Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 18:39   #3781
imeshih
Rozeznanie
 
Avatar imeshih
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław (i niekiedy Częstochowa)
Wiadomości: 555
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ostatnio jakaś p*nda bez szkoły w RENOMIE tak mnie obcięła, jakby ślepa babcia obcinała mi włosy nożem jedną ręką
A gdzie w Renomie "na dole" czy "na górze", bo tam są dwa salony? Pytam co by wiedzieć kogo unikać :P
imeshih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 16:25   #3782
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez imeshih Pokaż wiadomość
A gdzie w Renomie "na dole" czy "na górze", bo tam są dwa salony? Pytam co by wiedzieć kogo unikać :P
Na górze, młoda drobna blondynka poznasz ją po tym, że prawdopodobnie będzie cię pytać jak ma wykonywać swój zawód bo ona tego nie wie , np.: "jakto "na prosto"? - mam tak po prostu wziąć nożyczki i ciachnąć?"
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 22:41   #3783
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Na górze, młoda drobna blondynka poznasz ją po tym, że prawdopodobnie będzie cię pytać jak ma wykonywać swój zawód bo ona tego nie wie , np.: "jakto "na prosto"? - mam tak po prostu wziąć nożyczki i ciachnąć?"
no widzisz, a mnie akurat ta blondynka przepięknie ścięła, dopasowała mi fryzurę oraz kolor (jeśli to o tą chodzi, bo w sumie to jedyna drobna blondynka tam pracująca). Prosiłam o poradę i uzyskałam kompetentną odpowiedź, dodatkowo pierwszy raz spotkałam się z zainteresowaniem problemem skóry mojej głowy, wykonano mi bezpłatne badanie kamerką i dopasowano kosmetyki których powinnam używać.
Obsługa była kompleksowa, więc ja nie mogę złego zdania powiedzieć, a koszta na prawdę niewielkie jak na taki prestiżowy salon (ponoć mają 70 salonów w Polsce).
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 07:09   #3784
olcia172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MORZE BAŁTYCKIE
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny!!
Właśnie przeprowadziłam się do Wrocławia i szukam fryzjera dobrego i nie obłednie drogiego w Szczecinie (gdzie wczesniej mieszkalam) płacilam naprawde fajna kase w salonie fryzjerskim gdzie dziewczyna wynajmowala swoje stanowisko mam włosy do końca łopatek i za koloryzacje oraz cięcie płaciłam 150zł... ale fryzjerka byla niesamowita zawsze dobierała mi kolor mieszając kilka farb tak żebym miała włosy w kolorze brąz a kiedy zaświeci słonce robiły się świeże rude
Wiem ,ze we Wrocławiu tak jak w szczecinie są obłędne ceny w normalnych gabinetach fryzjerskich no ale może jednak znajdę tu u was jakieś zbawienie?
olcia172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:41   #3785
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
no widzisz, a mnie akurat ta blondynka przepięknie ścięła, dopasowała mi fryzurę oraz kolor (jeśli to o tą chodzi, bo w sumie to jedyna drobna blondynka tam pracująca). Prosiłam o poradę i uzyskałam kompetentną odpowiedź, dodatkowo pierwszy raz spotkałam się z zainteresowaniem problemem skóry mojej głowy, wykonano mi bezpłatne badanie kamerką i dopasowano kosmetyki których powinnam używać.
Obsługa była kompleksowa, więc ja nie mogę złego zdania powiedzieć, a koszta na prawdę niewielkie jak na taki prestiżowy salon (ponoć mają 70 salonów w Polsce).
To chyba jednak nie ta , albo nie ten salon, albo nie to miasto, bo ja mówię o Wrocławiu nie o Szczecinie.
