Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 18:09   #31
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Zakochałam się w tych butach: http://www.hm.com/pl/product/13890?a...rticle=13890-A

Ogólnie Paris Show Collection jest przepiękna , tylko te ceny...
http://www.hm.com/pl/product/14974?article=14974-A
http://www.hm.com/pl/product/17149?article=17149-A
http://www.hm.com/pl/product/15139?article=15139-A
http://www.hm.com/pl/product/14814?article=14814-A
http://www.hm.com/pl/product/14787?article=14787-A
http://www.hm.com/pl/product/13749?article=13749-A
http://www.hm.com/pl/product/13742?article=13742-A

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

kuki9, ja poszukałabym kurtki standardowo w H&M i New Looku. Warto też przejść się po różnych outletach

Edytowane przez zekori
Czas edycji: 2013-09-09 o 18:06
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:14   #32
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Chwilę mnie nie było i już nowy wątek, witam się.
Zdałam egzamin poprawkowy.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ojeja, dopiero wróciłam a tu nowy wątek na powitanie
laski co kupujecie na jesień? ja szukam nie-wiem-jakiego płaszcza (jak zwykle) i torby, najlepiej nie czarnej dla odmiany pozatym koniecznie jakieś legginsy. wczoraj kupiłam w H&M zwykłe czarne z takiego jakby śliskiego materiału (niczym z lat '80) i powiem wam że wyglądają o niebo lepiej niż bawełniane
w sumie to mojej szafie dużo brakuje (sporo powywalałam), ale jakoś nie mam w głowie konkretów co kupić... przydałyby mi się nowe bluzki z długim rękawem, spodnie... ale w sklepach wszystko drogie albo badziewne
Ja generalnie już wszystko mam, ale marzą mi się jeszcze jakieś woskowane rurki.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Akurat miałam na myśli cholewkę wysoką bo niestety ale taka figura + łydki mam nieproporcjonalne do rozmiaru stóp I wszelkie wysokie buty nie są dla mnie, będę musiałą poszukać niskich. Znalazłam 2 fajne modele w deichmannie (?), mam nadzieję że będą w niedzielę.

Faaajne sobie kupiłaś Ja mam 8-9 cm botki w których chodzę jesienią ale mają gruby słupek i są wygodne. Ale jeżeli chodzi o szpilki to mój max. to 13 cm. Zależy wszystko od butów. Mam fajne granatowe 12 cm i nie da się w nich chodzić. Mam takie same z innej firmy tylko nude, też 12 cm i chodzę w nich bez problemu, nawet całą noc.
Moje najwyższe buty mają 12 cm, koturny a i tak nie umiem w nich za bardzo chodzić. Co nie zmienia faktu, że są bardzo ładne.

Red, mam zdjęcie torebki, potem zrzucę na kompa i wstawię.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:28   #33
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Ogólnie Paris Show Collection jest przepiękna , tylko te ceny...
O rany, w H&M są takie cudowności? Muszę tam zajść. Szczególnie ta spódniczka (już widzę jak TŻ na jej widok dostaje apopleksji i zabiera go pogotowie )

EDIT: Zobaczyłam jej cenę i sama dostałam apopleksji

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2013-09-09 o 18:32
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:29   #34
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Jestem tu nowa

Dziewczyny czy widziałyście w którymś ze sklepów (Wwa) jakąś fajną parkę? Zależy mi na tym by była grubsza i taka do połowy uda.
Witaj
W tym roku się nie rozglądałam ale w zeszłym widziałam sensowne i w sensownej cenie w Pull&Bear i New Yorkerze. Tylko wszystko cienizna...
EDIT: no i w H&M chyba są co roku.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie stać mnie Nie mam 400 zł na buty jesienne, niestety.
Znam ten ból
Jeśli kiedyś będę obrzydliwie bogata kupię sobie bikery Airstepu za jedyne 800 zł.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:33   #35
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Znam ten ból
Jeśli kiedyś będę obrzydliwie bogata kupię sobie bikery Airstepu za jedyne 800 zł.
A ja cale Allsaints
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:40   #36
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Popatrz w h&m, ja tam moją 2 lata temu kupiłam ale oni chyba je mają w każdym sezonie
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość


kuki9, ja poszukałabym kurtki standardowo w H&M i New Looku. Warto też przejść się po różnych outletach
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Witaj
W tym roku się nie rozglądałam ale w zeszłym widziałam sensowne i w sensownej cenie w Pull&Bear i New Yorkerze. Tylko wszystko cienizna...
EDIT: no i w H&M chyba są co roku.

