Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 17:16   #2131
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić informacją o nim. Nie wrzucam już linka bo tępa łycha nie wiedziałam że nie można tego robić i dostałam ostrzeżenie.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia.
Pozdrawiam


Ilona LuLu

Edytowane przez ilciadzaga
Czas edycji: 2015-01-13 o 18:21
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:20   #2132
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość



Ilona LuLu

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:30
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:21   #2133
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość



Ilona LuLu
Szkoda, że taki nick. Już jedna Lulu jest.
__________________


Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:30
WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:21   #2134
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość


Ilona LuLu
Do czego to doszło, żeby osoby same wklejały się tutaj z nadzieją na hejt-popularność.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:30
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:22   #2135
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
"jak zrobić cykorię" - cokolwiek to znaczy...
https://www.youtube.com/watch?v=3F-7n4CDRZQ
O noł, tylko nie frykas
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:23   #2136
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Offtop:

Dziewczyny co myślicie o używaniu kremów przeciwzmarszczkowych na buziach, które tego nie potrzebują zgodnie z zasadą "lepiej zapobiegać niż potem leczyć"? Obejrzałam poprzedni film Maxi odnośnie ulubieńców pielęgnacyjnych. Pokazuje tam krem "45+", a sama ma chyba coś około 30lat (wiem wiem metryka nie ma znaczenia), ale jej cera też dobrze wygląda.

Czy faktycznie takie działanie jest kosmetycznie uzasadnione i nie zrobi się sobie krzywdy??

Jak coś to mnie odeślijcie do jakiegoś wątku, który pomoże mi w dylematach.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:28   #2137
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość


Ilona LuLu
Jeszcze tylko "Lowit, lowit" i będzie druga RGP.
Może jakaś inspiracja Dodą?

Co masz na prawej brwi w filmiku o ulubieńcach?

Mów bardziej płynnie jeśli mogłabyć się skupić.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:31
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 17:30   #2138
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość


Ilona LuLu
Wybacz niewybredny komplement, ale masz bardzo ładny nos Mój osobisty ideał.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko "Lowit, lowit" i będzie druga RGP.
Może jakaś inspiracja Dodą?

Co masz na prawej brwi w filmiku o ulubieńcach?

Mów bardziej płynnie jeśli mogłabyć się skupić.
Przeciez to jakis pieprzyk, albo inne znamie i ma go na kazdym filmiku.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:31
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:30   #2139
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
O noł, tylko nie frykas
Frykas zawsze przywali taki tytuł, że nie ma opcji, żeby jej nie znaleźć - jeszcze mi tylko brakuje po angielsku
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:33   #2140
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Offtop:

Dziewczyny co myślicie o używaniu kremów przeciwzmarszczkowych na buziach, które tego nie potrzebują zgodnie z zasadą "lepiej zapobiegać niż potem leczyć"? Obejrzałam poprzedni film Maxi odnośnie ulubieńców pielęgnacyjnych. Pokazuje tam krem "45+", a sama ma chyba coś około 30lat (wiem wiem metryka nie ma znaczenia), ale jej cera też dobrze wygląda.

Czy faktycznie takie działanie jest kosmetycznie uzasadnione i nie zrobi się sobie krzywdy??

Jak coś to mnie odeślijcie do jakiegoś wątku, który pomoże mi w dylematach.
Nie zrobi. Zresztą dla mnie jakoś krem PRZECIWzmarszczkowy dla kobiet po 45 roku życia to oksymoron

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Nie uwazam, zeby bylo to niechlujne i napisalam mnostwo wiadomosci czy to smsow, czy postow i jakos zawsze nie bylo problemu ze zrozumieniem I dla mnie duza litera moze byc alternatywa kropki, nowej mysli, nowego zdania I czasami duzo ciekawsza, bardziej wyrazista i konkretna I mnie pospolita niz zwykla kropka I alternatywa, moj swoisty sposob pisania, nie musi byc czyms gorszym
Alternatywnym można być w sztuce a nie w kwestii interpunkcji, z jakiegoś powodu te zasady zostały ustalone. Duża litera zamiast kropki bardziej wyrazista? Nie sądzę.

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

A kiedyś za obrazek z angielskim słowem na F (chyba), wcześniej za napisanie "k" z kropeczkami i słowa "biacz". Do tej pory nie wiem, które było gorszym wulgaryzmem. Gruba kartoteka.

