Wszystko o Avonie 3 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 22:25   #3121
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Jeszcze jedno pytanie do kolezanek konsultantek :
Zakupilam sobie w kamp. 5 z panoramy zestaw przyborow do makijazu i "pielegnacji stop"[pedzelki obcinaczka penseta wykrawacz do skorek itp]. Ogolnie zestaw fajny i wg ale zrazilam sie troche bo np penseta ma chyba wade produkcyjna bo zle trzyma wlos przez co usuniecie go graniczy z cudem.
Zestaw kupilam glownie dla tej pensety i pedzli ale i tak zastanawiam sie czy by im tego nie odeslac, bo bedzie jeszcze wiele okazji do kupienia zestawu z pedzlami a pensete kupie w normalnym sklepie bez wydziwiania.

Teraz nie wiem czy moge im to oddac bo nie mam do zestawu opakowania: folii i papieru w ktore byl zapakowany i 2 pedzelki nie maja foliowych woreczkow...?
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 13:40   #3122
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie do kolezanek konsultantek :
Zakupilam sobie w kamp. 5 z panoramy zestaw przyborow do makijazu i "pielegnacji stop"[pedzelki obcinaczka penseta wykrawacz do skorek itp]. Ogolnie zestaw fajny i wg ale zrazilam sie troche bo np penseta ma chyba wade produkcyjna bo zle trzyma wlos przez co usuniecie go graniczy z cudem.
Zestaw kupilam glownie dla tej pensety i pedzli ale i tak zastanawiam sie czy by im tego nie odeslac, bo bedzie jeszcze wiele okazji do kupienia zestawu z pedzlami a pensete kupie w normalnym sklepie bez wydziwiania.

Teraz nie wiem czy moge im to oddac bo nie mam do zestawu opakowania: folii i papieru w ktore byl zapakowany i 2 pedzelki nie maja foliowych woreczkow...?
Rozumiem, że chodzi o ten nieszczęsny zestaw przyborów, który był w ofercie dla konsultantek za 21,90?
Skoro jest wadliwy to jak najbardziej podlega gwarancji - tylko nie wiem czy to nie była oferta w stylu netto bez możliwości zwrotu
Najlepiej jak zadzwonisz na infolinię i zapytasz aby nie tracić na przesyłkę.
To, że nie ma folii ochronnych jest nieistotne
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:00   #3123
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Rozumiem, że chodzi o ten nieszczęsny zestaw przyborów, który był w ofercie dla konsultantek za 21,90?
Skoro jest wadliwy to jak najbardziej podlega gwarancji - tylko nie wiem czy to nie była oferta w stylu netto bez możliwości zwrotu
Najlepiej jak zadzwonisz na infolinię i zapytasz aby nie tracić na przesyłkę.
To, że nie ma folii ochronnych jest nieistotne

nei jestem pewna. jednak wydaje mi sie, ze to bylo podobnie jak na zasadzie netto czy osttaniej okazji czy jakos tak i nie podlega zwrotowi.jednka lepiej bedzie jak sie upewnisz
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:02   #3124
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Avon??

schodzi na psy...


coraz mniejszy wybór i na dodatek kosmetyki uczulają
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:21   #3125
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
Avon??

schodzi na psy...


coraz mniejszy wybór i na dodatek kosmetyki uczulają
mnie tam nie uczulaja...
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:27   #3126
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie do kolezanek konsultantek :
Zakupilam sobie w kamp. 5 z panoramy zestaw przyborow do makijazu i "pielegnacji stop"[pedzelki obcinaczka penseta wykrawacz do skorek itp]. Ogolnie zestaw fajny i wg ale zrazilam sie troche bo np penseta ma chyba wade produkcyjna bo zle trzyma wlos przez co usuniecie go graniczy z cudem.
Zestaw kupilam glownie dla tej pensety i pedzli ale i tak zastanawiam sie czy by im tego nie odeslac, bo bedzie jeszcze wiele okazji do kupienia zestawu z pedzlami a pensete kupie w normalnym sklepie bez wydziwiania.