Dzięki, posprawdzam

Dziewczyny a jakie macie alternatywy dla parek i kurtek w typie około wojskowym?

Tylko nie filcowe płaszczyki
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:03   #37
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
A ja cale Allsaints
Mnie urzekła ich kolekcja sprzed trzech czy jakoś tak lat.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie macie alternatywy dla parek i kurtek w typie około wojskowym?

Tylko nie filcowe płaszczyki
Szczerze mówiąc mam czarny filcowy (flauszowy?) płaszczyk Kupiony na gwałt u Chińczyków bo nie miałam wówczas koncepcji na nic innego. Jeszcze mam klasyczny kożuch, zupełnie nierockowy, za to ciepły.
Gdybym miała teraz coś kupować to może kożuch do bioder, z przeszyciami, bajerami i waterfallowym kołnierzem. Ale w takim nerki marzną
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 19:13   #38
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mam czarny filcowy (flauszowy?) płaszczyk Kupiony na gwałt u Chińczyków bo nie miałam wówczas koncepcji na nic innego. Jeszcze mam klasyczny kożuch, zupełnie nierockowy, za to ciepły.
Gdybym miała teraz coś kupować to może kożuch do bioder, z przeszyciami, bajerami i waterfallowym kołnierzem. Ale w takim nerki marzną

Ja nic nie mam do takich płaszczyków Bo tak to zabrzmiało. Po prostu to co oferują popularne sieciówki nadaje się tylko na cieplutką jesień bo jest cienkie. No i trzeba z tym latac do pralni ciągle grr.

Na wielkie mrozy mam płaszcz puchowy więc szukam czegoś na temperatury okołozerowe/minus kilka i nie mam koncepcji. Nic mi się nie podoba. A jak już się podoba to jest za drogie albo kompletnie bez sensu bo za krótkie (a ja już jestem stara i nie lubię jak mi tyłek marznie) albo nie zmieszczę pod spód ulubionego wielkiego swetra
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:18   #39
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na wielkie mrozy mam płaszcz puchowy więc szukam czegoś na temperatury okołozerowe/minus kilka i nie mam koncepcji. Nic mi się nie podoba. A jak już się podoba to jest za drogie albo kompletnie bez sensu bo za krótkie (a ja już jestem stara i nie lubię jak mi tyłek marznie) albo nie zmieszczę pod spód ulubionego wielkiego swetra
No niestety nie bardzo jest w czym wybierać. Ja noszę ten płaszczyk + gruby sweter ale nudno to wygląda. Natomiast co fajniejsze fasony sięgają do bioder. Dłuższe płaszczo-ramoneski jakoś mnie nie urzekły, zresztą pewnie są cienkie. Fajna byłaby prawdziwa skóra do kolan z ciepłą podpinką ale ich ceny są zabójcze a fasony nie rzucają na kolana.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:54   #40
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dzięki, posprawdzam

Dziewczyny a jakie macie alternatywy dla parek i kurtek w typie około wojskowym?

Tylko nie filcowe płaszczyki
Witam w nowym wątku.
Ja średnio lubię kurtki - oczywiście mam jedną ukochaną ramoneskę, ale jednak wolę płaszcze. Nie wiem, jak wyjdzie u mnie z kasą, ale wstępnie planuję upolować jakiś w motocyklowym stylu. Póki co mam tylko jedno zimowe okrycie - sięgający kolan wełniany, dwurzędowy płaszcz o rozkloszowanym dole. Fason bardzo klasyczny, kolor w sumie też (stonowany, ciemny granat), lecz złote guziki w stylu carskiej Rosji dodają nieco rockowego sznytu. No i fajnie komponuje się z bikerami. Co do innych chciejstw to potrzebuję swetrów, bo mam ze trzy na krzyż. Przydałby mi się jakiś bazowy, maksymalnie prosty, ale nie pogardziłabym też jakimś waterfallowym namiocikiem. Marzą mi się poza tym jakieś woski albo spodnie z pseudoskóry, ale musiałabym najpierw popracować nad cielskiem. Mam czas do ruszających po Bożym Narodzeniu wyprzedaży. Bo nawet jakbym nie miała zastrzeżeń do swojego wyglądu, to jednak szkoda mi pieniędzy, by kupować cokolwiek za regularną kwotę.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:35   #41
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dzięki, posprawdzam

Dziewczyny a jakie macie alternatywy dla parek i kurtek w typie około wojskowym?

