Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 11:39   #1111
liana_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

O zapomniałam, że on też jest fanem jednej drużyna sportowej To może coś z tym kupie związnego
liana_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 16:16   #1112
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Znalazłam szalik i czapkę Zamówiłam. Co Wy na to dziewczyny?


[IMG]s3.reserved.com/media/catalog/product/cache/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d2 7136e95/K/L/KL243-08X-101_1.jpg[/IMG]

[IMG]s1.reserved.com/media/catalog/product/cache/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d2 7136e95/K/L/KL260-90X-001.jpg[/IMG]
__________________
Miłego dnia

Edytowane przez kot_ek
Czas edycji: 2014-10-22 o 17:18
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 18:18   #1113
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

A to nie kobiecy zestaw? :p jakoś taka czapka na mężczyźnie kojarzyłaby mi się z homoseksualizmem... Ale może to tylko moje odczucie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:24   #1114
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

No to klops.
Naprawdę tak wygląda?
Załamałaś mnie teraz :P
__________________
Miłego dnia

Edytowane przez kot_ek
Czas edycji: 2014-10-22 o 20:23
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 07:22   #1115
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Sama też chętnie bym oceniła, czy faktycznie wyglada na damski wariant, ale niestety nie mogę jakoś otworzyć tej strony, kopiowałam już na różne sposoby podane linki i nic. W każdym razie jeśli wygląda to kiepsko to w Re jest możliwość zwrotu/wymiany, więc uszy do góry
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 07:25   #1116
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Zamówiłam na męskim, więc myślę, że będzie okej.
Swoją drogą, teraz większość rzeczy wygląda jak unisex, więc w sumie przestałam się martwić. Poza tym mój TŻ jest z tych, którzy nie mają problemu z kolorowymi spodniami itd
__________________
Miłego dnia
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 09:02   #1117
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny ja już zaczynam myśleć nad prezentami świątecznymi! Dla rodzinki prezenty się ogarnie, ale dla TŻ to jakaś masakra, co roku się zastanawiam co mu kupić. Dostał już ode mnie koszulkę, koszulę, bluzę, portfel, perfumy i kilka innych drobiazgów kompletnie nie wiem co mu kupić. Jest nałogowym palaczem, ale niespecjalnie przemawia do mnie kupowanie e fajek czy czegoś w tym stylu. Samochodu nie posiada ( niedługo zacznie robić prawko ) więc brelok do kluczy odpada. Portfel ma skórzany, porządny, więc nowy nie jest mu niezbędny. Jedyne co mi przychodzi do głowy to ubrania, ale kolejną bluzę mu kupię ? Ostatnio na urodziny dostał właśnie bluzę...

Eeeh kocham święta, ale nienawidzę wybierać prezentów

Pomocy, co można kupić dla 23 letniego faceta? Co Wy kupujecie w tym roku ?
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 09:12   #1118
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Może jakiś nietypowy prezent? Chociażby wspólny wypad do spa, albo jakaś wycieczka dla 2 osób. Na grouponie jest tego mnóstwo i ceny też przyjemne
__________________
Miłego dnia
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 10:36   #1119
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

No właśnie takie wypady odpadają, bo mój TŻ ma taką pracę, że może mu się trafić że nawet w Boże Narodzenie będzie pracował i nigdy nie ma dwóch dni pod rząd wolnego, a z urlopami słabo. Przeczytam cały wątek, może znajdę jakąś inspirację
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 14:18   #1120
Urodziny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 398
Urodziny 21 latka.

Cześć Mam jeszcze trochę czasu, ale próbuję już znaleźć jakiś pomysł na prezent urodzinowy dla 21letniego chłopaka. Myślałam o tunelu aerodynamicznym, ale w Krakowie, jak się okazało, można tylko jechać na Słowację, a szkoda, bo na stronie było co innego..
Chciałabym, żeby to było coś ciekawszego niż perfumy/książka/ubranie, więc może dacie mi jakieś pomysły? Mam czas do stycznia i najlepiej żeby było w Krakowie, bo najprawdopodobniej tam ten dzień spędzimy.
Urodziny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 14:37   #1121
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Mojemu ostatnio na urodziny kupiłam płytę i koszulką ulubionego zespołu i dla żartu naszyjnik z "pereł", bo to jego ulubione piwo
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 14:42   #1122
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Urodziny 21 latka.

