"Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 07:10   #31
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Wcale mnie ten "żart" nie rozśmieszył. Ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś "żartuje" tak z Polek Nie lubię tych panów, jakby na siłę chcieliby być śmieszni A efekt jest odwrotny-żałosne.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 07:35   #32
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

ja chyba będę w mniejszości, bo ja nic niestosownego w tym nie widzę
oni mają specyficzne poczucie humoru i można je lubić albo nie.
ja tam ich lubię
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 07:37   #33
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

mnie to nie oburzylo jakos szczegolnie. uwazam, ze to nie bylo skierowane w zaden sposob przeciwko kobietom w ogole, czy Ukrainkom. odebralam to jako kpine z mentalnosci Polaczkow
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 08:16   #34
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Figurski: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.

Nie wiem co może być śmiesznego w powyższym
No boki zrywać po prostu, nie sądzę, aby taka była mentalność "Polaczków", jak to się panowie próbowali tłumaczyć. Żenujące i tyle.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 08:22   #35
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Wogole nie widze w tym zartu, wcale to smieszne nie jest, co mowili. Wg mnie bulwersujące, zwłaszcza, ze takich obrazajacych inne narody tekstow nalezy unikac na antenie.Ukrainki tu sprzatają, Polki bardziej na zachodzie. Co smisznego w takiej pracy? Nie wiem, czy tak mysli stytystyczny Polak, watpie, czy ci Panowie wiedzą, co myslą Polacy.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 08:36   #36
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Figurski: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.
Jak to uslyszalam to od razu przypomnial mi sie rechot Leppera i jak mozna zgwalcic prostytutke

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
brak słów. pajace. tak sie napinają, żeby coś śmiesznego powiedzieć, ze niedługo w majty narobią. z resztą o której godzinie ta ich audycja? bo jak po 23:00 to rozumiem, że osoby dorosłe mogą zrozumieć żart i zachować dystans. ale młodsi słuchacze, którym wojewódzki często imponuje niestety mogą brać słowa dosłownie. chłonąć taki sposób bycia i sposób myślenia.
to jest jakos rano. Nazywa sie poranny wf.
My w pracy zmienilismy radio
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 08:36   #37
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Mnie to nie oburzyło, może dlatego, że lubię czarny humor.
akurat tej audycji nie sluchalam, bo mialam egzamin, ale zgadzam sie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie ma obowiązku słuchania takiego a nie innego radia.
wielce obruszeni sluchacze wyrzygiwali, ze wiecej nie beda tego radia sluchac. tragedia
Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Zwłaszcza że Ukrainie gorąco kibicowałam ze względu na mojego ulubieńca Shevchenko
Brak słów......
no tragedia.


jak mam okazje posluchac ich audycji to zawsze mnie rozbawia. lubie ich poczucie humoru. znajac typ ludzi podobnych do nich, rozumiem, ze nie chodzilo im o obraze ukrainskich kobiet. bardzo sie ciesze, ze nie wszyscy sa tacy mdli i bezplciowi.
poza tym nastepnego dnia byly oficjalne przeprosiny.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 09:10   #38
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Ciężko obwiniać radio jako takie i od razu zmieniać stację, ale W&F raczej bym przestała słuchać na pewien czas, gdybym słuchała wcześniej.

Co do Leppera i prostytutki, to w tamtym przypadku było po prostu chamstwo i ograniczenie, tutaj - jakaś żałosna chęć zabłyśnięcia. To jaka niby ma być ta mentalność Polaczków? Że Ukrainka jest tylko do sprzątania i można zgwałcić? Lol.

Edytowane przez Mileva_
Czas edycji: 2012-06-23 o 09:21 Powód: literówka
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:18   #39
call me a liar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 90
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Dla mnie to oni już dawno wygaśli, kiedyś bardzo lubiłam ich słuchać, a zwłaszcza Wojewódzkiego, bo ewidentnie jest to bardzo inteligenty facet, jednak już od jakiegoś czasu zauważyłam, że bez chamstwa nie potrafią "tworzyć".

