Szkoła jak zakon, albo więzienie. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 10:18   #691
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

No ja forum też sobie nie dogadzam, taki już surowy ten regulamin. Musiałam sobie poszukać innych alternatyw do tego celu, prawdaż, czy z dobrym skutkiem, niech to pozostanie moją małą tajemnicą. Misiu, jestem starsza od Ciebie (ostatnie zdanie - przy założeniu, że zwrot ''szkoda dzieci'' brzmi tak jak sobie pomyslałam).

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:21
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:18   #692
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Żałosne to co piszesz Gdybym sie nie umiała odnaleźć nie napisałabym ponad 5 000 postów na setkach forum Po prostu nie kazdy lubi dawać bić sie po dupie i podlizywać moderatorom Niektórzy mają WŁASNE zdanie niezależne od opinii ogółu (dlatego jest własne, a nie czyjeś )

Mozesz zgłosić ZP Niech żyje konfidencja moherów

Pokaz palcem, kto się niby podlizuje moderatorom? To, że ktoś potrafi prowadzić dyskusję na poziomie, bez obelg, przekleństw, o czymś świadczy. Tak samo jak obelgi, wyśmiewanie, chamstwo świadczy o braku argumentów - bo tonący brzytwy się chwyta. A propos - każdy ma własne zdanie, z tym że jego zdanie może być zgodne ze zdaniem innych

Chyba nie do końca rozumiesz słowo konfident, tak a propos.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:19   #693
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Żałosne to co piszesz Gdybym sie nie umiała odnaleźć nie napisałabym ponad 5 000 postów na setkach forum Po prostu nie kazdy lubi dawać bić sie po dupie i podlizywać moderatorom Niektórzy mają WŁASNE zdanie niezależne od opinii ogółu (dlatego jest własne, a nie czyjeś )

Mozesz zgłosić ZP Niech żyje konfidencja moherów

Żenua. Z miłą chęcią wcisnełam ZP.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:25   #694
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

W ogóle kłótnie na wizażu to jakieś cykliczne są. Ale pelnia w internecie to musi jakoś inaczej iść. Zauważyłam za to, że zawsze się dzieje wesoła hajka jak ja sobie gdzieś do swojego życia na dalej idę. Jakaś złośliwość czy jak.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:26
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:16   #695
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Niektórzy mają WŁASNE zdanie niezależne od opinii ogółu (dlatego jest własne, a nie czyjeś )
mam nadzieję, że myślisz o wielkich myślicielach, naukowcach, artystach...
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:26   #696
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
W ogóle kłótnie na wizażu to jakieś cykliczne są. Ale pelnia w internecie to musi jakoś inaczej iść. Zauważyłam za to, że zawsze się dzieje wesoła hajka jak ja sobie gdzieś do swojego życia na dalej idę. Jakaś złośliwość czy jak.
Ale na grzesznicową kłótnie to się chyba załapałaś
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:31   #697
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
J
Co do tematu wątku - co myślałam - to napisałam, Jezeli nikomu to nie otworzyło oczu chocby minimalnie
Mnie otworzyło, jak słowo daję, ze tak. Ogólnie, ja tak obserwuję i czytam Twoje Misiu posty (nie tylko w tym wątku, bo miałyśmy okazję wcześniej się spotkać) i bardzo je sobie biorę do serca.

W zwiazku z tym:
wczoraj wyrzuciałm wszelkie różowe ciuchy moje i córki (przewaznie była to bielizna, ale poszłaaa). Nie płakałam długo, bo różów za dużo nie było, ale nie darowłam nawet skarpetom.
dzisiaj idę zlikwidować tipsy. mogłabym je zerwac sama, kusi, szybciej się ich pozbęde, ale jednak nie.
na jutro jestem uwówiona z fryzjerką, mam zamiar powrócic do naturalnego koloru włosów (brąz), chociaż, jak bóg na niebie, to w jasnych mi lepiej. Dziecko, choroba cięzka, jest naturalna blondynka (na szczęście w odcieniu ciemnawym) i na razie nic z tym nie zrobię, bo ma dopiero 9 lat.
spódnicom darowałam, bo nosimy spódnice a nie paski
ale za to dałam uroczyste słowo honoru, że noga moja nie przekroczy progu solarium (i tak bywam tam raz na ruski rok, ale teraz juz: nigdy)
Ogólnie nie miałam sobie wiele do zarzucenia, obnażam sie publicznie tylko na plaży, róże raczej dotyczą majtek, a włosy też nie za jasne. Ale... postanowiłam na zimne podmuchać.

