Kobiety są głupsze - twierdzi PiS - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 14:01   #31
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

PS Co nie tak jest z zawodem szambiarza?
Generalnie nic, ale która matka/ojciec marzy o takim właśnie zawodzie dla swojego dziecka, obojetnie czy byłby to syn czy córka?


[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2953915 9]Alfons to stanowisko pracy na równi z górnikiem?
A tylu młodych mężczyzn po urzędach pracy się ciąga i pracy ni ma...[/QUOTE]

No ale też się człowiek douczy, że to w ogóle zawód jest
Ciekawe czy w dowodzie ktoś ma to wpisane
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:01   #32
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2953915 9]
A tylu młodych mężczyzn po urzędach pracy się ciąga i pracy ni ma...[/QUOTE]
bo to kobiety nie pozwalają im się rozwijać ! i zajmują stanowiska zamiast brać zmiotkę i szorować podłogi w domu ! i robić obiadek
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:01   #33
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
W tym artykule jest jeden super fragment, zaraz na poczatku:

"Przeciętny ankietowany na pytanie, czy kobieta powinna piastować stanowiska przeznaczone do niedawna wyłącznie mężczyźnie, odpowie twierdząco. Zapytany nieco inaczej: czy jego żona, córka, matka powinna pracować (nawet za poważne wynagrodzenie) jako górnik, rzeźnik, alfons czy szambiarz – popuka się w czoło. Dlaczego? Bo to kobiecie nie przystoi. Więc jednak! "

A jesli ja nie chcę, żeby mój syn, mąż czy też kuzyn pracowali jako alfons czy szambiarz to czego to dowodzi?
Powiem więcej, nie chciałabym (jesli zależałoby to od mnie) żeby mój syn był górnikiem czy rzeźnikiem, to jakie jest na to wytłumaczenie?

Kobieta mnie poraziła
Jak to czego? Tego, że jesteś kobietą i jesteś za głupia żeby się w tej sprawie wypowiadać

A ten wywiad sprawił, że zabrakło mi słów.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:03   #34
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Generalnie nic, ale która matka marzy o takim właśnie zawodzie dla swojego dziecka, obojetnie czy byłby to syn czy córka?
Wiesz co, marzyć nie marzę o takim zawodzie dla swojego ewentualnego dziecka, ale też nie miałabym niczego przeciwko gdyby moje dziecko pracowało jako szambiarz (nieważne czy syn czy córka). Z tego, co wiem to ta praca nie jest taka zła i brudna jak się zwyczajowo o niej mówi.

Cytat:
No ale też się człowiek douczy, że to w ogóle zawód jest
Ciekawe czy w dowodzie ktoś ma to wpisane
Na pewno. I z pewnością ma powieszone na ścianie w gabinecie certyfikaty zdobyte po różnego rodzaju szkoleniach!
Przecież to jasne, że to powód do dumy!
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:04   #35
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

o borze...
A ja myślałam, że idziemy do przodu w tej kwestii.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:06   #36
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Nie rozumiem. Kobieta uważa, że jest głupia i chce tym zdobyć wyborców? Specyficzne myślenie.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:07   #37
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Wiesz co, marzyć nie marzę o takim zawodzie dla swojego ewentualnego dziecka, ale też nie miałabym niczego przeciwko gdyby moje dziecko pracowało jako szambiarz (nieważne czy syn czy córka). Z tego, co wiem to ta praca nie jest taka zła i brudna jak się zwyczajowo o niej mówi.
Ja mówię uczciwie że miałabym przeciwko. Nie marzę dla dzieci o karierze Noblisty ale sa zawody w których ich nie widzę.

A szambiarza jednego znam i jest to praca bardzo paskudna, śmierdząca i brudna a on ją wykonuje tylko dlatego że nic innego nie mógł znaleźć (z powodu alkoholizmu, barku wykształcenia, neichęci do pracy itd). Mam wrażenie, że nikt nie marzy od dziecka o tym, żeby być szambiarzem, ludzie do pracy w śmieciarni idą raczej bo nie mają innego wyboru.


Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Na pewno. I z pewnością ma powieszone na ścianie w gabinecie certyfikaty zdobyte po różnego rodzaju szkoleniach!
Przecież to jasne, że to powód do dumy!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:09
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 14:08   #38
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Dziewczyny, tu jest więcej jej mądrości klik!

