Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 11:39   #1591
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
AD REM, NIENAWIDZĘ CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! *

Kurna chata, generujesz mi nowe koszty, pokazałam ostatnio księgę gości TŻtowi, ot tak jako ciekawostkę i co? No i oczywiście mega mu się spodobała i my też musimy taką mieć
Kuźwa, zamawiam ją właśnie

*
Mam tak samo jak Ty
Pokazałam księgę Tż-wi i też będziemy ją brali, bo mu się mega spodobała :P
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 11:40   #1592
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

cornflower_girl dziękujęto prawda -piękna piosenka i taka trochę o NasNa etsy kolczyki dużo tańsze, jednak nie wiem czy do ślubu zdążą przyjść więc bezpieczniejszą opcją będzie allegro.

Byłam na pierwszej przymiarce sukni ślubnej - niestety nie mam zdjęć - mama anty techniczna poza tym sukienka za duża, nie widać było efektu. W ogóle podczas umawiania tej przymiarki źle zrozumiałyśmy się z dziewczyną - ja zrozumiałam że mam przyjechać we wtorek 3 czerwca a Ona zapisała mnie na 10 czerwca. Jak przyjechałam okazało się, że sukienka jeszcze zapakowana w pokrowcu wisi. Panie szybko się zorganizowały i zdjęły miarę. Kolejna przymiarka 17 czerwca - wtedy dopasujemy na długość, odbiór ok. 24 - 25 czerwca.
Odebrałam również z reklamacji buty La Boda - miały szramę wewnątrz na wyściółce - nie ma już po niej śladu, buty mega wygodne
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 11:40   #1593
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
P.S.
mam problem z przedramionami... w ciazy wyskoczylo mi rogowacenie przymeiszkowe,nagle, niewiadomo od czego.i tak juz zostalo. bylam u dermatologa , dostalam masci samruje juz miesiac i zniklo moze 10%tych krostek,boje sie ze do slubu nie zniknie, a musze na 1 przymiarce zdecydowac czy chce ramiaczka czy rekawy do kieccy, a nie wiem co pasuje ciagle o tym mysle
a wiem ze te krostki bedzie widac
Proponuję dokupić krem Pilarix

rabbitka - jak mama odda mi aparat to zrobię zdjęcie jak to wygląda, bo telefonem za dobrze nie widać Wyłażą mi z ucha, więc chyba nawet do kościoła się nie nadadzą
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 11:42   #1594
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
wiecie co mi sie podoba na zaświadczeniu z USC ?
Nazwiska po zawarciu związku małżeńskiego, moje , TŻ i dzieci że będą takie same
Też zawsze chciałam mieć nazwisko, które czy to u Pani czy u Pana pisze się tak samo... Nie udało się :P i ja i Tż mamy nazwiska kończące się na -ski, - ska. Muszę to jakoś przeżyć :P
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 11:51   #1595
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
i właśnie dzięki takim urządzeniom kobiety zginą jak ciotki w czechach, moim zdaniem, nie obrażając nikogo oczywiście. jak taka przyszła żona zacznie " gotować " a raczej gotowaniem bym tego nie nazwała, tylko ładowaniem składników(i ot, kończy się w tym momencie praca człowieka ) to ciekawe jak przyjdzie jej ugotować kiedyś bez tego. cudowny przykład mojej szwagierki, która nie umie w ogóle gotować, bo ma termomixa. jakby się zepsuł, zdechliby z głodu, albo łazili na gotowe obiadki ratując dupę. ( a jeszcze sobie kupili piekarnik który 'sam się myje' lenistwo totalnie. )może to być jako dodatek do gotowania, gdy się raz na jakiś czas śpieszy, nie ma czasu, spoko. ale żeby non stop, i bez tego ani rusz ?
aah jaką frajde mi sprawia, jak sama ugotuje obiadek i Tż mi mlaska jakie pyszne
O to ja jestem leniem totalnym, bo też będę miała samoczyszczący piekarnik. I lodówkę. I jak dla mnie cała kuchnia się może sama czyścić, w ogóle nie ujmowałoby to mojej godności.