Tylko nie filcowe płaszczyki
Ja lubię filcowe płaszczyki Według mnie lepiej kupić neutralną bazę i założyć do niej dodatki jakie się chce.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Akurat miałam na myśli cholewkę wysoką bo niestety ale taka figura + łydki mam nieproporcjonalne do rozmiaru stóp I wszelkie wysokie buty nie są dla mnie, będę musiałą poszukać niskich. Znalazłam 2 fajne modele w deichmannie (?), mam nadzieję że będą w niedzielę.

Faaajne sobie kupiłaś Ja mam 8-9 cm botki w których chodzę jesienią ale mają gruby słupek i są wygodne. Ale jeżeli chodzi o szpilki to mój max. to 13 cm. Zależy wszystko od butów. Mam fajne granatowe 12 cm i nie da się w nich chodzić. Mam takie same z innej firmy tylko nude, też 12 cm i chodzę w nich bez problemu, nawet całą noc.
Aha, to pełne zrozumienie z mojej strony widzę

To prawda, akurat te są wygodne, dzięki paskowi i platformie Ja mam ten problem, że jedną stopę mam 2 mm mniejszą, więc ciężko mi trafić z niezabudowanymi butami bez pasków.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
faajne, aksamitne? gdzie kupiłaś? pytam z ciekawości bo ja takich wysokich sobie nie kupię ale wyglądają interesująco
Takie welurowe Przez neta

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Cudowne te buty . Podobają mi się takie szpilki, tylko nie mam gdzie ich nosić. Na zwykłe latanie po mieście szkoda byłoby mi takich pięknych butów.
Ja z zasady noszę płaskie buty, a jeżeli obcas to niewysoki (maksymalnie 6 cm). Na studniówce zaszalałam i miałam 12 cm szpilki. Przetańczyłam w nich całą imprezę.

Ja stwierdziłam, że będę po mieście nosić, bo dużo za nie nie dałam, nie lubię butów tylko 'na wyjście', a lepiej się w takich czuję
Tylko nie wiem czy na uczelnię wypada takie nosić, jednak trochę wysokie są
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 21:44   #42
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem, że jedną stopę mam 2 mm mniejszą, więc ciężko mi trafić z niezabudowanymi butami bez pasków.
Ja mam 5 mm różnicy więc dobranie czółenek jest niemożliwe Ale mam jedne, w jeden but wetknęłam wypełniacz i jakoś dam radę.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:54   #43
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja mam 5 mm różnicy więc dobranie czółenek jest niemożliwe Ale mam jedne, w jeden but wetknęłam wypełniacz i jakoś dam radę.
Ja w sumie nie wiem czy mi się też ta różnica nie zwiększyła, bo wkładki mi średnio pomagają, włożyłam sobie w jednych szpilkach żelowe na pięty i pod śródstopie i nie bardzo to działa. A czym sobie wypełniłaś tą różnicę?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:57   #44
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie wiem czy mi się też ta różnica nie zwiększyła, bo wkładki mi średnio pomagają, włożyłam sobie w jednych szpilkach żelowe na pięty i pod śródstopie i nie bardzo to działa. A czym sobie wypełniłaś tą różnicę?
Nakleiłam naraz dwie wkładki żelowe na piętę i włożyłam grubą wkładkę żeby ogólnie było ciaśniej. Ale to czółenka z pseudo-zamszu więc stopa się w nich tak bardzo nie ślizga.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 08:33   #45
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fajna byłaby prawdziwa skóra do kolan z ciepłą podpinką ale ich ceny są zabójcze a fasony nie rzucają na kolana.
O masz rację. Skóra byłaby świetnym pomysłem niestety po pierwsze faktycznie kosztuje słono a po drugie gust mi się tak czesto zmienia, że po prostu bałabym się kupowac coś tak drogiego.

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku.
Ja średnio lubię kurtki - oczywiście mam jedną ukochaną ramoneskę, ale jednak wolę płaszcze. Nie wiem, jak wyjdzie u mnie z kasą, ale wstępnie planuję upolować jakiś w motocyklowym stylu. Póki co mam tylko jedno zimowe okrycie - sięgający kolan wełniany, dwurzędowy płaszcz o rozkloszowanym dole. Fason bardzo klasyczny, kolor w sumie też (stonowany, ciemny granat), lecz złote guziki w stylu carskiej Rosji dodają nieco rockowego sznytu. No i fajnie komponuje się z bikerami.
O brzmi nieźle
Niestety jako że jestem biuściasta i niewysoka obawiam się, że wyglądałabym w czymś takim jak Buka

No nic, nie ma co ględzić chyba jednak wizyta w sklepach będzie nieunikniona.

