gdzie trzymacie kosmetyki ??? :))) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 16:59   #301
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

W małej kosmetyczce mam kosmetyki kolorowe, czyli podkład, tusz i róż. Niczego więcej praktycznie nie używam, a i tego rzadko

Całą reszte mam w łazience
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:15   #302
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Szampony, odżywki, balsamy do ciała, mleczko, tonik itp w łazience.

Na takim narożnym biurku, które robi mi za toaletkę trzymam kosmetyki do makijażu: w takiej większej kosmetyczce trzymam podkłady, pudry, róże do policzków; w dwóch mniejszych kosmetyczkach w pierwszej kredki do oczu, konturówki, tusze a w drugiej szminki i błyszczyki.
Natomiast w takim kolorowym pudełku ;p cienie do powiek.
Pędzle do makijażu stoją w takim dużym kubku z liptona.

Akcesoria do paznokci i lakiery mają swoją półeczkę.
Perfumy trzymam na półce za szklaną witryną.
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 02:42   #303
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Ja podobnie jak pisały dziewczyny wyżej: część kosmetyków ma swoje miejsce w mojej szafce w łazience (balsamy, kremy, szampon, perfumy etc.), część 'kolorowa' czyli cienie, błyszczyki itp. w szufladzie w moim pokoju, a takie najpotrzebniejsze, których używam na co dzień (tusz, podkład, pomadka, kredka) znajdują się w kosmetyczce, którą noszę w torbie.
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:39   #304
_kraj_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Kosmetyki kolorowe trzymam w http://www.allegro.pl/item1100699954...z_polecam.html
trzymam w niej także lakiery do paznokci. Z reguły stoi w pokoju ale czasemwrzucam ją do łazienki lub do komody z ubraniami

a kosmetyki do pielegnacji wszystkie w lazience _chwala za dwie lazienki w domu,na jedna mam całkowity monopol _ czyli jedna wiszaca(perfumy) i dwie szafki zamykane z dwiema szufladami are only me!!!!! Miejsce wiec jest ale z porządkiem w nich panujacym jest wielki problem ale to juz sie da przezyc.

Ostatnio mam manie wyrzucac lub sprzedawac na allegro wszystkie kosmetyki których nie używam _ z racji dziwnego zapachu lub innego bzdurnego nieupodobania.
__________________
nasz ślub 14.05.2011
_kraj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:16   #305
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Ja ostatnio całkowicie zmieniłam miejsce i sposoby przechowywania kosmetyków. Teraz wszystko mam w idealnym porządku - no, przynajmniej kolorówkę.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...kosmetyki.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:29   #306
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Mój sposób przechowywania kosmetyków

Czarne i białe pudełeczka to pudełka na sztućce z Ikei
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0363.jpg (102,2 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0364.jpg (117,1 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0365.jpg (96,5 KB, 264 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 11:33   #307
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Ja znów zmodyfikowałam przechowywanie mojej kolorówki i znów za pomocą IKEA. 14,99 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikea minikomoda moppe.jpg (59,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikea minikomoda moppe 2.jpg (81,4 KB, 124 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 14:39   #308
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

kosmetyczki do pielęgnacji ciała, zębów, wlosów i paznokci - w szafce w łazience
a u mnie w pokoju w kuferku suszarka do włosów
drugi kuferek mam sobie kufić i poukładać kosmetyki do twarzy, a póki co w szafce zasówanej mam perfumy i w 1)kosmetyczce cienie, w 2)pudry, fluidy, a kredki i tusze błyszczyki, pomadki, pedzle w kubku-w którym miałam kiedyś świeczkę i perfumy też w tej szqafce-jakoś nie lubię jak wszyscy widzą moje perfumy-a już nienawidzę, jak kumpela przyjdzie przed imprezą i się perfumuje bez pytania ;/
wiecie co wiele rzeczy można przetwożyć - np. ja ostatnio myślałam (bo mam biurko połączone z szafą i służy jkako regał do ksiązek i głupot) i pomyślałam, żeby kupić duże lustro położyć na środku i mieć coś jakby biurkową-toaletkę.
Ale na razie myślę tylko może do świąt coś wykombinuję
ps. miałam takie dwie świeczki w pojemnikach ala bambus - i w 1 włożyłam waciki w 2 patyczki do uszu-lepiej się prezentuje niż w sklepowych paczkach
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 17:57   #309
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja znów zmodyfikowałam przechowywanie mojej kolorówki i znów za pomocą IKEA. 14,99 zł
Jakie świetne pudełko/szafka!

