Morderstwo w biurze PiS - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 20:17   #421
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

w dodatku się przestraszyła i edytował
chamstwo za kurtyną
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:22   #422
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

może Ją poniosło, jak niektórych polityków. Tylko, że oni nie mogą edytować
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:26   #423
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 219
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

widocznie brak argumentów/pomysłu na odpowiedź spowodował,że napisała to,co napisała jak dla mnie było to poniżej jakiegokolwiek poziomu
Diya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:27   #424
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Diya Pokaż wiadomość
Ilsa Lund widziałam co napisałaś przed edytowaniem..dlaczego czepiasz się kogoś kto ma zupełnie inne poglądy polityczne,wyciągając coś nie na temat?Było to wyjątkowo niekulturalne.A muszynianka przynajmniej napisała na temat i z humorem.
ona też wyciąga rzeczy nie na temat, wyjątkowo chamsko się do mnie odnosi tylko że ja się umiem opamiętać i coś edytować - myślałam że jestem akurat sama na wątku.
A kiedy coś jest napisane z humorem to obie osoby się śmieją
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:28   #425
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
wymyśl coś lepiej ode mnie bo jak na razie zanudzasz tu wszystkich swoim prześmiewaniem się z cudzych myśli a sama nie pokazujesz żebyś jakieś miała
Mów za siebie co? Mnie nie zanudza i chętnie czytam jej posty w przeciwieństwie do twoich.

Oglądałyście wiadomości i wypowiedzi Jarusia w Sejmie?? Bez kitu on ma obłęd w oczach i jad wypływa z jego parszywego pyska. (sorry za wyrażenia).
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:33   #426
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Mów za siebie co? Mnie nie zanudza i chętnie czytam jej posty w przeciwieństwie do twoich.

Oglądałyście wiadomości i wypowiedzi Jarusia w Sejmie?? Bez kitu on ma obłęd w oczach i jad wypływa z jego parszywego pyska. (sorry za wyrażenia).
Ja niestety nie oglądałam. Nie wiem czy jest sens szukania jego wypowiedzi w necie przed snem, bo jak jak go słucham to normalnie... Jeszcze nie zasnę i mi się kolacja źle strawi
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:35   #427
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 219
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ona też wyciąga rzeczy nie na temat, wyjątkowo chamsko się do mnie odnosi tylko że ja się umiem opamiętać i coś edytować - myślałam że jestem akurat sama na wątku.
A kiedy coś jest napisane z humorem to obie osoby się śmieją
Ale wyciągać jej prywatne sprawy?i to jeszcze z takim chamstwem.No i widać jakich PiS ma wyznawców kulturalnych
A co do pogrubionego-czyli jak jesteś sama na wątku to możesz sobie pisać co ślina na język przyniesie?
Diya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 20:58   #428
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Morderstwo w biurze PiS



ja oglądałam dzisiejsze fakty i wypowiedzi J.K dosłownie wbiły mnie w kanapę to już nie jest żałosne, to jest po prostu smutne chciałabym poznać osobiście jakiś jego wyznawców,w końcu każde przeżycia nawet te traumatyczne czegoś nas uczą
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:05   #429
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Diya Pokaż wiadomość
Ale wyciągać jej prywatne sprawy?i to jeszcze z takim chamstwem.No i widać jakich PiS ma wyznawców kulturalnych
A co do pogrubionego-czyli jak jesteś sama na wątku to możesz sobie pisać co ślina na język przyniesie?
ona mi napisała tak samo ale to jest a-asiu a ja jestem be-be ?
Nie, napisałam to w złości i od razu zmieniłam - bo nie jestem taka - ale na dole było napisane że tylko ja przeglądam wątek więc zdziwiło mnie że w ogóle to zobaczyłyście. A zresztą nie napisałam nic czego by rapifen - o pardon, muszynianka, sama nie napisała.