Nie jestem do końca przekonana, czy o taki wpływ Twoich postów Ci chodziło, ale cóż zrobić.
I to nie jest ironia ani nic obraźliwego, ale szczera prawda.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2009-03-06 o 11:34
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 11:39   #698
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Lubo
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:40   #699
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Mnie otworzyło, jak słowo daję, ze tak. Ogólnie, ja tak obserwuję i czytam Twoje Misiu posty (nie tylko w tym wątku, bo miałyśmy okazję wcześniej się spotkać) i bardzo je sobie biorę do serca.

W zwiazku z tym:
wczoraj wyrzuciałm wszelkie różowe ciuchy moje i córki (przewaznie była to bielizna, ale poszłaaa). Nie płakałam długo, bo różów za dużo nie było, ale nie darowłam nawet skarpetom.
dzisiaj idę zlikwidować tipsy. mogłabym je zerwac sama, kusi, szybciej się ich pozbęde, ale jednak nie.
na jutro jestem uwówiona z fryzjerką, mam zamiar powrócic do naturalnego koloru włosów (brąz), chociaż, jak bóg na niebie, to w jasnych mi lepiej. Dziecko, choroba cięzka, jest naturalna blondynka (na szczęście w odcieniu ciemnawym) i na razie nic z tym nie zrobię, bo ma dopiero 9 lat.
spódnicom darowałam, bo nosimy spódnice a nie paski
ale za to dałam uroczyste słowo honoru, że noga moja nie przekroczy progu solarium (i tak bywam tam raz na ruski rok, ale teraz juz: nigdy)
Ogólnie nie miałam sobie wiele do zarzucenia, obnażam sie publicznie tylko na plaży, róże raczej dotyczą majtek, a włosy też nie za jasne. Ale... postanowiłam na zimne podmuchać.

Nie jestem do końca przekonana, czy o taki wpływ Twoich postów Ci chodziło, ale cóż zrobić.
I to nie jest ironia ani nic obraźliwego, ale szczera prawda.
od dzisiaj jesteś moją boginią sarkazmu
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:41   #700
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ale całe szczęście Barbie są niezależne, wiec przeniosły się na niezależne nowe forum Reczywiscie nie dla Nas zakazy hehe
Ja w tym miejscu widziałabym jeszcze kilka rzeczy: większy przytup przy fochu i konsekwencję w działaniu

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie Wy pierwsze i nie ostatnie nie potraficie się odnaleźć w większej grupie jakim jest to forum np. i co za tym idzie musicie iść na swoje. To jest jednak sztuka, by w 6 milionach (przepraszam, juz w 11 ) innych zwykłych postów swoimi wyroznić się na tyle, by potem móc (musieć) się żalić, jak to tu jest źle. A inni tu są po kilka lat i zbytnio nie narzekają, jak to się pogwałca ich wyjątkowość.
Pozdrawiam.
Ot, w szkole indywidulnością buty wycierają, na wizażu nie rozumieją i nie hołubią. Trzeba spakować tobołek na kijku, wrzucić tam swoją indywidualność/dobytek i ruszyć na podbój... świata
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:59   #701
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Mnie otworzyło, jak słowo daję, ze tak. Ogólnie, ja tak obserwuję i czytam Twoje Misiu posty (nie tylko w tym wątku, bo miałyśmy okazję wcześniej się spotkać) i bardzo je sobie biorę do serca.