A mam jeszcze jedną sprawę. Kupiłam buty, co prawda miały być botki za kostkę z luźną cholewką takie na już a wpadło mi w oko coś takiego. Co myślicie? Niby mi się podobają ale nie jestem przekonana na 100%.
Mam jeszcze czas, żeby zwrócić jakby co.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toni.jpg (40,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toni2.jpg (35,1 KB, 18 załadowań)
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 08:54   #46
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dzięki, posprawdzam

Dziewczyny a jakie macie alternatywy dla parek i kurtek w typie około wojskowym?

Tylko nie filcowe płaszczyki

ja mam coś w tym stylu (tylko całą czarną, nawet futerko) - http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...c1/4037725.jpg
No i czarny zwykły płaszcz (nie jest filcowy). Znalazłam taki, który nie wygląda zbyt elegancko co jest dla mnie plusem


ten mi się strasznie podoba - http://www.pullandbear.com/webapp/wc...UCZNEJ%2BSKORY
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:03   #47
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
O masz rację. Skóra byłaby świetnym pomysłem niestety po pierwsze faktycznie kosztuje słono a po drugie gust mi się tak czesto zmienia, że po prostu bałabym się kupowac coś tak drogiego.

A mam jeszcze jedną sprawę. Kupiłam buty, co prawda miały być botki za kostkę z luźną cholewką takie na już a wpadło mi w oko coś takiego. Co myślicie? Niby mi się podobają ale nie jestem przekonana na 100%.
Mam jeszcze czas, żeby zwrócić jakby co.
1. gdybym miała 1500 na zbyciu to pewnie bym zarydzykowała i sprawiła sobie kożuch do pół uda, od dawna podobają mi się takie z cienkiej skóry ucięte na chama (niewykończone), z wystającym futrem i asymetrycznymi detalami przy kołnierzu. Dawno temu oglądałam podobne w Derri ale w końcu kupiłam zwykły "góralski" Tak czy siak nie zanosi się na to żebym w najbliższym czasie miała dysponować taką kasą
2. mnie nie przypadły do gustu z powodu tych poziomych pasków i nitów
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:03   #48
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
O brzmi nieźle
Niestety jako że jestem biuściasta i niewysoka obawiam się, że wyglądałabym w czymś takim jak Buka
Musiałabyś zamierzyć. Ja akurat jestem wysoka i biodrzasta, za to mam klatkę piersiową rumuńskiej gimnastyczki.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:11   #49
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. gdybym miała 1500 na zbyciu to pewnie bym zarydzykowała i sprawiła sobie kożuch do pół uda, od dawna podobają mi się takie z cienkiej skóry ucięte na chama (niewykończone), z wystającym futrem i asymetrycznymi detalami przy kołnierzu. Dawno temu oglądałam podobne w Derri ale w końcu kupiłam zwykły "góralski" Tak czy siak nie zanosi się na to żebym w najbliższym czasie miała dysponować taką kasą
2. mnie nie przypadły do gustu z powodu tych poziomych pasków i nitów
1.
Hmm może racja z tym kożuchem? Ale normalnie go oddajesz do pralni, tak? Czy pranie kożucha kosztuje więcej niż płaszcza?

2.
Te paski to właśnie są najlepsze

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Musiałabyś zamierzyć. Ja akurat jestem wysoka i biodrzasta, za to mam klatkę piersiową rumuńskiej gimnastyczki.
Rumuńska gimnastyczka to przeciwieństwo niemieckiej pływaczki?
Kurczę mam wrażenie, że carska Rosja jest raczej dla wysokich.


