Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 09:05   #2581
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez AnulkaSmerfulka Pokaż wiadomość
Chyba nie przeczytałaś dokładnie tego co napisałam. Ciężko mi się zmywa podkładową ta mleczną a nie nawierzchniową. Nawierzchniowa schodzi bez problemu. Podkład jakby się wtapiał w płytkę.
Bo odpowiedziałaś na mojego posta o NT IT a to jest właśnie nawierzchniowa, więc wszyscy myśleli, że o tym piszesz. Ja jeśli zastosuję IT jako bazę, to jak się już uzbiera kilka warstw to one zwyczajnie się odklejają od paznokcia.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 18:12   #2582
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona skutecznością NailTeka użyłam go dopiero 2 razy, a już widać poprawę paznokcie są zdecydowanie mocniejsze, nie uginają się pod naciskiem tak jak poprzednio szczerze polecam i tak jak ja stosuję - to jak na razie nie mam co narzekać pomalowałam paznokcie w piątek a do dzisiaj nie widać ani jednego odprysku nawet mimo częstego zmywania itp
Zazdroszczę Ci, ja zużyłam już pół buteleczki i nic nadal się rozdwajają i są tak miękkie że masakra, a malujesz Nail Tekiem codziennie od nowa czyli po zmyciu zmywaczem czy nakładasz po prostu kolejna warstwę jak zacznie odpryskiwać bez zmywania?
Kasiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 07:14   #2583
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kasiulinka22 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci, ja zużyłam już pół buteleczki i nic nadal się rozdwajają i są tak miękkie że masakra, a malujesz Nail Tekiem codziennie od nowa czyli po zmyciu zmywaczem czy nakładasz po prostu kolejna warstwę jak zacznie odpryskiwać bez zmywania?
NailTeka nie stosuje się ani tak ani tak. Nakłada się kolejną warstwę codziennie jak nie odpryskuje, a jak odpryskuje to się zmywa...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 07:37   #2584
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
NailTeka nie stosuje się ani tak ani tak. Nakłada się kolejną warstwę codziennie jak nie odpryskuje, a jak odpryskuje to się zmywa...
czyli tak jak robiłam, bo mnie odpryskuje już wieczorem jak rano pomaluję:/
Kasiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:02   #2585
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kasiulinka22 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci, ja zużyłam już pół buteleczki i nic nadal się rozdwajają i są tak miękkie że masakra, a malujesz Nail Tekiem codziennie od nowa czyli po zmyciu zmywaczem czy nakładasz po prostu kolejna warstwę jak zacznie odpryskiwać bez zmywania?
Nie no mi jeszcze też się rozdwajają niestety, ale są twardsze jak je pomaluję. Maluję najpierw NT IT potem kolor i na to NT Q. Nie chce mi się za bardzo malować codziennie, więc tego nie robię. Jak mam krótsze paznokcie to trzyma się na prawdę długo. Niestety przy tych dłuższych paznokciach już nie jest tak dobrze praktycznie od razu mi odpryskuje, ale to może być wina lakieru, także nie wiem. Ale odnoszę wrażenie, że to, że nakładam pod spód NT IT to lakier łatwiej odchodzi sam od paznokcia ;/
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:48   #2586
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Nie no mi jeszcze też się rozdwajają niestety, ale są twardsze jak je pomaluję. Maluję najpierw NT IT potem kolor i na to NT Q. Nie chce mi się za bardzo malować codziennie, więc tego nie robię. Jak mam krótsze paznokcie to trzyma się na prawdę długo. Niestety przy tych dłuższych paznokciach już nie jest tak dobrze praktycznie od razu mi odpryskuje, ale to może być wina lakieru, także nie wiem. Ale odnoszę wrażenie, że to, że nakładam pod spód NT IT to lakier łatwiej odchodzi sam od paznokcia ;/
A ja nie maluję w ogóle kolorem tylko sama odżywka, paznokcie mam krótkie a i tak jak jak rano pomaluje to wieczorem mi odpryskuje na samych końcach, juz nie wiem co robić z nimi
Kasiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 20:54   #2587
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mam do Was pytanko. Otóż właśnie pomalowałam sobie paznokcie, ale zastanawiam się czy przez pomyłkę nie położyłam na paznokieć NT Q...bo chyba źle ostatnim razem włożyłam do pudełek, zamiast NT IT to jest NT Q...czy lepiej zmyć i pomalować na nowo czy się nie powinno nic paznokciom stać skoro Quicken to lakier nawierzchniowy a nie podkładowy ? Dzisiaj jest już za późno więc nie bardzo mi się chce drugi raz malować, dlatego chcę zostawić tak jak jest, tylko nie jestem przekonana czy to nie zaszkodzi moim pazurkom jeśli tak to jutro pomaluję na nowo. Proszę o szybkie odpowiedzi
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 12:35   #2588
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

