Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-21, 17:57   #61
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
w sumie tak sobie myślę - ale autorka też miałaby się bzykać z ta poduszką pod bluzką? bo to lekko takie, no chyba niewygodne. i raczej średnio brzuch ciążowy przypominające. no jak by nie było.
Łeheheh, wyobraziłam sobie dziewczynę w sytuacji wiadomej, odzianą w bluzkę, spod której wystają rogi poduszki Sam sex, nie ma co!
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 18:01   #62
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Też nad tym myślałam;-)
Można kupić "atrapę" brzucha ciążowego -taką porządną wykonaną z materiału przypominającego skórę ;-)

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
w sumie tak sobie myślę - ale autorka też miałaby się bzykać z ta poduszką pod bluzką? bo to lekko takie, no chyba niewygodne. i raczej średnio brzuch ciążowy przypominające. no jak by nie było.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 18:40   #63
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Ja fetysz nawet rozumiem, ok, niech sobie bedzie. Ale za zadbe skarby nie umiem sobie wyobrazic paradowania z poduszka pod bluzka a tym bardziej seksu...no jakas parodia to jest:/ dla mnie to ten sam poziom absurdu jakby mnie facet poprosil zebym sobie stanik skarpetami wypchala;/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:28   #64
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Czyli ciężarna to już nie kobieta i nie może być seksowna? No weź.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:42   #65
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Autorka zasadnicze pytanie czy to jest fetysz dla niego czy urozmaicenie? Dla mnie fascynacja ciążowym brzuchem jest normalna, mnie osobiście nie kręci, ale na Twoim miejscu bym spróbowała. Tak chociaż jeden raz żeby definitywnie sprawdzić czy mi to nie odpowiada.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:20   #66
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Może to rzeczywiście dziwne ale mi się kobiety w ciąży podobają ,znaczy się pociągające są,oczywiście nie wszystkie

Jeżeli autorka będzie seksu w ciąży żądna to powinna się cieszyć ,choć w cale pewności nie ma że jeżeli taki stan się pojawi to chłopu się nie odwidzi .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:26   #67
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Przecież ciężarna może być seksowna. To w końcu nadal kobieta. No i może do tego dochodzić taki element "posiadania", że oto kobieta zapłodniona przeze mnie.
Nie wiem jak inne, ale mnie np. szalenie podnieca myśl, że TŻ mógłby by być ojcem moich dzieci i jak sobie o tym pomyślę to jestem dwa razy bardziej podniecona, może ta akcja z ciężarnymi to coś podobnego?
Plus realizacja pewnej wizji kobiecości- tylko kobiety rodzą dzieci, więc ciąża jest taką kwintesencją kobiecości.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 21:37   #68
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Stawiał bym bardziej na wizualny efekt i dość niskich lotów pobudki
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:13   #69
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Ja sie z Wami zgadzam Kwiecie Bzu i Araksjelu, ale czy nie sadzicie, ze seks z poduszka pod bluzka to jakas zenada? Przeciez to nie ma nic wspolnego z taka pociagajaca, kobieca ciezarna. Przynajmniej jak dla mnie. Mnie sie to kojarzy (jak juz wspomnialam) z wypychaniem stanika skarpetami, bo facet lubi duzy biust:P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 23:35   #70
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Hmmm.. Ludzie mają różne fetysze.
ale czy jego kręci DUŻY BRZUCH SAM W SOBIE czy brzuch w którym jest dziecko?
Bo jeśli to pierwsze i kręci go po prostu jak kobieta ma spory brzuszek to nic w tym złego moim zdaniem nie ma - jednych kręcą brazylijskie pośladki, innych masywne uda a niektórych jak widac większe brzuszki - przynajmniej nie musisz sie martwić jak troche Ci sie przytyje.
Jeśli to drugie i w tym fetyszu nie chodzi o wielkość brzucha samą w sobie, ale o fakt że w środku jest dziecko to...przeraziłoby mnie to - bo to (przepraszam ale musze to napisac) niestety troche zalatuje mi pedofilskimi skłonnościami czy innymi chorymi zboczeniami..

