Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-16, 08:01   #1981
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Koleżanka tak miała paczka dostarczona wg śledzenia paczki chociaż jej nie odbierała. Na drugi dzień awanturę zrobiła na poczcie tam gdzie wg śledzenia paczki dotarła na pocztę i na miejscu okazało się, że baran kurier z poczty polskiej pomylił adresy rozumiem pomylić nr mieszkań jak ktoś niewyraźnie napisze ale do cholery żeby całkiem 2 inne nazwy ulic pomylic? Na szczęście wysłali znowu kuriera pod ten adres gdzie zostawił paczkę i ja odzyskał. Koleżanka ucieszona, że odzyskała paczkę i po sprawie było - ja tam bym na jej miejscu awanturę zrobiła i jeszcze skargę na tego kuriera napisała :/ bo nie kumam jak można pomylic 2 inne nazwy ulic i jeszcze dawać paczkę na nazwisko Nowak ( przykład ) i nie sprawdzić czy odbiera ten Nowak naprawdę czy może jakiś Kowalski.
to się przejdę chyba jeszcze raz, bo nic mi nie potrafiła babka powiedzieć jak byłam ostatnio, może na inną trafię...
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 08:03   #1982
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Spytajcie w Waszym Mopsie, z tego, co wiem, to jest taka możliwość. Informują o tym Urzędy Pracy nawet.

Wczoraj tak po tej naszej wymianie zdań szperałam trochę po necie i niby zostały podjęte pierwsze kroki rządu aby na przełomie 2017/18 byli ubezpieczenie wszyscy Polacy na podstawie tylko i wyłącznie nr. pesel. I to jest niby już pewne


Ciekawe, muszę poszperać więcej na ten temat I te dzieci są dorosłe i nie studiujące już?
Właśnie ja czytam i niby MOPS powinien ubezpieczyć w takim wypadku. Tylko zastanawiam się czy w jej gminie po prostu kobiety nie wiedzą o tym, czy nie każda gmina takie coś ma.

Powiem jej żeby może do kierownika MOPS poszła. Może ten coś będzie wiedział.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 08:24   #1983
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Allegro

Zamówiłam coś w piątek i znalazłam jeszcze dwie rzeczy u tego sprzedawcy, które chciałabym kupić. Wiem, że można kupić i dopłacić do wcześniejszego zamówienia. Tylko nie mogę teraz znaleźć tej funkcji. Ktoś wie?
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:16   #1984
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Allegro

Zamówiłam coś w piątek i znalazłam jeszcze dwie rzeczy u tego sprzedawcy, które chciałabym kupić. Wiem, że można kupić i dopłacić do wcześniejszego zamówienia. Tylko nie mogę teraz znaleźć tej funkcji. Ktoś wie?
tutaj masz opisane
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:16   #1985
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Allegro