Teraz nie wiem czy moge im to oddac bo nie mam do zestawu opakowania: folii i papieru w ktore byl zapakowany i 2 pedzelki nie maja foliowych woreczkow...?
nie wiem jak to ze zwrotem, natomiast mogę się wypowiedzieć na temat pęsety, moim zdaniem ta która jest w ofercie w K7 na str 21 jest rewelacyjna i z czystym sumieniem mogę ją polecić, najlepsza pęseta jaką miałam, moje klientki które ją zakupiły też były nią zachwycone i polecały swoim koleżankom
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:50   #3127
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie 3

super pęseta z CT bardzo polecam
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 15:05   #3128
LittleAna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A ja sie chcialam zapytac o ten blyszczyk powiekszajacy. Mial juz ktos z nim jakas stycznosc? Jak juz takie pytanie bylo to sorrki, przelecialam ;P kilka stron, ale nie znalazlam
Ja mam ten błyszczyk bo przez pomyłke go wysłali zamiast innego odcienia jaki zamawiała klientka tak więc musialam przygarnąc go ja :/ jak dla mnie nie powieksza ust. Ale mrowi bardzo bardzo na poczatku myslalam ze nie zniose i natychmiast to wytarłam ale sprówowałam jeszcze raz i to jest nawet miłe Bardzo orzeźwia
LittleAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:30   #3129
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Witam Avomaniaczki
Mam do Was pytanie - czy nie zauważyłyście, żeby w kremach z serii Anew Ultimate (chodzi mi konkretniej o krem pod oczy) nastąpiła jakaś zmiana względem składu? Już tłumacze o co mi chodzi.
Mam stałą klientkę, która chwali sobie tą serię - szczególnie wspomniany krem i krem na dzień oraz program liftingujący okolicze oczu Anew Clinical. Nigdy żaden z tych kremów jej nie uczulił. Aż do czasu... Jakieś 2 miesiące temtu klientka musiała się poddać kuracji antybiotykowej żeby zeszła jej opuchlizna z twarzy ;/ powodem uczulenia był złoty krem pod oczy. Nie wiem co się stało z tą serią ale zaczęła ewidentnie uczulać. Nie stwierdziłyście w swoich kręgach podobnych przypadków?

Drugie moje pytanie jest natury czysto technicznej, dla upewnienia się
Chodzi mi o składanie zamówień z katalogu 06, a mianowicie o ofertę kup jeden za 62.90zł a drugi taki sam za 1zł dotyczącą kremu wyszczuplającego ze str. 59. Na formularzu wpisać go poprostu razy 2 tak? Z góry przepraszam jeśli takie pytanie już było
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:57   #3130
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
Avon??

schodzi na psy...


coraz mniejszy wybór i na dodatek kosmetyki uczulają
nie wiem w czym problem - uczulają , nie kupuje - prosta zasada .Nikt nie KAżE używać tylko kosmetyków z avonu(chociaż ja używam bo dla mnie są bez zarzutu).Poza tym z innych firm też uczulają a jednak ludzie kupują.

Wybór nie coraz mniejszy a coraz większy i coraz to nowe wprowadzają produkty ale jak ktoś nie lubi avonu to żeby nie wiem co pisać to i tak nie przekonam.
Zresztą po to zostałam konsultantką by kupować przede wszystkim dla siebie i rodzinki a nie nakłaniać kogokolwiek komu ten asortyment nie odpowiada choćby ze względu na to że to avon.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:04   #3131
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
Avon??

schodzi na psy...


coraz mniejszy wybór i na dodatek kosmetyki uczulają
kochanie to po tu wchodzisz? śmieszny tekst
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 16:10   #3132
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
Avon??

schodzi na psy...


