Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 12:47   #181
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Autorko tu nie chodzi o to, że on jest chory tylko o to jak on przy tym wszystkim cię traktuje. Dobrze, że był przy Tobie w czasie choroby, badań itd. Tak robią partnerzy, ale on przy tym mówiąc na ciebie psycholka, mówiąc że go nie podniecasz, że traktujesz go przedmiotowo, że to przez ciebie po prostu Cię nie szanuje.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:51   #182
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Mnie jeszcze zastanawia jedno...jesteś gotowa podporządkować całe swoje życie jemu, dostosować się. Na zasadzie wszystko się da jak się chce. Mam wrażenie, że Ty jeszcze nie wiesz czego chcesz tak naprawdę. Wnioskuję to po podejściu do tematu dzieci. Mówisz o tym w kategoriach wsparcia przez państwo, jak o podjęciu działalności gospodarczej. Nie wiesz jeszcze co to znaczy tak naprawdę chcieć mieć dziecko.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-05-28 o 12:58
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:52   #183
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Jak ktoś ma niskie libido, to żadna szczera rozmowa tego na dłuższą metę nie zmieni. Z czasem zbrzydnie Tobie proszenie i wyczekiwanie na seks. Nie życzę Tobie źle, ale z tej mąki chleba nie będzie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:56   #184
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Jak ktoś ma niskie libido, to żadna szczera rozmowa tego na dłuższą metę nie zmieni. Z czasem zbrzydnie Tobie proszenie i wyczekiwanie na seks. Nie życzę Tobie źle, ale z tej mąki chleba nie będzie.
Też mi się tak wydaje... Może i w innych sferach nie jest najgorzej (bo na pewno nie jest dobrze skoro on nazywa cię psycholką) ale brak zaspokojenia fizycznego prędzej czy później bardzo was poróżni
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:09   #185
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam dylemat z tym czy mieć z nim dzieci itd. Czy być z nim i brać na klatę, ale nigdy nie wiadomo co mnie spotka w życiu. On mnie nie zostawił, gdy miałam przypuszczenie raka szyjki macicy a i tak musze się badać co pół roku i on pamięta o badaniach. Był ze mną za każdym razem jak szłam po wynik cytologii. Choroba nie jest ważna pod tym wzgledem. Jeżeli nie będziemy mogli mieć dzieci ok, nie mam parcia na dzieci szczególnie w kraju, gdzie rząd młodym rodzicom stawia kłody pod nogi
To nie czyni go wyjątkowym, tak się ludzie w związkach zachowują, są przy sobie w trudnych chwilach. No ale pierwszy post...
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:10   #186
nerka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze zastanawia jedno...jesteś gotowa podporządkować całe swoje życie jemu, dostosować się. Na zasadzie wszystko się da jak się chce. Mam wrażenie, że Ty jeszcze nie wiesz czego chcesz tak naprawdę. Wnioskuję to po podejściu do tematu dzieci. Mówisz o tym w kategoriach wsparcia przez państwo, jak o podjęciu działalności gospodarczej. Nie wiesz jeszcze co to znaczy tak naprawdę chcieć mieć dziecko.
Nie, ja jestem osobą która trzeźwo patrzy na swiat. Nie będzie dziecka jak nie będzie kasy. Teraz nie ma na to kasy, a czy będzie kiedyś? Nie wiem. W krajach UE rodzice dostawiali swego czasu miesiecznie 2500 euro na dziecko. Więc i każdego było na nie stać. Tutaj w tym kraju dostaniesz jednorazowe becikowe. Wiesz, znam wiele rodzin które chciały mieć dzieci a teraz proszą się z opieki społecznej o kasę bo ich nie stać na nic. Nie zaryzykuje dziecka i jego życia, żeby potem musiało stać z rodzicami pod mopsem. Sory, ale państwo powinno mi jako matce zapewnić spokojne wychowanie, dopóki tu tego nie ma, a ja nie mam pracy to dzieci nie będzie

