Starania o dziecko - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 17:36   #1051
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
czesc kochane kobitki gratulacje dla zafasolkowanych
ja musze sie was poradzic ) no wiec ostatnia miesiaczka byla dokładnie miesiac temu 9.X
Z TŻ kochalismy sie 25/26 pzdziernik śluz byl jak to wyczytałam jak kurze białko miesiaczmi mam raczej regularne powiennam dostac w zeszły czwartek tj. 5.XI dziś jest 9.X mam lekkie skurcze podbrzusza i boli mnie głowa piersi no niewiem raczej okej.... zrobiła sobie teścik ale była jedna kreseczka ...... dzis jest 2 tydzien od domiemanego zapłodnienia
Basiu sama nie wiem co ci powiedziec, moze sprobuj jeszcze test za kilka dni jak @ nie przyjdzie, ja robilam test dokladnie 13 dni od owulacji wykazanej przez test owulacyjny. nie wiem jak dlugi mam cykl, bo to pierwszypo tabletkach i test pokazal kreske ze ciaza, ale ja i tak nie mam pewnosci, co juz wiecie z tego watku, wiec moze poczekaj. Cierpliwosc zawsze poplaca
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:50   #1052
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: Starania o dziecko

to powiino byc tak ze zaraz po zapłodnieniu ktos dzwoni i mowi brawo udało sie jest Pani w ciazy hehehe
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:40   #1053
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
to powiino byc tak ze zaraz po zapłodnieniu ktos dzwoni i mowi brawo udało sie jest Pani w ciazy hehehe
Zdecydowanie jestem za tym
Hmm...trudno Ci coś więcej poradzić poza wycioranym, znienawidzonym i powodującym frustracje-proszę czekać
Koleżanka, której już nie ma na liście staraczek chyba ze 2 tydodnie też tak miała, że test jej od razu nie wychodził a zafasolkowałaAle z drugiej strony powodem mogą być właśnie emocjeWięc co można powiedzieć?Jak nie wytrzymasz to już tylko beta. Albo powtórz za jakieś 3 dni jak nadal @ nie będzie czego Tobie i wszystkim nam życzę
Doskonale Cię rozumiem

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
no ja planuje do lekarza najwczesniej w przyszlym tygodniu.
na razie czekam do czwartku z testem...kupilam digital clearblue, ktory pokazuje napisane ciaza albo brak ciazy, wiec zobaczymy. Na razie siku mi sie chce co 5 minut.

Czy ktoras z was stosowala digital testy?
A ja nie wiem co to są za testy?????????

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
asiaczek ma racje, naprawde lepiej poczekac do 5 tyg z usg
ja mialam robione na poczatku 4 tygodnia (pare dni po terminie @) i nic nie bylo widac tylko malenka czarna plamke, ktora zdaniem lekarki moze oznaczac ciaze a nie musi
wiecie jak sie stresowalam i w jakich nerwach oczekiwalam nastepnego usg
to bylo straszne, juz naczytalam sie o pustych pecherzykach, urojonych ciazach itd.
a w 6 tyg bylo juz slychac serduszko
Obawiam się że jak już mi się kiedyś uda to będę znowu świrować, że pęcherzyk pusty, że coś tam innego.
Trochę jesteśmy głuptasy nie
Ale wszystko dobrze co się dobrze kończy. Ja na razie kończę kolacjęchociaż miałam się odchudzać trochę skoro i tak nic we mnie nie kiełkuję a oponka zimowa się zrobiła po pizzy i piwku z moim TŻ-em

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
Asiaczek, najważniejsze, że się ponownie odnaleźliście, i olać to, co mówią i myślą inni. Ludzie często nie zadają sobie trudu, by pomyśleć zanim otworzą paszcze. macie z Tz dużo szczęścia, że na siebie znowu trafiliście.
Anula, moim zdaniem możesz się powolutku cieszyć. Plus widoczny jest gołym okiem nawet na zdjęciu!!!!! Anula, ile cykli za Tobą?
Edzia, ty nasze forumowe słoneczko, nie smuć się, spraw sobie dzisiaj jakąś przyjemność. Coś dobrego do jedzenia (MMMniam), albo kup sobie jakiś miły drobiazg. Trzeba się czesem trochę porozpieszczać. A co!