ej ej ! I ja nie głosowałam na PiS
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2010-10-21 o 21:08
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:26   #430
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 219
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

nikt kto obraża w ten sposób nie postępuje właściwie.Nawet więcej-wyciąganie jakichś intymnych rzeczy(ja nie wnikam o co chodziło z tym chłopakiem)by dokopać komuś przy braku argumentów jest po prostu chamskie.Nie wiem ile razy mam Ci to jeszcze napisać..
Nie wiem na kogo głosowałaś,ale z Twoich postów tak wynika wynika(między innymi o tym jakie to media są zakłamane).
A co do Kaczyńskiego-jeszcze za jego rządów miałam nadzieję,że zrobią badania przymusowe Lepperowi,ale widzę że on jest po prostu głupi i niegroźny.Kaczyński zachowuje się jakby co go opętało już z tej nienawiści.
Diya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:31   #431
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Diya Pokaż wiadomość
nikt kto obraża w ten sposób nie postępuje właściwie.Nawet więcej-wyciąganie jakichś intymnych rzeczy(ja nie wnikam o co chodziło z tym chłopakiem)by dokopać komuś przy braku argumentów jest po prostu chamskie.Nie wiem ile razy mam Ci to jeszcze napisać..
Nie wiem na kogo głosowałaś,ale z Twoich postów tak wynika wynika(między innymi o tym jakie to media są zakłamane).
A co do Kaczyńskiego-jeszcze za jego rządów miałam nadzieję,że zrobią badania przymusowe Lepperowi,ale widzę że on jest po prostu głupi i niegroźny.Kaczyński zachowuje się jakby co go opętało już z tej nienawiści.
dlatego nie rozumiem, że muszynianka może sobie pisać takie rzeczy a ja napisałam, szybko to cofnęłam i jeszcze zbieram burę. Też uważam że to było chamskie i niewłaściwe, nie chciałam żeby takie teksty siedziały sobie w moim profilu. Ale nie możesz mi zarzucić braku argumentów. Prosiłam o jakieś pomysły, zastrzeżenia - a otrzymałam jedynie prześmiewanie się. To wzbudziło moje wątpliwości czy muszynianka cokolwiek wie czy chciała po prostu się na kimś powyżywać.
Głosowałam na JKM.
A wymianę listów, którą wklejałam - czytałaś ? On ma swoje powody żeby być złym
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2010-10-21 o 21:32
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 21:32   #432
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
może Ją poniosło, jak niektórych polityków. Tylko, że oni nie mogą edytować

Jak to nie mogą ? J.K jest mistrzem edycji tylko on to nazywa ,że użył "skrótu myślowego"
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:32   #433
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

dajcie już jej spokój. Napisała co napisała pod wpływem emocji. Cofnęła te słowa.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:48   #434
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Jak to nie mogą ? J.K jest mistrzem edycji tylko on to nazywa ,że użył "skrótu myślowego"
albo był na środkach uspokajających i nie wie co mówił ^^
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 22:07   #435
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Kolejny głos w dyskusji po zabójstwie w łódzkim biurze PiS, tym razem wypowiedział się Janusz Korwin-Mikke. "W normalnym kraju p.Ryszarda C. wzięto by od razu na przesłuchanie, które trwałoby cały dzień (a i noc, jeśli potrzeba). Nazajutrz stanąłby przed sądem, w ciągu dwóch godzin zostałby skazany i za dwa dni rozstrzelany" - czytamy na blogu kandydata na prezydenta Warszawy.


