Najbardziej seksowny zapach dla kobiety - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-16, 03:57   #151
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

zgadzam sie z dreamer, najwazniejsze zeby pasowalo do osobowosci danej kobitki u mnie w pracy (ja jedna i 7 facetow) ostatnio oszaleli jak przyszlam w Pink Sugar Aqualiny
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 00:49   #152
jazzinho
Raczkowanie
 
Avatar jazzinho
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 81
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

ja jestem od wielu lat zakochana w Le Fou D'ssey - Miyake ale niestety juz go nie robia (limitowana edycja) buuuuuuuuuuuuuu jak ja go kocham buuuuuuuuuuuuuuuuuu, przepiekny, smakowity pachnial cieplym mlekiem zmieszanym z roza

sluchajcie, a mozna w Polsce kupic Pink Sugar?
jazzinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 02:28   #153
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

chyba mozna, bo pixie dodala. Jej zapytaj. Sprawdz PInk Sugar na KWC.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:06   #154
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Cytat:
Napisane przez jazzinho
ja jestem od wielu lat zakochana w Le Fou D'ssey - Miyake ale niestety juz go nie robia (limitowana edycja) buuuuuuuuuuuuuu jak ja go kocham buuuuuuuuuuuuuuuuuu, przepiekny, smakowity pachnial cieplym mlekiem zmieszanym z roza

sluchajcie, a mozna w Polsce kupic Pink Sugar?
Chyba masz na myśli Le Feu? Fou brzmi trochę dwuznacznie to nie była edycja limitowana, tylko normalny zapach, który jednak nie cieszył się wielką popularnością i został z rynku wycofany. U nas na forum sporo osób go opłakiwało, ze mną, Hybris i Pixie na czele forumowa wyszukiwarka chwilowo szwankuje, więc Ci linki nie podrzucę, ale jak zacznie działać wpisz "le feu" i na pewno coś wyskoczy

A Pink Sugar w sklepach zwyklych nie ma. Jest w Polsce tylko w ofercie jednego sklepu internetowego - Cynamonowo:
http://cynamonowo.super.sklep.pl/skl...sugar&x=13&y=5
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:55   #155
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Ja jutro jade do Polski, kupilam jeden kolezance, wiec moge tez komus sprowadzic. Jakby co to na priva.

Ps. tylko nie kupowac w ciemno, zeby na mnie nie bylo!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 09:51   #156
Ivesman
Raczkowanie
 
Avatar Ivesman
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
GG do Ivesman
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Na mnie działa Sexy 212 Herrery,Baby Doll YSL(mniami),i praktycznie wszystkie może poza Pampelune zapachy AA Guerlaina.Rodriguez też w pewnym stopniu a także In Black del pozo,Gucci EDP II.
__________________
Pokaż mi swoje perfumy a powiem Ci kim jesteś!
Ivesman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 14:37   #157
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Oooooooooooooo...zdecydow anie J'adore !!! Moj facet prawie sie na mnie rzucił juz w samochodzie, jak je na mnie poczuł... (zreszta dostałam je od niego, uwielbia je), znajomym mężczyznom podobają się też bardzo: Dolce Vita, Baby Doll, Light Blue,Crystal Noir. Osobiście odradzam Angel i Kenzo Elephant, zbyt mocne i zbyt krzykliwe.
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 14:54   #158
eveveve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
perfumy

najcudowniejsze perfumy na świecie których nie przebiją żadne inne --> envy gucci
eveveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:05   #159
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: perfumy

aha... i wszystko jasne
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:11   #160
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: perfumy

