Wszystko o Oriflame część VI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 14:46   #151
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Mi też się nie podoba ten PL Ani dla siebie nic nie będę z niego miała, ani nie mam żadnej klientki która lubiłaby Royal Velvet... Może Platinum chłopakowi sprezentuję... Chociaż nie pamiętam jak pachniał Zresztą jeszcze dużo czasu jest. 100 pp z każdego katalogu będzie bez problemu, bo zawsze minium 200 mam, ale gdybym miała się jakoś specjalnie starać to nie tym razem

Mogli by już wrzucić katalog w necie bo klientki się już pytają, a kilka mam takich które w necie wolą oglądać Co jest dla mnie dziwne trochę bo ja wolę tradycyjny papierowy
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:01   #152
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Haha, ale się uśmiałam. Już jakiś czas temu pisałam, że biorę udział w specjalnym programie Oriflame Communispace. Właśnie wypełniłam ankietę, gdzie między innymi pokazywali kondomy jako prezent przy zakupie perfum Za niedługo Ori będzie prezentował jeszcze wibratory^^
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:13   #153
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez gosha2504 Pokaż wiadomość
Ja 7 maja odebrałam paczkę i zapłaciłam za pobraniem i tak jak Wy nie mam jeszcze odznaczonej faktury w raportach jako zapłacona. Chciałam wczoraj napisać maila do Ori, ale postanowiłam jeszcze trochę poczekać, bo na szczęście termin ostatecznej zapłaty upływa mi później.
tak jak dziewczyny pisaly kurier ma 10 dni na dostarczenie pieniedzy wiec sie nie martwcie poza tym tez juz kiedys o tym bylo ze jesli mialo sie za pobraniem to logiczne ze musialas zaplacic bo inaczej bys po prostu paczki nie dostala wiec raczej o odsetkach tez nie ma mowy
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:22   #154
_Talik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
W katalogu 8 zainteresował mnie zapach savannah sensuous jednak przypomina mi ona bardziej męski zapach Ten zapach przypomina mi perfumy mojego TŻ, lubię takie trochę mdlące zapachy na facecie Ja raczej pachnieć tak nie chcę, ale zapach przypadł mi do gustu
Wezmę sobie chyba lakier do paznokci savannah ale muszę najpierw zobaczyć jak wygląda na paznokciach bo perłowych nie lubię a z opisu wynika, że taki jest, natomiast na przedstawionym paznokciu widzę matowy.
Podoba mi się również torba savannah jednak ona jest duża chyba bardziej do spakowania rzeczy na plażę niż na miasto.
Brakuje mi w ori płynów do kąpieli o bardziej intensywnym zapachu lub soli do kąpieli.

Zdziwiło mnie w katalogu 8, że zaczęli podawać cenę w litrach i kilogramach

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------


Jeśli zarejestrowała cię w oriflame to powinnaś dostać maila witającego. Może nie wpisała twojego maila w danych
Może odezwij się do tej osoby i powiedz że chciałabyś się zalogować, ale nie możesz. Może ona coś wie na ten temat. Może zalogowała się za ciebie a hasła nie podała

A może spróbuj się zalogować po starych zasadach nr konsultanta a hasło to data urodzenia ddmmrrrr

Będę kombinować, bo jak narazie mi się nie udało ;/
Ale bardzo dziękuję za pomoc
_Talik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:23   #155
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

mam jeszcze pytanko odnosnie pudru pylkowego o ktorym duzo ostatnio bylo pisane a poniewaz tak zachwalalyscie go to tez zastanawiam sie czy go sobie niewziasc nurtuje mnie tylko jedna rzecz o ktorej nie bylo mowy w opisie jego w kat jest ze jest delikatny z pigmentami rozswietlajacymi??? czy to znaczy ze ma w sobie drobinki rozswietlajace czy jak???? bo bardzo lubie takie pudry z drobinkami szczegolnie na lato a bardzo zadko sie zdaza zeby taki mozna bylo kupic wiec dlatego pytam bo bez drobinek to mam juz dwa pudry jeden w kamieniu jeden sypki wiec jak jest z drobinkami to bym go sobie wziela
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:35   #156
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanko odnosnie pudru pylkowego o ktorym duzo ostatnio bylo pisane a poniewaz tak zachwalalyscie go to tez zastanawiam sie czy go sobie niewziasc nurtuje mnie tylko jedna rzecz o ktorej nie bylo mowy w opisie jego w kat jest ze jest delikatny z pigmentami rozswietlajacymi??? czy to znaczy ze ma w sobie drobinki rozswietlajace czy jak???? bo bardzo lubie takie pudry z drobinkami szczegolnie na lato a bardzo zadko sie zdaza zeby taki mozna bylo kupic wiec dlatego pytam bo bez drobinek to mam juz dwa pudry jeden w kamieniu jeden sypki wiec jak jest z drobinkami to bym go sobie wziela
Żadnych drobinek rozświetlających nie zauważyłam jak i w pudru GG tak i z OB.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:42   #157
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Haha, ale się uśmiałam. Już jakiś czas temu pisałam, że biorę udział w specjalnym programie Oriflame Communispace. Właśnie wypełniłam ankietę, gdzie między innymi pokazywali kondomy jako prezent przy zakupie perfum Za niedługo Ori będzie prezentował jeszcze wibratory^^

