ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 13:02   #211
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez Czarnulka8706 Pokaż wiadomość
hmmmm no ze słodzikiem jakos mi raźniej bo juz na widok wszystkiego bez cukru, jogurtów kawy itd to miałam dziwne odruchy hehehe.
Ale nie przesadzam z nim
Jak myslicie w drugiej fazie to można sobie pozwolić na max dwa jogurty light dziennie takie owocowe???
Ja napewno czuje się lżejsza i jakos tak mi lepiej jakas motywacja ze moze tym razem się uda
Kupiłam sobie rybki w panierce takie delfinki i zrobie sobie w piekarniku bez tłuszczu mniam
jogurty w II fazie ok, ale panierka wrrrrr panierka to bulka a to zakazane
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:05   #212
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

w panierce to chyba nie mozna? moze zamiast takiej kupnej rybki, lepiej normalny filet obtoczyc jajkiem i jakimis otrebami? tak mi wpadlo to teraz na mysl
a jogurty owocowe - sama nie wiem, ja tam bym nie jadla
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:14   #213
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Z tymi jogurtami jest tak, że niby dopuszczalne są te 2 owocowe light dziennie już od II fazy, ale mają one być zrobione z pulpy owocowej czy jakoś tak, a nie mieć kawałków owoców. Nie pamiętam dokładnie. Mniejsza o to, bo ja i tak nigdzie nie znalazłam innych owocowych light niż Jogobella a tam są właśnie kawałki owoców, więc te jogurciki zabronione..... ale przyznam bez bicia, że w weekend nie wytrzymałam i zjadłam dwa takie <płacze>
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:43   #214
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Witam wszystkie dukanki. Ja równiez chciałabym dołączyć do forum z dniem dziesiejszym
Coś o sobie: moja waga poczatkowa 76,7 przy wzroście 1,72, zaczynałam dieta kopenhaską poczatkiem stycznia na której straciłam 4kg w ciagu 13 dni, potem przeszłam na "swoją" dietę- odrzuciłam ziemniaki, pieczywo i produkty mączne no i słodycze oczywiście na której straciłam jakieś 3,5 kg. Moja obecna waga to 69- zawsze ważyłam ok64 ale ciąża swoje zrobiła. Od dziś chciałabym spróbować siły na diecie dukana- tak sobie wczoraj poczytałam Was i co nieco o tej dietce i mi spasowała- w zasadzie niewiele w moim menu się zmieni. Dzieś zjadłam na sniadanko dwa jajka na mekko plus pastę serową (serek wiejski z tuńczykiem i cebulka) na deserek jagurcik naturalny a na obiadek mężuś szykuje udko kurczaka pieczone w piekarniku mniamu na kolacyjkę będzie jogurcik naturalny... poza tym piję kawke z mleczkiem (łaciate 0,0%) actimel 0,1% i herbatki ziołowe oraz mleczko. Mam nadzieję, ze wytrzymam 5 dni fazy I. Pozdrawiam gorąco
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:07   #215
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

hej ewelka spokojnie zlecisz ze 2-3 kilo w fazie uderzeniowej, ale jak sie powiedzialo A trzeba zrobic B i trzymac sie tej diety do ostatniej fazy bo inaczej efekt jojo murowany powodzenia
ja tam jem w sumie duzo w tej fazie bialkowej, dzisiaj znow bylam jakas taka glodna :P ale jakos sobie radze jeszcze tylko jutro i warzywka, super
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:15   #216
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

elskede- no własnie ta I faza będzie dla mnie trudna ze względu na brak warzyw i owoców!!!! Ale postaram się być dzielna- Wy jestescie najlepszą motywacja- jutro też zamierzam więcej zjeśc bo wybieram się siłownie- poczatkiem miesiaca wykupiłam karnet i póki co chodzę regularnie dwa razy w tygodniu. O matko jak ja bym chciała ważyć tyle co przed ciążą... Tak się zawzięłam, że aż sama sobie się dziwię.... bo najgorsze jest dla mnie to, że źle się czuje sama ze sobą i to jest moim największym motorem
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:36   #217
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

to kazdy tak ma Kochana ponoc przez faze uderzeniowa nie powinno sie cwiczyc ja w drugim dniu kiepsko sie fizycznie czulam - emocjonalnie na odwrot ale teraz moglabym gory przenosic, jeszcze czekam na wyzsza temperaturke i zaczynam biegac kuzyn mowi, ze to daje najlepsze efekty - bialka polaczone z bieganiem - zegnamy tluszczyk znów kuzynka twierdzi, że dla niej najlepsza była skakanka pobudzała wszystkie mięśnie

o jakiego slicznego maluszka masz

Edytowane przez elskede
Czas edycji: 2010-02-22 o 15:39
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 15:40   #218
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Kobietki kochane mam jeszcze pytanko: czy zastosowanie w II fazie opcji 1/1 jest mniej korzystne niż 5/5? Niestety nie mam ksiązki i nie wiem jaka i czy w ogóle jest różnica? Mi by bardziej odpowiadała wersja 1/1. A Wy którą wybrałyście/ wybieracie? Dzięki z góry za odpowiedź.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

