Nasze zycie w Ameryce... - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 03:37   #1441
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc dziewczyny

U nas dzisiaj od samego rana pada-poszlam do pracy na 11 a wrocilam o 5-dzisiaj byl nawet spory ruch-nie mialam czasu na nic Ciagle dzwonil telefon w tym samym czasie kolejka ludzi po kawe-a wszyscy wolontariusze mnie opuscili

Wlasnie zjedlismy kolacje-dzisiaj byla zolta salatka mojej roboty(kurczak z puszki,kukurydza,zolta papryka,ananas+ troche majonezu light)

Nie lubie deszczowej pogody
Dzisiaj w planach ogladanie Bachelor i spac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 03:47   #1442
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

U nas dzisiaj od samego rana pada-poszlam do pracy na 11 a wrocilam o 5-dzisiaj byl nawet spory ruch-nie mialam czasu na nic Ciagle dzwonil telefon w tym samym czasie kolejka ludzi po kawe-a wszyscy wolontariusze mnie opuscili

Wlasnie zjedlismy kolacje-dzisiaj byla zolta salatka mojej roboty(kurczak z puszki,kukurydza,zolta papryka,ananas+ troche majonezu light)

Nie lubie deszczowej pogody
Dzisiaj w planach ogladanie Bachelor i spac

Hmmmm.... zolta salatka powiadasz....
Ja mam teraz taki okres ciazowy, od jakiegos miesiaca, ze bym non stop jadla ! Co skoncze jesc, nie minie godzina, a ja juz bym cos schrupala ! Katastrofa. Oczywiscie sie powstrzymuje, bo inaczej bede wazyc tone, ale nie jest to proste.
Od prawie trzech tygodni nie jem tez slodyczy (takie postanowienie do konca ciazy zero slodyczy, poza baby shower, bo tam beda tylko ciasta )...no i jak na razie udaje mi sie w tym wytrwac. Ale ciagle mam ochote na jakas czekoladke lub loda, lub chalwe.....mniam ! ale wiem, ze jak teraz sie nie powstrzymam to przytyje za duzo i bede potem miec wyrzuty sumienia.

A tak poza tym.... w tym tygodniu u nas zapowiedzieli przyjscie lata, juz nie moge sie doczekac, bo mam dosyc tej szrowki i deszczu.
Elfie, jak nie lubisz deszczu, to dobrze, ze nie mieszkasz w Oregonie, bo tu ciagle pada.....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 03:48   #1443
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzisiaj w planach ogladanie Bachelor i spac
wlasnie tez ogladam Bachelor

zaskoczona z wyboru ??
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 03:50   #1444
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
wlasnie tez ogladam Bachelor

zaskoczona z wyboru ??
Nigdy tego tu nie ogladalam, widzialam tylko raz polska wersje. Nie moge pojac co kieruje tymi laskami, zeby pojsc do tego typu programu....
A tu to chyba juz ktorys sezon z kolei leci, nie ? I co ciekawe ?
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 03:53   #1445
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Hmmmm.... zolta salatka powiadasz....
Ja mam teraz taki okres ciazowy, od jakiegos miesiaca, ze bym non stop jadla ! Co skoncze jesc, nie minie godzina, a ja juz bym cos schrupala ! Katastrofa. Oczywiscie sie powstrzymuje, bo inaczej bede wazyc tone, ale nie jest to proste.
Od prawie trzech tygodni nie jem tez slodyczy (takie postanowienie do konca ciazy zero slodyczy, poza baby shower, bo tam beda tylko ciasta )...no i jak na razie udaje mi sie w tym wytrwac. Ale ciagle mam ochote na jakas czekoladke lub loda, lub chalwe.....mniam ! ale wiem, ze jak teraz sie nie powstrzymam to przytyje za duzo i bede potem miec wyrzuty sumienia.