Tamta kamerki nie miała, stanu skóry i włosów nie oceniła, (odkad jestem włosomaniaczką mam gęste, zadbane, dziewicze włosy, zbieram (zbierałam ) za ich stan gęstość i połysk same komplementy , są koloryzowane lekko henną - panienka ta nie rozpoznała henny (!), ale po odroście pomyślała, że farbuję chemicznie a jak ktoś farbuje chemicznie to na pewno ma zniszczone wiec nawijała jakie to mam zniszczone chemią włosy i pewnie była dumna z siebie, że jest taka sprytna i że może mnie naciągnie na jakiś zabieg i że pomyślę jak to ona profesjonalistka się męczy ratując moje biedne "zniszczone" włosy. A zniszczyła mi je swoim cięciem dopiero ona . Cały czas miałam wrazenie, że chce mnie zdołować swoją wydumaną krytyką żeby leczyć swoje kompleksy lub zbić mnie z tropu żebym biedna i wystraszona poszła do niej na koloryzację czy jakiś zabieg, na prostowanie też mnie chciała namówić i dziwiła się, że chcę nosić (moje naturalne) fale. Nie oczekuję od fryzjerki komplementów (ale nieprawdziwa krytyka to już była przesada, miała mnie chyba za totalną idiotkę) po prostu mogła robić swoje, ale nawet tego niestety nie potrafiła.
Rady żadnej nie udzieliła, tylko sama mnie pytała mnie o radę i co ma robić bo nie wiedziała, żadnej fryzury z katalogu tej "prestiżowej" firmy rozpoznać ani odtworzyć nie potrafiła.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-07-22 o 15:48
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 18:03   #3786
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
To chyba jednak nie ta , albo nie ten salon, albo nie to miasto, bo ja mówię o Wrocławiu nie o Szczecinie.
Tamta kamerki nie miała, stanu skóry i włosów nie oceniła, (odkad jestem włosomaniaczką mam gęste, zadbane, dziewicze włosy, zbieram (zbierałam ) za ich stan gęstość i połysk same komplementy , są koloryzowane lekko henną - panienka ta nie rozpoznała henny (!), ale po odroście pomyślała, że farbuję chemicznie a jak ktoś farbuje chemicznie to na pewno ma zniszczone wiec nawijała jakie to mam zniszczone chemią włosy i pewnie była dumna z siebie, że jest taka sprytna i że może mnie naciągnie na jakiś zabieg i że pomyślę jak to ona profesjonalistka się męczy ratując moje biedne "zniszczone" włosy. A zniszczyła mi je swoim cięciem dopiero ona . Cały czas miałam wrazenie, że chce mnie zdołować swoją wydumaną krytyką żeby leczyć swoje kompleksy lub zbić mnie z tropu żebym biedna i wystraszona poszła do niej na koloryzację czy jakiś zabieg, na prostowanie też mnie chciała namówić i dziwiła się, że chcę nosić (moje naturalne) fale. Nie oczekuję od fryzjerki komplementów (ale nieprawdziwa krytyka to już była przesada, miała mnie chyba za totalną idiotkę) po prostu mogła robić swoje, ale nawet tego niestety nie potrafiła.
Rady żadnej nie udzieliła, tylko sama mnie pytała mnie o radę i co ma robić bo nie wiedziała, żadnej fryzury z katalogu tej "prestiżowej" firmy rozpoznać ani odtworzyć nie potrafiła.
Ja też mówię o Wrocławiu, widzisz ja mam odmienne uczucia, ale każdy/każda jest inna. Ja rzeczywiście po dekoloryzacji mam problem z włosami więc to co mi doradzono - sprawdziłam i faktycznie działa. Kamerka była 3 tygodnie temu, z tego co mi mówiła fryzjerka to dostali ją na miesiąc. Tam raczej nie namawiają, tylko proponują jak widzą, że coś można polepszyć. I ja sobie bardzo cenię fakt, że w końcu ktoś mnie pyta jak chcę ściąć włosy, oczywiście jeśli mam swoją wizję to o niej od razu mówię, ale często gęsto nie mam pomysłu i wtedy dostaję setki pytań, nie dlatego, że fryzjer nie wie co ma robić, tylko dlatego, że wizja klienta a wizja fryzjera często jest różna. Ja jestem zadowolona z Jeana i każdemu go polecałam zawsze i wszyscy wychodzili zadowoleni, ale wiadomo ile osób, tyle opinii
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 22:33   #3787
imeshih
Rozeznanie
 