REKLAMACzytaj dalej



"Jak należało oczekiwać, prokuratora wystawiła nakaz aresztowania dla p.Ryszarda C., mordercy śp.Marka Rosiaka. Na trzy miesiące. Mogę się założyć, że śledztwo potrwa jakiś rok, potem przez dwa lata sprawa będzie wlokła się po sądach" - pisze Korwin-Mikke.
łuhuhu :C
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 22:32   #436
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Diya Pokaż wiadomość
Ilsa Lund widziałam co napisałaś przed edytowaniem..dlaczego czepiasz się kogoś kto ma zupełnie inne poglądy polityczne,wyciągając coś nie na temat?Było to wyjątkowo niekulturalne.A muszynianka przynajmniej napisała na temat i z humorem.
Póki, co w tym wątku raczej większość czepia się innych o to, że mają odmienne poglądy i nie chcą wspólnie pobiadolić na Jarusia. A tak w ogóle to naprawdę jest jakaś mantra - każdy post taki sam! Jaki to on jest siaki, czy owaki, jaki pełen nienawiści i obłędu. Kaczyśki zuo zuo zuo. Naprawdę emanujecie miłością i empatią i nie żywicie do nikogo nienawiści. Ja rozumiem, że można faceta nie lubić i z jego poglądami się nie zgadzać, ale to już chyba prawdziwa obsesja. Co by było gdyby on naprawdę zniknął ze sceny politycznej? Nudno by było, nie? Nie byłoby na kogo wylewać swoich żalów. Tym bardziej, że krzyża też już nie ma, hm.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Żeby nie było, NIE POPIERAM zachowania ludzi którzy pluli, sikali na znicze, bili ( nie widziałam o tym, poczytałam dopiero na wizażu i p. Kaczyński coś dziś mówił o gaszeniu papierosów na szyjach modlących się kobiet). Ale czemu modlą się przed Pałacem Prezydenckim? Jak ktoś chce się pomodlić to do Kościoła. Modlisz się w ciszy i skupieniu, a moim zdaniem ludzie ci robili to na pokaz. Rozumiem, była żałoba narodowa, ludzie modlili się pod Pałacem i spoko. Żałoba się skończyła, ciała zostały pochowane, więc niech idą się pomodlić do Kościoła lub na cmentarz. A nie, że my musimy oglądać te cyrki, jeszcze za niemałe pieniądze.
A chodzi Ci o ten cały happening? Nie wiem sama po co Ci ludzie tam poszli. Poglądy swoje zademonstrować? Na to nie wyglądało. Zademonstrowali raczej swoją niedojrzałość i nietolerancję. Naprawdę nie wiem, czy ktoś w ogóle pomyślał, co mogą czuć rodziny ofiar katastrofy widząc coś takiego w telewizji. No a obrońcy krzyża też oddali im niedźwiedzią przysługę, bo zamiast faktycznie czcić pamięć zmarłych urządzili sobie jakiś tani jarmark pod pałacem prezydenckim i pamięć tą raczej sprofanowali.

O to w tym wszystkim chodzi, że nienawiść rodzi nienawiść i można tak bez końca. Tylko po co nakręcać takie błędne koło?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 23:10   #437
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 219
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Póki, co w tym wątku raczej większość czepia się innych o to, że mają odmienne poglądy i nie chcą wspólnie pobiadolić na Jarusia. A tak w ogóle to naprawdę jest jakaś mantra - każdy post taki sam! Jaki to on jest siaki, czy owaki, jaki pełen nienawiści i obłędu. Kaczyśki zuo zuo zuo. Naprawdę emanujecie miłością i empatią i nie żywicie do nikogo nienawiści. Ja rozumiem, że można faceta nie lubić i z jego poglądami się nie zgadzać, ale to już chyba prawdziwa obsesja. Co by było gdyby on naprawdę zniknął ze sceny politycznej? Nudno by było, nie? Nie byłoby na kogo wylewać swoich żalów. Tym bardziej, że krzyża też już nie ma, hm.
Każdy zawsze czepia się tych co mają inne poglądy,jedni mniej inni więcej.Wszystko zależy od kultury rozmówców.
Każdy post przynajmniej podobny-a to dlatego,że Kaczyński wciąż jak mantrę powtarza czyja wina za "całe zło na świecie",ciągle gada to samo,tak więc i my komentujemy podobnie.Gdyby chciał się pojednać,zapomnieć o dawnych urazach to z pewnością komentarze były by bardziej przychylne.Ale nie,on się obrazi,potupie nóżką i dalej będzie siać nienawiść.Podczas kampanii,gdy zmienił nieco taktykę ludzie zaczęli przychylniej się odnosić do niego.No ale cóż-wyszło szydło z worka.
A czy by było nudno w polityce-Giertych zniknął,Lepper też,ale na ich miejsce pojawiają się nowi,tak więc pewnie i w przypadku odejścia Kaczyńskiego ktoś by "wskoczył"na jego miejsce
A krzyża nie ma,ale codziennie tam ktoś wystaje,próbują stawiać nowe, urządzają jakieś demonstracje z transparentami niekoniecznie miłymi
Więcej dziś nie napiszę,bo przeczytałam na Dietetycznym temat o dziewczynie,która nie chce puszystych ludzi w tv i straciłam wiarę w ludzi
Diya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:29   #438
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Prezydent wczoraj przepraszał... czyli spełnił żądania prezesa..(IMO nie potrzebne to bylo)..

Ciekawe jaka kolejną wymówkę znajdzie prezes by z prezydentem (którego nie uznaje) się nie spotkać..