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
To nie czyni go wyjątkowym, tak się ludzie w związkach zachowują, są przy sobie w trudnych chwilach. No ale pierwszy post...
Dlatego ja też nie chcę zrobić życiowego błędu i zostawić go, bo ma problem
nerka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:20   #187
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Dlatego ja też nie chcę zrobić życiowego błędu i zostawić go, bo ma problem
A wiesz o tym, że on cię po prostu nie szanuje??
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 13:21   #188
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Dlatego ja też nie chcę zrobić życiowego błędu i zostawić go, bo ma problem
Dla mnie, to dwie różne kwestie. Skoro w imię miłości (lojalności?) jesteś w stanie zrezygnować z seksu, Twoja sprawa. Powodzenia.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2014-05-28 o 13:23
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:24   #189
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie, to dwie różne kwestie. Skoro w imię miłości (lojalności?) jesteś w stanie zrezygnować z seksu, Twoja sprawa. Powodzenia.
Tudzież przyzwyczajenia, bądź strachu
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:26   #190
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

No i ta Twoja trzeźwość mnie zastanawia. Twoja trzeźwość jest wybiórcza. Kwestie finansowe są bezsprzeczne, takie rzeczy to ja wiem i rozumiem. Ale Ty zakładasz już na przód wszystko co będzie (nawet ewentualne adopcje) z facetem, który tak naprawdę jest u Ciebie na okresie próbnym, sama to napisałaś, że jak się nie zmieni to koniec. I coś w tym co piszesz, daje mi do myślenia, że końca nie będzie nawet jak on zawali na całej linii ponownie.

Chcesz w związku robić z siebie ascetkę Twoja sprawa.

Podejście do dzieci na zasadzie niech mi ktoś da na nie kase, już świadczy o dużej niedojrzałości...
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-05-28 o 13:30
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:27   #191
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Nie, ja jestem osobą która trzeźwo patrzy na swiat. Nie będzie dziecka jak nie będzie kasy. Teraz nie ma na to kasy, a czy będzie kiedyś? Nie wiem. W krajach UE rodzice dostawiali swego czasu miesiecznie 2500 euro na dziecko. Więc i każdego było na nie stać. Tutaj w tym kraju dostaniesz jednorazowe becikowe. Wiesz, znam wiele rodzin które chciały mieć dzieci a teraz proszą się z opieki społecznej o kasę bo ich nie stać na nic. Nie zaryzykuje dziecka i jego życia, żeby potem musiało stać z rodzicami pod mopsem. Sory, ale państwo powinno mi jako matce zapewnić spokojne wychowanie, dopóki tu tego nie ma, a ja nie mam pracy to dzieci nie będzie

ŻE CO?!

A nie przyszło Ci do głowy, po prostu pracować i samej zarabiać z partnerem na włąsne ewentualne dzieci?
Maskara jakaś, "jak nie dadzą, to nie urodzę"
Lepiej nie ródz z takim podejściem roszczeniowym. Naprawde jest lepiej, jak nie każdy moze się rozmanażać bo za to kasę dają.

Państwo to np. ja. Mam 2 dzieci i nikt mi na nie nic, nawet becikowego nie dawał a pod mopsem nie stoimy i łaski nie potrzebujemy.
Nie rozumiem dlaczego z moich podatków, ktoś miałby tobie na twoje dzieci dawać 2500 euro miesiecznie.
Kto niby ma na to zapracować, co? Jacyś "oni"?