Zamówiłam coś w piątek i znalazłam jeszcze dwie rzeczy u tego sprzedawcy, które chciałabym kupić. Wiem, że można kupić i dopłacić do wcześniejszego zamówienia. Tylko nie mogę teraz znaleźć tej funkcji. Ktoś wie?
A za tamtą rzecz już zapłaciłaś? Jeżeli nie, to w zakładce kupione odhaczasz rzeczy do wspólnej zapłaty i klikasz Płacę. Możesz też normalny przelew zrobić, po uzgodnieniu ze sprzedawcą, w opisie informując, że to dopłata do poprzedniego zakupu. Ja tak już kiedyś miałam.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:17   #1986
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
A za tamtą rzecz już zapłaciłaś? Jeżeli nie, to w zakładce kupione odhaczasz rzeczy do wspólnej zapłaty i klikasz Płacę. Możesz też normalny przelew zrobić, po uzgodnieniu ze sprzedawcą, w opisie informując, że to dopłata do poprzedniego zakupu. Ja tak już kiedyś miałam.
Zapłaciłam już.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:26   #1987
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Czy na oleju ostropestowym mogę smażyć?
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 11:13   #1988
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Po jakim czasie od nałożenia skarpetek zluszczajacych można iść spokojnie na pedicure do kosmetyczki?
Ktoś? Coś?
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 11:22   #1989
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Wydaje mi się ze nie należy smażyć na.olejach tloczonych na zimno
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 13:04   #1990
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Dzięki
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 13:20   #1991
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Koleżanka tak miała paczka dostarczona wg śledzenia paczki chociaż jej nie odbierała. Na drugi dzień awanturę zrobiła na poczcie tam gdzie wg śledzenia paczki dotarła na pocztę i na miejscu okazało się, że baran kurier z poczty polskiej pomylił adresy rozumiem pomylić nr mieszkań jak ktoś niewyraźnie napisze ale do cholery żeby całkiem 2 inne nazwy ulic pomylic? Na szczęście wysłali znowu kuriera pod ten adres gdzie zostawił paczkę i ja odzyskał. Koleżanka ucieszona, że odzyskała paczkę i po sprawie było - ja tam bym na jej miejscu awanturę zrobiła i jeszcze skargę na tego kuriera napisała :/ bo nie kumam jak można pomylic 2 inne nazwy ulic i jeszcze dawać paczkę na nazwisko Nowak ( przykład ) i nie sprawdzić czy odbiera ten Nowak naprawdę czy może jakiś Kowalski.

Ludzie, co za pieniactwo. Nie rozumiesz, że kurier to też człowiek i może się pomylić?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 13:51   #1992
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ludzie, co za pieniactwo. Nie rozumiesz, że kurier to też człowiek i może się pomylić?
no niby może, ale mimo wszystko zamawiasz coś płacisz za to albo nawet czekasz an paczkę od kogoś a później się okazuje że kurier się pomylił i twoja paczka trafiła do kogoś innego. swoją drogą kurier kurierem mógł się pomylić ale trzeba mieć tupet żeby odebrać paczkę na nie swoje dane i tak ją sobie przygarnąć
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 13:52   #1993
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
to się przejdę chyba jeszcze raz, bo nic mi nie potrafiła babka powiedzieć jak byłam ostatnio, może na inną trafię...
No przejdź się


Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ludzie, co za pieniactwo. Nie rozumiesz, że kurier to też człowiek i może się pomylić?
Nie, nie rozumiem w takim przypadku. Kompletnie 2 inne ulice i całkiem inne nazwiska.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 13:57   #1994
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

W naszej skrzynce listonosz notorycznie, przynajmniej raz w miesiącu zostawia list do kogoś z zupełnie innej ulicy. Widzę to, bo osoby, które dostają taką korespondencję zostawiają ją na skrzynce. Ja raz dostałam bardzo dawno list na nie swoje nazwisko ani adres (kompletnie inna ulica), to się przeszłam i oddałam adresatce.
Zdarza się, zdarza.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 14:40   #1995
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Zmarszczki w tym wieku to zazwyczaj oznaka słabego nawilżenia. Ja jestem kilka lat starsza, a czasem mi się pojawia mi się po demakijażu, mimo cery tłustej. Tak czy siak jednak dobry podkład nie podkreśliłby mocno takiej zmarszczki. Pomyśl o lepszym nawilżeniu (ale nie w kremy drogeryjne, na których jest napisane, że super nawilżają :P), może jakieś maseczki algowe z serum nawilżającym pod maskę. Możesz jeszcze pomyśleć o jakichś produktach napinających. Polecam inwestycję w naturalną pielęgnację.

Szukam w miarę naturalnego serum pod makijaż - mam dość kremów i nie chcę używać żadnych, do wymiany został tylko pod makijaż. Cera tłusta, więc fajnie, żeby dawał trochę matu.

Szukam też serum na krosty w trakcie @ - pojawiają się już rzadziej niż częściej, ale glinka sobie z nimi nie radzi. Może być coś na alkoholu.

