sukienka na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-18, 12:41   #1
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi

sukienka na wesele


mam pytanie do Wroclawianek- wyibieram sie na wesele w czerwcu , dlatego zaczynam poszukiwania jakiejs ladniutkiej sukienki, juz troszke chodzilam ,ale wsZedzie sa suknie balowe-typu goset+dluga spodnica ,rozkloszowana, ja poszukuje czegos zwiewnego,dziewczecego,w ladnych kolorach ,cos w czym nie "zagotuje "sie w temp ok 25 stopni , czy znacie jakies sklepy gdzie mozna znalezc cos naprawde interesujacego co nadaje sie nie tylko na wesele ale rowniez na inne okazje ??? z gory dzieki
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 13:19   #2
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: sukienka na wesele

hej, ja też miałam problemy z kupowaniem kiecki na wesele. Jedną taką letnią, zwiewną kupiłam w GC, wykorzystuję ją nadal przy innych okazjach. Drugą całkiem tanio kupiłam na Wita Stwosza, bordową, elegancką, odcinaną pod biustem. Może zajrzyj do tego sklepu, on jest mały, ale może coś znajdziesz. Niedaleko baru Witek z tostami. Centra handlowe juz pewnie przeszłaś.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 13:31   #3
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: sukienka na wesele

też mam wesele w czercu-niedawno taki watek już był, poszukaj go w plotkowym, wiele propozycji sukienem tam znajdziesz. Ja w końcu postanowiłam iśc w skuience z GC, z river island, taka rozowa jest z podwojnego materiału, na cienkich ramiaczkach, mam na razie problem z wybraniem odpowiedniego stanika zeby ramiaczka były cieniutkie
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 08:52   #4
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: sukienka na wesele

dzieki za odpowiedz,wybiore sie na Stwosza (chyba nigdy tam nie bylam) a CH juz przeszlam i szczerze mowiac nic ciekawego nie znalazlam .
podciagam watek
HELP !!
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 13:22   #5
Aaanniiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aaanniiiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 110
Dot.: sukienka na wesele

Hej,ja tez wybieram sie w czerwcu na wesele a sukienke kupilam w Kappahl i za calkiem rozsadna cene, wiec moze tam sie wybierz pozdrawiam
Aaanniiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.