Sławny chłopak i (zwykła?) Ja... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 13:29   #181
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja tak miałam na początku roku że tak na przestrzeni jednego miesiąca chciało być ze mną 4 chłopaków. Każdy inny i niestety każdy dostał kosza. Jeden miał depresje i zachowywał sie jak "młody Werter", drugi był sportowcem "co to nie ja", trzeci był bardzo fajnym chłopakiem ale niestety totalnie nie w moim typie i juz na pierwszym spotkaniu (dla mnie to było spotkanie koleżenskie dla niego nie wiem..) wylewał swoje żale na rodzine itp a czwarty był ode mnie młodszy o rok, zbuntowany i zadziorny o anielskiej buzi tak dla urozmaicenia
Tak chyba zrobie, delikatnie go oleje. A pod koniec tygodnia i tak ide na impreze i to zrobiona na bóstwo Nie wiem co by musiał powiedzieć aby sie usprawiedliwić. Telefon uległ całkowitemu, doszczętnemu zniszczeniu ?
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:39   #182
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

On jest starszy od Ciebie, tak?
Powodzonka, byle się z tego telenowela nie zrobiła, bo cały wizaż się wciągnie
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:52   #183
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Samoa, tak o rok. Ale ja sie bede bardzo cieszyła jak sie cały Wizaż wciągnie ale telenoweli nie chce

Co do tej imprezy to chciałabym jakoś fajnie wyglądać, dziewczęco ale i z pazurkiem. Postanowiłam zaczerpnąć ze stylu VS Angels. Co o tym myślicie ?
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:57   #184
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

W zasadzie dziwna sprawa. Ja kiedyś tak miałam, że urwał mi się kontakt z nowo poznanym kolesiem na kilka dni i już traciłam powoli nadzieję, po kilkudniowej nerwicy, ale w końcu napisał i jak się okazało "był strasznie zajęty i jakoś wyleciało mu z głowy". Że też dałam się nabrać i zaciągnąć na kolejne spotkanie. Potem wyszło na jaw, że ma laskę.

Nie chcę, żeby mój przykład jakoś źle na Ciebie podziałał. Tylko zauważyłam, że jak na początku już facet coś kręci - nie raz, tylko notorycznie - to źle to wróży.

Poobserwuj może go teraz z odrobiną dystansu, wybadaj sprawę. Bo to już druga z kolei taka sytuacja, co najmniej dziwna, jak dla mnie.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:05   #185
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Przeczytalam caly watek i Finezjo, z ostroznosci radzilabym sie zbytnio nie nakrecac, bo ten caly brak odzewu jest zastanawiajacy Napisanie 1 sms-a nie pochalania ani duzo czasu, ani pieniedzy.

Strasznie nie lubie takich sytuacji i zwyczajnie dzialaja mi na nerwy.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:14   #186
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

xxzxczx me dla mnie właśnie też jest to bardzo dziwne. Nie wiem jak Wy ale ja nie rozwijam kontaktów z kimś aby potem nagle je ochłodzić, wiedząc że przecież ten ktoś nie ma u mnie szans. Nie robie tego bo można kogoś skrzywdzić. Jeśli ktoś jest fajny ale jako kolega to pewnie trzymam kontakt ale gdy widze że wszystko idzie w złym kierunku wyznaczam granice. Kilku chłopaków w tym momencie sie speszyło i kontakt się urwał ale kilku zostało i do dziś sie kumplujemy. Czy to nie jest normalne? Czy może ja jakoś źle myśle?

Co do jakiejś Majki to pisałam Wam o tym, co wiem. Niestety nie wiem nic więcej a pytanie prosto z mostu byłoby nie na miejscu. Tak mi się wydaje. Mogłoby coś sugerować. Bynajmniej gdy mnie jakiś chłopak pyta czy mam chłopaka to pierwsze co myśle to "a co jesteś chętny?" ale oczywiście odpowiadam jakoś bardziej dyplomatycznie

Nie wiem gdy Go wybadać. Niestety w szkole nie ma z nikim takiego kontaktu jak ze mną. Jedna dziewczyna sie mnie zapytała czy to mój brat (jesteśmy troszke podobni).

