Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-07, 07:45   #2911
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Joasia kciuki za wizyte. Moze anuz zrobi usg i podejrzysz sobie maluszka Ja od 2:30 non stop wymiotuje co mi sie nie zdarzalo.cos mi zaszkodzilo albo nie wiem. Jadlam rybe wedzona z biedry.przeczytalam internety a tam listerioza łoo matko juz nie czytam bo zaraz umre ze strachu. Internety powinny byc zabronione w ciazy😊😊 nie bylam w stanie zaprowadzic starszego do pkola i dzisiaj cala trojka gnijemy w domu. Straszy rozumie.mlody nie ma litosci😎😎
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 08:01   #2912
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Joasia kciuki za wizyte. Moze anuz zrobi usg i podejrzysz sobie maluszka Ja od 2:30 non stop wymiotuje co mi sie nie zdarzalo.cos mi zaszkodzilo albo nie wiem. Jadlam rybe wedzona z biedry.przeczytalam internety a tam listerioza łoo matko juz nie czytam bo zaraz umre ze strachu. Internety powinny byc zabronione w ciazy😊😊 nie bylam w stanie zaprowadzic starszego do pkola i dzisiaj cala trojka gnijemy w domu. Straszy rozumie.mlody nie ma litosci😎😎
Na na początku ciąży zjadłam wędzoną makrelę z Kaufladna. Jaka ona była niedobra! Pierwsza myśl- listerioza :P
Zdrowiej!

Kciuki za wizyty! Ja mam usg genetyczne we wtorek. Jakoś tak dziwnie mi z tą myślą.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 08:51   #2913
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Jednak mam "cukrzycę" :/ na czczo cukier przekroczony o 2 jednostki. Mam się kłuć 4 razy dziennie 😭😭😭
2 jednostki i już takie wielkie halo.
no u mnie tez wlasnie to pierwsze o 2 przekroczone
po 1h mialam 157, a po 2h 126.

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Piszecie, że macie już brzuszki, a u mnie nic. Czy to normalne? Jutro zacznę 14 tydz i nikt postronny nawet nie podejrzewa, że jestem w ciąży. Od kilku dni też w ogóle się tak nie czuję. Martwię się, czy z dzidzią wszystko ok. 20 kwietnia mam wizytę, ale to jeszcze dużo czekania. Na 11 maja umówiłam USG połówkowe.
u mnie tez praktycznie nic nie widac ale niestety jestem figurowo jablkiem i mam sporo tkanki tluszczowej w miejscu pod pepkiem wiec nie predko bedzie widac.

gratuluje wszystkich udanych wizyt i wynikow krwi

nie bylo mnie wczoraj, bo mialam holter ekg i zakaz uzywania komorki i laptopa

zrobilam wczoraj i dzis juz moglam zjesc ogorki malosolne "na sucho" pyyyyszne

za tydzien mam genetyczne, a we wtorek wizyte u mojej gin i u diabetologa, a w czwartek do kardiologa
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:03   #2914
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Zobaczcie niedawno pisalyśmy o usg 11-13tc, a zaraz będziemy miały usg polowkowe, a potem już z górki 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie to samo pomyślałam Bardzo dobrze, że tak szybko czas leci ale i tak chciałabym już urodzić

A ja chora dalej
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:13   #2915
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Właśnie to samo pomyślałam Bardzo dobrze, że tak szybko czas leci ale i tak chciałabym już urodzić

A ja chora dalej
Już chciałabyś rodzić? Ja mam ochotę się jeszcze nacieszyć tym stanem I wyspać, poleniuchować, bo potem to pewnie będzie ciężko

Odczuwacie też przesilenie wiosenne, czy tylko w moim otoczeniu tyle osób się skarży na bóle głowy i osłabienie?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:15   #2916
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

nunny jest przesilenie zwlaszcza nie wiem czy u Was tez, ale u mnie pogoda zmienia sie ostatnio co 30min i oszalec mozna a to nie pomoga
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:17   #2917
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nunny jest przesilenie zwlaszcza nie wiem czy u Was tez, ale u mnie pogoda zmienia sie ostatnio co 30min i oszalec mozna a to nie pomoga

Jest jest Ja też się przez to źle czuję!
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 09:19   #2918
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Jest jest Ja też się przez to źle czuję!
ja tez, jeszcze bardziej skacze mi cisnienie
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:19   #2919
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dzisiaj zaczynam 2 trymestr 14tc We wtorek mam wizytę u lekarza i po cichu liczę, że poznam płeć. Imiona mamy już wybrane.