W zwiazku z tym:
wczoraj wyrzuciałm wszelkie różowe ciuchy moje i córki (przewaznie była to bielizna, ale poszłaaa). Nie płakałam długo, bo różów za dużo nie było, ale nie darowłam nawet skarpetom.
dzisiaj idę zlikwidować tipsy. mogłabym je zerwac sama, kusi, szybciej się ich pozbęde, ale jednak nie.
na jutro jestem uwówiona z fryzjerką, mam zamiar powrócic do naturalnego koloru włosów (brąz), chociaż, jak bóg na niebie, to w jasnych mi lepiej. Dziecko, choroba cięzka, jest naturalna blondynka (na szczęście w odcieniu ciemnawym) i na razie nic z tym nie zrobię, bo ma dopiero 9 lat.
spódnicom darowałam, bo nosimy spódnice a nie paski
ale za to dałam uroczyste słowo honoru, że noga moja nie przekroczy progu solarium (i tak bywam tam raz na ruski rok, ale teraz juz: nigdy)
Ogólnie nie miałam sobie wiele do zarzucenia, obnażam sie publicznie tylko na plaży, róże raczej dotyczą majtek, a włosy też nie za jasne. Ale... postanowiłam na zimne podmuchać.

Nie jestem do końca przekonana, czy o taki wpływ Twoich postów Ci chodziło, ale cóż zrobić.
I to nie jest ironia ani nic obraźliwego, ale szczera prawda.
Lubo - jako blondynka naturalna (obecnie ruda, ale moja mama twierdzi że najlepiej mi w pasemkach), stwierdzam że masz 100% rację w tym co piszesz (i w tym, co zrobiłaś), bardzo mi się podoba Twoje podejście, więc ogłaszam wszem i wobec, ze jesteś moją tego, no, jak to się mówiło... już mam! FANKĄ!

Kurcze, chyba się pomyliłam - podpowie mi ktoś?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 12:00   #702
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Mozesz zgłosić ZP Niech żyje konfidencja moherów
Taką wypowiedzią podsumowujesz to, co reprezentujesz swoim zdaniem w tym wątku.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:02   #703
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Lubo - jako blondynka naturalna (obecnie ruda, ale moja mama twierdzi że najlepiej mi w pasemkach), stwierdzam że masz 100% rację w tym co piszesz (i w tym, co zrobiłaś), bardzo mi się podoba Twoje podejście, więc ogłaszam wszem i wobec, ze jesteś moją tego, no, jak to się mówiło... już mam! FANKĄ!

Kurcze, chyba się pomyliłam - podpowie mi ktoś?
Chyba idolką Jak już to Ty możesz być fanką
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:03   #704
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Chyba idolką Jak już to Ty możesz być fanką
Kurcze, niepotrzebnie czytałam pewne wątki
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:17   #705
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Kurcze, niepotrzebnie czytałam pewne wątki
jakie wątki???? te o których myślę
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:19   #706
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Mnie otworzyło, jak słowo daję, ze tak. Ogólnie, ja tak obserwuję i czytam Twoje Misiu posty (nie tylko w tym wątku, bo miałyśmy okazję wcześniej się spotkać) i bardzo je sobie biorę do serca.

W zwiazku z tym:
wczoraj wyrzuciałm wszelkie różowe ciuchy moje i córki (przewaznie była to bielizna, ale poszłaaa). Nie płakałam długo, bo różów za dużo nie było, ale nie darowłam nawet skarpetom.
dzisiaj idę zlikwidować tipsy. mogłabym je zerwac sama, kusi, szybciej się ich pozbęde, ale jednak nie.
na jutro jestem uwówiona z fryzjerką, mam zamiar powrócic do naturalnego koloru włosów (brąz), chociaż, jak bóg na niebie, to w jasnych mi lepiej. Dziecko, choroba cięzka, jest naturalna blondynka (na szczęście w odcieniu ciemnawym) i na razie nic z tym nie zrobię, bo ma dopiero 9 lat.
spódnicom darowałam, bo nosimy spódnice a nie paski
ale za to dałam uroczyste słowo honoru, że noga moja nie przekroczy progu solarium (i tak bywam tam raz na ruski rok, ale teraz juz: nigdy)
Ogólnie nie miałam sobie wiele do zarzucenia, obnażam sie publicznie tylko na plaży, róże raczej dotyczą majtek, a włosy też nie za jasne. Ale... postanowiłam na zimne podmuchać.

