X Factor Polska - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 20:58   #3001
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: X Factor Polska

I jak wrażenia po odcinku? Żałuję Mateusza od Czesława bo w porównaniu do Gracjana i Aleksandra zaśpiewał genialnie No ale cóż.. Ciekawa jestem zespołów za tydzień.
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:59   #3002
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: X Factor Polska

Mi też paskudnie szkoda Mateusza, naprawdę mi się podobało jak śpiewał taki trochę polski James Blunt czy Josh Groban.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 12:28   #3003
lol0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: X Factor Polska

Zdecydowanie Mateusz powinien przejść dalej, nie wiem co Czesław brał przed bootcampem. Ale tak ogólnie podobała mi się scenografia i nowe zasady, a na pewno za tydzień poziom wzrośnie, choć i tak był wysoki. Ciekawe co by zrobili, gdyby były dalej 3 kategorie ;p Tyle młodych by wyrzucili ;p
lol0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 14:21   #3004
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: X Factor Polska

ten system jest jakiś komiczny:
"- weź go, jest super, jak możesz go nie chcieć?
- nieee, nie wyrzucaj żadnego, jak możesz go wyrzucać?"

"-świetna decyzja, że go wziąłeś!
- teraz go wyrzucasz? świetna decyzja, że go wyrzucasz!"

bardzo źle mi się to oglądało, płacze, lamenty, wszyscy tacy najlepsi. Każdy w finale, każdy na krześle, każdego wziąć, nawet jak jest słaby, bo potem można go dramatycznie wyrzucać.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 18:48   #3005
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: X Factor Polska

Mnie szkoda Łukasza od Cześka.. Strasznie mu kibicowałam i lipa.

A co do systemu teeż jakoś mi się nie podoba, chyba wolałam jak wcześniej było
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 22:39   #3006
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: X Factor Polska

Mi też szkoda Mateusza, nie rozumiem tej decyzji ;/ Natomiast nie wiem co w grupie Czesława robi chłopak z lokami, przecież on w ogóle w dźwięki nie trafiał, aż mnie uszy bolały, jak tego słuchałam.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 00:08   #3007
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: X Factor Polska

Bardzo nie podoba mi się idea z tymi krzesłami. Widać, że jedna dziewczyna psychicznie nie wytrzymywała. Poza tym ciągłe pojeżdżanie Czesławowi przez innych uczestników jest bardzo niesmaczne i irytujące. Jakby sam nie widział, że ma ciężki orzech do zgryzienia to jeszcze mu pojeżdżają, koszmar dla mnie, bo miał naprawdę 10 super śpiewających osób. Z kolei jak śpiewała grupa Tatiany to przez chwilę miałam wrażenie, że nie znajdzie 5 osób w tej grupie, tak słabo śpiewali - zapominanie tekstu i tym podobne. I nikt jej jakoś nie pojeżdżał tekstami, że jest głupia, jak Wojewódzki do Czesława.
Czesława na siłę kreują na chłopka-roztropka niezbyt mądrego, ale jest to irytujące ;/

Edytowane przez Azmika88
Czas edycji: 2014-04-08 o 01:37
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 18:01   #3008
starsipanowie
Raczkowanie
 
Avatar starsipanowie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 363
Dot.: X Factor Polska

Mnie ostatni odcinek strasznie rozczarował, zwłaszcza grupa chłopaków-mega przeciętne wokale, pełno fałszów, aż uszy bolały (koleś z lokami-WTF? ). Wiem, że w XF zawsze bardziej stawiali na aspekty wizualne i osobowość niż na umiejętności wokalne, ale bez przesady...
Mam nadzieję, że dziewczyny i grupy trochę podciągną poziom, bo jak tak dalej pójdzie, to nie będzie czego słuchać w finałach.
starsipanowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 18:32   #3009
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
ten system jest jakiś komiczny:
"- weź go, jest super, jak możesz go nie chcieć?
- nieee, nie wyrzucaj żadnego, jak możesz go wyrzucać?"

