Vampire Diaries część 7 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-12, 17:28   #4201
sourissou
Raczkowanie
 
Avatar sourissou
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 294
GG do sourissou
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja bym się bardzo ucieszyła, gdyby to była Kat, bo to od zawsze była moja najulubieńsza postać, ale z tego co wiem, to Julka Plec mówiła, że z Kath już pożegnaliśmy się na wieki wieków (amen) i może to i dobrze...
__________________


sourissou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 17:56   #4202
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez sourissou Pokaż wiadomość
Ja bym się bardzo ucieszyła, gdyby to była Kat, bo to od zawsze była moja najulubieńsza postać, ale z tego co wiem, to Julka Plec mówiła, że z Kath już pożegnaliśmy się na wieki wieków (amen) i może to i dobrze...
A jeśliby planowała jej powrót, to myślisz, że by się przyznała? na pewno nie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 18:07   #4203
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

W promo Damon walczy z jakimś facetem chyba, więc to nie Kat
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 18:12   #4204
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Choć całkiem ciekawie też było podczas sesji Elena-Alaric, nie sądziłam, że to był ten moment Ale kurde, musiało od razu z miłości przejść w nienawiść?
Za to ja już zdążyłam odetchnąć z ulgą, że jednak nic z tego nie będzie, a tu masz - klops

[1=0b4ed7929d71ce1abf8e9bf 9d423b228cc5dc67a_6068f37 255cfe;48476208]
Uwielbiam Enzo. Te jego ruchy (tj. irlandzkie tiki ), sposób w jaki się wypowiada. [/QUOTE]

Ja też - jest niesamowity

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
ja pomyślałam, że to siostra od Bonnie jest, takie pierwsze skojarzenie.
Też tak pomyślałam - może ona pomoże sprowadzić B i D spowrotem

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ja juz po obejrzeniu odcinka.
Moje refleksje takie, że Caroline chyba zakochana w Stefanie. Stefcio żeby się nie obudził za późno. Enzo dał czadu
A wiecie kto moim zdaniem może być z Damonem i Bonnie? Katherine to by było ekstra
Ogólnie odcinek mi się podobał. Ale to, że Elena znienawidzilam Damona było przesadzone :/
No tak piszecie, ale pomyślcie, jeśli Alaric usunął wszystkie wspomnienia które powodowały, że Elena się zakochała w Damonie to zostały jej same negatywne, to jaki był porywczy, to, że powodował same kłopoty, to, że zabił Jeremiego.. nie dziwię się, że tak zareagowała

A tak, to, że Caroline zakochała się w Stefku myślałam już w zeszłym sezonie jak robiła do niego maślane oczka

Jeśli chodzi o to kto zamieszkuje z Bonnie i Damonem.. dziwne to trochę.. z tych wyliczeń wynika, że oni tam siedzą już 4 m-ce - kto by wytrzymał tak długo w samotności chowając się :P może to jest trochę tak, że w momentach zaćmienia przenika do ich świata ten alternatywny?


Oj tak to z pewnością był ciekawy odcinek
Jest już jakieś promo? lecę oglądnąć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 19:58   #4205
sourissou
Raczkowanie
 
Avatar sourissou
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 294
GG do sourissou
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
A jeśliby planowała jej powrót, to myślisz, że by się przyznała? na pewno nie
julka lubi rzucać spoilerami na prawo i lewo, także wcale bym się nie zdziwiła :P

co do ostatniego odcinka to, o dziwo, podobał mi się, chyba ze względu na Enzo, który ostatnio awansował do miana jednej z moich ulubionych postaci . chociaż jego słowa w stronę Stefana i to że zabił niewinną dziewczynę tylko dlatego, żeby się odegrać na Stefie, było bardzo nie w porządku, to jednak jest spoko.