cześć mam pytanie. używałam kiedyś(ze dwa lata temu) bazy pod lakier nail tek II. jeszcze wtedy w buteleczce z szeroką nakrętką. nie potrzebna mi była odżywka, ale jako baza to to było świetne. lakier utrzymywał się do tygodnia. po przetestowaniu kilku innych w międzyczasie postanowiłam do niej wrócić(cały czas przy tym używam tego samego top coatu) i coś jest nie tak. baza już nie jest taka szaro buro matowa jak kiedyś, nie robi mi już takiego lekkiego papieru ściernego na paznokciach(który pod lakier się świetnie sprawdzał), przy tym jest bardzo rzadka. kiedyś pięknie mi wyrównywała płytkę, a teraz jest tak płynna, że aż mi chlapie z pędzelka. i co najważniejsze lakier mi się nie utrzymuje w ogóle. nie to, że ścierają się końcówki, ale odpryskuje mi po... godzinie? następnego dnia paznokcie są już bardzo niereprezentatywne. co jest nie tak? zmienili formułę wraz z buteleczką? a może mój nail tek nie jest oryginalny?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 17:51   #2589
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
cześć mam pytanie. używałam kiedyś(ze dwa lata temu) bazy pod lakier nail tek II. jeszcze wtedy w buteleczce z szeroką nakrętką. nie potrzebna mi była odżywka, ale jako baza to to było świetne. lakier utrzymywał się do tygodnia. po przetestowaniu kilku innych w międzyczasie postanowiłam do niej wrócić(cały czas przy tym używam tego samego top coatu) i coś jest nie tak. baza już nie jest taka szaro buro matowa jak kiedyś, nie robi mi już takiego lekkiego papieru ściernego na paznokciach(który pod lakier się świetnie sprawdzał), przy tym jest bardzo rzadka. kiedyś pięknie mi wyrównywała płytkę, a teraz jest tak płynna, że aż mi chlapie z pędzelka. i co najważniejsze lakier mi się nie utrzymuje w ogóle. nie to, że ścierają się końcówki, ale odpryskuje mi po... godzinie? następnego dnia paznokcie są już bardzo niereprezentatywne. co jest nie tak? zmienili formułę wraz z buteleczką? a może mój nail tek nie jest oryginalny?
Stosuję NT od niedawna więc aż tak dobrze to się nie znam, ale mój też jest rzadki, także to chyba chodzi o oryginalność
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:27   #2590
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzisiaj przyszedł mój zestaw Nail Tek' ów więc zabieram się do roboty ! Mam nadzieję, że pomoże moim słabym paznokciom
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:01   #2591
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Polecicie zaufanego sprzedawce na allegro ktory sprzedaje oryginalne odzywki nail teka? Nie wiem od kogo zamowic formule II
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 18:21   #2592
Lacquermaniacs
Przyczajenie
 
Avatar Lacquermaniacs
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Polecicie zaufanego sprzedawce na allegro ktory sprzedaje oryginalne odzywki nail teka? Nie wiem od kogo zamowic formule II
Ja kupowałam tu

http://allegro.pl/sklep/1775837_ezebra

Ale teraz w Hebe jest promocja - za dwupak płacisz 40zł
__________________
Zapraszam na mój blog kosmetyczny - http://www.lacquer-maniacs.blogspot.com
Lacquermaniacs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:16   #2593
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Lacquermaniacs Pokaż wiadomość
Ja kupowałam tu

http://allegro.pl/sklep/1775837_ezebra

Ale teraz w Hebe jest promocja - za dwupak płacisz 40zł
Ja też kupiłam w tym sklepie. Wszystko ok.
A tak ogólnie, to dzisiaj jestem po dwóch tygodniach z nail tekiem. Super, płytka jest na prawdę twardsza, a nie taki papierek Zobaczymy co dalej będzie. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektów!
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:00   #2594
Lacquermaniacs
Przyczajenie
 
Avatar Lacquermaniacs
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

inwencja, ale stosujesz też lakier kolorowy czy nakładasz samego Nail Teka?
__________________
Zapraszam na mój blog kosmetyczny - http://www.lacquer-maniacs.blogspot.com
Lacquermaniacs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 13:53   #2595
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Lacquermaniacs Pokaż wiadomość
inwencja, ale stosujesz też lakier kolorowy czy nakładasz samego Nail Teka?
Nakładam kolorowy
Baza, dwie warstwy koloru, później ten bezbarwny i jest super. Możecie mi dać po łapkach, bo zdarzało mi się zapomnieć o warstwie, ale co najmniej 5 warstw było w tygodniu.
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 14:31   #2596
Lacquermaniacs
Przyczajenie
 
