Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-27, 12:43   #2641
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Widzisz mnie ty to dziwi. chcieliśmy iść rano w dniu ślubu tylko raz. Ale kazał nam dwa razy przed ślubem to ma
Ja idę 3 dni przed ślubem bo chcę przed świętami załatwić. Z resztą to będzie moja spowiedź po chyba 5 czy 6 latach także nie chcę jej robić na szybko między fryzjerem a makijażem.

kiss12550, moim zdaniem jeden i drugi bukiet był ładny, nie przejmuj się tak, nie musi być idealnie. Najważniejsze, że dobrze się bawiłaś no i jesteś już żonką Mam nadzieję, że nie znikniesz z wątku, bo w grudniu zostanę sama
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:48   #2642
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
My w tej kieszonce będziemy mieć kremową poszetkę, a kwiatka wepnę w klapę, ale na pewno nie w tę dziurkę przeznaczoną na to, bo jest cholernie wysoko i będzie to wyglądało do
U nas też jest strasznie wysoko, ale i tak chyba przypniemy tam gdzie kieszonka powinna być

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja idę 3 dni przed ślubem bo chcę przed świętami załatwić. Z resztą to będzie moja spowiedź po chyba 5 czy 6 latach także nie chcę jej robić na szybko między fryzjerem a makijażem.
Ja na 1 spowiedzi też byłam po 6/7 latach na 2 idę w piątek. Oboje idziemy
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:53   #2643
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
No właśnie my mamy strasznie wysoko, tak są te klapy skrojone, no ale trudno
Mój TŻ chyba też ma tak wysoko tę dziurkę ale my tam butonierki nie wkładamy bo to śmiesznie by wyglądało

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Pewnie tak być powinno.
Widzisz mnie ty to dziwi. chcieliśmy iść rano w dniu ślubu tylko raz. Ale kazał nam dwa razy przed ślubem to ma: )
Ja też mieszkam z TŻ ale mamy dwie spowiedzi, chyba dlatego, że ksiądz po prostu tego nie wiedział przy spisywaniu protokołu itd. Nie pytał nas o to
Jedną spowiedź już mamy, planujemy iść do drugiej dzisiaj bo nie damy rady ani jutro ani w piątek. Co myślicie ;-/? Ewentualnie jutro moglibyśmy iść, poprosilibyśmy księdza po próbie o spowiedź. W piątek nie mam kiedy bo mam akurat na 17 paznokcie, a spowiedź jest przed mszą na godzinę 18 ;-/, nie wiem czy wcześniej coś jest ale też mam sporo na głowie