coraz mniejszy wybór i na dodatek kosmetyki uczulają
to w jakim celu wchodzisz na ten wątek?
jeśli ponarzekać to spróbuj szczęścia na innym
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:30   #3133
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Witam Avomaniaczki
Mam do Was pytanie - czy nie zauważyłyście, żeby w kremach z serii Anew Ultimate (chodzi mi konkretniej o krem pod oczy) nastąpiła jakaś zmiana względem składu? Już tłumacze o co mi chodzi.
Mam stałą klientkę, która chwali sobie tą serię - szczególnie wspomniany krem i krem na dzień oraz program liftingujący okolicze oczu Anew Clinical. Nigdy żaden z tych kremów jej nie uczulił. Aż do czasu... Jakieś 2 miesiące temtu klientka musiała się poddać kuracji antybiotykowej żeby zeszła jej opuchlizna z twarzy ;/ powodem uczulenia był złoty krem pod oczy. Nie wiem co się stało z tą serią ale zaczęła ewidentnie uczulać. Nie stwierdziłyście w swoich kręgach podobnych przypadków?
Coś w tym jest, bo moją mamę po pewnym czasie uczulił złoty krem na noc. Pierwsze opakowania - wszystko super, a potem zaczerwienienie i wypryski nagle. Teraz już go nie używa bo własnie uczula...
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:55   #3134
LittleAna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma do Was pytanie. Nie wiem czy bylo wcześniej, ajk tak to przepraszam ale nie będę przetrząsała całego watku. Czy któras z Was ma może tusz do rzęś Super Shock i czy by mogła powiedzieć czy opłaca się go zamawiać czy to raczej pic na wode że taki fajny Bo zbieram sie żeby go sobie zamówić tak na próbe ale wole się zapytac czy warto Z góry dzięki za odpowiedź
Ja mam ten tusz i jest bardzo fajny, cena w promocji 19 zł to naprawde mało za taki dobry tusz, ma swietna szczoteczke, szczerze go wszystkim polecam. Nie wahaj sie tylko zamawiaj
LittleAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:04   #3135
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez LittleAna Pokaż wiadomość
Ja mam ten tusz i jest bardzo fajny, cena w promocji 19 zł to naprawde mało za taki dobry tusz, ma swietna szczoteczke, szczerze go wszystkim polecam. Nie wahaj sie tylko zamawiaj

ja teraz tez zastanawiam sie nad tuszem z avonu bo konczy sie moj astora 3 style.mam bardzo krotkie i ceniutkie rzesy.. z avonu uzywalam super full i zastrzegam umiem malowac sie szczoteczka taka bo mialam juz tusze z taka szczoteczka z innych firm..niestetty p tym tuszu moje rzesy sa tylko lekko ciemniejsze nic wiecej!

uzywalam jeszcze wydluzajacego tu o wiele lepszy efekt..i zastanawiam sie jakiego teraz wyprobowac..i chyba wezme supers.. tylko boje sie tej wielgachnej szczoteczki..no ale...
a moze jeszcze jakis tusz mi polecicie taki zeby byl bardziej wydluzajacy niz pogrubiajacy z avonu..
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:29   #3136
blondyna89
Raczkowanie
 
Avatar blondyna89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 373
GG do blondyna89
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
ja teraz tez zastanawiam sie nad tuszem z avonu bo konczy sie moj astora 3 style.mam bardzo krotkie i ceniutkie rzesy.. z avonu uzywalam super full i zastrzegam umiem malowac sie szczoteczka taka bo mialam juz tusze z taka szczoteczka z innych firm..niestetty p tym tuszu moje rzesy sa tylko lekko ciemniejsze nic wiecej!

uzywalam jeszcze wydluzajacego tu o wiele lepszy efekt..i zastanawiam sie jakiego teraz wyprobowac..i chyba wezme supers.. tylko boje sie tej wielgachnej szczoteczki..no ale...
a moze jeszcze jakis tusz mi polecicie taki zeby byl bardziej wydluzajacy niz pogrubiajacy z avonu..
właśnie super shock
Bo z tym 12x pogrubieniem sie pomylili (info od pani z infolinii) chodzi o 12x wieksza OBJĘTOSC rzes ;] czyli dlugosc szerokosc i "ilosc" bo chwyta on tez te rzesy ktorych my nie widzimy



Pytałam juz kiedyś Was o kosmetyczkę Cudowna podróż - Wsciekły Róż :P naprawde jest mało pojemna? potrzebuję bardzo pojemnej kosmetyczki, nei ma ktoś odsprzedac ?
__________________
"A bad woman is a sort of woman which man never gets tired of."

