Zmiana koloru włosów farbowanych, pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-10, 00:35   #1
Evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 30

Zmiana koloru włosów farbowanych, pomóżcie!


Witam!
Mam włosy farbowane na ciemny brąz, taki prawie czarny. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Wymarzyłam sobie ostatnio kolorek jasny brąz, taki ciepły, czekoladowy ( coś takiego, jak ma Agnieszka Maciąg). Wiem, że na moim obecnym kolorze się to nie uda (zbyt ciemny), chwyci tylko odrosty, a przecież nie o to chodzi O dekoloryzacji słyszałam dużo złych opinii, więc raczej odpada. Ostatnio przyszło mi do głowy, żeby najpierw je rozjaśnić ( wiem, że wyszedłby jakiś ochydny pomarańcz), a zaraz potem ufarbować na wymarzony kolor, tylko co by z tego wyszło? Strasznie głupi pomysł, wiem, ale zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać. Obcięcie włosów nie wchodzi w grę. Pomóżcie, plis!
Evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 00:47   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zmiana koloru włosów farbowanych, pomóżcie!

Ojej! Dekoloryzacja to zły pomysł, ale sobie rozjasnisz, i to dobry pomysł!!
Dekoloryzator , to duzo słabszy srodek niż rozjasniacz, i przeznaczony jest do sciagania sztucznego pigmentu z włosa,(nikoniecznie ciemnego brazu i czarnego),I lepiej taki zabieg mimo wszystko robic u fachowca!! po takim zabiegu , o ktorym wspomniałas farba sie bedzie wypłukiwaci
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 01:10   #3
Evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 30
Re: Zmiana koloru włosów farbowanych, pomóżcie!

No widzisz, jaka jestem w tym temacie zielona Dzięki, że tak szybko odpisałaś! Jeszcze trzy pytanka: czy dekoloryzator powoduje powrót do naturalnego koloru włosów, czy też całkowicie je odbarwia? Jak szybko po dekoloryzacji mogę je ufarbować? I czy możesz polecić jakiś dobry dekoloryzator do zastosowania w domu ( w moim mieście jest kilka salonów, z żadnego nie jestem zadowolona, dlatego sama się obcinam i farbuję - z udanym rezultatem ).
Pozdrawiam
Evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 19:19   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zmiana koloru włosów farbowanych, pomóżcie!

naturalny kolor włosów wraca tylko wtedy jak włosy odrastaja, tzn w miejscu odrostu, dekoloryzacja tego nie zrobi,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.