Pomózcie! :( Nie zdałam :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 22:53   #31
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Spokojnie. Nie Ty jedyna masz taką sytuację. Ja też zawaliłam i powtarzałam drugą klasę w liceum. I miałam właśnie wychowawczynie która uczyła mnie polskiego który zawsze uwielbiałam- przy niej znienawidziłam Powtórzyłam klase w tej samej szkole ale z innymi nauczycielami zdałam bardzo dobrze maturę pisemną na poziomie rozszerzonym i na 100% ustny. Choć wydaj Ci się inaczej to nie jest koniec świata-naprawdę

Obecnie zaczynam trzeci rok studiów, i już we wrześniu karierę naukową(prezentacja na konferencji i artykuł do gazet oraz planuję zostać wykładowcą). Więć można dać sobie radę
Pozdrawiam i trzymaj się
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."

Edytowane przez Osiak
Czas edycji: 2009-08-29 o 22:54
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:32   #32
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez lenkusia001 Pokaż wiadomość
Rodzice w poniedzialek wracaja ..
a ja siedze w domu cala roztrzesiona ;(
jestem klebkiem nerwow ..
nie wiem co przyniesie mi kolejny dzien.

Jutro jade do kielc..zobaczyc chociaz szkoly ,ktore mnie najbardziej interesuja w Kielcach ;( chociaz wizualnie je zobaczyc..
Nawet nie wiem gdzie one sie znajduja ;( wiec chociaz po to.
dobrze,ze jade z chlopakiem.
Bardzo mnie wspiera i chce wszystkimi silami mi pomoc ;(
Kochanie ja jestem z Kielc- powiedz tylko jakie licea Cie interesuja a ja Ci wszystko napisze o nich . Liceum juz dawno skonczylam, ale akurat moj brat teraz zaczyna nauke w 1 klasie L.O, wiec ifnformacje "za moich czasów" jak i jego mam, wiec z checia Ci poopowiadam historie z dana szkole zwiazane , doradze.

No i nie załamuj mi sie tu! Nu, nu, nu. Zobaczysz, ze bedzie dobrze, nawet jesli bedziesz musiala powtarzac rok, to przynajmniej zmienisz szkole i na pewno Ci sie pouklada. U mnie w L.O (IV L.O Hanki Sawickiej w CK-wiec to z najlepszych) byla dziewczyna- miala duze problemy, ale z kilkoma przedmiotami i poszla Dyrekcja z nia na uklad - zda- pod warunkiem, ze przeniesie sie do innej szkoly. Moze u Ciebie tez sie tak da? Myszka zobaczysz bedzie dobrze. Ja mocno trzymam kciuki, aby sie udalo!

Sluze pomoca Malenka (i mocno trzymam kciukasy)

P.S Rodzicom wytlumacz jak bardzo sie boisz tej baby, ze sie usmiechala pod nosem-ewidnetnie dawala znaki, ze Cie nie toleruje. Apropos nie omieszkalabym tego faktu przekazac Dyrektorowi... a co!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2009-08-29 o 23:33
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:54   #33
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
sprobuj sie odwolywac pisemnie, wybierz sie z rodzicami do dyrektora szkoly, walczcie. Albo np sprobuj tak ponegocjowac ze pojdziesz do innej szkoly ale bez straty roku.
Przede wszystkim się odwołuj.
A po drugie Rena dobrze mówi, w mojej szkole jest możliwość zaliczenia roku, jeśli tylko uczeń przeniesie się do innej szkoły albo nawet klasy w tej samej szkole, ale na inny profil. To chyba wszystko zależy od dyrektora. Jeśli jest normalnym człowiekiem, to nie będziesz musiała tracić roku.