Avatar imeshih
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław (i niekiedy Częstochowa)
Wiadomości: 555
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Na górze, młoda drobna blondynka poznasz ją po tym, że prawdopodobnie będzie cię pytać jak ma wykonywać swój zawód bo ona tego nie wie , np.: "jakto "na prosto"? - mam tak po prostu wziąć nożyczki i ciachnąć?"
Dzięki. Ja od jakiegoś czasu chodzę do tego salonu, średnio zadowolona byłam raz (fryzura była świetna, tylko fryzjerka obcięła mi więcej niż chciałam), ale jakoś to przełknęłam. Ale nie kojarzę żeby jakaś drobna blondynka mnie kiedykolwiek tam ścinała. Imienia pewnie nie pamiętasz? Niemniej współczuję traumy
imeshih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 17:10   #3788
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
Ja też mówię o Wrocławiu, widzisz ja mam odmienne uczucia, ale każdy/każda jest inna. Ja rzeczywiście po dekoloryzacji mam problem z włosami więc to co mi doradzono - sprawdziłam i faktycznie działa. Kamerka była 3 tygodnie temu, z tego co mi mówiła fryzjerka to dostali ją na miesiąc. Tam raczej nie namawiają, tylko proponują jak widzą, że coś można polepszyć. I ja sobie bardzo cenię fakt, że w końcu ktoś mnie pyta jak chcę ściąć włosy, oczywiście jeśli mam swoją wizję to o niej od razu mówię, ale często gęsto nie mam pomysłu i wtedy dostaję setki pytań, nie dlatego, że fryzjer nie wie co ma robić, tylko dlatego, że wizja klienta a wizja fryzjera często jest różna. Ja jestem zadowolona z Jeana i każdemu go polecałam zawsze i wszyscy wychodzili zadowoleni, ale wiadomo ile osób, tyle opinii
Tylko u mnie "zauważyła" problem, którego nie było i nie miało prawa być normalnie to by mi się śmieszne wydawało, ale ponieważ byłam niestety na jej fotelu to już taki śmiech przez łzy.
Radzę wszystkim uciekać z fotela nawet po umyciu jak tylko jakaś fryzjerka wyda wam się podejrzana ręcznik brudny czy cokolwiek, lepiej wyjść z mokrymi włosami niż z poszarpanymi niczym siekierą. A ja niestety się nie zdecydowałam i jeszcze zapłaciłam za "usługę". Chociaż tyle , że ze zniżką studencką ale i tak nic jej się nie należało.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez imeshih Pokaż wiadomość
Dzięki. Ja od jakiegoś czasu chodzę do tego salonu, średnio zadowolona byłam raz (fryzura była świetna, tylko fryzjerka obcięła mi więcej niż chciałam), ale jakoś to przełknęłam. Ale nie kojarzę żeby jakaś drobna blondynka mnie kiedykolwiek tam ścinała. Imienia pewnie nie pamiętasz? Niemniej współczuję traumy
Nie pamiętam, ale podejrzane też jest, że tam prawie nigdy nie ma klientów, czyli zbytnio oblegany salon to nie jest...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 18:22   #3789
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A widzisz, a ja za każdym razem jak tam jestem, czekać muszę lub się umawiam internetowo, bo teraz można z kartą stałego klienta, bo mają ruch. Raz mi się zdarzyło, że był pusty salon ale to byłam w godzinach porannych, a wiadomo, że ludzie pracują zazwyczaj w tych godzinach. W weekend to tam w ogóle nie podchodzę, bo jak jestem w Renomie i przechodzę to widzę 5 fryzjerek, czasem 6 i wszystkie są zajęte.
A co do obsługi to czuję się tam pewnie: jednorazowe peleryny, jednorazowe turbany, szczotki dezynfekowane, nożyczki również, co rzadko jest spotykane gdzie indziej
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:46   #3790
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
A widzisz, a ja za każdym razem jak tam jestem, czekać muszę lub się umawiam internetowo, bo teraz można z kartą stałego klienta, bo mają ruch. Raz mi się zdarzyło, że był pusty salon ale to byłam w godzinach porannych, a wiadomo, że ludzie pracują zazwyczaj w tych godzinach. W weekend to tam w ogóle nie podchodzę, bo jak jestem w Renomie i przechodzę to widzę 5 fryzjerek, czasem 6 i wszystkie są zajęte.
A co do obsługi to czuję się tam pewnie: jednorazowe peleryny, jednorazowe turbany, szczotki dezynfekowane, nożyczki również, co rzadko jest spotykane gdzie indziej
to chyba faktycznie mówimy o innym salonie , tam nie ma 6 stanowisk o ile pamietam z 4 ale może się mylę, a jak 6 fryzjerek to może nie miałaś "szczęścia" trafić na tę.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:51   #3791
imeshih
Rozeznanie
 
