Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 10:29   #3031
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Gdzieś o tym słyszałam, ale wydaje mi się, że 150 to jednak mało. Ja np. wciąż mam kontakt z ludźmi z ukończonych szkół - podstawówka: 25, gimnazjum: 20, LO: 30, studia: mniej niż połowa roku, jakieś 40 osób. A gdzie tu jeszcze ludzie z pracy i życia pozaszkolnego czy pozapracowego albo rodzina
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 12:50   #3032
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Dla mnie 150 to bardzo malo, ja ogolnie zawsze sie relacjonowalam z wieloma ludzmi i to sa moi realni znajomi, wydaje mi sie ze to od charakteru zalezy.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 12:56   #3033
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Nie chodzi o ludzi, którym pozie się "cześć" na ulicy i mniej więcej wie, co w życiu robią ale o ludzi z którymi utrzymuje się realny, stały kontakt.
Serio utrzymujecie regularny kontakt z każdą osobą z byłej klasy? I nie chodzi o klasowe spotkania raz na jakiś czas tylko np. rozmawiacie czasem przez telefon, umawiacie się na kawę z każdą z tych osób?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:25   #3034
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Nie chodzi o ludzi, którym pozie się "cześć" na ulicy i mniej więcej wie, co w życiu robią ale o ludzi z którymi utrzymuje się realny, stały kontakt.
Serio utrzymujecie regularny kontakt z każdą osobą z byłej klasy? I nie chodzi o klasowe spotkania raz na jakiś czas tylko np. rozmawiacie czasem przez telefon, umawiacie się na kawę z każdą z tych osób?
Ja z liceum mam jedną osobe na fejsie, z podstawówki ciut wiecej ... i tylko z nimi mam kontakt.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:23   #3035
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Nie chodzi o ludzi, którym pozie się "cześć" na ulicy i mniej więcej wie, co w życiu robią ale o ludzi z którymi utrzymuje się realny, stały kontakt.
Serio utrzymujecie regularny kontakt z każdą osobą z byłej klasy? I nie chodzi o klasowe spotkania raz na jakiś czas tylko np. rozmawiacie czasem przez telefon, umawiacie się na kawę z każdą z tych osób?
Nie, bo wiele razy zmienialam miejsce zamieszkania, teraz mieszkam poza PL, generalnie u mnie Fb pelni funkcje ksiazki adresowej, bo czesto chce/musze sie kontaktowac z roznymi znajomymi.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 11:06   #3036
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Nie chodzi o ludzi, którym pozie się "cześć" na ulicy i mniej więcej wie, co w życiu robią ale o ludzi z którymi utrzymuje się realny, stały kontakt.
Serio utrzymujecie regularny kontakt z każdą osobą z byłej klasy? I nie chodzi o klasowe spotkania raz na jakiś czas tylko np. rozmawiacie czasem przez telefon, umawiacie się na kawę z każdą z tych osób?
Tych ludzi, z którymi nawet w szkole nie gadałam, wśród znajomych na fejsie nie mam, bo nie potrzebuję, żeby właściwie obce osoby widziały moje życie. Swoją drogą, niektórych kolegów np. z gimnazjum nawet imion nie pamiętam Ale już z podstawówką mam świetny kontakt - wychowywaliśmy się na jednym osiedlu, więc mamy dość bliską relację, przez co zdarzają nam się spontaniczne wspólne imprezy, wspólne wyjścia na mecze, piwo czy cokolwiek.

Nie da się mieć realnego kontaktu z każdą z osób obecnych w gronie znajomych, bo np. większość moich kolegów/koleżanek wyemigrowało albo mieszka w innych punktach kraju. Najbliższa mi koleżanka ze studiów przyjeżdża tylko dwa razy do roku, ale zawsze się wtedy widzimy - według Twoich kryteriów pewnie nie powinna być moją znajomą na fejsbuku, bo to za rzadko Ale takie jest niestety życie - w ciągu najbliższych trzech tygodni pożegnam nawet najbliższe przyjaciółki i jedną zobaczę ponownie za rok, drugą zaś 'cholera wie kiedy'. Do kontaktu znów zostanie tylko fejsbuk albo skype. Szału nie ma
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:13   #3037
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Dlaczego przy niektórych na czacie jest napisane, że byli np. 3 godziny temu, a niektórzy mają tylko ikonkę telefonu? Co to oznacza?
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 12:08   #3038
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