Wczoraj wbiłam się w swoje jeansy, które noszę od jakiś 4 lat i ledwo się dopięłam...Pochodziłam w nich chwilę po domu, ale tak mi było niewygodnie, że musiałam się przebrać. Brzuch rośnie
Witaj w II trymestrze

Napisz jakie imiona 😍😘 pliiiis
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:23   #2920
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nunny jest przesilenie zwlaszcza nie wiem czy u Was tez, ale u mnie pogoda zmienia sie ostatnio co 30min i oszalec mozna a to nie pomoga
Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Jest jest Ja też się przez to źle czuję!
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ja tez, jeszcze bardziej skacze mi cisnienie
Coś okropnego... Ja od niedzieli mam takie bóle głowy że już wysiadam, po pracy tylko hop na kanapę i jak nie muszę to się nie ruszam do wieczora. U nas też wczoraj co chwilę: słońce - deszcz - grad - słońce, i tak w kółko.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:48   #2921
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nunny jest przesilenie zwlaszcza nie wiem czy u Was tez, ale u mnie pogoda zmienia sie ostatnio co 30min i oszalec mozna a to nie pomoga
U mnie to samo, tragedia jest!Ja już jestem lekko zakatarzona, bo wczoraj autobus nie przyjechał i stalam 30 minut na wietrze i deszczu i dzisiaj już gotowa
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 10:03   #2922
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Powiedzcie mi dziewczyny czy Mikołaj to jest popularne imie? Bo nie jestem za bardzo w kręgu dzieci i nie mam pojęcia czy potem w przedszkolu jak zawolam odezwie sie 5 Mikołajów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:04   #2923
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja też nie chce jeszcze rodzic. Dla mnie te pierwsze miesiące z dzieckiem są gorsze niż ciąża. Dobrze ze jeszcze pół roku.
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:18   #2924
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Szklaneczka. W przedszkolu i zlobku moich dzieci w kazdej grupie jest po 1 Mikolaju.popularne ale bez przesady. Ja mialam 5An na studiach i nie bylo mi dziwnie z tego powodu. Rozumiem moja mame ze dala mi tak na imie.bo jest bardzo ladne😀😀👍 i nie ogladala sie na innych

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Aneu ja po porodzie pierwszego chcialam go z powrotem schowac do brzucha.ale juz mi sie nie udalo😀😀w drugiej ciazy delektowalam sie spokojem i przespanymi nocami bo wiedzialam co mnie czeka. Teraz tez nie czekam na rozwiazanie ale chyba bede jedna z pierwszych.bo tp mam na 5.10 a gin wspominal o rozwiazaniu miesiac wczesniej
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:19   #2925
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny czy Mikołaj to jest popularne imie? Bo nie jestem za bardzo w kręgu dzieci i nie mam pojęcia czy potem w przedszkolu jak zawolam odezwie sie 5 Mikołajów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam jednego
Moja mama nauczycielka też jakoś Mikołajów nie ma. Zależy od regionu.

Za mną tragiczna noc. Mały ciągle płakał i zaczął mu się katar. Spał wyjątkowo ze mną i ja przez to prawie oka nie zmrużyłam. Do tego wstał o 6:20 :/ Dobrze, że jest w żłobku, bo mogę odpocząć. A popołudniu do koleżanki idziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:23   #2926
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny czy Mikołaj to jest popularne imie? Bo nie jestem za bardzo w kręgu dzieci i nie mam pojęcia czy potem w przedszkolu jak zawolam odezwie sie 5 Mikołajów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz dość popularny, ale myślę że 5 w grupie nie będzie.
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:27   #2927
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Aphrael wspolczuje pamietam jak moj starszak mial dopiero 2lata i 7miesiecy i przespal 1 noc bez placzu a 3 miesiace pozniej urodzil sie drugi. Takze pospalam sobie 3 miesiace..na szczescie drugi jest przeciwienstwem 1go i od razu zaczal przesypiac w nocki.w ogole nie plakal na zeby kolki itd- aniol. Do teraz jak ktos placze w nocy to moj niespelna 5latek. Puscilam 3cia bajke.od godz nie wymiotuje ale brzuch mnie boli masakrycznie. Starszy posadzil mlodszego na nocnik i pomogl wstac ubral i podtarl pupe- jestem w milym szoku.a to ze podtarl zauwazylam jak go przebieralam to mial kawalki papieru w gaciach hehehe❤❤❤
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:46   #2928
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny czy Mikołaj to jest popularne imie? Bo nie jestem za bardzo w kręgu dzieci i nie mam pojęcia czy potem w przedszkolu jak zawolam odezwie sie 5 Mikołajów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W szkole,w której pracuje nie ma ani jednego
Mi to dopiero jest ciężko z imieniem jak tu prawie każde kojarzy się z jakimś dzieciorkiem
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:52   #2929
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny czy Mikołaj to jest popularne imie? Bo nie jestem za bardzo w kręgu dzieci i nie mam pojęcia czy potem w przedszkolu jak zawolam odezwie sie 5 Mikołajów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie znam żadnego, ale fakt, dzieci nie znam za wiele. Wydaje mi się że umiarkowanie, na pewno nie bedzie tak jak z Kubusiami czy Kacprami swego czasu.