Także bez zamartwiania się, bo to tylko szkoła, ważne, że cała i zdrowa jesteś.
A co do nauczycielki, to przyjdzie kryska na Matyska.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2009-08-29 o 23:56
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 00:46   #34
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez Monikokos Pokaż wiadomość
Ej kobitko nie łam się ja też miałam rok do tyłu w liceum i jakoś żyje :P moi znajomi mnie nie zakatowali tak naprawdę nic się nie zmieniło , ja nie uciekałam od tego tematu tylko szczerze o tym mówiłam że w poprzedniej szkole był koszmar i nauczyciele do kitu. Jak się przeniosłam do innej szkoły to byłam zadowolona, miałam lepszych nauczycieli i poznałam fajnych ludzi z którymi do dzisiaj mam kontakt Najważniejsze to nie rozpaczać w żuciu przez takie sprawy bo to naprawdę błahostka w porównaniu do całego życia , teraz ja się z tego śmieje poszłam później na studia więc i tak osiągnęłam swój cel i dlaczego niby mam czuć się gorsza Głowa do góry powiedz rodzicom otwarcie że chcesz zmienić szkoła bo w tej czułaś się napiętnowana , nie wiem tylko czy to dobry pomysł żebyś przenosiła się do chłopaka , dla Twoich rodziców wiadomość o zmianie szkoły to będzie już dużo więc chyba nie ma co robić im takiego silnego wstrząsu. Poza tym co w domu to w domu narazie masz tyle lat że nie radze pakować się w jakieś wspólne mieszkanie ale to już twoja decyzja przemyśl wszystko na spokojnie. Będzie dobrze zobaczysz
Podpisuję się pod tym
To naprawdę żadna tragedia ,uwierz dasz radę
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 05:41   #35
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Wiesz a ja uważam że jak się uczysz to nie ma bata mieć jedynkę na koniec. Polski to nie tylko pisanie wypracowań, to zadania zamknięte, pytania do tekstu na które odpowiedź może być jednoznaczna, odpowiadanie z lektur, recytowanie wierszy. Opracowanie matury ustnej.
Nawet jak kobieta bardzo cię nie lubiła to nie da się tak by ci z góry do dołu jedyni powstawiała w roku szkolnym, nawet przy odpowiedzi przy całej klasie.

Ale nie łam się i zmień szkołę bo po co sobie nerwy szarpać.
Zgadzam się z tym. Czytałaś lektury? To moim zdaniem najprostszy sposób zarobienia dobrej oceny. Powinnaś też pomyśleć o korepetycjach z polskiego. Żeby mieć pomoc i czuć się pewniej. Radzę Ci zmienić szkołę.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:00   #36
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Bardzo współczuje na Twoim miejscu zmieniłabym naprawde szkołe. Ja też miałam w liceum koleżanke która przeniosła sie do mojej szkoły bo nie zdała z polskiego komisa w innej szkole i na dodatek jej poprzednia nauczycielka sie na nią uwzieła, a w mojej zdała dzieki naszej nauczycielce zdała bez zadnego problemu i dołaczyła do naszej klasy(już drugiej) więc porozmawiaj z rodzicami o nowej szkole, tam poznasz nowych znajomych, nauczycieli którzy uwierzą w Ciebie i dadzą szanse na koniec dodam że w mojej licealnej klasie było chyba z 80% ludzi którzy powtarzali rok. Głowa do góry pozdrawiam i trzymaj sie ciepło
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:07   #37
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
Bardzo współczuje na Twoim miejscu zmieniłabym naprawde szkołe. Ja też miałam w liceum koleżanke która przeniosła sie do mojej szkoły bo nie zdała z polskiego komisa w innej szkole i na dodatek jej poprzednia nauczycielka sie na nią uwzieła, a w mojej zdała dzieki naszej nauczycielce zdała bez zadnego problemu i dołaczyła do naszej klasy(już drugiej) więc porozmawiaj z rodzicami o nowej szkole, tam poznasz nowych znajomych, nauczycieli którzy uwierzą w Ciebie i dadzą szanse na koniec dodam że w mojej licealnej klasie było chyba z 80% ludzi którzy powtarzali rok. Głowa do góry pozdrawiam i trzymaj sie ciepło
Czyli pisała tego komisa, ale już w tej nowej szkole, tak?
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 11:13   #38
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Czyli pisała tego komisa, ale już w tej nowej szkole, tak?
tak w nowej
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:45   #39
lenkusia001
Przyczajenie
 