My z Tż byliśmy wczoraj na jednodniowym wypadzie do Sopotu. Było super, spacer z psicą na plazy, molo a potem pyszna rybka w tawernie. Byłam pierwszy raz w Sopocie, a to takie fajne miasto!

Pozdrawiam poniedziałkowo!
Jeju jak Ci zazdroszę. Ten Sopot za mną chodzi chyba od miesiąca. Tylko, że my mamy daleko i jakoś tak się nie składa. Ale taki spacer, zimny wiatr to by było cośU nas tylko samochody i tłum ludzi zabieganych. Nie ma nic ciekawego ani ładnego. I ten krajobraz szary i ponury. Jedyne gdzie się wybraliśmy żeby odetchnąć powietrzem to do lasu z byłym pieskiem(bo został u rodziców)mojego TŻ-a. Trochę odetchnęłam, ale tylko trochę.
Strasznie mają osoby, które mieszkają gdzieś w pobliżu morza,jezior,czy gór. Zawsze się zastanawiałam jakie to uczucie mieć na co dzień coś gdzie inni jeżdżą na wakacjeMy mamy Centrum Handlowe
Marudzę wiem

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

A poza tym laseczki jak samopoczucie?
Anula dajesz radę?
Bunia ja mam dzisiaj 20 dc więc chyba jesteśmy w tym samym punkcie. Tyle, że ja czuję, że nic tam nie ma

Zobaczcie jakie fajne na rozweselenie

I trochę masochistycznie-widziałam takie śliczne łóżeczko no po prostu piękne wiecieI te budki-żyrafki ciągle się do mnie śmieją z wystawy.

A szef to przygląda się mojemu brzuchowi z zaniepokojeniem-aż mam ochotę bo klepnąć i powiedzieć spoko stary nic tam nie ma...jeszcze:brzydal :
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:57   #1054
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Hej dziewczyny wreszcie w domku, na dzis pracy juz wystarczy. Dzien sie tak ciagnie jak niewiem co, a tydzien to wiecznosc.
Dzieki za informacje o testach EdziaO, ja podejzewam ze owul mialam 4-11 ( test owul wyszedl mi pozyt. 3-11, podbrzusze i jajnik mnie bolały 4-11 od 6 rano az do 11) wiec pod koniec tygodnia zrobie test beta. Dam znac jaki wynik.
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:22   #1055
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Zdecydowanie jestem za tym
Hmm...trudno Ci coś więcej poradzić poza wycioranym, znienawidzonym i powodującym frustracje-proszę czekać
Koleżanka, której już nie ma na liście staraczek chyba ze 2 tydodnie też tak miała, że test jej od razu nie wychodził a zafasolkowałaAle z drugiej strony powodem mogą być właśnie emocjeWięc co można powiedzieć?Jak nie wytrzymasz to już tylko beta. Albo powtórz za jakieś 3 dni jak nadal @ nie będzie czego Tobie i wszystkim nam życzę
Doskonale Cię rozumiem

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------


A ja nie wiem co to są za testy?????????

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------


Obawiam się że jak już mi się kiedyś uda to będę znowu świrować, że pęcherzyk pusty, że coś tam innego.
Trochę jesteśmy głuptasy nie
Ale wszystko dobrze co się dobrze kończy. Ja na razie kończę kolacjęchociaż miałam się odchudzać trochę skoro i tak nic we mnie nie kiełkuję a oponka zimowa się zrobiła po pizzy i piwku z moim TŻ-em

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------


Jeju jak Ci zazdroszę. Ten Sopot za mną chodzi chyba od miesiąca. Tylko, że my mamy daleko i jakoś tak się nie składa. Ale taki spacer, zimny wiatr to by było cośU nas tylko samochody i tłum ludzi zabieganych. Nie ma nic ciekawego ani ładnego. I ten krajobraz szary i ponury. Jedyne gdzie się wybraliśmy żeby odetchnąć powietrzem to do lasu z byłym pieskiem(bo został u rodziców)mojego TŻ-a. Trochę odetchnęłam, ale tylko trochę.
Strasznie mają osoby, które mieszkają gdzieś w pobliżu morza,jezior,czy gór. Zawsze się zastanawiałam jakie to uczucie mieć na co dzień coś gdzie inni jeżdżą na wakacjeMy mamy Centrum Handlowe
Marudzę wiem

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

A poza tym laseczki jak samopoczucie?
Anula dajesz radę?
Bunia ja mam dzisiaj 20 dc więc chyba jesteśmy w tym samym punkcie. Tyle, że ja czuję, że nic tam nie ma

Zobaczcie jakie fajne na rozweselenie

I trochę masochistycznie-widziałam takie śliczne łóżeczko no po prostu piękne wiecieI te budki-żyrafki ciągle się do mnie śmieją z wystawy.

