Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 18:50   #1531
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja siedze na dzialce....nie moglam sie rozstac z wizazem rolek n ie wzielam, bo sie nie zmiescily....wiec zostaje rowerek;ale dopiero od jutra dzisiaj i wczoraj mialam Wielkie Sprzatanie, i padam poprostu. szorowanie okien i mycie podlogi itp duzo spala mam nadziej skusilam sie na czekolade aero (ta batonikowata wersja) bo wysiadalam dzisiaj ale biorac pod uwage ze zjadlam tylko 3 kajzerki i garstke bobu prze caly dzien to chyba niezle... i jutro sie zaczyna opalanko, bo w koncu opalenizna wyszczupla tak?
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:39   #1532
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Wiewioreczka to widze, ze nie jestem sama mi tez cos nie bardzo idzie .. oooj a jak ja grzeszylam przez ten weekend .. Ale od dzisiaj sie znowu biore ostro za zdrowe odzywianie i cwiczenia ... i Ty tez leniu do roboty !!!

Vicki no podobno wyszczupla ... Wiec łap słonko poki mozesz , ale pamietaj z umiarem wszystko ..

Loona gratuluje ..marze o tym by miec 49 w udzie .. oby tak dalej

jeannie_jk woow 3 cm brawooo !!.. rowniez jestem pod wrazeniem .. mozesz powiedziec, co cwiczylas, ze Ci tak ladnie zeszlo z tych udek ??
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:17   #1533
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

najpierw cwiczyłam przez miesiac "agrafka" az mi pękła..potem jeżdziłam rowerkiem az zrobiło sie chłodno teraz znowu powracam tylko jakos te upały mnie rozleniwiaja....a tak wogole to cwiczyłam jeszce od czasu do czasu callanetics no i duzo spacerowałam i spaceruje
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 09:08   #1534
Loona
Przyczajenie
 
Avatar Loona
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cieszę się bardzo że Wam się udaje - czego sprawcą jest rzeczywiście silna wola, bo jeśli naprawdę chce się czegoś bardzo, robi się wszystko (no może prawie wszystko) by to osiągnąć. I my jesteśmy tego przykładem Ja dzisiaj biorę się za brzuszek, no i uda. Chciałabym jeszcze (o czym wcześniej nie wspominałam) troszkę podnieść pupę. Uważam że mam płaską , dlatego i ta część ciała nie może być dla mnie obojętna...

Mam pytanie czy słuchacie może muzyki jak ćwiczycie? Ja słucham i wtedy o wiele raźniej i o wiele więcej ćwiczeń można wykonać przy ulubionej muzyce...

Pozdrawiam
Loona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 09:30   #1535
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Mi wlasnie czasem tej silnej woli wlasnie brakuje ale staram sie ...A jakie Loona robisz cwiczonka na brzuszek i nozki ??

A co do muzyczki... To pewnie, ze slucham i to jeszcze takiej szybszej, co mi dodaje powera
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 10:28   #1536
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk
najpierw cwiczyłam przez miesiac "agrafka" az mi pękła..potem jeżdziłam rowerkiem az zrobiło sie chłodno teraz znowu powracam tylko jakos te upały mnie rozleniwiaja....a tak wogole to cwiczyłam jeszce od czasu do czasu callanetics no i duzo spacerowałam i spaceruje
a mozna wiedziec ile dziennie cwiczylas ta agrafka?z gory dziekuje za odpowiedz.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 10:39   #1537
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Wink Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Też bym chciała mieć szczupłe uda i super tyłeczek,a na razie mam całe 57cm w jednym udzie i troche mniej w drugim(albo trochę więcej)Mam nadzieję,że za miesiąc schudnę ok. 2,5 cm w każdym udku...A do urodzin ok.5 czy 6 cm.Mam zamiar ćwiczyć pilates,dużo spacerować,jeździć na rowerze, hula hoop kręcić(ale to na talię) i sporo się rozciągać.Mam nadzieję,że dziewczyny przyjmiecie mnie do swego grona marzących o cudownej sylwetce...
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 11:42   #1538
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Sandra Bullock pewnie że przyjmiemy im nas więcej tym raźniej!!
Aangelek dziennie robiłam około 100 powtórzen i potem jeszcze przez minute trzymałam ścisniete kolanka i to wszystko
Loona muzyka to podstawa bez niej jakos mi cwiczenia nie ida, czyli znak muzyka daje nam kopa w pupie i do dzieła
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 11:43   #1539
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