Avatar lenkusia001
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 26
GG do lenkusia001 Send a message via Skype™ to lenkusia001
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

To juz jutro...
Mam nadzieje,ze odwolanie sie cos wskura..a jak nie to zmiana szkoly ..

Zeby tylko rodzice nic takiego nie mowili.. jak beda na mnie narzekac to juz zalame sie do konca ;,(

Dziekuje wam wszystkim za Wspierajace wiadomosci..naprawde wiele mi pomogly ;( Jestescie kochane ..

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Niby nic takiego powtarzac rok ;(
ale to strasznie przykre..zawiodlam siebie a najbardziej moich ROdziców
jestem jedynaczką,maja tylko mnie ;( a ja tyle problemow im przysparzam ;( czuje sie z tym okropnie.. taka niepotrzebna nikomu ..
Tylko zawadzam..
eh..

Musze to sobie poukladac,, tylko boje sie,ze nie zdarze..tak malo czasu zostalo ;( ten czas najbardziej mnie obawia ;,(
__________________
... Brak zadnych perspektyw
lenkusia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:58   #40
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Wiesz a ja uważam że jak się uczysz to nie ma bata mieć jedynkę na koniec. Polski to nie tylko pisanie wypracowań, to zadania zamknięte, pytania do tekstu na które odpowiedź może być jednoznaczna, odpowiadanie z lektur, recytowanie wierszy. Opracowanie matury ustnej.
Nawet jak kobieta bardzo cię nie lubiła to nie da się tak by ci z góry do dołu jedyni powstawiała w roku szkolnym, nawet przy odpowiedzi przy całej klasie.

Ale nie łam się i zmień szkołę bo po co sobie nerwy szarpać.
Zgadzam się w zupełności Tym bardziej, że moja mama jest nauczycielką i wiem, że na egzaminach komisyjnych ona i cała komisja robią wszystko żeby przepuścić osobę na następny rok.

Zdecydowanie zmień szkołę, jak znowu trafisz na tą samą nauczycielkę to może być nieciekawie.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:15   #41
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez lenkusia001 Pokaż wiadomość
Nie przypuszczalam, ze bedziecie mnie tak wspaniale wspierac
Cos cudownego,ze osoby,ktore mnie nie znaja, nie widza potrafia tyle dobra wniesc i nadziei,ze jednak sobie poradze .
Jestescie jak dobre duszki

Musze to wszystko jakos dobrze rozpracowac..
narazie czuje sie jakbym byla bohaterką strasznego horroru,z ktorego nie moge sie obudzic ..Nie dochodzi jeszcze do mnie fakt,ze nie zdalam..a Dlaczego? ..bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji,nie pisalam zadnych komisow, nie bylam zagrozona.. a coz mnie spotyka teraz? powtarzanie roku .. Mowicie,ze to nic takiego? Patrzac z perspetywy owszem nic takiego.. ale to tylko tekst, a w glowie tlumi sie wiele teorii na ten temat..co zrobic? jak sobie poradze? jak to bedzie..
Zeby tylko rodzice sie zgodzili na to mieszkanie na stancji ..
Tego sie obawiam..
Jak pojde do Kielc mam problem z dojazdami..dojechanie do kielc zajmuje ponad 40minut do tego dojazd do szkoly ..generalnie godzina murowana..

ale nie wyobrazam sobie kolejnego roku w tej o to szkole.. jak trafie na nią, bedzie mnie ponizac przy "nowych" kolegach i kolazankach z klasy..
na pewno tak bedzie ;/ taka juz jest.. niskiej postury a taka suucz z niej ;(
zniose juz dojazdy aby nie byc w tej szkole..
Zaczac wszystko od nowa..