/Oscar Wilde/

Na Dukanie od 5.01.2011 waga: 84,3kg
Faza I: 5-14.01.2011 - -2,1kg
Faza II: 15.01.2011- ... -1,7kg

CEL: 69 kg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...cbaea62140.png
blondyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:27   #3137
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez blondyna89 Pokaż wiadomość
właśnie super shock

Pytałam juz kiedyś Was o kosmetyczkę Cudowna podróż - Wsciekły Róż :P naprawde jest mało pojemna? potrzebuję bardzo pojemnej kosmetyczki, nei ma ktoś odsprzedac ?
Ja mam tą kosmetyczkę i specjalnie ją wzięła ze wzglęgu na kolor.Zamierzam ją powiesić na scianie łazienki, ktora jest też w kolorze różowym.(Bo malo miejsca na szafki). Nie jest wcale taka mala, zreszta zależy od tego co tam zamierza się trzymać.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:47   #3138
blondyna89
Raczkowanie
 
Avatar blondyna89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 373
GG do blondyna89
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ja mam tą kosmetyczkę i specjalnie ją wzięła ze wzglęgu na kolor.Zamierzam ją powiesić na scianie łazienki, ktora jest też w kolorze różowym.(Bo malo miejsca na szafki). Nie jest wcale taka mala, zreszta zależy od tego co tam zamierza się trzymać.
no ja np jade na rok zagranicę.. muszę zabrac: scrub do ciała, krem do opalania, zel pod prysznic, szczotkę, mydło, szampon, odżywkę i takie tam toniki, kremy, zmywacz do paznokci, pare lakierów - no takie pierdółki na początek pomieści tyle ?
__________________
"A bad woman is a sort of woman which man never gets tired of."

/Oscar Wilde/

Na Dukanie od 5.01.2011 waga: 84,3kg
Faza I: 5-14.01.2011 - -2,1kg
Faza II: 15.01.2011- ... -1,7kg

CEL: 69 kg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...cbaea62140.png
blondyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:54   #3139
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
nie wiem jak to ze zwrotem, natomiast mogę się wypowiedzieć na temat pęsety, moim zdaniem ta która jest w ofercie w K7 na str 21 jest rewelacyjna i z czystym sumieniem mogę ją polecić, najlepsza pęseta jaką miałam, moje klientki które ją zakupiły też były nią zachwycone i polecały swoim koleżankom
Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o składanie zamówień z katalogu 06, a mianowicie o ofertę kup jeden za 62.90zł a drugi taki sam za 1zł dotyczącą kremu wyszczuplającego ze str. 59. Na formularzu wpisać go poprostu razy 2 tak? Z góry przepraszam jeśli takie pytanie już było
Interpretacja ofert z katalogu i formularza 6/2008
1) Oferta ze str. 4-5: Zestaw produktów otrzymuje się automatycznie.
2) Oferta ze str. 21-37: preparat do usuwania skórek należy zaznaczyć na formularzu w polu str.34-35
3) Oferta ze str. 52-57: Roletkę należy zaznaczyć na formularzu w polu str.52-53
4) Oferta ze str. 59: drugi Wyszczuplający krem antycellulitowy należy zaznaczyć na formularzu.
5) Oferta ze str. 66-67: wybrany żel należy zaznaczyć na formularzu.
6) Oferta ze str.128-135: Szampon z odżywką 2 w 1 Truskawka i Guawa należy zaznaczyć na formularzu w polu str.128-129