Dziewczyny, orientujecie się, czy jest to jeszcze dostępne w IKEI?
__________________
Bloguję
Luthieenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 09:35   #310
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Tak, wciąż są dostępne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 09:39   #311
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, wciąż są dostępne.
Świetny sposób.

Szkoda, że Ikea jest tak daleko
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 03:12   #312
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Mi się marzy taka toaletka z prawdziwego zdarzenia, najlepiej antyk, biała, okrągłe lustro, a najlepiej trzy, szufladki... Ech, może kiedyś.

Jak na razie muszę się jakoś organizować bez tego, a sprawa jest utrudniona przez to, że mieszkam na stancji, a na weekendy jeżdżę do domu... Ogólnie sprawa ma się tak, że większość trzymam na stancji i wożę ze sobą to, czego używam na co dzień. Takie rzeczy jak szampon, balsam, dezodorant, coś do demakijażu mam i tu i tu, bo przecież bez sensu to wozić w tą i z powrotem co tydzień.

Jeśli chodzi o kwestię przechowywania, wygląda to tak:
- kosmetyki typu szampony, odżywki, żele pod prysznic, peelingi, maseczki, toniki, płyny do demakijażu czy kremy do twarzy trzymam w łazience. Niestety na stancji mam malutką łazienkę, ale za to w domu całą (też niezbyt dużą) opanowała mama, więc tu przynajmniej mam ją dla siebie ,
- lakiery i odżywki do paznokci trzymam w osobnym kufrze- jeden na stancji, dwa w domu,
- perfumy stoją luzem na szafce, tak jak i balsamy do ciała, krem do rąk i dezodoranty,
- rzadziej używane kosmetyki wszelkiego rodzaju trzymam w dużej kosmetyczce i wyjmuję w razie potrzeby,
- wszelką kolorówkę wraz z pędzlami trzymam w wykonanym przez siebie organizatorze, zrobionym z pudełek plastikowych i tekturowych. Jak na razie wystarcza mi to, bo dopiero od niedawna zaczęłam się malować i nie mam tych rzeczy dużo, poza tym nie uważam, żeby było mi potrzebne np. 8 różnych pudrów- jeden dobry wystarczy (tym bardziej, że takiemu białasowi jak ja trudno dobrać w miarę pasujący kolor podkładu czy pudru w zwykłej drogerii, gdzie takie rzeczy kupuję).
Dołączam zdjęcie mojego "dzieła" , he he, może komuś się spodoba i posłuży jako inspiracja do stworzenia czegoś podobnego, żeby jakoś te rzeczy uporządkować. Dla ułatwienia rozpoznania co tam się znajduje dołączam też zdjęcie częściowo podpisane.
Pozdrawiam.

Ps. Być może będziecie się zastanawiać, po co mi wśród kosmetyków stara karta bankomatowa- od razu wyjaśniam : otóż służy mi ona za przyrząd pomocniczy do tuszowania rzęs (jeśli już postanowię je wytuszować raz na ruski rok) podejrzany na YT .
Chciałabym też zwrócić waszą uwagę na aplikatorek do cieni koło tuszy- ma on wymienne końcówki, super sprawa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04629.jpg (135,7 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podpisane.jpg (136,3 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez kokila
Czas edycji: 2012-01-19 o 03:14
kokila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 07:57   #313
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój sposób przechowywania kosmetyków

Czarne i białe pudełeczka to pudełka na sztućce z Ikei
Piękna kolekcja

Ja kosmetyki do pielęgnacji oraz do włosów trzymam w łazience. Nie mam tego dużo.

Kosmetyki do makijażu trzymam w kuferku, bo po prostu nie mam na nie miejsca gdzie indziej, chociaż wolałabym mieć toaletkę. Mam kuferek, taki jak mają wizażystki, ale po mału brakuje mi w nim miejsca i ogólnie ciężko mi zachować w nim ład, także muszę pomyśleć nad innym miejscem. Kosmetyki, których nie używam, które mam przeznaczone na sprzedaż lub wymianę trzymam w osobnej kosmetyczce.