Cytat:
Napisane przez lenkusia001 Pokaż wiadomość
Jak rodzice tylko przyjada w poniedzialek Odrazu jedziemy do szkoly..
Inna rozmowa jest z rodzicem..niz jak sama bym poszla..
Zreszta i tak probowalam wskurac cos..i nic.

Bedziemy probowac.. ze wszystkich sil moze jednak sie uda..
Cytat:
Napisane przez lenkusia001 Pokaż wiadomość
To juz jutro...
Mam nadzieje,ze odwolanie sie cos wskura..a jak nie to zmiana szkoly ..

Zeby tylko rodzice nic takiego nie mowili.. jak beda na mnie narzekac to juz zalame sie do konca ;,(

Dziekuje wam wszystkim za Wspierajace wiadomosci..naprawde wiele mi pomogly ;( Jestescie kochane ..

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Niby nic takiego powtarzac rok ;(
ale to strasznie przykre..zawiodlam siebie a najbardziej moich ROdziców
jestem jedynaczką,maja tylko mnie ;( a ja tyle problemow im przysparzam ;( czuje sie z tym okropnie.. taka niepotrzebna nikomu ..
Tylko zawadzam..
eh..

Musze to sobie poukladac,, tylko boje sie,ze nie zdarze..tak malo czasu zostalo ;( ten czas najbardziej mnie obawia ;,(
Nie wiem czy przeniesienie do innej szkoły załatwi problem, jeśli o język polski chodzi.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 12:57   #42
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

A według mnie można się uczyć i nie zdać z polskiego jeśli ma się wymagającą i do tego wredną nauczycielkę. W całej szkole tylko dwie osoby mają 4 u mojej nauczycielki. Reszta to 1,2,3. Co roku w każdej klasie masa zagrożeń. Aż tak wymagająca jest, możesz się nauczyć, a napisać sprawdzian na jeden. Tylko no wlasnie... przy tym jest bardzo w porządku, da się z nia pogadać, a gdyby była wredna, to podejrzewam, ze chyba co roku połowa klasy by nie zdała. Dosłownie.

Znajomymi bym się nie przejmowała, to Twoje życie, więc co im do tego. Też mam 3 znajomych którzy nie zdali do następnej klasy, ale jakoś mnie to nie interesuje. Lubie ich za wiele innych rzeczy, nauka to nie wszystko. Grunt aby się podnieśc i iść dalej. Zero załamywania!
A co do zmiany szkoły, to ja bym nie zmieniała. Przecież jest wiele innych nauczycielek, nie musisz trafić na tą samą od polskiego. Znasz juz tę szkole, nauczycieli, masz notatki w zeszycie z innych przedmiotów(zawsze to jakieś ułatwienie, po co pisać dwa razy to samo? ) Uczyłaś się na sprawdziany, więc powinnaś pamiętac co nieco. Czyli jak dla mnie to idealnie, duuuzo mniej nauki Cię czeka.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:39   #43
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Człowiek uczy się na błędach.Dostałaś kolejną lekcję od życia,wiesz czego na przyszłość unikać,nad czym bardziej pracować,bardziej poświęcać uwagę.
Na pewno nie jest to powód do samobójstwa czy rozpaczy.
Pewnie,ma prawo być Ci przykro,ale głowa do góry!Wielu ludzi powtarza klasy.Wcale nie oznacza to,że nie zdasz matury,nie pójdziesz na studia i nie będziesz spełniała swoich marzeń.
Zawiodłaś rodziców?-a uczyłaś się?
Myślę,że tak.Że całe wakacje myślałaś tylko o tym,że na koniec czeka Cię egzamin.
No i przede wszystkim rodzice szybko zapomną o całej sytuacji,kiedy w nowym roku szkolnym pokażesz,że jest lepiej.Materiał już znasz.Będziesz więc lepiej przygotowana i będziesz mogła osiągać lepsze wyniki.
W każdym razie zamiast się załamywać spróbuj wziąć się w garść,powiedz sobie-"no,to teraz wam wszystkim pokażę,nie dam się".
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:57   #44
codzienna1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 925
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

