Etorebka- część V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 14:07   #4231
karolag22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 1 445
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Mimo tego, że mam swoją już baaaardzooo długo to zachwycam się każdymi kolejnymi jej zdjęciami
Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
jak zwykle bardzo fajnie się prezentuje
Ja juz sie nie moge doczekac jutra i mojej Emilki - mam nadzieje slicznej i niewybrakowanej
karolag22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:13   #4232
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Etorebka- część V

ja przymierzam się do kupna czarnej Emilki, szarej Any i jakieś karmelowej z nowej kolekcji (jak nie bedzie to mam juz upatrzoną inną)
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:14   #4233
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez karolag22 Pokaż wiadomość
Ja juz sie nie moge doczekac jutra i mojej Emilki - mam nadzieje slicznej i niewybrakowanej
już teraz chyba nie odważyliby Ci się przysłać wybrakowanej
pewnie sprawdzili z 5 razy
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:14   #4234
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja przymierzam się do kupna czarnej Emilki, szarej Any i jakieś karmelowej z nowej kolekcji (jak nie bedzie to mam juz upatrzoną inną)
wzięłabym sobie na Twoim miejscu szarą emilę i czarną anę czyli na odwrót Ale to moje subiektywne odczucia
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:14   #4235
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja przymierzam się do kupna czarnej Emilki, szarej Any i jakieś karmelowej z nowej kolekcji (jak nie bedzie to mam juz upatrzoną inną)
oo .. jakie konkretne plany i duże zamówienie
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:20   #4236
karolag22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 1 445
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
już teraz chyba nie odważyliby Ci się przysłać wybrakowanej
pewnie sprawdzili z 5 razy
No mam nadzieje

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja przymierzam się do kupna czarnej Emilki, szarej Any i jakieś karmelowej z nowej kolekcji (jak nie bedzie to mam juz upatrzoną inną)
Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
wzięłabym sobie na Twoim miejscu szarą emilę i czarną anę czyli na odwrót Ale to moje subiektywne odczucia
Tez bym wziela szara Emilke i czarna Ane
karolag22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:23   #4237
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Etorebka- część V

nie wiecie dziewczyny kiedy pojawi sie nowa kolekcja?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 14:28   #4238
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
nie wiecie dziewczyny kiedy pojawi sie nowa kolekcja?
Prawdopodobnie 1 marca
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:28   #4239
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez karolag22 Pokaż wiadomość
No mam nadzieje

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------




Tez bym wziela szara Emilke i czarna Ane
cóż, myślałam o tym, ale moja dobra znajoma ze studiów, co więcej z mojej grupy sobie szara Em zakupiła i tak mi głupio jak będziemy razem paradowac z takimi samymi torebkami
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:54   #4240
karolag22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 1 445
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
cóż, myślałam o tym, ale moja dobra znajoma ze studiów, co więcej z mojej grupy sobie szara Em zakupiła i tak mi głupio jak będziemy razem paradowac z takimi samymi torebkami
Zawsze na uczelnie mozesz nosic Ane, a poza nia - Emilke To zalezy od ciebie, jesli jednakowo podoba ci sie czarna i szara Emilka to bierz czarna, ale dla mnie zdecydowanie szara jest ladniejsza
karolag22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:56   #4241
milka323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Etorebka- część V

No to muszę się wyżalić. Jakiś czas temu pisałam o tym, że chcę odesłać moją szarą Andi do wymiany. Zrobiłam to, ale teraz okazało się, że tego modelu już nie ma . Teraz nie wiem, co zrobić, czy żadać zwrotu wszystkich kosztów (za torebkę i te 11zł za przesyłkę do nich), czy wymienić na szarą Anę (bo zakładam, że taka opcja wchodzi w grę) ?
milka323 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 15:00   #4242
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Etorebka- część V

kurczę, zbiłyście mnie z tropu
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:08   #4243
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Etorebka- część V

