Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-13, 11:40   #4351
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
nie ¿artuj! hehe

w sumie jak ju¿ siê zdecydujesz to polecam do miseczki wlewaæ jak najmniej preparatu, a nie od razu np. 50ml, wtedy s± ma³e szanse, ¿e co¶ poczujesz ja z regu³y wlewam ok. 10 i potem dolewam




chyba mamy tego samego T¯


Dziewczyny, jak która¶ chce to mogê odsprzedaæ 60ml kerapro (zmierzy³am, no wysz³o ko³o 70, ale wolê zani¿yæ w razie co ) w oryginalnym opakowaniu + 20ml serum na spróbowanie za 55z³ (policzone z wysy³k± ju¿)

Jednak nie chcê ju¿ z tym kombinowaæ, moje w³osy (i T¯) chc± encanto
Dziewczyny, lepiej to sprawd¼cie!
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 11:52   #4352
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a ogólnie czemu zaczê³y¶cie tak kombinowaæ z keratynami, jak tu zawsze murem sta³y¶cie za encanto? chodzi tylko o ten uci±¿liwy formaldehyd?
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 11:55   #4353
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
a ogólnie czemu zaczê³y¶cie tak kombinowaæ z keratynami, jak tu zawsze murem sta³y¶cie za encanto? chodzi tylko o ten uci±¿liwy formaldehyd?
ja z ciekawo¶ci
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:03   #4354
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
a ogólnie czemu zaczê³y¶cie tak kombinowaæ z keratynami, jak tu zawsze murem sta³y¶cie za encanto? chodzi tylko o ten uci±¿liwy formaldehyd?
Mi chodzi g³ównie o czas wykonywania. S± takie momenty, ¿e jestem tak zabiegana, ¿e nie mogê znale¼æ tych 3-4 godzin na encanto, a w³osy prosz± o troskê

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny to jest sk³ad Keratyny Aqua

Sk³ad/Ingredients: Aqua, Cetyl Alcohol, Stearic acid, Oryza Sativa (Rice) Bran extract, Bera Vulgaris (Beet) Root extract, Hammamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark /leaf / Twing extract, Calendula Officinalis flower extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) flower extract, Camellia Sinesis (Green Tea) Extract, Behentrimonium Chloride, Caprylic, Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel oil, Simmosdisa Chinensis (Jojoba) Seed oil, Butyrospermum Parkii (shea butter), Oenothera Bienis (Evening Primrose) oil, Hippophac Rhamnoides oil, Chondrus Cripus (Carageenan) extract, Maris Sal (Dead Sea salt), Dehydroacetic acid, Alove (Vera) Barbadensis leaf juice, Allantoim,Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Squalane, Ascorbic acid, Borago Officinalis (Borage) seed oil, Fragrance, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohaxene Carboxaladehyde, Butylhhenyl methylpropional, Coumarin, Linalool, Lomonene, Alpha- isomethyl ionone, Benzyl salicytale

co o niej s±dzicie? Encanto na wiêcej keratyny w sobie ni¿ ten produkt?
skopiowa³a¶ sk³ad dobrego produktu? Jest mega wypa¶ny we wszystko, ale keratyny tu nie widzê w ogóle, albo jestem ¶lepa
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:10   #4355
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, lepiej to sprawd¼cie!
to juz wem dlaczego moj Tz tak duzo czasu spedza niby w pracy

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mi chodzi g³ównie o czas wykonywania. S± takie momenty, ¿e jestem tak zabiegana, ¿e nie mogê znale¼æ tych 3-4 godzin na encanto, a w³osy prosz± o troskê



skopiowa³a¶ sk³ad dobrego produktu? Jest mega wypa¶ny we wszystko, ale keratyny tu nie widzê w ogóle, albo jestem ¶lepa
tak, skopiowalam sklad ktory przeslala mi Pani ktora sprzedajs keratyne co Deborah polecala
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:16   #4356
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to juz wem dlaczego moj Tz tak duzo czasu spedza niby w pracy
no przestañ!
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:16   #4357
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Miluchova jakby co to ja chêtna
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 12:19   #4358
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova jakby co to ja chêtna
super spadasz mi z nieba
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:23   #4359
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
super spadasz mi z nieba
no w³a¶nie zawsze siê dziwi³am ¿e mówi± na mnie aniele
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:47   #4360
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
nie ¿artuj! hehe