Dzięki Wam wrócił mi humor
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:26   #187
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

To jest właśnie zdrowe myślenie, bo zwodzenie ludzi rozbudza niepotrzebne nadzieje.
Poczekaj na rozwój sytuacji, nic innego nie możesz zrobić.

A to dziś miał wpaść do Ciebie?
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 14:30   #188
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Karuzela ja własnie albo ściskam nerwowo telefon albo wyciszam go i wywalam pod poduche aby mieć komfort psychiczny. Nie słysze smsa bo tel. wyciszony a nie dlatego że nie daj Boże On nie pisze.. Właśnie teraz tak zrobiłam
Ja zazwyczaj miałam ślicznych, towarzyskich chłopaków którzy potem okazywali się totalnymi dzieciakami którzy myśleli że złapali Boga za nogi.. A wiek był jaki był bo to było liceum Ale przez to nie do końca ufam. Ciągle mam w sobie ten strach "a może napisał/odezwał sie ostatni raz?" Bo nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy.. A co do urody to nie kierowałam sie nią specjalnie (napisałam "ślicznych") poprostu ja jestem wymagająca i hmm tak juz mam że wybieram to co oj ładne a jeśli chodzi o ubrania to do tego drogie

Idę dziewczyny. Może odpisze.. Napewno dam Wam jutro znać. Dobranocka !
Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Wczoraj kładąc się spać myślałam sobie jestem superdziewczyna, napewno wszystko będzie dobrze i jeszcze wiele się wydarzy. Dziś wstałam, pierwsze co to cap za telefon. Tak! sms tyle że od koleżanki.. Musiałam wyjść po zakupy, wracając spojrzałam na pewien szczegół na ulicy. Bardzo mu się podobał. No i "jakotaki" humor legł w gruzach. Doszłam do domu ze łzami w oczach.
Weszłam na chwilke na gadu, z nadzieją że jest może mój przyjaciel Tomek (tak o dziwo to facet). Niestety go nie było. Po minucie napisał jednak do mnie taki chłopak, który kiedyś był we mnie strasznie zakochany. Nie utrzymujemy jakiś bliskich kontaktów, poprostu mieszkał obok mnie, teraz odzywa sie raz na jakiś czas. Napisał "byłem u Ciebie na NK jesteś piękna i seksowna" i tyle.. On jest troche prosty heh i walnie czasami takim tekstem. Ja piękna i seksowna ? (Może nie jestem brzydka ale nie jestem typem kobiety-wampa ani sweet-laleczki) Dlaczego z reguły "latają" za nami faceci którzy się nam nie podobają ?!

Jest piękny, wyjątkowo ciepły jak na listopad dzień. Mogło być cudownie ale nie jest. Ciekawa jestem co mi powie. Kolezanka mi powiedziała że pewnie czekał na drugiego smsa tak jak wtedy i wręcz kazała mi strzelić mu focha albo totalnie olać, z uśmiechem na twarzy.
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Przeczytalam caly watek i Finezjo, z ostroznosci radzilabym sie zbytnio nie nakrecac, bo ten caly brak odzewu jest zastanawiajacy Napisanie 1 sms-a nie pochalania ani duzo czasu, ani pieniedzy.

Strasznie nie lubie takich sytuacji i zwyczajnie dzialaja mi na nerwy.
Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
W zasadzie dziwna sprawa. Ja kiedyś tak miałam, że urwał mi się kontakt z nowo poznanym kolesiem na kilka dni i już traciłam powoli nadzieję, po kilkudniowej nerwicy, ale w końcu napisał i jak się okazało "był strasznie zajęty i jakoś wyleciało mu z głowy". Że też dałam się nabrać i zaciągnąć na kolejne spotkanie. Potem wyszło na jaw, że ma laskę.

Nie chcę, żeby mój przykład jakoś źle na Ciebie podziałał. Tylko zauważyłam, że jak na początku już facet coś kręci - nie raz, tylko notorycznie - to źle to wróży.

