Vampire Diaries część 7 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-04, 21:14   #4141
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

też dzisiaj oglądałam ale jakoś mi się nie podobało.. strasznie mi się ciągnął ten odcinek
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 12:07   #4142
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

też mi się trochę ciągnęło.. a ostatnia scena.. no szczęka mi opadła.. szczególnie, że chwilę wcześniej Elena chciała by Alaric ja zauroczył.. nie nie nie nie nie...

Też pomyślałam, że B i D są w jakimś równoległym świecie, albo w tym samym, ale nie pamiętają, ale przecież D zrobił naleśnika z minką wampira

Nie mogę się mimo wszystko doczekać nowego odcinka
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 12:51   #4143
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

Czuję, że ten sezon będzie tak tragiczny, że daruję sobie oglądanie . Bo pierwszy odcinek był tragiczny, dłużył się strasznie, nie mieli chyba kompletnie pomysłu, totalnie stracił swój styl (tu przypomina mi się Roswell i 3 sezon - też to już nie było to samo ), i nie było żadnej akcji, no poza ostatnią sceną oczywiście. I ta ostatnia scena na razie zmusza mnie do obejrzenia kolejnego odcinka, jak będzie później to nie wiem
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 15:48   #4144
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Czuję, że ten sezon będzie tak tragiczny, że daruję sobie oglądanie . Bo pierwszy odcinek był tragiczny, dłużył się strasznie, nie mieli chyba kompletnie pomysłu, totalnie stracił swój styl (tu przypomina mi się Roswell i 3 sezon - też to już nie było to samo ), i nie było żadnej akcji, no poza ostatnią sceną oczywiście. I ta ostatnia scena na razie zmusza mnie do obejrzenia kolejnego odcinka, jak będzie później to nie wiem

ja byłam tak zakochana, że mi się całe Roswell podobało
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 16:58   #4145
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Vampire Diaries część 7

Hej Mogę dołączyć? Znalazłam ten wątek całkiem przez przypadek i widzę tu PM2015 viva
Oglądam PW od pierwszego sezonu, ale serial odkryłam jak było już 10 odcinków dostępnych, więc w jeden dzień nadrobiłam i takim sposobem już 6 sezon zaczynam oglądać. Pierwsze 3 sezony oglądałam albo o 5 rano zanim poszłam na zajęcia albo wstałam o 2 w nocy i oglądałam razem z Ameryką później już mi przeszło i teraz staram się oglądać na bieżąco wieczorami w piątek ale czasem nie udaje się.
Jestem po pierwszym odcinku i powiem, że ostatnia scena zwaliła mnie z nóg i szczękę zbierałam z podłogi ale odcinek był średni, najbardziej bawi mnie Elena-ćpun, sami chyba coś brali żeby to wymyślić
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 17:02   #4146
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Hej Mogę dołączyć? Znalazłam ten wątek całkiem przez przypadek i widzę tu PM2015 viva
Oglądam PW od pierwszego sezonu, ale serial odkryłam jak było już 10 odcinków dostępnych, więc w jeden dzień nadrobiłam i takim sposobem już 6 sezon zaczynam oglądać. Pierwsze 3 sezony oglądałam albo o 5 rano zanim poszłam na zajęcia albo wstałam o 2 w nocy i oglądałam razem z Ameryką później już mi przeszło i teraz staram się oglądać na bieżąco wieczorami w piątek ale czasem nie udaje się.
Jestem po pierwszym odcinku i powiem, że ostatnia scena zwaliła mnie z nóg i szczękę zbierałam z podłogi ale odcinek był średni, najbardziej bawi mnie Elena-ćpun, sami chyba coś brali żeby to wymyślić