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Aphrael wspolczuje pamietam jak moj starszak mial dopiero 2lata i 7miesiecy i przespal 1 noc bez placzu a 3 miesiace pozniej urodzil sie drugi. Takze pospalam sobie 3 miesiace..na szczescie drugi jest przeciwienstwem 1go i od razu zaczal przesypiac w nocki.w ogole nie plakal na zeby kolki itd- aniol. Do teraz jak ktos placze w nocy to moj niespelna 5latek. Puscilam 3cia bajke.od godz nie wymiotuje ale brzuch mnie boli masakrycznie. Starszy posadzil mlodszego na nocnik i pomogl wstac ubral i podtarl pupe- jestem w milym szoku.a to ze podtarl zauwazylam jak go przebieralam to mial kawalki papieru w gaciach hehehe❤❤❤
Dzielny starszy brat

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
[/COLOR]Aneu ja po porodzie pierwszego chcialam go z powrotem schowac do brzucha.ale juz mi sie nie udalo😀😀w drugiej ciazy delektowalam sie spokojem i przespanymi nocami bo wiedzialam co mnie czeka. Teraz tez nie czekam na rozwiazanie ale chyba bede jedna z pierwszych.bo tp mam na 5.10 a gin wspominal o rozwiazaniu miesiac wczesniej
Nie straszcie dziewczyny
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 11:01   #2930
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Szklaneczka u mojej córki w żłobku, a twraz w przedszkolu nie ma żadnego Mikołaja. Też się z mężem zastanawialiśmy na tym imieniem dla chłopca. Córce daliśmy dość popularne imię Oliwia i jak narazie w grupie przedszkolnej jest jedyna 😊

Lotos życzę zdrówka. Fajnie, że starszy Ci pomaga.

U mnie też pogoda chusteczowa, pada, zimno, nic się nie chce robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 11:08   #2931
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Szklaneczka. W przedszkolu i zlobku moich dzieci w kazdej grupie jest po 1 Mikolaju.popularne ale bez przesady. Ja mialam 5An na studiach i nie bylo mi dziwnie z tego powodu. Rozumiem moja mame ze dala mi tak na imie.bo jest bardzo ladne😀😀👍 i nie ogladala sie na innych

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Aneu ja po porodzie pierwszego chcialam go z powrotem schowac do brzucha.ale juz mi sie nie udalo😀😀w drugiej ciazy delektowalam sie spokojem i przespanymi nocami bo wiedzialam co mnie czeka. Teraz tez nie czekam na rozwiazanie ale chyba bede jedna z pierwszych.bo tp mam na 5.10 a gin wspominal o rozwiazaniu miesiac wczesniej
Myślałam że ja mogę być pierwsza ale mnie pobilas z tym miesiąc wcześniej 🤣

Mój TP jak na razie 25.05
Jak się zdecyduje na cesarke to tydzień wcześniej będzie...jak sn to najpóźniej 25.09 Plus minus jeden dzień będzie wywoływanie
Ze względu na wiek...po 35 roku w uk nie czekają dłużej niż do TP...czyli jak się samo nie zacznie przed 25.09... będą wywolywac.

