Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 15:03   #91
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

szczerze mowiąc, to nie wiem czemu az tak wam sie nie podobają Moze i są troche płaskie, ale skoro takie lubi ? Frenczyk ładnie zrobiony...nie widze jakis górek i dołków... nie są takie złe naprawde !

Paula powiedz, czemu Ci sie kojarza z jogurtem ? bo troche nie rozumiem
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 15:29   #92
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Prawde mowiąc bardzo mi się nie podobają..
Wyglądają jak wycięty fragment opakowania po jogurcie, naklejony na paznokiec.

hmm wyciety fragment opakowania po jogurcie... ok

a moze pokazesz mi dlugie tipsy z koncowka frencz ktore nie wygladaja jak wyciety fragment opakowania po jogurcie - zebym miala porownanie, bo dziesiatki razy robilam frenche u profesjonalistek i wygladaly tak samo...
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 15:32   #93
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Sandra667 - dzieki za jednyna mila opinie

Kazdy ma swoj gust co do dlugosci i grubosci, ja preferuje akurat taka
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 15:44   #94
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Betsy bez obrazy ale naprawde wygladaja jak same tipsiki przyklejone na czubeczek,ale to dlatego ze nie ma zachowanych podstaw prawidłowej budowy przedłuzanego paznokcia i akurat sie z "jogurowymi tipsikami" zgadzam z paulakrk dlatego zawsze bede uwazac ze do pasji jednak przydaje sie kurs( i ja tak własnie poczyniłam).Za plus wielki mozna u ciebie uznac ze sa bardzo estetycznie wykonane,ale niestety tylko to.
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:21   #95
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Cytat:
Napisane przez Betsy_Caty
Sandra667 - dzieki za jednyna mila opinie

Kazdy ma swoj gust co do dlugosci i grubosci, ja preferuje akurat taka

Pokuszę się o odpowiedź
Jak na laika jestes niezła - ale grubość nie zalezy od "widzi mi się" klientki tylko od poprawnej stylizacji/przedłużaniu paznokci nie tylko żelami

Dopóki nie poszłam na kurs robiłam u stylistek paznokcie właśnie płaskie i z góry zastrzegałam ,że innych nie chcę - po kursie....w zyciu płaskich sobie nie zrobię

Powodzenia w dalszych pazurkowych przedłużaniach
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:10   #96
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

mona1978 - dzieki

paulakrk, dagi1 - skoro uwazacie ze paznokcie, ktore wykonalam sa beznadziejne - prosze pokazcie mi paznokcie z koncowka frencz (idealnie biala, nie mleczna), dlugie tak jak moje, pokryte tylko przezroczystym zelem no i zdjecia ktorych sa tak wyrazne jak moje, ktore sa wygladaja super idealnie i diametralnie roznace sie od moich skoro moje sa skrajnie zle
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:19   #97
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Betsy korzystalas z białego tipsa czy robilas french z zelu?

Co do plaskosci to dla mnie tez za plaskie a przez to na pewno lamliwe - ale skoro jestes zadowolona to dobrze.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 17:29   #98
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Tiara - uzylam tipsow french.

To kilka fotek ze stron profesjonalistek. Naprawde uwzacie ze moje sa diametralnie gorsze i wygladaja znacznie sztuczniej?
nie wymagam, zeby komus podobalo sie to, co mi sie podoba, ale chyba za bardzo mnie zaatakowalyscie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 043.jpg (69,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050.jpg (39,8 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 52.jpg (30,5 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz0211.jpg (18,4 KB, 173 załadowań)
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:37   #99
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Betsy - ja tak samo bym ocenila takie paznokcie jak wykonales bez wzgledu na to czy to by byly paznokcie stylistki z kursem czy osobki bez. Dla mnie french idealny to french Anny z Toronty czy Ani Białek i każdy do niego poronuje mimo woli. Na stronach stylistek po wielu kursach czesto zdazaja sie rownie plaskie paznokcie i z tym sie zupelnie zgadzam, ale to chyba nie powod zebys nie wlozyla w paznokcie wiecej pracy i sprobowala je dopracowac???

A to ze paulakrk napisala to skojarzenie z jogurtem to nie wina Twojego wykonania tylko tego ze french robiony bialym tipsem zawsze wyglada troche plastikowo - choc linia usmiechu jest wtedy bez zarzutu... najpiekniejszy french to french bielutkim żelem.