Po przeczytaniu kilku mam ochotę na modlitwę. Jak się nie modliłam tak chyba zacznę. Albo nie, oni tylko na to czekają.

Kobiety jak kobiety, ich życie ich d*py. Chcą być gorsze, niech będą. Ale nie wyobrażam sobie, by stanowiska pracy były obsadzane przez mężczyzn fanatyków, którzy w ich racje uwierzą
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:09   #39
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez celnineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szoku. Oto wypowiedź Magdaleny Żuraw z PiSu :


„Plaga zdeterminowanych kobiet rozszerza się na wszelkie znane światu zawody. Można je spotkać w urzędach, barach, na stacjach benzynowych, wojsku, policji, na uniwersytetach, rajdach samochodowych, w sądach, przychodniach.. etc. Wszędzie też gdzie się pojawiają - niszczą. (…)
Reasumując: świat nie rozwija się dzięki kobiecie - i to jest FAKT. Ten świat jest światem mężczyzn. Oni go kształtują, przerabiają, upiększają. (…)
Kobieta ma kompleks "bycia głupszą" od mężczyzny, co jest dla niej synonimem "mniej wartościowej". Mężczyzna zaś nie ma kompleksu "bycia mniej uczuciowym", "posiadającym mniejszą wrażliwość", czy "o wiele słabszą intuicję". Dlaczego? Właśnie dlatego, że jest mądrzejszy. ROZUMIE, że różnorodność jest szczęściem ludzkości. (…)
Nie jesteśmy, drogie panie, geniuszami - i całe szczęście! Jesteśmy kobietami - tym, co zostało stworzone, by być upiększeniem i ostoją dla geniusza! Nie rozumiemy, że posiadanie mniejszego IQ nie świadczy o mniejszej wartości osoby? Nie? No właśnie..


Błagam, powiedzcie że się z tym nie zgadzacie bo się chyba załamę - na darmo wysiłki naszych babek domagających się równouprawnienia. Też nie jestem jakąś fanatyczką, nie pcham się do pracy w kopalni i wiem że w niektórych dziedzinach faktycznie przeważnie mężczyźni się lepiej odnajdują, ale żeby twierdzić ze kobiety są GŁUPSZE? Może te w PiSie tak, w sumie patrząc na wypowiedzi Sylwii Ługowskiej to by się nawet zgadzało.

Co myślicie o tym wszystkim ??
Idiotka.
Myślałam, że PiS już dawno sięgnęło dna, ale pani Żuraw niespodziewanie zapukała od spodu.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:17
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:11   #40
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Na pewno. I z pewnością ma powieszone na ścianie w gabinecie certyfikaty zdobyte po różnego rodzaju szkoleniach!
Przecież to jasne, że to powód do dumy!
Tak btw, ciekawe jak wygląda jego naliczanie wypłaty. Od godziny, sztuki, czy rodzaju usługi?

Istnieje powiedzenie, ze coś jest strzałem we własną stopę. W takim razie pani M. jest tarczą na strzelnicy.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:11   #41
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
ludzie do pracy w śmieciarni idą raczej bo nie mają innego wyboru.
Ja chyba też pójdę odkąd się dowiedziałam, że właściciel trzech czy czterech śmieciarek w moim mieście ma miesięcznie pół bańki zysku na czysto. A kolesie, którzy owe śmieciary obsługują zarabiają ponad 3 tys. na rękę (bez premii)
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 14:17   #42
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Kobieta uważa, że jest głupia i chce tym zdobyć wyborców? Specyficzne myślenie.
No, bo my głupie, bezbronne owieczki powinnyśmy biec co sił w kopytkach pod ich skrzydła, aby poczuć się bezpiecznie, bo w końcu tylko mężczyźni jako istoty mądrzejsze od nas są w stanie zagwarantować porządek, byt, bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie wszystkiego.