w sumie jak ju¿ siê zdecydujesz to polecam do miseczki wlewaæ jak najmniej preparatu, a nie od razu np. 50ml, wtedy s± ma³e szanse, ¿e co¶ poczujesz ja z regu³y wlewam ok. 10 i potem dolewam
No masakra normalnie nie?
dziêki za radê, narazie wyje¿d¿am (jutro), a potem pomy¶lê. Muszê w pierwszej kolejno¶ci zrobiæ odrost pasemkowy a pó¼niej CO¦, no i mo¿e w³asnie spróbujê encanto....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 13:51   #4361
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
No masakra normalnie nie?
dziêki za radê, narazie wyje¿d¿am (jutro), a potem pomy¶lê. Muszê w pierwszej kolejno¶ci zrobiæ odrost pasemkowy a pó¼niej CO¦, no i mo¿e w³asnie spróbujê encanto....
nooooo!
w razie co zawsze mo¿esz robiæ metod± mieszan±, wtedy masz o po³owê mniej formaldehydu i o po³owê krócej siedzisz z tym na g³owie

ja w³a¶nie szukam tych organix na internecie, bo ja na zadupiu nie mam ¿adnych fajnych sklepów i w sumie przypomnia³am sobie o olejku kokosowym z organix... kiedy¶ go uwielbia³am

kurczê, tyle "chciejstw" a pieniêdzy brak
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 14:00   #4362
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
nooooo!
w razie co zawsze mo¿esz robiæ metod± mieszan±, wtedy masz o po³owê mniej formaldehydu i o po³owê krócej siedzisz z tym na g³owie

ja w³a¶nie szukam tych organix na internecie, bo ja na zadupiu nie mam ¿adnych fajnych sklepów i w sumie przypomnia³am sobie o olejku kokosowym z organix... kiedy¶ go uwielbia³am

kurczê, tyle "chciejstw" a pieniêdzy brak
Ja w internecie widzialam za 39 zl..!!! a w hebe w regularnej cenie jest 29 z³. ale bardzo czêsto s± promocje. Jak bêdê widzia³a promocjê a Ty jeszcze nie kupisz to mogê Ci kupiæ, ja w hebe bywam czêsto.

Co do encanto to jeszcze z jaki¶ miesi±c mi up³ynie, ale zastanawiam siê teraz nad zakupem, bo wyluka³am promocyjn± "tylko keratynê" i musia³abym klikn±æ ju¿. Nie wiem, czy 50 ml mi starczy.... k³ad±c od uszu do koñca stanika... Tylko ja tych w³osów nie mam du¿o. Mam spor± grzywkê i wyciêty bok przy uchu.... tak¿e mo¿e mi starczy.... a k³ad±c na mokre zawsze wychodzi mniej. Miluchova, Ty k³adziesz na mokre?

A jak jest z t± metod± mieszan±? Jak d³ugo masz po tym efekt? I mo¿esz mi dok³adnie napisaæ jak siê robi? Ja wiem, by³o o tym, ale ja siê pakujê....i nie mam czasu klikaæ w w±tku
A od¿ywka do tej metody mieszanej to najlepiej taka najbogatsza w keratynê i gêsta? Czy rzadka ma³o tre¶ciwa?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-13 o 14:04
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 14:10   #4363
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w internecie widzialam za 39 zl..!!! a w hebe w regularnej cenie jest 29 z³. ale bardzo czêsto s± promocje. Jak bêdê widzia³a promocjê a Ty jeszcze nie kupisz to mogê Ci kupiæ, ja w hebe bywam czêsto.