Uhuhu, recydywa!


Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


A tak to wygląda, bo często po dodaniu czegoś nowego na bloga przychodzisz na wątek i odpowiadasz na randomowe offtopowe posty. Nawet nie wielocytując, tylko co kilka minut jeden.
Ponieważ w innych sytuacjach się raczej nie wypowiadasz to wygląda to jakbyś chciała, żeby reklama w podpisie (chyba moderacja Ci ją już usuwała, prawda? ) pojawiła się kilkukrotnie.
Jeśli tak nie jest to przepraszam, ale tak to wygląda.
Że Ty w ogóle zwracasz uwagę na takie rzeczy
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:35   #2141
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Napisalam odp, ale niestety tel mi padl Tworzyc po raz 2gi tej "radosnej tworczosci" mi sie nie chce Wiec tak tylko skrotowo napisze Lubie konstruktywna krytyke, ale krytyka zacytowanych ponizej osob (1 i 3ciej osoby) niestety kolo kobstruktywnosci nawet nie stala I chcialam sie podzielic czyms ciekawym (bo nawet srodowisko skoncentrowane wokol mainstreamu moze zainteresowac sie czyms ciekawszym, duzo bardziej godnym uwagi Ale jak ktos sie czepia dla mnie nieistotnej otoczki to jego problem Ja wole zycie realne, pelne atrakcji, a jak ktos sie angazuje tak bardzo w zycie wirtualne, to coz ... Wg psychologow probuje sobie cos zrekompensowac, co oczywiscie nie musi byc regula I nie pojawilam sie tu ni z gruszki ni z pietruszki Od wielu lat udzielam sie na forach perfumeryjnych i to moja pasja od ladnych paru lat t
Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Skarbie polecam Ci zajrzenie do regulaminu tego forum i zorientowaniu się co piszą o interpunkcji, ortografi itd. Nie tłumacz sie jak piszesz, bo nie o tym jest ten wątek. A jeśli już to proszę na szaro pisać. Nikt nie ma zamiaru czytac twoich wywodów nad przecinkiem czy kropką przez pół strony.
Polecam Ci dystans i zajmowanie sie istotnymi sprawami Bo szkoda czasu na wkladanie kija w mrowisko Lepiej czas poswiec chlopakowi, mezowi, rodzinie, kolezankom etc
I polecam przeczytanie tytuly watku EOT
I nie chcesz, nie czytaj! I nie mow za wszystkich - chyba, ze wszystkie tu osoby uwazasz za Tobie bezwolne Ałć






Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Średnio to miłe.
nwm jbmnt (łup łup) w sumie I wgl



Zle mnie zrozumialas Nie chodzilo mi "Twoja glupote" - a o "glupote" (brak interpunkcji) jako podstawe niezaznajamiania sie z czyms ...


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A cóż mnie Twoje oceny z polskiego obchodzą, skoro masz wywalone na to, czego się nauczyłaś? Próbujesz być oryginalna, ok, ale nie oczekuj, że druga strona z zachwytem będzie podchodzić do I pojawiającego się ni w pięć ni w dziewięć pośrodku zdania. Rozumiem co piszesz, ale czytanie takich wypocin jest irytujące i nie sprawia żadnej frajdy.
Twojej wypowiedzi to nawet mi szkoda komentowac - dla mnie bardziej razace sa kolokwializmy typy "wywalone" niz brak przecinkow czy kropek zastapiony ciekawsza alternatywa wielkich liter

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 17:36   #2142
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Nie zrobi. Zresztą dla mnie jakoś krem PRZECIWzmarszczkowy dla kobiet po 45 roku życia to oksymoron

Też tak uważam.



Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Że Ty w ogóle zwracasz uwagę na takie rzeczy
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:37   #2143
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Smile Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość


Ilona LuLu
Hej Ilona
Właśnie oglądam Twoich ulubieńców
W 5 minucie mówisz o olejku z Bielendy - to także mój ulubieniec - jest wspaniały, buzia jest po nim jędrna, mięciutka - no cudo. Ale czy Twój też tak śmierdzi? bo nie wymieniłaś w jego wadach zapachu, a jak dla mnie jest okropny i tak się zastanawiam czy z moim jest coś nie tak

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:31
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:37   #2144
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;49740978]Przeciez nie napisalam, ze chce na insta ogladac zdjecia zrobione lustrzanka, skad to zdziwienie? Chce oglądać pierdoły, mnóstwo pierdół! Serio Rzecz w tym, że wolę naprawdę zdjęcia pierdół, typu zdjęcie pizzy, niż nogi na białych kafelkach z instagramowym filtrem i hashtagi #beauty #alternative #polishgirl #polishbeauty itp.