Avatar imeshih
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław (i niekiedy Częstochowa)
Wiadomości: 555
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
A widzisz, a ja za każdym razem jak tam jestem, czekać muszę lub się umawiam internetowo, bo teraz można z kartą stałego klienta, bo mają ruch. Raz mi się zdarzyło, że był pusty salon ale to byłam w godzinach porannych, a wiadomo, że ludzie pracują zazwyczaj w tych godzinach. W weekend to tam w ogóle nie podchodzę, bo jak jestem w Renomie i przechodzę to widzę 5 fryzjerek, czasem 6 i wszystkie są zajęte.
A co do obsługi to czuję się tam pewnie: jednorazowe peleryny, jednorazowe turbany, szczotki dezynfekowane, nożyczki również, co rzadko jest spotykane gdzie indziej
Dokładnie to samo miałam pisać. Pamiętam, że jakoś parę miesięcy temu byłam tam kilka dni pod rząd i za każdym razem się odbijałam, bo tyle ludzi było. Ale to pewnie od pory zależy


A kończąc ten wątek i zaczynając następny Postanowiłam spróbować tej słynnej regeneracji joico i tu moje pytanie - gdzie na taki zabieg warto się wybrać. Z "joicowych" salonów byłam tylko u pani Aliny, ale kojarzę jakieś negatywne opinie na temat regeneracji u niej, więc?
imeshih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 15:42   #3792
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Odp: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szugar, opuscilas nasz piekny Wroclaw? kiedy bylam u Ani w kwietniu cos mowila, ze dlugo Cie nie na, ale nie spodziewalam sie takiej wiadomosci z Ww nie znam nikogo, ale jak przyjdzie Ci zyc w Krk to moge Ci kogos polecic
Swoje wlosy zaakceptowalam, po prostu musze je ukladac. Odrosly troche i jest lepiej. Mysle, ze na poczatku wrzesnia wybiore sie do Ani. I wiecej nie szukam, szkoda mi nerwow skoro moim wlosom sluzy ciecie Ani. Kusi mnie co prawda jeszcze Mateusz, z ktorego uslugi skorzystam mysle awaryjnie, jak Ania nie bedzie mogla, a ja na gwalt bede potrzebowac fryzjera, ktory poszanuje moje wlosy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 00:04   #3793
umw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam!
Jestem tu nowa, od kilku dni śledzę ten wątek ponieważ szukam dobrego fryzjera do moich gęstych długich włosów. Chcę poprawić ścięcie i kolor po innym fryzjerze :/ Myślałam o Dawidzie z Hair Line, ale troszkę mnie to zastanawia czy on sam sie nie reklamuje, ponieważ prawie przy każdej jego pozytywnej opinii jest nr tel. Ceny u niego są raczej przystępne. Może się ktoś jeszcze wypowiedzieć na jego temat?
Bardzo dobre opinie ma Krzysztof Kulesza, ale on jest już droższy i terminy bardziej odległe.
Już mam mętlik w głowie kogo mam wybrać. Jak już znajde w internecie dobrego fryzjera to zaraz gdzies czytam jakiś negatyw. A ja już nie chce ryzykować, bo juz raz tak zrobiłam i teraz muszę poprawiać.
umw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 10:24   #3794
tymonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dawid to pierwszy fryzjer, który dobrze ściął moje włosy. One żyją, widać to przy ruchach głową. Wcześniej chodziłam do różnych fryzjerów i niestety nie byłam zadowolona. Po strzyżeniu przez Dawida układają się same. Przy pierwszej wizycie ogląda włosy, uważnie słucha i odpowiada na wszystkie pytania. do tej pory kazdy fryzjer u którego byłam pytał jak ciąć. Dawid doradza w jakiej fryzurze będzie do twarzy. Moja córka do niego też chodzi i jest bardzo zadowolona.

