Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-23, 17:42   #1
marudzia
Raczkowanie
 
Avatar marudzia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 308

Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..


słyszał ktoś o Summer Paty Camp? to obozy studenckie, organizowane są wyjazdy do Chorwacji, Włoch lub Hiszpanii.
mi szczególnie spodobała się oferta : Espana Party Camp.
był ktoś? może ktoś podzieli się wrażeniami, spostrzeżeniami?
znalazłam dzisiaj taką ofertę i chciałabym jechać..
zastanawiałam się na zasadzie to wszystko jest organizowane, bo albo niedokładnie czytałam albo nic nie wspomniano.
wspomniano o wspólnych wypadach na plażę czy imprezę, ale obozy studenckie charakteryzują się głównie brakiem konkretniejszego dozoru.. ponoć zazwyczaj był tam gdzieś tylko jakiś koordynator do którego można się było zwrócić w razie problemu.
mógłby mi ktoś coś wyjaśnić bliżej w sprawie tego wyjazdu?
a może ktoś się wybiera na Espana Party Camp 2012?

__________________
grunt to unikać nadinterpretacji.
nadinterpretacja to zło.
marudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:18   #2
marudzia
Raczkowanie
 
Avatar marudzia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 308
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

up.
__________________
grunt to unikać nadinterpretacji.
nadinterpretacja to zło.
marudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:22   #3
mariolkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

Witam W zeszłym roku brałam udział w obozie, który miał miejsce w Hiszpanii i bardzo gorąco go polecam. To faktycznie była jedna wielka wspaniała impreza. Większość czasu spędzaliśmy na zabawie na plaży, a wieczorami w klubach w wakacyjnym kurorcie Lloret de Mar. Odbywały się tam również inne aktrakcje m.in. turnieje sportowe, czy wycieczki fakultatywne. Mogliśmy wybrać się do Barcelony, zwiedzić stadion Camp Nou, a także przepłynąć się imprezowym statkiem do Tossa de Mar. Polecam gorąco! To bardzo dobra oferta wakacyjna
mariolkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 11:50   #4
blondyneczka135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

hey
ja byłam na majówce w Chorwacji i jestem zachwycona!!! we wrześniu planuje zarówno Hiszpanie jak i Włochy ponieważ nie wyobrażam sobie innych wakacji niż z Party Camp. Owszem jest koordynator autokaru ale on odpowiada jedynie za bezpiczną podróż i kwestie wycieczek fakultatywnych na wakacjach z Party Camp nikt Was nie kontroluje. A co do pozostałych informacji czekam na pytania i z przyjemnością odpowiem pozdrawiam
blondyneczka135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 12:25   #5
catherine02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

Witam wszystkie Panie w tamtym roku byłam na wyjezdzie z Summer Party Camp, to były moje najwspanialsze wakacje jak do tej pory . W poprzednim roku co prawda nasza paczka sie podzieliła i połowa pojechała do Chowracji, połowa do Hiszpanii, ale było naprawde super. Moim zdaniem to nawet nie stanowi problemu, by wybrać się tam samemu, bez swoich przyjaciół czy znajomych. Naprawde ludzie są tak przyjaźni, odrazu łapią z Tobą kontakt, więc samotność nie będzie Wam napewno doskwierać. W tym roku znowu tam jadę więc dozobaczenia wszystkim !
catherine02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 00:25   #6
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

Dobra, dobra wszystkie polecacie majac napisany 1 post ..
Cos mi tu smierdzi, albo mi psycha siada
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:01   #7
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 79
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

no niestety ale sami robią sobie wszędzie reklamy..-.- też zastanawiałam się nad tym obozem, konkretnie włochy ale przeczytałam o nich złą opinie a te dobre piszą sobie sami więc nie wiem..gdyby mieli tak świetne wyjazdy jak opisują to czemu tak usilnie próbowali by się wybielić na różnych forach..
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 21:55   #8
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

na fejsbuku mozecie znalezc osoby ktore z nimi byly i do nich napisac.. widzialam zdjecia jednej dziewczyny i na pierwszy rzut oka bylo widac ze bylo za☠☠☠iscie
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 22:01   #9
miriel1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

Ja z nimi byłam w Chorwacji w zeszłym roku i daleko mi było do takich zachwytów
miriel1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:54   #10
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

napisz cos wiecej
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 17:54   #11
miriel1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