hehe no właśnie bieganie to moja mara.... ale pan na siłowni ma mnie jutro pilnować, zebym w jednym tempie i ciagu przebiegła 20min- nie mam pojęcia jak tego dokonam bo 5 min mnie wykańcza hehe no cóż powiedział, że dam rade a jak nie to on ma 2 duże pieski w domu hehehe
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:42   #219
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

kiedy sobie o tym czytałam to większość ludzi stawia 5/5 , ponoć daje lepsze efekty ja też wybieram 5/5, jest dużo przepisów dukanowych przepysznych także spokojnie sobie poradzisz

a nie bedzie Cie tym zbyt forsowal? ja bym chyba umarla po 20 min biegu ot tak nagle ni z gruszki ni z pietruszki ;(

Edytowane przez elskede
Czas edycji: 2010-02-22 o 16:05
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:45   #220
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

a dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

hmm jeszcze mam 5 dni a raczej już 4 więc zobaczymy jak się będę czuła..... no linka z przepisami tez już sobie ściągnełam jutro je będę studiować a teraz spadam- koniec pracy na pysznego kurczaczka- mam nadzieję, że czeka na mnie gotowy...
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:14   #221
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

spokojnie, przetrwasz wszystko, nie jest tak zle, jak lubisz miesko (bo naprawde mozna z nim cuda robic)
smacznego
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 16:27   #222
boszka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 135
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

witajcie, mi przez wekend przybył ponad kilogram( a to chyba temu że w niedziele zamiast P zrobiłam sobie dwa dni pod rząd P+W, dzisiaj znów proteinki, tylko serek wiejski, jogurt naturalny,jaja i mięsko z kurczaka nie mogę się opanować od słodyczy, codziennie podjadam małe ciasteczko a potem mam wyrzuty sumienia( poradzcie co robić...
a III faze nie wiem jak wytrzymie, a gdzie tam do niej...
boszka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:43   #223
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Witam
Jak mówiłam dziś wystartowałam....
-na śniadanie były 2 jajka na twardo
- potem serek homo truskawka i makrela
- a teraz kawałki kurczaka usmażone bez oliwy z przyprawami i 2 lyżkami serka wiejskiego(pycha) i do tego 2 paluszki małe rybne

Co do paluszków rybnych to sama nie wiem... niby jest ta panierka ....

A odnosnie jogurtów owocowych to ja co jakis czas bedę jadła... ta dieta ma być przyjemnością dla mnie a nie katorgą. a poza tym kiedyś odchudzałam sie na niej 2 tygodnie i schudłam z tym ze przerwałam bez przejścia przez wszystkie fazy i wrócilo.. ale jogurty jak sobie dobrze przypominam jadłam.... tylko moze zrezygnuję z nich w pierwszej fazie

Z tym 5/5 to się zastanowie jeszcze.... a może zrobie sobie 4/6..... zobacze po przestudiowaniu przepisów bo musze przyznać ze same proteiny szybko mi sie nudza....

Ogólnie dziekuję za przyjęcie i wsparcie
Dziewczyny ćwiczycie cos?? bo moim problemem sa dolne partie ciała i chyba musze coś wykombinować na to....
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:49   #224
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez boszka1987 Pokaż wiadomość
witajcie, mi przez wekend przybył ponad kilogram( a to chyba temu że w niedziele zamiast P zrobiłam sobie dwa dni pod rząd P+W, dzisiaj znów proteinki, tylko serek wiejski, jogurt naturalny,jaja i mięsko z kurczaka nie mogę się opanować od słodyczy, codziennie podjadam małe ciasteczko a potem mam wyrzuty sumienia( poradzcie co robić...
a III faze nie wiem jak wytrzymie, a gdzie tam do niej...

Poszukaj na wizażu i w googlach przepisów na słodkości w tej diecie. Jest ich mnóstwo! Począwszy od sernika, przez nutellę, budyń, ciastka, budyń, lody, bitą śmietanę aż w nieskończoność niemalże ;P a wszystko zgodnie z wymogami naszej diety Tylko oczywiście nie można przesadzać z tym, bo w większości są jakieś składniki, które można spożywać w jakiś ograniczonych ilościach (typu skrobia kukurydziana, mleko w proszku itd.). Colę light/zero można popijać - też pozwala na chwilę zabić głód słodkiego
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:52   #225
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

dziewczynki a ja chyba zgrzeszylam, ze wzgledu na to ze przed dieta uwielbialam sok wyciskany z pomaranczy i red bulla to mniejszym zlem wydal mi sie red bull ale ten bez cukru i w sumie cole light tez mozna ale z red bullem to nie mam pojecia? moze wiecie???
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:01   #226
boszka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 135
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

GREWANA dzięki za odpowiedz biorę się zaraz za szukanie przepisów na słodkości, jutro musze zajechać do miasta po składniki i zaczne działać, musze to opanować bo nie wiem:P
boszka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:33   #227
domino166
Raczkowanie
 