jeszcze Na biurku Oli czasami tu zagląda

Moje początki z TVD były podobne, koleżanka włączyła 1 odcinek pierwszego sezonu, a ja kątem oka na niego spoglądałam. Stwierdziłam, że muszę obejrzeć następne A miałam do obejrzenia cały sezon I i chyba połowę II. Siedziałam po nocach i nadrabiałam, pamiętam, że finał I sezonu oglądałam o 3:00 w nocy i miałam zamiar iść spać, no ale końcówka (pojawienie się Kat, która odcięła wujkowi Johnowi palce) sprawiła, że nie mogłam odpuścić i o 4:00 włączyłam pierwszy odcinek II sezonu, a na 8:00 na zajęcia jechałam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:17   #4147
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

dziewczyny, przez najbliższe kilka dni nie bede miała jak obejrzec odcinka mam ogromną prosbe, czy ktoś móglby mi napisać (oczywiście na biało) o co chodzi z ta ostatnia scena? z góry dziekuje
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 20:53   #4148
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
dziewczyny, przez najbliższe kilka dni nie bede miała jak obejrzec odcinka mam ogromną prosbe, czy ktoś móglby mi napisać (oczywiście na biało) o co chodzi z ta ostatnia scena? z góry dziekuje
Scena przedostatnia: smutająca Elena prosi Alarica aby wymazał z jej pamięci, że kochała Damona.
I nagle przeskok do sceny ostatniej: na pierwszym planie patelnia i naleśnik w jakimś sielskim domku. Kamera odjeżdża i widać Damona przy kuchence, który smaży te naleśniki, nakłada je na talerz i zanosi do stolika, przy którym siedzi Bonnie z gazetą w ręce. Na naleśniku, którego podaje jej Damon ułożona jest z owoców i bitej śmietany zabawna mordka wampira. Bonnie mówi coś w stylu: "każdego dnia powtarzam Ci, że tego nie znoszę", a Damon odpowiada: "a ja każdego dnia będę to robił" i zaczynają pałaszować te naleśniki.

Koniec odcinka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 21:09   #4149
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

dziwne.. ale też pocieszajace bo to oznacza ze ich dusze mimo rozpadu 2 strony jakoś "przezyły", mysle że to sprawka babci Bonnie a Damon sie "załapał" trzymajac ja za reke.. ciekawi mnie tylko czy pamietaja co sie stało? Bo az dziwne ze Damon by sie nie martwił jak to znosi Elena..
Generalnie obstawiam że po dlugich namowach Alarick w koncu wymaze Elenie pamiec (ale beda to ciagneli kilka odcinków) potem jakims cudem uda sie przywrócić Bonnie i Damona do życia (po tym co bylo w tym serialu juz mnie to nie zdziwi, zreszta sama chce zeby wrócili) ale Elena nie bedzie juz pamietala ze sie w nim zakochała i zanim Damon i Bonnie powrócą do świata zywych ona zdązy znowu zejść sie ze Stefanem. Żywy Damon bedzie w szoku i bedzie probował zrobic wszystko, by Elena sobie przypomniała (pewnie dziwnym trafem cos przeszkodzi by Alarick mogł jej przywrócić pamieć o nim) ze go kochała lub by zakochała sie w nim ponownie i tym sposobem wrócimy do sytuacji z poprzednich sezonów, a wiec do miłosnego trójkacika .
Obstawiam ze na 90% tak bedzie
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 21:26   #4150
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja od pierwszego sezonu przez wszystkie pozostałe obstawiałam, że Elena skończy ze Stefanem, albo z nikim
Choć zdecydowanie bardziej wolę ją z Damonem. No ale co Plec obchodzi to, co ja wolę
No i Twój przebieg zdarzeń Sun_lover w kwestii przeskoku z Damona na Stefana jest całkiem całkiem, trzyma się kupy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 21:37   #4151
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja też już po pierwszy odcinku Całość całkiem ok... choć oczywiście najbardziej zaintrygowała mnie końcówka
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 09:44   #4152
Iraa
Raczkowanie
 
Avatar Iraa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 228
Dot.: Vampire Diaries część 7

Kurcze nie moge znalezc piosenki ktora leci w tle jak elena chce sie pozegnac z uzaleznieniem od ziolek na damona. Ma ktocmmoze jakies namiary? po slowach mi cos nie szuka