Sie juz ludzim we łbach dokumentnie poprzewracało, tylko im dawaj i dawaj za sam fakt ze raczą być.. Bo jak nie to oni pod mopsem będą stać. Ja pierdziu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 13:55   #192
nerka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Jesteś śmieszna tym co piszesz.... Gdybyś przeczytała od początku wszystko to byś doczytała, że od poniedziałku zaczynam pracę na pół etatu w przedszkolu za 700 zł. Pracuję też w sobotę i w niedzielę. Za przeproszeniem nie pieprz mi farmazonów, że jestem osobą, która pisze, że jak państwo mi nie da to nie urodze bo jesteś typową czepialską internetową mądralą. Bo nie napisałam, że jak państwo mi nie da to nie urodzę. Tylko nie będę rodziła dzieciaka w sytuacji, gdzie z 2 prac mam 1500 zł ledwo.... Podkreślę, że mam 2 magistry. Porównałam tylko nasze podjeście do młodych matek do tego co jest na zachodzie ale typowy polaczek od razu naskoczy, że dlaczego z moich podatków ma iść na becikowe dla czyjegoś dziecka, a no ☠☠☠☠* z tego, że jak ty będziesz na emeryturze nie będzie miał kto na ciebie robić. Ot co, miałabyś pojęcie co się dzieje na świecie to byś wiedziała że państwa zachodnie robią wszystko żeby był przyrost naturalny w ich krajach a w naszym kraju się utrudnia. I serio, nie pieprz.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
No i ta Twoja trzeźwość mnie zastanawia. Twoja trzeźwość jest wybiórcza. Kwestie finansowe są bezsprzeczne, takie rzeczy to ja wiem i rozumiem. Ale Ty zakładasz już na przód wszystko co będzie (nawet ewentualne adopcje) z facetem, który tak naprawdę jest u Ciebie na okresie próbnym, sama to napisałaś, że jak się nie zmieni to koniec. I coś w tym co piszesz, daje mi do myślenia, że końca nie będzie nawet jak on zawali na całej linii ponownie.

Chcesz w związku robić z siebie ascetkę Twoja sprawa.

Podejście do dzieci na zasadzie niech mi ktoś da na nie kase, już świadczy o dużej niedojrzałości...
A ty jak zaczynałaś bądź byłaś na jakimś etapie związku nie planowałas przyszłosci? Szczególnie gdy tu jest co planować gdy facet ma problem zdrowotny? Myślę, że kazdy planuje przyszłość, szczególnie, że ja jestem już 2,5 roku z facetem.
nerka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:57   #193
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Jesteś śmieszna tym co piszesz.... Gdybyś przeczytała od początku wszystko to byś doczytała, że od poniedziałku zaczynam pracę na pół etatu w przedszkolu za 700 zł. Pracuję też w sobotę i w niedzielę. Za przeproszeniem nie pieprz mi farmazonów, że jestem osobą, która pisze, że jak państwo mi nie da to nie urodze bo jesteś typową czepialską internetową mądralą. Bo nie napisałam, że jak państwo mi nie da to nie urodzę. Tylko nie będę rodziła dzieciaka w sytuacji, gdzie z 2 prac mam 1500 zł ledwo.... Podkreślę, że mam 2 magistry. Porównałam tylko nasze podjeście do młodych matek do tego co jest na zachodzie ale typowy polaczek od razu naskoczy, że dlaczego z moich podatków ma iść na becikowe dla czyjegoś dziecka, a no ☠☠☠☠* z tego, że jak ty będziesz na emeryturze nie będzie miał kto na ciebie robić. Ot co, miałabyś pojęcie co się dzieje na świecie to byś wiedziała że państwa zachodnie robią wszystko żeby był przyrost naturalny w ich krajach a w naszym kraju się utrudnia. I serio, nie pieprz.
Ja nie mam dzieci, nie planuje dzieci i dlatego też nie chcę płacić na czyjeś dzieci. I owszem wolałabym sama odkładać na swoją emeryturę, a nie być przymuszonym do oddawania swoich ciężko zarobionych pieniędzy.
A co do przyrostu naturalnego, szczególnie w Wielkiej Brytanii, Francji czy Holandii im się to udało mają miliony muzułmanów na które pracują rodowici obywatele chcesz innych pouczać to najpierw poczytaj i się doucz...

co do pogrubionego: No brawo i co z tego?
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:08   #194
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Nie wiem czy brawo, skoro zarabia 700zl + to co w weekend

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:09   #195
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