Ja lubię gotować, mój mąż codziennie w domu Ma gorący, zdrowy obiad na stole i na prawdę doceniam Perfekcyjne Panie Domu których życiowym celem jest lśniące mieszkanie. Nawet im zazdroszczę. Przy pracy na etat + treningach + uczelni nie mam kompletnie czasu na szorowanie piekarnika. No nic, taki ze mnie leń...
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 11:55   #1596
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Co to za księga gości?
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 11:57   #1597
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

W sprawie welonu - planuję zdjąć do pierwszego tańca, ponieważ jest zbyt długi, plącze się i generalnie przeszkadza..... Po pierwszym tańcu założę go znowu..... chyba
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 11:58   #1598
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Co to za księga gości?
http://allegro.pl/drzewo-ksiega-gosc...284302305.html
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 12:02   #1599
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ooo to fajnie
Ja właśnie nie wzięłam dlatego, że doczytalam, że jest 7 dni na wymianę, tylko na ten sam model, więc się wstrzymalam, bo muszę podjechać do salonu i zapytać, kiedy miarę zdejmujemy, to wtedy kupię.
Taśma w tym drugim jest rewelacyjna! Ja niestety nie mogę mieć całego usztywnianego, bo mam duży cyc i źle w takich wyglądam :/
Co do ecru itd, to mnie się o tyle pierwszy podoba, że jest kremowy Nie lubię białej bielizny za bardzo

Dziś jeszcze podjadę w jedno miejsce, mają sporo biustonoszy polskich firm, jak np. Ava, a na stronie producenta widziałam piękne rzeczy
Więc może coś kupię
To życzę udanych zakupów. Ja dzisiaj jak jeden wybiorę to od razu dobiorę majteczki

Dzwoniłam dzisiaj do par odnośnie ubierania kościoła. Dostałam numery od księdza i miałam popytać pary, czy chcą się podzielić kosztami ubierania kościoła (u nas tak się praktykuje). Kwiaty białe, żywe. Tego dnia będą 3 śluby: 15, 16 (mój) i 17. Pary z godz. 15. sprawy ślubne załatwia tata, bo podobno młodzi są w USA. Z nim nie było problemów, zgodził się na wszystko, mimo, że z początku nie wiedział za bardzo o co kaman . Później zadzwoniłam do dziewczyny z g. 17. Trochę byłam ciekawa, co za laska, bo zwinęli nam godzinę ślubu :P Niestety - ona powiedziała, że nie będzie odpłatnie ubierać kościoła, bo dla niej to zbędny wydatek.
I co ja mam w takiej sytuacji zrobić: kwiaciarka ma zbierać przybranie po moim ślubie? A z d drugiej strony może laska liczy, że skoro my ubieramy kościół, to po co ma się dokładać i płacić za coś, co i tak zostanie dla niej, bo ma ślub zaraz po mnie. Chcę porozmawiać z kwiaciarką o tej sytuacji, bo kwiaty przy ołtarzu i tak chciałam zostawić w Kościele...

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Proponuję dokupić krem Pilarix
Używam Pilarix - polecam także
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 12:28   #1600
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość

aniuska18032 - do piwonii bardzo podobna jest róża angielska Będzie w moim bukiecie
O właśnie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
a tak sobie upatrzyłam piwonie.... Znalazłam takie podobne:
1) http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/l...Nd5WtqBWAB.jpg
to są astry peoniowe chyba...
2) róża angielska, ale róż nie chciałam
3) włoskie jaskry

Szkoda, że taka lipa z tymi piwoniami
No teraz już piwonie się właśnie kończą, też chciałam je mieć ale róża angielska je bardzo przypomina

Ja również mam krostki z tyłu ramion i używam Pilarix od jakiegoś czasu, myślę, że mam ich już mniej
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 12:42   #1601
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Agnessssa
myboyismine
allofkowa
Lemon_Drop
mysza93
kiss12550
cornflower_girl
cude

rabbitka
: roza::r oza:
Super, że się wam podoba

Jak tylko skończę egzaminy to będę na bieżąco
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ

Edytowane przez domar123
Czas edycji: 2014-06-05 o 12:43
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 12:44   #1602
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do par odnośnie ubierania kościoła.
A mówiłaś tej dziewczynie, że to nie będą duże koszta? Bo przy tylu parach to się ładnie rozłoży Nie wiem co w takiej sytuacji teraz... Może warto jeszcze się z nią spotkać i pogadać? Przedstawić swoje argumenty i plusy takiej dekoracji
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 12:55   #1603
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Hej

Witam się po dwóch dniach nieobecności, nie nadrabiam bo nie jestem nawet w stanie.

