja jakbym zamawiała to tylko personalizowane bo mam brzydkie pismo.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 11:13   #3732
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jeeeeeezzzuuuu! No i wchodze i się przerażam! Matko boska, ja tu zostaję i nie wychodzę do lipca, chyba tylko z Wami jako tako mi to pójdzie...
A zaproszenia puste do wypisania, czy już nadrukowane imiona i nazwiska gości?
Raczej wypisane

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość

Mnie dzisiaj czeka dzień nauki.
Wogóle to śniło mi się TŻ zdradzał mnie z jakąś dziewczyną....
no i że wesele się nie odbyło a była cuuudna pogoda.

Co do wesela, jagodziu u Nas tata TŻ będzie zabijał swiniaka i robił pierdółki z niego. Zna się na tym więc wiejski stół mamy za darmo.
Ale dzieki za podsuniecie pomysłu odnośnie świeżego chlebka! W sumie nawet wiem skąd go wezmę


A U MNIE ŚNIEG!
U mnie robi to nasz znajomy..ale on ma świra na pukncie jedzenia i ogolnie mięsa...Wędzone rybki itp będą.

P.S. W TESCO JEST COCA COLA 4X1L ZA 9.99 Z ważnościa do 23.06.2012 opłaca sie...
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:13   #3733
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

hej laseczki!

Dziękuje za kciuki, mam nadzieje, że podziałają , bo poszło mi średnio albo gorzej niż średnio
Jagodziu - bardzo ładny, choć mocny make up.

Ja dziś znalazłam taki - coraz bardziej marzy mi się granat na powiekach - muszę pójść na próbny i zobaczyć co z tego wyjdzie. nie wiem czy będzie pasować, bo mam niebieskie oczy,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malgorzata-socha-2.jpg (32,4 KB, 43 załadowań)
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:15   #3734
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

dziewczyny zapisałam sie na fryzure próbną do salonu w którym kompletnie nigdy nie byłam !!! ale gościu musi byc dobry bo najblizszy wolny termin na sobote ma na koniec lutego ja sie umówiłam na tygodniu i termin sie skrócił
__________________
Gotowanie z przyjemności
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:17   #3735
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
wróciłam z innego konta (byliczka), tamto zna dużo prywatnych osób, więc nie chcę żeby czytali o moich prywatnych sprawach a jak w planie mam się tu zadomowić, to pewnie nabije troche postów

Ślub jest 21.07 więc w planach miałam żebyśmy rozwozili zaproszenia końcem kwietnia, początkiem maja..
Ale chyba już teraz będzie je trzeba zamówić, może i pudełka na ciasta i księgę goci od razu załatwię. Muszę sobie jakąś listę sporządzić co jest do zrobienia.. ja nawet sukienki jeszcze nie mam, jedynie buty... masakra jakaś.

W ogóle to się chciałam przywitać. Niekulturalnie wpadłam
Postaram się jakoś nadrobiić wszystko i poznac każdą z Was.
Lista spraw do załatwienia to podstawa inaczej mozna sie pogubic co do sukni to juz spokojnie możesz jej szukac, tu jest już pare dziewczyn z lipca które maja już swoje suknie od paru ładnych miesiecy
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:19   #3736
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
hej laseczki!

Dziękuje za kciuki, mam nadzieje, że podziałają , bo poszło mi średnio albo gorzej niż średnio
Jagodziu - bardzo ładny, choć mocny make up.

Ja dziś znalazłam taki - coraz bardziej marzy mi się granat na powiekach - muszę pójść na próbny i zobaczyć co z tego wyjdzie. nie wiem czy będzie pasować, bo mam niebieskie oczy,
Nena musi byc dobrze!
Moze Ty bedziesz wiedziala, znala "namiary" na watek z wizazu o potrzebnych rzeczach do slubulisty spraw do zalatwienia na kazdy miesiac tam byly wypisane...

Edytowane przez E87
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:20
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:19   #3737
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dzień dobry... Przysypiam przed kompem...

Jeszcze raz Wam dziękuję

Walczę z zestawieniem i nie mam do tego głowy

justyna_g4: odcień butów i szarfy taki sam w kolorze nr 2
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:20   #3738
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
wróciłam z innego konta (byliczka), tamto zna dużo prywatnych osób, więc nie chcę żeby czytali o moich prywatnych sprawach a jak w planie mam się tu zadomowić, to pewnie nabije troche postów

Ślub jest 21.07 więc w planach miałam żebyśmy rozwozili zaproszenia końcem kwietnia, początkiem maja..
Ale chyba już teraz będzie je trzeba zamówić, może i pudełka na ciasta i księgę goci od razu załatwię. Muszę sobie jakąś listę sporządzić co jest do zrobienia.. ja nawet sukienki jeszcze nie mam, jedynie buty... masakra jakaś.