Nie jestem do końca przekonana, czy o taki wpływ Twoich postów Ci chodziło, ale cóż zrobić.
I to nie jest ironia ani nic obraźliwego, ale szczera prawda.
Niemal z niczym nie trafiłaś Ale bywa, jak sie myśli stereotypami, zamiast czytać czyjeś wypowiedzi
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:26   #707
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
jakie wątki???? te o których myślę
Myślę, że te o których myślisz
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:28   #708
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

To jednak z myśleniem u nas całkiem całkiem...też czytałam i przez to zasnęłam dopiero koło 4 nad ranem taka dawka emocji
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:28   #709
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość


Poza tym, tak lubimy się wzorować na tych jakoś lepsiejszych ;-), ktoś widział, aby dzieciaki z dobrych domów, zamożnych, wykształconych rodziców prezentowały się jak ostatnie lafiryndy? Poza jakimiś przykładami, z ktorych, moim zdaniem, to nie bardzo jest powód być dumnym?




Potem pierwsza z brzegu laska bez cienia wstydu opowiada, że nie wie, czy przez PL przebiega równik. Ale za to jaka to nie jest wyszczekana.
tak, widziałam, a nawet znałam

co do ostatniego:
gdyby tylko Jolka Rutowicz miała więcej oleju w głowie, wiedziała co nie co o geologii i potrafiła się posłużyć sprytem, to łatwo mogłaby wybrnąć, bez obciachu jaki pozostawiła po tekście o równiku . Kiedyś terytorium Polski znajdowało się faktycznie w strefie równikowej, a dokładniej - w karbonie
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-03-06 o 12:29
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 12:32   #710
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Witam.
Dziś w szkole nie było żadnych hitów. Spokojnie w miarę ^^
Ale miałam dziś rozmowę z panią dyrektor, gdyż ktoś wymyślił o mnie niestworzoną historię (tzn. mama pewnej uczennicy, która mnie nawet nie zna) Pani dyrektor wytłumaczyła, że to wszystko nie prawda, że nie było na mnie ze strony matki żadnych donosów. Kazała mi tylko pozostać taką uczennicą, jaką byłam do tej pory i powiedziała, że wszystko jest w porządku. jak widać nie jest z niej taki potwór (ja o tym wiedziałam już dawno), ale czasem lubi wymyślać, a jak się dobiorą z główną pani dyrektor, to już masakra...
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:41   #711
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Taką wypowiedzią podsumowujesz to, co reprezentujesz swoim zdaniem w tym wątku.
Zgadzam się.




Lubo,wielki ukłon w Twoją strone. Też mam zamiar pozbyć się moich rózowych patałaszków,zresztą już dawno to miałam zrobić.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:52   #712
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

jak miałam 18 - 20 lat to uwielbiałam róż (tu mnie macie nosiłam się w podobnym stylu jak B ) ale wywaliłam wszystkie bo mój facet nie mógł patrzeć na ten róż. Stwierdził, że wyglądam jak lekka dziewczyna i jak osoba która ciągle szuka wrażeń I to są słowa mojego Przyszłego męża. Zawsze byłam jestem i będę indywidualistką. Dlatego musiałam dojrzeć do tego, że wyzywającym strojem to ja się niczym nie wyróżniam. A szczerze to zaczęłam się tak ubierać i przesadnie pacykować dla niego, bo myśłam że wtedy będę bardziej sexy. Zmieniłam styl i któregoś razu na imprezie kumpel mojego Tż powiedział "Boże T. jaka ty się normalna zrobiłaś " Wtedy zauważyłam że ludzie zaczęłi częsciej mnie słuchać i traktować poważniej. Stąd moja nagonka i niesmak bo znam to od podszewki
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:00   #713
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Tetrahydrokannabinol Pokaż wiadomość
Witam.
Dziś w szkole nie było żadnych hitów. Spokojnie w miarę ^^
Ale miałam dziś rozmowę z panią dyrektor, gdyż ktoś wymyślił o mnie niestworzoną historię (tzn. mama pewnej uczennicy, która mnie nawet nie zna) Pani dyrektor wytłumaczyła, że to wszystko nie prawda, że nie było na mnie ze strony matki żadnych donosów. Kazała mi tylko pozostać taką uczennicą, jaką byłam do tej pory i powiedziała, że wszystko jest w porządku. jak widać nie jest z niej taki potwór (ja o tym wiedziałam już dawno), ale czasem lubi wymyślać, a jak się dobiorą z główną pani dyrektor, to już masakra...
Wazne ( moim zdaniem ) jest to, ze potrafi wysluchac, rozmawia, poswieca uczniom swoj czas. Reszta mnie osobiscie by nie przeszkadzala.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:03   #714
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Nie chce mi się kłócić bo mi szkoda czasu,dlatego napiszę na temat:
Mam w najbliższej rodzinie młodą nauczycielkę.Uczy w gimnazjum.
Uwielbiam z nią rozmawiać o jej pracy ale często opowiada rzeczy,przy których łapię się za głowę.