A tak poza tym.... w tym tygodniu u nas zapowiedzieli przyjscie lata, juz nie moge sie doczekac, bo mam dosyc tej szrowki i deszczu.
Elfie, jak nie lubisz deszczu, to dobrze, ze nie mieszkasz w Oregonie, bo tu ciagle pada.....
Salatki jeszcze zostaloSzkoda ze nie mozna przetrasportowac wirtualnie-sprobowalabysAle widze ze Ty masz ochote na slodkieNie miej wyrzutow sumienia-przeciez teraz jesz za dwojke Ja potrafie czasmi zjesc cale pudelko batonow w pol godziny -jak mam napad na slodkie

Tu w Colorado-susza-pada b rzadko-ciagle sie w nocy drape(moja skora jest tu strasznie sucha-musze sie nawilzac codziennie-
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 03:56   #1446
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
wlasnie tez ogladam Bachelor

zaskoczona z wyboru ??
No zaskoczylo mnie ze pozbyl sie tej dziewczyny ktora na spotkaniu z rodzicami zatrudnila aktorow.
Mysle ze wybierze ta blondynke(corke tego aktora )

Moja ulubiona dziewczyna byla ta fotograf z Colorado(Noel??)

Poulette-no nawet ciekawe-z nudow to sie wszystko obejrzy-ja nawet ogladalam ostatniego Big Brother
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 04:00   #1447
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No zaskoczylo mnie ze pozbyl sie tej dziewczyny ktora na spotkaniu z rodzicami zatrudnila aktorow.
Mysle ze wybierze ta blondynke(corke tego aktora )

Moja ulubiona dziewczyna byla ta fotograf z Colorado(Noel??)

Poulette-no nawet ciekawe-z nudow to sie wszystko obejrzy-ja nawet ogladalam ostatniego Big Brother

hehehe racja wszystko to nuuuudy

no ja wsumie myslalam ze wybierze ta blondynke ( corke aktora ) kurde nie wiem jak ma na imie

ciekawe czy sie naprawde chajtna
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 05:06   #1448
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja przed chwila obejrzalam The Hills,szkoda ze to Season Finale.To jedyne Tv Show jakie ogladam.Niestety nie mam czasu na nude,zreszta nie przepadam za telewizja.
Poulette nie daj sie slodyczom.Ja juz 2 miesiace nie jem i zupelnie przestaly mnie kusic.Chyba wkoncu dojrzalam do tego,ze slodycze wcale nic dobrego do zycia nie wnosza.Zabieram sie za ogarnianie domu,bo jutro u nas wielka impreza z okazji UWAGA UWAGA!!!! Nadejscia wisony-lata.My zawsze wymyslamy jakies dziwne powody,zeby impreze zorganizowac......Malzon juz miecho na grilla zamarynowal,zeby tylko pogoda dopisala
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 05:32   #1449
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Ja przed chwila obejrzalam The Hills,szkoda ze to Season Finale.To jedyne Tv Show jakie ogladam.Niestety nie mam czasu na nude,zreszta nie przepadam za telewizja.
Poulette nie daj sie slodyczom.Ja juz 2 miesiace nie jem i zupelnie przestaly mnie kusic.Chyba wkoncu dojrzalam do tego,ze slodycze wcale nic dobrego do zycia nie wnosza.Zabieram sie za ogarnianie domu,bo jutro u nas wielka impreza z okazji UWAGA UWAGA!!!! Nadejscia wisony-lata.My zawsze wymyslamy jakies dziwne powody,zeby impreze zorganizowac......Malzon juz miecho na grilla zamarynowal,zeby tylko pogoda dopisala
no ja tez czesto ogladalam The Hills

oo a kiedy robicie ta imprezke? my wybieramy sie w ta sobote z TZ do znajomych na parapetow i ognisko wiec tez modlimy sie o ladna pogode fajny macie powod do imprezowania no ale wsumie kazyd powod jest dobry mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic

kurcze dziewczyny cos mnie ochota na tatuaz na stopie znowu nachodzi

a Wy macie jakies tatuaze?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 05:38   #1450
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
no ja tez czesto ogladalam The Hills

oo a kiedy robicie ta imprezke? my wybieramy sie w ta sobote z TZ do znajomych na parapetow i ognisko wiec tez modlimy sie o ladna pogode fajny macie powod do imprezowania no ale wsumie kazyd powod jest dobry mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic

kurcze dziewczyny cos mnie ochota na tatuaz na stopie znowu nachodzi

a Wy macie jakies tatuaze?