A szef to przygląda się mojemu brzuchowi z zaniepokojeniem-aż mam ochotę bo klepnąć i powiedzieć spoko stary nic tam nie ma...jeszcze:brzydal :

Ja tez jestem za tym, od razu po dzwoni pani z informacji i milym glosem informuje: tym razem udalo sie, gratuluje'
ja musze cie edzia zmartwic bo my tu w oslo tez mamy i gory i morze i jeziora, wszystko w jednym i to wlasciwie w miescie, wiec latem biegamy lub na rowerkach na plaze, a zima na nartki)

Zapraszam, jakbyscie mialy kiedys ochote , pieknie tuu nas choc drogo jak fix))

co do mojej cierpliwosci, to troche fiksuje, ale staram sie zajmowac wszystkimi innymi rzeczami czytam, sprzatam i mierze sobie temp) ciagle powyzej 37 stopni

Jeju i w ogole to sie od was wariatki moje kochane chyba nieco uzaleznilam

Aaa a odnosnie testow: http://www.clearblueeasy.com/clearbl...nancy-test.php

Taki mam tylko po norwesku, czeka spokojnie w szafeczce, choc mam wrazenie ze ma nogi i chce uciec i mowi no wreszcie mnie zrob!!!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia

Edytowane przez anula_81
Czas edycji: 2009-11-09 o 19:24
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:36   #1056
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

kochane ale tu cicho dzisiaj u was noo.... ide lulac. buzka i do jutra
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 23:56   #1057
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Witajcie kobitki pragnące
Na dzień dobry będziecie miały nowego posta do poczytania
Od jakiegoś czasu Was poczytuję i bardzo tu u Was miło, postanowiłam się przyłączyć, przyniosłabym koszyk muffinów, ale lepiej dać Wam !!!!!
Mpja historia w skrócie taka, mieszkam z narzczonym w UK, tydzien temu mi sie oswiadczyl, a od poczatku paźdźiernika podjęlismy decyzje, coby się postarać ^^
No i klops jest taki, ze z moimi nieregularnymi nie mam pojecia kiedy mam mieć @, kiedy miałam owylacje, i weź tu babo (tudzież chłopie) traf ! Ostatną @ mialam 3 paźdźiernika, owulacje myśle, że miałam dwa tygodnie temu w sobote, bo mnie jajniki pikały, więc trafialiśmy w te dni, w inne z resztą też :P No i jest już mój 38 dc a @ dalej nie ma, robiłam w sobote test i nic Dodam, że od owulacji pikały mnie jajniki przez pare dni, potem nic i teraz znowu pobolewają, a zazwyczaj pare dni przed @ bylam cała w pryszczach, cycki nie do dotknięcia i męki ogólnie wielkie, a teraz nic! Tylko te fale lekkiego bólu w podbrzuszu...Miała któraś taką sytuacje, lub nieregularne cykle? Ja wyliczyłam w skali roku, najkrótszy 32 dni, najdłuższy 45... Ech, @ nie ma wiec nie wszytsko stracone, tak się pocieszacie, prawda?!! Buziaki!
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 06:48   #1058
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Witamy Katosu ja jestem tu malo doswiadczona staraczka niestety, mialam tez nieregularne cykle, szczegolnie, ze teraz dopiero co odstawilam tablety, jak wczytalas sie w watek to test wykazal mi ciaze, ale blada jak dla mnei krecha wiec czekam kilka dni i robie drugi

Mysle ze mozesz jeszcze poczekac z testem i za kilka dni powtorzyc. A co do owulacji to polecam testy owulacyjne, w Anglii na pewno znajdziesz Clearblue, pomagaja okreslic dzien owulacji, wiec potem mniej wiecej w przyblizeniu wiesz kiedy dostaniesz @