Jeszcze tylko trzy dni!
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:57   #2644
ewelinka16169
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka16169
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dlaczego jak się wali to wszystko po kolei.....wczoraj pisałam o tacie ( dalej nie wiadomo co z nim tzn co to za guz ) dzisiaj się dowiedziałam, że mama naszego świadka- drużby wczoraj umarła...mam dość!
__________________
2014- się będzie działo....
ewelinka16169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:04   #2645
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Jedną spowiedź już mamy, planujemy iść do drugiej dzisiaj bo nie damy rady ani jutro ani w piątek. Co myślicie ;-/? Ewentualnie jutro moglibyśmy iść, poprosilibyśmy księdza po próbie o spowiedź. W piątek nie mam kiedy bo mam akurat na 17 paznokcie, a spowiedź jest przed mszą na godzinę 18 ;-/, nie wiem czy wcześniej coś jest ale też mam sporo na głowie
U mnie w mieście są stałe konfesjonały głównie przy zakonach, można iść o każdej porze np o 14. Zerknij tutaj zawsze też możesz umówić się z księdzem na inną godzinę, bez stania w kolejce - ja tak planuję zrobić.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2014-08-27 o 13:06
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:11   #2646
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
U mnie w mieście są stałe konfesjonały głównie przy zakonach, można iść o każdej porze np o 14. Zerknij tutaj zawsze też możesz umówić się z księdzem na inną godzinę, bez stania w kolejce - ja tak planuję zrobić.
Niestety nie ma mojej mieściny na liście, nawet większej obok też nie ma
No właśnie myśleliśmy żeby po próbie w kościele (jutro idziemy ze świadkami) poprosić księdza o spowiedź, to chyba dla niego nie jest problem?
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:13   #2647
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem zadowolona ze ślubu i wesela, mimo że planowaliśmy je tyle czasu wiele szczegółów było nie dopracowanych przez co oceniam nasze wesle 6/10. zazdroszczę Wam bo czytając Wasze relacje wiele wesel było prawie idealnych a nasze...szkoda bo nie będe chyba tego dnia wspominac jako najpiękniejszego dnia w życiu
Kiss, twój bukiet faktycznie wyglądał inaczej, ale równie ładnie!
jeśli tylko te rzeczy, które wymieniłaś, się nie udały... to nie było aż tak źle! wydaje mi się, że więcej niezadowolenia wynika z twojej głowy, niż z faktycznego stanu a jak goście odbierali imprezę?
postaraj się tak tego nie oceniać, bo już do końca życia zapamiętasz, że miałaś nieudane wesele. myśl o tych dobrych chwilach i pozytywnych aspektach, staraj się zapamiętać te najlepsze momenty
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 13:20   #2648
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
Dlaczego jak się wali to wszystko po kolei.....wczoraj pisałam o tacie ( dalej nie wiadomo co z nim tzn co to za guz ) dzisiaj się dowiedziałam, że mama naszego świadka- drużby wczoraj umarła...mam dość!
Współczuję

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma mojej mieściny na liście, nawet większej obok też nie ma
No właśnie myśleliśmy żeby po próbie w kościele (jutro idziemy ze świadkami) poprosić księdza o spowiedź, to chyba dla niego nie jest problem?
Jak masz możliwość to przedzwoń i zapytaj wcześniej, bo ksiądz może być umówiony z kimś i odmówi.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:25   #2649
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Kwiaty strasznie skoczyły w górę więc koszty nam się zwiekszaja eh
Kupiłam dziś figi na ślub pod suknie bo stanika Nie mam bo mam go w sukni więc w noc poślubna Jak zdejme suknię to będę w samych gatkach
Ja radze kupić jednak coś na zmianę na noc poślubną
Ja swoje gacie ślubne miałam na tyłku od 12:00 w sobotę i w życiu nie wyskoczyłabym w nich nad ranem przed tż. Zresztą ja np.:najpierw poszłam pod prysznic i potem przebrałam się w koszulkę, no nie wyobrażam sobie potem naciągać na tyłek z powrotem tych majtek

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Monia - właśnie my nie mamy butonierki w garniturze (dziurki) więc albo włożymy poszetkę do kieszonki, albo wpakujemy tam kwiatka zamiast poszetki.
Kwiatek wygląda w kieszonce tak jak w załączniku.
Myślę, że nie będzie źle bo my też chcemy pojedynczego białego mini gerberka z mojego bukietu.
Ale butonierka to nie żadna dziurka tylko kwiatek. Do niej żaden otwór nie jest potrzebny bo przypinasz ją na agrafkę do klapy marynarki.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:29   #2650
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Ale butonierka to nie żadna dziurka tylko kwiatek. Do niej żaden otwór nie jest potrzebny bo przypinasz ją na agrafkę do klapy marynarki.
Butonierka to tak naprawdę ten niewielki otwór w garniturze, dokładnie na klapie przyjęło się mówienie na kwiatka do garnituru właśnie butonierka chociaż butonierka to co innego
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:35   #2651
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Monia - butonierka to dziurka
Ale nie ważne i tak przypne kwiatka do klapy lub włożę w kieszonkę tak jak na zdjęciu które załączyłam wcześniej

Kiss - także uważam, że te co się "nie udało" tak na prawdę dla innych gości było niezauważalne i z biegiem czasu, lub po otrzymaniu zdjęć ztwierdzisz , że było pięknie i nie potrzebnie się przejmowałaś
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 13:41   #2652
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

mysza93 Żartujesz Albo gra jak wirtuoz, albo ma głos Bocelliego czy co. Za taką cenę to można wynająć skrzypaczkę i śpiewaczkę...