a ja dziś wygrzebałam swoją szarą Andi z szafy i to jest jednak moja ulubiona etorebka
ale czekam na jej następczynię godną
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:11   #4244
Galilea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 651
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Swoja droga tez nie zauwazylam, zeby byl na nia jakis szal straszny, szara Ana sie wydaje duzo bardziej popularna a ja przecenili :P no ale moze wizaz nie do konca jest odpowiednikiem tego, co im najlepiej schodzi
No właśnie - kto wie, czy nie masz racji. My tu sobie tak gadamy, a w Polskę idą nieco inne modele.

Cytat:
Napisane przez karolag22 Pokaż wiadomość
Ja juz sie nie moge doczekac jutra i mojej Emilki - mam nadzieje slicznej i niewybrakowanej
Ja też, bo jutro-pojutrze przyjdą moje perfumki i torebka DJ na nagrodę i pociechę dla mnie .

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
cóż, myślałam o tym, ale moja dobra znajoma ze studiów, co więcej z mojej grupy sobie szara Em zakupiła i tak mi głupio jak będziemy razem paradowac z takimi samymi torebkami
A co Ty się przejmujesz znajomą? Życia całego z nią nie spędzasz. Masz sobie odmówić czegoś, co Ci się podoba, bo ona już to ma? To na te parę godzin, jak z nią jesteś, weź inną torebkę.
Galilea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:13   #4245
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez karolag22 Pokaż wiadomość
No to zyczymy udanej zabawy
Masz racje martini - ja juz slyszalam, jak jego matka przebakiwala, ze jest powaznie chora... Oczywiscie klamala, ale synus wierzyl, wyzywal sie na mnie, siedzial ciagle z matka w domu i nie mial czasu na spotkania Bo "matke ma sie tylko jedna". I tu juz nie chodzi o moje uczucia do niego - ale swiadomosc, ze on zawsze postawi matke na pierwszym miejscu sprawia, ze nie widze go nie tyle jako meza, ale jako ojca dla moich dzieci Dlatego mowie czas pokaze jak bedzie...
Cytat:
Napisane przez karolag22 Pokaż wiadomość
Zdradz mi swoje tajemnice wychowania facetow
Jestesmy okolo 3,5 roku - na poczatku mieszkalismy razem, ale jego matka mu kazala zlozyc papiery o prace u niego w miescie ( bo mieszkalismy gdzie indziej ). No i potem sie okazalo, ze go przyjeli, a ze byla to praca dobrze platna, wiec sie spakowal i wrocil mieszkac z mamusia... I tu powinna sie zakonczyc nasza historia, ale bylam glupia i naiwna i ciagnelismy ten zwiazek na odleglosc przez jakies 1,5 roku... Wkoncu stwierdzilam, ze to nie dla mnie - chce mieszkac z matka niech mieszka i z nia uklada zycie. No i rozstalismy sie, ale on nie dawal spokoju, mowil, ze mialam racje, ze zwiazek tak nie powinien wygladac, ze niepotrzebnie podejmowal ta prace. No i znow mieszkamy razem. Chyba oboje myslelismy, ze wkoncu wszystko sie ulozy, ale chyba mam za duzy zal, ze mnie wtedy zostawil, i boje sie, ze znow to zrobi... Poza tym dochodza jego zachowania...I jakos nie moze byc miedzy nami dobrze...

Dominique - ostatnio mieszkanie nie bylo sprzatane miesiac!!!!! Stwierdzilam (tak jak ty radzisz ), ze nie bede za niego tego robic i co mialam: w domu wielki syf, ktorego zniesc nie moglam Stwierdzil, ze nie bedzie sprzatal, bo "pracuje i studiuje" ( tu tez zwalam wszystko na jego matke, bo u nich w domu nie zauwazylam, zeby sie dbalo o mieszkanie.. ). On jest chyba niereformowalny...

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------


No wlasnie....