Tak samo uważam. Nie chciałam nigdy nic pisać na ten temat, żeby nie zostać objechana, bo w sumie można uznać, że nadinterpretuję, ale dla mnie takie zycie od zakupów do zakupów, majkele i pierdyliard lakierów Essie oraz non stop vlogi z wypadów na zakupy (bo przecież dublin to wieś, nie ma tam nic ciekawego do pokazania), to jakieś takie puste? życie. Sama nie wiem jak mam to określić :P Takie po prostu, jakby sensem życia było tylko wydawanie forsy na jakieś dobra materialne :P Tak wiem, każdy wydaje pieniądze na co chce, nie powinnam nikomu zaglądać do portfela. Piszę tylko, jak ja to odbieram.[/QUOTE]

Ja też jestem daleka od rozliczania jej, to jej sprawa na co wydaje pieniądze, natomiast kanał to zero treści, nie ma na nim nic co mogłabym wynieść albo czegoś co mogłoby zaciekawić, dlatego dziwi mnie taka ilość widzów.
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:37   #2145
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
hue hue hue zmieniam imaż na rozważny i romantyczny


Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Offtop:

Dziewczyny co myślicie o używaniu kremów przeciwzmarszczkowych na buziach, które tego nie potrzebują zgodnie z zasadą "lepiej zapobiegać niż potem leczyć"? Obejrzałam poprzedni film Maxi odnośnie ulubieńców pielęgnacyjnych. Pokazuje tam krem "45+", a sama ma chyba coś około 30lat (wiem wiem metryka nie ma znaczenia), ale jej cera też dobrze wygląda.

Czy faktycznie takie działanie jest kosmetycznie uzasadnione i nie zrobi się sobie krzywdy??

Jak coś to mnie odeślijcie do jakiegoś wątku, który pomoże mi w dylematach.
Wiesz, producent może napisać wszystko, ja uważam, że trzeba przeczytać ze zrozumieniem skład i ocenić, czy składniki są za silne jak na nasz wiek/skórę. Jest sporo kremów, które tak naprawdę nic odmładzającego i przeciwzmarszczkowego w sobie nie mają,mimo nazwy, tylko są napakowane silikonami i innymi substancjami, które mają wygładzić, masło shea, jakieś olejki i tyle.
Sama używam kremu Alterry, tego różowego, dla skóry dojrzałej.
Maxi ma podobno bardzo suchą skórę i chyba lekko atopową - kiedyś wspominała o tym w filmiku, że ma to stwierdzone.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:40   #2146
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI


siemie lniane - włosy
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:41   #2147
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Napisalam odp, ale niestety tel mi padl Tworzyc po raz 2gi tej "radosnej tworczosci" mi sie nie chce Wiec tak tylko skrotowo napisze Lubie konstruktywna krytyke, ale krytyka zacytowanych ponizej osob (1 i 3ciej osoby) niestety kolo kobstruktywnosci nawet nie stala I chcialam sie podzielic czyms ciekawym (bo nawet srodowisko skoncentrowane wokol mainstreamu moze zainteresowac sie czyms ciekawszym, duzo bardziej godnym uwagi Ale jak ktos sie czepia dla mnie nieistotnej otoczki to jego problem
.
Czy ta wypowiedź
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1938
też "obok konstruktywności nawet nie stała"?

Skoro wymienione przeze mnie powyżej rzeczy są "nic nie znaczącą otoczką" to jest ważne w takim filmie? Że masz dużo perfum - brawo?



Cytat:
brak przecinkow czy kropek zastapiony ciekawsza alternatywa wielkich liter
Co za perełka!