To była ironia
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:17   #196
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
A ty jak zaczynałaś bądź byłaś na jakimś etapie związku nie planowałas przyszłosci? Szczególnie gdy tu jest co planować gdy facet ma problem zdrowotny? Myślę, że kazdy planuje przyszłość, szczególnie, że ja jestem już 2,5 roku z facetem.
Owszem, ale żeby planować trzeba mieć podstawy, że to ta odpowiednia osoba. Maskujesz wszystko problemem zdrowotnym.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-05-28 o 14:18
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:19   #197
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Nie, ja jestem osobą która trzeźwo patrzy na swiat. Nie będzie dziecka jak nie będzie kasy. Teraz nie ma na to kasy, a czy będzie kiedyś? Nie wiem. W krajach UE rodzice dostawiali swego czasu miesiecznie 2500 euro na dziecko. Więc i każdego było na nie stać. Tutaj w tym kraju dostaniesz jednorazowe becikowe. Wiesz, znam wiele rodzin które chciały mieć dzieci a teraz proszą się z opieki społecznej o kasę bo ich nie stać na nic. Nie zaryzykuje dziecka i jego życia, żeby potem musiało stać z rodzicami pod mopsem. Sory, ale państwo powinno mi jako matce zapewnić spokojne wychowanie, dopóki tu tego nie ma, a ja nie mam pracy to dzieci nie będzie

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------



Dlatego ja też nie chcę zrobić życiowego błędu i zostawić go, bo ma problem
Hm, trójkę dzieci mam, becikowego nigdy nie dostałam (jeszcze nie było takich udogodnień gdy rodziłam dzieci), póki co z mopsu też nie korzystałam, pracuję, zarabiam i wychowałam dwójkę (już pełnoletni) a i ostatnia też się odchowa bez problemów.

Nikt mi nic nie zapewniał. Decydując się na potomstwo - rodzice ponoszą za nie odpowiedzialność, a nie państwo, mops, armia zbawienia i caritas.

I proponowałabym trochę grzeczniej, zwłaszcza w stosunku do Cavy - to bardzo mądra babka i mogłabyś się wiele od niej nauczyć. Prosisz o pomoc bardziej doświadczone osoby a jak wszyscy starają się Ci tej pomocy udzielić (w miarę możliwości) to odpłacasz się w arogancki sposób. Może ten Twój facet rzeczywiście ma trochę racji traktując Cię tak jak opisałaś.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:24   #198
nerka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Hm, trójkę dzieci mam, becikowego nigdy nie dostałam (jeszcze nie było takich udogodnień gdy rodziłam dzieci), póki co z mopsu też nie korzystałam, pracuję, zarabiam i wychowałam dwójkę (już pełnoletni) a i ostatnia też się odchowa bez problemów.

Nikt mi nic nie zapewniał. Decydując się na potomstwo - rodzice ponoszą za nie odpowiedzialność, a nie państwo, mops, armia zbawienia i caritas.

I proponowałabym trochę grzeczniej, zwłaszcza w stosunku do Cavy - to bardzo mądra babka i mogłabyś się wiele od niej nauczyć. Prosisz o pomoc bardziej doświadczone osoby a jak wszyscy starają się Ci tej pomocy udzielić (w miarę możliwości) to odpłacasz się w arogancki sposób. Może ten Twój facet rzeczywiście ma trochę racji traktując Cię tak jak opisałaś.
odpisałam jej tak, ponieważ naskoczyła na mnie, że liczę, że chce ciagnąć od państwa kasę na dzieci, gdzie ☠☠☠☠ kilkakrotnie pisałam, nawet dzisiaj, że najpierw porządna praca, mieszkanie a potem dzieci.
Jak się nie wkurzyć jak takie coś ci ktoś zarzuca a ja NIGDZIE tego nie napisałam. Napisałam jedynie, że nie będę miała dzieci teraz, gdzie z 2 prac , 5 lat studiów i 2 magistrów mam 1500 zł LEDWO... napisałam też, że to rząd podkłada świnie młodym ludziom bo tak jest i nie mam zamiaru stać pod mopsem, dlatego chce się najpierw ustbilizować. Ale co ja będę dyskutować jak kobineta czyta co 5 post i śmie komentować to co piszę. Niech zacznie czytać wszystko od początku... Dziękuję i pozdrawiam
nerka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:25   #199
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Hm, trójkę dzieci mam, becikowego nigdy nie dostałam (jeszcze nie było takich udogodnień gdy rodziłam dzieci), póki co z mopsu też nie korzystałam, pracuję, zarabiam i wychowałam dwójkę (już pełnoletni) a i ostatnia też się odchowa bez problemów.