Hmmm zaraz spróbuję to do czegoś podłączyć bo chyba to miało być do jakiegoś wątku podłączone...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:31   #161
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Dla mnie najbardziej boskie są Dolcevita Diora! Kocham ten zapach juz od kilku miesiecy i nigdy nie nasluchalam sie tylu komplementow na temat zapachu, a uzywalam juz najrozniejszych perfum. W flakonie pachną tak sobie ale rozpylone na skorze, przepięknie. No przynajmniej na mojej Co do Lolity to wiekszosc znajomych mi mezczyzn nie reagowala albo reagowala raczej tak srednio. Nigdy nie zapomne jak pewnego dnia kiedy bylam u kolezanki wszedl do jej pokoju brat i zapytal "co tu tak strasznie je...?". Minute wczesniej skropilam nadgartski wspomnianą tu Lolitą jesli chodzi o inne zapachy, ktore zle dzialaly na mezczyzn, a szczegolnie na jednego (mojego juz bylego) to musze napisac o Angelu. Kiedys moj byly przywital mnie i rozentuzjazmowany opowiadal, ze wyczul dzis na miescie takiego samego smierdzielka jakiego uzywam. To bylo naprawde urocze
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 20:41   #162
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Co do klasycznego Angela - to faktycznie, mój mąż niemalże pluł jak mu dałam zaledwie z daleka blotterek powąchać
Ale musza powiedzieć, że znałam jednego faceta, który dostawał amoku od tego zapachu i uważał za najseksowniejszy na świecie, więc jak widać gusta są różne.
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 23:47   #163
bluna
Raczkowanie
 
Avatar bluna
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

W moim przypadku piorunująco działała i działa nadal na mężczyzn Gloria Cacharela.. która jest moim absolutnie najukochańszym zapachem
bluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 19:05   #164
Pearl78
Raczkowanie
 
Avatar Pearl78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 223
GG do Pearl78
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Podpisuję się pod tym , co napisała Smoczyca Jej typy sa moimi typami a mój M. najbardziej szaleje za: Black Cashmere i Organza Indecence.
Pearl78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 22:34   #165
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Ja zebrałam kilka komplementów od panów za Eau des Merveilles, ku mojemu zdumieniu
Wczoraj moja dobra znajoma usłyszał od ukochanego, do czego używała kamfory
Po długim namyśłe doszła do wniosku ,ze jedyne co używała tego dnia to Angel klasyczny
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:18   #166
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Wink perfumy "niegrzeczne" ...

O tym jeszcze raczej nie było
Ostatnio przeglądając swoją kolekcję zasnatawiałam się, które z moich perfum nadają się na wszelkiego rodzaju okazje randkowe, lub pasują mi do sytaucji jeszcze intymniejszych i... doszłam do wniosku, że wcale tak wiele ich nie mam! Bo niestety większość moich słodziaków to dla mnie zwykłe poprawiacze nastroju, w sumie dość bezpieczne.
I stąd pytanie, czy w ogóle klasyfikujecie zapachy w ten sposób? Ewentualnie - i tak chyba będzie najłatwiej - czy (i jakie perfumy) kojarzą Wam się z seksem, erotyką?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:27   #167
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Chyba najbardziej Must de Cartier, baaaardzo zmysłowy moim zdaniem. Szkoda, że mojemu TŻ-owi się tak nie kojarzą
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:43   #168
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Dla mnie takimi perfumami są Le Feu, Angel, Classique JPG i chyba Stella Rose Absolute. Może po prostu powielam jakiś stereotyp, ale dla mnie te zmysłowe wonie powinny być ciężkie, choć nie "pudernicowate", bogate, słodkie, choć nie przesłodzone. Na pewno nie pasują mi do tej kategorii perfumy lekkie, delikatne, owocowe czy kwiatowe, no, poza różanymi
Zastanawiam się, czy do tej listy pasuje mi też Organza Indecence, czy ona nieprzyzwoita tylko z nazwy?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:53   #169
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

No i niuchnęłaś w końcu Must? Dla mnie mają zapach rozgrzanej w słońcu skóry (ludzkiej, dodam!), w którą właśnie partner wtarł olejek, zmysłowymi, powolnymi ruchami... no dobrze, nie kontynuuję dalej, bo za bardzo się "rozkleję"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 11:13   #170
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