Co do encanto to jeszcze z jaki¶ miesi±c mi up³ynie, ale zastanawiam siê teraz nad zakupem, bo wyluka³am promocyjn± "tylko keratynê" i musia³abym klikn±æ ju¿. Nie wiem, czy 50 ml mi starczy.... k³ad±c od uszu do koñca stanika... Tylko ja tych w³osów nie mam du¿o. Mam spor± grzywkê i wyciêty bok przy uchu.... tak¿e mo¿e mi starczy.... a k³ad±c na mokre zawsze wychodzi mniej. Miluchova, Ty k³adziesz na mokre?

A jak jest z t± metod± mieszan±? Jak d³ugo masz po tym efekt? I mo¿esz mi dok³adnie napisaæ jak siê robi? Ja wiem, by³o o tym, ale ja siê pakujê....i nie mam czasu klikaæ w w±tku
A od¿ywka do tej metody mieszanej to najlepiej taka najbogatsza w keratynê i gêsta? Czy rzadka ma³o tre¶ciwa?
a to do metody mieszanej encanto mo¿na u¿yæ od¿ywki innej ni¿ oryginalna encanto?
by³am zawsze pewna, ¿e metoda mieszana to zmieszanie dwóch oryginalnych preparatów ze sob±. A nie keratyna + dowolna od¿ywka.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 14:11   #4364
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w internecie widzialam za 39 zl..!!! a w hebe w regularnej cenie jest 29 z³. ale bardzo czêsto s± promocje. Jak bêdê widzia³a promocjê a Ty jeszcze nie kupisz to mogê Ci kupiæ, ja w hebe bywam czêsto.

Co do encanto to jeszcze z jaki¶ miesi±c mi up³ynie, ale zastanawiam siê teraz nad zakupem, bo wyluka³am promocyjn± "tylko keratynê" i musia³abym klikn±æ ju¿. Nie wiem, czy 50 ml mi starczy.... k³ad±c od uszu do koñca stanika... Tylko ja tych w³osów nie mam du¿o. Mam spor± grzywkê i wyciêty bok przy uchu.... tak¿e mo¿e mi starczy.... a k³ad±c na mokre zawsze wychodzi mniej. Miluchova, Ty k³adziesz na mokre?

A jak jest z t± metod± mieszan±? Jak d³ugo masz po tym efekt? I mo¿esz mi dok³adnie napisaæ jak siê robi? Ja wiem, by³o o tym, ale ja siê pakujê....i nie mam czasu klikaæ w w±tku
A od¿ywka do tej metody mieszanej to najlepiej taka najbogatsza w keratynê i gêsta? Czy rzadka ma³o tre¶ciwa?
Tak, ja k³adê na mokre ogólnie w instrukcji jest, ¿eby dawaæ na mokre

Co do metody mieszanej, to musisz pytaæ dziewczyn o efekty, bo ja u¿ywa³am tylko raz i w sumie wolê tradycyjn± (bo jest mocniejsza), ale ja mam bardzo wymagaj±ce w³osy (bez keratyny jest prawie guma ) - dlatego te¿ zale¿y mi na produkcie z jak najwiêksz± ilo¶ci± keratyny, bo tylko taki u mnie daje radê

A od¿ywkê masz w zestawie do encanto, bo jest ona jednym z kroków zabiegu. Sama (50ml) kosztuje 17 z³, wiêc bardziej siê op³aca braæ zestaw, bo tam masz 3 rzeczy za 55.

Tu masz filmik naszej w±tkowej Królowej Metody Mieszanej :brzyda l:
https://www.youtube.com/watch?v=eX02ozkz4VU&hd=1
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 14:15   #4365
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dziêki, czyli do metody mieszanej muszê mieæ oryginaln± od¿ywkê. W sumie jak siê zdecydujê na ten smród to mo¿e zrobiê tradycyjn±, ¿eby przynajmniej siê dlugo trzyma³o....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 19:07   #4366
MissSha
Przyczajenie
 
Avatar MissSha
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Chcia³am siê podzieliæ moimi spostrze¿eniami odno¶nie Encanto.
Zaznaczam, ¿e nie czyta³am ca³ego w±tku, tylko pierwszy najwa¿niejszy