I will keep you warm when it's cold outside .... I will learn a fire

Jakos tyle uslyszalam i tylek blady;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:52   #4153
sweet_muse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 142
Dot.: Vampire Diaries część 7

Zobacz tutaj: http://www.vampirediaries24.pl/artic...article_id=505
sweet_muse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:55   #4154
Iraa
Raczkowanie
 
Avatar Iraa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 228
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez sweet_muse Pokaż wiadomość

O dziekuje dobry czlowieku<3



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 18:37   #4155
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Vampire Diaries część 7

Taki zwyczajny był ten odcinek, momentami nudnawy. Ostatnia scena też bardzo mi się podobała, mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach bardziej rozwiną ten wątek.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 22:15   #4156
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
dziwne.. ale też pocieszajace bo to oznacza ze ich dusze mimo rozpadu 2 strony jakoś "przezyły", mysle że to sprawka babci Bonnie a Damon sie "załapał" trzymajac ja za reke.. ciekawi mnie tylko czy pamietaja co sie stało? Bo az dziwne ze Damon by sie nie martwił jak to znosi Elena..
Generalnie obstawiam że po dlugich namowach Alarick w koncu wymaze Elenie pamiec (ale beda to ciagneli kilka odcinków) potem jakims cudem uda sie przywrócić Bonnie i Damona do życia (po tym co bylo w tym serialu juz mnie to nie zdziwi, zreszta sama chce zeby wrócili) ale Elena nie bedzie juz pamietala ze sie w nim zakochała i zanim Damon i Bonnie powrócą do świata zywych ona zdązy znowu zejść sie ze Stefanem. Żywy Damon bedzie w szoku i bedzie probował zrobic wszystko, by Elena sobie przypomniała (pewnie dziwnym trafem cos przeszkodzi by Alarick mogł jej przywrócić pamieć o nim) ze go kochała lub by zakochała sie w nim ponownie i tym sposobem wrócimy do sytuacji z poprzednich sezonów, a wiec do miłosnego trójkacika .
Obstawiam ze na 90% tak bedzie
Zapewne

Pewnie jestem tu jedyna, ale ja bym chciała Bamona . Ale może to przez moją awersję do Elki
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 22:25   #4157
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

ja wole Delene <3 ale Bamon też był by fajny
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 00:17   #4158
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 693
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 4 Eleny to już trochę za dużo, no ale...


O, nie wiedziałam . Znaczy wiedziałam że się rozstali, ale o Phoebe nie
Co do romansów na planie, to Steven (Jeremy) był kiedyś z Candice. Candice też była kiedyś z Zachiem (gra Matta w TVD).






Joseph był z Emily (jak ktoś ogląda Revenge, to ją kojarzy). Było mi przykro jak się rozstali.

I nasz Joseph ożenił się z babką, która grała matkę Bonnie. Ona musi naprawdę mieć fajny charakter, bo jest brzydka jak noc (ale są gusta i guściki :P).


---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Taki zwyczajny był ten odcinek, momentami nudnawy. Ostatnia scena też bardzo mi się podobała, mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach bardziej rozwiną ten wątek.
Ale będą jaja jak Elena po tym, jak Alaric wymaże Damona z jej pamięci, zakocha się na nowo w Stefanie. A S+D do końca sezonu będą się za nią uganiać i znowu się znienawidzą.


Wytłumaczcie mi, proszę, bo chyba jestem głupia: Czy oni WSZYSCY studiują medycynę? Pre-med to medycyna w USA. W liceum każdy miał inne zainteresowania (Tyler sport i rysunek, Elena lubiła pisać, Caroline miała chyba iść chyba na marketing, Bonnie...?), a tu nagle każdy na medynie siedzi. No, wtf?


To jest ich drugi rok studiów (z tego co policzyłam), medycyna w USA trwa 8 lat. Wszyscy (tj. Tyler, Elena, Bonnie, Caroline i Matt) mają aktualnie 20 lat?

Wiadomo już czy będzie kolejny sezon czy ten jest ostatnim?