"-świetna decyzja, że go wziąłeś!
- teraz go wyrzucasz? świetna decyzja, że go wyrzucasz!"

bardzo źle mi się to oglądało, płacze, lamenty, wszyscy tacy najlepsi. Każdy w finale, każdy na krześle, każdego wziąć, nawet jak jest słaby, bo potem można go dramatycznie wyrzucać.
Chyba większy sens by miał ten system przy większej ilości uczestników w tym etapie. A tak to faktycznie każdy prawie był wybrany i siedział
I jakoś oglądając odcinki widziałam sporo osób dobrze śpiewających, a tutaj perełek było mało, sporo osób sympatycznych( czy tez wyróżniających się osobowością), ale przeciętnie śpiewających.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:47   #3010
lol0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: X Factor Polska

Ja w sumie nie dziwię się, że zapominali tekstu, bo na jego naukę mieli czas kilka godzin nocnych. A prób z akompaniamentem ma się dosłownie 1, więc ciężko w ogóle się dopasować jeśli ktoś nie może wstrzelić się w otrzymaną tonacje. To jest raczej etap sprawdzający uczestników w innym, narzuconym repertuarze i umiejętność szybkiego oswojenia się. Poza tym te krzesła są skopiowane po prostu z UK.
lol0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 22:40   #3011
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: X Factor Polska

co myślicie o wybranych trójkach?

Moim zdaniem Marta-brunetka, wypadla średnio w porównaniu z poprzednimi wykonami, a ta co odpadła - była świetna! ale z drugiej str Marta wcześniej dawała czadu i naprawdę łądnie śpiewa.

A do tego w ogole nie paietałam tego blondyna-chłopaka co przeszedł u Czesia, i spiewał hello!
Ale spiewal ładnie, i chyba dobrze Czesław wybrał. Ten młody chłopczyk też świetnie śpiewa, ale jest jeszcze taki młody...
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 10:45   #3012
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: X Factor Polska

Ja nie rozumiem u Tatiany wyboru tego chłopaka w okularach. Śpiewa średnio, nie wiem więc, czym tu się zachwycać.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:06   #3013
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: X Factor Polska

a mi się jego śpiewanie podoba ale uważam, że odpadnie w odcinkach na żywo, bo w Polsce Portugalczyk nie odniosłby zbyt dużego sukcesu.. nie wiem czemu tak mysle;p
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:11   #3014
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
a mi się jego śpiewanie podoba ale uważam, że odpadnie w odcinkach na żywo, bo w Polsce Portugalczyk nie odniosłby zbyt dużego sukcesu.. nie wiem czemu tak mysle;p
Mnie najbardziej podoba się Daria Zawiałow.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 12:24   #3015
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem u Tatiany wyboru tego chłopaka w okularach. Śpiewa średnio, nie wiem więc, czym tu się zachwycać.
Też nie rozumiem, koleś jest fatalny wg mnie. Odpadnie jako pierwszy lub drugi Tatiana powinna wybrać dziewczynę, która śpiewała "When You Were My Man", ona była perfekcyjna No ale wiadomo, że jurorzy wybierają tych, których z jakichś powodów polubili.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 13:46   #3016
iksinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 173
Dot.: X Factor Polska

Nie wiem, co chlopak z kreconymi wlosami robił aż tak daleko... Dobrze, że w końcu odpadł, bo naprawdę było wielu lepszych.

Trochę mnie zdziwiła decyzja Kuby, bo faktycznie lepiej do tego programu pasowałby zespół Poprzytula i ten pierwszy z dwójką wolkalistów. Cala Góra Barwinków jest super, ale zawsze myslałam, że to całkiem dobrze znany zespól

U Tatiany każdy mi się podobał, zwłaszcza ta pierwsza dziewczyna, która odpadła niestety

Z Ewą Farna się zgadzam, moim zdaniem u niej w zespole będzie zwyciężczyni tego programu

A Marta Bijan jest prześliczna

Edytowane przez iksinska
Czas edycji: 2014-04-20 o 13:50
iksinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 14:07   #3017
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: X Factor Polska

Mnie chyba najbardziej podoba się grupa Ewy. Rozumiem jej wybory. Myślę, że wygrać może Daria Zawiałow. Choć dużo płacze to jednak fajnie śpiewa, a "Purple Rain" było świetne"! No i to chyba osoba z nieprzeciętną osobowością, a tu nawet bardziej o to chodzi niż o sam wokal.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

W ogóle Daria wygrała kiedyś finał "Szansy na sukces". Myślałam, że te programy to jednak dla amatorów, a ona ma już jakieś obycie...
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 14:12   #3018
lol0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: X Factor Polska

Ale chyba to, że była nie oznacza że teraz jest znana i rozpoznawalna? ;p Po to jej program, żeby ktoś o niej usłyszał.