Nikt mi nic nie zapewniał. Decydując się na potomstwo - rodzice ponoszą za nie odpowiedzialność, a nie państwo, mops, armia zbawienia i caritas.

I proponowałabym trochę grzeczniej, zwłaszcza w stosunku do Cavy - to bardzo mądra babka i mogłabyś się wiele od niej nauczyć. Prosisz o pomoc bardziej doświadczone osoby a jak wszyscy starają się Ci tej pomocy udzielić (w miarę możliwości) to odpłacasz się w arogancki sposób. Może ten Twój facet rzeczywiście ma trochę racji traktując Cię tak jak opisałaś.
Autorka już nie chce rad. Ma coś czego może się uczepić (problem zdrowotny) i będzie w to brnąć dalej. Jeszcze trochę i ona sama zacznie wszystko usprawiedliwiać chorobą faceta.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 14:27   #200
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Sory, ale państwo powinno mi jako matce zapewnić spokojne wychowanie, dopóki tu tego nie ma, a ja nie mam pracy to dzieci nie będzie
Tutaj to napisałaś
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:28   #201
nerka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

ah zapomniałam dodać, że z 2 !!!! prac mam umowę śmieciową. Takie czasy, że nawet w przedszkolach dają umowy śmieciowe.
nerka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:28   #202
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
W krajach UE rodzice dostawiali swego czasu miesiecznie 2500 euro na dziecko.
COOOOO? Co ty bredzisz?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:29   #203
anecisko109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Jak wróciliśmy do domu on próbował się jakby dobierać do mnie. Tylko to wszystko w mojej głowie co mam teraz powoduje, że ja nie wiem czy on to robi bo ma ochotę czy z przymusu. Ale kochaliśmy się. Nie opadł mu, chociaż czasami siebie wspomagał rączką, ale generalnie raz chyba przez 5 sekund przy zmianie pozycji. Przez to wszystko ja i tak nie doszłam bo nie mogłam się skupić na przyjemności, ale robiliśmy to bez żadnych pornuchów czy bielizny

Wydaje mi się, że w jego przypadku może chodzić głównie o to co się dzieje w jego głowie - to ze mu 'opada' z pewnoscia sprawia, ze nie ma ochoty na seks bo boi sie, ze znow nie da rady sie normalnie z Toba kochac.
Uwazam, ze skoro w ogole osiaga erekcje to nie jest to zwiazane z lekami, ktore bierze.
Sadze, ze dobrym pomyslem byloby gdbyscie sprobowali uzywac pierscieni erekcyjnych - zaklada sie je jak tylko facet osiagnie erekcje, u nasady penisa, dzieki czemu krew nie odplywa i penis nie opada - jest to wydatek rzedu kilkunastu zlotych, polecam zamowic przez internet jakis regulowany (odpada klopot z rozmiarem) ring, wykonany z silikonu, zeby Was nie uczulil i nie pekl w trakcie i sprobowac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anecisko109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:32   #204
nerka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Tutaj to napisałaś
ALE CO, źle napisałam? Napisałam tutaj gdzieś, że chce ciągnąć kasę od państwa? zresztą, dziwię się wam, jako kobietom, że macie takie podejście wiedząc ile kosztuje wychowanie dziecka. TO JEST PRACA, gdzie państwo powinno wspomóc. Chociażby opieką medyczną, ubezpieczeniem a nie, że jak zapisujesz sie do ginekologa musisz czekać 2 miesiace, a do nefrologa prawie 7... Kobiety ogarnijcie się, bo to co tu piszecie jest nielogiczne!!! Nawet 500 zł od państwa dla matki się należy po to, aby te same dzieci za kilkanaście lat mogły pracować na waszą emeryture. Gadacie, ze nie macie zamiaru mieć dzieci i nie bedziecie dawać na becikowe. Tak czy siak będziecie dawać, ale na limuzyny dla pana premiera.
nerka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:39   #205
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Luba
Uważaj - zaraz się dowiesz, że jesteś śmieszna albo pieprzysz

Nerko2212 - ja nie mam ani pół magistra, a jakoś daję radę
Wiesz, jest takie mądre przysłowie: nie dyplomy lecz chęć szczera zrobi z ciebie milionera...