Zresztą to tam. Co ja się produkuję. Jesteś za głupia, żeby to zrozumieć.
Ja też swoich słów nie rozumiem, chyba jakiś demon faceta we mnie wlazł i to za mnie pisze
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:18   #43
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja chyba też pójdę odkąd się dowiedziałam, że właściciel trzech czy czterech śmieciarek w moim mieście ma miesięcznie pół bańki zysku na czysto. A kolesie, którzy owe śmieciary obsługują zarabiają ponad 3 tys. na rękę (bez premii)
Tak się mówi ale jakby przyszło co do czego to już widzę, jak zadzierasz kiecę i lecisz Nie samą mamoną człowiek żyje. Nikt mi nie wmówi, że marzy o tym zawodzie

Właściciel śmieciarni to co innego niż szambiarz, mam wrażenie.
Znam jednego właściciela, w okolicy mojego rodzinnego miasta, nie wiem ile "wyciąga" ale wiem, że jego pracownicy zarabiają na rękę ok 2 tys. (mniejsze miasto niż Twoje). Praca jest niewdzięczna i brudna, wiem, że potrzebna ale nie chciałabym jej wykonywać ani za 2 ani za 3 ani nawet za 5 tys.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:20
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:19   #44
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Idiotka.
Myślałam, że PiS już dawno sięgnęło dna, ale pani Żuraw niespodziewanie zapukała od spodu.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:19   #45
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Ha ha... o jej zabawne , ale cóż jaka partia, tacy kandydaci.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:22   #46
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A szambiarza jednego znam i jest to praca bardzo paskudna, śmierdząca i brudna a on ją wykonuje tylko dlatego że nic innego nie mógł znaleźć (z powodu alkoholizmu, barku wykształcenia, neichęci do pracy itd). Mam wrażenie, że nikt nie marzy od dziecka o tym, żeby być szambiarzem, ludzie do pracy w śmieciarni idą raczej bo nie mają innego wyboru.
Rozumiem. Ja po prostu słyszałam inne opinie o pracy szambiarza.
Wiadomo, nie chciałabym żeby moje ewentualne dziecko pracowało w brudzie i syfie, ale nie miałabym też niczego przeciwko gdyby za sensowne pieniądze pracowało w normalnych warunkach jako szambiarz.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:22   #47
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Tak się mówi ale jakby przyszło co do czego to już widzę, jak zadzierasz kiecę i lecisz Nie samą mamoną człowiek żyje. Nikt mi nie wmówi, że marzy o tym zawodzie

Właściciel śmieciarni to co innego niż szambiarz, mam wrażenie.
Znam jednego właściciela, w okolicy mojego rodzinnego miasta, nie wiem ile "wyciąga" ale wiem, że jego pracownicy zarabiają na rękę ok 2 tys. (mniejsze miasto niż Twoje). Praca jest niewdzięczna i brudna, wiem, że potrzebna ale nie chciałabym jej wykonywać.
Cholera wie...na pewno to się umrze. Miałam już w życiu czasy kiedy bida cisnęła mnie sromotnie ale widać to jeszcze nie był ten poziom, bom szambiarką i kierowcą śmieciary nie została (nie miałam zresztą ku temu kompetencji)
Wiadomo, że piszę pół żartem, pół serial ale chciałam Paniom uświadomić, że te bardzo często wzgardzane zawody moga być źródłem dość dobrego dochodu. Tylko tyle.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:23
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:24   #48
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Smutne, że kobiety, które chcą coś osiągnąć nazywane są przez tą panią "plagą zdeterminowanych" w "męskich zawodach".
Ciekawe, co w takim razie ona robi w polityce?!
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:24   #49
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
No, bo my głupie, bezbronne owieczki powinnyśmy biec co sił w kopytkach pod ich skrzydła, aby poczuć się bezpiecznie, bo w końcu tylko mężczyźni jako istoty mądrzejsze od nas są w stanie zagwarantować porządek, byt, bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie wszystkiego.
OK, ale ona jest chyba babką? Czy nie? I startuje do sejmu, więc ja się pytam po co, skoro jest głupia?
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 14:26   #50
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Cholera wie...na pewno to się umrze. Miałam już w życiu czasy kiedy bida cisnęła mnie sromotnie ale widać to jeszcze nie był ten poziom, bom szambiraką i kierowcą śmieciary nie została
Wiadomo, że piszę pół żartem, pół serial ale chciałam Paniom uświadomić, że te bardzo często wzgardzane zawody moga być źródłem dość dobrego dochodu. Tylko tyle.
To jest oczywiste, tak samo jak to, że rodzice nie marzą o tych zawodach dla swoich dzieci.
W każdym razie ja jeszcze nie spotkałam w życiu rodzica, który mówiłby, że chce, żeby Jaś został szambiarzem czy, że marzy o tym, żeby Moniczka jak dorosnie pracowała w śmieciarni, bo tam dobrze płacą.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Smutne, że kobiety, które chcą coś osiągnąć nazywane są przez tą panią "plagą zdeterminowanych" w "męskich zawodach".
Ciekawe, co w takim razie ona robi w polityce?!
Buty panom czyści
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:26   #51
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

