Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-27, 19:48   #3211
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
farbujê sam odrost, malaks na koñcówki na ostatnie 5-10 minut farbowania czyli robiê to samo, co robi³am przed encanto
dziêki
kto¶ jeszcze móg³by podpowiedzieæ, czy farbuje ca³y w³osy? bo jednak chcia³abym trochê zmieniæ kolor (ach to moje niezdecydowanie) i wola³abym po³o¿yæ na ca³o¶æ.ale nie kosztem keratyny..
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:53   #3212
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja farbujê, rozja¶nia³am x razy, nic siê nie dzieje
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:55   #3213
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja ostatnio ostro rozja¶nia³am - z rudego w tydzieñ przesz³am na blond a keratyna sobie siedzi we w³osach i ma siê dobrze
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:29   #3214
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny czy mo¿ecie mi doradziæ jaka metod± mam zrobiæ Encanto robi³am ju¿ dwa razy pierwszy tradycyjnie drugi mieszan± od ostatniego razu min±³ ju¿ prawie rok w³osy ogólnie super ale chcia³abym je mieæ proste bo jednak ju¿ kreatyny nie ma i zaczynam je traktowaæ prostownica.
oliwia2004 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:46   #3215
maharet1092
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka¿ wiadomo¶æ
3 x w roku czyli tak co 4 miesi±ce. I oczywi¶cie podczas tych 3 dni nie zwracam uwagi na" odgnioty " i ju¿ drugiego dnia zwi±zuje w³osy w kucyk. To tak gdyby¶ nie mog³a ju¿ wytrzymaæ
No u mnie jest ok, calkiem cywilizowanie wyglaaja tylko troche przyklapniete
maharet1092 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-28, 20:45   #3216
nadambitna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ Dziewczyny!

Jestem zupe³n± nowicjuszk±, ju¿ d³ugo zastanawiam siê nad encanto, przeczyta³am tu ju¿ mnóstwo waszych wpisów, obejrza³am wszystkie youtube'owe relacje i przeczyta³am chyba wszystkie istniej±ce wpisy na w³osomaniaczych blogach w tym temacie ) iii... ZDECYDOWA£AM SIÊ, z czego jestem bardzo dumna, zwa¿ywszy na moj± niesamowicie niezdecydowan± naturê ;D Aleee... bo u mnie zawsze musi byæ jakie¶ 'ale', bojê siê trochê eksperymentowaæ z przelewanymi encanto w mniejszych porcjach a widzia³am kiedy¶, ¿e dziewczyny umawia³y siê na wspólne zamówienie oryginalnych butli, czy jest mo¿e gdzie¶ taki w±tek?

PS. nawet je¶li siê oka¿e, ¿e nie ma to decyzji nie zmieniam, hihihi!
nadambitna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-28, 21:11   #3217
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie ma ju¿ dawno organizowanych tych zamówieñ.

zamów sobie od care_of_you czy jako¶ tak. ja ca³y czas od niej zamawiam
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 21:38   #3218
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez oliwia2004 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy mo¿ecie mi doradziæ jaka metod± mam zrobiæ Encanto robi³am ju¿ dwa razy pierwszy tradycyjnie drugi mieszan± od ostatniego razu min±³ ju¿ prawie rok w³osy ogólnie super ale chcia³abym je mieæ proste bo jednak ju¿ kreatyny nie ma i zaczynam je traktowaæ prostownica.
Trochê nie rozumiem, skoro robi³a¶ encanto ju¿ dwa razy, ró¿nymi metodami, to chyba masz porównanie co na Twoich w³osach wysz³o lepiej ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:26   #3219
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez nadambitna Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!

Jestem zupe³n± nowicjuszk±, ju¿ d³ugo zastanawiam siê nad encanto, przeczyta³am tu ju¿ mnóstwo waszych wpisów, obejrza³am wszystkie youtube'owe relacje i przeczyta³am chyba wszystkie istniej±ce wpisy na w³osomaniaczych blogach w tym temacie ) iii... ZDECYDOWA£AM SIÊ, z czego jestem bardzo dumna, zwa¿ywszy na moj± niesamowicie niezdecydowan± naturê ;D Aleee... bo u mnie zawsze musi byæ jakie¶ 'ale', bojê siê trochê eksperymentowaæ z przelewanymi encanto w mniejszych porcjach a widzia³am kiedy¶, ¿e dziewczyny umawia³y siê na wspólne zamówienie oryginalnych butli, czy jest mo¿e gdzie¶ taki w±tek?