jeśli odfajkuję obserwowanie jakiegoś znajomego (bez usuwania z listy znajomych) to wtedy zniknie mi jedynie jego aktywność na głównej stronie w zbiorczych aktualnościach i w pasku aktywności po prawej, ale wchodząc na profil tej osoby będę normalnie widzieć to co dodaje na swoją oś, prawda? i czy znajomy dostaje info, że ktoś przestał go obserwować pomimo posiadania na liście znajomych?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 15:07   #3039
201605131805
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 172
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Dlaczego przy niektórych na czacie jest napisane, że byli np. 3 godziny temu, a niektórzy mają tylko ikonkę telefonu? Co to oznacza?
Z obserwacji wydaje mi się, że 3 godziny temu pojawia się, kiedy ktoś ma aplikację facebookową w tle i wyszedł z fb 3 godz. temu, a telefon kiedy ostatnie logowanie było z komórki, ale aplikacja jest wyłączona albo offline.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jeśli odfajkuję obserwowanie jakiegoś znajomego (bez usuwania z listy znajomych) to wtedy zniknie mi jedynie jego aktywność na głównej stronie w zbiorczych aktualnościach i w pasku aktywności po prawej, ale wchodząc na profil tej osoby będę normalnie widzieć to co dodaje na swoją oś, prawda?
Prawda

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
i czy znajomy dostaje info, że ktoś przestał go obserwować pomimo posiadania na liście znajomych?
Raczej nie dostaje. Najłatwiej sprawdzić łapiąc kogoś zaufanego na czacie, odfajkowując i pytając czy coś mu się wyświetliło
201605131805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 15:15   #3040
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Links Pokaż wiadomość
Raczej nie dostaje. Najłatwiej sprawdzić łapiąc kogoś zaufanego na czacie, odfajkowując i pytając czy coś mu się wyświetliło
Na pewno nie dostaje żadnego powiadomienia .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:37   #3041
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

dzięki
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 19:29   #3042
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Kiedy jestem online na czacie jeśli mam aplikację na telefonie? Załóżmy że komputer wyłączony, blablabla. Bo czasami widzę że ktoś ma status "1 godzinę temu z telefonu" potem na kilka sekund sie robi dostępny i potem wraca do tego "1 godzinę temu"
Więc czy jestem dostępna gdy:
używam aplikacji facebooka
używam telefonu a aplikacja chodzi w tle
mój telefon jest włączony do sieci i aplikacja chodzi w tle?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 20:47   #3043
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Kiedy jestem online na czacie jeśli mam aplikację na telefonie? Załóżmy że komputer wyłączony, blablabla. Bo czasami widzę że ktoś ma status "1 godzinę temu z telefonu" potem na kilka sekund sie robi dostępny i potem wraca do tego "1 godzinę temu"
Więc czy jestem dostępna gdy:
używam aplikacji facebooka
używam telefonu a aplikacja chodzi w tle
mój telefon jest włączony do sieci i aplikacja chodzi w tle?
to chyba zależy czy w messengerze masz ustawione, że jesteś online. Tak mi się wydaje.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 22:19   #3044
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Ja nie uzywam czata na kompie, mam w trygie offline....a na tel nie mam aplikacji ani messengera tylko korzystam normalnie z przegladarki i również jestem offline...a i tak na czacie jest czas kiedy sie logowałam np 2 godziny temu (sprawdzałam u kolezanki) i zielona kropeczka kiedy jestem dostepną...wiec nie jest to do konca tak.