Poobserwuj może go teraz z odrobiną dystansu, wybadaj sprawę. Bo to już druga z kolei taka sytuacja, co najmniej dziwna, jak dla mnie.
No, nareszcie znalazły się Dziewczyny, które też zauważyły, że facet ewidentnie autorkę wątku w balona robi

Sorki Finezjo, ale taka jest - według mnie - przykra prawda, bo czy to tak trudno odpisać na smsa lub zadzwonić? gdyby traktował Cię serio już byś była jego, a nie bawiłby się w takie podchody, jak jakiś przedszkolak
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:31   #189
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Czyli jeszcze sie nie odezwał? Hmm... Będzie dobrze! Ale wg mnie teraz powinnaś czekać aż on sie odezwie, pod żadnym pozorem nie pisz do niego )
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:34   #190
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No, nareszcie znalazły się Dziewczyny, które też zauważyły, że facet ewidentnie autorkę wątku w balona robi

Sorki Finezjo, ale taka jest - według mnie - przykra prawda, bo czy to tak trudno odpisać na smsa lub zadzwonić? gdyby traktował Cię serio już byś była jego, a nie bawiłby się w takie podchody, jak jakiś przedszkolak
droga Freso, nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale nie każdy mężczyzna nie pisząc smsa bawi się w podchody. życie nie każdego mężczyzny toczy się wokół telefonu komórkowego.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:40   #191
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
droga Freso, nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale nie każdy mężczyzna nie pisząc smsa bawi się w podchody. życie nie każdego mężczyzny toczy się wokół telefonu komórkowego.
Wiem o tym, bo sama smsów pisaywać nie lubię

Natomiast, gdy facet jest dziewczyną zainteresowany to ją zdobywa, a nie tylko spogląda zalotnie i olewa, jak przyjdzie co do czego: w przypadku autorki wątku to nieodpisywanie na jej smsy, unikanie kontaktu z nią w jego mieście.. no sorki, to daje do myślenia

Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2008-11-10 o 14:42
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 14:54   #192
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finzejo, radziłabym Ci byc bardziej ostrożna i nie zaprzątać sobie tym głowę, że nie odpisał. Zajęłabym się na teraz na Twoim miejscu jakims zajęciem, może trening (a co tak właściwie trenujesz? nie pamiętam czy wspomniałaś o tym ).
Wiem, że mi łatwo pisać, ale trochę zachowuje się nie tak w stosunku do Ciebie. Mieliście się spotkać i co?
Spotykałam się z takim jednym typem i tez mi kręcił, że dziś nie, bo w pracy musi zostać, odpisywał jak na lekarstwo a potem się okazało, że kręcił z innymi dziewczynami
Musisz trochę zdystansować. Jak będziesz miała więcej pewności, że zależy mu na Tobie wówczas działaj
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2008-11-10 o 14:55 Powód: Literówki
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:56   #193
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
To jest właśnie zdrowe myślenie, bo zwodzenie ludzi rozbudza niepotrzebne nadzieje.
Poczekaj na rozwój sytuacji, nic innego nie możesz zrobić.

A to dziś miał wpaść do Ciebie?
Właśnie chyba nic więcej.. Tak, dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No, nareszcie znalazły się Dziewczyny, które też zauważyły, że facet ewidentnie autorkę wątku w balona robi

Sorki Finezjo, ale taka jest - według mnie - przykra prawda, bo czy to tak trudno odpisać na smsa lub zadzwonić? gdyby traktował Cię serio już byś była jego, a nie bawiłby się w takie podchody, jak jakiś przedszkolak
oo Fresa witaj ponownie! Wiedziałam że zaraz ustawisz wszystkich do pionu Robienie w balona kojarzy mi sie z takimi typowymi babiarzami, zbajeruje, poderwie i oleje bo znajdzie inną a On to napewno nie taki typ. Tyle już moge o Nim powiedzieć. Oczywiście takie zachowanie daje do myślenia, nie wiem czy naprawde nie traktuje mnie serio bo z jego zachowania z realu, gdy sie spotykamy wynika coś innego a jedynym felerem jest ta cisza (juz drugi raz). Dziewczyny też pisały o tym że każdy chłopak jest inny jeden niedojrzały jak na grubo po 20tce a inny dojrzały jako nastolatek. Niestety nie umiem powiedziec na jakim poziomie On jest ale to napewno nie typ spod dyskoteki który lubi "wyrywać" panienki bo po pierwsze bym sie nim nie zainteresowała a po drugie nie jestem taką "panienką".