Avatar Lacquermaniacs
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A ja czytałam, że powinno się najpierw nakładać bezbarwny, potem bazę, następnie dwie warstwy kolorowego i np. top coat. Sama już nie wiem jak nakładać, aby uzyskać jak najlepszy rezultat.
__________________
Zapraszam na mój blog kosmetyczny - http://www.lacquer-maniacs.blogspot.com
Lacquermaniacs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 15:25   #2597
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Lacquermaniacs Pokaż wiadomość
A ja czytałam, że powinno się najpierw nakładać bezbarwny, potem bazę, następnie dwie warstwy kolorowego i np. top coat. Sama już nie wiem jak nakładać, aby uzyskać jak najlepszy rezultat.
Nie wydaje mi się.Patrzyłaś na barwę,konsystencję i jak się zachowuje fundation II? Ja sobie go nie wyobrażam na kolorze.
Chyba że mówisz o zwykłym bezbarwnym,później tym mlecznym foundation ii,kolorze i top coat co dla mnie jest mega dziwne :P

W moim przypadku :
1 warstwa- foundation ii
2,3 warstwa-kolor
4 warstwa-intensive therapy.
Jeśli mówię źle to mnie poprawcie, proszę;-)
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 16:37   #2598
Lacquermaniacs
Przyczajenie
 
Avatar Lacquermaniacs
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Też byłam zdziwiona. Aczkolwiek przez jakiś czas stosowałam Foundation II pod lakier i sprawował się dobrze.

Nie, nie. Mówię o: Intensive Therapy II, następnie Foundation II. kolorze i topie.

Ale też chętnie przeczytam jak powinno się właściwie nakładać ten duet, bo prawdę mówiąc różne opinie czytam w necie i już zgłupiałam totalnie...

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

W sumie chyba masz rację z tym nakładaniem a ja trafiłam na błędną stronę, bo większość dziewczyn jednak nakłada prawie jak Ty

http://dimipedia.blogspot.com/2012/1...e-therapy.html
__________________
Zapraszam na mój blog kosmetyczny - http://www.lacquer-maniacs.blogspot.com
Lacquermaniacs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 16:52   #2599
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Foundation II jak sama nazwa wskazuje to baza pod lakier i powinna iść jako pierwsza według instrukcji na pudełku nail tek (z tego co pamiętam) było zalecane baza (foundation II) - lakier -odżywka (intensive therapy)

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2013-05-15 o 16:54
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 18:45   #2600
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Lacquermaniacs Pokaż wiadomość
Też byłam zdziwiona. Aczkolwiek przez jakiś czas stosowałam Foundation II pod lakier i sprawował się dobrze.

Nie, nie. Mówię o: Intensive Therapy II, następnie Foundation II. kolorze i topie.

Ale też chętnie przeczytam jak powinno się właściwie nakładać ten duet, bo prawdę mówiąc różne opinie czytam w necie i już zgłupiałam totalnie...

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

W sumie chyba masz rację z tym nakładaniem a ja trafiłam na błędną stronę, bo większość dziewczyn jednak nakłada prawie jak Ty

http://dimipedia.blogspot.com/2012/1...e-therapy.html
Ale jak pomalujesz intensive therapy to jak te fundation ci się wchlonie w paznokieć?:P Może źle myślę,ale ja na razie zostanę przy ''swojej'' metodzie.

Cytat:
Napisane przez Ariada
Foundation II jak sama nazwa wskazuje to baza pod lakier i powinna iść jako pierwsza według instrukcji na pudełku nail tek (z tego co pamiętam) było zalecane baza (foundation II) - lakier -odżywka (intensive therapy)
No właśnie ;-)
__________________


There's only one way to soothe my soul.



Edytowane przez inwencja
Czas edycji: 2013-05-15 o 19:07
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 08:46   #2601
Lacquermaniacs
Przyczajenie
 
Avatar Lacquermaniacs
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dlatego stwierdziłam, że masz racje
__________________
Zapraszam na mój blog kosmetyczny - http://www.lacquer-maniacs.blogspot.com
Lacquermaniacs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 10:46   #2602
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Lacquermaniacs Pokaż wiadomość
Dlatego stwierdziłam, że masz racje
Chociaż raz Życzę udanej kuracji!
__________________


There's only one way to soothe my soul.