Ja jego matke widzialam zaledwie kilka razy - mieszkamy w innych miastach. Za pierwszym razem powiedziala, ze ja nie bede nocowac pod jej dachem... A przez caly czas moich studiow mowila mu: "Zobaczysz - skonczy studia i cie zastawi..."
karolag, nawet nie wiem, co ci napisać
ale obawiam się, że tak łatwo nie zmienisz tego, co było mu wpajane przez 20 parę lat...
musisz się zastanowić co dalej zrobić...
pytanie czy chcesz założyć rodzinę - sama piszesz że z nim jej nie widzisz

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Właśnie kliknęłam szarą anę, mam nadzieję, że będę zadowolona obawiam się trochę zamka...
gratuluję
miałam chwilę szarą Ane i z zamkiem wszystko było w porządku
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:13   #4246
karolag22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 1 445
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez milka323 Pokaż wiadomość
No to muszę się wyżalić. Jakiś czas temu pisałam o tym, że chcę odesłać moją szarą Andi do wymiany. Zrobiłam to, ale teraz okazało się, że tego modelu już nie ma . Teraz nie wiem, co zrobić, czy żadać zwrotu wszystkich kosztów (za torebkę i te 11zł za przesyłkę do nich), czy wymienić na szarą Anę (bo zakładam, że taka opcja wchodzi w grę) ?
Ale moze maja jakies zapasowe egzemplarze Andi wlasnie na wypadek reklamcji... Pytalas ich juz o to?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
kurczę, zbiłyście mnie z tropu
Wiesz nawet jakbys chodzila na uczelnie z czarna Emilka, to to nadal bedzie ta sama torebka I wedlug mnie to tez bedzie glupio wygladac
Zastanow sie - a ktora Emilka ci sie bardziej podoba?
karolag22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:18   #4247
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z przodu: Aniołem nie jestem
z tyłu: ale Ona i tak mnie kocha
super a można wiedzieć gdzie to znalazłaś?

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Widze, ze jestes z Krakowa, moze przy odbiorze osobistym ogladnelabys kokardkową lizzy? Jestem ciekawa jak sie prezentuje na zywo
o tak, dołączam się do prośby

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
cholerka cytowałam sobie wiadomości i mi się przeglądarka nagle zamknęła

No wiec tak. Nosiłam Saphire właśnie dzisiaj. Bardzo fajna jest tylko trochę duża ... ale w końcu będe miala dobrą torebkę na uczelnie ... dużą i pojemną

Nie powiedziałam Wam.... dzisiaj o 10 byly wpisy z prawa. Nie poszlam bo wiedzialam, ze mam 2 , wiec dalam koledze moją karte, żeby mi facet wpisał. Wyobraźcie sobie, ze ZDALAM ... nie wiem jakim cudem chyba facet mial jakis mega dobry humor wczoraj jak to sprawdzal bo kompletnie nic tam ciekawego nie napisalam. Kolega mowil ze moja ocena to

" 3 - - ! ? " ( słownie trzy z dwoma minusami z wykrzyknikiem i znakiem zapytania )

... nie jestem z siebie dumna bo napisałam tam takie głupoty, że chyba dlatego mi zaliczyl ... przynajmniej pieniadze zostana w portfelu
gratuluję
i kolejny egzamin masz już z głowy
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:25   #4248
milka323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Etorebka- część V

[QUOTE=karolag22;17024691]Ale moze maja jakies zapasowe egzemplarze Andi wlasnie na wypadek reklamcji... Pytalas ich juz o to?


Dostałam od nich maila z prośbą o numer konta. Zapytałam, czy to znaczy, że mojej Andi już nie ma. Zobaczymy co mi jutro odpiszą. Zresztą, mam plan żeby do nich zadzwonić jutro i jakoś ogarnąć sprawę tej reklamacji, bo jakby nie patrzeć, wymieniając na Anę będę stratna o te ileś złotych.