Zrezygnowałam z tej pracy.. może sama praca na tej słuchawce nie była taka zła, myślę że dałabym radę tam pracować, ale na moją decyzję wpłynęły inne czynniki.
Atmosfera w firmie beznadziejna, kierownik straszny, trzeba pytać czy można iść do toalety lub czy można zjeść (bo obowiązuje tylko jedna przerwa na cały dzień 15 min i wtedy trzeba jeść, potem nie można).

Myślałam że dam radę ale jak zauważyłam że w nocy nie mogę spać bo jestem przerażona że muszę znowu następnego dnia iść do tych ludzi.

Więc zadzwoniłam dzisiaj do kierownika i powiedziałam że rezygnuję. Na szczęście jeszcze nie zdążyli mi dać umowy więc mam z głowy, mogę zrezygnować z dnia na dzień.

Trochę mi przykro no ale co zrobić..

Dzisiaj jedziemy z Tż zamówić tort i oglądać nasze gniazdko!

No dobut- ja bym pogadała jeszcze raz z laską, jak będzie twardo obstawiała przy swoim, to zamów dekorację i poproś by ją po ślubie zdjęli.
U mnie tak będzie, bo się nie dogadałam z dekoracją. I dla nich żaden problem zdjąć te dekoracje
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:03   #1604
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
To życzę udanych zakupów. Ja dzisiaj jak jeden wybiorę to od razu dobiorę majteczki

Dzwoniłam dzisiaj do par odnośnie ubierania kościoła. Dostałam numery od księdza i miałam popytać pary, czy chcą się podzielić kosztami ubierania kościoła (u nas tak się praktykuje). Kwiaty białe, żywe. Tego dnia będą 3 śluby: 15, 16 (mój) i 17. Pary z godz. 15. sprawy ślubne załatwia tata, bo podobno młodzi są w USA. Z nim nie było problemów, zgodził się na wszystko, mimo, że z początku nie wiedział za bardzo o co kaman . Później zadzwoniłam do dziewczyny z g. 17. Trochę byłam ciekawa, co za laska, bo zwinęli nam godzinę ślubu :P Niestety - ona powiedziała, że nie będzie odpłatnie ubierać kościoła, bo dla niej to zbędny wydatek.
I co ja mam w takiej sytuacji zrobić: kwiaciarka ma zbierać przybranie po moim ślubie? A z d drugiej strony może laska liczy, że skoro my ubieramy kościół, to po co ma się dokładać i płacić za coś, co i tak zostanie dla niej, bo ma ślub zaraz po mnie. Chcę porozmawiać z kwiaciarką o tej sytuacji, bo kwiaty przy ołtarzu i tak chciałam zostawić w Kościele...

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------


Używam Pilarix - polecam także
ja bym tak zrobiła, zabrałabym je z kościoła. niech spada. potem na drugi dzień czy coś bym wysłała kogoś żeby przywiózł do koscioła. wredna panna jakaś
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:07   #1605
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
A mówiłaś tej dziewczynie, że to nie będą duże koszta? Bo przy tylu parach to się ładnie rozłoży Nie wiem co w takiej sytuacji teraz... Może warto jeszcze się z nią spotkać i pogadać? Przedstawić swoje argumenty i plusy takiej dekoracji
Pewnie, mówiłam, że koszt jest jeden do podziału. A ona, że nie widzi sensu ubioru Kościoła i to jest niepotrzebny koszt. Nie wiem jaką ma sytuację materialną, nie chcę jej z góry oceniać, bo jej nie znam.

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej

Witam się po dwóch dniach nieobecności, nie nadrabiam bo nie jestem nawet w stanie.

