Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 09:17   #1141
xaganieszka
Raczkowanie
 
Avatar xaganieszka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cześć dziewczyny!
Zwracam sie z prośbą o pomoc. Mój Tż w połowie listopada ma urodziny a ja kompletnie nie wiem co mu kupić. Jestesmy sobą niedługo bo miesiąc dlatego nie chciałabym kupowac bardzo zobowiazujacego prezentu ale mysle zeby bylo to coś praktycznego, dlatego dziewczeta kazdy pomysł mile widziany
__________________
Don't listen to a word I say,
The screams all sound the same.

xaganieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:54   #1142
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez xaganieszka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Zwracam sie z prośbą o pomoc. Mój Tż w połowie listopada ma urodziny a ja kompletnie nie wiem co mu kupić. Jestesmy sobą niedługo bo miesiąc dlatego nie chciałabym kupowac bardzo zobowiazujacego prezentu ale mysle zeby bylo to coś praktycznego, dlatego dziewczeta kazdy pomysł mile widziany

a możesz powiedziec o nim coś więcej? wiek, zainteresowania etc?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 12:18   #1143
xaganieszka
Raczkowanie
 
Avatar xaganieszka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

a możesz powiedziec o nim coś więcej? wiek, zainteresowania etc?
Kończy 25lat, fascynuje sie motocyklami i sam chcialby mieć, interesuje sie poniekąd sportem, lubi real madryt, co więcej.. hmm hobby nie posiada jako takiego
__________________
Don't listen to a word I say,
The screams all sound the same.

xaganieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:22   #1144
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A co sądzicie o takim prezencie dla faceta na święta, facet lat 35, za chwile bedzie zmieniał mieszkanie:

jakieś 2 fajne owcze duuuże białe skóry do salonu (oczywiście gdy mówimy o facecie który nie jest wege i zakrecony na punkcie ochorny zwierzat itp, inaczej byłoby to bardzo niestosowne, ale akurat ten nie jest) + z 5-6 poduszek dekoracyjnych (sofe do salonu ma, wiec pod te sofe) całość ok 400 zł dlatego sie waham... jak myslicie?
postaram sie wrzucic zdjecia zeby Wam nakreslic o co mniej wiecej mi chodzi
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:31   #1145
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ok, powiedzmy ze coś w tym stylu kanapa jest ze skóry, kolor taka hmmm ciemna śliwka więc myślałam 2x biała skórka + z 5,6 poduszek dekoracyjnych jasnych (białe/kremowe/jasny szary?) ale w tym np 2 takie włochate ze sztucznego futerka..
całość by wyszła ok 400zł.. myslicie ze bedzie ok na gwiazke dla kogos kto bedzie sobie urzadzał mieszkanie za jakis czas? dodam ze mam 90% pewnosci ze trafie w gust chodzi mi bardziej o to czy jest to prezent odpowiedni na święta? bo jednak dość nietypowy.. ale z drugiej strony praktyczny - bardziej mu sie przyda niż ciuch czy perfum których ma aż za duzo ;p.

Edytowane przez Sun_lover
Czas edycji: 2014-10-30 o 14:35
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:32   #1146
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez xaganieszka Pokaż wiadomość
Kończy 25lat, fascynuje sie motocyklami i sam chcialby mieć, interesuje sie poniekąd sportem, lubi real madryt, co więcej.. hmm hobby nie posiada jako takiego
karnet do jakieś super siłowni na 3msc/pół roku? jakieś gadżety związane z ukochaną drużyną ?
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 16:19   #1147
tinkerbell91
Raczkowanie
 
Avatar tinkerbell91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 179
Dot.: Urodzinowy prezent dla ukochanego