A co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Ja byłam niezadowolona z obozu, bo na 300osób na imprezach bawiła się dosłownie garstka (zresztą dj był fatalny i rzeczywiście nie było przy czym tańczyć), wycieczki fakultatywne albo się nie odbyły (Opatija), albo zostały potraktowane po łebkach (czyli np. w Rijece mieliśmy maks. 2h na samodzielne zwiedzanie, bo oczywiście o żadnym przewodniku mowy nie było), a pilotką w naszym autobusie była 19-letnia drobna dziewczyna, więc nie było szans by utrzymała porządek. W efekcie ostatni etap podróży nawet niektórzy chłopacy spędzili na przodzie w przejściu, bo nie szło wytrzymać smrodu rzygów :/ Jeśli ktoś planuje przez cały tydzień leżeć na plaży, to prawdopodobnie wróci zadowolony, w innym przypadku wyjazd odradzam.
miriel1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 17:59   #12
M a d y
Zadomowienie
 
Avatar M a d y
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć? zastanawiam się nad Chorwacją w tym roku
__________________
'Do you like my tight sweater? See how it fits my body!'
M a d y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:02   #13
ThankYouGodImWoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Summer Party Camp 2012 - obozy studenckie..

Byłam na Party Camp we wrześniu 2012 w Hiszpanii. Wyjazd zaczął się od Warszawy miał zebrać ludzi z Łodzi a następnie do Poznania. Zacznę od tego, że już na samym starcie autokar spóźnił się i wyjechał z Warszawy zamiast o 7 to wyjechał o 8. Następnie dotarł do Łodzi i zepsuł się na skrzyżowaniu jakimś większym przez co opóźnienie zwiększyło się o jakieś 3-4h po tym mniej więcej czasie dotarł do Poznania. Trasa mijała spokojnie, aż do momentu gdy dotarliśmy do Francji, zatrzymaliśmy się na postoju jakoś o 8:00 i mieliśmy ruszyć po 30 min co przedłużyło się do 12h!!!!! Brak jakiegokolwiek sklepu niczego, dobrze że chociaż była toaleta. Nikt nic nie wiedział, koordynator nie udzielał nam żadnej informacji tylko co godzinę mówił że zaraz naprawią autokar i że zaraz ruszymy. Niestety dopiero o 14;00 dowiedzieliśmy się, że jednak nie da się naprawić usterki i wyślą nam nowy autokar, który przyjechał o 19:00. Między czasie przyjechała policja oznajmując, że odholują nam autokar jak nie naprawimy usterki. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że akumulator się wyładował i nie mogli otworzyć schowków z bagażami. ; ] Ogólnie ZAPIJALIŚMY smutki bo nie mieliśmy nawet zapasów jedzenia. Gdy w końcu przyjechał autokar spokojnie dojechaliśmy do Lloret dnia następnego ok 7 rano, czyli jeden dzień mniej na obozie (oczywiście zwrot za jedną dobę nie wchodził w grę). Jeżeli chodzi o zadośćuczynienie to zafundowali nam obiad, który był jak porcja dla kota i karnet na imprezę warty 25 Euro, z wielką wręcz ogromną łaską..... gdyby nie sprzeciw ok 60 osób i osób które znają trochę prawo to nic byśmy nie dostali.
Jeżeli chodzi o atrakcje wyjazd do Barcelony gdzie połowę czasu spędzasz w autokarze i w ten sposób zapewnili zwiedzanie (jazda autokarem po Barcelonie) żadnego przewodnika, a koszt to było 35 euro gdzie dojazd z Lloret do Barcelony zwykłym autobusem kosztowało 7 euro.
Impreza na statku, to był jedyny udany punkt programu, gdzie było picie jedzenie dobra muzyka i całkiem dużo śmiechu.
Cały wyjazd robisz co zechcesz, jeżeli chodzi o zabawy na plaży to tylko po to by zrobić zdjęcia jak to nie jest "ZA☠☠☠I****" razem z Party Camp.
Codziennie wstajesz, plażujesz, idziesz do centrum przejdziesz dwa razy i już możesz powiedzieć, że nie ma co zwiedzać, idziesz do hotelu i szykujesz się na impreze i tak caaaały wyjazd. No chyba, że bierzesz udział w wycieczkach. Ogólnie jeżeli chodzi o samo miasteczko to czuć po prostu biedę, hotele zaniedbane z zewnątrz, do niektórych restauracji, aż bałam się wejść. Pełno nachalnych arabów, którzy potrafią iść za tobą i nalegać na kupno czegoś. Na plaży trzeba uważać na dzieciaki, które kradną torebki.
Najfajniejsze w takich wyjazdach jest poznawanie ludzi, którzy wynagradzają Ci brak organizacji i zapewniają dużo atrakcji : )
Sami oceńcie, ale zapewne nie wybiorę się ponownie.
ThankYouGodImWoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.