PS. nawet je¶li siê oka¿e, ¿e nie ma to decyzji nie zmieniam, hihihi!
leobert na allegro te¿ sprzedaje oryginalny produkt w odlewkach
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:37   #3220
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

tak robilam i mieszana metoda by³o szybciej i bez róznicy ale robi³am po 3 miesi±cach a teraz mam przerwy rok czasu o to chodzi....bo keratyna sie wyp³uka³a ca³kiem......
oliwia2004 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:49   #3221
maharet1092
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mam pytanie.Jakbym za 3-4 miesi±ce chciala zrobic trwala to moge czy nie bardzo?
maharet1092 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 11:07   #3222
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice £odzi - £ask:)
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

u¿ytkownika allegro - leobert mogê poleciæ z czystym sumieniem. Wczoraj w³a¶nie zrobi³am sobie keratynê zamówion± od niego i jest efekt. Tydzieñ temu robi³am keratynê zamówion± u u¿ytkownika bidzis2702 i podejrzewam, ¿e keratyna jest rozcieñczona... Nie dra¿ni³a ani trochê w oczy ani w nos.. i w³osy siê puszy³y przy suszeniu z od¿ywk±.. Wczoraj u¿yta ta od leoberta dra¿ni³a w nos niemi³osiernie i puszy³y siê delikatnie koñcówki ale to podejrzewam moja wina z niedok³adnym na³o¿eniem produktu na w³osy..
onlyyhope88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:24   #3223
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja te¿ od leoerta zamawia³am miesi±c temu i polecam.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:29   #3224
majka521
Raczkowanie
 
Avatar majka521
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hej! na razie nie mam mo¿liwo¶ci wstawienia zdjêcia, ale efekt po pierwszym myciu super! jestem bardzo zadowolona! z przyzwyczajenia a¿ chcia³am siêgn±æ po prostownicê, która nie by³a potrzebna, naprawdê dziwne uczucie polecam wszystkim dziewczynom, które na codzieñ niszcz± w³osy prostownic±
__________________
Matura 2014

Od kwietnia æwiczê!


Moja wymiana!
majka521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:18   #3225
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 6 675
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

Ja mia³am chemiczne prostowanie w³osów Nie farbuje w³osów, wiec mia³am wykonywane na preparacie do w³osów naturalnych..Us³ugê wykonywa³am w do¶æ dobrym salonie (berendowicz-kublin w Krakowie). Przed zabiegiem mia³am d³ugie, gêste i niestety krêcone w³osy Po zabiegu by³y PRAWIE proste- tzn koñcówki delikatnie siê wywija³y, ale w³osy siê nie krêci³y, nawet jak pada³ deszcz Na wywijanie koñcówek pomaga³o z regu³y lekkie przeprostowanie ich na okr±g³ej szczotce zaraz po wysuszeniu. Spokój z w³osami mia³am z 4 miesi±ce..pó¼niej chcia³am powtórzyæ zabieg, ale to co zaczê³o siê dziaæ z moimi w³osami to by³a jaka¶ masakra Tzn je¶li chodzi o gêsto¶æ to nie ucierpia³y, ale by³y przesuszone strasznie..w zasadzie po wysuszeniu nic sie z nimi nie da³o zrobiæ- pokrêcone wygl±da³y fatalnie bo stercza³y na wszystkie strony..a wyprostowaæ na szczotce siê nie da³y...jedynie pomaga³o prostowanie prostownic±...Koniec konców ¶ciê³am w³osy na krótko, ¿eby pozbyc sie tego siana
Prostowaæ chemicznie w³osów juz na pewno nie bêdê, bo choæ efekt jest fajny na pocz±tku, to pó¼niej w³osy s± w fatalnej kondycji
buzichocho jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:38   #3226
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

moja kole¿anka po tym zabiegu musia³a totalnie zci±æ w³osy- tak jej spali³o i zniszczy³o.
czemu kreatynowe nie wchodzi w gre? Nie tylko prostuje ale te¿ pielêgnuje, a chemicznego bym siê strzeg³a
__________________
Mój blog o naturalnej pielêgnacji w³osów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:12   #3227
majka521
Raczkowanie
 
Avatar majka521
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A na czym dok³adnie polega prostowanie chemiczne?
__________________
Matura 2014

Od kwietnia æwiczê!