P.S. Dawid poprawiał cięcie po Grześku Fedoryszynie, który z tyłu głowy wyciął mi półkę.
tymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 08:30   #3795
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez imeshih Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo miałam pisać. Pamiętam, że jakoś parę miesięcy temu byłam tam kilka dni pod rząd i za każdym razem się odbijałam, bo tyle ludzi było. Ale to pewnie od pory zależy


A kończąc ten wątek i zaczynając następny Postanowiłam spróbować tej słynnej regeneracji joico i tu moje pytanie - gdzie na taki zabieg warto się wybrać. Z "joicowych" salonów byłam tylko u pani Aliny, ale kojarzę jakieś negatywne opinie na temat regeneracji u niej, więc?
Przez parę miesięcy może się dużo zmienić

Mam pomysł, może będziemy wklejać zdjęcia włosów (nawet z tyłu) przed i po u danego fryzjera (możnaby nawet założyć wątek galerię) fotki byłyby robione w salonie dla jasności, i będzie jasne kto tnie dobrze , kto spieprzył i ile razy, i nie będzie wątpliwości .
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 08:42   #3796
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dawid kiedys pracowal u Krzusztofa Kuleszy,ale poszedl "na swoje "
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 08:29   #3797
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy to TEN Dawid z HAir Line?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 16:18   #3798
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

tak to ten zreszta Szymon jego wspolnik tez pracowal w starym infinity
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 16:19   #3799
umw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czyli polecacie go? Bo zastanawiam sie kogo wybrać czy Krzysztofa Kuleszę czy jego ucznia U Dawida jest łatwiej z terminami więc chyba jego wybiorę, mam nadzieję, że nie będę żałować.
umw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 12:51   #3800
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez tymonek Pokaż wiadomość

P.S. Dawid poprawiał cięcie po Grześku Fedoryszynie, który z tyłu głowy wyciął mi półkę.
Nawet mi o tym gościu nie piszcie!!! Najgosze cięcie jakie w zyciu miałam!!! Miałam półkę spod której wychodziła mi garść moich długich włosów! Miałam włosy za łopatki, a przez niego musiałam je ściąć do ramion.

teraz znowu mam ten problem. Znowu zapuściłam ładnie włosy za łopatki, ale trzeba je jakoś pocieniować czy coś i nie wiem gdzie iść. Boję się, że znowu ktoś mi je spartoli i po raz trzeci będę musiała je skracać na krótko
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 15:30   #3801
umw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Piszesz o Dawidzie czy o Grześku?
umw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 04:51   #3802
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