Pozdrawiam
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:39   #1059
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

No nei jego wina ale wykorzytsłam i tak miałam wykorzystać karte kredytową i tak kupiłam sobie butki i byłam u fryzjerka podciąć włosy i dowiedziąłm sie ze włąsnie moja fryzjerka zliczyła wpadke i już jej nie będzie:: mad::mad :

Katosu witamy jesli chodzi o cykle to mój najdłuższy miał 116 dni 4 miesiace bez tygodnia powórz test za kilka dni będzie dobrze a ponieważ miałś tez 45 dniowe cykle to zaczekaj cierpliwie do 46 dnia i wtedy zrób test nasze orgznizmy są czasem mocno pokręcone i czasem wydaje nam sie ze coś było a jednak tego nie było w moim 116 dniowym cyklu owulacje według objawów to ja miałam ze 5 razy 6 dopiero była prawdziwa

anula jak przeczucia

edziulku widze że i ty chodujesz maciusia uwielbiam pizze a do tego piweczko

ja znów wkorczyłam z humorem z ADHD wszędzie mnie pełno i tryyskam humorkeim jak fonatnna

swoja droga my kobiety jestesmy pokręcone z depresji do euforii:i kto za nami nadąrzy



__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:03   #1060
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
No nei jego wina ale wykorzytsłam i tak miałam wykorzystać karte kredytową i tak kupiłam sobie butki i byłam u fryzjerka podciąć włosy i dowiedziąłm sie ze włąsnie moja fryzjerka zliczyła wpadke i już jej nie będzie:: mad::mad :

Katosu witamy jesli chodzi o cykle to mój najdłuższy miał 116 dni 4 miesiace bez tygodnia powórz test za kilka dni będzie dobrze a ponieważ miałś tez 45 dniowe cykle to zaczekaj cierpliwie do 46 dnia i wtedy zrób test nasze orgznizmy są czasem mocno pokręcone i czasem wydaje nam sie ze coś było a jednak tego nie było w moim 116 dniowym cyklu owulacje według objawów to ja miałam ze 5 razy 6 dopiero była prawdziwa

anula jak przeczucia

edziulku widze że i ty chodujesz maciusia uwielbiam pizze a do tego piweczko

ja znów wkorczyłam z humorem z ADHD wszędzie mnie pełno i tryyskam humorkeim jak fonatnna

swoja droga my kobiety jestesmy pokręcone z depresji do euforii:i kto za nami nadąrzy


Dokladnie tak! Raz radocha na calego a na drugi dzien depresja pelna zupelnie bez powodu
Przeczucia mam dobre, ale ja taki jestem chodzacy strach i sie troche boje ciagle, ze ta ciaza moglaby okazac sie nieprawda, dlatego tak troche zwlekam chyba, zeby sie za szybko nei rozczarowac, wiesz?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:06   #1061
agnes_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 60
Dot.: Starania o dziecko

Hej dziewczyny
Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, bo jakiś czas temu coś tam się odzywałam ale miałam przeprowadzkę i remont i tak mi zeszło.
Ale poczytam sobie, nadrobię, a teraz chciałam pozdrowić wszystkie staraczki z rana
__________________
http://www.dotbook.pl/?7SMGVJ
agnes_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 08:16   #1062
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Cesc dziewczyny, jak dobrze byc pania swoeo losu i szefowa wlasnie zdarlam sie z lozeczka i lece czytac co u was ciekawego. Ja nie moglam sie dobudzic jestem taka senna, czuje sie jak gdybym w nocy nie spala, brzuszek pobolewa tak delikatnie jak na @ (ale do @ jeszcze 9dni). Ten czas tak sie ciagnie. Witam nowe dziewczyny i zycze powodzenie w staraniach, aby jak najszybciej sie udalo.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

serduszkowata, co tam u ciebia?
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:34   #1063
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

wiem anula jestem dobrej mysli... będize dobrze...
bunia ale Ci dobrze!!! też bym tak chciała Tyrzymam kciuki mocno mocno....