(ale po tym jak zobaczyłam, że na stronie w ogóle już ich nie ma, to straciłam nadzieję )
milka323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:28   #4249
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez milka323 Pokaż wiadomość
No to muszę się wyżalić. Jakiś czas temu pisałam o tym, że chcę odesłać moją szarą Andi do wymiany. Zrobiłam to, ale teraz okazało się, że tego modelu już nie ma . Teraz nie wiem, co zrobić, czy żadać zwrotu wszystkich kosztów (za torebkę i te 11zł za przesyłkę do nich), czy wymienić na szarą Anę (bo zakładam, że taka opcja wchodzi w grę) ?
to zależy czy chcesz się rozstać z Andi mimo jej wady, bo wymienić na pewno nie wymienią na tą samą bo jej już nie mają
Cytat:
Napisane przez karolag22 Pokaż wiadomość
Ale moze maja jakies zapasowe egzemplarze Andi wlasnie na wypadek reklamcji... Pytalas ich juz o to?
na pewno nie trzymają modeli najbardziej chodliwych tylko dla ewentualnych reklamacji..
to byłaby dla nich strata kasy...
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 15:28   #4250
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez karolag22 Pokaż wiadomość
Z tych trzech Saphire - tylko ja mozna nosic na ramieniu A skoro to jest mloda mama, to chyba wygoda najwazniejsza Z wozkiem czy dzieckiem ciezko nosic torbe w reku No wlasnie a jasna Simon - prosta i klasyczna - mysle, ze wszystkim sie podoba? Chociaz ona nie jest szara, tylko bardziej bezowa
mnie także wydaje się, że najlepsza byłaby Saphire
Simon jest beżowa - bardzo ładna, ale chyba dla młodej mamy nieporęczna - no chyba że na wyjścia bez dzieci

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
właśnie czarna mi się podoba, jest nawet na mojej wish liście , teraz muszę się zastanowić, bo przecież promocja i jest taniej
nawet się nie zastanawiaj tylko bierz jeszcze w takiej cenie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nad granatem konkretnie. Jeszcze dowiem sie w jakim kolorze ona ma płaszcz wiosenny i zimowy i wtedy bede mogła podjąć decyzje
ja mogę granatową polecić - Siostra ma taką
jest bardzo fajna i odcień granatu tez bardzo ładny
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...

Edytowane przez assicka
Czas edycji: 2010-02-07 o 15:32
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:37   #4251
milka323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Etorebka- część V

[QUOTE=pronunciation;17025 074]to zależy czy chcesz się rozstać z Andi mimo jej wady, bo wymienić na pewno nie wymienią na tą samą bo jej już nie mają

Rozstać, to już się rozstałam, bo w momencie, gdy ją odsyłałam była cały czas dostępna. Mój problem polega na tym, czy wziąć pieniądze, czy poprosić o zamianę na inną torebkę, czyli w moim przypadku na szarą Anę.

A teraz pytanie do obeznanych w etorebkowych zwrotach pięniędzy-> czy jest tak jak myślę i oddają jedynie pieniądze za samą torbkę, czy też może za torebkę+ przesyłkę?
milka323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:43   #4252
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Etorebka- część V

to nie jest tak ze rezygnuje z tego co mi sie podoba na rzecz kogos, poprostu teraz wyprzedaje swoje stare torebki których jest pełno i zamierzam kupic tylko 4 takich rozmiarów jak Emilka czy Ana; potrzebuję czarnej, szarej, karmelowej w nasyconym kolorze i granatowej. Granat juz mam upatrzony karmel tez(choc poczekam do nowosci na etorebce), pozostaje czarna i szara. Emilka podoba mi sie tak samo czarna jak i szara i jakis czynnik musiał zdecydowac w jakim wezmę kolorze- no tym czynnikiem jest moja znajoma Ale jak tak mowicie ze szara ładniejsza to się jeszcze zastanowie
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:53   #4253
karolag22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 1 445
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
na pewno nie trzymają modeli najbardziej chodliwych tylko dla ewentualnych reklamacji..
to byłaby dla nich strata kasy...
O ile sie myle to jak Idus ostatnio reklamowala swoja szara Andi, to mimo, ze na stronie nie byla dostepna - przyslali ja