Impreza juz jutro my latem to prawie co tydzien imprezujemy w wiekszym lub mniejszym gronie.Zawsze znajdzie sie jakis powod.A w razie brzydkiej pogodny przenisiemy sie pod dach.Mamy taki jakby ogrodek dobudowany do domu,ktory ma dach a zamiast okien siatki,wiec pogodzie sie nie damy
Ja tatuazu nie mam,chociac jakis czas temu kolataly mi sie poglowie mysli,zeby sobie zrobic.Teraz mi przeszlo,bo widzialam kilka tatuazy na bardziej wiekowej skorze i sie przestraszylam.Moja sister in low ma na kostce,nawet fajnie to wyglada
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 05:48   #1451
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Impreza juz jutro my latem to prawie co tydzien imprezujemy w wiekszym lub mniejszym gronie.Zawsze znajdzie sie jakis powod.A w razie brzydkiej pogodny przenisiemy sie pod dach.Mamy taki jakby ogrodek dobudowany do domu,ktory ma dach a zamiast okien siatki,wiec pogodzie sie nie damy
Ja tatuazu nie mam,chociac jakis czas temu kolataly mi sie poglowie mysli,zeby sobie zrobic.Teraz mi przeszlo,bo widzialam kilka tatuazy na bardziej wiekowej skorze i sie przestraszylam.Moja sister in low ma na kostce,nawet fajnie to wyglada

ooo kurcze jutro? tak w srodku tygodnia
faaaajnie wam no to w takim razie 3mam kciuki za ladna pogode jutro

no ja jak narazie mysle o takim na 3 miesiace i pozniej zobacze co i jak
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 05:49   #1452
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja w amerykanskiej tv ogladam LOST, Oprah's show tak z dwa razy w tygodniu, i wiadomosci na ABC tak co drugi dzien. Nic innego mi nie podpasowalo jakos. Nie moge sie przestawic na ten typ telewizji od trzech lat, ichyba tak juz zostanie. Za duzo reklam poza tym....

Sunapee, na razie mi sie udaje zyc bez slodyczy, ale ciagle mi sie ich chce jeszcze, marze o takim momencie, kiedy jak ty juz nie bede miala na nie po prostu ochoty....

Milej imprezy zycze i udanej pogody. U nas na paitek zapowiadaja ponad 30 stopni C.... zobaczymy ile z tych przepowiesci sie urzeczywistni.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 05:52   #1453
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Wlasnie obejzalam film pt. The business of being born. O porodach w USA. Polecam zainteresowanym, super dokument. szczegolnie bedzie interesujacy dla przyszlych mam.

A jezeli chodzi o tatuaze, to ja nie lubie, tzn przeraza mnie mysl namalowania sobie czegos co zostanie mi do konca zycia.... ale widzialam juz takie, ktore mi sie podobaly.... ale na kims innym, bo na mnie to nie....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 06:00   #1454
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ooo kurcze jutro? tak w srodku tygodnia
faaaajnie wam no to w takim razie 3mam kciuki za ladna pogode jutro

uhm,my taki troche pokrecony tryb zycia prowadzimy i mamy wolne w tygodniu.Podobnie nasi znajomi


Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Nie moge sie przestawic na ten typ telewizji od trzech lat, ichyba tak juz zostanie. Za duzo reklam poza tym
ja mam podobnie.Telewizja mnie zwyczajnie nudzi.Ogladam CNN i BBC,czasem jakis film obejze jak cos sie trafi,ale zadnych Reality Show czy innych TLC nie moge zniesc.Juz wole na spacer z psem wyjsc niz sleczec przed tv.A reklamy przyprawiaja mnie o bol glowy.Ostatnio z mezem rozmawialismy jak to farmaceuci wymyslaja i wmawiaja ludzion rozne choroby (to tak apropo reklam).Nasza ulubiona reklama to lekarstwo na "restless leg syndrome"
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:48   #1455
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
na razie mi sie udaje zyc bez slodyczy, ale ciagle mi sie ich chce jeszcze, marze o takim momencie, kiedy jak ty juz nie bede miala na nie po prostu ochoty.....
O widzisz Poulette, a ja mam odwrotnie. Nawet nie moge patrzec na slodycze teraz. Tak mnie odrzucilo, ze nawet na mysl czekolady mnie mdli. Jeszcze czasem ujda lody pistacjowe , i tyle. Ale nic czekoladowego. Za to moge sie objadac ogorkami kiszonymi
Co do TV-to ja ogladam Americas Next Top Model, jak zdaze z pracy wrocic. Ale zadnych seriali. Zreszta nigdy seriali nie ogladalam, nawet w PL. Nic mi nie mowia tytuly typu Zlotopolscy, Klan , Lost itp.
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:13   #1456
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej, dziewczyny!

Jak Wam mija dzien? U nas w koncu cieplutko sie zrobilo, ale podobno znowu ma padac...

Ja wczoraj zaczelam moj "spring semester" i 2 razy w tygodniu mam po 3 godziny matematyki - od 6:00pm do 9:00pm. Wczoraj wrocilam doslownie wykonczona i nie wiem, jak to bedzie dalej. Trzymajcie za mnie kciuki, prosze.

Zycze wszystkim milego dnia
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:17   #1457
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!

Jak Wam mija dzien? U nas w koncu cieplutko sie zrobilo, ale podobno znowu ma padac...

Ja wczoraj zaczelam moj "spring semester" i 2 razy w tygodniu mam po 3 godziny matematyki - od 6:00pm do 9:00pm. Wczoraj wrocilam doslownie wykonczona i nie wiem, jak to bedzie dalej. Trzymajcie za mnie kciuki, prosze.

Zycze wszystkim milego dnia
hey
no wlasnie mialam pisac gdzie Ty sie podziewasz hehehe
u nas dzisiaj juz ladniej przynajmniej slonce swiecie
ojj Ty to masz sile dziewczyno !! - ojj o Ciebie sie nie martwie napewno sobie poradzisz
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:27   #1458
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

a ja dzisiaj ide do lekarza, dziewczyny trzymajcie kciuki.. dzisiaj bede miala biopsje, bo okazalo sie, ze cos mi wyroslo w wewnatrz szyji a dokladniej w okolicy tarczcy.. biopsje jakos przezyje, gorzej z czekaniem na wyniki..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:31   #1459
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
hey
no wlasnie mialam pisac gdzie Ty sie podziewasz hehehe
u nas dzisiaj juz ladniej przynajmniej slonce swiecie
ojj Ty to masz sile dziewczyno !! - ojj o Ciebie sie nie martwie napewno sobie poradzisz
Dziekuje, kochana I ciesze sie, ze u Was juz jest lepiej z pogoda - niech przyjdzie lato!!!
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 16:32   #1460
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj ide do lekarza, dziewczyny trzymajcie kciuki.. dzisiaj bede miala biopsje, bo okazalo sie, ze cos mi wyroslo w wewnatrz szyji a dokladniej w okolicy tarczcy.. biopsje jakos przezyje, gorzej z czekaniem na wyniki..
Trzymam kciuki Bedzie dobrze
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:34   #1461
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj ide do lekarza, dziewczyny trzymajcie kciuki.. dzisiaj bede miala biopsje, bo okazalo sie, ze cos mi wyroslo w wewnatrz szyji a dokladniej w okolicy tarczcy.. biopsje jakos przezyje, gorzej z czekaniem na wyniki..
bedziemy trzymac kuciuki ... napewno wszystko skonczy sie dobrze
a jak dlugo bedziesz musiala czekac na wyniki?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:35   #1462
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft to masz tak jak ja, tez mam wieczorem matme od 6-9 tylko ze codziennie, ale dla mnie to relax, jedyna dziedzina ktora lubie, chociaz nie jest wcale tak latwo bo u mnie to nie jest czysta matma tylko zastosowanie w biznesie.