O Grzegorzu
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 07:48   #3803
tymonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Nawet mi o tym gościu nie piszcie!!! Najgosze cięcie jakie w zyciu miałam!!! Miałam półkę spod której wychodziła mi garść moich długich włosów! Miałam włosy za łopatki, a przez niego musiałam je ściąć do ramion.

teraz znowu mam ten problem. Znowu zapuściłam ładnie włosy za łopatki, ale trzeba je jakoś pocieniować czy coś i nie wiem gdzie iść. Boję się, że znowu ktoś mi je spartoli i po raz trzeci będę musiała je skracaosoć na krótko
Osobiście polecam Ci Dawida. Moja córka ma włosy mniej wiecej takiej długości jak Ty. Po cieniowaniu przez Dawida pięknie się układają. Jest bardzo zadowolona. We wrześniu znów się do niego wybieramy.
tymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 14:51   #3804
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja dzisiaj postanowiłam trochę zmienić coś na głowie i zmienić fryzjera . Poszłam na próbę do Tomka z Callas i wiecie co? Chyba tam wrócę. Facet konkretny, szczery, tnie ładnie (z włosów do zapięcia stanika chciałam żeby ściął do ramion i tak też się stało). Muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Cena też atrakcyjna. Pewnie zawitam tam za 2-3 miesiące ponownie podciąć włosy
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:23   #3805
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie, czy mozecie polecic dobrego fryzjera ktory wykonuje zabieg prostowania wlosow?? Interesuje mnie Encanto lub Global Keratin. Prosze o odpowiedz
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 10:12   #3806
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Skusiłam się na Hairline. Byłam u Dawida. Chciałam odważną fryzurę i taką dostałam. Teraz, po jakimś czasie i przeczesaniu się po swojemu jest ok. Fryzura nie zbiera oklasków, usłyszałam kilka nieprzyjemnych komentarzy, ale to już kwestia gustu niż cięcia. Nie jest zła, choć niekoniecznie o taką odwagę mi chodziło. Mojemu chłopakowi się podoba.

Cięcie nie jest dopasowane do moich włosów ani kształtu twarzy. Zaproponował mi także gęstą, prostą grzywkę, która byłaby okropnym wyborem dla mnie (miałam, niestety). Mam wrażenie, że nie potrafi dobrać fryzury do typu urody i kształtu twarzy/głowy, robi co lubi i umie.

Chłopak miły, ale gaduła. Po całym dniu w pracy marzyłam o milczeniu, ale zawsze boję się być mrukiem i urazić fryzjera, bo jeszcze nie wiadomo jak się to potoczy

Cena bardzo ok.

Ogólnie na plus, może wpadnę tam jeszcze i spróbuję się ostrzyc u Szymona, bo była u niego koleżanka i wygląda pięknie.
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 07:37   #3807
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Teresa już odeszła z JLD (Jean Louis David) w Renomie, teraz pracuje w saloniku dla Pań i Panów na placu Kościuszki (za bankiem ING Śląski). Wiem bo byłam , a już się bałam, że Jej nie znajdę poza JLD...uffff.
To informacja dla tych, którzy jej mogą szukać .

Edytowane przez Femilonek
Czas edycji: 2013-08-28 o 20:06
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 15:13   #3808
callidus
Raczkowanie
 
Avatar callidus
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a polecicie Redox w pasażu?
__________________
Work out
callidus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:06   #3809
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Odp: Dobry Fryzjer - Wrocław

Tak, pisalysmy i o Anii i o Mateuszu dobre slowa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 23:52   #3810
imeshih
Rozeznanie
 
Avatar imeshih
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław (i niekiedy Częstochowa)
Wiadomości: 555
Dot.: Odp: Dobry Fryzjer - Wrocław

A polecicie fryzjera, który potrafi dobierać kolory do typu urodu itp bo mam ochotę na małą zmianę, ale wolałabym, żeby fryzjer powstrzymał mnie jeśli miałby to być zły pomysł
imeshih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.