Edytowane przez 0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Czas edycji: 2014-10-07 o 00:22
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 13:54   #4159
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

oni niby medycyne studiuja w tym serialu? hahahaha padłam ;D na bank mieli by wtedy na to wszystko czas.. ;p

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

p.s. nie pamietam z serialu babki grajacej matke bonnie ale na zdjeciu wyglada ŚLICZNIE
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 15:43   #4160
sourissou
Raczkowanie
 
Avatar sourissou
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 294
GG do sourissou
Dot.: Vampire Diaries część 7

Przecież na medycynie jest tylko Elena . Tzn. nie wiem czy to jest konkretnie taki kierunek, w każdym razie załapała się niby na te szpitalne praktyki... To chyba jest bardziej skomplikowane, wystarczy spojrzeć na rzeczy, których naucza Alaric... OKULTYZM.
__________________


sourissou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 17:28   #4161
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Pewnie jestem tu jedyna, ale ja bym chciała Bamona . Ale może to przez moją awersję do Elki
No cóż, mnie się Bamon w książce podobał
Ale w serialu lepiej niech się tego nie tykają, bo Moda na sukces się zrobi...
[1=0b4ed7929d71ce1abf8e9bf 9d423b228cc5dc67a_6068f37 255cfe;48426232]Co do romansów na planie, to Steven (Jeremy) był kiedyś z Candice. Candice też była kiedyś z Zachiem (gra Matta w TVD).
[/QUOTE]
OMG, co za fota

Co do ich wieku - te 20 lat może być ok (pomijając fakt, że niby wiekowo się zatrzymali). Można to policzyć, ale mnie się nie chce

A co do medycyny to zastanawiałam się nad ich studiami cały poprzedni sezon. Na pewno studiowały coś okołobiologicznego. Elena na medyku mnie nie dziwi, może chciała być taka jak tata?

Za to wszyscy pozostali też wydaje mi się, że znaleźli się tam od czapy. No Tyler i medycyna?

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sourissou Pokaż wiadomość
Przecież na medycynie jest tylko Elena
No ale rok temu chodziły razem na zajęcia (Elena, Car i Bonnie). Chyba, że to był taki ogólny rok dla wszystkich, coś jak na naszych PWr czy UW chyba się praktykuje
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 18:32   #4162
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 18:51   #4163
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No cóż, mnie się Bamon w książce podobał
Ale w serialu lepiej niech się tego nie tykają, bo Moda na sukces się zrobi...
Nie no błagam
Bamon? przecież oni w ogóle do siebie nie pasują
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 19:14   #4164
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

Obejrzałam to promo jeszcze raz, i wydaje mi się że wasze przepowiednie się sprawdzą . No i Bamon (już będę pisać tak - w skrócie ), są w równoległym świecie jednak ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:05   #4165
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no błagam
Bamon? przecież oni w ogóle do siebie nie pasują
W książce były to postacie o innych charakterach niż w serialu

Jeżu, orłem z angielskiego nie jestem, co mówi Caroline? O Damonie rozumiem, a co powiedziała o Elenie i Stefanie?

I - WTF - 1994? Czy oni się wtedy nie urodzili jakoś?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:08   #4166
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
W książce były to postacie o innych charakterach niż w serialu

Jeżu, orłem z angielskiego nie jestem, co mówi Caroline? O Damonie rozumiem, a co powiedziała o Elenie i Stefanie?

I - WTF - 1994? Czy oni się wtedy nie urodzili jakoś?
She fell in love with Damon, when she was so with Stefan" czy jakoś tak
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:13   #4167
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
She fell in love with Damon, when she was so with Stefan" czy jakoś tak
Ooo, właśnie Za dużo syczących głosek i słyszałam tylko "szsssszszsssz..."
Dzięki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 21:47   #4168
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Zapowiada się ciekawy odcinek - zobaczymy jak im to wyjdzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 05:54   #4169
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
She fell in love with Damon, when she was so with Stefan" czy jakoś tak
When she was still with Stefan
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 14:47   #4170
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
When she was still with Stefan
Możliwe
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.