Logest zeby mi tak bardziej smakowaly ogorki niz czekolada

Nineczko bedzie dobrze, trzymam kciuki za dobre wyniki. Ja pare lat temu mialam lagodny nowotwor na nodze i dzis mi tylko mala blizna zostala

U nas dzis piekna pogoda, lato w pelni, nawet wilgotnosc niezbyt wysoka Ide zaraz wymeczyc psa na dwor
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:44   #1463
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj ide do lekarza, dziewczyny trzymajcie kciuki.. dzisiaj bede miala biopsje, bo okazalo sie, ze cos mi wyroslo w wewnatrz szyji a dokladniej w okolicy tarczcy.. biopsje jakos przezyje, gorzej z czekaniem na wyniki..
Mama mojej znajomej miala tez to robione, bo tez miala cos wewnatrz szyi. Okazalo sie ze to jakias gulka z plynem-nic groznego . Mam nadzieje, ze i u ciebie to nic powaznego. Trzymam kciuki.
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:02   #1464
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Schoolcraft to masz tak jak ja, tez mam wieczorem matme od 6-9 tylko ze codziennie, ale dla mnie to relax, jedyna dziedzina ktora lubie, chociaz nie jest wcale tak latwo bo u mnie to nie jest czysta matma tylko zastosowanie w biznesie.
Rodolphe Lindt, dla mnie matematyka to istna meka. Ale musze skonczyc jeszcze 2 kursy i koniec
Zycze Ci powodzenia w "Twojej" matematyce

No i nie mecz pieska za bardzo
A propo psow, to mysmy mieli nowofundlandczyka (newfoundland) - byla to dziewczynka i miala na imie Misia. Wygladala jak prawdziwy misiek. No ale niestety musielismy ja oddac do znajomych, bo jak zaszlam w ciaze to mialam niesamowita alergie na siersc i doktorka zalecila, ze lepiej bedzie dla mnie i dla maluszka, jak psa nie bedzie. Bardzo plakalam, jak musielismy ja oddac, ale niestety tak trzeba bylo... Na szczescie Misia byla mlodym pieskiem ( w sumie jeszcze szczeniakiem) i mam nadzieje, ze przez to bylo jej latwiej sie przyzwyczaic do nowej rodziny.

Milego dnia
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:31   #1465
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Nineczka-trzymam kciuki zeby wyniki byly dobre
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:51   #1466
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Nowofunlady sa sliczne ale jesli byla szczeniakiem to na pewno jest teraz sczzesliwa z nowymi wlascicielami. Jak ja dostane alergii to sie wyprowadze W sumie mozna dostac w kazdym wieku. Dobermany sie bardzo przywiazuja do wlasciciela i nidy juz nie beda traktowac innej osoby tak samo. Jak zapytalam lekarza czy mozna brac jakies leki i nie rezygnowac z pupila to mi powiedzial ze to glupota i czy jak wyladuje z astma w szpitalu to tez bede chciala trzymac psa.Na razie jednak na szczescie nie mamy problemu z tym.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:44   #1467
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
O widzisz Poulette, a ja mam odwrotnie. Nawet nie moge patrzec na slodycze teraz. Tak mnie odrzucilo, ze nawet na mysl czekolady mnie mdli. Jeszcze czasem ujda lody pistacjowe , i tyle. Ale nic czekoladowego. Za to moge sie objadac ogorkami kiszonymi
Co do TV-to ja ogladam Americas Next Top Model, jak zdaze z pracy wrocic. Ale zadnych seriali. Zreszta nigdy seriali nie ogladalam, nawet w PL. Nic mi nie mowia tytuly typu Zlotopolscy, Klan , Lost itp.
Logest, ja przez pierwsze ponad cztery miesiace ciazy nie moglam patrzec na zaden cukier. Nic slodkiego nie jadlam, nawet niektore owoce odstawilam, bo byly mi za slodkie, a o ciastkach czy czekoladzie nie wspomne, po prostu mnie bralo na wymioty.
Oczywiscie mialam wtedy wielka nadzieje, ze tak mi zostanie do konca zycia....
Ale nie.... Niestety w piatym miesiacu milosc do slodyczy powrocila.