no tak ale to jakieś realne plany firmy?
ja niestety nie miałam okazji wziąć udziału w tym projekcie z uwagi na to, że nie dostałam ankiety/przyszła do spamu i ją skasowałam


Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanko odnosnie pudru pylkowego o ktorym duzo ostatnio bylo pisane a poniewaz tak zachwalalyscie go to tez zastanawiam sie czy go sobie niewziasc nurtuje mnie tylko jedna rzecz o ktorej nie bylo mowy w opisie jego w kat jest ze jest delikatny z pigmentami rozswietlajacymi??? czy to znaczy ze ma w sobie drobinki rozswietlajace czy jak???? bo bardzo lubie takie pudry z drobinkami szczegolnie na lato a bardzo zadko sie zdaza zeby taki mozna bylo kupic wiec dlatego pytam bo bez drobinek to mam juz dwa pudry jeden w kamieniu jeden sypki wiec jak jest z drobinkami to bym go sobie wziela
powiem Ci tak: mam dość specyficzne światło w łazience i tam owszem widzę te drobinki, ale tak przy normalnym świetle to nie rzuca się to w oczy.




Dziewczyny, a kojarzycie, ile czasu trzeba być niedostępnym, żeby móc kupić Wondera za 1zł? Z konta TŻta zamawiałam ostatnio w katalogu 3 ale jak coś wrzucam do koszyka to nie dołącza mi się tusz maila nie dostał, bo się z premedytacją wypisał
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2010-05-11 o 15:53
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 15:56   #158
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość

no tak ale to jakieś realne plany firmy?
ja niestety nie miałam okazji wziąć udziału w tym projekcie z uwagi na to, że nie dostałam ankiety/przyszła do spamu i ją skasowałam

Haha, mam nadzieję, że nie, chociaż pudełko tych kondomów fajne Że niby miałoby być dodawane do jakichś rozbudzających zmysły perfum^^

No, szkoda, że Ci się nie udało, ja od tamtego czasu mam nawyk sprawdzania spamu na każdej skrzynce mailowej W tym miesiącu dostałam jako nagrodę Żel antycellulitowy na dzień z tej nowej serii, fajno, będę stosować zapobiegawczo
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:44   #159
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Zamiast kondomów mogliby dać jakiś fajny lubrykant o egzotycznym zapachu Przynajmniej byłby bliżej kosmetyków niż gumki, które nie każdy stosuje :p
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:48   #160
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

wiecie co mój chłopak stwierdził że jak przychodzi przesyłka z Ori to jest jego najgorszy dzień.,. heh bo musi wszystko wąchać i mówić co jakie jest.. a niby po 2 próbce traci zapach :P a jak przyjeżdza i widzi że jestem przy kompie to od razu stwierdza że penwie siedze na "na tym forum od tych mazideł"

no to niezłe dodatki :P ostatnio mnie się zapytał co ja mam z tego Ori, bo jego siostra (z AVON) ostatnio podpaski dostała gratis
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:52   #161
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
a jak przyjeżdza i widzi że jestem przy kompie to od razu stwierdza że penwie siedze na "na tym forum od tych mazideł"
gdy ja przy moim TŻcie sprawdzam wizaż i nasz watek, to slysze " o nieeee....."
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:50   #162
PaniMroku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Wiadomości: 52
GG do PaniMroku
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Hej. Mam pytanie, nie wiecie ile trzeba czekać na nadanie numeru oriflame, bo chce zapisać koleżankę. Za mnie wszystko robiła sponsorka wiec nie wiem.
__________________
Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej.