A np. w Voice of Poland masz samych zawodowców zaproszonych przez produkcję, więc źle myślałaś ;p
lol0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 14:51   #3019
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: X Factor Polska

Trzynasta w samo południe to też już zespół znany, tak samo jak Enej pojawił się w Must be the music. Nigdzie nie ma zapisu, że to program jedynie dla amatorów. To programy komercyjne każdy idzie zgarnąć i kasę i nałapać sobie nowych "fanów"
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 14:58   #3020
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
[/COLOR]W ogóle Daria wygrała kiedyś finał "Szansy na sukces". Myślałam, że te programy to jednak dla amatorów, a ona ma już jakieś obycie...
Gdyby tak było, to udział np. Całej Góry Barwinków jest chyba bardziej dziwny niż dziewczyny, która wygrała finał Szansy na sukces Oni mają kilka płyt na kącie i grają od wielu wielu lat dosyć regularne koncerty...

Co do wyborów bardzo szkoda mi Kacpra od Czesława, śpiewa świetnie, co z tego, że jest młody... po co robią taki przedział wiekowy, skoro później odwalają kogoś świetnego "bo ty jesteś jeszcze bardzo młody"? Łapie się w ten pułap, to ma takie samo prawo do uczestnictwa, jak ktoś 2 lata starszy :/ Po jego występie pomyślałam sobie "no, on przejdzie na pewno" a tu zonk.
U Kuby z resztą było podobnie - zespół Poprzytula był moim zdaniem najciekawszym z zespołów, ale nie przechodzicie, bo ja lubię taką muzykę, ale Polacy nie są na nią gotowi?! WTF?! A skąd wie, na co Polacy są gotowi? Cała Góra Barwinków była raczej pewniakiem, przecież kumpla Kuba nie wywali. Ten zespół z takim brodatym ciemnym kolesiem na wokalu dał wczoraj mega słaby występ, kompletnie nie rozumiem, czemu przeszli.
I u Tatiany też było podobnie - dziewczyna, która śpiewała najlepiej jest "za dobra, ale nie ma iskry, bo Tatiana iskry nie znalazła"... Nie skomentuję tego nawet. "Nie szukam komików, ale cię wezmę". "Nie może być tak, że co tydzień będziesz się trzęsła i płakała przed każdym występem, a w sumie może być tak, bo idziesz dalej".
I jedyna Ewa na koniec uratowała sytuację. Ma naprawdę mocną grupę, najsłabszym ogniwem była Agata o głosie bardzo moim zdaniem przeciętnym, ale tutaj nie było złych i dobrych wyborów tylko wybory konieczne, ktoś odpaść musiał, by ktoś przejść mógł.
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 16:35   #3021
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej podoba się Daria Zawiałow.
mi też i Marta Bijan
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:12   #3022
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Mi też paskudnie szkoda Mateusza, naprawdę mi się podobało jak śpiewał taki trochę polski James Blunt czy Josh Groban.
Mi do dzisiaj szkoda, że Mateusz został odrzucony. Tak samo jak żałowałam gdy kiedyś wyrzucili Podsiadło, ale jemu to wyszło później na dobre Może i tu być podobnie, ten Mateusz bardzo młody jest, jeszcze ma czas, żeby zabłysnąć.

W miarę ciekawe są grupy Ewy i Tatiany, ale nie mam swoich faworytów. Podobał mi się Mateusz Guzowski właśnie, Pop It Up, Łukasz Kostka, Lanberry.