Moja wymiana!
majka521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:12   #3228
nadambitna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hmm, tylko leobert najwiêksze sprzedaje 75 ml i ewentualnie 50 ml buteleczki, mam w³osy za ³opatki, do¶æ gêste, ale i cienkie, my¶licie ¿e 125 ml wystarczy? Dodam, ¿e moje w³osy wrêcz kochaj± byæ przeci±¿one, od masek przez oleje wszystko kochaj± w ponad normatywnych ilo¶ciach )

Zastanawiam siê te¿, czy nie kupiæ od razu butelki 236 ml i mieæ na 2 razy, ale martwi mnie, ¿e otwarty produkt, który bêdzie sta³ (daj bo¿e) kilka miesiêcy, straci swoje cudowne w³a¶ciwo¶ci ;D Mia³a która¶ z Was ju¿ do¶wiadczenia tego typu?
nadambitna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 18:45   #3229
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am chemiczne prostowanie w³osów Nie farbuje w³osów, wiec mia³am wykonywane na preparacie do w³osów naturalnych..Us³ugê wykonywa³am w do¶æ dobrym salonie (berendowicz-kublin w Krakowie). Przed zabiegiem mia³am d³ugie, gêste i niestety krêcone w³osy Po zabiegu by³y PRAWIE proste- tzn koñcówki delikatnie siê wywija³y, ale w³osy siê nie krêci³y, nawet jak pada³ deszcz Na wywijanie koñcówek pomaga³o z regu³y lekkie przeprostowanie ich na okr±g³ej szczotce zaraz po wysuszeniu. Spokój z w³osami mia³am z 4 miesi±ce..pó¼niej chcia³am powtórzyæ zabieg, ale to co zaczê³o siê dziaæ z moimi w³osami to by³a jaka¶ masakra Tzn je¶li chodzi o gêsto¶æ to nie ucierpia³y, ale by³y przesuszone strasznie..w zasadzie po wysuszeniu nic sie z nimi nie da³o zrobiæ- pokrêcone wygl±da³y fatalnie bo stercza³y na wszystkie strony..a wyprostowaæ na szczotce siê nie da³y...jedynie pomaga³o prostowanie prostownic±...Koniec konców ¶ciê³am w³osy na krótko, ¿eby pozbyc sie tego siana
Prostowaæ chemicznie w³osów juz na pewno nie bêdê, bo choæ efekt jest fajny na pocz±tku, to pó¼niej w³osy s± w fatalnej kondycji
Widocznie mia³a¶ ¼le wykonany zabieg albo rozja¶niane w³osy i nikt Ciê przed tym nie ustrzeg³. Ja te¿ robi³am prostowanie chemiczne. Zabieg nie zniszczy³ mi w³osów, nie musia³am prostowaæ, przez ponad 2 lata mia³am ³adne, proste, delikatnie puszyste ale zdyscyplinowane w³osy. Nie wypada³y, nie by³y wysuszone. Gdyby nie fakt, ¿e salon ju¿ nie wykonuje takiego prostowania ( wszyscy przerzucili siê na keratynowe, bo wciskaj± ludziom, ¿e to od¿ywia w³osy ), to nadal chcia³abym kontynuowaæ takie prostowanie.
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 20:24   #3230
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka¿ wiadomo¶æ
Widocznie mia³a¶ ¼le wykonany zabieg albo rozja¶niane w³osy i nikt Ciê przed tym nie ustrzeg³. Ja te¿ robi³am prostowanie chemiczne. Zabieg nie zniszczy³ mi w³osów, nie musia³am prostowaæ, przez ponad 2 lata mia³am ³adne, proste, delikatnie puszyste ale zdyscyplinowane w³osy. Nie wypada³y, nie by³y wysuszone. Gdyby nie fakt, ¿e salon ju¿ nie wykonuje takiego prostowania ( wszyscy przerzucili siê na keratynowe, bo wciskaj± ludziom, ¿e to od¿ywia w³osy ), to nadal chcia³abym kontynuowaæ takie prostowanie.
Jakiej firmy preparatem Ci zrobili ten zabieg? Du¿o p³aci³a¶? Serio nigdzie nie mo¿na znale¼æ takiego salonu? Bo perspektywa 2 lat prostych i niezniszczonych w³osów kusz±ca
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:04   #3231
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Jakiej firmy preparatem Ci zrobili ten zabieg? Du¿o p³aci³a¶? Serio nigdzie nie mo¿na znale¼æ takiego salonu? Bo perspektywa 2 lat prostych i niezniszczonych w³osów kusz±ca
Prostowa³am Goldwellem. Wtedy zap³aci³am 650 czy 550z³ za do¶æ d³ugie w³osy. Niestety u mnie w mie¶cie ju¿ nie prostuj±, wszêdzie keratyna.
Mogê jechaæ do Warszawy ale tam s± o wiele dro¿sze ceny za taki zabieg - pewnie z 1000-1200z³ + paliwo + jaki¶ obiad :/ albo ewentualnie do Olsztyna ale to wszystko wyjdzie w podobnej cenie.