Le_lena U nas butonierka była niewielka, znalazła się tam, gdzie powinna być butonierka (bo dziurki nie było), wyglądało to bardzo fajnie.

tinyheart Super, że się udało Ach, marzyła mi się podobna sukienka, ale niestety - kiepsko w niej wyglądałam - zazdroszczę Ci trochę Myślę, że ten model będzie prezentował się równie pięknie przez cały czas (czyli nie jak wielka beza z początków lat 90) - dobrze, że będzie już u Ciebie na dobre

kiss Szkoda małej, mam nadzieję, że szybko doszła do siebie. Nie przejmuj się tymi niedociągnięciami, bywały gorsze rzeczy I z mojej perspektywy - nie ma idealnych wesel - u nas właśnie tak było - przejścia z właścicielką hotelu, gośćmi. Ale byliśmy tak bardzo na fali emocji po przysiędze, że to działo się poza nami. I o ile nic bym nie zmieniła w samej ceremonii, o tyle na weselu już tak Ale gościom już nic nie mówimy, nic nie zauważyli (no może poza piekielną właścicielką ). Bukiet faktycznie inny, ale widzę tam kwiaty, które mogły nie być dostępne, ale najważniejsze że kolorystyka gra. I najważniejsze - przed Wami jeszcze wiele pięknych dni

aniuska A umówienie się z księdzem na konkretną godzinę? W niektórych parafiach tak jest, że można się umówic na spowiedź i zapytać o coś.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-08-27 o 13:43
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:45   #2653
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

aniuska A umówienie się z księdzem na konkretną godzinę? W niektórych parafiach tak jest, że można się umówic na spowiedź i zapytać o coś.
Stwierdziliśmy, że pójdziemy jutro przed mszą jeśli po próbie nie będzie miał czasu
Dzisiaj jedziemy poszukać rac do tortu bo oczywiście zapomnieliśmy o tym
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 14:11   #2654
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Stwierdziliśmy, że pójdziemy jutro przed mszą jeśli po próbie nie będzie miał czasu
Dzisiaj jedziemy poszukać rac do tortu bo oczywiście zapomnieliśmy o tym
Szukajcie w cukierniach Nas przy zamawianiu tortu pytali czy chcemy race/figurki czy coś swojego itp.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 14:21   #2655
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
do dziś, tylko z kartą lifestyle
Oo, to podjadę, dzięki za info! Bo już mi sie kończy

Kiss, jak dla mnie to, co opisałaś to wcale nie było tak źle!
Szkoda, że Ty swoje wesele tak kiepsko odbierasz
A jak goście się bawili, co mówili?

bukiet moim zdaniem jest ładny! Inny niż miał być, ale wiadomo, dostępność kwiatków robi swoje.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 15:51   #2656
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
e

ewapucy Pięknie Ale masz cudną talię - sukienka jest niesamowicie delikatna i bardzo kobieca.
Właśnie dlatego ją kupiłam,uwielbiam delikatne sukienki a ta jest idealna.Doszyłam jeszcze srebrną ozdobę na pasku od gorsetu ,po weselu zobaczycie jak będę mieć zdjęcia A weź na zdjęciach wyglądam na 2razy taką niż na żywo Dziś odebrałam bolerko ,kupiłam biżuterię oraz bieliznę...
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 16:26   #2657
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
Dlaczego jak się wali to wszystko po kolei.....wczoraj pisałam o tacie ( dalej nie wiadomo co z nim tzn co to za guz ) dzisiaj się dowiedziałam, że mama naszego świadka- drużby wczoraj umarła...mam dość!
Przykro mi.