mi pasuje Elena bez Damona, bo nigdy nie kupowałam Deleny, interesuje mnie tylko to, co się stanie, kiedy Damon wróci? (bo wróci na bank)
__________________


sourissou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 06:32   #4206
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez sourissou Pokaż wiadomość
mi pasuje Elena bez Damona, bo nigdy nie kupowałam Deleny, interesuje mnie tylko to, co się stanie, kiedy Damon wróci? (bo wróci na bank)
Myślę, że jak go zobaczy to w moment sobie wszystko przypomni albo od razu się w nim zakocha - w końcu ta ich miłość była taaaaka wielka (ach niepoprawna romantyczka ze mnie )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 11:35   #4207
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Vampire Diaries część 7

Założę się, że wtedy Alaric będzie chciał cofnąć to zauroczenie ale żeby nie było tak pięknie, wynikną jakieś problemy, nie wiem, może ktoś go porwie/będzie chciał zabić, a Elena w międzyczasie uświadomi sobie, że wciąż kocha Stefana.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 11:49   #4208
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Myślę, że jak go zobaczy to w moment sobie wszystko przypomni albo od razu się w nim zakocha - w końcu ta ich miłość była taaaaka wielka (ach niepoprawna romantyczka ze mnie )
Nie ma szans Prędzej coś takiego jak pisze Withers
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 14:56   #4209
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Założę się, że wtedy Alaric będzie chciał cofnąć to zauroczenie ale żeby nie było tak pięknie, wynikną jakieś problemy, nie wiem, może ktoś go porwie/będzie chciał zabić, a Elena w międzyczasie uświadomi sobie, że wciąż kocha Stefana.
ja w ogóle obstawiam że wróci Stelena zanim Damon i Bonnie "ożyją" i Alarick nie bedzie z jakiegoś powodu mógł jej wrócić pamięci i.. wrócimy do punktu wyjścia, czyli Stelena + Damon robiący wszystko, by rozkochać Elenę w sobie .
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 17:02   #4210
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie ma szans Prędzej coś takiego jak pisze Withers
To ja się chyba zastrzelę, bo to będzie powtórka z rozrywki
Chyba tego nie zniesę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 19:53   #4211
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Vampire Diaries część 7

Też niestety obawiam się, że Elena będzie czuć miętę do Stefka..
Już chyba w nowym promo robi maślane oczy do niego
.. Albo mi się wydaje
Wolałabym, żeby Stefek ją odrzucił po tym wszystkim :P

Edt. znalazłam takie promo odcinka 6x03 - jakbyście jeszcze nie widziały
http://www.youtube.com/watch?v=E3Rc7L80-rE
__________________



Be happy. It drives people crazy.

Edytowane przez nANcY:*
Czas edycji: 2014-10-14 o 19:55
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 08:53   #4212
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

a co powiecie na teorie że Damon jak już uda im sie wrócić z Bonnie bedzie.. człowiekiem ? na fun page TVD kilka osób slusznie zauwazyło że Damon jest jakis taki bardziej "ludzki", nie pił krwi ani razu (a normalne jedzenie wcina), nie korzystał z mocy (typu to szybkie przemieszczanie sie czy duża siła)..
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 09:53   #4213
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Vampire Diaries część 7

Nie powiem, że okres kiedy Elena była ze Stefciem i w międzyczasie coś tam działo się między nią, a Damonem był najlepszy! Wtedy to było takie świeże, pociągające... potem już nic nie było tak fajnego... jeśli teraz to powtórzą... cóż, niby fajnie, ale to juz nie będzie to samo co wtedy
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 21:36   #4214
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
a co powiecie na teorie że Damon jak już uda im sie wrócić z Bonnie bedzie.. człowiekiem ? na fun page TVD kilka osób slusznie zauwazyło że Damon jest jakis taki bardziej "ludzki", nie pił krwi ani razu (a normalne jedzenie wcina), nie korzystał z mocy (typu to szybkie przemieszczanie sie czy duża siła)..
Plec lubi nawiązywać do książki, a tam tak właśnie się stało
Choć mieliśmy już jedno odwampirzenie...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 23:37   #4215
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