[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;4272472 7]
ten mi się strasznie podoba - http://www.pullandbear.com/webapp/wc...UCZNEJ%2BSKORY[/QUOTE]

Ooo gdyby nie te rękawy to byłoby super
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 09:31   #50
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość

Ooo gdyby nie te rękawy to byłoby super
No właśnie, te rękawy.. Z jednej strony skórzane rękawy w kurtkach i płaszczach bardzo mi się podobają, a zdrugiej w tym wydaniu coś nie gra.. Chociaż ten krój jest tak fajny, że można wybaczyć
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:41   #51
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Na jesien chcialabym miec taki plaszczyk a la ponczo(?). Jak to się w ogóle nazywa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ponczo-guess-by-marciano-w3668_5059d423a8a40_p_main.jpg (23,1 KB, 19 załadowań)
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:56   #52
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Jeśli u Was jest TKMaxx to polecam zajrzeć
W zeszłym roku kupiłam parkę khaki na futerku. Przechodziłam w niej całą zimę, kosztowała 250 zł.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:58   #53
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Na jesien chcialabym miec taki plaszczyk a la ponczo(?). Jak to się w ogóle nazywa?
zobacz ten - http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...%2Bfuterka/800
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:01   #54
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
1.
Hmm może racja z tym kożuchem? Ale normalnie go oddajesz do pralni, tak? Czy pranie kożucha kosztuje więcej niż płaszcza?

2.
Te paski to właśnie są najlepsze
1. normalnie ale rzadko bo i rzadko noszę więc gdzieś tak raz na dwa lata. Kosztuje drożej chociaż nie wiem ile. Teraz gdybym kupowała to nie zamszowy tylko typowo skórzany - plamy z kebaba łatwiej by schodziły
2. więc je zostaw

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Na jesien chcialabym miec taki plaszczyk a la ponczo(?). Jak to się w ogóle nazywa?
Chyba po prostu ponczo?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:16   #55
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość


Chyba po prostu ponczo?
Właśnie kiedy się wpisuje ponczo jest dużo tych swetrowych, prawie wcale płaszczowych

Te z bershki jest super, ale ta cena, no i chyba fajniejsze by było bardziej obszerne
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:44   #56
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Na jesien chcialabym miec taki plaszczyk a la ponczo(?). Jak to się w ogóle nazywa?
A próbowałaś szukac pod "peleryna"?


Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Jeśli u Was jest TKMaxx to polecam zajrzeć
W zeszłym roku kupiłam parkę khaki na futerku. Przechodziłam w niej całą zimę, kosztowała 250 zł.
Muszę tam zajrzeć. Do TK wpadam tylko po buty i torebki. Właśnie te kozaki, które wyżej pokazywałam są z TK
Tylko kurczę, pomimo, że jestem fanka lumpeksów to tam dostaję cholery jak mam szukać ciuchów. Nie wiem zupełnie dlaczego


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. normalnie ale rzadko bo i rzadko noszę więc gdzieś tak raz na dwa lata. Kosztuje drożej chociaż nie wiem ile. Teraz gdybym kupowała to nie zamszowy tylko typowo skórzany - plamy z kebaba łatwiej by schodziły
2. więc je zostaw
Dobrze, że nie jem kebabów :d Ale znam ten ból.

Buty jeszcze sobie kilka dni postoją bo wciąż nie zdecydowałam
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:01   #57
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;4272585 1]zobacz ten - http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...%2Bfuterka/800[/QUOTE]
Śliczna !
Ja tej zimy będę nosić pilotkę z Cubusa (brązową) na zmianę z parką khaki z F&F, upolowaną w lumpie za 12 zł :P
A, mam jeszcze super ciepłą czarną kurtkę a'la płaszczyk, więc zimę mam z głowy w tej kwestii
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Edytowane przez Serendipity
Czas edycji: 2013-09-10 o 11:03
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:33   #58
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Sieciówki ostatnio ostro przesadzają z cenami, ubawiłąm się ostatnio jak zobaczyłam to http://www.hm.com/pl/product/16933?article=16933-A 'imitacja skóry', 'metalowe łańcuszki w kolorze złotym i srebrnym' czyli kawał metalu za 130 zł
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:57   #59
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
fajne buty, szkoda, że HM nie robi takich przecen jak inne sieciówki.
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość

A mam jeszcze jedną sprawę. Kupiłam buty, co prawda miały być botki za kostkę z luźną cholewką takie na już a wpadło mi w oko coś takiego. Co myślicie? Niby mi się podobają ale nie jestem przekonana na 100%.
Mam jeszcze czas, żeby zwrócić jakby co.
ładne
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:55   #60
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A próbowałaś szukac pod "peleryna"?
duuużo wyników, ładnych wyników A ja już i tak bankrutuje, tak bardzo podobają mi się nowe rajstopy Gatty. Tylko ta jakość na raz
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 21:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.