Zaginęła iwona - trójmiasto - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 09:16   #511
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2124703 4]Nie wiem czy było, ale:

http://www.wprost.pl/ar/205056/Gdzie-jest-Iwona/[/QUOTE]

Az poszlam do kiosku, kupilam WPROST. Uwazam, ze b.dobry artykul.

Moze dzieki temu wiecej ludzi dowie sie o Iwonie. W srode bedzie najnowsza Polityka, moze cos napiszą...
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:38   #512
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Witajcie, śledzę informacje na temat zaginięcia Iwony z zapartym tchem..nie pamiętam żeby jakaś historia kiedykolwiek wcześniej bardziej mną wstrząsnęła..w głębi serca mam nadzieję, że ona żyje i się odnajdzie..dzisiaj kolejny raz przeglądałam forum gazeta.pl i natknęłam się na ten oto film:
"Spójrzcie na ten filmik i zatrzymajcie w 03.23 min. i porównajcie z rysopisem i monitoringiem

(chodzi o tego kolesia co przechodzi gdy te babki sobie rzucają)
Co prawda ma inną koszule i nie ma ręcznika, ale ma bardzo ciemne spodnie i zakola. Może dałoby się dojśc do tego co zrobił ten filmik i poprosić o lepsze zdjęcia? "


może już ktoś tu wrzucał tego linka ( nie mam jak teraz przejrzeć wszystkich postów), ale mi też się wydaje, że to ten sam facet więc może ktoś go spotkał na plaży..w końcu niewiele osób w upalne dni chodzi po plaży tak ubranych..

na myśl przychodzi mi milion pytań jak, dlaczego, gdzie..mam nadzieję, że szybko znajdą się na nie odpowiedzi..zwłaszcza, że to taka młoda osoba i z jaką przeszłością by ona nie była to nie zmienia faktu, że przepadła idąc sama w nocy..wiele faktów tu do siebie nie pasuje, ale są one tu bardzo dokładnie omawiane przez wizażanki więc nie będę się powtarzać..czekam z niecierpliwością na kolejne informacje..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:46   #513
moniula01
Wtajemniczenie
 
Avatar moniula01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: TrĂłjmiasto
Wiadomości: 2 064
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
Witajcie, śledzę informacje na temat zaginięcia Iwony z zapartym tchem..nie pamiętam żeby jakaś historia kiedykolwiek wcześniej bardziej mną wstrząsnęła..w głębi serca mam nadzieję, że ona żyje i się odnajdzie..dzisiaj kolejny raz przeglądałam forum gazeta.pl i natknęłam się na ten oto film:
"Spójrzcie na ten filmik i zatrzymajcie w 03.23 min. i porównajcie z rysopisem i monitoringiem

(chodzi o tego kolesia co przechodzi gdy te babki sobie rzucają)
Co prawda ma inną koszule i nie ma ręcznika, ale ma bardzo ciemne spodnie i zakola. Może dałoby się dojśc do tego co zrobił ten filmik i poprosić o lepsze zdjęcia? "


może już ktoś tu wrzucał tego linka ( nie mam jak teraz przejrzeć wszystkich postów), ale mi też się wydaje, że to ten sam facet więc może ktoś go spotkał na plaży..w końcu niewiele osób w upalne dni chodzi po plaży tak ubranych..

na myśl przychodzi mi milion pytań jak, dlaczego, gdzie..mam nadzieję, że szybko znajdą się na nie odpowiedzi..zwłaszcza, że to taka młoda osoba i z jaką przeszłością by ona nie była to nie zmienia faktu, że przepadła idąc sama w nocy..wiele faktów tu do siebie nie pasuje, ale są one tu bardzo dokładnie omawiane przez wizażanki więc nie będę się powtarzać..czekam z niecierpliwością na kolejne informacje..


czy ja wiem czy on taki podobny ?? :/
__________________
moniula01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:48   #514
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez moniula01 Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy on taki podobny ?? :/
wg mnie tez nie jest podobny
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:48   #515
nasstasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

mam pomysl ale niestety nie mam photoshopa, mozna byprzerobic foto butow tak zeby byly niebieskie i wstawic foto na strone o iwonie i przerobic jej foto zeby zamiast bluzki miala taka koszulke jak na monitoringu

Edytowane przez nasstasia
Czas edycji: 2010-08-09 o 09:57
nasstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:58   #516
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez atramentova Pokaż wiadomość
ja mysle ze oni moga zrobic to szybciej,tylko z jakiegos powodu to przeciagaja...:/
O losie po co mieliby przeciągać? Może zaraz powiesz,że oni współpracują z osobą zamieszaną w zaginięcie Iwony?
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:04   #517
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez nasstasia Pokaż wiadomość
mam pomysl ale niestety nie mam photoshopa, mozna byprzerobic foto butow tak zeby byly niebieskie i wstawic foto na strone o iwonie i przerobic jej foto zeby zamiast bluzki miala taka koszulke jak na monitoringu
Znalazłam granatowe
http://superbuty.com/16-giulio-santo...nat-zamsz.html
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 10:12   #518
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jak ja opowiadałam moim znajomym to też nikt nic nie wiedział.
U mnie również, a sama przypadkiem dowiedziałam się z tydzień temu dzięki mojej koleżance z rodzinnego miasta -Honoracie Skarbek. Ktoś ją poprosił o zamieszczenie informacji na jednym z jej profilów i tak się dowiedziałam.