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Przecież ciężarna może być seksowna. To w końcu nadal kobieta. No i może do tego dochodzić taki element "posiadania", że oto kobieta zapłodniona przeze mnie.
Nie wiem jak inne, ale mnie np. szalenie podnieca myśl, że TŻ mógłby by być ojcem moich dzieci i jak sobie o tym pomyślę to jestem dwa razy bardziej podniecona, może ta akcja z ciężarnymi to coś podobnego?
Plus realizacja pewnej wizji kobiecości- tylko kobiety rodzą dzieci, więc ciąża jest taką kwintesencją kobiecości.
zgadzam się z kazdym słowem tylko wiesz, jej Tz powiedział ze dzieci absolutnie nie chce i nie jest to aluzja do ich posiadania, wiec Twoja teoria niestety jest błedna...
a jednak sam fakt ze ktos chce po prostu bzy...ć ciezarna jest niepokojacy..
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 05:58   #71
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
Hmmm.. Ludzie mają różne fetysze.
ale czy jego kręci DUŻY BRZUCH SAM W SOBIE czy brzuch w którym jest dziecko?
Bo jeśli to pierwsze i kręci go po prostu jak kobieta ma spory brzuszek to nic w tym złego moim zdaniem nie ma - jednych kręcą brazylijskie pośladki, innych masywne uda a niektórych jak widac większe brzuszki - przynajmniej nie musisz sie martwić jak troche Ci sie przytyje.
Jeśli to drugie i w tym fetyszu nie chodzi o wielkość brzucha samą w sobie, ale o fakt że w środku jest dziecko to...przeraziłoby mnie to - bo to (przepraszam ale musze to napisac) niestety troche zalatuje mi pedofilskimi skłonnościami czy innymi chorymi zboczeniami..

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------



zgadzam się z kazdym słowem tylko wiesz, jej Tz powiedział ze dzieci absolutnie nie chce i nie jest to aluzja do ich posiadania, wiec Twoja teoria niestety jest błedna...
a jednak sam fakt ze ktos chce po prostu bzy...ć ciezarna jest niepokojacy..


Niby czemu? Fetysz jak fetysz.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 07:30   #72
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;48621261]Ja sie z Wami zgadzam Kwiecie Bzu i Araksjelu, ale czy nie sadzicie, ze seks z poduszka pod bluzka to jakas zenada? Przeciez to nie ma nic wspolnego z taka pociagajaca, kobieca ciezarna. Przynajmniej jak dla mnie. Mnie sie to kojarzy (jak juz wspomnialam) z wypychaniem stanika skarpetami, bo facet lubi duzy biust:P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Wiekszosc kobiet z tego co obserwuje po ofercie sklepów z bielizną, nosi staniki wypchane gąbką.
nawet widziałam cuda pod tytułm : 2 x pusch up.
A co z arónica, gabka czy skarpetki- jeden szwanc. Wypycha sie coś co wcale az takie okazałe nie jest.

wiekszosc erotycznej bielizny jest tak absurdalna, ze tak obiektywnie patrząc na ubraną w te pierdoły osobę, to się wyglada jak clown i to zdrowo walnięty. Taka prawda.

Poduszka pod bluzka, to naprawdę imo małą niewygoda i mały kaliber przebieranek łżkowych w porównaniu do tego co ludzie na siebie zakładają "standardowo".

Ze o lateksach i kostiumach sado-maso nie wspomnę.

Ja nigdy nie wykminiłam, co ludzi kręci w załozeniu na łeb lateksowego czepka np. albo lataniu w obrozy i podkłądaniu tyłka pod bat.
No ale jak kogos bawi takie coś to czemu nie? Po co zaraz lecieć i wyrażac swoją degustację i jeszcze sugerowac jakies zboczenia?

IMO nie bardzo wypada , tak samo jak nie wypada gadać : o błeeee, jakie ohydztwo, ja to w zyciu bym tego nie zjadła, chyba się pozygam," widzac jak ktos konsumuje coś co nas nie napawa checią jedzenia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 08:14   #73
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;48621261]Ja sie z Wami zgadzam Kwiecie Bzu i Araksjelu, ale czy nie sadzicie, ze seks z poduszka pod bluzka to jakas zenada? Przeciez to nie ma nic wspolnego z taka pociagajaca, kobieca ciezarna. Przynajmniej jak dla mnie. Mnie sie to kojarzy (jak juz wspomnialam) z wypychaniem stanika skarpetami, bo facet lubi duzy biust:P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Większość łóżkowych przebieranek to udawanie.
Jeśli kobieta założy strój pielęgniarki to się nią nie stanie, nie będzie prawdziwego gabinetu, ani aparatury.
Jeśli wciągnie lateksowe wdzianko i weźmie pas do ręki nie stanie się nagle dominującą sadystką.
Wszystko to pewne gry, konwencje. Odgrywanie ról, wyobraźnia. I takie rzeczy mogą być fajne, mogą zbliżać i łączyć o ile jest się otwartym i wszystko to traktuje właśnie jako pewien rodzaj zabawy.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 08:35   #74
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