Zrezygnowałam z tej pracy.. może sama praca na tej słuchawce nie była taka zła, myślę że dałabym radę tam pracować, ale na moją decyzję wpłynęły inne czynniki.
Atmosfera w firmie beznadziejna, kierownik straszny, trzeba pytać czy można iść do toalety lub czy można zjeść (bo obowiązuje tylko jedna przerwa na cały dzień 15 min i wtedy trzeba jeść, potem nie można).

Myślałam że dam radę ale jak zauważyłam że w nocy nie mogę spać bo jestem przerażona że muszę znowu następnego dnia iść do tych ludzi.

Więc zadzwoniłam dzisiaj do kierownika i powiedziałam że rezygnuję. Na szczęście jeszcze nie zdążyli mi dać umowy więc mam z głowy, mogę zrezygnować z dnia na dzień.

Trochę mi przykro no ale co zrobić..

Dzisiaj jedziemy z Tż zamówić tort i oglądać nasze gniazdko!

No dobut- ja bym pogadała jeszcze raz z laską, jak będzie twardo obstawiała przy swoim, to zamów dekorację i poproś by ją po ślubie zdjęli.
U mnie tak będzie, bo się nie dogadałam z dekoracją. I dla nich żaden problem zdjąć te dekoracje
Współczuję sytuacji... Na pewno znajdziesz coś lepszego.
Nie chcę z nią już rozmawiać. Powiedziała dość dobitnie, że nie chce. Dzwoniłam z kom, więc jej się mój numer wyświetlił, może oddzwonić jak jej się odmieni...
Wolałabym nie zabierać na jej oczach dekoracji... jakoś tak niemiło i niefajnie by było . Chociaż nie wiem, co powie dekoratorka...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja bym tak zrobiła, zabrałabym je z kościoła. niech spada. potem na drugi dzień czy coś bym wysłała kogoś żeby przywiózł do koscioła. wredna panna jakaś
Ona ma zaraz po mnie, więc to będzie od razu na widoku, tak przy gościach jej. Nie wiem, czy nie będzie jej zbyt przykro... Poczekam - może się nawróci i zadzwoni :P
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:09   #1606
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

marlenqa22 Dobrze zrobiłaś! Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, po dwóch dniach wiedziałam, że to nie to i jaką odczułam ulgę po rezygnacji! Trzymam kciuki za coś nowego z czego będziesz czerpała satysfakcję!

Dziewczyny, czy wyprostowanie włosów to nie za mało jako fryzura ślubna? Tzn. jakoś bym je chciała je z przodu fajnie ułożyć np. tak jak na zdjęciu, ale obawiam się że może to wyglądać... zwykle, hm?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (188,4 KB, 36 załadowań)
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:14   #1607
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dziewczyny może Wy wiecie co to może być poniżej kolana na przedniej stronie łydki (wzdłuż kości piszczelowej) mam osłabione czucie na skórze...przez jakiś czas nic tam nie czułam ale potem wróciło czucie. Jest jednak słabe i palce u stó jakby słabsze mam tj. TŻ kazał mi palcami stopy zacisnąć jego palec od dłoni jedną i drugą nogą no i w tej gdzie nie mam pełnego czucia na skórze mój uścisk był o wiele słabszy, jakbym nie mogła tak mocno chwycić. Wcześniej normalnie chwytałam bo TŻ mi często podczas masażu stóp tak wkłada palec, a ja zaciskam swoje
Mam skoliozę w odcinku lędźwiowym, miewam rwę kulszową, może to powiązane jest? Chodzę normalnie, nie czuję żeby noga była słabsza czy coś brak tylko pełnego czucia i palce stopy są słabsze.

Mam jeszcze pytanie dotyczące tortu
:
Chciałabym tort w marcepanie bo mi się takie bardziej podobają ale zauważyłam, że wtedy takie torty są raczej kremowe, a nie śmietanowe? Czy nie można zrobić tortu śmietanowego w masie marcepanowej? Bo moja koleżanka, która pracuje w cukierni tak właśnie robi i ja już sama nie wiem, niestety nie mogę zrobić tam gdzie ona pracuje bo mieszka 200km ode mnie
Jakie wg. Was są lepsze torty (kremowe czy śmietanowe)?
Czy któraś brała tort od Sowy? Jeśli tak to brałyście z tych gotowych weselnych czy wg. smaku? Bo na stronie są zwykłe z opisanymi smakami i takie gotowe weselne ale wszystkie praktycznie są kremowe i te ładne w marcepanie są małe, a ja liczę na razie na 100 osób.
O matko nie ogarniam tego tortu
Dodam, że ja każdy poziom tortu chciałabym osobno na stelażu, a nie taki w całości
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2014-06-05 o 13:55
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:15   #1608
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

