Żonaty facet i ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-16, 10:56   #1
Malutka944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1

Żonaty facet i ja


Witam. Wiem, że mogę się spotkać z falą krytyki, ale zarezykuje. Od ponad roku spotkam się z żonatym facetem. On jest o 17 lat starszy ode mnie. Ja mam 25. Próbowałam to skończy już kilka razy. I wkoncu powiedziałam dosadnie, że już mam tego dość, że nie chce już go widzieć. Minął prawie tydzień on odzywał się ale dostawał zawsze wiązankę i tyle było rozmów. Tera czuje się okropnie, bez niego nie mogę skupić się na niczym, dosłownie. Chcę mi się ciągle płakać. Od samego początku mnie oszukał bo nie powiedział nic o żonie ale ja się domyśliłam. Powinnam mieć go już dawno gdzieś ale nie umiem. Najgorsze, że naprawdę go kocham. On też mówił, że się zakochał, że nie sypia z żoną jak tak to rzadko. Ale ja mu w nic już nie wierzę. Dziewczyny dajcie mi radę jak się uporać z tym wszystkim?? Bo miałam przed chwilą chęć napisania do niego, że chce to kontunowac. Niby z żoną nie układa mu się, to chyba stały tekst żonatych, a ja idiotka się zakochałam...
Malutka944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 11:09   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Żonaty facet i ja

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-06-16 o 14:15
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 11:11   #3
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Żonaty facet i ja

Pogonilas go i tego się trzymaj. A na przejście rozstania potrzeba czasu i sobie go daj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 11:50   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Żonaty facet i ja

Cytat:
Napisane przez Malutka944 Pokaż wiadomość
Witam. Wiem, że mogę się spotkać z falą krytyki, ale zarezykuje. Od ponad roku spotkam się z żonatym facetem. On jest o 17 lat starszy ode mnie. Ja mam 25. Próbowałam to skończy już kilka razy. I wkoncu powiedziałam dosadnie, że już mam tego dość, że nie chce już go widzieć. Minął prawie tydzień on odzywał się ale dostawał zawsze wiązankę i tyle było rozmów. Tera czuje się okropnie, bez niego nie mogę skupić się na niczym, dosłownie. Chcę mi się ciągle płakać. Od samego początku mnie oszukał bo nie powiedział nic o żonie ale ja się domyśliłam. Powinnam mieć go już dawno gdzieś ale nie umiem. Najgorsze, że naprawdę go kocham. On też mówił, że się zakochał, że nie sypia z żoną jak tak to rzadko. Ale ja mu w nic już nie wierzę. Dziewczyny dajcie mi radę jak się uporać z tym wszystkim?? Bo miałam przed chwilą chęć napisania do niego, że chce to kontunowac. Niby z żoną nie układa mu się, to chyba stały tekst żonatych, a ja idiotka się zakochałam...
Romantyk.

Babo, przebolej to, przeżyj ten ból, żałobę po tej znajomości. Nie umrzesz od tego - serio serio. Życie to nie tylko łechtanie swojego ego, przyjemności i podnietki, ale czasami trzeba zaliczyć dół. Może Cię to czegoś nauczy na przyszłość. Oby.

Byłaś młodą kochanką i nikim więcej. Tak, jak idiotka się zakochałaś. Więc teraz jak mądrzejsza o to doświadczenie kobieta się odkochaj.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:13   #5
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Żonaty facet i ja

Jesteś dla niego tylko odskocznią. Idź na terapię.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:33   #6
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Żonaty facet i ja

Jak uporać sie z tym wszystkim? Trzymać sie z dala od zajętych facetów.
Trzeba było od razu odejść gdy sie dowiedziałaś o żonie. Zresztą ile jest wart zdradzający facet? Myslisz ze jak zdradza żonę to miałby skrupuły żeby nie zdradzić Ciebie za kilka lat?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:52   #7
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Żonaty facet i ja

Gdyby nie chciał być z żoną, to by od niej odszedł. Skoro nie odchodzi, to wcale mu tak źle z nią nie jest.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 13:49   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Żonaty facet i ja