W³osy naturalne mam falowane, ale nie tak ³adnie falowane tylko tak, ¿e ka¿de pasmo uk³ada siê jak chce. Po umyciu i wysuszeniu suszark± wygl±dam jak lew (lub wied¼ma z tapirowanymi w³osami ). Naturalnie by³y bardzo ciemne, ale rok temu postanowi³am sobie rozja¶niæ- i tak oto mam blond miodowy na ³bie

Wiadomo - rozja¶nianie = wysuszenie i zniszczenie w jakim¶ tam stopniu. Efekt "liona" po wysuszeniu gwarantowany. Do tego zaczê³y mi wypadaæ w³osy (nie mówi±c ju¿ o ich wygl±dzie! Wygl±da³y jak pogniecione :/ sztywne... okropno¶æ!) Postanowi³am co¶ z tym zrobiæ, ale prostownicy nie chcia³am u¿ywaæ, bo nie chcia³am jeszcze bardziej niszczyæ w³osów. I tak trafi³am na Encanto!

Zamówi³am na allegro u beauty_sin. Paczka przysz³a b³yskawicznie, polecam!
Na w³osy za ramiona 75ml keratyny, 50 ml szamponu i 50 ml od¿ywki powinno wystarczyæ. Do tego maseczka, rêkawiczki i instrukcja obs³ugi
Zajê³o mi to d³uuugo, ¶mierdzia³o niesamowicie (oczy mi prawie wyp³ynê³y), ale czego nie robi siê dla urody?

Efekt? PROSTE I L¦NI¡CE W£OSY Wszyscy zauwa¿yli, wygl±da³y na zdrowe, nawet lekko siê rozja¶ni³y.

Zabieg wykona³am sobie sama i pewnie dlatego zosta³o mi wszystkich specyfików. Gdy tak ¶mierdzia³o to chcia³am jak najszybciej po³o¿yæ to na w³osy i pewnie dlatego niedok³adnie mi miejscami wysz³o. :/ Oczywi¶cie trzyma³am z czasomierzem w rêku tyle ile by³o zalecane w instrukcji i nie ominê³am ¿adnego punktu!

Zabieg robi³am 21 maja. Dzi¶ jest 13 czerwca i co? FALE! :/

Rozumiem, ¿e to wszystko zale¿y od rodzaju, d³ugo¶ci i stanu w³osów, ale kiedy mogê wg Was wykonaæ kolejny zabieg? Nieca³y miesi±c min±³...
__________________
pijê dro¿d¿e 12.09.13,
pijê skrzypokrzywê 12.09.13,
odchudzam siê,
zapuszczam w³osy.
piszê... http://womensbeautyplatform.blogspot.com

"When you stop doing things for fun you might as well be dead." - Hemingway
MissSha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 19:09   #4367
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ju¿ mo¿esz powtórzyæ.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 19:52   #4368
MissSha
Przyczajenie
 
Avatar MissSha
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ mo¿esz powtórzyæ.
na tak± odpowied¼ liczy³am
__________________
pijê dro¿d¿e 12.09.13,
pijê skrzypokrzywê 12.09.13,
odchudzam siê,
zapuszczam w³osy.
piszê... http://womensbeautyplatform.blogspot.com

"When you stop doing things for fun you might as well be dead." - Hemingway
MissSha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 21:44   #4369
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez MissSha Poka¿ wiadomo¶æ
na tak± odpowied¼ liczy³am
a jak stan w³osów? Wróci³ do poprzedniego, czy tylko zrobi³y siê fale?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 22:48   #4370
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ja k³adê na mokre ogólnie w instrukcji jest, ¿eby dawaæ na mokre

Co do metody mieszanej, to musisz pytaæ dziewczyn o efekty, bo ja u¿ywa³am tylko raz i w sumie wolê tradycyjn± (bo jest mocniejsza), ale ja mam bardzo wymagaj±ce w³osy (bez keratyny jest prawie guma ) - dlatego te¿ zale¿y mi na produkcie z jak najwiêksz± ilo¶ci± keratyny, bo tylko taki u mnie daje radê

A od¿ywkê masz w zestawie do encanto, bo jest ona jednym z kroków zabiegu. Sama (50ml) kosztuje 17 z³, wiêc bardziej siê op³aca braæ zestaw, bo tam masz 3 rzeczy za 55.