o to faktycznie nie duzoja tez miej wiecej robie tyle dziennie ale przyznam szczerze ze czasem kurcze zapominam.bede musiala chyba sobie w jakim widocznym miejscu napisac zeby codziennie cwiczyc
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 12:38   #1540
kunaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 24
GG do kunaa
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

witam wszystkich .. od 10 miesiecy trenuje taniec towarzyski i przez wakacje tez zamierzam trenowac .. po jakim czasie moge zobaczyc ze moj tłuszczyk zniknoł .. i moze troszke schudnąc.. . bewnie jeszcze za roq .. ale dodatkowo jeszcze chodze na baseniki nom i sie rozciagam bo daze do zrobienia szpagaciku.. moze przy okazji znacie jakies cwiczonka ?
kunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:55   #1541
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

kurcze dziewczyny mam dola:-(nie wiem dlaczego ale przytylam...jakies 1,5 kg:-(dzisiaj to naprawde chce mi sie ryczec.nie moge juz na siebie patrzec.i w dodatku wczoraj glupia skusilam sie na tortille z mcdonalds.jestem zla jak nie wiem:-(ja chyba nigdy nie schudne,zawsze bede gruba i tyle.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 10:12   #1542
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Aangelek, a może jesteś przed miesiączką?
W każdym razie nie wolno się załamywać, tylko trzeba być konsekwentnym. Efekty prędzej czy później muszą być!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 11:14   #1543
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

miesiaczke dostane jakos za 1,5 tygodnia wiec to chyba nie od tegosama nie wiem bo przeciez cwicze i staram sie mniej jesc a przede wszystkim nie jem slodyczy.ale jeszcze nie odpuszcze.musze chociaz zlikwidowac ten cholerny tluszcz na udach!
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 15:29   #1544
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

wszystko bedzie ok uwierz mi tez tak mialam zaczełam sie odchudzać w styczniu wszystko szlo nieźle aż do kwietnia chyba-dokladnie nie pamietam bo wtedy nagle się okazalo, ze pomimo ćwiczen i wyrzeczeń znów przytylam to byl jakis kryzys mojego buntujacego się organizmu chyba ale postanowilam sie nie poddawać i wzioęłam sie do pracy jeszcze bardziej-codzienne cwiczenia-dietka ta sama ( czyli nie żałowac sobie ale nie przesadzać ) więcej wody mniej słodkiego i prosze nie wiem ile schudlam bo nie mam wagi ale cialo o wiele smuklejsze. Ramiona super wyrzeźbione wcięcie w talii jakiego nigdy nie mialam przy tym mniej w pasie o jakieś 6 cm w pupci i biodrach po ok 2 cóz udo tylko -1 ale zawsze no i miesnie mam zamiast flaczka z tluszczem trzymam kciuki z aciebie pamietaj, ze to chwilowe i nie mozesz sie teraz poddać!!
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 16:07   #1545
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

prosze o lańsko i motywacje- mi chyba nie wolno mówić że coś schudłam;( teraz się obżeram- doslownie i jeszcze wogole nie ćwiczę....błagam zaraźcie mnie znów nadzieją i energią do działania
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:42   #1546
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Postanowiłam pokręcić hula hopem
Wzrost 155cm
Uda-48cm
nad kolanem-34cm
biodra-80cm
Dąże do:
Uda-40cm
nad kolanem-30cm
Biodra-mogą zostać
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:46   #1547
Nastka_
Raczkowanie
 