Naprawdę chętnie bym oddala szacunek prezesowi jakby jednak się uspokoił i pokazał ze ta "Polska najważniejsza" i ponad podzialowi podał dziś ręke Komorowskiem a np jutro Tuskowi...

ale obawiam się, że aż tak silnych leków (na których mógł by sie do tego posunąć) nie wynaleziono..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:46   #439
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Prezydent wczoraj przepraszał... czyli spełnił żądania prezesa..(IMO nie potrzebne to bylo)..

Ciekawe jaka kolejną wymówkę znajdzie prezes by z prezydentem (którego nie uznaje) się nie spotkać..

Naprawdę chętnie bym oddala szacunek prezesowi jakby jednak się uspokoił i pokazał ze ta "Polska najważniejsza" i ponad podzialowi podał dziś ręke Komorowskiem a np jutro Tuskowi...

ale obawiam się, że aż tak silnych leków (na których mógł by sie do tego posunąć) nie wynaleziono..
Prezes zaraz znowu strzeli focha ,że nie takich przeprosin oczekiwał bo mialo byc we wszytskich telewizjach świata na żywo całowanie po stopach i po kolei każdy nie pisowiec ma taki gest uczynić.
Nawet jeśli poda ww ręke to i tak to nic nie zmieni. :/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 08:48   #440
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 243
GG do wannabe
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Póki, co w tym wątku raczej większość czepia się innych o to, że mają odmienne poglądy i nie chcą wspólnie pobiadolić na Jarusia. A tak w ogóle to naprawdę jest jakaś mantra - każdy post taki sam! Jaki to on jest siaki, czy owaki, jaki pełen nienawiści i obłędu. Kaczyśki zuo zuo zuo. Naprawdę emanujecie miłością i empatią i nie żywicie do nikogo nienawiści. Ja rozumiem, że można faceta nie lubić i z jego poglądami się nie zgadzać, ale to już chyba prawdziwa obsesja. Co by było gdyby on naprawdę zniknął ze sceny politycznej? Nudno by było, nie? Nie byłoby na kogo wylewać swoich żalów. Tym bardziej, że krzyża też już nie ma, hm.
Nie byloby nudno tylko normalnie. I moze w koncu opozycja zaczelaby dokladac jakichs konstruktywnych komentarzy do publicznej debaty a nie rozstrzasac dwie-trzy malo wazne dla panstawa rzeczy. Bo nikt mi nie wmowi, ze przekrzykiwanie sie w domyslach na temat katastrofy, co do ktorej sledztwo jeszcze trwa i pracuje nad nia multum ludzi, wnosi jakakolwiek wartosc dodana do zycia publicznego, zycia obywateli tego kraju. Tymczasem nie ma interesujacej i wyczerpujacej debaty na temat najwazniejszych problemow w panstwie - jakies skrawki informacji mozna czasem wylapac miedzy informacjami o tym co jarek o swoim s.p. bracie powiedzial i co ktos inny mu na to odpowiedzial, o tym ze jakas poslanka sie poplakala a ktos inny jest oburzony... no litosci....

Edytowane przez wannabe
Czas edycji: 2010-10-22 o 09:08
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:32   #441
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
dlatego nie rozumiem, że muszynianka może sobie pisać takie rzeczy a ja napisałam, szybko to cofnęłam i jeszcze zbieram burę. Też uważam że to było chamskie i niewłaściwe, nie chciałam żeby takie teksty siedziały sobie w moim profilu. Ale nie możesz mi zarzucić braku argumentów. Prosiłam o jakieś pomysły, zastrzeżenia - a otrzymałam jedynie prześmiewanie się. To wzbudziło moje wątpliwości czy muszynianka cokolwiek wie czy chciała po prostu się na kimś powyżywać.
Głosowałam na JKM.
A wymianę listów, którą wklejałam - czytałaś ? On ma swoje powody żeby być złym
Na jKM? I twierdzisz, że głosowałaś na niego, bo znałaś jego program? Ta? A poglądy jego - także te dotyczące kobiet - znasz może? Cos tam pisałaś o głodnych dzieciach i żeby w związku z tym przeglądy samolotów rządowych były tańsze. Bo te biedne dzieci, ludzie, którzy nie maja co do garnka włożyć. To aż zacytuję JKM - "Na pewno zażądam ustawy, która zwiększy wydatki na wojsko, likwidując zasiłki dla bezrobotnych. Jest niedopuszczalne dawanie pieniędzy ludziom, którzy nie pracują, podczas kiedy mamy co robić przede wszystkim w wojsku".
A to kolejny jego kwiatek, ale ode mnie z dedykacją dla ciebie - "Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom."