mam prawie taki sam problem jak ty... od szkoly zawodowej do teraz (lo dla doroslych) uczylamnie babka od matematyki (straszna jedza) i w tym roku sie na mnie uwziela... tez powtarzam rok.. tzn semestr (pol roku) bo w lo dla doroslych jest troche inaczej.. tez na samym poczatku myslalam ze to koniec i sie zalamalam.. w dodatku chlopak tego w zupelnosci nie rozumial jak mozna nie zdac.. (on po studiach i pracuje juz) co mnie jeszcze bardziej zalamalo... ale swiat mi sie tak do konca nie zawalil ty tez uwierz ze bedzie dobrze! tym bardziej ze masz wsparcie wszedzie dookola!
ale naprawde radze ci zebys zmienila szkole
w nowej zaczniesz wszystko od nowa nowi ludzie nowi nauczyciele (w razie czego zawsze mozesz powiedziec ze poszlas rok pozniej do szkoly i moze sie nawet nikt nie dowiedziec ze nie zdalas);-)
potraktuj to jako nauczke od zycia i uwierz ze takie cos moze cie tylko podbudowac
nie ty pierwsza i nie ostatnia
codzienna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 14:12   #45
minid
Raczkowanie
 
Avatar minid
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 35
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

U mnie jest podobnie, fajna nauczycielka z polskiego, zna się na rzeczy, dobrze sie z nią gada, ale jej sprawdziany itd... masakra, tak konstruuje pytania, że nigdy nie wiesz o co chodzi... podobno można się do jej stylu przyzwyczaić ;]

lenkusia001 będzie dobrze, pogadasz z rodzicami, dyrektorem szkoły itd... Razem napewno cos wymyslicie ;]
minid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:01   #46
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

ja miałam w tym roku komisa z matematyki,więc wiem co czujesz.na szczęście zdalam i z perspektywy wiem teraz,że sama także zawalilam sprawę.wiadomo są nauczyciele, u których praktycznie ,,nie da sie nie zdac",ale ci ktorzy wlepiaja komisa nie znaczy od razu ze to ostatnie chamidła,poprstu nie przepuszczaja ludzi za nic,tylko wymagaja wiedzy nawet na tego dopa. Ale odnosnie tematu ja tez bym walczyla o warunkowe przeniesienie cyz cos,rok w plecy to jednak moim zdaniem jest trochę porażką(zwlaszc\a w lo czy niżej).
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:37   #47
zakochana w sloncu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 247
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Wydaje mi się, że najpierw powinnaś się pozbyć negatywnych emocji, wypłakać, poukładać wszystko w głowie, a dopiero potem przemyśleć, co dalej, omówić to z rodzicami.
Pamiętaj, że głównie porażki uczą nas czegoś w życiu i że ta 1 nie oznacza, że nic już nie osiągniesz. Myślę, że to Cię wzmocni, jak już ochłoniesz. Trzymaj się
__________________
my heart is beating like a jungle drum



51.5 (9.06.)
cel 1.: 49
cel 2.: 47
cel 3.: 45
zakochana w sloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:11   #48
layla92
Raczkowanie
 