agmes nadrabiaj nadrabiaj napisz na jmkim etapie jesteś

lece do Sądu za 2 h jestem
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:51   #1064
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cześć dziewczynki!U mnie humor tez juz lepiej co nie oznacza, że wieczorem nie zaleję sie łzami bo u mnie z humorkami to też różnie
Wtorek w pracy mnie boli niż poniedziałek. Poza tym to nic mnie nie boli i czuję się normalnie, zwyczajnie
Chociaż obejrzałam cycuchy czy nie ma tam czegoś odstającego od normy. Juz normalnie znam na nich każdy pieprzyk i bruzdkę bo wgapiam sie w nie w oczekiwaniu na pojawienie sie czegokolwiek. Az mnie rozbolały bo kilkakrotnie sprawdzałam czy mnie przypadkiem nie bola chociaż trochę
No nie bolały ale od tego sprawdzania to już sa obolałeWariatka normalnie!

Anula wszystko będzie dobrzenie ma powodu, żeby mysleć, że test kłamał.

Asiaczek Ty rasowa kobietko-butki i fryzjer i od razu hunorek sie polepszył

Witam wszystkie nowe dziewczynki i życzę Wam, żebyście tutaj za długo nie zagościły no chyba, że z czystej sympatii

No i wszystkim prze wszystkim miłego wtorka-potworka(jutro mamy wooooooolne)!

Bunia jak ja Ci zazdroszczę, że nic nie musisz...szefem dla samej siebie to ja bym bardzo chciała być. Ale poki co niestety nic z tego.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:58   #1065
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!U mnie humor tez juz lepiej co nie oznacza, że wieczorem nie zaleję sie łzami bo u mnie z humorkami to też różnie
Wtorek w pracy mnie boli niż poniedziałek. Poza tym to nic mnie nie boli i czuję się normalnie, zwyczajnie
Chociaż obejrzałam cycuchy czy nie ma tam czegoś odstającego od normy. Juz normalnie znam na nich każdy pieprzyk i bruzdkę bo wgapiam sie w nie w oczekiwaniu na pojawienie sie czegokolwiek. Az mnie rozbolały bo kilkakrotnie sprawdzałam czy mnie przypadkiem nie bola chociaż trochę
No nie bolały ale od tego sprawdzania to już sa obolałeWariatka normalnie!



Anula wszystko będzie dobrzenie ma powodu, żeby mysleć, że test kłamał.

Asiaczek Ty rasowa kobietko-butki i fryzjer i od razu hunorek sie polepszył

Witam wszystkie nowe dziewczynki i życzę Wam, żebyście tutaj za długo nie zagościły no chyba, że z czystej sympatii

No i wszystkim prze wszystkim miłego wtorka-potworka(jutro mamy wooooooolne)!

Bunia jak ja Ci zazdroszczę, że nic nie musisz...szefem dla samej siebie to ja bym bardzo chciała być. Ale poki co niestety nic z tego.
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj sporo pracy plus powoli sie pakujemy, wiec jest dosc balaganiarsko a terminy gonia. Nie chce mi sie przeprowadzac do innego biura, nie lubie, nie chce bleeee.
Pogoda bez zmian. Nadal szaro, ale szczesliwie sie zimniej zrobilo to moze jakos na dniach sniezek spadnie

Pozdrawiam

Ps. Ja sie Edzia tez w te moje cycuchy wpatruje i nic, moze i sa jakies wieksze ale bolec juz za nic w swiecie nie bola=
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:51   #1066
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Dzieki dziewuszki za odpowiedz, pocieszylyscie mnie troszke, bede cierpliwie czekac...wczoraj mialam okazje kupic test ale tż mi zabronil, bo wie, ze jak kupie to zrobie :P Dzis obydwoje mamy wolne, wiec spędzimy miło dzień na robieniu gołąbków :P Miłego dnia!! (oby @ nie przylazła...)
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:43   #1067
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Starania o dziecko

hej dziewczynki
jeszcze wpadam tu czasami i po cichu kazdej z was kibicuje
lubie was poczytac

Anula co do digital testu to kupilam tez clearblue tylko ze taki
http://clearblue.de/neuer-digitaler-...bestimmung.php
wyszedl mi pozytywny mimo ze to byl termin spodziewanej @ i na dodatek pokazal mi ktory to tydzien czyli pomiedzy 3 a 4.
bedzie dobrze
jak zwykly wyszedl pozytywny to ten tez na pewno
jedyny minus to nie mozna go zostawic na pamiatke bo po jednym dniu sie wylancza
pozdrawiam
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:01   #1068
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
jeszcze wpadam tu czasami i po cichu kazdej z was kibicuje
lubie was poczytac