Cytat:
Napisane przez Malutka944 Pokaż wiadomość
Witam. Wiem, że mogę się spotkać z falą krytyki, ale zarezykuje. Od ponad roku spotkam się z żonatym facetem. On jest o 17 lat starszy ode mnie. Ja mam 25. Próbowałam to skończy już kilka razy. I wkoncu powiedziałam dosadnie, że już mam tego dość, że nie chce już go widzieć. Minął prawie tydzień on odzywał się ale dostawał zawsze wiązankę i tyle było rozmów. Tera czuje się okropnie, bez niego nie mogę skupić się na niczym, dosłownie. Chcę mi się ciągle płakać. Od samego początku mnie oszukał bo nie powiedział nic o żonie ale ja się domyśliłam. Powinnam mieć go już dawno gdzieś ale nie umiem. Najgorsze, że naprawdę go kocham. On też mówił, że się zakochał, że nie sypia z żoną jak tak to rzadko. Ale ja mu w nic już nie wierzę. Dziewczyny dajcie mi radę jak się uporać z tym wszystkim?? Bo miałam przed chwilą chęć napisania do niego, że chce to kontunowac. Niby z żoną nie układa mu się, to chyba stały tekst żonatych, a ja idiotka się zakochałam...
stary, zonaty sciemniacz. Po prostu go zablokuj. Odkochasz sie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 14:13   #9
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Żonaty facet i ja

Pomyśl, że współżyje z żoną a za dwie godziny z Tobą. Nie brzydzi Cię to? Zablokuj gdzie się da i odetnij się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 16:00   #10
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Żonaty facet i ja

Wkleję Ci tu wypowiedź dziewczyny z innego forum bo wydaje mi się bardzo życiowa (radziła dziewczynie w podobnej sytuacji do Twojej) może coś i Tobie pomoże
Cytuję :
,,Z perspektywy czasu musze ci cos powiedziec. W moich poczatkach 20tki mialam pare kolezanek co mialy zonatych kochankow (o niektorych dowiedzialam sie po latach). Najgorzej na tym wyszla ta dla ktorej facet zostawil rodzine. Inne poplakaly, znalazly innych fajnych facetow. Tamta (ta szczesliwa ci dla niej k rodzine zostawil), ma (I miala) przechlapane. Po rozwodzie I podzieleniu firmy juz facet taki bogaty nie byl (okazalo sie z czasem ze to zona miala tam portki I wszystko ciagnela), dzieci nastoletnie totalnie ja olewaly I robily w ich domu co chcialy (inna sprawa ze zle dla niej nie byly, po prostu olewaly ja bo byla ok 5 lat starsza od nich). Zostala ze starym, 20 lat starszym, niezaradnym prykiem. Aha, zrobila sobie z nim dziecko. Jak mam z nia czasem kontakt to klnie na niego I siebie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 16:28   #11
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Żonaty facet i ja

Nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu, to nie ma prawa się udać.
I poważnie kochasz człowieka, co zdradza żonę? Wraca do niej, mówi że kocha, a potem uprawia z tobą seks... fuj.

Za miesiąc, dwa... rok będzie lepiej. Ciesz się, że gnoja się pozbyłaś i nie utknęłaś jak jego żona.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 16:54   #12
ShaunBoswell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 86
Dot.: Żonaty facet i ja

Pomyśl, że zdradza Cię z żoną. Fajnie. ;p
ShaunBoswell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 18:00   #13
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Żonaty facet i ja

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
stary

Faktycznie starzec, zwłaszcza, że obrabia dwie (co najmniej) panie równocześnie.


Dla mnie myśl, że facet z którym jestem uprawia jeszcze seks z kimś innym byłaby nie do przeskoczenia. Mega rzyg. Cała miłość by mi przeszła w sekundę.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 18:14   #14
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Żonaty facet i ja

On ma co najmniej klika wad. Najważniejsze to że: jest ŻONATY, jest KŁAMCĄ no i widać, że związek nie ma dla niego żadnej wartości, skoro zdradza. Po co ci facet z TAKIMI wadami, skoro możesz mieć innego bez tych wad?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 10:45   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Żonaty facet i ja

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87933332]Faktycznie starzec, zwłaszcza, że obrabia dwie (co najmniej) panie równocześnie.


Dla mnie myśl, że facet z którym jestem uprawia jeszcze seks z kimś innym byłaby nie do przeskoczenia. Mega rzyg. Cała miłość by mi przeszła w sekundę.[/QUOTE]

skrot myslowy - jest wiele starszy od tej dziewczyny.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 12:20   #16
kam_illa
Przyczajenie
 
Avatar kam_illa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: Żonaty facet i ja