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2015-01-13 o 17:42
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:43   #2148
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość

Twojej wypowiedzi to nawet mi szkoda komentowac - dla mnie bardziej razace sa kolokwializmy typy "wywalone" niz brak przecinkow czy kropek zastapiony ciekawsza alternatywa wielkich liter

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

szkoda, że już nie studiuję, bo moje wykładowczynie z gramatyki opisowej i z kultury języka padłyby ze śmiechu chyba, jakbym im to przekazała. Może taka informacja doprowadziłaby na przykład do przełożenia kolosów, ze względu na niemożność kontrolowania przez nie sytuacji, spowodowaną atakami śmiechu - szkoda, że szansa nie zostanie wykorzystana

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-01-13 o 17:44
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:43   #2149
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Twojej wypowiedzi to nawet mi szkoda komentowac - dla mnie bardziej razace sa kolokwializmy typy "wywalone" niz brak przecinkow czy kropek zastapiony ciekawsza alternatywa wielkich liter
Inne słowo na w pasowało mi bardziej, ale nie chcę dostać od Elvie punktów w prezencie, więc postawiłam na "wywalone".

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość


Ilona LuLu
wydajesz się być sympatyczną dziewczyną. Jak na pierwszy raz to bardzo fajnie wyszło widzę moimi hejterskimi oczami potencjał

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:31
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 17:49   #2150
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Napisalam odp, ale niestety tel mi padl Tworzyc po raz 2gi tej "radosnej tworczosci" mi sie nie chce Wiec tak tylko skrotowo napisze Lubie konstruktywna krytyke, ale krytyka zacytowanych ponizej osob (1 i 3ciej osoby) niestety kolo kobstruktywnosci nawet nie stala I chcialam sie podzielic czyms ciekawym (bo nawet srodowisko skoncentrowane wokol mainstreamu moze zainteresowac sie czyms ciekawszym, duzo bardziej godnym uwagi Ale jak ktos sie czepia dla mnie nieistotnej otoczki to jego problem Ja wole zycie realne, pelne atrakcji, a jak ktos sie angazuje tak bardzo w zycie wirtualne, to coz ... Wg psychologow probuje sobie cos zrekompensowac, co oczywiscie nie musi byc regula I nie pojawilam sie tu ni z gruszki ni z pietruszki Od wielu lat udzielam sie na forach perfumeryjnych i to moja pasja od ladnych paru lat t
Polecam Ci dystans i zajmowanie sie istotnymi sprawami Bo szkoda czasu na wkladanie kija w mrowisko Lepiej czas poswiec chlopakowi, mezowi, rodzinie, kolezankom etc
I polecam przeczytanie tytuly watku EOT
I nie chcesz, nie czytaj! I nie mow za wszystkich - chyba, ze wszystkie tu osoby uwazasz za Tobie bezwolne Ałć
Naprawde ludzie mają róźne pasje, a dzielenie sie twoja pasja w taki sposób jest irytujące.

Konstruktywna krytyka to nie jest według ciebie zwrócenie uwagi na błędy w pisowni?
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:51   #2151
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Melevis mówisz w filmiku o siemieniu tylko o ziarenkach. Ja mam zmielone te ziarenka, ale słyszałam, że siemię jest baaardzo kaloryczne?
wiec chudnie się czy się nie chudnie ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:52   #2152
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Poziomka, zluzuj majty, szypułka Ci z głowy nie spadnie, gdy po prostu posłuchasz sugestii i rad POTENCJALNYCH widzów. Nie wróżę Ci kariery z takim podejściem i humorami.
Właśnie przez takie rozkapryszone poziomki, ten wątek jest złą sławą owiany, bo ktoś pisze normalnie i bezinteresownie próbuje pomóc początkującemu, a w odwecie - foch, pretensje, obraza i gównoburza przez 8 stron wątku

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2015-01-13 o 19:42 Powód: usunięte zdjęcie z wulgaryzmem
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:52   #2153
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Gabi - dzięki Tobie spędziłam bardzo miły poranek - oglądałam Twojego vloga podczas porannego szpachlowania i co chwilę zerkałam i się uśmiechałam do Ciebie - muszę przyznać, że jesteś bardzo zorganizowana i podziwiam Cię za to - jakbym miała oddać pracę 20, to bym czekała do ostatniego dnia
PS muszę obczaić ten płyn do płukania - do tej pory kupowałam na rynku niemiecki turkusowy Lenor Febreze Scent i pachniał długo, baardzo świeżo i przepięknie.
Przestań Moje zorganizowanie jest wprost proporcjonalne do tego jak bardzo pod tyłkiem mi się pali - złożyłam dzisiaj pracę - klamka zapadła, pozostaje czekać na jaką ocenę napisałam

jajajamajka tęsknię za starym avkiem

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Offtop:

Dziewczyny co myślicie o używaniu kremów przeciwzmarszczkowych na buziach, które tego nie potrzebują zgodnie z zasadą "lepiej zapobiegać niż potem leczyć"? Obejrzałam poprzedni film Maxi odnośnie ulubieńców pielęgnacyjnych. Pokazuje tam krem "45+", a sama ma chyba coś około 30lat (wiem wiem metryka nie ma znaczenia), ale jej cera też dobrze wygląda.