Powiedz cos wiecej o chlopaku. Czym sie interesuje etc.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:37   #1123
Urodziny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 398
Dot.: Urodziny 21 latka.

Interesuje się muzyką (gra na gitarze, pianinie). Jest bardzo spokojny, nie imprezuje, studiuje medyczny kierunek, czyta fantastykę.
Urodziny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 18:06   #1124
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Urodziny 21 latka.

Cytat:
Napisane przez Urodziny Pokaż wiadomość
Interesuje się muzyką (gra na gitarze, pianinie). Jest bardzo spokojny, nie imprezuje, studiuje medyczny kierunek, czyta fantastykę.
A lubi planszówki/karcianki? Może jakąś grę?
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 18:42   #1125
Urodziny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 398
Dot.: Urodziny 21 latka.

On nawet lubi, ale problem w tym, że ja nie
Urodziny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 18:47   #1126
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Urodziny 21 latka.

Mój chłopak też jest spokojny, a na gokartach, na które zaproszenie sprezentowałam mu na urodziny, szalał jak dziecko i miał ogromną radochę Ale to się spodoba raczej tylko wtedy, gdy nie był nigdy wcześniej na gokartach, kolejne razy to już raczej nie jest taka frajda no i prezent nie jest zbyt wyjątkowy. Sama miałam spory problem z prezentem, bo mój chłopak ma chyba wszystko, czego potrzebuje, a pierdół nie lubi, dlatego dla niego najlepsze prezenty to takie właśnie jakieś nowe doświadczenia. W poszukiwaniu prezentu zajrzałam na stronę Prezentokracja, tam jest mnóstwo pomysłów na prezenty w różnych miastach Są oczywiście inne strony tego typu, ale ja akurat kupowałam bon na gokarty na tej.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:05   #1127
Bella255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

I bardzo dobry prezent Liczy się przecież gest i nie widzę sens w kupowaniu nie wiadomo jak drogich prezentów
Bella255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 20:13   #1128
Urodziny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 398
Dot.: Urodziny 21 latka.

Dziękuję bardzo. Zaraz przejrzę stronę.
Chciałam właśnie też jakiś prezent inny niż kolejna pierdoła, ale nie mamy szans być wtedy w Warszawie na tunelu aerodynamicznego.
Urodziny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 07:42   #1129
liana_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

W sumie racją, a myślę, że z każdej nawet małej rzeczy się ucieszy ))
liana_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 08:42   #1130
balbinka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

30-ste urodziny to już ważna okazja. Może coś takiego:

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-10-28 o 11:22 Powód: link
balbinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 08:45   #1131
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: Urodziny 21 latka.

Skoro interesuje się muzyką,to może jakieś wejściówki na koncert ?
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:23   #1132
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Urodziny 21 latka.

Cytat:
Napisane przez Urodziny Pokaż wiadomość
On nawet lubi, ale problem w tym, że ja nie
Lol, to przecież dla niego prezent, a nie dla Ciebie Chyba jak ktoś lubi np. gry, to w jego urodziny można się poświęcić, i z nim zagrać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:27   #1133
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A mieszka sam? jak tak to może coś fajnego do domu? ja ostatnio na każdą okazje kupuje Tż coś do domu (a gust mamy podobny) bo to sie zawsze przyda
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 12:02   #1134
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

No własnie niedługo swięta i znowu problem co kupić... Z prezentu na urodziny Tż był średnio zadowolony (tzn nie mówił mi tego ,ale to da się odczuć)Dostał już dwie książki, wodę toaletową, koszulę i zegarek. Mam już kupioną koszulę dla niego kolejną (może dolezy się do gwiazdki-zobaczymy)i chyba tym razem postawię na kartę prezentową w Empiku i niech sam sobie coś wybierze, żeby był zadowolony,jeśli nic lepszego nie przyjdzie mi do głowy tj np nie powie mi "zepsuła mi się golarka/ muszę kupić nowy portfel/ torba już jest stara, muszę wymienić", bo domyślanie się coś jednak kiepsko mi wychodzi.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 13:09   #1135
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

a co takiego mu kupiłaś, że nie był zadowolony?
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 14:58   #1136
Urodziny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 398
Dot.: Urodziny 21 latka.