Ja nie miałam problemów z przystosowaniem się do zasad panujących w szkołach do których chodziłam.Nie musiałam się malować,nosić telefonu itp.Nie było to dla mnie niezbędne.Jednak pamiętam,że mając lat -naście nie podobało mi się wiele rzeczy.
Wtedy-a teraz rozumiem je i doceniam.Patrzę na to wszystko z perspektywy czasu i wiem,że to było potrzebne.
I tak właśnie jest najczęściej.
To czego się na początku nie docenia i przeciw czemu się buntuje-po latach niesamowicie się docenia i dziękuje.

P.S.W pracy też obowiązuje "dress code".Bardziej lub mniej rygorystyczny ale jednak.
I teraz przestać chodzić do pracy,bo nie można przyjść w mikro mini w lato,jaskrawych paznokciach w najmodniejszym w tym sezonie kolorze lub smoky eyes?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:07   #715
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
jak miałam 18 - 20 lat to uwielbiałam róż (tu mnie macie nosiłam się w podobnym stylu jak B ) ale wywaliłam wszystkie bo mój facet nie mógł patrzeć na ten róż. Stwierdził, że wyglądam jak lekka dziewczyna i jak osoba która ciągle szuka wrażeń I to są słowa mojego Przyszłego męża. Zawsze byłam jestem i będę indywidualistką. Dlatego musiałam dojrzeć do tego, że wyzywającym strojem to ja się niczym nie wyróżniam. A szczerze to zaczęłam się tak ubierać i przesadnie pacykować dla niego, bo myśłam że wtedy będę bardziej sexy. Zmieniłam styl i któregoś razu na imprezie kumpel mojego Tż powiedział "Boże T. jaka ty się normalna zrobiłaś " Wtedy zauważyłam że ludzie zaczęłi częsciej mnie słuchać i traktować poważniej. Stąd moja nagonka i niesmak bo znam to od podszewki
Radzę zmienić chłopaka, jak mozna swojej dziewczynie powiedzieć, ze wygląda jak lekkich obyczajów? (no chyba że sie tak zachowujesz?)
A widzisz - ja sie mojemu TŻ podobam, baaaardzo często słyszę też kompelenty od jego kumpli, znajomych, czy nawet od ludzi na ulicy
A indywidualista ma to do siebie, ze ubiera sie inaczej niz wiekszość społeczeństwa i sama tworzy swoje kreacje Jakbyś przejrzała rzeczy stworzone np. przez DJAD to bys wiedziała
Chyba wiekszosć z Was nie wie jak wyglada barbie
Mały przykład:

Poszerzanie horyzontów myslowych naprawde nie boli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva_longoria_Fm.jpg (79,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-housewives3.jpg (141,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 223116.jpg (47,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 167_2.jpg (30,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 293_montag_heidi2_061008.jpg (26,4 KB, 46 załadowań)
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:10   #716
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