serio, w ksiazce Damon wrocił jako człowiek ? Oooo to może dobrze strzelilam.. w sumie - chciałabym, wniosło by to dużo świeżości do serialu, a nie tylko wampiry i wampiry same .
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 00:19   #4216
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
serio, w ksiazce Damon wrocił jako człowiek ? Oooo to może dobrze strzelilam.. w sumie - chciałabym, wniosło by to dużo świeżości do serialu, a nie tylko wampiry i wampiry same .
No ogólnie to tak A tak dokładniej to wrócił z innego miejsca niż przeszłość, był wtedy wampirem, ale krótko po powrocie przez przypadek stał się człowiekiem
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 08:51   #4217
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Vampire Diaries część 7

To mogłoby być ciekawe, Demona w roli człowieka jako tako jeszcze nie mieliśmy Ciekawa byłabym jego reakcji
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 20:00   #4218
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

widziałyście 3 odcinek??? jestem w szoku patrząc na to, co dzieje się ze Stefanem.. I Elena też zrobiła się jakaś dziwna - troche jak nie ona.. nie chodzi o to ze ma ciagle cierpieć, ale zrobiła sie z niej jakaś taka za duza luziara, mam wrazenie że mało ja rusza to jak zachowuje sie Stefan, cierpienie Caroline i w ogole wszystko...
p.s. macie teorie co to za dziwny koleś który siedzi z Bonnie i Damonem? Szkoda że to jednak nie Kat
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:54   #4219
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Łeeee, co to za końcówka?! Nie nie nie!

No kurde, nie może im się udać zabić Enzo Stefan niech idzie ze swoją aurą rozpaczy i zniszczenia gdzie indziej!

Taki sobie odcinek. O wiele lepiej ogląda się Damona i Bonnie w "ich piekle", niż to co się dzieje pod/w Mistic Falls.

I mam tekst odcinka:
-Co będzie pierwszą rzeczą jaką powiesz Elenie po tym jak się stąd wydostaniemy?
-Przepraszam, że zabiłem Bonnie...

__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 09:45   #4220
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Też się z tego uśmiałam

A generalnie odcinek tak sobie mi się podobał. Miałam moment, gdy spojrzałam, że już 30-sta któraś minuta i stwierdziłam "Ej, no. Jeszcze nic się nie działo ".

Bardzo jestem ciekawa, kim jest ten gość Kai W sumie nie dowiedzieli się tego, bo on jakoś tak jakby migał się od odpowiedzi? Podobno ma być wielkim złym, więc nie mogę się doczekać, aż dowiemy się, kim jest i skąd się tam wziął.
Fajnie, że Bonnie wróciły moce, teraz pewnie akcja w zaświatach nabierze tempa

Co do Stefana, to mam go serdecznie dość Gdzieś czytałam, że Paul nie chce brać udziału w kolejnym sezonie, więc może teraz twórcy chcą nam maksymalnie obrzydzić tą postać, żeby nie dostawać potem milionów maili o przywrócenie go do obsady Ale nawet ja mam dość, bo Stefan to chyba najgorzej napisana postać w serialu - albo był jęczybułą, albo teraz olewa wszystkich przyjaciół i chce zabić Enzo tylko dlatego, że mu przypomina o bracie Szkoda, że to nie on został po drugiej stronie.
A wątek z tym gościem, który smaży wampiry w swojej ciężarówce jest wtórny pod każdym względem i mam nadzieję, że szybko go zlikwidują.
Co do tego, że magia kompletnie przestaje działać w MF, nawet zauroczenia, to byłam mocno zdziwiona Przyznam, że przez to odrobinkę bardziej zainteresowałam się wątkiem Sarah, aczkolwiek mam nadzieję, że to nie łowca wampirów jest jej zaginionym tatusiem
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 12:05   #4221
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Vampire Diaries część 7

to bedzie kolejny sezon ;p? myslalam ze ten jest ostatni
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 13:23   #4222
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Kolejny sezon?
Hmm z jednej strony lubię ten serial ale ewidentnie pomysły im się kończą i jeżeli ma być ciągle i w kółko to samo to dziękuję postoję
Elena teraz się zamieniła miejscami z Caroline.. teraz to Caroline chodzi wiecznie utrapiona a Elena walnięta uśmiechnięta nie wiem czy mi się to podoba