A lubi czekoladę? Może czekoladowy pad do gier, na chocolissimo.pl są takie
tinkerbell91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 17:24   #1148
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
Ok, powiedzmy ze coś w tym stylu kanapa jest ze skóry, kolor taka hmmm ciemna śliwka więc myślałam 2x biała skórka + z 5,6 poduszek dekoracyjnych jasnych (białe/kremowe/jasny szary?) ale w tym np 2 takie włochate ze sztucznego futerka..
całość by wyszła ok 400zł.. myslicie ze bedzie ok na gwiazke dla kogos kto bedzie sobie urzadzał mieszkanie za jakis czas? dodam ze mam 90% pewnosci ze trafie w gust chodzi mi bardziej o to czy jest to prezent odpowiedni na święta? bo jednak dość nietypowy.. ale z drugiej strony praktyczny - bardziej mu sie przyda niż ciuch czy perfum których ma aż za duzo ;p.
Pomijam kwestię ceny tego wszystkiego, bo rozumiem, że po prostu macie w zwyczaju sprawiać sobie takie drogie prezenty Więc jeśli faktycznie trafisz z tym w jego gust to uważam, że to świetny pomysł. Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów.
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 06:48   #1149
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Pomijam kwestię ceny tego wszystkiego, bo rozumiem, że po prostu macie w zwyczaju sprawiać sobie takie drogie prezenty Więc jeśli faktycznie trafisz z tym w jego gust to uważam, że to świetny pomysł. Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów.
Również uważam ,że to dobry pomysł. Zapewne znasz już jego gust trochę, fajny praktyczny prezent
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 21:46   #1150
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Kupiłam mu koszulę oraz zegarek Casio. Nie nosił zegarka, a mówił, że musi sobie kupić kiedyś taki szwajcarski, ale na takowy mnie nie było stać,a że chciałam żeby miał coś przy sobie zawsze ode mnie to kupiłam mu zegarek z grawerem, na czas do kiedy sobie nie kupi tego szwajcarskiego zegarka za wielokrotność sumy , którą ja zapłaciłam za tamten (300 zł), bo wiedziałam,że i tak prędko go nie zakupi, na pewno nie w najbliższym roku, a myślę,że i dalej.
Mi się zegarek podobał, ma wszystkie przydatne funkcje (typu stoper, alarmy, kalendarz , możliwość zapisywania kontaktów tel), jest wodoszczelny.
Tż niby się ucieszył, ale potem zaraz dodał,że skoro już mu kupiłam taki to on już sobie tego szwajcarskiego nie kupi nigdy, bo woli nosić prezent ode mnie (może jestem przewrażliwiona ale brzmiało to trochę jak wyrzut) i że ma w domu dwa zegarki (jeden po dziadku, a jeden dostał kiedyś tam od matki kilka lat temu za parę złotych -tego nie wiedziałam). Dodał jeszcze że ten po dziadku zegarek jest nawet podobny do tego co mu kupiłam Także... chyba naprawdę ja nie wiem co kupić takiemu facetowi jak on. Koszula http://carry.pl/on/1665-koszula.html też mi się podobała, mieciutka, 100% bawełna, w granatowo-czerwoną kratkę (a Tż ma bardzo mało koszul choć chodzi w nich każdego dnia -chyba 2 sztuki i tez w kratkę więc uznałam że takie lubi) i pierwsza jego reakcja " boję się w jakich Ty mnie jeszcze zestawieniach kolorystycznych widzisz". Dodam,że lubi granat i lubi czerwony , więc kompletnie nie rozumiem...Potem jak zmierzył to stwierdził,że jest super, ale też nie wiem,czy to nie na wyrost.Koszulę kupiłam dobre dwa miesiące temu razem z tą drugą , która jest jeszcze u mnie w szafie i wtedy jeszcze nie była objęta nawet rabatem, a teraz widzę jest sporo przeceniona.
Jak na imieniny kupiłam mu Mexx Black, zamiast Adidasa który on gdzieś kupił kiedyś za 12 zł, a ja oblatawszy wszystkie drogerie nie mogłam takiego znaleźć (okazało się ze zapach ten wycofali) to też chyba w gust raczej nie trafiłam Jakbym miała brata to może byłoby mi lepiej trafić z prezentem. Moi ex byli zupełnie różni od obecnego Tż, a mój jedyny przyjaciel płci męskiej jest gejem i mamy bardzo podobny gust, także znikąd pomocnej dłoni
Rozumiem, że mógł się mu nie podobać prezent, ale nie musiał od razu takich komentarzy rzucać... Ja zwykle się pytam mojego TZ co chciałby dostać, staram się dokładnie wypytac by nie było gafy, w sumie mojemu tztowi nie przeszkadza że wie co dostanie ważne żeby to używał i żeby było praktyczne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xaganieszka Pokaż wiadomość
Kończy 25lat, fascynuje sie motocyklami i sam chcialby mieć, interesuje sie poniekąd sportem, lubi real madryt, co więcej.. hmm hobby nie posiada jako takiego
Koszulka Ronaldo? :p chociaż jak na miesiąc znajomości to sklanialabym się raczej ku czemuś małemu, symbolicznemu, bo praktycznie się nie znacie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 20:23   #1151
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Urodziny 21 latka.

Cytat:
Napisane przez Urodziny Pokaż wiadomość
Właśnie problem w tym, że nie ma żadnego ciekawego koncertu w tym terminie. W listopadzie są dwa świetne, ale to zbyt wcześnie jak ma urodziny w styczniu.
gdyby to był koncert, o którym długo marzę i nagle pojawia się okazja, żeby iść, to nie przeszkadzałoby mi, że dostanę prezent dwa miesiące wcześniej ^^ chyba, że to nie aż taka ranga
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 20:47   #1152
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hm, myslicie ze jakis kupon na masaz to dobry prezent na swieta dla faceta?
Jaki rodzaj masazu w ogole polecacie? ktos byl?
Plus cos, zeby nie wygladalo tak biednie przy wreczaniu, ale nie mam pojecia co.

Do swiat daleko, ale szukam jakis pomyslow.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 21:20   #1153
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Mój tz by się cieszył ale zeby to byl taki masaż gdzie wszystko strzela:p gdyż ma prace siedzącą wiec on akurat potrzebuje taki masaż.



Ostatnio kupowałam karnet na masaże w spa. REWELACJA. Zwłaszcza masaż na dwie ręce. To sie nazywa balijski masaż. Panowie skośnoocy go wykonują. Cuudo.