Anula co do digital testu to kupilam tez clearblue tylko ze taki
http://clearblue.de/neuer-digitaler-...bestimmung.php
wyszedl mi pozytywny mimo ze to byl termin spodziewanej @ i na dodatek pokazal mi ktory to tydzien czyli pomiedzy 3 a 4.
bedzie dobrze
jak zwykly wyszedl pozytywny to ten tez na pewno
jedyny minus to nie mozna go zostawic na pamiatke bo po jednym dniu sie wylancza
pozdrawiam

Ale mnie podzieszylas kochana!! No to robie jutro rano z porannych siuskow! Trzymaj kciuki!, Ja mam niestety ten bez pokazywania tygodni bo sie zgapilam i wzielam zly z polki, ale mam nadzieje ze bedzie ok Dam znac
Engelchen a ty jak dlugo w NIemczech siedzisz juz?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:11   #1069
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Ale mnie podzieszylas kochana!! No to robie jutro rano z porannych siuskow! Trzymaj kciuki!, Ja mam niestety ten bez pokazywania tygodni bo sie zgapilam i wzielam zly z polki, ale mam nadzieje ze bedzie ok Dam znac
Engelchen a ty jak dlugo w NIemczech siedzisz juz?

juz albo dopiero 2,5 roku
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 19:21   #1070
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Starania o dziecko

Anula Czekam na wynik!!!
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:35   #1071
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Jakos tu cicho dziewczynki... Asiaczek, EdziaO, dziewczyny gdziez zniklelyscie... Ja juz po plywanku cala w nerwach bo przeciez jutro rano testuje.
trzymajcie kciuki i wysylajcie fluidki!!)

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Anula Czekam na wynik!!!
Kochana zaciskaj kciuki najmocniej jak potrafisz!!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:10   #1072
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: Starania o dziecko

ja 5/6 dzien bez @ hmmm poczekam do piatku i kupie jeszcze jeden test heheh robiłam wczoraj mysałam ze tak urodzinowo wyjda 2 ale doopaa

a kiedys pytłam o wasze zwierzaki to wiec my mamy dwa psy buldozka francuskiego i staffika miłego wieczorku ''

ps. uciekłam dzis 2 godziny wczsniej z pracy
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:48   #1073
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Jakos tu cicho dziewczynki... Asiaczek, EdziaO, dziewczyny gdziez zniklelyscie... Ja juz po plywanku cala w nerwach bo przeciez jutro rano testuje.
trzymajcie kciuki i wysylajcie fluidki!!)


Fluidki ode mnie!

To czekamy na pozytywny wynik i wynocha do wątku mamusiek

A mnie cholernie rozbolała głowa dzisiaj, jakby mi miało czache rozsadzić, do tego jajniki bolały mnie od rana, a @ dalej nie ma...powiedzcie, ze ból głowy to objaw zafasolkowania, będę dzielniej znosić :P

Któraś tak miała?

Testu tź nie pozwolił kupić :P Kazał czekać, hmm, z moją cierpliwością, a raczej jej brakiem to awykonalne! Pewnie dlatego mnie glwoa boli :P

Jak tam spedzacie wieczorek?
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 06:55   #1074
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Witam porannie!!

Opowiem wam zatem od poczatku..wczoraj juz nie moglam wytrzymac i zrobilam sobei test owulacyjny, bo wyczytalam ze testy owulacyjne moga pokazywac wczesna ciaze Wiec mialam to zrobilam i wyszla usmiechnieta buzka...ale jak to ja zaczelam sie martwic ze moze cos nei tak, ze owulacyjny wychodzi pozytywny
Wiec dzis 6:30 z samkiego ranka zrobilam ten digitaltest i co wyszlo....????