Perfumy trzymam w barku w pokoju.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:05   #314
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Wyprowadziłam się od rodziców do męża i muszę się rozstać z toaletką, bo nie ma na nią miejsca ;( I teraz nie wiem, gdzie trzymać kosmetyki, bo jest tego sporo (z 25 flakoników perfum, drugie tyle lakierów, kolorówki mnóstwo) i gdzie się malować. Może jak któraś z dziewczyn kupię sobie taki mały stolik z Ikei jako minitoaletkę...
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 09:16   #315
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2016-05-07 o 19:41 Powód: update
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 19:55   #316
malowana lala
Raczkowanie
 
Avatar malowana lala
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

a jak w kosmetyczce trzymacie płatki do demakijażu?
jadę na wymarzone wakacje, kupiłam fajny kuferek-kosmetyczkę, żeby było wygodnie i estetycznie - i nie mam pomysłu na płatki...
do tej pory woziłam potrzebny zapas w woreczku foliowym, ale teraz mi już tak nie pasuje do całokształtu a całego rulonu nie wcisnę do kuferka...
malowana lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 20:21   #317
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Wszelkie kosmetyki do mycia ciała, twarzy, balsamy, szampony trzymam w łazience na pierwszym piętrze. Kosmetyki zapasowe w swoim pokoju w szafce też na piętrze a kolorowe w słomianym kuferku na dole przy ogromnym lustrze
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 06:14   #318
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez malowana lala Pokaż wiadomość
a jak w kosmetyczce trzymacie płatki do demakijażu?
jadę na wymarzone wakacje, kupiłam fajny kuferek-kosmetyczkę, żeby było wygodnie i estetycznie - i nie mam pomysłu na płatki...
do tej pory woziłam potrzebny zapas w woreczku foliowym, ale teraz mi już tak nie pasuje do całokształtu a całego rulonu nie wcisnę do kuferka...
Ja normalnie mam powieszone na haczyku płatki w tym opakowaniu, w którym się je kupuje, a jak jadę na wakacje to przekładam je do woreczków strunowych, żeby wilgoć się do nich nie dostała np. ze szczoteczki czy szamponu.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 06:59   #319
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja znów zmodyfikowałam przechowywanie mojej kolorówki i znów za pomocą IKEA. 14,99 zł
małpuję
planuję właśnie wizytę w Ikea
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 08:45   #320
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

posiadam dwie kosmetyczki; jedna mała, tzw do torebki gdzie trzymam kosmetyki pierwszej pomocy druga, to raczej kuferek gdzie jest reszta, te kosmetyki które nie uzywam codziennie. natomiast wieksze rzeczy typu wody toaletowe, szampony płyny micelarne ( itd )trzymam w szafce w łazience. płatki do demakijażu wiszą nad wanną na haczyku natomiast w czasie podrózy posoadam w kosmetyczce małe opakowanie mokrych chusteczek do demakijażu, mieszcza sie w sam raz w kosmetyczce.
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:49   #321
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez Ratatuj Pokaż wiadomość
małpuję
planuję właśnie wizytę w Ikea
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:20   #322
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Swoje kosmetyki kolorowe i kremy do twarzy trzymam w szufladzie, nie chcę, żeby się gniotły poupychane w kosmetyczkach, natomiast perfumy, balsamy, szampony, wody micelarne w łazience. Kosmetyczki mam dwie: małą jak wyjeżdzam w ciągu dnia i większą jeśli to dłuższy wyjazd i jeszcze kuferek jak to jest już długi wyjazd, ale na szczęście ostatnio takich nie mam.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:35   #323
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
na pewno
dam znać jak nabęde
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 17:41   #324
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Jestem w głębokim szoku, że można mieć tyle podkładów, bronzerów, róży, kredek do brwi. O ile kolorowe popierdółki typu cienie do powiek i kredki do oczu, szminki i lakiery rozumiem, to pierdyliard podkładów i pudrów to dla mnie kosmos. Jakoś je mieszacie? Czy może malujecie się kilka razy dziennie?

Wychodzi na to, że jestem okropnym dusigroszem, bo ilekroć przechodzę koło pięknych podświetlonych półeczek z kolorówką w drogeriach mówię sobie, że nie kupuję podkładu/różu/pudru dopóki nie wykorzystam tych, które mam. Nie zdarza wam się, żeby minął termin ważności?