mam dostać podobny od dziewczyny kuzyna na ślub
będzie pięknie wyglądał do mojego welonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzebień do włosów ślub sutasz welon.jpg (88,7 KB, 45 załadowań)
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:22   #1609
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Zrezygnowałam z tej pracy..
Znajdziesz lepszą Nie warto się męczyć! Uważam, że podjęłaś dobrą decyzję Trzymam kciuki

Konkardia - jeśli masz źle się czuć w koku, lokach czy upięciu to nie warto kombinować Ma być tak jak chcesz
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 13:26   #1610
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
mam dostać podobny od dziewczyny kuzyna na ślub
będzie pięknie wyglądał do mojego welonu
Piękny jest!
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:38   #1611
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Pewnie, mówiłam, że koszt jest jeden do podziału. A ona, że nie widzi sensu ubioru Kościoła i to jest niepotrzebny koszt. Nie wiem jaką ma sytuację materialną, nie chcę jej z góry oceniać, bo jej nie znam.


Współczuję sytuacji... Na pewno znajdziesz coś lepszego.
Nie chcę z nią już rozmawiać. Powiedziała dość dobitnie, że nie chce. Dzwoniłam z kom, więc jej się mój numer wyświetlił, może oddzwonić jak jej się odmieni...
Wolałabym nie zabierać na jej oczach dekoracji... jakoś tak niemiło i niefajnie by było . Chociaż nie wiem, co powie dekoratorka...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



Ona ma zaraz po mnie, więc to będzie od razu na widoku, tak przy gościach jej. Nie wiem, czy nie będzie jej zbyt przykro... Poczekam - może się nawróci i zadzwoni :P
ja ze swoją wredotą bym bardziej bym to zrobiła, co ona sobie myśli?? że na suchy pysk dostanie dekorację?? a Ty masz wybulić za nią niemałe pieniądze?
Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
marlenqa22 Dobrze zrobiłaś! Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, po dwóch dniach wiedziałam, że to nie to i jaką odczułam ulgę po rezygnacji! Trzymam kciuki za coś nowego z czego będziesz czerpała satysfakcję!

Dziewczyny, czy wyprostowanie włosów to nie za mało jako fryzura ślubna? Tzn. jakoś bym je chciała je z przodu fajnie ułożyć np. tak jak na zdjęciu, ale obawiam się że może to wyglądać... zwykle, hm?
moim zdaniem niestety wygląda mało ślubnie
choć mój tż byłby wniebowzięty gdybym tylko wyprostowała włosy na ślub
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:49   #1612
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja ze swoją wredotą bym bardziej bym to zrobiła, co ona sobie myśli?? że na suchy pysk dostanie dekorację?? a Ty masz wybulić za nią niemałe pieniądze?
Nie wiem... już mnie głowa rozbolała przez nią. Myślałam, że wszystko złożę do kupy, a tu oooo!!!!
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:51   #1613
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Corn - cieszę się, że sukienki w takich odważnych kolorach - nie będzie mdło i ponuro wystarczy , że pora roku niezbyt piękna
A praca ? Dramat jakiś - pracuję w dwóch firmach. Z jednej miałam się zwolnić - bo łącznie spędzam w pracach około 15 godzin na dobę - w tygodniu i ok. 11 w weekend i tak cały rok miałam przejść do tej lepszej pracy na stałe w tym miesiącu i pracować tylko tu ale okazuje się, że jeszcze nie mogę i muszę tkwić jeszcze w tej gorszej, a zaczyna mi sie ulewać. Poryczałam się wczoraj z bezsilności i tyle mojego