Cytat:
Napisane przez blondyna89 Pokaż wiadomość
właśnie super shock
Bo z tym 12x pogrubieniem sie pomylili (info od pani z infolinii) chodzi o 12x wieksza OBJĘTOSC rzes ;] czyli dlugosc szerokosc i "ilosc" bo chwyta on tez te rzesy ktorych my nie widzimy
Na okładce katalogu GRUBSZE RZĘSY W JEDNYM KROKU*
* w oparciu o testy laboratoryjne z wykorzystaniem sztucznych rzęs
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 19:43   #3140
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez blondyna89 Pokaż wiadomość
no ja np jade na rok zagranicę.. muszę zabrac: scrub do ciała, krem do opalania, zel pod prysznic, szczotkę, mydło, szampon, odżywkę i takie tam toniki, kremy, zmywacz do paznokci, pare lakierów - no takie pierdółki na początek pomieści tyle ?
moim zdaniem ta kosmetyczka, owszem pomieści tyle ale wisząca na ścianie.. jeśli potrzebujesz czegoś na podróż w co mogłabyś wpakować to wszystko żeby bezpiecznie sobie siedziało razem w jednym miejscu to ta się nie nadaje.. dla mnie ona jest takim "buzerkiem" który się bierze ze sobą w miejsce gdzie w łazience nie ma gdzie poustawiać kosmetyków to się wiesza taką kosmetyczkę "szafeczkę" na ścianie i wszystko jest pod ręką..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 19:51   #3141
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Rozumiem, że chodzi o ten nieszczęsny zestaw przyborów, który był w ofercie dla konsultantek za 21,90?
Skoro jest wadliwy to jak najbardziej podlega gwarancji - tylko nie wiem czy to nie była oferta w stylu netto bez możliwości zwrotu
Najlepiej jak zadzwonisz na infolinię i zapytasz aby nie tracić na przesyłkę.
To, że nie ma folii ochronnych jest nieistotne
Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
nei jestem pewna. jednak wydaje mi sie, ze to bylo podobnie jak na zasadzie netto czy osttaniej okazji czy jakos tak i nie podlega zwrotowi.jednka lepiej bedzie jak sie upewnisz
Mam nadzieje ze bede mogla zwrocic bo i tak juz namnozylo sie u mnie niepotrzebnych rzeczy, a przesylka i tak sie zwroci.

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
nie wiem jak to ze zwrotem, natomiast mogę się wypowiedzieć na temat pęsety, moim zdaniem ta która jest w ofercie w K7 na str 21 jest rewelacyjna i z czystym sumieniem mogę ją polecić, najlepsza pęseta jaką miałam, moje klientki które ją zakupiły też były nią zachwycone i polecały swoim koleżankom
Hmm jak tak polecasz to przemysle, szczerze mowiac to kiedys sie nad nia zastanawialam ale jakos nie zamowilam, bo serie CT uwarzam za lekko tandetna i nie jestem do niej przekonana.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 19:59   #3142
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Hmm jak tak polecasz to przemysle, szczerze mowiac to kiedys sie nad nia zastanawialam ale jakos nie zamowilam, bo serie CT uwarzam za lekko tandetna i nie jestem do niej przekonana.
ale ja polecam tą z Avon Colour w K7 na str 21 jest za 17,90 (cena regularna to 21,90), o CT się nie wypowiadam bo nie mam ale tez nie chwalę sobie tej serii, jedyna rzecz która przypadła mi do gustu z CT są błyszczyki "owocowa słodycz"..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:08   #3143
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie 3

A ja bardzo lubię tą pęstetę z CT i zarówno ja jak i moje siostry sobie chwalę
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:16   #3144
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ale ja polecam tą z Avon Colour w K7 na str 21 jest za 17,90 (cena regularna to 21,90), o CT się nie wypowiadam bo nie mam ale tez nie chwalę sobie tej serii, jedyna rzecz która przypadła mi do gustu z CT są błyszczyki "owocowa słodycz"..

Oj tak to jest jak sie nie ma katalogu przed nosem

Co do CT to ja mam z tej serii kilka rzeczy: mini cien, 2 blyszczyki i 2 konturowki.
Mini cien jak dla mnie tragedia, blyszczyki moga byc a konturowki jak konturowki specjalnej roznicy w ta czy w ta nie ma wzgledem innych seri. Widzialam jakis czas temu migoczacy eyeliner i jak dla mnie porazka na calej lini, wspolczulam kolezance ktora zamowila ten produkt.

Ofc jak zwykle o czyms zapomnialam:
mam jeszcze cienie roll-on ktore sa fajne, nawet bardzo.
cien zwykly i raczej nie jestem zbyt zadowolona z niego.
no i jeszcze nieszczesny brokatowy tusz ktory jest totalna porazka! [niby brokatowy a jakos tego brokatu na rzesach nie widac ;/ ]
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius

Edytowane przez koteceqq
Czas edycji: 2008-04-21 o 14:13
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:29   #3145
blondyna89
Raczkowanie
 
Avatar blondyna89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 373
GG do blondyna89
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
moim zdaniem ta kosmetyczka, owszem pomieści tyle ale wisząca na ścianie.. jeśli potrzebujesz czegoś na podróż w co mogłabyś wpakować to wszystko żeby bezpiecznie sobie siedziało razem w jednym miejscu to ta się nie nadaje.. dla mnie ona jest takim "buzerkiem" który się bierze ze sobą w miejsce gdzie w łazience nie ma gdzie poustawiać kosmetyków to się wiesza taką kosmetyczkę "szafeczkę" na ścianie i wszystko jest pod ręką..
Tak też mi się ona kojarzy no to dzięki muszę poszukać jakiejsc fajnej