wkleiłaś zdjęcia AG nie barbie a już na bank nie hardcore barbie A co do faceta ...hm..... Moim zdaniem w związku musi być szczerość. A poza tym no fakt czasem może się to facetowi podobać jak chce mieć laskę na pokaz i taką swoją mała Dodę na wyłączność
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:12   #717
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
wkleiłaś zdjęcia AG nie barbie a już na bank nie hardcore barbie A co do faceta ...hm..... Moim zdaniem w związku musi być szczerość. A poza tym no fakt czasem może się to facetowi podobać jak chce mieć laskę na pokaz i taką swoją mała Dodę na wyłączność
Taaaak - mój od 6 lat sie ze mną lanusje A to najbardziej znane barbie light hollywoodu i do takiego looku niemal każda z nas dąży
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:14   #718
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Radzę zmienić chłopaka, jak mozna swojej dziewczynie powiedzieć, ze wygląda jak lekkich obyczajów? (no chyba że sie tak zachowujesz?)
A widzisz - ja sie mojemu TŻ podobam, baaaardzo często słyszę też kompelenty od jego kumpli, znajomych, czy nawet od ludzi na ulicy
A indywidualista ma to do siebie, ze ubiera sie inaczej niz wiekszość społeczeństwa i sama tworzy swoje kreacje Jakbyś przejrzała rzeczy stworzone np. przez DJAD to bys wiedziała
Chyba wiekszosć z Was nie wie jak wyglada barbie
Mały przykład:

Poszerzanie horyzontów myslowych naprawde nie boli
co innego pokazujesz na zdjeciach a co innego prezentujecie w swoim watku. dwie absolutnie rozne sprawy. wiec nijak sie to ma do stereotypow

zapewniam cie ze jak luba zobaczylaby cie w ubraniu ze zdjecia przedostatniego lub ostatniego nie rzucalaby sie wyrzucac rozowych ciuchow

a i po dobroci radze ci nie ruszac konkubanta chanel. ona moze pogryzc za takie komentarze

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Taaaak - mój od 6 lat sie ze mną lanusje A to najbardziej znane barbie light hollywoodu i do takiego looku niemal każda z nas dąży
tak czytam, nie wiem czy chcialabym zeby moj sie ze mna lasnowal, ale tez mnie do brbi nawet najlejszej daleko

nie oburzaj sie na komentarze ze babrbi = pusta. taka a nie inna maja one reklame, tak a nie inaczej ludzie je pamietaja

a co innego jest piekna umlowana panna, z gustem, w pieknym nawet kusym wdzianku, niz z przedluzanymi na chama wlosami i solarium mocno przesadzonym
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:15   #719
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
co innego pokazujesz na zdjeciach a co innego prezentujecie w swoim watku. dwie absolutnie rozne sprawy. wiec nijak sie to ma do stereotypow

zapewniam cie ze jak luba zobaczylaby cie w ubraniu ze zdjecia przedostatniego lub ostatniego nie rzucalaby sie wyrzucac rozowych ciuchow

a i po dobroci radze ci nie ruszac konkubanta chanel. ona moze pogryzc za takie komentarze

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



tak czytam, nie wiem czy chcialabym zeby moj sie ze mna lasnowal, ale tez mnie do brbi nawet najlejszej daleko

nie oburzaj sie na komentarze ze babrbi = pusta. taka a nie inna maja one reklame, tak a nie inaczej ludzie je pamietaja

a co innego jest piekna umlowana panna, z gustem, w pieknym nawet kusym wdzianku, niz z przedluzanymi na chama wlosami i solarium mocno przesadzonym
Też mam zęby Przejrzyj sobie jeżeli tak Was interesuje ten styl, wątki barbie i zobaczycie, ze wklejałyśmy tam setki-tysiace zdjeć Longorii, Heidi Montag, czy Heidi Klum No, ale niektórzy widzą "lepiej"

Oooo... to jednak zmiana? Żadna z wizażowych Barbie jakos nie jest spalona na solarium i nie ma włosów przedłużanych na "chama"

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-03-06 o 13:16
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:16   #720
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Mam dzisiaj dobry humor i mam ochote zaśpiewać........

chomiczówka,chomiczowka pierwsze wino pierwsza wódka"

Będe brał cię w aucie,gdzie??w aucie.cie.ehe.



Nierozumiem tego buntu barbie,skoro już dawno w gimnazjum przestały się uczyć.Ja i tak nie zmienie zdania,że do szkoły powinno się ubierać stosownie a nie jak na dyskoteke.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-03-06 o 13:20
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.