Cytat:
Napisane przez moniula01 Pokaż wiadomość
a moi znajomi wszyscy wiedzą o zaginięciu Iwony - ale my jesteśmy z pomorza ..
No a ja jestem z Trójmiasta i nic nie wiedziałam ;p
To sie od dziewczyny z dolnego śląska dowiedziałam ;/

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-08-09 o 10:14
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:14   #519
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

A może poszukiwany jest marynarzem i jest w rejsie ? dlatego nie moga go znaleźć, lub tak jak już było mówione - kierowca Tira? Tylko jak w tych środowiskach to nagłośnić, może by go rozpoznano?
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:23   #520
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Nowy artykuł na stronie Gazety Wyborczej - jasnowidz pozywa policję...
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...a_policje.html
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:24   #521
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Ja w ogóle bym się nie zdziwiła gdyby Iwona lub ciało Iwony wcale nie było w tamtych rejonach tylko zupełnie gdzie indziej. O morzu już nie wspomnę nawet, bo aż ciary człowieka przechodzą.
Wczoraj jak wracałam sama do domu o 23:00 (w prawdzie autobusem, no ale) to od razu koleżanka do mnie dzwoniła czy już dojechałam (od niej do mnie autobusem mam 15 minut i potem jeszcze troszkę piechotą). W głowie mi się nie mieści jak oni mogli ją tak puścić.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 10:30   #522
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez nasstasia Pokaż wiadomość
mam pomysl ale niestety nie mam photoshopa, mozna byprzerobic foto butow tak zeby byly niebieskie i wstawic foto na strone o iwonie i przerobic jej foto zeby zamiast bluzki miala taka koszulke jak na monitoringu
Ale zdjęcia jej butów były tu już zamieszczane - właśnie niebeiskie, nie musimy nic przerabiać. Wystarczy cofnąć się o kilka stron ;]
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:35   #523
zofiaferment
Przyczajenie
 
Avatar zofiaferment
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cześć. Ślędzę wątek o Iwonie już jakiś czas. Mam nadzieję, że odnajdzie się jak najszybciej.

Wstawiam granatowy bucik, który wyszukał ktoś wcześniej.

http://img695.imageshack.us/img695/7366/bucikh.jpg
zofiaferment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:39   #524
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez zofiaferment Pokaż wiadomość
Cześć. Ślędzę wątek o Iwonie już jakiś czas. Mam nadzieję, że odnajdzie się jak najszybciej.

Wstawiam granatowy bucik, który wyszukał ktoś wcześniej.

http://img695.imageshack.us/img695/7366/bucikh.jpg



Czy można też umieścić zdjęcie tego bucika w pierwszym poście jako ewentualny ślad, którego znalezienie należy zgłosić? (JAK JUŻ WIADOMO ROZMIAR 37)




_
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:39   #525
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
u mnie też nikt nie wiedział tż i rodzice jedynie mieli świadomość, ze "dziewczyna na pomorzu zaginęła", ale bez szczegółów. NIKT poza nimi... (a korzystają zarówno z tv jak i neta!)

Ja jestem z Trójmiasta ale od kilku lat mieszkam w UK,dowiedziałam się z internetu o zaginięciu Iwony w TV nie mogłam trafić na żadną wzmiankę na temat tej sprawy(ani tvn24 ani polsat).Żyje tą sprawą od ponad 2 tyg,cały czas o niej myślę,zaginęła w miejscu gdzie 1000razy przechodziłam niejednokrotnie sama .
Moja znajoma która nie jest z Trójmiasta tylko z drugiego końca Polski jak Jej powiedziałam o tej sprawie to przyznała,że coś słyszała.Ale za to znajomi którzy jak ja pochodzą z Trójmiasta nie słyszeli ani słówka na ten temat
Dziś jest nowy dzień więc nowa nadzieja,że coś się ruszy,że coś znajdą a może nawet Iwona zapuka do drzwi swojego domu i przeprosi za głupi żart którym żyła cała Polska przez kilka tyg-z takiego rozwiązania cieszyłabym się najbardziej bo takie rozwiązanie zawiera 100% pewności,że wróci cała i zdrowa
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:46   #526
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Z tym nagłośnieniem sprawy zaginięcia Iwony jest tak, że niby taki szum a wiele osób nic nie słyszało na ten temat. Wiele młodych, korzystających z netu i pochodzących z Trójmiasta...(piszę o ludziach, których znam).
Radio - tu warto byłoby dużo mówić o Iwonie; wiele osób słucha radia w pracy, w samochodzie, w domu, czy będąc u fryzjera itp.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:49   #527
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