Avatar Nastka_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 90
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez ripos
prosze o lańsko i motywacje- mi chyba nie wolno mówić że coś schudłam;( teraz się obżeram- doslownie i jeszcze wogole nie ćwiczę....błagam zaraźcie mnie znów nadzieją i energią do działania
ja tez w ogóle nie cwicze , ale praca mnie po prostu wykancza i nie mam sily , a poza tym czasu :/ ciezko mi znalezc czas na porzadny trening. Ale nie zrezygnowalam z roweru i spacerow (dzisiaj przeszlam juz z jakies 10 km ).I bez zalamań ripos , tylko zbieraj znow sily do treningow sama zobaczysz jak to polubisz
__________________
Spełnienie przyjdzie , gdy osiągnę cel
Nastka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 13:39   #1548
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Nastka doskonale Cie rozumiem ja mam pracę dwuzmianową która powoduje że jestem totalnie rozregulowana;(. Wstaje ide do pracy na 11 potem wracam o 22...i już nie mam na nic siły a rano- straszny spioch jestem więc też rady nie daję.
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 22:35   #1549
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jejku dziewczyny jest tak gorąco, ze nie mam sił ćwiczyc a dzis powinnam bo żdżarłam frytki ide zapocona spać, niech się już ochłodzi bo jak tak dalej pójdzie to do mojego wyjazdu urlopowego będę wieksza o dwa razy
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-08, 20:22   #1550
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja ćwicze i powiem Wam że daje to jakiś efekt Oby tak dalej
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:47   #1551
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

a ja byłam dzis nad jeziorkiem. powiem wam, ze miałam straszne obawy-tyle tam przeciez zgrabnych i cycatych no ale wyszłam w moim bikini i o dziwo muszę stwierdzić, ze mam o niebo lepszy brzuch od większości szczupłych laseczek jest bardzo ładnie uformowany. cellulitem i moimi udami tak sie nie martwiłam bo dziewczeta naprawde mają gorsze problemy i chyba nie bardzo zwracaja n to uwagę tak więc rozluźniłam się i dobrze bawiłam ze znajomymi a kiedy mój TZ mnie odprowadzał na pociąg do domciu powiedział, ze z kumplam doszli do wniosku ze ja i jego dziewczynka (tego kolegi) byłyśmy jedynymi fajnymi laseczkami nad całym jeziorkiem ale to było miłe mówię wam, aż się pewniej poczułam i chce mi się pracowac dalej nad sobą pamiętajcie jestesmy wyjątkowe nawet z paroma centymetrami więcej tu i tam
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 21:09   #1552
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja dzisiaj wrocilam z wakacyjnych warsztatow oraz krotkiej wizyty u rodziny na śląsku

ten tydzien lepiej wymaze z pamieci zanim zdam sobie sprawe, co ja najlepszego zrobilam...
ale od jutra biore sie ostro do roboty, rowerek, pilates, callanetics + opalanie (to codzienny plan) i moze cos dodatkowego jesli bede miala wystarczajaca ilosc czasu a do tego dieta 1000 kcal

tak tu czytam jak Wam wspaniale idzie i znowu nabralam motywacji do pracy nad swoim cialem dziekuje Wam drogie wizażanki
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 09:30   #1553
Nastka_
Raczkowanie
 
Avatar Nastka_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 90
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Moje ćwiczenia ostatnio to porażka , ale dlatego ,że mam za dużo na głowie.Jutro już wyjeżdzam i miałam kilka spraw do załatwienia.
Przez miesiąc na urlopie pewnie też nie będę ćwiczyć , bo nie będę miała kiedy. Ale postaram się choć troszkę rano.
Zresztą sprobuję nadrobić to basenikiem i praca w ogrodzie
Na szczęście nie boje się , że przytyje , bo juz od dawna trzymam stała wage więc jestem o to spokojna )))