__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:43   #442
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...rezydenta.html

jak to bylo do przewidzenia..prezes przeprosin nie przyjmuje..co więcej ma nowe rządania co do składu gabinetu prezydenta!!

czyli nadal kisi się w swoim piekiełku i tupie nóżkami ze złości
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:57   #443
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...rezydenta.html

jak to bylo do przewidzenia..prezes przeprosin nie przyjmuje..co więcej ma nowe rządania co do składu gabinetu prezydenta!!

czyli nadal kisi się w swoim piekiełku i tupie nóżkami ze złości

nie wiem dlaczego ktos z nim nie zrobi porządku i powie mu prostu w twarz ,że ma się pocałować ....
czekam na dzień kiedy PIS rozpadnie się w pył.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:59   #444
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość

nie wiem dlaczego ktos z nim nie zrobi porządku i powie mu prostu w twarz ,że ma się pocałować ....
czekam na dzień kiedy PIS rozpadnie się w pył.
Ty uważaj, bo za takie deklaracje to niedługo zrobią ci najazd na chatę i wejdą razem z drzwiami..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:43   #445
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Na jKM? I twierdzisz, że głosowałaś na niego, bo znałaś jego program? Ta? A poglądy jego - także te dotyczące kobiet - znasz może? Cos tam pisałaś o głodnych dzieciach i żeby w związku z tym przeglądy samolotów rządowych były tańsze. Bo te biedne dzieci, ludzie, którzy nie maja co do garnka włożyć. To aż zacytuję JKM - "Na pewno zażądam ustawy, która zwiększy wydatki na wojsko, likwidując zasiłki dla bezrobotnych. Jest niedopuszczalne dawanie pieniędzy ludziom, którzy nie pracują, podczas kiedy mamy co robić przede wszystkim w wojsku".
A to kolejny jego kwiatek, ale ode mnie z dedykacją dla ciebie - "Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom."


A wiesz dlaczego JMK chciałby odebrać prawo wyborcze kobietom? Dlatego, że albo głosują tak jak mąż, albo na złość jemu
Swoją drogą ja również bym odebrała prawo głosu wielu osobom, osobiście uważam, że demokracja to najgorszy z możliwych systemów i wprowadziłabym system głosów ważonych, na podstawie chociażby wykształcenia. Logiczne, że doktor nauk ekonomicznych bardziej zna się na polityce, niż rolnik po podstawówce, który zagłosuje na drugiego rolnika, jakkolwiek beznadziejnym politykiem by nie był (tak, mowa o panu 'ZaDużoSolarium").
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:56   #446
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
A wiesz dlaczego JMK chciałby odebrać prawo wyborcze kobietom? Dlatego, że albo głosują tak jak mąż, albo na złość jemu
Swoją drogą ja również bym odebrała prawo głosu wielu osobom, osobiście uważam, że demokracja to najgorszy z możliwych systemów i wprowadziłabym system głosów ważonych, na podstawie chociażby wykształcenia. Logiczne, że doktor nauk ekonomicznych bardziej zna się na polityce, niż rolnik po podstawówce, który zagłosuje na drugiego rolnika, jakkolwiek beznadziejnym politykiem by nie był (tak, mowa o panu 'ZaDużoSolarium").
Wg mnie najgorszym z możliwych systemów jest totalitaryzm, a nie demokracja..
Jasne, że system, gdzie 10 idiotów ma większą moc sprawczą niż 2 specjalistów jest .. dziwny, ale czy ktoś zna lepszy system?
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:57   #447
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez wannabe Pokaż wiadomość
Nie byloby nudno tylko normalnie. I moze w koncu opozycja zaczelaby dokladac jakichs konstruktywnych komentarzy do publicznej debaty a nie rozstrzasac dwie-trzy malo wazne dla panstawa rzeczy. Bo nikt mi nie wmowi, ze przekrzykiwanie sie w domyslach na temat katastrofy, co do ktorej sledztwo jeszcze trwa i pracuje nad nia multum ludzi, wnosi jakakolwiek wartosc dodana do zycia publicznego, zycia obywateli tego kraju. Tymczasem nie ma interesujacej i wyczerpujacej debaty na temat najwazniejszych problemow w panstwie - jakies skrawki informacji mozna czasem wylapac miedzy informacjami o tym co jarek o swoim s.p. bracie powiedzial i co ktos inny mu na to odpowiedzial, o tym ze jakas poslanka sie poplakala a ktos inny jest oburzony... no litosci....
Tylko wiesz to jest w interesie partii rządzącej, żeby jak najwięcej mówiło się o Kaczyńskim i o PiSie. A takie sprawy z krzyżem to świetna przykrywka, aby odwrócić uwagę ludzi od naprawdę ważnych spraw, jak reformy, dług publiczny, czy podwyżki VAT. Co do sprawy wyjaśnienia katastrofy to się nie dziwię, że budzi to dużo kontrowersji, a to dlatego, że śledźtwo jest naprawdę źle prowadzone.