Wróciłam i mam za je biste paznokcie a rzesy jak firanki! Foto pazurkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1409153171943.jpg (63,5 KB, 139 załadowań)
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 16:33   #2658
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

I rzesy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1409153625340.jpg (80,4 KB, 138 załadowań)
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 16:51   #2659
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

ewelinka- Współczuje bardzo. Bardzo mi przykro

corn- Mnie się model wydaje ponadczasowy właśnie. A ja jestem taka typowa chłopczyca, rzadko chodzę w sukienkach czy spódnicach. Odkąd zobaczyłam modele Pronovias z piórami to na nie chorowałam i mimo, że Bengasi na mnie wyglądało fatalnie to ta leżała na prawdę fajnie. Teraz tylko trzymam kciuki, że ją jeszcze użyję.
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 17:36   #2660
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Koszmar !!!!!!
Pojechałam do manikiurzystki i malowała mi mega krzywo paznokcie do tego nie chciały się trzymać i ciągle odpadal lakier. Miała mi robić rzesy Ale już jej się czas skończył bo następna klientka i wyszłam w takich nie uzupełnionych. zaczęłam płakać że na 3dni przed ślubem nikt nie znajdzie terminu dla mnie i będę musiała robić sama i robiłam a rzesy przyklieilam na pasku żeby nie było widać różnicy. to tragedia
dobrze, że to tylko sen i w rzeczywistości wszystko się udało
Rzęsy super i paznokcie ładne pomyslowe te kropeczki

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie nadrabiam bom w robocie

ale uwaga, dzis 365 dni

ja oczywiście zapomniałam ale moja ukochana świadkowa (przyjaciółka od urodzenia) mi napisała dzis smsa, że za rok sie bawimy na naszym weselu ona jest mega przejęta tym slubem, już pytała o liste na panieński uwielbiam ją
gratuluję! teraz będzie leciało zobaczysz!
Ja miałam na suwaczku ślubnym dwie biedronki, które od roku zbliżały się do siebie, a dzisiaj na miesiąc przed ślubem już praktycznie siedzą na tym samym liściu

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
My w tej kieszonce będziemy mieć kremową poszetkę, a kwiatka wepnę w klapę, ale na pewno nie w tę dziurkę przeznaczoną na to, bo jest cholernie wysoko i będzie to wyglądało do
u nas też tak będzie
wydawało mi się kiedyś tam, że butonierka i poszetka to za dużo, ale dla Pana Młodego pasuje idealnie i elegancko

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Pysia- Gratulacje To już niedługo będziemy Twoją relacje czytać

corn- Model Barima , udało się już ustalić co i jak i w przeciągu miesiąca mam ją odebrać
piękna suknia

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko dziękuje Wam za wszystkie życzenia i brokuły o które prosiłam,dziękuję Wam za to że te ostatnie miesiące mogłam spędzić tu z Wami, dziękuje za wszystkie rady i opinie i za to że mogłam się teraz wyżalić jesteście kochane [COLOR="Silver"]
kochana mnie też się zdaje, że rzeczy, o których piszesz miały dla gości i dla przebiegu całego dnia małe znaczenie

Organista - najważniejsze, że grał
Miotła to tylko jakiś tam symbol, mniej ważny niż samo zbijanie kieliszków
Race na torcie - mi osobiście niezbyt się podobają, my nie mamy świadomie
Tuby pod kościołem - nie są niezbędne

Itd. najważniejsze, żebyście do końca świata byli razem szczęśliwi

A córa mam nadzieję już zdrowa!
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 17:42   #2661
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
Dlaczego jak się wali to wszystko po kolei.....wczoraj pisałam o tacie ( dalej nie wiadomo co z nim tzn co to za guz ) dzisiaj się dowiedziałam, że mama naszego świadka- drużby wczoraj umarła...mam dość!
O Boże, przykro mi

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
mysza93 Żartujesz Albo gra jak wirtuoz, albo ma głos Bocelliego czy co. Za taką cenę to można wynająć skrzypaczkę i śpiewaczkę...
Można U Tż w parafii życzy sobie 450zł kościelny, tyle samo organista

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Wróciłam i mam za je biste paznokcie a rzesy jak firanki! Foto pazurkow
Jakie słodkie te kropeczki Śliczne pazurki!
Rzęsy też mega! 1:1 czy jakoś inaczej robione?