Pocwicz jeszcze, bo chyba masz potencjal i nie traktuj tego jak atak tylko popracuj troche nad ksztaltem i wzmocnij pazurki w odpowiednich miejscach a zobaczysz o ile lepiej bedzie Ci sie je nosic

trzymam kciuki
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:56   #100
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Cytat:
Napisane przez tiara
Betsy - ja tak samo bym ocenila takie paznokcie jak wykonales bez wzgledu na to czy to by byly paznokcie stylistki z kursem czy osobki bez. Dla mnie french idealny to french Anny z Toronty czy Ani Białek i każdy do niego poronuje mimo woli. Na stronach stylistek po wielu kursach czesto zdazaja sie rownie plaskie paznokcie i z tym sie zupelnie zgadzam, ale to chyba nie powod zebys nie wlozyla w paznokcie wiecej pracy i sprobowala je dopracowac???

A to ze paulakrk napisala to skojarzenie z jogurtem to nie wina Twojego wykonania tylko tego ze french robiony bialym tipsem zawsze wyglada troche plastikowo - choc linia usmiechu jest wtedy bez zarzutu... najpiekniejszy french to french bielutkim żelem.

Pocwicz jeszcze, bo chyba masz potencjal i nie traktuj tego jak atak tylko popracuj troche nad ksztaltem i wzmocnij pazurki w odpowiednich miejscach a zobaczysz o ile lepiej bedzie Ci sie je nosic

trzymam kciuki
podpisuje sie pod tym,i naucz sie przyjmowac krytyke bo to czasami pomaga.Ja tez czesto robie frenche i wiem dobrze ze duzo brakuje mi do ideału ale wszelkie formy pomocy przyjmuje i idzie mi coraz lepiej,jak masz ochote to zajrzyj na mój watek i mozesz sobie zobaczyc french w moim wykonaniu,które sa tworzone z akrylu na formie zebys nie pomyslała ze moja krytyka była golosłowna .Zapraszam http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=109155,sa tam tez inne pazurki z zachowaniem wszelkich zasad budowy paznokcia,mozesz sobie swoje długaski porównac do moich mega rózowych i mimo iz to nie jest french zauwazysz pewne róznice
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:39   #101
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Tiara - nie chodzilo mi o Ciebie z tym atakiem dzieki za opinie, wiem ze pewnie jest kilka metod na swietny french, tzn wykonany inaczej niz za pomoca tipsa french, ale ja ich niestety nie znam

dagi - umiem przyjmowac krytyke i wcale nie uwazam ze zjadlam wszystkie rozumy na temat paznokci bo tak nie jest i nie twierdze ze sa super jednak w kwestii zrobienia dlugiego frencha na tipsie bez ozdob i przezroczystym zelem uwazam ze nigdy nie bedzie on wygladal bardzo naturalnie niezaleznie od tego kto go zrobi i odnioslam wrazenie ze napisalas tak tylko dlatego ze zrobilam je sama.
obejrzalam Twoje pazurki na stronie, bardzo fajne zdobienia i pomysly! nie znalazlam tych o ktorych wspomnialas na rozowym tipsie.
jesli chodzi o french w Twoim wykonaniu - ladny, nie przecze, ale jest to zupelnie inna metoda wiec nie porownujmy
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 19:11   #102
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

heh

a ja po kursie w drugą stronę - robie przegięcie w drugą stronę mam awersję do płaskich i chyba trochę przeginam z krzywą c, ale ćwiczenie czyni mistrza
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 19:41   #103
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Jesli atakiem nazywasz moje stwierdzenie ,ze paznokcie mi się po prostu nie podobają bo są nieprawidlowo zrobione pod każdym chyba względem, no to sorry

Sa płaskie, nieopracowane ( łopaty) , zero zachowanych krzywych.

Jesli prezentujesz paznokcie na forum licz się z tym,że nie usłyszysz tylko zachwytów z ust laików ale też słowa krytyki od osób , które się troche na tym znają.

I Tiarko nie zgodzę się z tym,że to nie wina wykonania... gdyby byly choc nieco bardziej opracowane z boczków moze nie wyglądałyby jak przyklejony kawalek plastiku.

Chcesz przykładów?
Wspomniana juz Ania Białek i Anna z Toronto to najlepsze. Albo reklama Entity - arcydzieło.