Tu masz filmik naszej w±tkowej Królowej Metody Mieszanej :brzyda l:
https://www.youtube.com/watch?v=eX02ozkz4VU&hd=1
Jeszcze raz dzieki za filmik ale..... jednak utwierdzi³ mnie w przekonaniu, ¿e ja siê do encanto nie nadajê i raczej nie zrobiê. Nawet przy tej metodzie mieszanej - czyli rozcieñczenie o po³owê, ³zy lec±, woda z nosa i gard³o .... Znaj±c siebie, ja bym po prostu tego nie dokoñczy³a.
Wracam wiêc do punktu wyj¶cia, czyli albo kerapro, albo znalaz³am taki produkt jak true keratin, na allegro jeszcze nie sprzedaj±, ale w polskich salonach juz to wykonuj±. http://keratinpolska.com/ na youtube s± filmiki i patrzcie co znalaz³am na ebay http://www.ebay.pl/itm/True-Keratin-...item232f27803b , z przesy³k± niecale 200 z³. za 900 ml? Albo ja co¶ ¼le czytam....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 22:52   #4371
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze raz dzieki za filmik ale..... jednak utwierdzi³ mnie w przekonaniu, ¿e ja siê do encanto nie nadajê i raczej nie zrobiê. Nawet przy tej metodzie mieszanej - czyli rozcieñczenie o po³owê, ³zy lec±, woda z nosa i gard³o .... Znaj±c siebie, ja bym po prostu tego nie dokoñczy³a.
Wracam wiêc do punktu wyj¶cia, czyli albo kerapro, albo znalaz³am taki produkt jak true keratin, na allegro jeszcze nie sprzedaj±, ale w polskich salonach juz to wykonuj±. http://keratinpolska.com/ na youtube s± filmiki i patrzcie co znalaz³am na ebay http://www.ebay.pl/itm/True-Keratin-...item232f27803b , z przesy³k± niecale 200 z³. za 900 ml? Albo ja co¶ ¼le czytam....
wychodzi na to ¿e dobrze czytasz
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 22:55   #4372
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
wychodzi na to ¿e dobrze czytasz
kurcze, du¿o dobrego o tym dzi¶ czyta³am .... ale to co¶ za tanio.... Na allegro sprzedaja od¿ywki i s± to bardzo drogie rzeczy....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 22:57   #4373
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, du¿o dobrego o tym dzi¶ czyta³am .... ale to co¶ za tanio.... Na allegro sprzedaja od¿ywki i s± to bardzo drogie rzeczy....
hmm to faktycznie wtedy dziwne i strach zamawiaæ a jeste¶ pewna ilo¶ci - bo ja tam nie widzê ¿adnej podanej pojemno¶ci ???
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 23:01   #4374
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm to faktycznie wtedy dziwne i strach zamawiaæ a jeste¶ pewna ilo¶ci - bo ja tam nie widzê ¿adnej podanej pojemno¶ci ???
No w³a¶nie nie wiem co to znaczy to 4 oz (jakie¶ uncje...?, dozy...) Na butelce jest 946 ml, ale w opisie nic nie ma oprócz tych 4 oz....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 23:07   #4375
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie nie wiem co to znaczy to 4 oz (jakie¶ uncje...?, dozy...) Na butelce jest 946 ml, ale w opisie nic nie ma oprócz tych 4 oz....
no w³a¶nie te¿ zwróci³am uwagê na to 4oz i cholera wie co to jest
mo¿e jutro pojawi± siê m±drzejsze i przet³umacz± to na polski
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 23:12   #4376
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie te¿ zwróci³am uwagê na to 4oz i cholera wie co to jest
mo¿e jutro pojawi± siê m±drzejsze i przet³umacz± to na polski