Ja właśnie farbuje włosy
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 17:52   #2662
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Bardorja, współczuję początkowych przejść z manicurzystką i rzęsami! Widziałam na fotkach, że koniec końców wszystko wyszło dobrze, to najważniejsze!

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Ja też nie mam stanika, jak zdejmę kieckę to teoretycznie powinnam zostać w stringach i pończochach (pomimo mojej niechęci kupiłam białe, niech TŻ się jara - mi kojarzą się jedynie z jakimś pornolem, ale nic mi w sumie nie ubędzie jak raz takie paskudztwo założę ) - ale praktycznie to rozbiorę się do zera i na 99% pójdę spać Za dobrze siebie znam.
Ja też bezstanikowa Pewnie u nas będzie rozbieranie, wspólny prysznic i a następnie spanie Dlatego chciałabym mieć chociaż ładną piżamkę (zamówiłam sobie jako prezent na "panieński") bo mam same porozciągane i stare
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Anesthesia Ja też uwielbiam sesje miejskie, tylko właśnie ze skupieniem uwagi na młodych, a nie elementach rozpraszających. A ile sesji nie oglądałam, to jakoś fotografowie potrafili zaplanować je tak, żeby liczbę gapiów zredukować do minimum. Ale w tamtym opisywanym przypadku - niestety nie A pomysł na sesję wieczorną, nocną jest świetny.

A propos obciachów - we Wrocku też natknęliśmy się na plener slubny. W kadry załapała się kamienica z Cocomo i promotorki z parasolkami
To wszystko jasne Cieszę się, że widzisz też dobre strony sesji miejskich, bo już się bałam, że pcham się w kicz czy coś
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Kiss, twój bukiet faktycznie wyglądał inaczej, ale równie ładnie!
jeśli tylko te rzeczy, które wymieniłaś, się nie udały... to nie było aż tak źle! wydaje mi się, że więcej niezadowolenia wynika z twojej głowy, niż z faktycznego stanu a jak goście odbierali imprezę?
postaraj się tak tego nie oceniać, bo już do końca życia zapamiętasz, że miałaś nieudane wesele. myśl o tych dobrych chwilach i pozytywnych aspektach, staraj się zapamiętać te najlepsze momenty
Nic dodać, nic ująć! Kiss, Say napisała wszystko to dokładnie co ja myślę. Bukiet był inny, ale równie ładny, a rzeczy które nie wyszły tak naprawdę najpewniej zauważyłaś tylko Ty... myśl o pozytywach, w końcu to był Twój dzień i powinnaś go wspominać pozytywnie!

Ja dzisiaj porozmawiałam z siostrą o ślubie i świadkowaniu... i powiedziała, że pierwsza noc po ślubie będzie trochę jak noc wigilijna, taka magiczna Może głupie porównanie, ale dla nas Wigilia zawsze miała taką magię i rodzinność w sobie i chciałabym podobne emocje odczuwać po weselu Ale wyżaliłam się jej że się boję, że będę miała mega dołka po i ona powiedziała, że to rozumie, bo nawet po weselu swojej przyjaciółki jako gość czuła taką mega pustkę... ech

No i jestem po próbnym makijażu Emocje mam mocno mieszane, ale pozytywne Tzn. pomalowała mnie baaardzo podobnie jak ja się niemal na codzień maluję. Te same kolory, tylko trochę inny kształt cieniowania. Plus bardzo mi się podoba to, jak mi policzki i całą twarz zrobiła. Żałuję, że nie było aż takiego efektu "wow" jak przy fryzurze, ale z drugiej strony maluję się już sporo lat, na codzień dość wyraźnie i po prostu ciężko wymyślić coś "ekstra", a nie ma się też co tapetować na siłę Fotki w klubie, czekam na Wasze opinie!

Przyszła też bibuła, od jutra zaczynam produkcję pomponów

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-08-27 o 17:56
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 18:04   #2663
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość

Jakie słodkie te kropeczki Śliczne pazurki!
Rzęsy też mega! 1:1 czy jakoś inaczej robione?