Nieporozumieniem jest dla mnie obecność Całej Góry Barwinków, Kuby Jurzyka, Trzynastej w samo południe. Histeryczna Tacikowska działa na nerwy mimo, że przecież śpiewa super.
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 11:46   #3023
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: X Factor Polska

O matko, pop it up dramat, dziwię się, że ciągnęli ich tak daleko i dobrze, że nie przeszli do odcinków na żywo. Całe piosenki na wesoło, na jedną modłę, z jedną miną i przyklejonym uśmiechem. Zespół do weselnych coverów. Poprzytula też do mnie nie trafiło, ale nie jestem triphopowa. Ogólnie zespół moim zdaniem lepszy od Barwinków, którzy nic nowego nie urodzą. Hatbreakers grają zawodowo, brzmią świetnie. Jak dla mnie Barwinki to pomyłka tego programu z prostego względu - nagrywając płytę po wygranej (ale tego problemu na 100% mieć nie będą ) dostają repertuar od wydawcy. No ale chodzi tylko o promocję, która i tak im się odbije czkawką, bo na promocji TVNu można wyjść dobrze chyba tylko w pierwszym ramówkowym rzucie - czyli przez jakieś pół roku.

Decyzje Tatiany są totalnie z kosmosu. Ostatnia dziewczyna w podkolanóweczkach i spódniczce w falbanki to kiepski żart, prawie tak kiepski, jak odrzucenie dziewczyny od "when you were my man". Jej grupa to pomyłka.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2014-04-21 o 11:49
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 14:37   #3024
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
O matko, pop it up dramat, dziwię się, że ciągnęli ich tak daleko i dobrze, że nie przeszli do odcinków na żywo. Całe piosenki na wesoło, na jedną modłę, z jedną miną i przyklejonym uśmiechem. Zespół do weselnych coverów.
Ups, to chyba bywam tandeciarą

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Poprzytula też do mnie nie trafiło, ale nie jestem triphopowa.
Do mnie też nie trafili, a słuchałam o wiele dziwniejszej muzyki. Dla mnie oni byli dosyć prości, mimo, że kreowali się na takich niekonwencjonalnych.

O, a jeszcze opłakiwany Kacper Gołda. Mi on bardzo przypominał Pawła Nowaka z I edycji Idola - ktoś go pamięta? Taki sam skromny, młody chłopak z czystą barwą i trochę bez charyzmy. Ludzie lubią słuchać takich ułożonych młodzieniaszków?
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 15:54   #3025
iksinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 173
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
O, a jeszcze opłakiwany Kacper Gołda. Mi on bardzo przypominał Pawła Nowaka z I edycji Idola - ktoś go pamięta? Taki sam skromny, młody chłopak z czystą barwą i trochę bez charyzmy. Ludzie lubią słuchać takich ułożonych młodzieniaszków?
Tak, mam to samo skojarzenie Są jak bracia
iksinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 09:34   #3026
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: X Factor Polska

Ja jestem wściekła,że Poprzytula nie przeszło,to są moje klimaty i bardzo mi zależało,zeby zobaczyc ich w programach na żywo,no ale...
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 21:21   #3027
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: X Factor Polska

ja się cieszę, że ta dziewczyna Tatiany odpadła bo ani w domie jurorskim ani dziś nie śpiewała ładnie - natomiast dziwi mnie, że artem był w dogrywce!
szczęście, ze przeszedł obstawiam ze next time odpadnie zespol 13ta w samo południe, mimo wszystko.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 21:44   #3028
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: X Factor Polska

Odpadły najgorsze osoby Nie wiem co stało się Karolinie, wcześniej śpiewała naprawdę ładnie, a tu taka masakra. Aż nie mogłam uwierzyć, że tak fatalnie jej poszło.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 21:57   #3029
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: X Factor Polska

uważam że najlepszy występ dali trzynasta w samo południe i artem, daria też była super. Nie ogarniam tej dogrywki. Moim zdaniem ci heartbreakers powinni byli odpasc...
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 22:23   #3030
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
uważam że najlepszy występ dali trzynasta w samo południe i artem, daria też była super. Nie ogarniam tej dogrywki. Moim zdaniem ci heartbreakers powinni byli odpasc...
Ja też nie rozumiem o co chodzi z Artemem...
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.