No to trza Musta niuchnąć. Ja głosuje na Boudoir i Organze Indecence.
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:55   #171
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Mi erotycznie, z rozgrzanymi na plazy cialami w upalny dzien kojarzy sie zdecydowanie Tumulte Ze zmyslowoscia w upalne lato kojarzy mi sie tez Feraud - wybuchowa mieszanka bialych kwiatow, doprawiona lekko pikantnie. Erotycznie i bardzo nieprzyzwoicie - Boudoir (ale ciagle jeszcze nie znam Agenta P. - pono on jeszcze bardziej nieprzyzwoity). Z kolei znajomy pan z perfumerii uwaza, ze najbardziej erotyczny zmyslowy zapach na swiecie to NU.
Ciagle nie mam zdania co do erotycznosci OI i Shalimar. No i podobnie jak Hybris kojarze erotyczny zapach z ciezkoscia podszyta lekko slodycza. A zaznaczenie w opisie "zapach orientalny" w mojej glowie => "erotyczny". Zmyslowo i erotycznie kojarza mi sie tez zapachy pikantne, np. Easy Krizia tak postrzegalam, ale dawno nie wachalam, wiec nie wiem, czy to aktualne
Co do rozy - to tylko te cieple i przesycone slodycza, czyli wlasnie Tumulte, moze Paris ale edp. Stella jest w moim odczuciu raczej bezpieczna i romantyczna, ale nie znam wersji Rose Absolute.
A zeby bylo smieszniej, moj maz za najbardziej zmyslowe uwaza zapachy lekkie i swieze, i takimi najbardziej sie zachwyca
Aha, a cialo smarowane olejkiem na plazy to zdecydowanie Summer by Kenzo - to bylo moje pierwsze skojarzenie z tym zapachem, wlasnie plaza przesycona zapachem olejku do opalania
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:58   #172
kreciak
Rozeznanie
 
Avatar kreciak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 685
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

ostatnio Gucci Rush,ale zamierzam wybrac sie na polowanie do perfumerii
pozdrawiam
kreciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:05   #173
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez Szumak
Mi erotycznie, z rozgrzanymi na plazy cialami w upalny dzien kojarzy sie zdecydowanie Tumulte Ze zmyslowoscia w upalne lato kojarzy mi sie tez Feraud - wybuchowa mieszanka bialych kwiatow, doprawiona lekko pikantnie. Erotycznie i bardzo nieprzyzwoicie - Boudoir (ale ciagle jeszcze nie znam Agenta P. - pono on jeszcze bardziej nieprzyzwoity). Z kolei znajomy pan z perfumerii uwaza, ze najbardziej erotyczny zmyslowy zapach na swiecie to NU.
Ciagle nie mam zdania co do erotycznosci OI i Shalimar. No i podobnie jak Hybris kojarze erotyczny zapach z ciezkoscia podszyta lekko slodycza. A zaznaczenie w opisie "zapach orientalny" w mojej glowie => "erotyczny". Zmyslowo i erotycznie kojarza mi sie tez zapachy pikantne, np. Easy Krizia tak postrzegalam, ale dawno nie wachalam, wiec nie wiem, czy to aktualne
Co do rozy - to tylko te cieple i przesycone slodycza, czyli wlasnie Tumulte, moze Paris ale edp. Stella jest w moim odczuciu raczej bezpieczna i romantyczna, ale nie znam wersji Rose Absolute.
A zeby bylo smieszniej, moj maz za najbardziej zmyslowe uwaza zapachy lekkie i swieze, i takimi najbardziej sie zachwyca
Aha, a cialo smarowane olejkiem na plazy to zdecydowanie Summer by Kenzo - to bylo moje pierwsze skojarzenie z tym zapachem, wlasnie plaza przesycona zapachem olejku do opalania

Mnie bardziej chodzi o taki aromatyczny, cynamonowy, o ciemnym kolorze, olejek (nie taki "zwykły") Taki, którym musi Cię nasmarować ukochany mężczyzna, bo smarując się sama nie będziesz miała tej zmysłowej przejemności
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:12   #174
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