Avatar layla92
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śmigiel
Wiadomości: 51
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Będzie dobrze, zobaczysz Ja idę teraz do 2lo, ale moje losy odnośnie promocji do 2 klasy ważyły się niemalże do ostatniego dnia. Byłam zagrożona z matematyki. Na pierwsze półrocze 5 osób miało 1 (w tym ja). Pisaliśmy potem test na zaliczenie pierwszego semestru. Zaliczyłam go za drugim razem, moja koleżanka za 4 bodajże. Następnie pisałam spr. z geometrii, procentów i funkcji. Za pierwszym razem ich nie zaliczyłam, ale za drugim się udało. Mimo to moja matematyczka do końca się wahała, czy mnie i mojej koleżance dać szansę. Gdy usłyszałam, że zdałysmy, nie mogłam uwierzyć. Nie miałam komisji, ale byłam na krawędzi. Matma zawsze była moją kiepska stroną. Pani powiedziała, że jesteśmy 'fuksiary'. Myślę, że od tego czasu nabrałam wiecej szacunku do tego przedmiotu i postaram się, aby w tym roku szkolnym jak najlepiej wystartować z matemtyki. Życzę Ci powodzenia Gdybym była na Twoim miejscu, raczej zmieniłabym szkołę, bo miałabym dość poglądania codziennie kobiety, która nie dała mi szansy. Głowa do góry, jakby co, to pytaj Lubię pomagać ludziom ) Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno
__________________
Dopóki nie miałem internetu, nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów - Stanisław Lem

Codziennie szukam szczęścia
layla92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 07:04   #49
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

I jak się sprawy mają droga autorko?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 08:05   #50
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

no jestem ciekawa czy nawet jakby rodzice pozwolili jej na przeniesienie to czy autorka dostałaby się w tym momencie do jakiegokolwiek liceum w kielcach kiedy to rok szkolny się już zaczął...a dyrekcja nie patrzy przychylnym okiem na takie "akcje" w ostatniej chwili.
w sumie to miałam podobną sytuację ale na studiach kobieta z mikroekonomii normalnie nie do przeżycia kosiła, kosi i nadal będzie kosić, aaa jak na psyche siada to ja jej podziękowałam i wolałam się przenieść, tylko wiadomo studia to już co innego, człowiek sam decyduje o sobie tym bardziej, że to ja opłacałam szkołę itp.
natomiast od gimnazjum do liceum z matmy byłam zaaawsze zagrożona ale nigdy nie dopuściłam do sytuacji aby mieć komisa choć babki od tych przedmiotów były mało przychylne aby tak o przepuścić. walczyłam do końca, chodziłam na korepetycje, kułam kułam kułam na zaliczenia - no i dzięki temu, że nie olałam sprawy nie miałam kłopotów z jakimiś komisami, zresztą rodzice by mnie chyba zjedli, a mnie samo sumienie za to, że mogłam coś z tym zrobić i wziąć się po prostu w czerwcu za to, kiedy to są końcowe zaliczenia...
więc moim zdaniem pewnie winy jest po obu stronach po równo - nauczycielki jak i autorki - uwierz, ja jestem z matmy noga do potęgi entej hehe ale zawsze da się wywalczyć jak Ci zależy na tą 2
w sumie to już po wszystkim więc życzę Ci powodzenia no i nie załamuj się ja też mam rok do tyłu hehe tylko taka rada na przyszłość - walcz do końca - nie poddawaj się

Edytowane przez extasy89
Czas edycji: 2009-09-01 o 08:07
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:31   #51
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