a może Pan Ręcznik jest obcokrajowcem? i przyjechał tylko na wakacje - po czym wrócił do domu?
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:51   #528
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Mnie dotyka ta sprawa dość szczególnie, gdyż mieszkam 5 minut od kamery przy knajpie Chilly Willy w którejto kamerze ostatnio widziano Iwonę. A jeszcze bardziej, bo często chodzę dokładnie tą trasą sama późnym wieczorem, bez względu na porę roku na szybkie kondycyjne marsze... :/ Nic mnie dotychczas podczas tych marszów nie zaniepokoiło, ale rezygnuję z nich :/

Edytowane przez sylwia.gda
Czas edycji: 2010-08-09 o 10:52
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:54   #529
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Mnie dotyka ta sprawa dość szczególnie, gdyż mieszkam 5 minut od kamery przy knajpie Chilly Willy w którejto kamerze ostatnio widziano Iwonę. A jeszcze bardziej, bo często chodzę dokładnie tą trasą sama późnym wieczorem, bez względu na porę roku na szybkie kondycyjne marsze... :/ Nic mnie dotychczas podczas tych marszów nie zaniepokoiło, ale rezygnuję z nich :/

ja uważam,że ostrożności nigdy za wiele
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 10:54   #530
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
a może Pan Ręcznik jest obcokrajowcem? i przyjechał tylko na wakacje - po czym wrócił do domu?
O tym samym pomyślałam. Zakładając, że on nie jest winny to wracając za granicę do siebie pewnie nic nie wie, więc nawet nie pomoże.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:55   #531
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Mnie dotyka ta sprawa dość szczególnie, gdyż mieszkam 5 minut od kamery przy knajpie Chilly Willy w którejto kamerze ostatnio widziano Iwonę. A jeszcze bardziej, bo często chodzę dokładnie tą trasą sama późnym wieczorem, bez względu na porę roku na szybkie kondycyjne marsze... :/ Nic mnie dotychczas podczas tych marszów nie zaniepokoiło, ale rezygnuję z nich :/
nie rezygnuj, tylko zmień porę dnia lub trasę (żeby łazić wśród ludzi)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:56   #532
moniula01
Wtajemniczenie
 
Avatar moniula01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: TrĂłjmiasto
Wiadomości: 2 064
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
a może Pan Ręcznik jest obcokrajowcem? i przyjechał tylko na wakacje - po czym wrócił do domu?
ale moze przebywał w jakis hotelu, pensjonacie i go rozpoznają pracownicy ??
__________________

Edytowane przez moniula01
Czas edycji: 2010-08-09 o 11:01
moniula01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:01   #533
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
a może Pan Ręcznik jest obcokrajowcem? i przyjechał tylko na wakacje - po czym wrócił do domu?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam. Zakładając, że on nie jest winny to wracając za granicę do siebie pewnie nic nie wie, więc nawet nie pomoże.
Jeśli nawet jest obcokrajowcem, czy po prostu turystą z Polski to przecież gdzieś się musiał zatrzymać - jakiś hotel, kwatera czy choćby pole namiotowe. Ktoś, kto choćby przyjmował odniego kasę za nocleg powinien go rozpoznać

A w ogóle czy było coś o tym, że wychodził z tej plaży?
W końcu jak wchodził to i wyjść powinien, jeśli nawet nie tym samym wyjściem to innym .
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:03   #534
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Dziewczyny wrzucajcie na portale społecznościowe nasza-klasa, facebook itp. w swoich profilach zdjęcie Iwony z adnotacją że zaginęła.

Dziwię się że u tego wujka takiego nie ma, skoro podobno czynnie włącza się w poszukiwania....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:06   #535
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