tak Agent to taki nieprzyzwoity ..to moze za malo powiedziane- k*** zapach (przepraszam co bardziej wrazliwych na slownictwo)
nienawidze, nie cierpie go w dzien na kims innym- mam ochote wtedy zrobic krzywde osobie ktora go uzywa- natomiast jesli chodzi o jakies specjalnie aranzowane "wieczory" kolacja,swiece,dobre wino, "poscielowa" muzyka,seksowna bielizna to wtedy kropla A.P niezbedna..
erotycznie kojarzy mi sie takze Hypnotic Poison ..moze przez to waniliowe cieplo jakim emanuje wtedy skora..
ostatnio to zaczal kojarzyc sie takze Herve Leger- to za sprawa mojego TZ ktory bardzo "entuzjastycznie ;0" reaguje na ta won..(ma pewna wspolna nutke z H.P Diora)
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:31   #175
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez evee
tak Agent to taki nieprzyzwoity ..to moze za malo powiedziane- k*** zapach (przepraszam co bardziej wrazliwych na slownictwo)
nienawidze, nie cierpie go w dzien na kims innym- mam ochote wtedy zrobic krzywde osobie ktora go uzywa- natomiast jesli chodzi o jakies specjalnie aranzowane "wieczory" kolacja,swiece,dobre wino, "poscielowa" muzyka,seksowna bielizna to wtedy kropla A.P niezbedna..
erotycznie kojarzy mi sie takze Hypnotic Poison ..moze przez to waniliowe cieplo jakim emanuje wtedy skora..
ostatnio to zaczal kojarzyc sie takze Herve Leger- to za sprawa mojego TZ ktory bardzo "entuzjastycznie ;0" reaguje na ta won..(ma pewna wspolna nutke z H.P Diora)
Aż nabrałam ochoty na niuchnięcie A.P. i H.L. też troszkę
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:53   #176
kropla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 29
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Nu i jeszcze raz Nu, uwielbiają go faceci z mojego otoczenia,z Tż włącznie. Kedyś zdażyła mi się nawet niemiła uwaga od starszej pani,która stwierdziła, że " przyzwoita kobieta nie powinna tak pachnieć".
kropla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:06   #177
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez kropla
Nu i jeszcze raz Nu, uwielbiają go faceci z mojego otoczenia,z Tż włącznie. Kedyś zdażyła mi się nawet niemiła uwaga od starszej pani,która stwierdziła, że " przyzwoita kobieta nie powinna tak pachnieć".
Hm, od poczatku, kiedy czytam ten watek, chodzi mi po glowie post, ktory dotyczyl chyba Shalimar, a autorka napisala, ze szwagier czy ktos taki zapytal ja kiedys, czy maz pozwala uzywac jej takich .... perfum?
Przyznac sie zaraz, ktora to z Drogich Kolezanek byla i co za zapachy wg niej nieprzyzwoite sa
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:09   #178
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez Szumak
Hm, od poczatku, kiedy czytam ten watek, chodzi mi po glowie post, ktory dotyczyl chyba Shalimar, a autorka napisala, ze szwagier czy ktos taki zapytal ja kiedys, czy maz pozwala uzywac jej takich .... perfum?
Przyznac sie zaraz, ktora to z Drogich Kolezanek byla i co za zapachy wg niej nieprzyzwoite sa
Zdaje się, że to była Bieliczek, a opinia wypowiedziana była przez wujka, działacza LPR-u
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:26   #179
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez E
Zdaje się, że to była Bieliczek, a opinia wypowiedziana była przez wujka, działacza LPR-u
Tak, Tak o ile mnie moja wybrakowana pamiec nie myli
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:33   #180
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: perfumy "niegrzeczne" ...

Cytat:
Napisane przez E
Zdaje się, że to była Bieliczek, a opinia wypowiedziana była przez wujka, działacza LPR-u
Ano, moze byc. Tak mi sie roilo, ze to Beliczek chyba byla, ewentualnie Madlaine, choc nie pamietam, czy nasza Mad lubi i uzywa Shalimar

A przy okazji dodam jeszcze, ze kiedys bardzo zmyslowo kojarzyly mi sie Obsession, no i jakzeby inaczej - Opium tez. Ale to kiedys
Aha, ostatnio znowu sprawdzalam Obsession - Ewa, one pachna calkiem jak Must!
Musze sobie koniecznie w domu porownac..
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-01 11:11:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.