Avatar domino166
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 336
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Myślę,że z Red Bulem jest tak samo jak z Colą chodzi o to żeby nie był słodzony cukrem tylko słodzikiem.
A pro pos ćwiczeń wyczytałam w książce ,że w I fazie Dukan poleca 20 min.spacery szybkim marszem w średniociepłym ubraniu
domino166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:08   #228
boszka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 135
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

podajcie proszę jakąś strone z tymi przepisami na słodkości, szukałam i nic nie mogę znaleść
boszka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:33   #229
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=336667&page=5 przejrzyj sobie te wszystkie strony znajdziesz cudenka
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 19:50   #230
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez domino166 Pokaż wiadomość
Myślę,że z Red Bulem jest tak samo jak z Colą chodzi o to żeby nie był słodzony cukrem tylko słodzikiem.
A pro pos ćwiczeń wyczytałam w książce ,że w I fazie Dukan poleca 20 min.spacery szybkim marszem w średniociepłym ubraniu
no tez mi sie tak wydawalo ale przyznam szczerze ze bylo to ochydne wiec juz raczej nie bede kombinowac
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:55   #231
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

u mnie kończy się 5 dzień I fazy.....i wszystko jest na odwrót, pierwsze 3 dni były ok w porównaniu z dwoma ostatnimi. Od wczoraj ssie mnie w żołądku, kręci w głowie i jeść....ło matko jak mi się jeść chce. W sobotę nie wytrzymałam i zjadłam jabłko( a najgorsze że wyrzuty sumienia nie były takie duże ). Bałam się czy dam radę dzisiaj na aerobiku, bo nawet po schodach wchodzi mi się ciężko, ale właśnie wróciłam i jakoś dałam radę
Acha i od wczoraj zauważyłam że oblewa mnie pot, nawet jak nic nie robię.....miałyście tak?
Z tego co czytam to w weekend kilka nas zgrzeszyło
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:04   #232
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

a moze po prostu zaczynasz byc chora? moze jakies przeziebienie Cie lapie? ja na samym poczatku zawalilam tymi parowkami cielecymi - ale nawet nie wiedzialam o tym na poczatku
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:12   #233
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

nie to na pewno nie przeziębienie....ja myślę że po prostu za mało jadłam albo brak cukru(dopiero dzisiaj zaopatrzyłam się w słodzik) czyli 4 dni było zero cukrów. Albo po prostu coś się robi z moimi hormonami(usunięta tarczyca). W sumie to że się pocę to dobrze,usuwam toksyny z organizmu a przy odchudzaniu dużo tego ''wyłazi''
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:30   #234
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

obyś miała rację
ile straciłaś kilogramów podczas tych 5 dni ?
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:01   #235
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

do dzisiaj -2,70kg
boski piesek,podobny do mojego białaska, ja mam westa
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:18   #236
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

galloway to moze idz do lekarza? bo to roznie jest a z tym cukrem to faktycznie pewno Ci brakuje, a i przeczytalam gdzies ze w I fazie nie powinno sie cwiczyc bo sama dieta to duzy szok, ja co prawda cwicze sobie w domku ale to nie jest taki wysilek i zjedz cos konkretnego i pij ile sie da

a z grzeszkow to u mnie 2 tik taki i dzisiejszy red bull light ale wstretny byl wiec tego grzechu nie powtorze

a dzisiaj to mialam wypas - zjadlam 2 kawalki lososia w piekarniku na foli pieczonego z ziolami - byl palce lizac i zrobilam sobie salatke coleslaw do tego - oczywiscie z jogurtem nat. bez tluszczu i strasznie mi smakowalo

a jutro jarzynowa juz nie moge sie doczekac....
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:28   #237
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

karadka ale mi smaka zrobiłaś z tym coleslawem u mnie jutro ostatni dzień na proteinach,według testu wyszło że powinnam być 7 ale chyba sobie daruję i zostanę przy 6

I cały czas myślę jaki wybrać cykl na P+W, mam książkę ale nie bardzo jeszcze kumam...
Ty chyba masz 5/5 czyli pięć dni na P a potem pięć na W ...dobrze kojarzę?
A 4/6 to byłoby 4 na P,a 6 dni na W ?
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2010-02-22 o 21:32
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:36   #238
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

galloway dzieki - to jest maltanczyk - no pseudo gigancik mojej siostry
noo, porzadny spadek wagi
a powiedz mi, gdzie jest ten test?
w ogole zazdroszcze, ze juz mozesz sobie warzywka jutro chrumac, ja jeszcze jeden dzien sie musze na bialkach przemeczyc...
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:41   #239
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

test jest dosyć długi i po francusku,ale tłumaczenie pytań jest na wizażu
http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html

A co do warzyw to ja jutro jeszcze na proteinach, tak jak pisałam wyżej
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:44   #240
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

przpraszam, przeoczylam, wzrok nie ten
dzieki za link, zaraz pogmeram na wizazu
elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.