Konsultantka Oriflame
Lidzbark Warmiński
PaniMroku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:00   #163
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
no to niezłe dodatki :P ostatnio mnie się zapytał co ja mam z tego Ori, bo jego siostra (z AVON) ostatnio podpaski dostała gratis
jak to podpaski ?? padam za śmiechu
jak będą gumki rozdawać to ich wyśmieje, bo co jak co ale to przesada
no chyba że to ściema i nie wyczytałam he
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:08   #164
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
jak to podpaski ?? padam za śmiechu
jak będą gumki rozdawać to ich wyśmieje, bo co jak co ale to przesada
no chyba że to ściema i nie wyczytałam he
No właśnie. Jak to podpaski? Ja nic takiego nie dostałam ani moja liderka ani żadna inna dziewczyna Moja liderka prawie się udławiła obiadem jak do niej zadzwoniłam i to zapytałam Nie to żebym zazdrościła podpasek, ale trochę mi to ściemą jakąś jedzie
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:08   #165
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
jak to podpaski ?? padam za śmiechu
jak będą gumki rozdawać to ich wyśmieje, bo co jak co ale to przesada
no chyba że to ściema i nie wyczytałam he
podpasek w avonie nie dają - albo chłopak sobie jaja robił albo ma dziwną siostrę
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:18   #166
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

ori mogłoby zrobić tak jak większość marketów czy nawet rossman czyli kup jeden a drugi otrzymasz gratis

a gumki może jeszcze z logo ?? buhahahaha
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:23   #167
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

to nie był żart.. za co je dostała to nie wiem.. troche śmieć mi sie chciało no ale zachowałam powage bo nie wypadało.. wiem tylko tyle że to już jakiś czas temu było i gratis za cos.. hehe

Edytowane przez kargulec2
Czas edycji: 2010-05-11 o 19:25
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:30   #168
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

dziewczyny, klientka pobuszowała w moich próbkach i w oko ( a raczej nos) wpadła jej probka zapachu Lady Vintage.... czy ten zapach bedzie jeszcze dostepny? czy to byla limitowana seria?
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:03   #169
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
moze rzeczywiscie cos kombinują ze stroną i nie wszystkie przeglądarki teraz działaja...
dobrze ze juz zlozylam zamowienie
Wybaczcie, ale muszę . Jeśli kombinują ze stroną, to nikomu nie będzie działać. Jeśli działa w jednej przeglądarce, a w drugiej nie, to wina lokalnie na komputerze - z przeglądarką .

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że przeglądarki w jakiś dziwny sposób "zapamiętują" ten problem i nawet jak on ustąpi, to one go jeszcze przez jakiś czas wyświetlają Pomaga (u mnie za każdym razem) zrestartowanie systemu
Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Owszem, można wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, ale trzeba potem pamiętać wszystkie loginy i hasła jakie się gdzie wpisywało, co dla niektórych może być kłopotliwe
Nie w dziwny - tylko mają cookies, więc zapamiętują . Ja czyszczę cookies automatycznie przy każdym zamknięciu przeglądarki i żadne hasła mi nie znikają - to nie cookies za to odpowiadają .

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Wykrzyknik użyty co by nie było wątpliwości, że jesteś Szanowna ;P Fakt faktem powinien być przecinek
W polskiej notacji powinien być wykrzyknik . W angielskiej jest przecinek . Tak mi się coś zdaje .

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
Następny PL zaczyna sie w 8
No właśnie nie wiem jak to jest do końca, bo ja skończyłam w 6 PW i mogę w 7 zacząć PL .

Cytat:
Napisane przez PaniMroku Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie, nie wiecie ile trzeba czekać na nadanie numeru oriflame, bo chce zapisać koleżankę. Za mnie wszystko robiła sponsorka wiec nie wiem.
Numer nadawany jest od razu.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:04   #170
Lady26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 208
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez PaniMroku Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie, nie wiecie ile trzeba czekać na nadanie numeru oriflame, bo chce zapisać koleżankę. Za mnie wszystko robiła sponsorka wiec nie wiem.
Jeśli zapiszesz ją przez swoją stronę internetową (jeśli takową masz) to numer dostaje automatycznie Następnie podpisujecie umowę i wysyłasz do ori z kopią dowodu, a na końcu po otrzymaniu dokumentów, ori przyznaje kredyt Twojej konsultantce i może zamawiać Jeśli nie masz strony, to podpisujecie umowę, wysyłacie i czekacie ok 2 dni- wówczas na stronie ori w "zarządzaniu strukturą" powinny się pojawić wszystkie dane nowej konsultantki Ale najszybciej załatwisz to przez swoją stronkę :P
__________________
Miłośniczka kosmetyków!!

Żona kochającego męża, mama kochających córeczek !!!