Wczoraj z ciekawości na facebooku przeczytałam pare opinii na temat tej sytuacji i najbardziej rozśmiesza mnie to, że ludzie, którzy bronią Wojewódzkiego nazywają pisowcami i ciemnogrodem wszystkich tych co potępiają jego 'żarcik'

Założę się, że, gdyby np. jakiś Niemiec w telewizji zażartował sobie z Polek, które przyjeżdżają do ich kraju w podobnym celu co Ukrainki do nas to większość tych co zaciekle bronią KW by się po*rała z oburzenia
call me a liar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:43   #40
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem ile tego typu "żartów" padło na temat polskich pomocy domowych np. w UK
Też o tym pomyślałam, łatwo jest śmiać się z kogoś
Cytat:
Napisane przez call me a liar Pokaż wiadomość
Założę się, że, gdyby np. jakiś Niemiec w telewizji zażartował sobie z Polek, które przyjeżdżają do ich kraju w podobnym celu co Ukrainki do nas to większość tych co zaciekle bronią KW by się po*rała z oburzenia
Kiedyś była w Niemczech reklama wycieczek do Polski; "Jedź do Polski twój samochód już dawno tam jest" czy jakoś tak... Ile było hałasu o to!
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:47   #41
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Nie przepadam ani za jednym, ani za drugim, Wojewódzkiemu chyba coraz bardziej doskwiera kryzys wieku średniego, bo coraz większe głupoty zaczyna głosić. Gdyby ten "żart" skończył się tylko na krótkim skwitowaniu, że : ze względu na wynik meczu zwalniamy nasze ukrainki sprzątające w domu, to może byłoby to jakoś jeszcze do przetrawienia, ale są rzeczy, z których ABSOLUTNIE nie powinno się żartować i do takich należy gwałt.
Dziwię się, że po tych wszystkich akcjach z wkładaniem polskiej flagi do psiej kupy itp. nie wyciągnięto wobec niego żadnych poważniejszych konsekwencji.

Z resztą, fajnie jest się ponabijać z biedniejszego narodu, jeżdząc Lamgorghini i nie martwiąc się o to co jutro do garnka włożyć. Bliżej nam do Ukrainy, niż do krajów Zachodu, więc moim zdaniem się ośmieszył kreując się na bogatego polaczka co to pstryknięciem palca zwolni swoją sprzątaczkę i jeszcze z wielką łaską ją zgwałci. Dobrze mówiła ktoraś z dziewczyn, że pewnie nie lepiej sobie Anglicy się wyśmiewają z dziewczyn pracujących w UK.
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 09:49   #42
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Zauważyłam modę na chamstwo. Kiedy Wojewódzki wypływał kilkanaście lat temu, to było coś nowego, że potrafi zatkać własnego gościa, że nie wchodził im w tyłek. Teraz już tylko ciśnie na żenującym poziomie, przewijają się ciągle te same tematy, pieszcząc się ze swoimi fanami. Nuudy!

Co do tego, że nie ma obowiązku słuchać danego radia - ok, ale warto pamiętać, że każde radio dostaje dofinansowanie wraz z częstotliwością i w tym momencie eska rock powinna stracić do tego prawo, ponieważ treści emitowane są na żenującym poziomie. Z takimi "mocnymi" żartami niech założą sobie radio internetowe i nikt nie będzie miał do nikogo pretensji.

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Ciężko obwiniać radio jako takie i od razu zmieniać stację, ale W&F raczej bym przestała słuchać na pewien czas, gdybym słuchała wcześniej.

Co do Leppera i prostytutki, to w tamtym przypadku było po prostu chamstwo i ograniczenie, tutaj - jakaś żałosna chęć zabłyśnięcia. To jaka niby ma być ta mentalność Polaczków? Że Ukrainka jest tylko do sprzątania i można zgwałcić? Lol.
No właśnie, jaka mentalność Polaczków?
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:51   #43
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez call me a liar Pokaż wiadomość
Dla mnie to oni już dawno wygaśli.
Trafna uwaga i właśnie dlatego chyba sięgają po mizerne środki zwrócenia na siebie uwagi.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:55   #44
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Jeśli to miał być żart, to na absolutnie dennym poziomie.