Czy faktycznie takie działanie jest kosmetycznie uzasadnione i nie zrobi się sobie krzywdy??

Jak coś to mnie odeślijcie do jakiegoś wątku, który pomoże mi w dylematach.
Jeżeli mogę - pytałam się koleżanki obeznanej w temacie i powiedziała mi, że mogę używać teraz nawet 50+, ale jak będę miała te 50 lat to takie kremy nie będą działały na moją skórę Wychodzi na to, że lepiej nie używać takich kremów, bo jak kiedyś dożyję osiemdziesiątki to kremu 100+ nie znajdę
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość


Ilona LuLu
Posłucham w wolnej chwili

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:32
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:56   #2154
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Inne słowo na w pasowało mi bardziej, ale nie chcę dostać od Elvie punktów w prezencie, więc postawiłam na "wywalone".
Trochę się dziwię pozzzziomkowej za taki naskok.
Powinna być raczej wdzięczna, szczególnie jajajamajce, że poświęciła tyle czasu, aby jej doradzić i zrobiła to w bardzo kulturalny sposób, a znając jajajamajkę, miała dobre chęci.
Inne użytkowniczki forum - także kulturalnie, napisały o zasadach interpunkcji.
To się dowiedziały, że są głupie.
I że pozzziomkowa woli życie w realu, a nie jakieś fora, gdzie siedzą laski, które chcą sobie coś zrekompensować. Jednakże nie przeszkadza jej to w udzielaniu się na forach od wielu lat.


Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-01-13 o 17:58
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:00   #2155
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...57&oe=552B8874 do czego służy pędzel leżący na opakowaniu?
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:02   #2156
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...57&oe=552B8874 do czego służy pędzel leżący na opakowaniu?
do konturowania (chyba)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:03   #2157
Hyourinmaru
Raczkowanie
 
Avatar Hyourinmaru
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wtajcie
Wiem że tak wpierniczam się ni z gruchy ni z pietruchy ale założyłam kanał urodowy na youtube i postanowiłam się tutaj podzielić linkiem do niego.
Może ktoś będzie miał ochotę wysłuchać mojego biadolenia o kosmetykach a może nawet komuś moje biadolenie się spodoba i do czegoś przyda. W każdym bądź razie zachęcam do sprawdzenia oraz subskrypcji.
Pozdrawiam
PS. Dopiero raczkuję w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość



Ilona LuLu


Bardzo przyjemnie się Cię ogląda, ale proszę Cię nie ciumkaj
Nie robisz tego nagminnie, ale mam na to uczulenie.



PS: Witam, się z resztą poczytuje was regularnie, ale jeszcze nigdy nie odważyłam się nic napisać

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:32
Hyourinmaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:04   #2158
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Trochę się dziwię pozzzziomkowej za taki naskok.
Powinna być raczej wdzięczna, szczególnie jajajamajce, że poświęciła tyle czasu, aby jej doradzić i zrobiła to w bardzo kulturalny sposób, a znając jajajamajkę, miała dobre chęci.
Inne użytkowniczki forum - także kulturalnie, napisały o zasadach interpunkcji.
To się dowiedziały, że są głupie.
I że pozzziomkowa woli życie w realu, a nie jakieś fora, gdzie siedzą laski, które chcą sobie coś zrekompensować. Jednakże nie przeszkadza jej to w udzielaniu się na forach od wielu lat.



---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Hyourinmaru Pokaż wiadomość
PS: Witam, się z resztą poczytuje was regularnie, ale jeszcze nigdy nie odważyłam się nic napisać


I jak się czujesz po pierwszym razie? Bolało?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:06   #2159
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------




I jak się czujesz po pierwszym razie? Bolało?
ojaaa, wygląda jak mój były

pierwszy ciumkający post
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:10   #2160
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...57&oe=552B8874 do czego służy pędzel leżący na opakowaniu?
to chyba pędzel stożkowy do podkładu
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 13:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.