Swoją drogą, robiła któraś z Was maseczkę aspirynową? Kupiłam ostatnio jakąś w nowym opakowaniu, niby to jest zwykła aspiryna, a nie mogłam jej w ogóle rozmiękczyć

No przydał by mi się jakiś hm krem/serum silnie nawilżający pod makijaż właśnie...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 14:55   #1996
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ludzie, co za pieniactwo. Nie rozumiesz, że kurier to też człowiek i może się pomylić?
Też jestem człowiekiem, też mogę się pomylić. Za ewentualne błędy odpowiadam w sądzie. Może dlatego mam wygórowane wymagania. Wiem, że kurierka to nie aż tak odpowiedzialna praca, ale jakość usług poczty pozostawia wiele do życzenia, muszą w końcu ogarnąć to.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 15:12   #1997
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Spytajcie w Waszym Mopsie, z tego, co wiem, to jest taka możliwość. Informują o tym Urzędy Pracy nawet.

Wczoraj tak po tej naszej wymianie zdań szperałam trochę po necie i niby zostały podjęte pierwsze kroki rządu aby na przełomie 2017/18 byli ubezpieczenie wszyscy Polacy na podstawie tylko i wyłącznie nr. pesel. I to jest niby już pewne


Ciekawe, muszę poszperać więcej na ten temat I te dzieci są dorosłe i nie studiujące już?
dokładnie
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 15:12   #1998
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Właśnie ja czytam i niby MOPS powinien ubezpieczyć w takim wypadku. Tylko zastanawiam się czy w jej gminie po prostu kobiety nie wiedzą o tym, czy nie każda gmina takie coś ma.

Powiem jej żeby może do kierownika MOPS poszła. Może ten coś będzie wiedział.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Ja chyba w takim wypadku złożyłabym pisemny wniosek u kierownika (przedstawiając swoją sytuację), musiałby się ustosunkować wtedy na piśmie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 15:40   #1999
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Też jestem człowiekiem, też mogę się pomylić. Za ewentualne błędy odpowiadam w sądzie. Może dlatego mam wygórowane wymagania. Wiem, że kurierka to nie aż tak odpowiedzialna praca, ale jakość usług poczty pozostawia wiele do życzenia, muszą w końcu ogarnąć to.
Dokładnie tak. Moja paczka z Biochemii Urody, za jakieś 200zł, wylądowała kiedyś w sąsiedniej miejscowości u jakiegoś faceta, który też czekał na paczkę, więc odebrał nie patrząc na adres odbiorcy. Jednak był na tyle przytomny, że skorzystał z mojego numeru komórki na fakturze, skontaktował się i przywiózł mi paczkę do domu. A gdyby wyrzucił te wszystkie fiolki i mieszadełka? BU złożyła wtedy jakieś zażalenie na pracę poczty.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 17:01   #2000
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Też jestem człowiekiem, też mogę się pomylić. Za ewentualne błędy odpowiadam w sądzie. Może dlatego mam wygórowane wymagania. Wiem, że kurierka to nie aż tak odpowiedzialna praca, ale jakość usług poczty pozostawia wiele do życzenia, muszą w końcu ogarnąć to.
Otóż właśnie. Jak ktoś nie ogarnia ulic, to niech nie zostaje kurierem - mnie podobnie próbowała się tłumaczyć pani z ccc, która sprzedała mi dwa różne buty Bo ona pracuje w ciągłym stresie! Ciekawe, czy podobne tłumaczenie by przeszło u pielęgniarki albo lekarza...


Angielski
Chcę iść w wakacje na kurs językowy, nie ukrywam, że w dużej mierze zależy mi na ,,wyjściu do ludzi" dlatego nie chcę chodzić na indywidualne lekcje, choć pewnie na nich nauczyłabym się więcej. Czy któraś z Was była na miesięcznym wakacyjnym kursie w Profi Lingua? Jakie wrażenia?

Tutaj trochę na łatwiznę idę, ale może któraś z Was będzie wiedziała - jaki certyfikat językowy z angielskiego jest obecnie wymagany przy doktoryzowaniu się? Co prawda doktorat to jeszcze pieśń przyszłości, ale biorę taką opcję pod uwagę i dlatego może chciałabym mieć papier wcześniej Edit: Ok, doczytałam, że FCE na B2.