Edytowane przez Lady26
Czas edycji: 2010-05-11 o 20:07
Lady26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:09   #171
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny jaki balsam brązujący bądź samoopalacz polecacie zz Ori???
Zdecydowanie polecam balsam stopniowo opalający Silk Sation Radiance Daje bardzo naturalny efekt i możesz spokojnie stopniować opaleniznę

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanko odnosnie pudru pylkowego o ktorym duzo ostatnio bylo pisane a poniewaz tak zachwalalyscie go to tez zastanawiam sie czy go sobie niewziasc nurtuje mnie tylko jedna rzecz o ktorej nie bylo mowy w opisie jego w kat jest ze jest delikatny z pigmentami rozswietlajacymi??? czy to znaczy ze ma w sobie drobinki rozswietlajace czy jak???? bo bardzo lubie takie pudry z drobinkami szczegolnie na lato a bardzo zadko sie zdaza zeby taki mozna bylo kupic wiec dlatego pytam bo bez drobinek to mam juz dwa pudry jeden w kamieniu jeden sypki wiec jak jest z drobinkami to bym go sobie wziela
Ma drobinki, które widać przy naprawdę ostrym słońcu, ale raczej w opakowaniu niż na twarzy

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
dziewczyny, klientka pobuszowała w moich próbkach i w oko ( a raczej nos) wpadła jej probka zapachu Lady Vintage.... czy ten zapach bedzie jeszcze dostepny? czy to byla limitowana seria?
Zapach jest już wycofany ze sprzedaży, tak samo jak reszta wód z tej serii - Miss Punk i Casual Cutie.
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:29   #172
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

No właśnie nie wiem jak to jest do końca, bo ja skończyłam w 6 PW i mogę w 7 zacząć PL .


Co do tego to każdy "stary" konsultant może zaczać PL w 8, tylko osoby które ukonczyły PW mogą zacząc inaczej i ty zaczynasz w 7
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:41   #173
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ja mam nadzieję, że jednak gumek nie wprowadzą, bo w sumie w tej ankiecie to dziewczyny wyśmiały ten pomysł^^
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:04   #174
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

hej, ma któraś z Was nail shield O.B. ? to ta ochronna emalia do paznokci. Jak wygląda na paznokciach ?
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:08   #175
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
wiecie co mój chłopak stwierdził że jak przychodzi przesyłka z Ori to jest jego najgorszy dzień.,. heh bo musi wszystko wąchać i mówić co jakie jest.. a niby po 2 próbce traci zapach :P a jak przyjeżdza i widzi że jestem przy kompie to od razu stwierdza że penwie siedze na "na tym forum od tych mazideł"

no to niezłe dodatki :P ostatnio mnie się zapytał co ja mam z tego Ori, bo jego siostra (z AVON) ostatnio podpaski dostała gratis
Nigdy w te podpaski nie uwierzę,jestem w Avonie już dobre kilka lat i nigdy nie słyszałam o takim przypadku-wielka ściema jak nic
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:13   #176
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Nigdy w te podpaski nie uwierzę,jestem w Avonie już dobre kilka lat i nigdy nie słyszałam o takim przypadku-wielka ściema jak nic
Dokładnie, też nigdy w to nie uwierzę. Tyle osób znam w Avonie i nikt nigdy o czymś takim nie słyszał. Nawet jeśli to "niby" było kilka lat wstecz. A na pewno nie wysłali TYLKO TEJ dziewczynie te "niby" podpaski.
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:15   #177
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
hej, ma któraś z Was nail shield O.B. ? to ta ochronna emalia do paznokci. Jak wygląda na paznokciach ?
prawie niewidoczna
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:27   #178
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
prawie niewidoczna
czyli, że nie daje koloru ? tylko taki jakby przezroczysty lakier?
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:42   #179
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
czyli, że nie daje koloru ? tylko taki jakby przezroczysty lakier?
Hm, nie, jest raczej kremowa, a nie przezroczysta. Poza tym przy dwóch-trzech warstwach kolor przechodzi z blado różowego w lekko siny Szczerze, zastanawiam się, czy jej nie zwrócić.
CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:44   #180
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Hm, nie, jest raczej kremowa, a nie przezroczysta. Poza tym przy dwóch-trzech warstwach kolor przechodzi z blado różowego w lekko siny Szczerze, zastanawiam się, czy jej nie zwrócić.
o kurcze hehe ale dziękuje Wam za odpowiedź !
__________________
.hate it or love it



Edytowane przez sauer
Czas edycji: 2010-05-11 o 21:46
sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.