Dziwi mnie popularność Wojewódzkiego. Przyznaję, podobał mi się w "Idolu", ale potem zrobiło się go za dużo. Teraz zachowuje się jak przemądrzały, arogancki prymityw i dziwne, że tyle ludzi się takim czymś zachwyca.
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:59   #45
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Po meczu Ukraina - Szwecja powyżsi panowie przeprowadzili rozmowę w Esce Rock - która miała następujący przebieg:
Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą?
Figurski: No?
Wojewódzki: Zachowałem się jak prawdziwy Polak...
Figurski: Kopnąłeś psa.
Wojewódzki: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę (śmiech).
Figurski: (śmiech) A to dobry pomysł. (śmiech) Mi to jeszcze nie przyszło... Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę.
Wojewódzki: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę (śmiech).
Figurski: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.
Wojewódzki: Eee... Ja to nie wiem jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach. (śmiech).”

Szerszy kontekst między innymi tutaj: http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1...#ixzz1yXz9Yx8T, choć wątpię, by ktoś jeszcze nie natknął się na jakiś artykuł o tej sytuacji.

Ukraina zażądała przeprosin - za obrazę narodu i ukraińskich kobiet. Nie ma się co dziwić moim skromnym zdaniem. I rzeczywiście posypały się "wyjaśnienia" obu panów, że to tylko żart, że tylko kontekst audycji, a w ogóle to ów żart dotyczy polskiej mentalności, a nie Ukrainy, i Ukraińcy po prostu go nie zrozumieli

A jak jest według Was? Czy rzeczywiście takie słowa, jak podkreślone, mogą być tematem do żartu? Czy jedno z obrzydliwszych przestępstw, jakie można popełnić, powinno być mieszane w jakikolwiek żart? Według mnie - nie.

Zenada, chamstwo, buractwo. Prymitywy dwa i tyle.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie ma obowiązku słuchania takiego a nie innego radia.
Ano wlasnie, tyle, ze oni dostaja tez pieniazki podatnikow...

Cytat:
Figurski, won z Narodowego

Wszystko układało się pięknie. Wspaniały stadion, świetna organizacja i zwycięstwo drużyny, której kibicowałem, co nie zdarza się zbyt często. Jednak nie obyło się bez zgrzytu. Mianowicie przed czwartkowym meczem Portugalia - Czechy konferansjerkę prowadził niejaki Michał Figurski, znany z opowiadania wulgarnych dowcipów na antenie Radia Eska Rock. Na przykład dowcipów o gwałceniu Ukrainek.
A więc w końcu stało się to, przed czym przestrzegała BBC. W trakcie Euro na polskie stadiony wdarł się rasizm. I to nie w postaci „odgłosów dżungli", które mieli słyszeć podczas jednego z treningów piłkarze Holandii. To sama UEFA wpuściła rasizm na Stadion Narodowy, decydując się na wynajęcie Michała Figurskiego do zabawiania kibiców.
Na stronie agencji MG Event Design, która „posiada największą bazę konferansjerów w Polsce", znajdziemy krótką notkę o Figurskim: „Znany z ciętej riposty, (...) wypracował unikalny, rozpoznawalny styl. Sprawdza się zarówno na poważnym bankiecie dla VIP-ów, jak i na eventach integracyjnych".
Rzeczywiście, styl tak samo unikalny jak pastewny burak na polu pełnym stokrotek. Ciekaw jestem, jakie firmy zapraszają Figurskiego, aby poprowadził „bankiet dla VIP-ów" i czy te VIP-y mają podobne poczucie humoru jak gwiazdor Eski. Zawsze mi się wydawało, że dobry konferansjer powinien być dowcipny. Okazuje się jednak, że wystarczy powiedzieć „dupa", beknąć albo puścić bąka. A potem tłumaczyć słuchaczom, że owo beknięcie i pierdnięcie „zostało źle zinterpretowane".
Nic nie usprawiedliwia obecności Figurskiego na Stadionie Narodowym. Nie życzę sobie, by gospodarzy mistrzostw, czyli wszystkich Polaków, reprezentował ktoś, kto obraża współgospodarzy, czyli Ukraińców, i kto wcześniej obrażał ludzi o innym kolorze skóry.
Jeżeli Figurski wystąpi jeszcze przed meczem półfinałowym, uznam to za policzek ze strony organizatorów mistrzostw.
Apeluję więc w krótkich, żołnierskich słowach: Figurski, won z Narodowego. I ze wszystkich stadionów w Polsce. W futbolu nie ma miejsca dla rasistów. A jeżeli jacyś biznesmeni chcą się z Figurskim pointegrować - proszę bardzo. To szambo jest akurat wyjątkowo pojemne.
http://www.rp.pl/artykul/896644.html?print=tak&p=0