I wybaczcie ale nijak mnie nie przekonuje twierdzenie " ja tak lubie".
Rownie dobrze mozna powiedziec " ja lubie przetłuszczone włosy i ropne wągry na nosie. Lubie je i wcale mi nie przeszkadzają a wręcz są ładne"..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 20:05   #104
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Jesli atakiem nazywasz moje stwierdzenie ,ze paznokcie mi się po prostu nie podobają bo są nieprawidlowo zrobione pod każdym chyba względem, no to sorry

Sa płaskie, nieopracowane ( łopaty) , zero zachowanych krzywych.

Jesli prezentujesz paznokcie na forum licz się z tym,że nie usłyszysz tylko zachwytów z ust laików ale też słowa krytyki od osób , które się troche na tym znają.

I Tiarko nie zgodzę się z tym,że to nie wina wykonania... gdyby byly choc nieco bardziej opracowane z boczków moze nie wyglądałyby jak przyklejony kawalek plastiku.

Chcesz przykładów?
Wspomniana juz Ania Białek i Anna z Toronto to najlepsze. Albo reklama Entity - arcydzieło.

I wybaczcie ale nijak mnie nie przekonuje twierdzenie " ja tak lubie".
Rownie dobrze mozna powiedziec " ja lubie przetłuszczone włosy i ropne wągry na nosie. Lubie je i wcale mi nie przeszkadzają a wręcz są ładne"..

Nie przesadzasz troszke z tymi porownaniami Ja od razu wyczulam z twojej strony atak a nie tylko negatywna opinie.
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 20:54   #105
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Betsy- ale faktycznie ten nieopracowany tips rzuca sie w oczy
mi tez sie rzucil ale juz nic o tym wczesniej nie pisałam, wyglada poprostu jak naklejony na paznokiec i tyle...

lubisz tak- super
robisz tylko sobie- ok

ale skoro umiescilas zdjatka na forum to nie dziw sie ze dziweczyny wyrazaja swoje opinie...

a Paula wg. mnie nie napadla na Ciebie tylko chciala wyrazic swoja opinie, plus powiedziec co jej zdaniem jest niedopracowane..tyle
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 20:58   #106
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Betsy - nie odbieraj tego jako atak. Gdybyśmy wszystkie mówiły ,że sa piękne byłabyś w tym przekonaniu a tak Paula zasiała ziarnko watpliwości, które na pewno wyjdzie na dobre - fakt te wągry i tłuste włosy - dość "brutalny" przykład ( - nie moge od razu wyobraziłam sobie swoją twarz w takich wagrach ) ale bardzo obrazujący różnice i różne punkty widzenia.
Nie ma sensu się gniewać Trzeba korzystać z rad i porad - tym bardziej , że są ze szczerego serca (i za darmo )

pozdrawiam cieplutko
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 22:38   #107
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

betsy jeszcze słowko -to ze sama sobie starasz robic pazurki to mi wcale nie przeszkadza i one ci pasuja to oki(i dla ciebie to jest wazne),ja tam tylko wyraziłem opinie i tez mi przykro ze musiałam tak skrytykowac ale nie zdawałam sobie z tego sprawy ze tak zle przyjmiesz.Mam nadzieje ze troszke ci pomogłysmy(mimo tych takich nie całkiem komentarzy).Nie przejmuj sie ja tez kiedys niezle dostawałam po nosie za zle zrobione pazury i tez sie ciezko wkurzałam ale po jakims czasie jak juz wychodziły oki to mój komentarz do poprzednich moich prac był taki"o rany jakie paskudzwto kiedys mi wychodziło".Bedzie oki!!!
p.s.dzieki ze ci sie podobały moje pazurki(choc nie wszystkim pasuja,ale kazdy ma inny gust i to mnie cieszy najbardziej bo jaki swiat byłby nudny),a te rózowe długaski to post 183 i nie sa one na tipsie tylko tez na formie(bo ja jakos tips traktuje po macoszemu,bardzo po macoszemu).Trzymaj sie .Narazie.Pa
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 09:37   #108
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Wlasnie po to umiescilam fotki na forum, zeby zyskac opinie rozne, nie same pochwaly Od razu bylam nastawiona na krytyczne oceny. I dziekuje za wszystkie opinie
Ale ok, moze na to wyszlo ze nie umiem przyjmowac krytyki, tylko chcialam zaznaczyc ze generalnie trudno jest super zrobic biale tipsy a juz na pewno idealnie nie zrobi ich osoba taka jak ja, ktora pierwszy raz w zyciu sama je robila
A moja obrona wynikala z tego ze nie raz robilam takie tipsy u profesjonalistek i wygladaly tak samo, czasem nawet gorzej bo albo zel byl nierowno nalozony albo zapowietrzenia robily mi sie nawet 4 dnia po wizycie u kosmetyczki. Dlatego moze bronilam swoich pazurkow, bo naprawde uwazam ze nie wyszly tak zle
Ale Wy bardziej sie na tym znacie, wiec ok Mam nadzieje ze kiedys uda mi sie zrobic pazurki, ktore uzyskaja Wasze pochwaly
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 09:51   #109
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