"Feministki powstają z kompleksów i starają się każdej kobiecie wmówić, że nie kompleksy a troska o jej los przemawia przez ich usta. Nic bardziej mylnego. Przez feministki dzieci nie mają matek w domach, każda z nas musi kończyć studia - żeby dostać pracę, każda pracować - żeby mieć pieniądze na życie a przy tym żadna nie ma fachu w ręku. Wszystko w ramach zespolenia wszystkich uświadomionych sił kobiecych dla podniesienia na wyższy szczebel rozwoju kulturalnego ogółu kobiet i zamienienie ich z biernego, ujemnego żywiołu w społeczeństwie na czynny, dodatni."

Wracamy do jaskini

źródło
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:27   #52
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
OK, ale ona jest chyba babką? Czy nie? I startuje do sejmu, więc ja się pytam po co, skoro jest głupia?
No nie, ona nie. Ona potwierdza regułę jak ten wyjątek.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:28   #53
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

pani powinna zmienić partię i wprowadzić się do nowej prawicy Janusza Korwin-Mikkeon ma takie poglady
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:29   #54
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Swoją drogą, to z takimi "poglądami" pani Żuraw bardziej byłoby po drodze z oszołomami od Korwina Mikke, stamtąd się slyszy podobne wywody jak już.
Kolejna mierna, bierna ale wierna się zapowiada w orbicie Jarosława.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:29   #55
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pani powinna zmienić partię i wprowadzić się do nowej prawicy Janusza Korwin-Mikkeon ma takie poglady
Nie podnoś mi tym panem ciśnienia proszę
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:30   #56
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Ciekawe, co w takim razie ona robi w polityce?!
Właśnie miałam to pisać, przecież ona sama sobie przeczy - jakby nie patrzeć polityka to w końcu "męska" dziedzina wg jej logiki
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:30   #57
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Cztli co, jesteśmy głupsze bo nie potrafimy zaakceptować, że jesteśmy głupsze?
...to nie na mój mały móżdżek....

edit: Chyba właśnie zaakceptowałam fakt, że jestem głupsza... czyli już nie jestem???
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:31   #58
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
To jest oczywiste, tak samo jak to, że rodzice nie marzą o tych zawodach dla swoich dzieci.
W każdym razie ja jeszcze nie spotkałam w życiu rodzica, który mówiłby, że chce, żeby Jaś został szambiarzem czy, że marzy o tym, żeby Moniczka jak dorosnie pracowała w śmieciarni, bo tam dobrze płacą.
Ja też nie ja jeszcze młoda jestem i o wielu rzeczach nie słyszałam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:33   #59
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Zastanawiam się ile musiała wypić i czy w ogóle wytrzeźwiała żeby pod takimi poglądami się podpisać, bo aż nie chce mi się wierzyć, że to wszystko na poważnie
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:35   #60
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Właśnie miałam to pisać, przecież ona sama sobie przeczy - jakby nie patrzeć polityka to w końcu "męska" dziedzina wg jej logiki
Ona zapewne jest szlachetnym wyjątkiem. Mówi co prawda "my kobiety" ale najpewniej się z tą płcią nie identyfikuje A już na pewno nie w obszarach, które była łaskawa nakreślić. To "my" ma na nas - głupie kozy - do niej przyciągnąć, do tej mądrzejszej, co już odkryła prawdę o "nas". Skoro mądrzejsza to pewnie też wie jak nam pomóc pogodzić się ze swoimi słabościami i przekuć je na sukses pod bokiem samca alfa - Jarosława.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.