Nie chce tu krakac, ale takie odrzuty od slodkiego to na chlopaka....
U m sie sprawdzilo...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!

Jak Wam mija dzien? U nas w koncu cieplutko sie zrobilo, ale podobno znowu ma padac...

Ja wczoraj zaczelam moj "spring semester" i 2 razy w tygodniu mam po 3 godziny matematyki - od 6:00pm do 9:00pm. Wczoraj wrocilam doslownie wykonczona i nie wiem, jak to bedzie dalej. Trzymajcie za mnie kciuki, prosze.



Zycze wszystkim milego dnia
Poradzisz sobie na 100% !

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj ide do lekarza, dziewczyny trzymajcie kciuki.. dzisiaj bede miala biopsje, bo okazalo sie, ze cos mi wyroslo w wewnatrz szyji a dokladniej w okolicy tarczcy.. biopsje jakos przezyje, gorzej z czekaniem na wyniki..
Nineczka, trzymam za ciebie kciuki. Ja tez mialam gulke, ale na zatoce, wycieli mi zeszlego lata, i jak sie okazalo po analizie nie bylo to nic groznnego. uszy do gory !!!!
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:19   #1468
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Nie chce tu krakac, ale takie odrzuty od slodkiego to na chlopaka....
U m sie sprawdzilo...
Hmmm... nie zgodze sie z tym Ja przez cala ciaze zarlam slodycze jak glupia (nie biorac pod uwage tych 3 tygodni na poczatku, kiedy wogole nic nie jadlam i nie pilam, bo wszystko zwracalam) - przyznam, ze niczego sobie nie odmawialam (przytylam 25 pounds, ale po 2 tygodniach po porodzie wrocilam do wagi sprzed ciazy).
A wiec dziewczynki do roboty - macie zachcianki, wiec trzeba je spelniac!!!
Nie wolno glodzic maluszka!!!
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:58   #1469
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

NowofunlandczykMoj chewy chyba ma cos z tej rasy,bo jest potezny i wlochaty.Dzis u nas bedzie okolo 8 psow,bo zawsze jak jest impreza to zabieramy ze soba psy,wies wszystkie sie znaja i uwielbiaja razem lobuzowac Ja wlasnie skonczylam przygotowywac dom na przyjecie gosci.W lodowce juz chlodza sie "Jello shots" a ja sobie popijam Toasted almond.Pogoda jest superasna.W sam raz na wiosenne grilla
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:25   #1470
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
NowofunlandczykMoj chewy chyba ma cos z tej rasy,bo jest potezny i wlochaty.Dzis u nas bedzie okolo 8 psow,bo zawsze jak jest impreza to zabieramy ze soba psy,wies wszystkie sie znaja i uwielbiaja razem lobuzowac Ja wlasnie skonczylam przygotowywac dom na przyjecie gosci.W lodowce juz chlodza sie "Jello shots" a ja sobie popijam Toasted almond.Pogoda jest superasna.W sam raz na wiosenne grilla

Sunapee, zycze udanej imprezy Oh, jakze ja Ci zazdroszcze
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.