brawo !!!!!betsy wierze ze napewno zrobisz pazurki które dostana same pochwały i sadze ze to bedzie w całkiem niedługim czasie
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 10:11   #110
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

dagi1 mam nadzieje
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 10:55   #111
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Juz raz zamieszczałam tutaj moje tipsy, ale to było dawno temu, i myślę, że trochę zmieniło się moje wykonanie paznokci, dlatego proszę wszytskie profesjonalistki o ocenę

Mimo tego,że posiadam własny wątek, to nie zawsze wszystkie dziewczyny na niego zaglądają Oceniajcie proszę
jestem gotowa na wszelką krytykę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tipsy maszki1.JPG (44,6 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tipsy maszki.JPG (50,4 KB, 198 załadowań)
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 11:21   #112
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Paznokcie niezle poprawic trzeba ksztalcik troche - widac miedzy innymi na kciuku, no i linia umeischu nie jest taka sama na kazdym pazurku.
Ogolnie ladnie wygladaja i widac ze masz talent

Nie lamia ci sie? To jest utwardzony naturalny czy przedluzenie?
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 11:44   #113
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Tiarko dziękuję Ci bardzo, starałam się jak mogłam. Robiłam paznokcie normalnie przedłużając tipsem, a linia uśmiechu może dlatego jest nierówna bo jest robiona lakierem a nie żelem. A z resztą co się będę usprawiedliwiać, do perfekcji mi jeszcze daleko. Wczoraj robiłam sobie pazurki więc nie wiem czy się nie połamią, ale raczej są twrade i chyba nie ulegną zniszczeniu, tym bardziej, że lubię takie długie pazury i jestem już do nich przezwyczajona. powiedz mi jeszcze o co chodzi z tym kształtem, bo nie do końca rozumiem, a każda wskazówka jest dla mnie radą, i przydaje się.
I dziekuję za słowo "talent"
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 11:45   #114
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Maszko własciwi to nie ma sie do czego poprostu przyczepic,uwazam ze jak na osóbke która od niedwna robi pazurki ta sa wrecz super.AAAAA... na linie usmiechu to rzeczywiscie musisz uwazac aby była w w tym samym miejscu,choc musze ci przyznac ze malowaną czasem trudniej jest idealnie umiejscowic niz robiona akrylkiem.
__________________
zapraszam na mój pazurkowy watek
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 11:51   #115
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Dzięki Dagi
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 11:58   #116
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

mysiu jak zwykle piekne, tylko bardzooooooooooo dluuuuuuuuuugie
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 13:00   #117
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Maszka przy ksztalcie uczepilam sie ze na kciuki z profilu nie jest idealnie rowno c wypilowane. A o lamanie mi chodzilo bo wydaja mi sie dosc cieniutkie jak na takie dlugaski - to to czy beda sie lamac czy nie bedzie dla Ciebie znakiem czy dobrze je zbudowalas- chodzi o okolice stresu. Buzka ogolnie naprawde jestem pd wrazeniem- niektore dziewczyny po kursie takich nie robia daj znac za tydzien jak z ewentualnym lamaniem i zapowietrzeniami.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:21   #118
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

oki dam znac, tak jak już też powiedziałam do perfekcji mi dużo brakuje, ale ciesze się że i tak oceniacie je pozytywnie
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:44   #119
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

naprawde bardzo ładne ale jak dla mnie chyba jednak za spokojne :P Ostatnio cos szaleje z tymi ozdóbkami Ale podobają mi się czekam na wiecej
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 15:37   #120
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Galeria samodzielnych/samowystarczalnych debiutantek

Maszka mi tez sie podobaja
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.