No co kto lubi, prawda. Natomiast jak dla mnie lazenie z poduszka pod bluzka to dziwna sprawa. O ile stroje piwlegniarek czy nawet jakies lateksy rozumiem, tak cos takiego wydaje mi sie bardzo komiczne i ja z pewnoscia bym na to nie przystala, bo czulabym sie po prostu kretynsko. Ale to jest moje zdanie przeciez w ostatecznosci nie zmuszam nikogo, zeby myslal/
robil jak ja kazdy sam wyznacza granice w lozku, sa ludzie, ktorzy sie papierosami przypalaja w ramach zabaw sadomaso albo zalatwiaja na sebie potrzeby fizjologiczne takze no poduszka przy tym to marny pikus, co nie zmienia faktu, ze ja bym sie w takiej "konwencji" czula fatalnie. Autorko, musisz sie powaznie zastanowic co z tym fantem zrobic i czy taka forma zabawy bedzie dla Ciebie komfortowa. Jesli tak, to ja problemu nie widze.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:55   #75
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Czyli ciężarna to już nie kobieta i nie może być seksowna? No weź.
Zabij mnie, ale dla mnie ciężarna absolutnie nie łączy się z seksowna, choćby nie wiem jak zadbana, piękna i dobrze ubrana była.
A nieubrana to nawet nie powiem.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 10:05   #76
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Zabij mnie, ale dla mnie ciężarna absolutnie nie łączy się z seksowna, choćby nie wiem jak zadbana, piękna i dobrze ubrana była.
A nieubrana to nawet nie powiem.
W końcu ktoś, z kim się zgadzam.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 10:16   #77
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Zabij mnie, ale dla mnie ciężarna absolutnie nie łączy się z seksowna, choćby nie wiem jak zadbana, piękna i dobrze ubrana była.
A nieubrana to nawet nie powiem.
No dla mnie tez nie... a byłam w ciazy 2 x czułam sie ogromna jak słonica a nie seksowna. Jestem w stanie zrozumiec, ze komus sie jednak kobieta w ciazy podoba, ale juz noszenie sztucznego brzucha do seksu, czy poduchy no nie, tego nie rozumiem za bardzo
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 10:34   #78
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
No dla mnie tez nie... a byłam w ciazy 2 x czułam sie ogromna jak słonica a nie seksowna. Jestem w stanie zrozumiec, ze komus sie jednak kobieta w ciazy podoba, ale juz noszenie sztucznego brzucha do seksu, czy poduchy no nie, tego nie rozumiem za bardzo
w koncu fetysz to zaburzenie seksualne.
dla mnie ciaza kojarzy sie z nowym zyciem, dzieckiem. kwestia piekna w tym stanie to sprawa indywidualna. ale traktowanie kobiety w ciazy jako obiektu seksualnego to dla mnie
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 15:58   #79
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
W końcu ktoś, z kim się zgadzam.

no co wy?
rozstępy, wielki brzuch, żyły na cyckach, pierdzenia ciągłe a i po puszczenie moczu się zdarzy, może i hemoriody się pojawią albo i żylaki sromu, krocze niedogolone, bo krocza to już nie widać - no sam seks. pure!
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 16:21   #80
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Dziwne dosc. Nie, nie zgodzilabym sie na takie dziwaczne zachcianki. Co prawda chyba nie jest to do konca normalne?
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 16:30   #81
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Zabij mnie, ale dla mnie ciężarna absolutnie nie łączy się z seksowna, choćby nie wiem jak zadbana, piękna i dobrze ubrana była.
A nieubrana to nawet nie powiem.


Widziałam kiedyś na basenie ciężarną w 7-8mies na oko. Nie dało się od niej wzroku oderwać, była po prostu przepiękna.

No dobra, Tobie się nie podoba. I co w związku z tym? Czy to oznacza, że nikomu innemu też nie ma prawa się podobać?

Wszystko to przecież rzecz gustu. Są faceci, dla których mega seksi jest ogromny tyłek, a są tacy, których kręcą deski. To i ciężarne mają swoich amatorów, ja naprawdę nie widzę w tym nic dziwnego. Ani tym bardziej tak kontrowersyjnego, żeby nie wiadomo jakie debaty (i chore teorie z pedofilią tle) z tego powodu uskuteczniać.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 16:33   #82
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Zabij mnie, ale dla mnie ciężarna absolutnie nie łączy się z seksowna, choćby nie wiem jak zadbana, piękna i dobrze ubrana była.
A nieubrana to nawet nie powiem.
Ta kobieta ma byc seksowna dla swojego faceta na szczescie, a nie dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
no co wy?
rozstępy, wielki brzuch, żyły na cyckach, pierdzenia ciągłe a i po puszczenie moczu się zdarzy, może i hemoriody się pojawią albo i żylaki sromu, krocze niedogolone, bo krocza to już nie widać - no sam seks. pure!
Az tak zle bylo w ciazy?


