Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 18:59   #1081
Karal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Szczerze mówiąc nie podobają mi się jakoś szczególnie te torby. Może dlatego, że po prostu nie lubię czegoś takiego u facetów
Jeśli już miałabym wybierać z tych dwóch, to wybrałabym brązową. Wg mnie jest dużo ładniejsza i też pasuje do wszystkiego.
Karal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 06:07   #1082
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ja natomiast, jeśli miałabym wybierać między tymi co pokazałaś, wzięłabym czarną.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 09:56   #1083
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Witajcie, potrzebuję waszej pomocy mam problem z prezentem dla chłopaka, z którym dopiero się poznajemy a parą jeszcze nie jesteśmy za niecałe dwa tygodnie ma urodziny, chłopak ma 26 lat, mój budżet jest niewielki powiedzmy jakieś 50-60 zł?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:29   #1084
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Witajcie, potrzebuję waszej pomocy mam problem z prezentem dla chłopaka, z którym dopiero się poznajemy a parą jeszcze nie jesteśmy za niecałe dwa tygodnie ma urodziny, chłopak ma 26 lat, mój budżet jest niewielki powiedzmy jakieś 50-60 zł?
Mimo tego, że dopiero się poznajecie to może jednak wiesz czym facet się interesuje? W takim wypadku postawiłabym pewnie na jakąś książkę (wpisz fajną dedykację) albo płytę związaną z jego zainteresowaniami.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 15:20   #1085
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Mimo tego, że dopiero się poznajecie to może jednak wiesz czym facet się interesuje? W takim wypadku postawiłabym pewnie na jakąś książkę (wpisz fajną dedykację) albo płytę związaną z jego zainteresowaniami.
Interesuje się motoryzacją ma ścigacza ale wydaje mi się że pod tym względem wszystko ma strój rękawiczki itp...
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 23:39   #1086
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

dziewczyny, która z tych multiramek podoba sie Wam najbardziej, jako prezent dla Tz z okazji rocznicy ? Zastanawiam się między 1,3 a 4 (druga odpada bo za mała).

najpierw miało być serce, ale sama nie wiem czy nie jest zbyt infantylne jak dla faceta? chociaż wygląda super... ale 3 i 4 też kuszą...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Xmas_PIXERS_Multiramki-969x1024.jpg (140,5 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Sun_lover
Czas edycji: 2014-10-07 o 23:42
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 23:40   #1087
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Magdzia_82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mój TŻ ma niedługo urodziny i umyśliłam sobie, że w końcu mu kupię nową torbę. Stara wygląda już jak idź i nie wracaj, więc czas ku temu najwyższy. Tż studiuje, nie lubi plecaków, więc wiem, że prezent będzie trafiony. Tylko która?

http://etorba.pl/torby-meskie/925-s12.html
http://etorba.pl/torby-meskie/927-s12.html

Z jednej strony czarna pasuje do wszystkiego, z drugiej brązowa ma śliczny kolor Obie na promocji, więc cena ta sama. Poradźcie!

zdecydowanie czarna piękna + tak jak napisałaś bedzie ok to wszystkiego
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 07:26   #1088
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
dziewczyny, która z tych multiramek podoba sie Wam najbardziej, jako prezent dla Tz z okazji rocznicy ? Zastanawiam się między 1,3 a 4 (druga odpada bo za mała).

najpierw miało być serce, ale sama nie wiem czy nie jest zbyt infantylne jak dla faceta? chociaż wygląda super... ale 3 i 4 też kuszą...
heh a już miałam napisac że druga, ale skoro nie bierzesz jej pod uwagę to trzecia według mnie
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 07:40   #1089
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
heh a już miałam napisac że druga, ale skoro nie bierzesz jej pod uwagę to trzecia według mnie
Miałam to samo napisać. Wg mnie w takim razie trzecia.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 09:47   #1090
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Wpadl mi ostatnio taki pomysl na prezent, np na walentynki - erotyczne karty do gry :P Ktoras z was ma?
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 10:12   #1091
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

miałam takie karty i to beznadzieja ;p chyba ze sie dopiero poznajecie, jak nie, to nie ma sensu, szukaj dalej..
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 11:35   #1092
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

z ramek 2 jest najlepsza, ale jeśli nie bierzesz jej pod uwagę to zdecydowanie 3
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 13:40   #1093
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