Sama sie zastanawiałam jak to działa
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 01:46   #3045
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Jesli mam kogos w znajomych i wchodze na profil tej osoby chce zobaczyc czy cos dodaje czy nie bo nic na osi sie nie wyswietlalo mi od dawna- na profilu tej osoby rowniez nie widze by cos pisala na tablicy bo os czasu dawno nie aktualna. Jak moge sprawdzic aktywnosc ostatnia wiec osoby tej na fcb? zazwyczaj po lewej to u dolu widac jest- a tym razem u tej osoby tego nie ma. Jedynie polubienia, Miejsca i nic poza tym ...Czego tak?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 01:59   #3046
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Jesli mam kogos w znajomych i wchodze na profil tej osoby chce zobaczyc czy cos dodaje czy nie bo nic na osi sie nie wyswietlalo mi od dawna- na profilu tej osoby rowniez nie widze by cos pisala na tablicy bo os czasu dawno nie aktualna. Jak moge sprawdzic aktywnosc ostatnia wiec osoby tej na fcb? zazwyczaj po lewej to u dolu widac jest- a tym razem u tej osoby tego nie ma. Jedynie polubienia, Miejsca i nic poza tym ...Czego tak?
Bo najwyraźniej nie dodawała nic co ty możesz zobaczyć...
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 13:46   #3047
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

np polubienia zdjec innych osob-wiem ze polubila bo widzialam polubienie u wspolnego znajomego, ale tej aktywnosci u niej na profilu nie pokazuje juz( bylo zawsze po lewej okienko z ostatnia aktywnoscia , a u tej osoby tego okna nie ma)
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 13:52   #3048
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

ja na profilach osób nie mam takiego okna:O
jedynie to nieszczęsne nad czatem, aktualnosci
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 19:05   #3049
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Miał ktoś tak? Piszę komuś życzenia na tablicy, a w ogóle ich nie widać. Wchodzę w dziennik aktywności i jest napisane, że napisałam na osi czasu, ale wciąż tego nie widać. O co chodzi?
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 08:26   #3050
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Miał ktoś tak? Piszę komuś życzenia na tablicy, a w ogóle ich nie widać. Wchodzę w dziennik aktywności i jest napisane, że napisałam na osi czasu, ale wciąż tego nie widać. O co chodzi?
Może ta osoba ma ustawioną weryfikację tego, co kto wrzuca jej na walla. Być może musi Twoje życie 'zaakceptować', żeby się pojawiły.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:26   #3051
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
ja na profilach osób nie mam takiego okna:O
jedynie to nieszczęsne nad czatem, aktualnosci
ja skolei nad czatem nie mam zadnego okna z aktualnosciami na szczescie tylko moj Tz ma ciekawe od czego to zalezy
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:06   #3052
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja skolei nad czatem nie mam zadnego okna z aktualnosciami na szczescie tylko moj Tz ma ciekawe od czego to zalezy
mi kiedyś zniknęło to okno z aktualnościami, a później znowu wróciło. Nie wiem o co chodzi.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:16   #3053
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

informacja o wyświetleniu wiadomości o danej godzinie tyczy się również osób, których nie mamy w znajomych, prawda? no chyba że trafiłam do folderu ''Inne"
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:46   #3054
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Ostatnio czytałem badania jakieś psychologiczne i było napisane, że im więcej znajomych człowiek ma na fejsie i więcej pisze tym bardziej jest społecznie destukcyjnym narcyzem. 150 osób jest ponoć maksem. Ta liczba jest graniczną liczbą realnych znajomych. Ponad 600 oznacza, że ktoś nie ma życia prywatnego, bo musi zbyt bardzo dbać o wirtualnych znajomych.
No nie wiem. Ja miałam około 550 znajomych i gdy postanowiłam zrobić "czystki", to zeszłam do 290 osób, bo bardziej się nie dało. Oczywiście, że nie utrzymuję super kontaktu z wszystkimi 290 osobami.. ale niektórych nie da się po prostu wywalić Np. osoby, z którymi kiedyś coś łączyło, kiedyś się spędzało dużo czasu, ale drogi się rozeszły itd; )Po co mam ich wywalać? Bo teraz nic nie piszemy? No i co? Mam też np. osoby z festiwali muzycznych, z którymi w ogóle na fejsie nie piszę, ale spotykamy się co roku w tym samym miejscu i trzymamy się tam razem, więc po co mam ich usuwać... tak więc usunęłam tylko osoby, które były mi obojętne, nic mnie z nimi nigdy nie łączyło prócz "cześć" na ulicy czy chodzenia do tej samej szkoły. Zostawiłam osoby, które lubię, ale nie muszę utrzymywać z nimi częstego kontaktu.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:30   #3055
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja skolei nad czatem nie mam zadnego okna z aktualnosciami na szczescie tylko moj Tz ma ciekawe od czego to zalezy
Od liczby znajomych, powyżej 150 chyba się to pojawia.
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 14:43   #3056
Szatanka666
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka666
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Ja robię co jakiś czas czystkę w znajomych na fb. Z kim się pokłóciłam na amen, kogo nie widziałam od lat a nie miałam do tej osoby żadnych konkretnych uczuć koleżeńskich, kto spamuje na tablicy pierdołami, kto komentował wszelkie moje posty a na ulicy czy w szkole udawał że mnie nie zna... Pozbyłam się w ten sposób jakichś dwustu osób ze znajomych Są to też względy prywatne. Pozbywam się też osób które w komentarzach urządzają sobie regularną rozmowę i to na tematy dość mocno prywatne (koleżanka pod swoim zdjęciem z chłopakiem urządziła sobie dyskusję o tym że przytyli bo chodzili ciągle na pizzę i pojawił się komentarz, że jak ona do niego przyjedzie to będą spalać - obrzydliwe, pisać o swoich planach na seksik na forum publicznym). Likwiduję też furiatów wyzywających wszystkich od "lewaków" :P I lecą znajomi :P