I jeszcze jedno: niezapomniane słowa JFK
Nie pytajcie, co kraj może zrobić dla was; pytajcie, co wy możecie zrobić dla kraju...

Zawsze pozostaje Ci emigracja
Obecnie wczasuję się we Francji, może tu? Mieszkamy w ogromnym miasteczku wczasowym - na pewno jakaś praca się znajdzie....
Ponoć we Francji kobieta która urodzi trójkę dzieci nie musi pracować, dostaje pensję od Państwa (pewnie stąd tak wiele Muzułmanek ciągnie za sobą niezłe stadka), niestety na ilość dzieci prawdziwych Francuzów (rdzennych) to się słabiutko przekłada. No i patrz - nie zachęcili ich...
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:43   #206
nerka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Dobra zamykam wątek. Dzięki wszystkim za użyteczne rady, bardzo mi pomogły.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Luba
Uważaj - zaraz się dowiesz, że jesteś śmieszna albo pieprzysz

Nerko2212 - ja nie mam ani pół magistra, a jakoś daję radę
Wiesz, jest takie mądre przysłowie: nie dyplomy lecz chęć szczera zrobi z ciebie milionera...


I jeszcze jedno: niezapomniane słowa JFK
Nie pytajcie, co kraj może zrobić dla was; pytajcie, co wy możecie zrobić dla kraju...

Zawsze pozostaje Ci emigracja
Obecnie wczasuję się we Francji, może tu? Mieszkamy w ogromnym miasteczku wczasowym - na pewno jakaś praca się znajdzie....
Ponoć we Francji kobieta która urodzi trójkę dzieci nie musi pracować, dostaje pensję od Państwa (pewnie stąd tak wiele Muzułmanek ciągnie za sobą niezłe stadka), niestety na ilość dzieci prawdziwych Francuzów (rdzennych) to się słabiutko przekłada. No i patrz - nie zachęcili ich...
święta racja
nerka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:47   #207
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez nerka2212 Pokaż wiadomość
Dobra zamykam wątek. Dzięki wszystkim za użyteczne rady, bardzo mi pomogły.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



święta racja
Zanim zaczęłaś tu pisać - warto było zapoznać się z regulaminem. Wątku nie zamkniesz - niestety, to jest w gestii Moderatorów
A co do Twoich narzekań - skoro masz kwalifikacje - może załóż sobie sama prywatne przedszkole, nie będziesz od nikogo zależna. Ja zawsze uważam, że jak się komuś nie podoba praca u kogoś - powinno się samemu otworzyć biznes
Tym bardziej, że teraz chyba państwo pomaga młodym w tej materii (są dotacje z UP, kredyty inne udogodnienia).
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:51   #208
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że teraz chyba państwo pomaga młodym w tej materii (są dotacje z UP, kredyty inne udogodnienia).
Oczywiście, że tak spokojnie można pozyskać teraz sporo funduszy unijnych, bo są właśnie nabory na nowe programy szczególnie dla młodych bezrobotnych i dla osób po 50 roku życia.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:59   #209
nerka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Wiem wiem, sory troche mnie poniosło, trochę jestem sfrustrowana i przemęczona bo ciągle coś robie, zero odpoczynku. Jeszcze trochę mnie wkurzyło to, że ktoś mi zarzuca coś czego nie powiedziałam i to w takiej formie, że wyszłam na najgorszą wyjadaczkę państwowej kasy. Gdzie, kurczę, wcześniej opisywałam swoją sytuację finansową i chęć dorobienia się a nie WYCIAGANIA kasy od państwa. Nie lubię bardzo, gdy ktoś mi wciska na siłę coś czego nie powiedziałam... Uniosłam się.
nerka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 15:20   #210
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki

Pewnie wyjdę na okropnego człowieka, ale ja bym się nie pakowała w tak młodym wieku w związek z przewlekle chorym facetem. Szkoda życia.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 17:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.