Ciekawe kto to ten Kai.. mimo iż odcinek nie był szczególnie wciągający to (szczególnie po końcówce) jestem ciekawa następnego odcinka
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:13   #4223
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

no niestety kolejny sezon, coś czuję że będą to w nieskończoność ciagnąć obejrzałam najnowszy i chyba wszystko już tu zostało powiedziane. a Stefana nienawidzę coraz bardziej, niemiłosiernie od zeszłego sezonu go wkurza.. a co do Enzo - mam nadzieję, że go nie zabiją bo jest dla mnie najciekawszą aktualnie postacią. zresztą on nie miał dołączyć do stałej obsady w tym sezonie??
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 22:01   #4224
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Vampire Diaries część 7

Jeśli chodzi o Enzo, to jestem niemal pewna, że go nie zabiją. Gdyby miało się tak stać to Stefan by to zrobił już w tej ostatniej scenie najnowszego odcinka. Przynajmniej mam nadzieję, że tego nie zrobią, bo to chyba jedna z niewielu fajnych postaci teraz w serialu. Stefan irytuje mnie strasznie, Elena tak samo. Jedynie wątek równoległej rzeczywistości jest ciekawy.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 22:29   #4225
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Nie sądzę, by zabili Enzo.. Teraz jak Matt wie, że ta jego ochotnicza straż czy nie wiem gdzie on tam należy to nic innego jak zbieganina hunterów to może będzie miał oczy szeroko otwarte, zobaczy, że coś się święci i wykorzystując moment uratuje Enzo - tak sobie wykombinowałam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 23:51   #4226
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie sądzę, by zabili Enzo.. Teraz jak Matt wie, że ta jego ochotnicza straż czy nie wiem gdzie on tam należy to nic innego jak zbieganina hunterów to może będzie miał oczy szeroko otwarte, zobaczy, że coś się święci i wykorzystując moment uratuje Enzo - tak sobie wykombinowałam
Matt tym sposobem doczekałby się swojej wielkiej akcji po 6ściu sezonach

Ja jestem ciekawa tego Kaia i ogólnie wątku równoległej rzeczywistości, dlaczego to jest akurat ten dzień, dlaczego przeżywają go wciąż i wciąż od nowa (czy tylko mi się kojarzy film "dzień świstaka?" ) - lubię takie zagadki i niestety zazwyczaj wytłumaczenie jest denne, ale może tym razem mnie miło zaskoczą.
W ogóle mimo całej mojej miłości do Alarica i wielkiej radochy na jego powrót wydaje mi się jakiś hmm inny? Nie alaricowaty? Czy tylko ja mam takie wrażenie?
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:56   #4227
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Nicponianka Pokaż wiadomość
W ogóle mimo całej mojej miłości do Alarica i wielkiej radochy na jego powrót wydaje mi się jakiś hmm inny? Nie alaricowaty? Czy tylko ja mam takie wrażenie?
też mam takie wrażenie. taki mało sympatyczny jest..
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:30   #4228
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Vampire Diaries część 7

A mnie odcinek jakoś nie zachwycił. Wynudzilam się strasznie. Chciałabym żeby ten sezon był już ostatnim i żebym wspominała serial z westchnieniem a jak będą go ciągnąć tak w nieskończoność to przestanę go oglądaj jak PLL i będę zła
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:46   #4229
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Właśnie widziałam nowe promo i opadła mi szczęka
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:57   #4230
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam nowe promo i opadła mi szczęka

Ja dostałam ataku głupawki

Kurna, co ten Stefan wyprawia Zachowuje się bardziej beztrosko niż Elena z wyczyszczoną pamięcią

I że jak się do niej zwrócił, Elena jaka? Nazwisko zmieniła?

Dla tych, którym nie chce się szukać:
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.