Ktos moze polecić kamerę samochodową? Do 600zl. Tz coś często wspomina o niej..

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-11-02 o 21:24
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 21:25   #1154
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

To zależy od typu faceta, mój nie przepada za takimi rzeczami, więc raczej odpada.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 08:35   #1155
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość

Ktos moze polecić kamerę samochodową? Do 600zl. Tz coś często wspomina o niej..
Wideorejestratory? niechże popatrzę co mamy na allegro i napiszę
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:07   #1156
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Wideorejestratory? niechże popatrzę co mamy na allegro i napiszę
Pomyslalam ze ktos z was ma i moze polecic/odradzic jakis model.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-11-03 o 09:09
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:09   #1157
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
eee nie, na allegro to sama moge popatrzec. Ja chce cos sprawdzonego. Pomysalam, ze ktos z was ma i moze polecic/odradzic jakis model.

Ale dzieki
mój małżonek miał z 10, dlatego jestem "w temacie", stąd tez chciałam napisać, co wartego uwagi jest na all
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:22   #1158
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Mojemu mężowi na 30-te urodziny przygotowałam 30 "kuponów urodzinowych" - typu "kupon urodzinowy na śniadanie do łóżka" "kupon urodzinowy uprawiający do wypicia więcej niż dwóch piw bez marudzenia żony" "kupon urodzinowy na ulubione ciacho przygotowane przez żonę" itp. Wszystko ładnie wydrukowane, zalaminowane i zapakowane, koszt minimalny a mąż zachwycony
Ja akurat nie jestem zwolenniczką takich prezentów, bo wychodzi na to, że małżonek ma szansę na masaż/ swoje ulubione ciasto/ niemarudząca żonę, tylko kiedy da jej ten kupon.

Autorko, czym zajmuje się Twój mąż? Jakie ma hobby? Czy to typ faceta aktywnego, majsterkowicz, czy domator? Powiedz coś o nim więcej, wtedy będzie trochę łatwiej.

Co do książek- mój jest wielbicielem Clarksona i Hammonda, których bardzo przyjemnie się czyta.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2014-11-03 o 09:23
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:23   #1159
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
mój małżonek miał z 10, dlatego jestem "w temacie", stąd tez chciałam napisać, co wartego uwagi jest na all
aaaa, to dzieki
ja sie zastanawiam nad http://www.ceneo.pl/29983533 moze mieliscie?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 10:57   #1160
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Ja akurat nie jestem zwolenniczką takich prezentów, bo wychodzi na to, że małżonek ma szansę na masaż/ swoje ulubione ciasto/ niemarudząca żonę, tylko kiedy da jej ten kupon.

No wiadomo że nie, to taki prezent z przymrużeniem oka dla przykładu: przeważnie podczas zakupów kupuję mu piwo i to piwo na ogół jest w lodówce. Ale był kupon upoważniający go do "wysłania żony po piwo o dowolnej porze" co oznacza że nawet o północy jak będę w piżamie to może mnie po to piwo do sklepu wysłać jeśli bardzo zapragnie Ciasto jest u nas ze 2 razy w tygodniu, ale kupon sprawia że rzucam wszystko, własne przyjemości i odpoczynek i w pierwszej kolejności sprawiam przyjemność mężowi
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 19:27   #1161
whoyoulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

orientujecie sie gdzie mozna zamowic oryginalne paski hugo bossa? jakies sprawdzone strony?
whoyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:02   #1162
liana_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Mój mąż jest informatykiem, jest aktywny - lubi jeździć na rowerze, pomajsterkować w domu, posiedzieć w domu i poleniuchować również. Wszystko po troszku
liana_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 09:15   #1163
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

skad jestes? bo jak z krakowa to mozna stacjonarnie w galerii krakowskiej.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:36   #1164
BettyNails
Raczkowanie
 
Avatar BettyNails
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

.
BettyNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:38   #1165
whoyoulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
skad jestes? bo jak z krakowa to mozna stacjonarnie w galerii krakowskiej.
nie wiesz po ile?
whoyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:47   #1166
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

oj nie wiem. Moge sie dowiedziec w czwartek bo tam bede.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 11:56   #1167
karina12321
Przyczajenie
 
Avatar karina12321
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Ciekawym pomysłem wydaje się być zegarek...
karina12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 07:41   #1168
liana_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Niestety on już ma 3 zegarki Jedynie to chyba mogę mu wymienić w nich baterie, bo wszystkie nie chodzą
liana_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 09:16   #1169
natalkaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Urodziny 21 latka.

Zależy czy lubi sport? Ja bym chyba kupiła jakieś nowe adidasy i może jakąś bluzę czy getry sportowe do tego? Taki zestaw może mu się spodobać
__________________
<ciach_reklama>
natalkaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 12:42   #1170
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jaki prezent na 30-ste urodziny męża :))

Cytat:
Napisane przez liana_k Pokaż wiadomość
Niestety on już ma 3 zegarki Jedynie to chyba mogę mu wymienić w nich baterie, bo wszystkie nie chodzą
Możesz dać mu eleganckie pudełko na zegarki
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.