Póki co bêdê próbowaæ z keratyn±. Mo¿e kiedy¶ skuszê siê od³o¿yæ pieni±¿ki na zabieg.
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 00:35   #3232
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 6 675
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka¿ wiadomo¶æ
Widocznie mia³a¶ ¼le wykonany zabieg albo rozja¶niane w³osy i nikt Ciê przed tym nie ustrzeg³. Ja te¿ robi³am prostowanie chemiczne. Zabieg nie zniszczy³ mi w³osów, nie musia³am prostowaæ, przez ponad 2 lata mia³am ³adne, proste, delikatnie puszyste ale zdyscyplinowane w³osy. Nie wypada³y, nie by³y wysuszone. Gdyby nie fakt, ¿e salon ju¿ nie wykonuje takiego prostowania ( wszyscy przerzucili siê na keratynowe, bo wciskaj± ludziom, ¿e to od¿ywia w³osy ), to nadal chcia³abym kontynuowaæ takie prostowanie.
rozja¶nianych nie mia³am, przecie¿ jasno napisa³am ¿e mam naturalne i ich nie farbuje
buzichocho jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 06:50   #3233
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka¿ wiadomo¶æ
A na czym dok³adnie polega prostowanie chemiczne?

Na trwa³ym zmianie kszta³tu w³osów. Dziala tak samo jak ta znana wszystkim trwa³a, dziêki której mamy krêcone w³osy


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez nadambitna Poka¿ wiadomo¶æ
hmm, tylko leobert najwiêksze sprzedaje 75 ml i ewentualnie 50 ml buteleczki, mam w³osy za ³opatki, do¶æ gêste, ale i cienkie, my¶licie ¿e 125 ml wystarczy? Dodam, ¿e moje w³osy wrêcz kochaj± byæ przeci±¿one, od masek przez oleje wszystko kochaj± w ponad normatywnych ilo¶ciach )



Zastanawiam siê te¿, czy nie kupiæ od razu butelki 236 ml i mieæ na 2 razy, ale martwi mnie, ¿e otwarty produkt, który bêdzie sta³ (daj bo¿e) kilka miesiêcy, straci swoje cudowne w³a¶ciwo¶ci ;D Mia³a która¶ z Was ju¿ do¶wiadczenia tego typu?

Nie straci, moja butla ma ju¿ prawie rok i dalej keratyna dzia³a jak nale¿y. Wg butli mialam nieco ponad rok do koñca wa¿no¶ci produktu wiêc spoko :p


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:30   #3234
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny farbujecie w³osy na ca³o¶ci po zabiegu czy tylko odrost? Babka przez zabiegiem mi mówi³a, ¿e podczas farbowania otwiera siê ³uska i ¿ebym farbowa³a sam odrost, ale mam ju¿ wyp³ukany kolor na d³ugo¶ci i idealnie bym odcienia nie dobra³a,¿eby siê od reszty nie odcina³..je¶li farbowa³y¶cie ca³e w³osy to nie widzia³y¶cie z³ego wp³ywu na keratynê?
Zawsze pierwsze malowanie po keratynie robiê po ca³o¶ci. Niestety strasznie z³azi kolor po zabiegu ale nie zauwa¿y³am ujemnego wp³ywu na keratynê. W³osy zawsze utrzymywa³y siê proste

Cytat:
Napisane przez oliwia2004 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy mo¿ecie mi doradziæ jaka metod± mam zrobiæ Encanto robi³am ju¿ dwa razy pierwszy tradycyjnie drugi mieszan± od ostatniego razu min±³ ju¿ prawie rok w³osy ogólnie super ale chcia³abym je mieæ proste bo jednak ju¿ kreatyny nie ma i zaczynam je traktowaæ prostownica.
hmmm ja bym chyba dla pewno¶ci zrobi³a tradycyjnie, chyba ¿e w³osy tylko lekko Ci siê faluj±,wydaje mi siê ¿e wtedy mieszana powinna wystarczyæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:38   #3235
MartaAanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2
Question Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej Dziewczyny.
Mam taki problem robi³am w zesz³y wtorek encanto metod± tradycyjn±. Problem w tym,¿e moja prostownica nagrzewa siê do 205 stopni ;/. No i dzi¶ po umyciu czuje, ¿e keratyna niestety schodzi. Chcia³abym powtórzyæ zabieg bo przez te kilka dni efekt by³ cudowny w sumie nadal jest ale nie tak jak pierwszego czy drugiego dnia. Jak my¶licie ile muszê odczekaæ czasu ? I jakich prostownic u¿ywacie bo bo chcê zakupiæ now± do encanto. Prosze o pomoc !!
MartaAanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:49   #3236
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice £odzi - £ask:)
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!