2 jest bardzo ładna, ale tylko 14 zdjęć, a mam 20 na których mi zależy żeby wisiały.. też myśle że 3 najlepsza, 4 jakoś do mnie nie przemawia a 1 przesłodzona..
zamawiam w poniedziałek 3, dzieki za rady
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:39   #1094
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Mój chłopak ma za miesiąc 18. urodziny i mam problem co mu kupić Będą to nasze pierwsze wspólne urodziny, on kupił mi bilet na MŚ w siatkówce mężczyzn, obawiam się, że nie pobiję tego prezentu. Jeżeli chodzi o fundusze to ok. 150 zł. Też chciałabym mu podarować coś takiego "do przeżycia", interesuje się siatkówką,piłką ręczną, chodzi na strzelnicę. Myślałam o perfumach (bo też lubi)+coś dokupić, ale to 18-ka i wolałabym coś oryginalniejszego....
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 22:17   #1095
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

za 150zł możesz:
- fajny skórzany portfel
- fajną torbę skórzaną a4 na studia jak sie wybiera
- taką multirame jak wyżej pokazywałam (199zł nr 3, ale 2 kosztuje 150zł) ale to też zależy od stażu związku, jak są to np 2 miesiace to nie bardzo ;p
- bilety na fajny koncert
- wypad do jakieś nietypowej, ciekawej restauracji
- karnet na siłownie

i mogłabym tak wymieniac do jutra
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:07   #1096
aattente
Raczkowanie
 
Avatar aattente
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hej. Czy taki prezent : http://img14.allegroimgg.pl/photos/400x300/46/18/92/50/67865925005 będzie odpowiedni dla chłopaka uczącego się w szkole strażackiej, na ślubowanie? Co myślicie?

Edytowane przez aattente
Czas edycji: 2014-10-25 o 12:26
aattente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 20:36   #1097
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez aattente Pokaż wiadomość
Hej. Czy taki prezent : http://img14.allegroimg.pl/photos/40.../50/4618925005 będzie odpowiedni dla chłopaka uczącego się w szkole strażackiej, na ślubowanie? Co myślicie?
według mnie jak najbardziej
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:48   #1098
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Dziewczyny, mam pytanie. Moj chlopak za jakis czas ma urodziny, mialam kupic mu jakis fajny zegarek, ale obecnie nie stac mnie na wydatek 500 zl. Tak pomyslalam, ze moze fajnym pomyslem bylby jakis fajny szalik z czapka + cos do tego? Pomyslalam o tym, bo kiedys zgubil czapke z szalikiem. Co wy na to? Moze macie jakies inne pomysly?
__________________
Miłego dnia
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:12   #1099
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Czapka i szalik to dobry pomysł Ja spojrzawszy na garderobę mojego TZta na następne kilka urodzin będę mu kupować chyba koszulki i bokserki :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 07:59   #1100
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Tylko nigdzie nie mogę znaleźć fajnego kompletu czapki i szalika. Przejrzałam Zarę, Bershke, Pull&Bear, H&M itd, no i nic z tego.
__________________
Miłego dnia
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 08:34   #1101
liana_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Smile Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Witam, mój mąż ma w grudniu urodziny i już powoli mam problem bo nie wiem co mu kupić?! Jakieś propozycję? A no i mój budżet niestety nie jest za wielki bo tak do maksymalnie 150 zł ((
liana_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:29   #1102
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Kup mężowi to z czego najbardziej się ucieszy, związane z tym czym się interesuje, co lubi, czym się zajmuje.

Przykładowo (mam na uwadze kwotę jaką podałaś, więc nie wymieniam wyjazdów weekendowych, skoków ze spadochronem itd.): książka, komiks, gra komputerowa, bilet do teatru, kina, opery, na jakieś wydarzenie sportowe, na wystawę, do muzeum, na basen, karnet na siłownie, lekcje tenisa, płyta z filmem lub muzyką, ulubiony alkohol, kawa, herbata, słodycz, zestaw (kosz) złożony z tych produktów, coś własnoręcznie zrobionego, zorganizuj imprezę i zaproś znajomych których lubi a np. dawno się z nimi nie widział, coś z ciuchów, coś do samochodu, motocykla, telefonu, coś do ogrodu, do kuchni, do komputera, model do składania, puzzle, coś co od dawna chciał kupić, ale jakoś się tak składało i nie kupował, sygnet, szachy, jakaś gra planszowa, jeśli coś kolekcjonuje to coś do jego kolekcji, jakiś śmieszny gadżet związany z jego wiekiem (teraz tego jest pełno w sklepach z upominkami), zestaw kieliszków, szklanek, filiżanek, kubek z jego zdjęciem, zegarek, portfel, pasek do spodni, coś z kosmetyków.