Edytowane przez inwencja
Czas edycji: 2013-05-16 o 10:47
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 10:07   #2603
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mozecie polecic kogos sprawdzonego na allegro kto sprzedaje nail tek - wiem że pare postów wyzej było podawane ale własnie ostatnio ten uzytkownik dostał negatywa za tą odżywke i nie wiem co robic.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 10:32   #2604
Asiukla
Przyczajenie
 
Avatar Asiukla
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
cześć mam pytanie. używałam kiedyś(ze dwa lata temu) bazy pod lakier nail tek II. jeszcze wtedy w buteleczce z szeroką nakrętką. nie potrzebna mi była odżywka, ale jako baza to to było świetne. lakier utrzymywał się do tygodnia. po przetestowaniu kilku innych w międzyczasie postanowiłam do niej wrócić(cały czas przy tym używam tego samego top coatu) i coś jest nie tak. baza już nie jest taka szaro buro matowa jak kiedyś, nie robi mi już takiego lekkiego papieru ściernego na paznokciach(który pod lakier się świetnie sprawdzał), przy tym jest bardzo rzadka. kiedyś pięknie mi wyrównywała płytkę, a teraz jest tak płynna, że aż mi chlapie z pędzelka. i co najważniejsze lakier mi się nie utrzymuje w ogóle. nie to, że ścierają się końcówki, ale odpryskuje mi po... godzinie? następnego dnia paznokcie są już bardzo niereprezentatywne. co jest nie tak? zmienili formułę wraz z buteleczką? a może mój nail tek nie jest oryginalny?
No więc właśnie. Ja zaczęłam używać Nail Teka IT II i F II jakoś chyba z rok temu? Nie pamiętam dokładnie, w każdym razie naprawił mi paznokcie, były idealne więc odstawiłam żeby nie przedobrzyć. Używałam jakiejś odżywki od czasu do czasu, generalnie zwykla baza, kolor i top. No i paznokcie się trochę pogorszyły więc postanowiłam wrócić do NT. Kupiłam znów IT i F II w Hebe, tak więc na bank oryginalne i nie wiem co się dzieje. Maluję paznokcie dajmy na to o 14, niby wszystko ok, wysychają, jak się kładę spać są idealne, rano wstaje i cała pościel odduszona. Poleciłam NT koleżance bo była zachwycona moimi paznokciami i ma to samo. Zmienili formułę czy o co chodzi? Macie jakieś pomysły?
Asiukla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 16:28   #2605
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam i odświeżam wątek
Kupiłam nail tek II fundation i II intensiv therapy,jak połączyć używanie tych dwóch preparatów aby uzyskac jak najlepszy efekt?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 15:27   #2606
agusia26161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

POMOCY !

mam bardzo krótkie paznokcie i chciałabym kupić nail tek ale nie wiem czy Nail Tek, Formuła II przyspieszy ich wzrost. Jakią odżywke nail tek polecacie żeby bardzo szybko paznokcie mi urosły.Słyszałam że są bardzo dobre ale nie wiem jaką kupić żeby bardzo szybko i dobrze mi urosły.
agusia26161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:57   #2607
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez agusia26161 Pokaż wiadomość
POMOCY !

mam bardzo krótkie paznokcie i chciałabym kupić nail tek ale nie wiem czy Nail Tek, Formuła II przyspieszy ich wzrost. Jakią odżywke nail tek polecacie żeby bardzo szybko paznokcie mi urosły.Słyszałam że są bardzo dobre ale nie wiem jaką kupić żeby bardzo szybko i dobrze mi urosły.
Nie ma czegos takiego jak odzywka na bardzo szybki wzrost paznokci.
Paznokiec z czegos musi sie budowac. Zacznij odzywiac sie od srodka. Witaminy,skrzyp,zmiana nawykow zyqieniowych. To dziala na wzrost.
Ponadto nie napisalas dlaczego sa krotkie? Sa miekkie? Lamliwe? Rozdwajaja sie? Obgryzasz? Na podstawie stanu plyrtki dobiera sie odzywke.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:41   #2608
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek Protection Plus III - używała któraś?
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 13:43   #2609
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Moja odżywka nazywa się new nails, też jest bardzo tania i super się sprawdza. Na razie korzystam od 3 miesięcy. Poprawa na paznokciach jest bardzo duża, szczególnie jeśli chodzi o twardość i pękanie paznokci. Zwyczajnie takich problemów nie ma.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:49   #2610
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny, doradźcie mi, bo nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Kupiłam wczoraj w superpharm odżywkę nail tek intensive therapy II bo najbardziej pasowała opisem do moich paznokci - rozdwajające się, rozszczepiające się, wystarczy pociągnąć i rozdwojenie na pół płytki, przez to chcąc wyrównać z wierzchu stają się również miękkie. Tylko teraz czytam, że ta odżywka chyba nie wystarczy? Że powinnam mieć jakąś bazę foundation? Przeczytałam na dołączonym opisie, że codziennie warstwa i tak przez 6 dni i siódmego dnia zmyć. Albo można na lakier codziennie dokładać jedną. Wczoraj od razu pomalowałam warstwę i dziś drugą. Czy wystarczy jak będę korzystać z tej odżywki czy muszę jeszcze mieć tą drugą?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.