@MeredithGrey - okno z aktualnościami nad czatem można "zmniejszyć do zera" tak jak okienka otwartego folderu Jak najedziesz na "linię granicy" tego okienka, pojawi Ci się ten kursorek, wyjeżdżasz na max do góry i tyle
Szatanka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 20:58   #3057
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Witam

Mam takie pytanie: czy jest możliwość zastrzeżenia nieudostępniania zdjęć np. przez jedną osobę lub kilka?

1. Mam w znajomych ciotkę.
2. Ciotka ta ma córkę, moją kuzynkę .
3. Ciotka ma również siostrę, czyli ciocię mojej kuzynki.
4. Ta ciotka kuzynki jest delikatnie pisząc- chora psychicznie na punkcie małej.
Od kilku lat ma do mnie jakieś wąty, nie wiem o co jej chodzi i nie chcę wiedzieć.
Jakiś czas temu dodałam zdjęcia małej, jej mama udostępniła je u siebie. Skomentowała, później ja, a ciotka kuzynki zaczęła mnie wyzywać w komentarzach.



Teraz chciałabym wrzucić nowe fotki, ale nie chcę, żeby widziała je ta wariatka i żeby moja ciotka nie mogła ich udostępniać. Ciotka z siostrą mają siebie w znajomych, ja tamtej nie mam.


Jest jakaś opcja, żeby tamta nie widziała fotek ?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:30   #3058
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Jak masz je ustawione jako widoczne tylko dla znajomych to nie powinny się wyświetlać, nawet po udostępnieniu.
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:37   #3059
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Trzeba kliknąć zaawansowane ustawienia u siebie na profilu na osi czasu i tak ustawić z kim się nie chcesz dzielić tym co będziesz wstawiać. Pamiętam, bo sama kogoś wykluczyłam kiedyś.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:30   #3060
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Szatanka666 Pokaż wiadomość
Ja robię co jakiś czas czystkę w znajomych na fb. Z kim się pokłóciłam na amen, kogo nie widziałam od lat a nie miałam do tej osoby żadnych konkretnych uczuć koleżeńskich, kto spamuje na tablicy pierdołami, kto komentował wszelkie moje posty a na ulicy czy w szkole udawał że mnie nie zna... Pozbyłam się w ten sposób jakichś dwustu osób ze znajomych Są to też względy prywatne. Pozbywam się też osób które w komentarzach urządzają sobie regularną rozmowę i to na tematy dość mocno prywatne (koleżanka pod swoim zdjęciem z chłopakiem urządziła sobie dyskusję o tym że przytyli bo chodzili ciągle na pizzę i pojawił się komentarz, że jak ona do niego przyjedzie to będą spalać - obrzydliwe, pisać o swoich planach na seksik na forum publicznym). Likwiduję też furiatów wyzywających wszystkich od "lewaków" :P I lecą znajomi :P


@MeredithGrey - okno z aktualnościami nad czatem można "zmniejszyć do zera" tak jak okienka otwartego folderu Jak najedziesz na "linię granicy" tego okienka, pojawi Ci się ten kursorek, wyjeżdżasz na max do góry i tyle
o , fajnie, skorzystałam
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 19:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.