Myboyismine - ja do Kościoła katedralny a w samochodzie zmieniam na krótki - ale moja koleżanka zdjęła katedralny w samochodzie i nie miała na sali już wcale , a wyglądała ślicznie więc to chyba otwarta kwestia
Gdyby nie to, że jestem tradycjonalistką to zrezygnowałabym w ogóle z welonu, żeby pokazać piękną fryzurę i kwiaty we włosach

no_doubt - też mam czuja, że ona chce mieć darmową dekorację. Pewnie myśli, że nie musi za nią płacić bo są inne śluby i tak będzie miała i tak będzie miała...
Może też nie powinnam jej oceniać - ale litości - nie widziałam jeszcze w życiu ślubu - nawet mega skromnego gdzie nie było jakiejś dekoracji! Przecież ktoś za to płaci - one nie są w pakiecie z błogosławieństwem
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-06-05 o 14:01
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:11   #1614
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Warszawę polecam Szpital św. Zofii na Żelaznej -mają kilka Poradni i jak zadzwonisz - skierują Cię do odpowiedniego specjalisty. Lekarze przyjmują zarówno na NFZ jak i prywatnie. Cennik podany jest na stronie internetowej.
Moja mama tam pracuje


Dziewczyny doradźcie, czy do mojej sukni pasuje welon katedralny? Bo strasznie mi się podobają ale nie wiem czy do moich falbanek pasuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1030.jpg (137,8 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1034.jpg (128,8 KB, 125 załadowań)
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:14   #1615
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Moja mama tam pracuje


Dziewczyny doradźcie, czy do mojej sukni pasuje welon katedralny? Bo strasznie mi się podobają ale nie wiem czy do moich falbanek pasuje.
Moim zdaniem do Twojej sukni nie pasuje. Ps. Super w niej wyglądasz

Chociaż na tym zdjęciu nie wygląda długi welon źle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknie_slubne_1351020979.jpg (171,4 KB, 113 załadowań)
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2014-06-05 o 14:23
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:19   #1616
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie, czy do mojej sukni pasuje welon katedralny? Bo strasznie mi się podobają ale nie wiem czy do moich falbanek pasuje.
Zdecydowanie nie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:23   #1617
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Proponuję dokupić krem Pilarix
(
dzieki

no_doubt ja pitole co zaludzie. ja mam dziewczyne do ktorej pisze sms i na fb czy juz wymyslila co chce za kwaity i jak to spoic ze soba aona nic! zeby bylolepiej, przyjaznilam sie z nia od dziecka,kontakt sie urwal na studiach. Co za dziewucha
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:24   #1618
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Konkardia - jeśli masz źle się czuć w koku, lokach czy upięciu to nie warto kombinować Ma być tak jak chcesz
Mam problem, bo moja skóra głowy jest chora i obawiam się, że będzie ją za bardzo widać jak zrobię koka

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
moim zdaniem niestety wygląda mało ślubnie choć mój tż byłby wniebowzięty gdybym tylko wyprostowała włosy na ślub
No właśnie mój też Dlatego zaczynam się na prostymi poważnie zastanawiać...

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie, czy do mojej sukni pasuje welon katedralny? Bo strasznie mi się podobają ale nie wiem czy do moich falbanek pasuje.
Moim zdaniem niestety nie pasuje... Chyba tylko taki maksymalnie do pasa, albo nawet krótszy. Ja mimo tego, że mam gładki dół (tiulowy), to odradzono mi taki katedralny ze względu na to, że tiul nie powinien być na tiulu... Słyszałyście taką opinię, czy jest wyssana z palca?
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:26   #1619
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niestety nie pasuje... Chyba tylko taki maksymalnie do pasa, albo nawet krótszy. Ja mimo tego, że mam gładki dół (tiulowy), to odradzono mi taki katedralny ze względu na to, że tiul nie powinien być na tiulu... Słyszałyście taką opinię, czy jest wyssana z palca?
ja miałam katedralny tiulowy na tiulowej princesce i było ok. nie słyszałam nigdy takiego czegoś
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:26   #1620
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość

Dziewczyny doradźcie, czy do mojej sukni pasuje welon katedralny? Bo strasznie mi się podobają ale nie wiem czy do moich falbanek pasuje.

Nie mi się wydaje, że za ciężko by się zrobiło.
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.