Nie wiem czy będę miała czas później więc póki co to trzymajcie się dziewczyny , do "przeczytania" za miesiąc
__________________
Spełnienie przyjdzie , gdy osiągnę cel
Nastka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 09:52   #1554
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

przez przypadek trafiłam na to forum, a mam dokladnie ten sam problem.. moje uda.. koszmar.. dlatego postanowiłam też ćwiczyć (właściwie to ćwicze od soboty) mam nadzieje, że mogę się do was przyłączyć..
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 12:22   #1555
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek
przez przypadek trafiłam na to forum, a mam dokladnie ten sam problem.. moje uda.. koszmar.. dlatego postanowiłam też ćwiczyć (właściwie to ćwicze od soboty) mam nadzieje, że mogę się do was przyłączyć..
pewnie, zapraszamy
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 14:33   #1556
kunaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 24
GG do kunaa
Smile Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

czesc wszystkim mam pytanie czy ja mam dobrą wage .. i czy pewne miejsca nie sa za grube a wiec
mam 157 wzrostu
waze 49.700
moje wymiary to ..
biust 90
talia 68
biodra 90
obw. najgrubszego miejsca na udzie 50 cm
acha mam 15 latek
wiec czy nie powinnam sie odchudzac ?? pliiss powiedzcie mi
kunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 15:52   #1557
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jejciu chyba z tydzien mnie tu nie bylo!!! witam nowo przybylych 5 dni leniuchowalam a maksa...i czuje sie tragicznie grubo!!! jadlam co popadlo i nie cwiczylam wczoraj wyruszylam na rower bo dostrzeglam, ze chyba znowu przytylam nadal siedze na dzialce i czuje sie tak "nieswojo" cwiczac <rolleyes> brzuszek mi chyba urosl, wiec jakos postaram sie zmusic znowu by zaczac a6w, ale ta goraczka mnie odstrasza

kunaa-nie odchudzaj sie, nie masz z czego!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:06   #1558
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jejku dziewczyny jak mi sie nic nie chce...w takim upale to mi sie nawet nogi ni chce ruszyc a co dopiero cwiczyc(kurcze no.w i dodatku jakos ciagle jestem glodna...pewnie znowu nic nie wyjdzie z mojego odchudzania
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 14:11   #1559
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ten upał rzeczywiście daje popalić - mnie się ćwiczyć nie chce ani trochę, ale na szzęście apatytu też nie mam wcale. Jem, tyle co muszę - śniadanie, II śniadanie, obiad, wczesna kolacja - same lekkie rzeczy (czy któraś ma ochotę na kotleta z ziemniakami i ciepłą zupę?? błeee) , dużo pije. Jedynce co mi chodzi po glowie, to lody

Wróciłam już z górskich wojaży Było super, doszłam do wniosku że morze jest fajne, ale szybko to leniuchowanie się nudzi, a w górach czas spędziłam bardzo aktywnie i mogę być z siebie dumna Pierwszego dnia kupiliśmy mapę Pienin i dalej - zaliczać okoliczne szlaki Zdobyliśmy wszystkie okoliczne szczyty - najwyższe oczywiście Trzy Korony, Sokolicę, Wysoką, jak skończyły się pomysły - przeszliśmy na stronę słowacką i tam wędrowaliśmy. Codziennie pokonywalismy jakieś 30 km - raz pod górę raz z górki - i wracaliśmy strasznie swymęczeni. Udało się znaleźć tańsze kwatery niż planowaliśmy, więc za zaoszczędzoną kasę pojechałam z TŻ na baseny termalne do Popradu Pogoda dopisała, nie było upału, opaliłam się nawet troszkę, no i wymoczyłam w Jeziorze Czorsztyńskim i górskim potoku.
Tak więc jestem zadowolona
Jakbyście nie mieli pomysłu na wakacyjny wyjazd to polecam polskie Pieniny, bo są piękne
Może jakąś fotkę wrzucę nieługo.

Całuski!!
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 00:13   #1560
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dziewczyny robi może któraś z was ćwiczenia z majowego Shape'a na biodra?? Dokładnie na "poduszeczki"? Jeśli tak to sa jakieś efekty?? Dzisiaj robiłam je pierwszy raz, ale nic nie czuje
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.