jaka lipa nie zdać...
koleś z mojej klasy (jestem w 1lo) też nie zdał i się śmiali z niego na apelu "e! 2f stoi tam <hahahah w tle>"
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:47   #52
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez lenkusia001 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Nie wiem co mam robic, nie zdalam egzaminu komisyjnego
Mozecie sobie myslec,ze jestem jakims tlumanem czy cos w tym stylu..lecz ja uwazam inaczej.
Chodze, a wlasciwie chodzilam do 1Lo wczoraj mialam komisa z polskiego..
no i nie zdalam. Najgorsze jest to,ze kobieta w komisji nie bedaca moja nauczycielka byla za mną..chciala mnie przepuscic..lecz nauczycielka od polskiego postawila na swoim. Wypracowanie poszlo w miare ,duzo tresci lecz okazalo sie,ze mam duzo bledow.. Ustny odpowiedzialam na 3pytania..jedno nie w pelni jak to jest ..? uwazam,ze powinnam zaliczyc na tą dwojke.. Jak zawolaly mnie po "naradzie" i oglasily mi,ze nie zdalam.. zauwazylam usmiech Kobiety od polskiego.. a ja tak bylam zalamana, sama siebie nie poznawalam ..z tego wszystkiego nie moglam Plakac, myslalam,ze zemdleje,pot mnie oblal.. nie wskuraly zadne blagania.. Druga Pani ta,ktora sie za mna wstawiala...jeszcze sie pytala tej mojej nauczycielki co zrobimy,jeszcze dawala mi szanse..
Nie wiem co mam robic ;( zamalamalam sie po calosci,wczoraj chcialam popelnic samobojstwo. najgorsze jest to,ze rodzicow zawiodlam..i stracilam caly rok. Nie mialam nigdy takiej sytuacji.,nigdy nie bylam zagrozona a co dopiero egzamin komisyjny
Boze nie mam pojecia co dalej bedzie;( Boje sie wszystkiego teraz.nie moge spac,jesc czuje sie fatalnie. caly czas placze.
nie wiem co robic.tak malo czasu zostalo do rozpoczecia roku ;,(
prosze pomozcie. mam zmienic szkole?
nie załamuj się powiem ci tak mój TŻ raz nie zdał i rodzice mu haję zrobili że głąb i tyle nie zdał z matmy... ma brata dwa lata młodszego o on był tym lepszym zawsze... a mój facet zdał maturę i to bardzo dobrze i egzamin zawodowy to samo a jego brat zawalił na całej lini matury nie zdał z kilku przedmiotów a zawodowy to nawet nie wiem bo się przyznac nie chce nie ma się co załamywac naprawdę . dasz sobię radę trzymam kciuki
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:51   #53
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
jaka lipa nie zdać...
koleś z mojej klasy (jestem w 1lo) też nie zdał i się śmiali z niego na apelu "e! 2f stoi tam <hahahah w tle>"
No nie ma co, piękni koledzy.
Życzę Ci żeby Ci się w życiu nigdy noga nie podwinęła.
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:58   #54
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez Barbie Killer Pokaż wiadomość
No nie ma co, piękni koledzy.
Życzę Ci żeby Ci się w życiu nigdy noga nie podwinęła.
dokładnie!!
Najlepiej jest sie smiac z cudzego nieszczęścia.........
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:21   #55
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
jaka lipa nie zdać...
koleś z mojej klasy (jestem w 1lo) też nie zdał i się śmiali z niego na apelu "e! 2f stoi tam <hahahah w tle>"
Śmieszny jest 16 letni chłopak wypowiadający się na forum wizaż.
;x

Takie żarciki
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:31   #56
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Ja się z niego nie śmiałem tylko jego znajomi z poprzedniej klasy.

Czerwona_Sukienko co wnosisz do tematu? Masz jakieś uprzedzenia wiekowo/płciowe? Dziwi mnie brak kultury niektórych użytkowników.
Twoje poczucie humoru jest na bardzo wysokim poziomie .
Chcesz coś jeszcze zabawnego powiedzieć?
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:34   #57
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Ja się z niego nie śmiałem tylko jego znajomi z poprzedniej klasy.

Czerwona_Sukienko co wnosisz do tematu? Masz jakieś uprzedzenia wiekowo/płciowe? Dziwi mnie brak kultury niektórych użytkowników.
Twoje poczucie humoru jest na bardzo wysokim poziomie .
Chcesz coś jeszcze zabawnego powiedzieć?
Dla Ciebie lipą jest nie zdać, dla mnie lipą jest to o czym napisałam.
Odniosłam się do Twojej wypowiedzi i tyle.
Może zapytasz swoich kolegów co sądzą na ten temat, skoro taka ważna jest ich opinia wg Ciebie?