Pogrubione to clou stylu tych panow

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dla mnie oni w ogóle są mało śmieszny, Figurskiego nigdy nie lubiłam, Wojewódzki zrobił się nudny i żenujący - jakby starał się podporządkować jakiejś określonej grupie..

Oboje nie mają nic ciekawego do powiedzenia - a przynajmniej nic ciekawego nie mówią. Nie wiem dlaczego dostają takie grube siano.
Mysle podobnie - cala ich "zabawnosc", to chamskie jechanie po bandzie i obrazanie kogos.

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Co do Leppera i prostytutki, to w tamtym przypadku było po prostu chamstwo i ograniczenie, tutaj - jakaś żałosna chęć zabłyśnięcia. To jaka niby ma być ta mentalność Polaczków? Że Ukrainka jest tylko do sprzątania i można zgwałcić? Lol.
To jest jeszcze wieksza zenada - ze tlumaczac sie ze swojego buractwa i chamstwa w stosunku do kobiet i Ukraincow, buraczeja pod adresem Polakow
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 10:14   #46
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To jest jeszcze wieksza zenada - ze tlumaczac sie ze swojego buractwa i chamstwa w stosunku do kobiet i Ukraincow, buraczeja pod adresem Polakow
Dokładnie

Poza tym jakie chamstwo wobec biedniejszych osób. "Wielcy panowie" mogą robić, co chcą, ze swoimi służącymi
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 10:23   #47
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Obaj panowie prezentują żenujący poziom. Żenujące są też ich durne wyjaśnienia - nie rozumiesz "żartu" = jesteś nieinteligentnym burakiem z ciemnogrodu i w dodatku głosujesz na pis i masz smutne życie
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 10:27   #48
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
jeszcze raz, nie ma obowiązku słuchania takiego czy innego radia i przezywać kto coś mniej lub bardziej głupiego powiedział na antenie.
Moim zdaniem wypowiedź można rozpatrywać w kategoriach chamstwa ale nie nienawiści rasowej.
Oczywiście, zgadzam się, że nie ma obowiązku słuchania danej audycji radiowej, ale nie w tym tkwi problem. Sprawę już tak nagłaśniano, że nawet jak ktoś nie zna tej stacji, to o tym słyszał. To już nie pierwszy raz, gdy oni w duecie bądź solo "przeginają pałę" Ktoś już słusznie powiedział, że gdyby to były żarty o nacji żydowskiej, to rozpętaloby się piekło na ziemi, a tak, można bezkarnie żartować o naszych "biedniejszych" sąsiadach. Dno, muł i wodorosty
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 10:40   #49
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Żenujące są też ich durne wyjaśnienia - nie rozumiesz "żartu" = jesteś nieinteligentnym burakiem z ciemnogrodu i w dodatku głosujesz na pis i masz smutne życie
Dokładnie