Ja właśnie farbuje włosy
dzięki, kropeczki pod styl sukni. tez jest w kropeczki
rzęsy 1:1

jaki kolor na włosach bedzie?
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 18:45   #2664
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
dzięki, kropeczki pod styl sukni. tez jest w kropeczki
rzęsy 1:1

jaki kolor na włosach bedzie?
Wiem, wiem

Jasny blond, testowany na początek sierpnia, dziś tylko odświeżenie i odrosty pokrywane
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 18:56   #2665
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem

Jasny blond, testowany na początek sierpnia, dziś tylko odświeżenie i odrosty pokrywane
No to pięknie. Ją też kiedyś byłam jasna blondynka
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:01   #2666
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj porozmawiałam z siostrą o ślubie i świadkowaniu... i powiedziała, że pierwsza noc po ślubie będzie trochę jak noc wigilijna, taka magiczna Może głupie porównanie, ale dla nas Wigilia zawsze miała taką magię i rodzinność w sobie i chciałabym podobne emocje odczuwać po weselu Ale wyżaliłam się jej że się boję, że będę miała mega dołka po i ona powiedziała, że to rozumie, bo nawet po weselu swojej przyjaciółki jako gość czuła taką mega pustkę... ech
To dobry termin sobie wybrałam na ślub, tyle magicznych nocy obok siebie

Muszę się pochwalić, że mamy już wstępnie wybranego fotografa, to ten co jakiś czas temu wrzucałam link i wam się podobał. Tż pokręcił nosem na cenę i zaakceptował
Zostało jeszcze załatwić salę, bo nadal szukam. Mam jedną na oku ale muszę wybrać się z tż na oglądanie i umówić na spróbowanie dań.
Zaproszenia mam kupione już dawno temu. Mierzyłam wczoraj suknię z moją świadkową, rozkminiałyśmy jak podpiąć tren i nadal nie wiemy za dużo tych sznurków

bardorja, fajne paznokcie, rzęsy efektowne , ale dla mnie już ich za dużo.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:05   #2667
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To dobry termin sobie wybrałam na ślub, tyle magicznych nocy obok siebie

Muszę się pochwalić, że mamy już wstępnie wybranego fotografa, to ten co jakiś czas temu wrzucałam link i wam się podobał. Tż pokręcił nosem na cenę i zaakceptował
Zostało jeszcze załatwić salę, bo nadal szukam. Mam jedną na oku ale muszę wybrać się z tż na oglądanie i umówić na spróbowanie dań.
Zaproszenia mam kupione już dawno temu. Mierzyłam wczoraj suknię z moją świadkową, rozkminiałyśmy jak podpiąć tren i nadal nie wiemy za dużo tych sznurków

bardorja, fajne paznokcie, rzęsy efektowne , ale dla mnie już ich za dużo.
Ale to moich jest tyle 1:1 metoda polega na tym że do każdej twojej naturalnej doczepiana jest jedna jedwabna.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:10   #2668
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Ale to moich jest tyle 1:1 metoda polega na tym że do każdej twojej naturalnej doczepiana jest jedna jedwabna.
To pozazdrościć. Ja po prostu nie lubię sztucznych rzęs, stąd taki odbiór.

Jakie zabiegi robiłyście na twarz przed ślubem? Chciałabym dobrze wyglądać na zdjęciach, ale kompletnie nie wiem czego szukać.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2014-08-27 o 19:12
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:17   #2669
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To pozazdrościć. Ja po prostu nie lubię sztucznych rzęs, stąd taki odbiór.

Jakie zabiegi robiłyście na twarz przed ślubem? Chciałabym dobrze wyglądać na zdjęciach, ale kompletnie nie wiem czego szukać.
ja robilam peeling kawitacyjny 2razy przed
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:32   #2670
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
No to pięknie. Ją też kiedyś byłam jasna blondynka
Ja byłam i czarna i ruda i platynowy blond
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.