Co do debaty na temat najważniejszych problemów w państwie, niech partia rządząca wykaże trochę inicjatywy i zajmie się w końcu tymi problemami, bo jak na razie nie robią nic tylko czekają do następnych wyborów.

To komu bardziej się opłaca nie mówić o tym, że rząd jest nieudolny i tworzyć tematy zastępcze? Chyba nie opozycji?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-10-22 o 11:59
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:59   #448
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...rezydenta.html

jak to bylo do przewidzenia..prezes przeprosin nie przyjmuje..co więcej ma nowe rządania co do składu gabinetu prezydenta!!

czyli nadal kisi się w swoim piekiełku i tupie nóżkami ze złości
Najlepiej wyciągnąć płytkie wnioski. Radzę dokładnie przeczytać o co mu chodzi- czy Ty przyjęłabyś takie przeprosiny na odwal się? "Eksperyment"? Dobre sobie. I tak-Komorowski ma za co przepraszać. Wypowiedzi jego partyjnych kolegów mogły mieć jak najbardziej wpływ na czyjeś postrzeganie Pisu i Kaczyńskiego.

Poza tym Kaczyński co najwyżej ma nowe Żądania. Żądać a RZądzić to dwa różne słowa
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:10   #449
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Czy już zlikwidowali Szkło Kontaktowe zgodnie z życzeniem prezesa ? Czy ja, jako żydokumunistka i nie prawdziwa Polka też powinnam zacząć pakować walizki ?

A co z Polskim punktem widzenia na TRWAM albo z Warto rozmawiać na TVP1? Ciekawe jaką dla niech prezes widzi przyszłość ?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Wypowiedzi jego partyjnych kolegów mogły mieć jak najbardziej wpływ na czyjeś postrzeganie Pisu i Kaczyńskiego.
Na moje postrzeganie PiSu największy wpływ ma jednak sam PiS. Jako obywatelka oczekuję przeprosin od prezesa za to, że wyklucza mnie z grona Polaków ponieważ nie podzielam jego poglądów i sposobu patrzenia na świat.
Przepraszanie najlepiej zacząć od samego siebie w sensie, być tym pierwszym co przeprasza. A ten pan też ma za co, oj ma.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-10-22 o 12:21
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:27   #450
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Czy już zlikwidowali Szkło Kontaktowe zgodnie z życzeniem prezesa ? Czy ja, jako żydokumunistka i nie prawdziwa Polka też powinnam zacząć pakować walizki ?

A co z Polskim punktem widzenia na TRWAM albo z Warto rozmawiać na TVP1? Ciekawe jaką dla niech prezes widzi przyszłość ?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



Na moje postrzeganie PiSu największy wpływ ma jednak sam PiS. Jako obywatelka oczekuję przeprosin od prezesa za to, że wyklucza mnie z grona Polaków ponieważ nie podzielam jego poglądów i sposobu patrzenia na świat.
Przepraszanie najlepiej zacząć od samego siebie w sensie, być tym pierwszym co przeprasza. A ten pan też ma za co, oj ma.
Dokładnie. Mnie też nikt nie musi niczego "interpretować", żebym wyciągnęła wnioski lub zbudowała opinię.
A z tym przepraszaniem - jeśli ktoś czuje się wiecznie urażony, obrażany przez wszystkich, a do tego ma poczucie ciągłego zagrożenia, wszędzie doszukuje się spisków, to proponuję wizytę u specjalisty, bo to paranoją zaczyna trącić i to nie lekką..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.