Pełno takich żonatych ściemniaczy kochana. Co ma Ci powiedzieć, że jesteś dla niego młodą dupą na boku? Przepraszam za wyrażenie, ale naprawdę rozwala mnie taka naiwność. Niestety byłam wiele razy podrywana przez żonatych, moje koleżanki także. NIGDY nie zdarzyło się, żebyśmy na taki podryw poleciały, a wiesz dlaczego? Bo taki facet nie ma zasad, nie jest wartościową osobą. Jeśli byłby w porządku, to najpierw rozwiodlby się z żona skoro mu tak zle. Teksty zawsze te same: nie sypiamy ze sobą, jesteśmy ze sobą tylko ze względu na dzieci blablabla. A teraz pomyśl:
1. Typ nie ma skrupułów żeby oszukiwać żonę, nie obchodzą go jej uczucia, cierpienie po zdradzie jest niewyobrażalne
2. Ma totalnie gdzieś życie rodzinne, zamiast spędzać czas właśnie z żona, być może z dziećmi jeśli je ma, spotyka się z młodsza kochanka
3. Pompuje sobie ego. Zastanawia mnie, dlaczego Panowie w jego wieku z reguły nie szukają kochanek-równolatek, tylko właśnie „dwudziestki”?

Życzę Ci, żebyś poznała mężczyznę z zasadami i honorem, takiego, dla którego będziesz ważna i nie będziesz tą drugą. Są tacy Źle ulokowalas uczucia. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia, ale masz nauczkę na przyszłość, bo ten człowiek nie był ani wartościowy, ani wart Twojego czasu. Po co Ci takie „ochłapy”? Aż tak siebie nie lubisz?
kam_illa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 12:30   #17
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Żonaty facet i ja

Cytat:
Napisane przez kam_illa Pokaż wiadomość
Pełno takich żonatych ściemniaczy kochana. Co ma Ci powiedzieć, że jesteś dla niego młodą dupą na boku? Przepraszam za wyrażenie, ale naprawdę rozwala mnie taka naiwność. Niestety byłam wiele razy podrywana przez żonatych, moje koleżanki także. NIGDY nie zdarzyło się, żebyśmy na taki podryw poleciały, a wiesz dlaczego? Bo taki facet nie ma zasad, nie jest wartościową osobą. Jeśli byłby w porządku, to najpierw rozwiodlby się z żona skoro mu tak zle. Teksty zawsze te same: nie sypiamy ze sobą, jesteśmy ze sobą tylko ze względu na dzieci blablabla. A teraz pomyśl:
1. Typ nie ma skrupułów żeby oszukiwać żonę, nie obchodzą go jej uczucia, cierpienie po zdradzie jest niewyobrażalne
2. Ma totalnie gdzieś życie rodzinne, zamiast spędzać czas właśnie z żona, być może z dziećmi jeśli je ma, spotyka się z młodsza kochanka
3. Pompuje sobie ego. Zastanawia mnie, dlaczego Panowie w jego wieku z reguły nie szukają kochanek-równolatek, tylko właśnie „dwudziestki”?

Życzę Ci, żebyś poznała mężczyznę z zasadami i honorem, takiego, dla którego będziesz ważna i nie będziesz tą drugą. Są tacy Źle ulokowalas uczucia. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia, ale masz nauczkę na przyszłość, bo ten człowiek nie był ani wartościowy, ani wart Twojego czasu. Po co Ci takie „ochłapy”? Aż tak siebie nie lubisz?
Dobrze napisane.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 13:29   #18
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Żonaty facet i ja

Z własnego doświadczenia i z całego serca radzę Ci, żeby jak najszybciej się z tego uwolnić. Wiem, że boli, wiem że masz nadzieje ale najlepsze, co możesz dla siebie, to zakończyć jak najszybciej. Bardzo Ci współczuję, bo przeżywałam podobną historię wiele lat temu. Też był ode mnie starszy o 12 lat. Poznaliśmy się, kiedy miałam 17 lat - był znajomym rodziny, przyjaźniliśmy się. Dwa lata później byliśmy parą - wtedy jeszcze był wolny. Ukrywaliśmy nasz związek, bo baliśmy się reakcji mojej rodziny, z którą się przyjaźnił. Pewnego dnia przyjechał i bardzo smutnym głosem powiedział, że mnie zdradził i będzie miał dziecko!!! Rodzina (podobno) naciskała na niego żeby się ożenił i kilka tyg później nadal miałam romans, tyle ,że już z żonatym facetem. Byłam na niego wściekła ale był moją pierwszą miłością i nie potrafiłam zerwać. On dzwonił, przyjeżdżał, płakał, że ona go wrobiła, że jest nieszczęśliwy a ja głupia jeszcze mleko załatwiałam dla jego chorego dziecka
W pewnym momencie ktoś z moich bliskich zorientował się co się dzieje i dostałam mądrą radę, żeby jak najszybciej zerwać ten chory układ, bo jedynym wygranym jest on i tylko jemu jest dobrze. Zrywałam kilka razy i w końcu skutecznie. Kosztowało mnie to bardzo dużo łez i nieprzespanych nocy. To, co mi wtedy bardzo pomogło, to pójście do pracy. Zrezygnowałam ze studiów dziennych i przeniosłam się na zaoczne. Trafiłam do fajnej firmy i po niecałym roku zaczęłam się spotykać z kolegą z pracy (wolnym)
trzymam kciuki!
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 16:22   #19
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 083
Dot.: Żonaty facet i ja