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
to nie jest tak ze rezygnuje z tego co mi sie podoba na rzecz kogos, poprostu teraz wyprzedaje swoje stare torebki których jest pełno i zamierzam kupic tylko 4 takich rozmiarów jak Emilka czy Ana; potrzebuję czarnej, szarej, karmelowej w nasyconym kolorze i granatowej. Granat juz mam upatrzony karmel tez(choc poczekam do nowosci na etorebce), pozostaje czarna i szara. Emilka podoba mi sie tak samo czarna jak i szara i jakis czynnik musiał zdecydowac w jakim wezmę kolorze- no tym czynnikiem jest moja znajoma Ale jak tak mowicie ze szara ładniejsza to się jeszcze zastanowie
Zastanow sie
karolag22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:08   #4254
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Etorebka- część V

Od długiego czasu przymierzam się do zakupu Emilki, teraz wpadła mi w oko podobna torebka, ja sądzicie która jest bardziej podobna do miu miu satchel bow?
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...10916046_o.jpg
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:13   #4255
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Od długiego czasu przymierzam się do zakupu Emilki, teraz wpadła mi w oko podobna torebka, ja sądzicie która jest bardziej podobna do miu miu satchel bow?
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...10916046_o.jpg
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:18   #4256
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Etorebka- część V

dziewczyny a mogłybyście mi napisac jakiej dlugości jest suwak w emilce? bo szerokosc na stronie etorebki na pewno jest podana w najszerszym miejscu, a mnie interesuje najbardziej wymiar tego "wejscia" -prawie zawsze nosze laptopa w torebce w pokrowcu neoprenowym i potrzebuje takiej zeby bezproblemowo wchodził.
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:28   #4257
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Od długiego czasu przymierzam się do zakupu Emilki, teraz wpadła mi w oko podobna torebka, ja sądzicie która jest bardziej podobna do miu miu satchel bow?
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...10916046_o.jpg
śliczna jest ta
można gdzieś ją kupić?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:44   #4258
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
śliczna jest ta
można gdzieś ją kupić?
nie wiem czy mogę tutaj wklejać jakieś linki, ale są dostępne na ebayu w wielu kolorach.
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...90890606_o.jpg
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...2203087_tp.jpg
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...90890531_o.jpg

mogę Ci wysłać linka na PW
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:45   #4259
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
dziewczyny a mogłybyście mi napisac jakiej dlugości jest suwak w emilce? bo szerokosc na stronie etorebki na pewno jest podana w najszerszym miejscu, a mnie interesuje najbardziej wymiar tego "wejscia" -prawie zawsze nosze laptopa w torebce w pokrowcu neoprenowym i potrzebuje takiej zeby bezproblemowo wchodził.
35 cm mój laptop - 15,4 cala - wchodzić wchodzi, ale trzeba się trochę namęczyć żeby go upakować za to do Andi wchodzi bez problemu

Edytowane przez Lili99
Czas edycji: 2010-02-07 o 16:46
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:50   #4260
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Etorebka- część V

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Od długiego czasu przymierzam się do zakupu Emilki, teraz wpadła mi w oko podobna torebka, ja sądzicie która jest bardziej podobna do miu miu satchel bow?
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...10916046_o.jpg
Piękna

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
nie wiem czy mogę tutaj wklejać jakieś linki, ale są dostępne na ebayu w wielu kolorach.
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...90890606_o.jpg
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...2203087_tp.jpg
http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/6...90890531_o.jpg

mogę Ci wysłać linka na PW
poproszę o linka
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.