A do 22 sierpnia mam się zdecydować cc czy sn. Tak tu jest w uk.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
W szkole,w której pracuje nie ma ani jednego
Mi to dopiero jest ciężko z imieniem jak tu prawie każde kojarzy się z jakimś dzieciorkiem
A no tak
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 11:14   #2932
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Alla najbardziej chcialabym doczekac do 38tyg.to byly byl okolice 18wrzesnia.no ale pewnie od 36go musialabym lezec w szpitalu a i tak gwarancji nie ma ze szybciej mi nie rozwiaza. Z pierwszym mialam byc czerwcowka a bylam majowka. Z drugim mialam byc marcowka i bylam lutowka wiec tradycja bedzie zachowana😊😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 11:15   #2933
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Wiem, że to pytanie było wałkowane, ale nie chce mi się czytać od nowa całego wątku
Kiedy idziecie na L4?
Bo ja chciałam pracowac do konca roku szkolnego (jak już wspominałam pracuję w szkole) pozniej w wakacje urlop no i od września L4. Ale ciągle myśle o tym żeby jednak pójść troszkę wcześniej, kiedy bedę mogła tyle wypoczywać i cieszyć się ciążą?W lipcu i sierpniu to będę zdychać od upałów.
A Wy jakie macie plany babeczki moje?
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 11:41   #2934
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja narazie ze względu na swoja pracę i działalność, którą mam, zamierzam pracować dopóki lekarz mnie nie wygoni na zwolnienie. Dzisiaj już na wizycie pytał się mnie czy nie chce zwolnienia i był zdziwiony, że chce pracować. Sądzę, że pewnie koło sierpnia/wrzesnia pójdę na zwolnienie jak będę sie do tego czasu dobrze czuła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 11:56   #2935
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrząc, ile piszecie, to ja będę musiała wziąć zwolnienie od zaraz, żeby móc Was nadganiać i jeszcze od czasu do czasu napisać A tak na serio to teraz się dobrze czuję (oczywiście zastanawiam się, czy nie za dobrze) i póki co chcę pracować. Tyle będę siedziała w domu jeszcze, a tak, to wyjdę do ludzi, pogadam No i poza tym miałam ostatnio podwyżkę, więc każdy miesiąc przepracowany więcej, to wyższe wynagrodzenie na zwolnieniu. Ale max do końca czerwca będę pracować, w zależności, jak się będę czuła.

Ja podobnie, jak dziewczyny po przejściach, mimo brzuszka nie mogę jakoś uwierzyć, że jest wszystko ok. Dziś koleżanka z pracy spytała "a to w sierpniu Cię tu nie będzie?", a ja na to "chyba nie", bo różnie może być... Ehh głupie myśli. Dlatego też o imieniu za bardzo nie myślę, ale jakby była dziewczynka, to podoba mi się Ula, tylko że ostatnio koleżanka (taka nie najbliższa) tak dała na imię dziecku i nie wiem. Co myślicie o nadawaniu imion dzieciom, jak imiona dzieci Waszych znajomych?

Co do alkoholu, to ogólnie jestem bardzo zaskoczona, bo lubiłam sobie od czasu do czasu lampkę wina wypić czy drineczka u znajomych. A tu w ogóle nie mam ochoty. Jedyne, za co dałabym się zabić, to zimne piweczko....

Tyle się rozpisałyście o sn i cc, ale chyba tylko mam namieszane bardziej w głowie, bo myślałam, że to prostsza decyzja. O pionizacji nie slyszałam, ale z Waszych opowieści brzmi to nieciekawie

Propos zwolnień jeszcze: czy to prawda, że jak się ma już zwolnienie ciążowe, to nie można jechać na wakacje, bo jak się coś stanie, to każą Ci zwracać wszystko, bo nie siedziało się w domu?
My odrzucamy imiona które noszą dzieci naszych bliższych znajomych.

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
A ja w końcu doczekałam się USG Wszystko w jak najlepszym porządku, małe zaskoczenie bo okazało się że nie jestem w 12+0 tylko w 13+6 także od jutra 15 tydzień Przesunęło mi termin porodu na 6 października a miało byś 19 także bardzo się cieszę że nieoczekiwanie wskoczyłam już w 2 trymestr
Wstępnie zapytałam się o płeć, Pani doktor powiedziała że raczej chłopak, ale nic na 100 % nie powie bo może jeszcze się schowa
Cieszę się, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Co do imion to takze nie lubie jak np sie wola dziecko i polowa dzieci w piaskownicy sie odwraca 😄 u naszych sasiadow np dzieci nazywaja sie tak samo, sa w tym samym wieku wiec chyba nikt na to nie patrzy jak u kogo sie nazywa, aby w bliskiej rodzinie sie nie powielalo.

Czytam o Waszych pracach i podziwiam bo niewiem jak zniesc ciaze w upal a co dopiero dusic sie wtedy w pracy. Ale wiadomo kazda sie inaczej czuje i inna ma prace , warunki ,atmosfere itp.