W ogóle to się chciałam przywitać. Niekulturalnie wpadłam
Postaram się jakoś nadrobiić wszystko i poznac każdą z Was.
Ja jednak na Twoim miejscu postawiłabym zapraszanie gości na połowę kwietnia.. Bo to z tego co dziewczyny mówią dłuuuuuuugo to trwa... Więc lepiej zacząć zwłaszcza że na wakacje ludzie chcą sobie coś zaplanować..
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:21   #3739
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez [COLOR=red
E87[/COLOR];31527829]Ale i tak dziekuje za pomoc Niestety zadna nie wie chyba o co mi chodzi buu
E87

tu jest ten watek - sama ostatnio go szukałam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=425803
__________________
Gotowanie z przyjemności

Edytowane przez baskaeta
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:26
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 11:21   #3740
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
hej laseczki!

Dziękuje za kciuki, mam nadzieje, że podziałają , bo poszło mi średnio albo gorzej niż średnio
Jagodziu - bardzo ładny, choć mocny make up.

Ja dziś znalazłam taki - coraz bardziej marzy mi się granat na powiekach - muszę pójść na próbny i zobaczyć co z tego wyjdzie. nie wiem czy będzie pasować, bo mam niebieskie oczy,
Pewnie ze granat bedzie pasował A znalazłaś już wizażystkę bo wiem ze w Twoich stronach jest ciężko?
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:21   #3741
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Lista spraw do załatwienia to podstawa inaczej mozna sie pogubic co do sukni to juz spokojnie możesz jej szukac, tu jest już pare dziewczyn z lipca które maja już swoje suknie od paru ładnych miesiecy
dostałam od TŻta notatnik panny młodej, ale ostatnio nawet nie miałam czasu do niego zaglądać. mniej więcej sukienkę mam wypatrzoną, tzn jaki model bym chciała, no ale nie zawsze to co ładne jest dla oka dobrze wygląda na osobie, zwłaszcza takim patyku jak ja ale TŻt mi trąbi: żebyś się w maju nie opamiętała ze nie masz w czym iść

Chyba mi wciachało poprzedniego posta:
http://allegro.pl/oryginalna-inna-ni...022528575.html taką księgę mam wypatrzoną, planuje zamowić albo tte kremowe pasy, albo to z parą młodą (chyba na tej stanie) ale to muszę obgadać z moim Chłopem

A co do zaproszen to też mam planach zamawiać gotowe, bo ja mam nieregularne pismo, ładne, ale raz wi ększe, raz mniejsza i taka robota głupiego ;P
__________________

Edytowane przez a u d r e y
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:22
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:22   #3742
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Nena musi byc dobrze!
Moze Ty bedziesz wiedziala, znala "namiary" na watek z wizazu o potrzebnych rzeczach do slubulisty spraw do zalatwienia na kazdy miesiac tam byly wypisane...
W tym wątku około 62strony coś było bo którąś PM szukała
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:23   #3743
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Dzień dobry... Przysypiam przed kompem...

Jeszcze raz Wam dziękuję

Walczę z zestawieniem i nie mam do tego głowy

justyna_g4: odcień butów i szarfy taki sam w kolorze nr 2

wiktusiaczku trzymałam wczoraj kciuki za Ciebie bardzo sie ciesze ze mozesz spokojnie palnowac wesele
__________________
Gotowanie z przyjemności
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:23   #3744
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez baskaeta Pokaż wiadomość
dziewczyny zapisałam sie na fryzure próbną do salonu w którym kompletnie nigdy nie byłam !!! ale gościu musi byc dobry bo najblizszy wolny termin na sobote ma na koniec lutego ja sie umówiłam na tygodniu i termin sie skrócił


a ja właśnie nie wiem na kiedy się umówić a chciała bym fryzurę i makijaż próbny jednego dnia, żeby obaczyć całokształt... ehhhh
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:24   #3745
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
dostałam od TŻta notatnik panny młodej, ale ostatnio nawet nie miałam czasu do niego zaglądać. mniej więcej sukienkę mam wypatrzoną, tzn jaki model bym chciała, no ale nie zawsze to co ładne jest dla oka dobrze wygląda na osobie, zwłaszcza takim patyku jak ja ale TŻt mi trąbi: żebyś się w maju nie opamiętała ze nie masz w czym iść
Oj to prawada ze nie zawsze się super wygląda w tym co sobie zaplanowaliśmy kupić No ale jak wybierzesz się na przymiarki to już na pewno zobaczysz w jakich fasonach Ci najładniej
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:24   #3746
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
W tym wątku około 62strony coś było bo którąś PM szukała

ja szukałam wyzej podałam jzu linka na czerwono -a le chyba nie widac ;D

raz jeszcze wkleje

tu jest ten watek - sama ostatnio go szukałam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=425803
__________________
Gotowanie z przyjemności

Edytowane przez baskaeta
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:26
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:25   #3747
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez baskaeta Pokaż wiadomość
dziewczyny zapisałam sie na fryzure próbną do salonu w którym kompletnie nigdy nie byłam !!! ale gościu musi byc dobry bo najblizszy wolny termin na sobote ma na koniec lutego ja sie umówiłam na tygodniu i termin sie skrócił
kurcze ja musze najpierw kiecke wybrać a dopiero o reszcie pierdółek myslec... A teraz mam sesje i nie mam czasu
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:28   #3748
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cześć we wtorek!