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Czyli jeszcze sie nie odezwał? Hmm... Będzie dobrze! Ale wg mnie teraz powinnaś czekać aż on sie odezwie, pod żadnym pozorem nie pisz do niego )
Nie, napewno nie napiszę. Teraz On. Najprawodopodobniej zagada gdy sie spotkamy w szkole.

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
droga Freso, nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale nie każdy mężczyzna nie pisząc smsa bawi się w podchody. życie nie każdego mężczyzny toczy się wokół telefonu komórkowego.
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wiem o tym, bo sama smsów pisaywać nie lubię

Natomiast, gdy facet jest dziewczyną zainteresowany to ją zdobywa, a nie tylko spogląda zalotnie i olewa, jak przyjdzie co do czego: w przypadku autorki wątku to nieodpisywanie na jej smsy, unikanie kontaktu z nią w jego mieście.. no sorki, to daje do myślenia
Myślę że nie każdy jest zdobywcą. Ja nawet nie przepadam za takimi. Nie lubie pompatycznych gestów, typowych komplementów, tak że wszyscy na około widzą że mnie adoruje. Nie nie nie..
Fresa masz racje co to tego, że jednak takich "cisz" nie powinno być, że tutaj coś jest nie tak ale on wtedy nie unikał kontaktu w swoim mieście. Wyjaśniliśmy to sobie.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:17   #194
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja bym jeszcze nie spisywała na straty i od razu wystawiała opinię: skończony dupek.
Byłabym raczej ostrożna i bardziej sceptycznie nastawiona, ale nie całkiem zamknięta na jego osobę. Oczywiście nie każdy facet musi okazać się tępym podrywaczem po takich symptomach. Aczkolwiek zastanawia mnie, dlaczego te cisze występują akurat w dniach, kiedy macie się zobaczyć
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:18   #195
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Witaj Finezjo Przeczytałam cały wątek. Widzę, że jesteśmy podobne, bo czytając Twoje posty wiem, że zrobiłabym tak samo. Ostatnio też miałam do czynienia z takim jednym, czasami nie odp. mi na smsy, ale czasami też pisaliśmy dłuższy czas. Jednak ja wolałam się spotykać. Nie wyszło bo znalazł sobie inną.

Znając siebie i Twoją sytuację, nie nakręcałabym się zbytnio, chociaż tak czy siak, pewnie bym się już w nim zakochała.

Tak sobie teraz myślę.. chłopak doskonale wie, do jakiego czasu ma robić nadzieje, żeby dziewczyna wpadła w jego sidła. Nie mówię oczywiście, ze tak jest w twoim przypadku.

Jestem ciekawa jak sprawa się potoczy.
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:41   #196
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Przyznam się że też sledze wątek
Jeśli znowu bedzie tak ze odezwie się dopiero w szkole to nie bądz taka miła jak ostatnio, co on zapomina, ze ma telefon?
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:45   #197
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

caroline2324, Alterek witajcie Ostatnio coraz więcej Wizażanek tu zagląda z czego bardzo się cieszę. Piszcie dziewczyny

Od rana mój telefon leżał pod poduchą. Niedawno postanowiłam go wyciągnąć i zobaczyć czy może są jakieś wiadomości. Dostałam cztery smsy. W tym od Niego!
Przeprasza. Miał problemy z telefonem (dziwne ale rozumiem bo sama mam je często). Proponuje spotkanie jutro. Na koniec uśmieszek. Wysłał tego smsa 2h temu. Co robić ?!
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:45   #198
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

kurde,nie bede oryginalna w tym co napisze,ze twoja historia jest super wciagajaca,szkoda tylko,ze koles taki jakis niekumaty.

mi tu czyms smierdzi,albo on nie odbiera ciebie tak jak ty odbierasz jego,albo...nie wiem:/ a szkoda,bo wydawac by si moglo,ze intelientny,inny niz wszyscy,dojrzaly i na poziomie.