Właśnie problem w tym, że nie ma żadnego ciekawego koncertu w tym terminie. W listopadzie są dwa świetne, ale to zbyt wcześnie jak ma urodziny w styczniu.
Urodziny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:50   #1137
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
a co takiego mu kupiłaś, że nie był zadowolony?
Kupiłam mu koszulę oraz zegarek Casio. Nie nosił zegarka, a mówił, że musi sobie kupić kiedyś taki szwajcarski, ale na takowy mnie nie było stać,a że chciałam żeby miał coś przy sobie zawsze ode mnie to kupiłam mu zegarek z grawerem, na czas do kiedy sobie nie kupi tego szwajcarskiego zegarka za wielokrotność sumy , którą ja zapłaciłam za tamten (300 zł), bo wiedziałam,że i tak prędko go nie zakupi, na pewno nie w najbliższym roku, a myślę,że i dalej.
Mi się zegarek podobał, ma wszystkie przydatne funkcje (typu stoper, alarmy, kalendarz , możliwość zapisywania kontaktów tel), jest wodoszczelny.
Tż niby się ucieszył, ale potem zaraz dodał,że skoro już mu kupiłam taki to on już sobie tego szwajcarskiego nie kupi nigdy, bo woli nosić prezent ode mnie (może jestem przewrażliwiona ale brzmiało to trochę jak wyrzut) i że ma w domu dwa zegarki (jeden po dziadku, a jeden dostał kiedyś tam od matki kilka lat temu za parę złotych -tego nie wiedziałam). Dodał jeszcze że ten po dziadku zegarek jest nawet podobny do tego co mu kupiłam Także... chyba naprawdę ja nie wiem co kupić takiemu facetowi jak on. Koszula http://carry.pl/on/1665-koszula.html też mi się podobała, mieciutka, 100% bawełna, w granatowo-czerwoną kratkę (a Tż ma bardzo mało koszul choć chodzi w nich każdego dnia -chyba 2 sztuki i tez w kratkę więc uznałam że takie lubi) i pierwsza jego reakcja " boję się w jakich Ty mnie jeszcze zestawieniach kolorystycznych widzisz". Dodam,że lubi granat i lubi czerwony , więc kompletnie nie rozumiem...Potem jak zmierzył to stwierdził,że jest super, ale też nie wiem,czy to nie na wyrost.Koszulę kupiłam dobre dwa miesiące temu razem z tą drugą , która jest jeszcze u mnie w szafie i wtedy jeszcze nie była objęta nawet rabatem, a teraz widzę jest sporo przeceniona.
Jak na imieniny kupiłam mu Mexx Black, zamiast Adidasa który on gdzieś kupił kiedyś za 12 zł, a ja oblatawszy wszystkie drogerie nie mogłam takiego znaleźć (okazało się ze zapach ten wycofali) to też chyba w gust raczej nie trafiłam Jakbym miała brata to może byłoby mi lepiej trafić z prezentem. Moi ex byli zupełnie różni od obecnego Tż, a mój jedyny przyjaciel płci męskiej jest gejem i mamy bardzo podobny gust, także znikąd pomocnej dłoni

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-10-29 o 08:57
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 09:09   #1138
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

kurcze współczuje, bo mi by było przykro, mogł chociaż troszke udawać że sie cieszy..
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 11:29   #1139
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
kurcze współczuje, bo mi by było przykro, mogł chociaż troszke udawać że sie cieszy..
Nie no-udawał jak najbardziej Tylko nie o to chodzi w prezentach,żeby ten ktoś poudawał, że się cieszy, tylko,żeby dostał coś z czego ucieszy się autentycznie.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 15:08   #1140
olka94xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Exclamation Urodzinowy prezent dla ukochanego

Witam Was widzialam, ze są juz podobne watki, ale facet jak to facet, każdy inny, czym innym sie interesuje itd. Ja zastanawiałam sie od dłuzszego czasu co kupic, o forum pomyślałam bardzo późno, ponieważ do poniedziałku musze coś kupic/wymyślić...
W poniedziałek mój ukochany mężczyzna ma urodziny i chciałabym jakos urozmaicić mu dzień albo wręczyć coś sensownego. Jakies perfumy, bokserki, koszule itd odpadaja, bo juz to wszystko dostawał, a nie chce się powtarzać a niestety fundusze też mnie ograniczają...
Interesuje sie on bardzo telefonami, komputerami, grami jakimis (od razu mówię, że gry od padają bo za cholere bym nie wiedziała jaką kupić). Bardzo lubi Jacka Danielsa, chcialam mu go sprawić, no ale to dość droga inwestycja, a i nie wiem czy pasuje... Bardzo Was proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna
olka94xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.