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
mowie Ci naprawde polecam ten straplessy od ewy michalak (link wyzej) nawet bardzo glebokie dokolty sa im niestraszne
Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
oo godzinę temu kupiłam taki na all
Zastanawia mnie tylko odpowiedź na ostatnie pytanie dotyczące mlecznego straplessa, może wkleję:

Cytat:
Witam czy ten strapless przy rozmiarze 65 C i szerokim rozstawie biustu spelni swoje funkcje przy sukni slubnej z dekoltem w serce i uwydatni piersi oraz zblizy je ku sobie?
Nie produkujemy tego rozmiaru straplessa
Nieniej jednak na pewno nie zrobiłby tego czego Pani oczekuje
Możecie mi to jakoś wyjaśnić? Byłabym bliska jego kupienia, ale skoro nie spełni swoich funkcji... Ja też mam 65 C i z tego co widziałam ten rozmiar jest już dostępny. I też mam dekolt w serduszko w sukni, miałabym dokładnie te same oczekiwania jak autorka pytania. Czy powinnam wybrać jakiś inny strapless np. typu push-up? Możecie coś polecić?

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!
Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
A my z TŻtem tiuningujemy nasze łoże małżeńskie. Stoi poskładane, tylko teraz trzeba go pomalować. Mamy z litego drewna, dzisiaj napuściliśmy łóżko impregnatem. A jutro zaczynamy lakierować. Zanim dojdzie nam materac (ma być pod koniec miesiąca) wszystko spokojnie zdąży wyschnąć.
Paulinka, Gosza - świetne newsy! Nie ma nic lepszego dla młodego małżeństwa niż własny kawałek podłogi!

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny z miesiecy letnich, czy kupujecie juz napoje ??
My wszystko od sali dostajemy, poza wódką, winem itp. Szampana też oni dają.

Cytat:
Napisane przez Nika0208 Pokaż wiadomość
Zamówiona kosmetyczka - Berta
A dzis zmówiłam krótka podróż poslubna na Mazury zarezerwoałam pokój z kominkim
Ja chyba też się na nią zdecyduję, bo właśnie mi odpisała, że ma wolne godziny w moim dniu. Ewentualnie na Martę B., którą ma Malwuś Zobaczę po próbnych makijażach, której praca bardziej mi odpowiada.
A podróż poślubna zapowiada się super!

Btw, czy tylko ja i Jagodzia planujemy mieć na sobie biustonosze w tym dniu?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:29   #3749
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez baskaeta Pokaż wiadomość
wiktusiaczku trzymałam wczoraj kciuki za Ciebie bardzo sie ciesze ze mozesz spokojnie palnowac wesele
Dziękuję i Tobie i Jagodzi Chatce i wszystkim - moc wizażowych kciuków zadziałała Mnie najbardziej przerażało to, że pójdę do ślubu w sukni-worku, bo to by był 8 miesiąc No i to, że nie mam umowy o pracę, tylko durną umowę-zlecenie

A dziś na suwaczku coś odkryłam: 200 dni do ślubu!!
Chatka, menippe, Anulka_p, Dancing_Lady, aleksandretta, Lily ofthe Valley - ja się zaczynam stresować, bo to tak szybko zleciało!
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:30   #3750
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
kurcze ja musze najpierw kiecke wybrać a dopiero o reszcie pierdółek myslec... A teraz mam sesje i nie mam czasu

heh nawet sie nie spodziewałam ale szybko mi posżło wybranie sukni mam juz ja chce bardzo prosta fryzurę wiec generalnie nie powionno być z nia problemu tylko chciałabym zeby miec jakiegos kwiata w tym wszytskima i chce rozpuszczone włosy - nie lubie miec wsuwek/ spinek i innych - głowa mnie od nich boli

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość


a ja właśnie nie wiem na kiedy się umówić a chciała bym fryzurę i makijaż próbny jednego dnia, żeby obaczyć całokształt... ehhhh
też tak bym chciała - tearz musze poszukac makijazystki - to nie bedzie proste
__________________
Gotowanie z przyjemności
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.