Mialam kiedys zanjomego z takim , chyba, fetyszem.
Albo tylko lubil ciezane i byl przy nich mega fajnym facetem.
W kazdym razie fetysz jak fetysz, jednak jesli juz mialabym wybierac, to wolalabym, zeby moj facet mial taki fetasz niz gdyby prosil, zebym sie mu wyprozniala na twarz.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2014-10-22 o 16:36
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 16:37   #83
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Ojezu. No to samo mogę powiedzieć wam. Piszecie, ze kobieta w ciazy może byc seksowna jakby to byl pewnik. No dla mnie nie. To nie ja tu rozpoczelam debate. I ze ma byc seksowna dla faceta nie dla mnie. A jakbym napisała, ze jeansowe mini są dla mnie wstretne to tez bylby komentarz ze na szczescie to facetowi ma sie podobac nie mnie? Luba. Jak cie lubie tak znowu masz swoje lekko matczyne przewrazliwienie.

I Farma. No przecież napisałam, że może byc piękna cnie.

A co do tematu. Hm. No ja poczulabym się mocno niezrecznie słysząc cos takiego ale nie robilabym jakieś tragedii poki to tylko luźna fantazja.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2014-10-22 o 16:40
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 16:52   #84
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

No tam od razu przewrazliwienie. Po prostu odpowiadam.
I owszem, dla mnie tez kobieta jako taka nie jest seksowna, bo wole facetow Ale
wierze, ze dla kogos grubsza/chudsza/ciezarna/biala/czarna/mloda /stara moze byc seksowna, no. I to jest pewnik.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2014-10-22 o 16:54
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:24   #85
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ojezu. No to samo mogę powiedzieć wam. Piszecie, ze kobieta w ciazy może byc seksowna jakby to byl pewnik. No dla mnie nie. To nie ja tu rozpoczelam debate. I ze ma byc seksowna dla faceta nie dla mnie. A jakbym napisała, ze jeansowe mini są dla mnie wstretne to tez bylby komentarz ze na szczescie to facetowi ma sie podobac nie mnie? Luba. Jak cie lubie tak znowu masz swoje lekko matczyne przewrazliwienie.

I Farma. No przecież napisałam, że może byc piękna cnie.

A co do tematu. Hm. No ja poczulabym się mocno niezrecznie słysząc cos takiego ale nie robilabym jakieś tragedii poki to tylko luźna fantazja.


Ano nie Ty. Cały wątek trochę od czapy. A ten powiew ciepłego pedofila w którymś poście to już w ogóle rozprostował mi włosie z wrażenia.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:50   #86
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Ano nie Ty. Cały wątek trochę od czapy. A ten powiew ciepłego pedofila w którymś poście to już w ogóle rozprostował mi włosie z wrażenia.
Przyznam, że jeśli ktoś w dostrzeganiu atrakcyjnosci seksualnej u kobiet w ciazy widzi skłonność pedofilska (odnośnie plodow to juz/jeszcze pedofilia?) to ta osoba powinna się leczyć, a nie ten facet.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 20:05   #87
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
no co wy?
rozstępy, wielki brzuch, żyły na cyckach, pierdzenia ciągłe a i po puszczenie moczu się zdarzy, może i hemoriody się pojawią albo i żylaki sromu, krocze niedogolone, bo krocza to już nie widać - no sam seks. pure!


Wybacz, tak pięknie opisałaś, że musiałem to wkleić

Co do tematu: fetysz jak fetysz (choć fetyszem nie jest ). Kobiety w ciąży MOGĄ (nie jest to pewnik harleyko ) być seksowne, mogą się komuś podobać. I pewnie autorko Twojemu TŻ takie się podobają. Nie ma przecież w tym nic złego.

Naprawdę, tenże fetysz jest baaaaardzo znany i bardzo łagodny. Istnieją o wiele gorsze fetysze, przy których nawet scat nie jest jeszcze taki zły
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 20:20   #88
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Leszek, litości
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 22:38   #89
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
no co wy?
rozstępy, wielki brzuch, żyły na cyckach, pierdzenia ciągłe a i po puszczenie moczu się zdarzy, może i hemoriody się pojawią albo i żylaki sromu, krocze niedogolone, bo krocza to już nie widać - no sam seks. pure!
I po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że ten uświęcony czas ciąży to nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Przyznam, że jeśli ktoś w dostrzeganiu atrakcyjnosci seksualnej u kobiet w ciazy widzi skłonność pedofilska (odnośnie plodow to juz/jeszcze pedofilia?) to ta osoba powinna się leczyć, a nie ten facet.
Bym powiedziała, że "głodnemu chleb na myśli" ale to chyba trochę nie na miejscu Fakt - naprawdę z tą pedofilią to już kogoś ostro poniosło i tą osobą nie jest facet autorki.

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość


(...)
facepalm
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 23:18   #90
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
facepalm
A ironia to taki owoc, co nie?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-10 10:13:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.