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2016-04-16 o 17:07
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 17:35   #2001
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Angielski
Chcę iść w wakacje na kurs językowy, nie ukrywam, że w dużej mierze zależy mi na ,,wyjściu do ludzi" dlatego nie chcę chodzić na indywidualne lekcje, choć pewnie na nich nauczyłabym się więcej. Czy któraś z Was była na miesięcznym wakacyjnym kursie w Profi Lingua? Jakie wrażenia?

Tutaj trochę na łatwiznę idę, ale może któraś z Was będzie wiedziała - jaki certyfikat językowy z angielskiego jest obecnie wymagany przy doktoryzowaniu się? Co prawda doktorat to jeszcze pieśń przyszłości, ale biorę taką opcję pod uwagę i dlatego może chciałabym mieć papier wcześniej Edit: Ok, doczytałam, że FCE na B2.
to ostatnia szkoła która bym polecała i nie dlatego, że kiepsko uczą, bo nawet na jednych zajęciach nie byłam, bo nie było mi po porstu dane.
od połowy marca próbowałam sie do nich zapisać i jak się w końcu udało, to 5 lipca dostałam maila, że jednak zajęcia sie nie odbędą - miały się zacząć chyba 7.
więc organizacyjnie tragedia.
no i dzięki temu nie zapisałam się. i wyszło, że nie uczylam się a na serio chciałam całkiem sporą kasę w to zainwestować
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 18:44   #2002
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Aktualizowałyście Windowsa do Win 10? Polecacie?
Cały czas mi wyskakuje okienko z propozycją aktualizacji ale nie wiem czy się opłaca.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 19:04   #2003
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Aktualizowałyście Windowsa do Win 10? Polecacie?
Cały czas mi wyskakuje okienko z propozycją aktualizacji ale nie wiem czy się opłaca.
Ja aktualizowalam i jestem zadowolona, ale nie pasowaly mi te kafelkowe appki w 8 i w ogole byla dla mnie malo czytelna, a w 10 jest start i tak jakos przejrzysciej jest co kto lubi
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 19:33   #2004
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Aktualizowałyście Windowsa do Win 10? Polecacie?
Cały czas mi wyskakuje okienko z propozycją aktualizacji ale nie wiem czy się opłaca.

A u mnie nigdy nie pojawił się komunikat o możliwości aktualizacji do 10, mogę jakoś sama to zrobić?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 19:42   #2005
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
A u mnie nigdy nie pojawił się komunikat o możliwości aktualizacji do 10, mogę jakoś sama to zrobić?
Ja od razu po kupnie laptopa z win8 dostalam info, ze na aktualizacje mam 10 czy 12 miesięcy. Nie wiem czy kazdy może z tego skorzystać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 19:47   #2006
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja od razu po kupnie laptopa z win8 dostalam info, ze na aktualizacje mam 10 czy 12 miesięcy. Nie wiem czy kazdy może z tego skorzystać
Ja to samo miałam Komunikat przypominający co jakiś czas mnie o tym informował.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 19:59   #2007
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

To prawda, że przy 10 nie da się zainstalować pirackiego offica?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 20:05   #2008
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja aktualizowalam i jestem zadowolona, ale nie pasowaly mi te kafelkowe appki w 8 i w ogole byla dla mnie malo czytelna, a w 10 jest start i tak jakos przejrzysciej jest co kto lubi
Mam tak samo. W ogóle dla mnie najlepszy był stary dobry XP a nie te wynalazki teraz
Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
To prawda, że przy 10 nie da się zainstalować pirackiego offica?
Da się
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 20:05   #2009
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
To prawda, że przy 10 nie da się zainstalować pirackiego offica?
Wszystko sie da :p
... zeby nie bylo, ze namawiam
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 20:55   #2010
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
To prawda, że przy 10 nie da się zainstalować pirackiego offica?
Generalnie jak aktualizujesz to nic ci się nie odinstalowywuje. A win 10 ma bardzo rozszerzone śledzenie i warto pewne opcje powylaczac.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-04 20:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.