Edytowane przez Czerwona_Sukienka
Czas edycji: 2009-09-01 o 12:36
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:42   #58
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Hm... ja odniosłam wrażenie, że chłopakowi chodziło o "lipę" w sensie jak ktoś nie zda, to o nim gadają i się wyśmiewają, wcale nie jest łatwo , a nie w sensie każdy kto nie zda to głąb
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:26   #59
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Hm... ja odniosłam wrażenie, że chłopakowi chodziło o "lipę" w sensie jak ktoś nie zda, to o nim gadają i się wyśmiewają, wcale nie jest łatwo , a nie w sensie każdy kto nie zda to głąb
Każdy normalny rozumie, ale zawsze znajdzie się ktoś "ciekawy" .


Moich kolegów w to nie mieszaj.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 23:19   #60
lenkusia001
Przyczajenie
 
Avatar lenkusia001
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 26
GG do lenkusia001 Send a message via Skype™ to lenkusia001
Dot.: Pomózcie! :( Nie zdałam :(



Witajcie dziewczyny

...wiec po przyjezdzie rodzicow..Czyli poznym wieczorem ;/ zaczelismy rozmawiac,wyjasniac i ustalac co dalej robic.. nie obylo sie bez lez..wiadomo,madry polak po szkodzie.. ale coz teraz trzeba myslec o przyszlosci, nie rozpaczac nad rozlanym mlekiem...wziasc sie w garsc.. Tak jak mi mowilyscie...:/ tak latwo powiedziec;// ech.. Przedstawilam cala sytacje rodzicom..co zamierzam,ze mam na oku rowniez liceum w kielcach.
Na drugi dzien czyli Dzis, pojechalismy do mojego liceum, poszlam na rozpczecie..a pozniej razem z rodzicami do Dyrektorki, na rozmowe co dalej robic..ta o dziwo..byla bardzo mila ;o mowila ile to nie siedziala nad moimi dokumentami.. doszla do wniosku,ze jestem bardzo madra dziewczyna ,humanistka oraz wrazliwa osoba..ktora ma dobre oceny,,,lecz zawalila jeden przzedmiot i takie sa tego konsekwencje.. Byla zaskoczona moja reakcja na to jak dowiedzialam sie o niezdanym egzaminie;/ dziwne?;/ kto by nie byl zaskoczony..jak nigdy nie mialam problemow i stycznoci z takim czyms;( bardzo kulturalnie z nami rozmawiala,tlumaczyla ,ze zmiana szkoly nic nie pomorze..przedstawila mi jakich nauczycieli bym miala ( czyli wykluczone jest to,ze mialabym moja kochana nauczycielke od polskiego,ktora mnie udupila)...procz tego zmieni mi sie wychowawczyni na nauczycielke od matmy czyli dobrze wychodzi..bo cienka jestem z matematyki..://
Dyrektorka tak trafila do "serc" moich rodziccow,ze przekonala ich o slusznosci pozostania w tej szkole.. kontynuowania pierwszej klasy..
a ona zrobi wszystko by mi pomoc..bedzie kontrolowala moje oceny itd..

no wiec dziewczyny nie mam innego planu na dzis..jak pozostanie w tej samej szkole.. z jednej strony dobrze..bo CI sami nauczyciele nawet i lepsi niz w poprzedniej.. ale tak boje sie,ze nauczyciele moga na mnie zle patrzec..;,( boje sie rowneiz tego,ze kobieta od polskiego moze mnie komentowac do innych nauczycieli ;( i bede miala tyko nieprzyjemnosci ;(

echh..oby tak tylko nie bylo..bo juz nie wiem co wtedy zrobie..
__________________
... Brak zadnych perspektyw
lenkusia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.