Moje wloski pierwszy dzien po umyciu glowy z encanto nie wiem czy to ja cos zrobilam nie tak przy nakladaniu, ale nie sa kurcze do konca chyba takie jak byc powinny.. na zdjeciu wyciagniete sa jeszcze na szczotke.. po jednej stronie przy twarzy troche sie pusza nadal i do tego wykrecaja.. mozna cos na to poradzic czy pozostaje tylko prostowanie tego kosmyka prostownica?
onlyyhope88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:30   #3237
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Poka¿ wiadomo¶æ


Moje wloski pierwszy dzien po umyciu glowy z encanto nie wiem czy to ja cos zrobilam nie tak przy nakladaniu, ale nie sa kurcze do konca chyba takie jak byc powinny.. na zdjeciu wyciagniete sa jeszcze na szczotke.. po jednej stronie przy twarzy troche sie pusza nadal i do tego wykrecaja.. mozna cos na to poradzic czy pozostaje tylko prostowanie tego kosmyka prostownica?
one powinny byæ w lepszym stanie, nie koniecznie proste. Je¶li stan w³osów siê nie poprawi³ to mo¿esz powtórzyæ, bo faktycznie mog³a byæ za niska temperatura. Co do prostownic to temat przewija siê co kilka stron w±tku, ostatni by³ mo¿e 2-3 strony temu
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:41   #3238
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice £odzi - £ask:)
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
one powinny byæ w lepszym stanie, nie koniecznie proste. Je¶li stan w³osów siê nie poprawi³ to mo¿esz powtórzyæ, bo faktycznie mog³a byæ za niska temperatura. Co do prostownic to temat przewija siê co kilka stron w±tku, ostatni by³ mo¿e 2-3 strony temu
Stan w³osów siê poprawi³ i to du¿o. W sumie pusz± siê dzisiaj po nocy tylko koñcówki.. Wiêc mo¿liwe, ¿e albo za ma³o produktu na nie na³o¿y³am albo trzeba je ¶ci±æ?! hmm..
Prostownicê mam fryzjersk±, nagrzewa siê do 220 stopni i tak± temperatur± robi³am, wiêc to raczej nie wina temperatury..

A w za³±czniku ca³a metamorfoza
Niestety kêdziory w innym kolorze jeszcze by³y bo brak zdjêcia z aktualnym kolorem w³osów..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg efekt encanto.jpg (69,8 KB, 61 za³adowañ)

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2014-03-03 o 08:47
onlyyhope88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:43   #3239
maharet1092
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja wczoraj umylam glowe.Wlosy sie poprawily, nie pusza sie nie sa zniszczone, gladkie i lsniace.Chociaz nie tak proste jak po prostownicy.
maharet1092 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:49   #3240
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Poka¿ wiadomo¶æ
Stan w³osów siê poprawi³ i to du¿o. W sumie pusz± siê dzisiaj po nocy tylko koñcówki.. Wiêc mo¿liwe, ¿e albo za ma³o produktu na nie na³o¿y³am albo trzeba je ¶ci±æ?! hmm..
Prostownicê mam fryzjersk±, nagrzewa siê do 220 stopni i tak± temperatur± robi³am, wiêc to raczej nie wina temperatury..
aaaa przepraszam, nie popatrzy³am na nicka. kole¿anka wy¿ej pyta³a o prostownicê

Ja ¶cinam koñce zawsze po, bo mimo wszystko siê pusz± jeszcze nigdy nie uda³o mi siê zrobiæ KP tak, ¿eby nie obci±æ chocia¿ 0,5cm koñcówek

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaAanna Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny.
Mam taki problem robi³am w zesz³y wtorek encanto metod± tradycyjn±. Problem w tym,¿e moja prostownica nagrzewa siê do 205 stopni ;/. No i dzi¶ po umyciu czuje, ¿e keratyna niestety schodzi. Chcia³abym powtórzyæ zabieg bo przez te kilka dni efekt by³ cudowny w sumie nadal jest ale nie tak jak pierwszego czy drugiego dnia. Jak my¶licie ile muszê odczekaæ czasu ? I jakich prostownic u¿ywacie bo bo chcê zakupiæ now± do encanto. Prosze o pomoc !!
Schodzi tzn? W³osy nigdy nie s± takie same jak w dniu prostowania. A o prostownicach gadamy co chwilê, nawet 2-3 strony temu by³a wzmianka.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.