A co do mojej kosmetyczki: mam jedną na kolorówkę plus półka pod lustrem, gdzie trzymam cienie do powiek i pędzelki.

Tak sobie myślę, że może z czasem i ja powiększę swoją kolekcję gdy zrealizuję swoje marzenie w nowym mieszkaniu: będę miała piękną, kobiecą toaletkę
__________________

Edytowane przez Brangien
Czas edycji: 2012-06-12 o 17:43
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 17:55   #325
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
Jestem w głębokim szoku, że można mieć tyle podkładów, bronzerów, róży, kredek do brwi. O ile kolorowe popierdółki typu cienie do powiek i kredki do oczu, szminki i lakiery rozumiem, to pierdyliard podkładów i pudrów to dla mnie kosmos. Jakoś je mieszacie? Czy może malujecie się kilka razy dziennie?

Wychodzi na to, że jestem okropnym dusigroszem, bo ilekroć przechodzę koło pięknych podświetlonych półeczek z kolorówką w drogeriach mówię sobie, że nie kupuję podkładu/różu/pudru dopóki nie wykorzystam tych, które mam. Nie zdarza wam się, żeby minął termin ważności?

A co do mojej kosmetyczki: mam jedną na kolorówkę plus półka pod lustrem, gdzie trzymam cienie do powiek i pędzelki.

Tak sobie myślę, że może z czasem i ja powiększę swoją kolekcję gdy zrealizuję swoje marzenie w nowym mieszkaniu: będę miała piękną, kobiecą toaletkę
Ja osobiście podkłady zużywam dużo szybciej niż cienie do powiek
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 22:50   #326
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
Jestem w głębokim szoku, że można mieć tyle podkładów, bronzerów, róży, kredek do brwi. O ile kolorowe popierdółki typu cienie do powiek i kredki do oczu, szminki i lakiery rozumiem, to pierdyliard podkładów i pudrów to dla mnie kosmos. Jakoś je mieszacie? Czy może malujecie się kilka razy dziennie?

Wychodzi na to, że jestem okropnym dusigroszem, bo ilekroć przechodzę koło pięknych podświetlonych półeczek z kolorówką w drogeriach mówię sobie, że nie kupuję podkładu/różu/pudru dopóki nie wykorzystam tych, które mam. Nie zdarza wam się, żeby minął termin ważności?
Niektórzy zużywają, inni po prostu używają.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 22:36   #327
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

w łazience.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 08:34   #328
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2016-11-23 o 03:40
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 17:31   #329
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

1. W szafce z lustrem nad umywalką mam płyn do demakijażu, żele do mycia twarzy, tonik.
2. W szafce pod umywalką szampony, odżywki, żele pod prysznic, balsamy, olejki do ciała, peeling, krem do depilacji.
3. W pokoju w szufladzie w komodzie mam kolorówkę, krem do twarzy, pędzle i "akcesoria", olejek do włosów, antyperspirant, zmywacz do paznokci. W szufladzie w kosmetyczce mam lakiery do paznokci i rzadziej używane szminki i pojedyncze cienie. W "słoiczku" po jakimś maśle do ciała mam pędzle, nożyczki do paznokci, pilniczki, kredki do brwi. Reszta leży luzem. W praktyce jednak na co dzień najczęściej używane rzeczy stoją/leżą luzem na komodzie.
4. W szafce w komodzie w kartonie z Pepco mam zapasy, pojemniczki z glinkami, piankę do włosów, większą paletkę i ogólnie rzeczy wielkogabarytowe (np. suszarka do włosów).
5. Perfumy mam byle gdzie. Coś w szufladzie, coś w tym kartonie, coś w torebce. Część na półce na ścianie, gdzie mam głośniki od wieży, ale to akurat tylko chwilowo.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 18:42   #330
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: gdzie trzymacie kosmetyki ??? :)))

w łazience w szafce zamykanej. Posortowane tematycznie - na oddzielnych półeczkach kosmetyki do włosów, do ciała, kolorówka, mieszane rzadko używane, opakowania podróżne, perfumy. Przy łóżku krem do rąk, balsam do ust, krem przeciwzmarszczkowy.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 16:23:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.