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Na okładce katalogu GRUBSZE RZĘSY W JEDNYM KROKU*
* w oparciu o testy laboratoryjne z wykorzystaniem sztucznych rzęs
Toż ja mówię, ze rozmawiałam z Panią z infolinii i chyba ona lepiej wie co powinno być, niż to, co jest
__________________
"A bad woman is a sort of woman which man never gets tired of."

/Oscar Wilde/

Na Dukanie od 5.01.2011 waga: 84,3kg
Faza I: 5-14.01.2011 - -2,1kg
Faza II: 15.01.2011- ... -1,7kg

CEL: 69 kg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...cbaea62140.png
blondyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:39   #3146
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 3

jak sie ciesze dostane ten zestawik nowosci, bo mialam zamowienia na tusze i na 3 kremy anew !!!
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:52   #3147
Rozilla
Raczkowanie
 
Avatar Rozilla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 133
Dot.: Wszystko o Avonie 3

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;7282523]Prosz:
GOLDEN
GOLDEN
PINK SHINE
PINK A GLOW (na dole)

Linki z wątku ze zdjęciami [/quote]

Dziękuję za linki, ale ja już je wcześniej przejrzałam i właśnie nie zauważyłam by któryś miał te złote drobinki w błyszczyku tak jak to było w multikolor myślałam, że któraś z WAS miała do czynienia z którymś z nich tzn. z tymi które wymieniłam ...ale nic w ciemno wzięłam pink a glow zobaczymy może mi się spodoba
__________________

Nie traktuj życia zbyt poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy...
Rozilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 21:11   #3148
blondyna89
Raczkowanie
 
Avatar blondyna89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 373
GG do blondyna89
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Rozilla Pokaż wiadomość
Dziękuję za linki, ale ja już je wcześniej przejrzałam i właśnie nie zauważyłam by któryś miał te złote drobinki w błyszczyku tak jak to było w multikolor myślałam, że któraś z WAS miała do czynienia z którymś z nich tzn. z tymi które wymieniłam ...ale nic w ciemno wzięłam pink a glow zobaczymy może mi się spodoba
ja pisałam, że miałam Natural flux... już dawno... trzeba było rzucic konkretnym kolorem do wyszukiwarki...

Pink a Glow z tego co wiem to bardzo rózowy róż.. niczym nie przypomina natural flux a jest bardziej różowy niż range of rose - ten jest bardziej przejrzyscie czerwony. Pink a glow to zdecydowanie róż.
__________________
"A bad woman is a sort of woman which man never gets tired of."

/Oscar Wilde/

Na Dukanie od 5.01.2011 waga: 84,3kg
Faza I: 5-14.01.2011 - -2,1kg
Faza II: 15.01.2011- ... -1,7kg

CEL: 69 kg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...cbaea62140.png
blondyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 21:47   #3149
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Wszystko o Avonie 3

czy któraś z was miała złocisty balsam podkreślający opaleniznę(tan maximising lotion) z serii sun? właśnie myślę nad jego zakupem a w katalogu 7. jest w promocji czy on zawiera samoopalacz? czy tylko drobinki typu mika dla nadania blasku? jak sobie radzi z nawilżeniem?
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 21:57   #3150
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
czy któraś z was miała złocisty balsam podkreślający opaleniznę(tan maximising lotion) z serii sun? właśnie myślę nad jego zakupem a w katalogu 7. jest w promocji czy on zawiera samoopalacz? czy tylko drobinki typu mika dla nadania blasku? jak sobie radzi z nawilżeniem?
miałam jego starszą wersję i z tego co pamiętam samoopalacza nie zawierał, miał taki brązowawy kolor przez te drobinki, których było naprawdę mnóstwo, nadawał pięknego blasku skórze, ale z nawilżeniem nie było rewelacji i miał dwie wady, po pierwsze się kleił takie dziwne uczucie lepkości na skórze, a po drugie brudził ubrania
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.