moim zdaniem powinnas nabrac troche dystansu by sie potem mocno nie rozczarowac a sprawy same sie potocza swoim torem.
zycze powodzenia
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:51   #199
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

na tym etapie dałabym mu jeszcze szanse i patrzyła co będzie dalej i próbowałabym nie wpąść po uszy, ani nie rzucać mu się na szyje tylko starać się traktować to jak miłe spotkanie. Może zadaj pytanie, o której? jak napisze o 17 np. napisz, że Ci nie pasuje i możesz najwcześniej koło 18, potem się lekko spóźnij, żeby nie myślał, że lecisz na jego zawołanie.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 16:56   #200
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Aha Rozumiem OK odpisuje mu..
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:39   #201
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Będe niedyskretna I jak? Już się umówilście?
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:47   #202
mkal84
Przyczajenie
 
Avatar mkal84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

koKOro jestem za!
mkal84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:01   #203
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

koKOro baaaaardzo dobrze mówi!
Nawet jak ci będzie pasować to zmień termin, a te spóźnienie też jest dobre! Niech nie myśli chłopak, że będziesz "na zawołanie" (kurczę, nie chce żeby to głupio zabrzmiało, ale wiecie o co chodzi)
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2008-11-10 o 18:02
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:42   #204
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Boże ja z Nim zwariuje. Jeszcze sie nie umówiliśmy. Poprostu wziąć i
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:53   #205
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

ja bym poszła, może wtedy pogadacie i dowiesz się co i jak.

a co pisze, że jeszcze się nie umówiliście ?
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:55   #206
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Właśnie znowu nie odp. Zapytałam o której. I tyle. Cisza. Pewnie znowu coś mu szwankuje (jeśli to prawda). To się robi śmieszne.. Mam ochote mu pojechać w żartach jak się spotkamy.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:58   #207
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Dziwny koleś. Jeśli wcześniej odp. to wiadomo, że tel. mu działa :| podpytaj na pewno na spotkaniu co sie dzieje.
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:03   #208
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Dziwny nie ma co.. Ale ja chyba też nie mam równo pod sufitem Gdyby mi na nim nie zależało to bym poprostu wysłała drugiego esa jak w końcu robimy. Ostatnio rozmawiam troche z byłym i zupełni inaczej mi sie z nim rozmawia gdy mi na nim juz nie zależy.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:08   #209
anulencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 55
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

mam nadzieje ze Ci sie wszystko cudnie ulozy.. mam jednak znajomego ktory hm nie jest typem wyrywacza ale powodzonko ma i dzieki temu ma wiele koezanek z ktorymi sie umawia a ze jest ich wiele to czesto zapomina i odzywa sie na chwile przed spotkaniem ze cos wypadlo etc... i to jest zabawne bo znam chyba z 3 dziewuchy z ktorymi tak umawial sie i zapominal..
))))) ale 3mam kciuki by tu bylo inaczej
anulencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:09   #210
rexy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Już od dłuższego czasu śledzę wątek ale dopiero dzisiaj odważyłam się coś napisać Chociaż na początku wydawało mi się,że wszystko idzie w dobrym kierunku to teraz mam pewne wątpliwości..za dużo jest tych "dziwnych" sytuacji i niedomówień.
Ciężko jest stwierdzić jakie on ma podejście do waszej znajomości- z jednej strony traktuje Cię wyjątkowo, z drugiej czasami olewa...Póki co nie pozostaje Ci nic innego jak czekać i bacznie go obserwować. Trzymam od samego początku mocno kciuki i mam nadzieję,że chłopak nie okaże się zwykłym dupkiem. Z tego co opisywałaś nie wygląda na takiego ale różnie to bywa.. (ach ci mężczyźni..) Jak zaproponuje kolejne spotkanie to faktycznie powinnaś potrzymać go trochę w niepewności (on robi w końcu to samo..) To trochę dziecinne ale przez tą niedostępność i lekki dystans dasz mu okazję,żeby się mógł wreszcie wykazać
rexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.