Cytat:
Napisane przez ShaunBoswell Pokaż wiadomość
Pomyśl, że zdradza Cię z żoną. Fajnie. ;p

Boskie


Ile ja już się nasłuchałam i naczytałam takich historii i w 99% kochanka wychodzi na tym najgorzej.
Chciałabyś, żeby zostawił dla ciebie żonę? Ufałabyś mu, że i ciebie kiedyś nie zdradzi. Jak to mówią: Once a cheater, always a cheater.
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-20, 07:31   #20
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Żonaty facet i ja

[1=7890bc1b377a5416551befc 97751d9fcee09a13b_608ddd8 419bd3;87938567]Boskie


Ile ja już się nasłuchałam i naczytałam takich historii i w 99% kochanka wychodzi na tym najgorzej.
Chciałabyś, żeby zostawił dla ciebie żonę? Ufałabyś mu, że i ciebie kiedyś nie zdradzi. Jak to mówią: Once a cheater, always a cheater. [/QUOTE]
To nieprawda, że jak raz coś ktoś zrobi, to już zawsze będzie to robił. Ludzie się też zmieniają, nawet faceci.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu, to nie ma prawa się udać.
I poważnie kochasz człowieka, co zdradza żonę? Wraca do niej, mówi że kocha, a potem uprawia z tobą seks... fuj.

Za miesiąc, dwa... rok będzie lepiej. Ciesz się, że gnoja się pozbyłaś i nie utknęłaś jak jego żona.
Czasem się buduje i się udaje.

Autorko. Chcesz z nim być? Nie wiesz, czego on chce i na ile jesteś dla niego ważną?
Przekonaj się, to prosta i sprawdzona metoda.

Powiedz mu że bardzo go kochasz i chcesz z nim być. Ale zbyt cię boli bycie tą drugą ukrywaną i chcesz być tą jedyną.
Będziesz się z nim spotykać i pomożesz mu we wszystkim, kiedy już złoży pozew rozwodowy.
Podaj konkretny i niezbyt odległy termin, powiedzmy- dwumiesieczny.

Teraz wystarczy czekać do konca tego terminu. Po nim albo zaczniecie wspólnie przechodzić przez jego (trudny) rozwód, albo pożegnasz się z nadzieją i zaczniesz sama przechodzić przez żałobę po utraconych nadziejach.

Wszystko będzie jasne. Jak jesteś dla niego ważna i czy wg niego warto się dla ciebie naszarpać, by zacząć nowe życie, czy raczej nie warto, bo żona to żona, a kochanka powinna znać swoje miejsce.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 21:36   #21
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Żonaty facet i ja

Cytat:
Napisane przez Malutka944 Pokaż wiadomość
Witam. Wiem, że mogę się spotkać z falą krytyki, ale zarezykuje. Od ponad roku spotkam się z żonatym facetem. On jest o 17 lat starszy ode mnie. Ja mam 25. Próbowałam to skończy już kilka razy. I wkoncu powiedziałam dosadnie, że już mam tego dość, że nie chce już go widzieć. Minął prawie tydzień on odzywał się ale dostawał zawsze wiązankę i tyle było rozmów. Tera czuje się okropnie, bez niego nie mogę skupić się na niczym, dosłownie. Chcę mi się ciągle płakać. Od samego początku mnie oszukał bo nie powiedział nic o żonie ale ja się domyśliłam. Powinnam mieć go już dawno gdzieś ale nie umiem. Najgorsze, że naprawdę go kocham. On też mówił, że się zakochał, że nie sypia z żoną jak tak to rzadko. Ale ja mu w nic już nie wierzę. Dziewczyny dajcie mi radę jak się uporać z tym wszystkim?? Bo miałam przed chwilą chęć napisania do niego, że chce to kontunowac. Niby z żoną nie układa mu się, to chyba stały tekst żonatych, a ja idiotka się zakochałam...
Autorko? Jesteś???
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-20 22:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.