przeglądałam jeszcze raz filmik z monitoringu i nie wiem kto jest operatorem tej kamery, ale powinni go wymienić:/ po co te zbliżenia na chodnik? znaczek roweru na ścieżce rowerowej? obracanie się w koło? ciągłe zbliżenia/oddalenia gdy nie widać niczego niepokojącego? gdyby ta kamera "odwróciła się" za przejściem, za Iwoną.. byłaby pewność czy dziewczyna poszła na plażę, czy prosto.. ale nie, kamera obraca się chaotycznie robiąc zbliżenia na osoby wychodzące z plaży w grupie i śmiejące się do siebie nawzajem. zbliżenia na twarz rozmawiających osób. w ogóle, to dlaczego te osoby się nie zgłaszają?! tam jest tak dużo ludzi.. i dlaczego brak zbliżenia "ręcznika" i iwony. czy nikogo nie zaniepokoiła samotna dziewczyna i podążający za nią facet?! zła jestem :/ dzisiaj chyba na wszystko
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:07   #536
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Ja idę do babci wydrukowac mój prowizoryczny plakaciko ulotek.
Nie mam teraz photoshopa (mam kopma po formacie) wiec zmuszona byłam robić w paintcie. więc nie ejst to profesjonalizm jakiego wymagają ode mnie w szkole na zajęciach z grafiki i typografi ;/

ale moze ktoś zechce się wzorować i sam zrobić podobny i rozdać.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:10   #537
moniula01
Wtajemniczenie
 
Avatar moniula01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: TrĂłjmiasto
Wiadomości: 2 064
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
przeglądałam jeszcze raz filmik z monitoringu i nie wiem kto jest operatorem tej kamery, ale powinni go wymienić:/ po co te zbliżenia na chodnik? znaczek roweru na ścieżce rowerowej? obracanie się w koło? ciągłe zbliżenia/oddalenia gdy nie widać niczego niepokojącego? gdyby ta kamera "odwróciła się" za przejściem, za Iwoną.. byłaby pewność czy dziewczyna poszła na plażę, czy prosto.. ale nie, kamera obraca się chaotycznie robiąc zbliżenia na osoby wychodzące z plaży w grupie i śmiejące się do siebie nawzajem. zbliżenia na twarz rozmawiających osób. w ogóle, to dlaczego te osoby się nie zgłaszają?! tam jest tak dużo ludzi.. i dlaczego brak zbliżenia "ręcznika" i iwony. czy nikogo nie zaniepokoiła samotna dziewczyna i podążający za nią facet?! zła jestem :/ dzisiaj chyba na wszystko

ktoś tu pisał ze kamera obsługiwana była automatycznie ...
__________________
moniula01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:10   #538
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
przeglądałam jeszcze raz filmik z monitoringu i nie wiem kto jest operatorem tej kamery, ale powinni go wymienić:/ po co te zbliżenia na chodnik? znaczek roweru na ścieżce rowerowej? obracanie się w koło? ciągłe zbliżenia/oddalenia gdy nie widać niczego niepokojącego? gdyby ta kamera "odwróciła się" za przejściem, za Iwoną.. byłaby pewność czy dziewczyna poszła na plażę, czy prosto.. ale nie, kamera obraca się chaotycznie robiąc zbliżenia na osoby wychodzące z plaży w grupie i śmiejące się do siebie nawzajem. zbliżenia na twarz rozmawiających osób. w ogóle, to dlaczego te osoby się nie zgłaszają?! tam jest tak dużo ludzi.. i dlaczego brak zbliżenia "ręcznika" i iwony. czy nikogo nie zaniepokoiła samotna dziewczyna i podążający za nią facet?! zła jestem :/ dzisiaj chyba na wszystko
Ta kamera działa automatycnzie, niestety nikt nią nie steruje bo to kolejna "morda, której trzeba płacić" no niestety tak oszczędzają ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:11   #539
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Pierwszy raz się wypowiadam w tym temacie, choć czytam już jaki czas, wiecie co mnie zastanowiło, jeżeli pisaliście już o tym, to sorki. Czy policja przeglądając filmy z monitoringu z różnych części deptaka i miasta nie natknęła się na tego pana Ręcznika w innym miejscu? skoro był w tym miejscu, co Iwona, to wcześniej może był gdzie indziej, przy sklepie, na skrzyżowaniu.. z drugiej strony rozumiem, że to ogrom pracy, wiele materiału do przejrzenia, ale może akurat trafił by się jakiś trop. parę dni temu wróciłam z Gdańska, widziałam te plakaty i ratowników przeczesujących park, krew się mrozi w żyłach niestety, nie mam dobrych przeczuć, tyle jej nie ma, to nic dobrego nie wróży.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:13   #540
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

automatycznie?! serio?! ciekawe na jakiej zasadzie, skoro wyłapuje osoby, robi zbliżenia akurat na twarze. no ale ok, mogę się nie znać.. zła jestem dalej, bo wolałabym "zapłacić tej kolejnej mordzie" zamiast robić prowizorkę "bezpiecznego miasta". nadal nie dociera do mnie jak w dzisiejszych czasach można tak zniknąć. dlaczego, kiedy ktoś ma zaległości w urzędzie skarbowym, to znajdują go z prędkością światła. dlaczego wiedzą o nas niemal wszystko. a nie potrafią odnaleźć dziewczyny w niedużym mieście
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.