GRAVID!!!! czyli ciaza!! pokazalo jak byk!! teraz to chyba powoli zaczynam wierzyc, choc to przeciez niemozliwe!! W pierwszym cyklu!!! zaraz dzwonie do lekarza zeby sie umowic, choc znajac zycie to pewnie za 2 tygodnie mnie przyjmie najwczesniej))

Buzka i caluje mocno i bede sie odzywac jak dam rade dzisiaj bo mam sporo pracy*********

Aaaaa no i fluidki!!:m agia:
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 08:58   #1075
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Witam porannie!!

Opowiem wam zatem od poczatku..wczoraj juz nie moglam wytrzymac i zrobilam sobei test owulacyjny, bo wyczytalam ze testy owulacyjne moga pokazywac wczesna ciaze Wiec mialam to zrobilam i wyszla usmiechnieta buzka...ale jak to ja zaczelam sie martwic ze moze cos nei tak, ze owulacyjny wychodzi pozytywny
Wiec dzis 6:30 z samkiego ranka zrobilam ten digitaltest i co wyszlo....????



GRAVID!!!! czyli ciaza!! pokazalo jak byk!! teraz to chyba powoli zaczynam wierzyc, choc to przeciez niemozliwe!! W pierwszym cyklu!!! zaraz dzwonie do lekarza zeby sie umowic, choc znajac zycie to pewnie za 2 tygodnie mnie przyjmie najwczesniej))

Buzka i caluje mocno i bede sie odzywac jak dam rade dzisiaj bo mam sporo pracy*********

Aaaaa no i fluidki!!:m agia:

A jednak potwierdziło sie juz napewno, jeszcze raz gratulacje. Ciesze sie bardzo i jak najszczesliwiej do rozwiazanie, taka wiadomosc z samego rana napewno poprawila humor. Ja wciaz czekam i czekam, ale dzis pojade na test beta, u mnie jest 7 dzień po owulacji, tak mysle, jestem senna zmeczona i czyje sie jakby @miala przylecieć, pobolewaja pleci, nawet siusiac czesto biegam. ACH..... ZYCIE JEST BRUTALNE CZEMU TRZYMA NAS TAK DLUGO W NIEPEWNOŚCI.
A dziewczyny jeszcze jedno dzis w nocy snilo mi sie ze urodzilam ale 2 synka. co to znaczy? pozdrawiam zycze milego dznia.
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:41   #1076
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Starania o dziecko

Kochana Aniulko SERDECZNIE GRATULUJE!!!!!!!!!!!!:jup i:
Spotkamy sie na watku lipcowym ,kurcze ale sie ciesze.

Nie pisze ostatnio ,bo stale lacze bede miala dopiero w przyszlym tygodniu,ale pozniej straty nadrobimy.
Buska dla was kochane dziewczyny
trzymam kciuki za te jeszcze nie zafasolkowane
ps.w sadzie super, mama po rozwodzie
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 11:06   #1077
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

anula gratuluje!!!!!!będziesz lipcóweczką!!!!

Gwiazda gratulacje dla mamy wszyskiego dobre na nowej drodze życia klask i:

i wracaj do nas szybciutko!!!

bunia trzymamy kciuki teraz za Ciebie??? : kciuki:

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Edzia a Ty??co sie nie odzywasz

ja próbuje ponadrabiac prace zabrałam do domku....bo wczoraj sie nie wyrobilam:/
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:38   #1078
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: Starania o dziecko

kobiety kochane przypomniało mi sie ze mam paski owulacyjne 6 dni temu miałam dostac @ zrobiłam owulacyjny wyszły dwie kreski moze mnie ktos owiecic ????
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:41   #1079
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
kobiety kochane przypomniało mi sie ze mam paski owulacyjne 6 dni temu miałam dostac @ zrobiłam owulacyjny wyszły dwie kreski moze mnie ktos owiecic ????
Basiu odpisuje na szybko zanmim wyjde! Ja doczytalam gdzies ze paski owulacyjne we wczesnym stadium ciazy moga ja wykrys nie wiem na czym dokladnie polega, ale wczoraj zrobilam owulacyjny i wyszedl pozytywny i dzisiaj ciazowy tez)
Wiec moze to...?

__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:51   #1080
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

wychodzi tak bo LH hormon owulcyjny jest podobny w budowie do HCH hormonu ciżowego i dlatego owulacyjne wykrywają ciąze i do tego owulacyjne sa czulsze
basiu mamm nadzieje to jednak ten mały ktosiek :kciuki :
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.