no zada³abym mu pytanie, ale to bez sensu, jutro wyje¿d¿am i 1,5 tygodnia nie bedzie mnie przy kompie, wiêc zadam pytanie a pó¼niej cisza by³aby z mojej strony.
Proszê siê wiêc nie rozpisywaæ, bo za du¿o bêdê mia³a zaleglo¶ci
A my Sylwka widzê, ¿e takie nocne marki jestesmy
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 23:17   #4377
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
no zada³abym mu pytanie, ale to bez sensu, jutro wyje¿d¿am i 1,5 tygodnia nie bedzie mnie przy kompie, wiêc zadam pytanie a pó¼niej cisza by³aby z mojej strony.
Proszê siê wiêc nie rozpisywaæ, bo za du¿o bêdê mia³a zaleglo¶ci
A my Sylwka widzê, ¿e takie nocne marki jestesmy
o ja tak - pó¼no chodzê spaæ
ja póki co przy kerapro zostajê no chyba ¿e znowu namówisz mnie na co¶ innego a ja wp³ywowa jestem na szczê¶cie nie bêdzie Ciê 1,5 tygodnia to nie bêdziesz kusiæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 23:25   #4378
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
o ja tak - pó¼no chodzê spaæ
ja póki co przy kerapro zostajê no chyba ¿e znowu namówisz mnie na co¶ innego a ja wp³ywowa jestem na szczê¶cie nie bêdzie Ciê 1,5 tygodnia to nie bêdziesz kusiæ
I ja chyba to kerapro zrobiê, mam przecie¿ na w³osach "domow± wersjê" kativy i nie jest ¼le. Wlosy proste, ca³y czas nie pusz±ce siê, objeto¶æ nadal zredukowana, przy moim olejku z YR i od¿ywkach keratynowych nadal s± ¶liskie.... (bez tego by³oby kiepsko). Ostatnio nawet nie suszy³am suszarka tylko wysch³y same i fajne s±, wiêc kurcze... kerapro MUSI byc dobre dla moich w³osów.... ale wiesz, bêdê nadal klikaæ i jak co¶ znajdê to Ciê bêdê kusiæ i kupimy na pó³ i bêdziemy mia³y najpiêknejsze wlosy na forum
A teraz idê malowaæ paznokcie, bo muszê byc piêkna na urlopie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-13, 23:29   #4379
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
I ja chyba to kerapro zrobiê, mam przecie¿ na w³osach "domow± wersjê" kativy i nie jest ¼le. Wlosy proste, ca³y czas nie pusz±ce siê, objeto¶æ nadal zredukowana, przy moim olejku z YR i od¿ywkach keratynowych nadal s± ¶liskie.... (bez tego by³oby kiepsko). Ostatnio nawet nie suszy³am suszarka tylko wysch³y same i fajne s±, wiêc kurcze... kerapro MUSI byc dobre dla moich w³osów.... ale wiesz, bêdê nadal klikaæ i jak co¶ znajdê to Ciê bêdê kusiæ i kupimy na pó³ i bêdziemy mia³y najpiêknejsze wlosy na forum
A teraz idê malowaæ paznokcie, bo muszê byc piêkna na urlopie
no w³a¶nie czu³am ¿e bêdziesz kusiæ
id¼ siê piêkniæ na ten urlop mi³ego wypoczynku
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-14, 06:33   #4380
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie nie wiem co to znaczy to 4 oz (jakie¶ uncje...?, dozy...) Na butelce jest 946 ml, ale w opisie nic nie ma oprócz tych 4 oz....
1 oz =30 ml

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

ja chyba poczytam jeszcze o Cocochoco.
Entanto jednak trochê mnie obawia na d³u¿sz± metê, bo skoro formaldehyd niekorzystnie dzia³a na paznokcie (w sensie mo¿e je niszczyæ i wysusza skórki mocno) to pewnie podobne dzia³anie ma na w³osy?

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

dobra ju¿ mi siê odwidzia³o Cocochoco... nie dam rady nie myæ ³ba 3dni
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.