BTW pewna moja koleżanka, pół-Ukrainka, tłumaczyła mi niedawno, że Wojewódzki wcale nie jest żałosnym chamem. Muszę ją zapytać, to sądzi o tej sprawie
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 10:45   #50
Naya_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 84
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Nie wiem jak taką wypowiedź można zakwalifikować do czarnego humoru.
To zwykłe chamstwo, brak szacunku w stosunku do kobiet (i nawet nie chodzi tu już o narodowość). Ciekawe jakby zareagowali gdyby ktoś tak wypowiedział się o żonie Figurskiego czy dziewczynie Wojewódzkiego, wydaję mi się, że taka osoba dostałaby w pysk i Wojewódzki czy Figurski nie potraktowaliby tego jako żartu.

Rozumiem, że próbują być na siłę kontrowersyjni, ale wszystko ma pewne granice. Cały czas pokazują jacy są inteligentni i światowi (i faktycznie, Wojewódzki może i jest inteligentny), ale nie zdają sobie sprawy, że takimi tekstami siebie ośmieszają, a w tej sytuacji, gdzie rzekomo mówią to co statystyczny Polak myśli, także Polskę.
Naya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 10:52   #51
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Niestety owi dżentelmeni dla ubogich duchem zbudowali swoją popularność na akcjach typu pierdnięcie, beknięcie, obrażanie innych - i nazywaniu tego przejawem inteligencji i abstrakcyjnego poczucia humoru. Ciekawe, jak takie poczucie humoru skomentowałaby prawdziwa inteligencja.

Najsmutniejsze dla mnie jest to, że ludzie to kupują. Wystarczy zobaczyć w telewizji, zaznaczyć, że tak się zachowuje osoba zamożna, obyta (?), światowa (pff) i co najważniejsze - popularna, by bezrefleksyjnie przeszło to w funkcję role model. To się nazywa zsowietyzowane społeczeństwo
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 10:53   #52
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Żałosne jest to, że aby zdobyć ( i podtrzymać) w Polsce prawdziwą „ popularność” , trzeba się uciekać do takich prostackich żartów lub innych tanich sztuczek. No, ale ktoś bada przecież nasz rynek i wie, na jaki rodzaj „rozrywki” jest zapotrzebowanie i co może się dobrze sprzedać. Teraz zrobi się w wokół tej rozmowy trochę szumu.I o to chodzi. Jedni będą zbulwersowani, a inni zarzucą tym pierwszym brak poczucia humoru. Gorzej;-)), jeśli posądzą ich o poprawność polityczną. A ta w dzisiejszych czasach, z tego co zauważyłam, jest już trochę passé
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:29   #53
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

wojewódzki nigdy nie grzeszył inteligencją ani kulturą, więc cóż wcale mnie nie dziwią takie jego wypowiedzi a raczej wydaliny...Figurski niepotrzebnie próbuje mu dorównać, bo nie ma po co, Wojewódzki jest typem, przykładem jak się facet zachowywać NIE powinien. Albo ajdolem przygłupich nastolatków
i przepraszam ale oni chyba powiedzieli, że taka ogólnie jest mentalność Polaków w omawianej sprawie chyba z ich otoczenia..nie sądzę żeby wykształcony, kulturalny człowiek wyrażał się o biedniejszych z takim chamstwem. Buractwo, prostactwo i żal.pl...
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:32   #54
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Może ja mam złe wyobrażenie, ale według mnie to jest czyste chamstwo a nie czarny humor
Zrobili prowokację dla samej prowokacji, a ich tłumaczenia uważam za żałosne.