Ja zamawiałam prezenty między innymi z tych stron, może tam coś Ci wpadnie w oko:
http://www.krainaherbaty.pl/
http://chocolissimo.pl/
http://koszulki.com/


Ciężko powiedzieć jedną rzecz, to Ty go znasz a nie my. To Ty wiesz co go ucieszy. Coś co dla jednej osoby jest banalnym albo bezużytecznym prezentem dla innej będzie wymarzone. Dlatego nieodmiennie zadziwiają mnie wątki tego typu.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2014-10-20 o 10:08
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 17:02   #1103
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Może grę planszową w którą moglibyście wspólnie pograć wieczorami ? We dwoje to np. Carcassonne, Suburbia, Hanabi...
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:27   #1104
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

A co mąż lubi? Czym się interesuje ?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:35   #1105
Darja_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Banał-wspólna kąpiel,zrób masaż i przygotuj fajną i wykwintną kolacje
Darja_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:59   #1106
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Mojemu mężowi na 30-te urodziny przygotowałam 30 "kuponów urodzinowych" - typu "kupon urodzinowy na śniadanie do łóżka" "kupon urodzinowy uprawiający do wypicia więcej niż dwóch piw bez marudzenia żony" "kupon urodzinowy na ulubione ciacho przygotowane przez żonę" itp. Wszystko ładnie wydrukowane, zalaminowane i zapakowane, koszt minimalny a mąż zachwycony
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 10:01   #1107
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Mojemu mężowi na 30-te urodziny przygotowałam 30 "kuponów urodzinowych" - typu "kupon urodzinowy na śniadanie do łóżka" "kupon urodzinowy uprawiający do wypicia więcej niż dwóch piw bez marudzenia żony" "kupon urodzinowy na ulubione ciacho przygotowane przez żonę" itp. Wszystko ładnie wydrukowane, zalaminowane i zapakowane, koszt minimalny a mąż zachwycony
Genialne!
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 11:51   #1108
liana_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Mojemu mężowi na 30-te urodziny przygotowałam 30 "kuponów urodzinowych" - typu "kupon urodzinowy na śniadanie do łóżka" "kupon urodzinowy uprawiający do wypicia więcej niż dwóch piw bez marudzenia żony" "kupon urodzinowy na ulubione ciacho przygotowane przez żonę" itp. Wszystko ładnie wydrukowane, zalaminowane i zapakowane, koszt minimalny a mąż zachwycony
Super doskonały pomysł ))

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
A co mąż lubi? Czym się interesuje ?
Mój mąż jest gadżeciarzem, wszystko co związane z nowym sprzętem, z elektroniką (typu jabłuszka ), a na to mnie nie stać (( Lubi czytać książki, może znacie jakieś fajne dla facetów?
liana_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:20   #1109
mamDosc
Raczkowanie
 
Avatar mamDosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 179
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Mój mąż też już niedługo ma 30-stke. Jego marzeniem jest skok ze spadochronem więc możliwe, że je spełnię jako że uprawia sport i jest ogromnym patriotą myślę też o koszulce termicznej z patriotycznym nadrukiem. No i dostanie tort z logiem swojej ulubionej, ukochanej drużyny
mamDosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:14   #1110
martunka_9jlkj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

ostatnio znalazlam w sieci mozliwosc kupienai wlasnej gwiazdy na niebie Jakis polak uzyskal prawo wlasnosci do wszechświata i teraz ozna od niego kupic np. gwiazde, sklep nazywa sie Kingdom of Universe. Dostaje sie elegancki certyfikat i dokumenty wlasnosci. Facetom ktorzy lubią orginalne gadzety sie spodoba
martunka_9jlkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.