Wlasnie jak z ta płcią? Bede miala usg w 13 tyg i 4 dniu i lekarz mowil , ze bedzie juz widac i pytal czy chce wiedziec no to mowie , ze jasne wiec czekamy do wizyty. Sprzet ma super 4d/5d moze dlatego, ze ta jakos usg jest taka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Córki płeć poznałam w terminie usg prenetalnego. Teraz też wstępnie mamy informację na ten temat - ciekawe czy się potwierdzi (nie pamiętam czy pisała na temat przeczucia co do płci ale wstępnie się potwierdziło).


Cześć. Obudziłam się z mega bólem głowy do tego z nosa mi leci
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:07   #2936
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Lotos super 😍 trzymam kciuki za dziewczynkę 😊



Ja po krzywej cukrowej.... ble.... pierwsze 30 minut masakra myślałam że będę wymiotować, ale zamknęłam oczy i jakoś przetrwałam. Teraz czekać do wtorku jak pojde do lekarza żeby zobaczył wynik i powiedziała co dalej.
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:14   #2937
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Podzielam opinie,że z tygodnia na tydzień coraz więcej tych komentarzy jest:P Wchodzę po jednym dniu a tu już 3strony do nadrobienia, albo i więcej. Naturalnie czy cesarka nie myślę, jeszcze o tym. Ale przerażacie mnie. Sama nie wiem. Ja też już 14 tc i 1 dzień Czuje się dobrze, wolę tak napisać by nie zapeszyc. Taaaak imiona, niby mówię, że to malo istotne byle by zdrowe, ale fajnie by było już wiedzieć. 20 kwietnia mam wizytę to będzie 16 tydzień i już chyba powinno cos widać. Imiona a też już mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Szklaneczka. W przedszkolu i zlobku moich dzieci w kazdej grupie jest po 1 Mikolaju.popularne ale bez przesady. Ja mialam 5An na studiach i nie bylo mi dziwnie z tego powodu. Rozumiem moja mame ze dala mi tak na imie.bo jest bardzo ladne😀😀👍 i nie ogladala sie na innych

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Aneu ja po porodzie pierwszego chcialam go z powrotem schowac do brzucha.ale juz mi sie nie udalo😀😀w drugiej ciazy delektowalam sie spokojem i przespanymi nocami bo wiedzialam co mnie czeka. Teraz tez nie czekam na rozwiazanie ale chyba bede jedna z pierwszych.bo tp mam na 5.10 a gin wspominal o rozwiazaniu miesiac wczesniej
Też mam 5.10: D Choć mi ten czas strasznie leci. Już drugi trymestr, wow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:21   #2938
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

No ciekawe czy trafi sie dziewczynka😝😝 obstawiamy chlopca.bo drugi byl majstrowany na dziewczynke i nie wyszlo hehe tz do mnie- chcialas wkladke To-masz! Wiec na razie mowimy do fasolki Tomasz hehe i jak wyjdzie chlop to pewnie juz tak zostanie. O imionach dla dziewczynek w ogole nie mysle.jak po porodzie okaze sie ze faktycznie panna to wtedy bede myslec hehe. Wspolczuje krzywej.dzisiaj to bym....dajej niz widziala hehe

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Buzn no czas leci.jak sobie pomysle ze za 5 miesiecy bede juz umierac po cesarce to przechodza mnie dreszcze😝😝
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:29   #2939
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ale naskrobalyscie. Głowa dziś mi pęka idę spac dopóki młody usnął.. Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:32   #2940
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Wiem, że to pytanie było wałkowane, ale nie chce mi się czytać od nowa całego wątku
Kiedy idziecie na L4?
Bo ja chciałam pracowac do konca roku szkolnego (jak już wspominałam pracuję w szkole) pozniej w wakacje urlop no i od września L4. Ale ciągle myśle o tym żeby jednak pójść troszkę wcześniej, kiedy bedę mogła tyle wypoczywać i cieszyć się ciążą?W lipcu i sierpniu to będę zdychać od upałów.
A Wy jakie macie plany babeczki moje?
Ja mam wizytę 26 kwietnia i wtedy chcę dostać zwolnienie

Co do imion, to przed ciążą podobało mi się imię Mikołaj, ale u chrześniaka w klasie jest 3 i mi się już przestało podobać trochę :P
Natomiast na pewno nie dałabym na imię dziecku jak bliski znajomy, rodzina, czy sąsiad z na przeciwka. Nie lubię też jak powtarzają się imiona, czyli np. dziadek Jan, ojciec Jan, syn Jan.

Edytowane przez migifigi
Czas edycji: 2017-04-07 o 12:34
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.