Ciekawy artykuł, zgadzam się z Panią Środą
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1...rostacko_.html
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:01   #55
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Swoją drogą ciekawi mnie, co oni musieliby zrobić, do czego się posunąć by wreszcie zaczęto postrzegać ich jako persona non grata
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:09   #56
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:15   #57
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;34883651]Swoją drogą ciekawi mnie, co oni musieliby zrobić, do czego się posunąć by wreszcie zaczęto postrzegać ich jako persona non grata [/QUOTE]

W pewnych środowiskach nigdy nie zostaną persona non grata.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:17   #58
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
Napisane przez Naya_ Pokaż wiadomość
Nie wiem jak taką wypowiedź można zakwalifikować do czarnego humoru.
To zwykłe chamstwo, brak szacunku w stosunku do kobiet (i nawet nie chodzi tu już o narodowość). Ciekawe jakby zareagowali gdyby ktoś tak wypowiedział się o żonie Figurskiego czy dziewczynie Wojewódzkiego, wydaję mi się, że taka osoba dostałaby w pysk i Wojewódzki czy Figurski nie potraktowaliby tego jako żartu.
Co Ty, oni nie z takich, co by po pysku dawali, paniczatka, prymitywna pseudoelita co patrzy na Polaczkow z gory.

Cytat:
Napisane przez Naya_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, że próbują być na siłę kontrowersyjni, ale wszystko ma pewne granice. Cały czas pokazują jacy są inteligentni i światowi (i faktycznie, Wojewódzki może i jest inteligentny), ale nie zdają sobie sprawy, że takimi tekstami siebie ośmieszają, a w tej sytuacji, gdzie rzekomo mówią to co statystyczny Polak myśli, także Polskę.
No bez zartow, oni jedynie pokazuja, ze ludzie tego typu to prymitywy i chamy. Oni sie niespecjalnie zapewne poczuwaja do bycia Polakami, wot - Europejczycy pelna geba. Bo jak komus, kto sie czuje Polakiem przyszloby bezczeszczenie flagi ?
Swoja droga, po takim numerze gdzie indziej, to by bylo po karierze, ale u nas taka zenada to dalej wielcy celebryci
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 15:02   #59
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Cytat:
I chodzi właśnie o chamstwo i bezczelność; ciekawe czy na temat własnej mamusi również w ten sposób panowie by żartowali. I nie bardzo rozumiem, dlaczego odwołujesz się do nienawiści rasowej? W ogóle nie ma tu o tym mowy
odnoszę się, bo to jest istotne, a zwróciłabym uwagę na tzw. wolność słowa, niektórzy owszem, żartowaliby niewybrednie z własnej matki, ale to nie byłby powód, by ktoś inny musiał się czuć od razu urażony, bo on też ma przecież mamę ;-);
wg mnie hasło o tym, że gdyby ktoś był ładniejszy, to autor powiedzenia by go zgwałcił trudno traktować poważnie i jako takie może wpisywać się w kanony happeningu o jakichś tam wg kogoś przywarach, typu np. ksenofobia (patrz: tłumaczenie się ''bohaterów'' sytuacji).

Zobacz co masz,
2 dziennikarzy jakiejś stacji wyskakuje z kretyńskim tekstem usiłując byc dowcipnymi , i normalnie mam wrażenie, że sprawa nabiera wymiaru politycznego, albo piosenkarka ględzi coś o piciu wina i upaleniu ziolami ;-) i ma sprawę w sądzie, no wg mnie to jest paranoja.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Bo jak komus, kto sie czuje Polakiem przyszloby bezczeszczenie flagi ?
zluzuj gumę. Tzw. artystyczne środki wyrazu bywają kontrowersyjne, tak to już bywa. To tak ogólnie uważam, bo akurat ci dwaj panowie i ich pomysły to jak dla mnie nie stanowią szczególnego przedmiotu zainteresowania.
A propos, ja jestem ciekawa, gdzie ci wszyscy ludzie którzy teraz jeżdża z chorągiewkami na autach masowo kupowanymi w kioskach, zamierzają je przechowywać? Do śmieci przecież nie pójdą, prawda?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2012-06-23 o 15:04
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 15:28   #60
Charlyn
Raczkowanie
 
Avatar Charlyn
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 340
Dot.: "Żart" panów Wojewódzkiego i Figurskiego. Czy rzeczywiście żart, według Was?

Żenujące, poniżej krytyki
Charlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.