Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-23, 09:29   #1501
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Już wysłałam maila z zapytaniem o filtr. Tzn TŻ tym się zajął, bo ja nie mam konta na allegro. Miałam już przystopować z kolorówka i trzymałam sie tak dzielnie, bo moja kolekcja skurczyła sie do rozmiaru mini ale nie mogłam sie temu oprzeć. Zwłaszcza, że będzie przydatne na wyjeździe
Nie pamiętam kiedy tak bardzo pożądałam jakiegoś kosmetyku
Na zdjęciu na pewno odcień nr 5 ma spf 40. Szkoda, że facet sam o tym nie wspomniał gdy pisałam z nim o odcieniach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 11:15   #1502
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Testowany COLLISTAR TANNING COMPACT CREAM, odcień nr 1
Nakładany na lekki krem Oceanica pozostaje matowy. Makijaż można zrobić kilkoma ruchami, najlepiej zaczynać od zewnątrz do środka, wtedy środkowa część twarzy zostanie bardziej naturalna, rozjaśniona (ja nie jestem przyzwyczajona do ciemniejszej twarzy, dlatego nałożyłam jeszcze pod oczy, wzdłuż nosa i na brodę rozświetlacz Paula Sagane). Ładnie ujednolica skórę, nie zostawia smug, uwaga na obszary żuchwy, uszu. Przy większych wypryskach lepiej jednak nałożyć wcześniej korektor w kolorze skóry, bo sobie nie poradzi, a nałożony większą ilością w miejscu czerwonej guli tylko ją podkreśli.

Swoją drogą zabawne jak człowiek odzwyczaja się od opalenizny - nie poznaję siebie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 19:16   #1503
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

czy ktos testowal biala czekoladke burzuja-prosze o opinie
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 19:52   #1504
kell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

madziarra ten bronzer diora wyglada jak czekoladka mniam...
kell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 08:46   #1505
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

W końcu przeczytałam cały wątek, i narobiłyście mi wielkiej ochoty na kilka brązerków

Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy Clinique ma taki puder brązujący (na zdjeciu)? Znalazlam taki na allegro, kolor Sunkissed, ale jeszcze nie widzialam Klinika w takim opakowaniu, i się zastanawiam, czy jest oryginalny czy to jakaś podróba A chciałabym go kupić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique.jpg (19,1 KB, 21 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 09:45   #1506
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

YenneferD, tak sa takie produkty Clinique - to NFIS, male "probki" dodawane do zakupow na zachete. Zwaz, ze one maja zazwyczaj bardzo mala pojemnosc, widzialm roze w takim opakowaniu i nie mialy nawet 2 gr. Sprawdz czy ci sie kalkuluje zakup takiego malenstwa (nawet cienie do powiek sa wieksze niz to).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 10:02   #1507
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
W końcu przeczytałam cały wątek, i narobiłyście mi wielkiej ochoty na kilka brązerków

Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy Clinique ma taki puder brązujący (na zdjeciu)? Znalazlam taki na allegro, kolor Sunkissed, ale jeszcze nie widzialam Klinika w takim opakowaniu, i się zastanawiam, czy jest oryginalny czy to jakaś podróba A chciałabym go kupić...
Hmm..nie widziałam nigdy takiego bronzera Clinique? Ale odcień i kolor wyglądają tak jak ten puder brązujący:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18031
Może to tester? Nie wiem jak wyglądały testery od tego pudru, bo dostałam go od TŻ, ale na zdjęciu kolor i faktura pudru wyglądają jak Clinique True Bronze.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 10:07   #1508
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
YenneferD, tak sa takie produkty Clinique - to NFIS, male "probki" dodawane do zakupow na zachete. Zwaz, ze one maja zazwyczaj bardzo mala pojemnosc, widzialm roze w takim opakowaniu i nie mialy nawet 2 gr. Sprawdz czy ci sie kalkuluje zakup takiego malenstwa (nawet cienie do powiek sa wieksze niz to).
Zagadza się mam taki róż dostałam do zakupów
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 10:28   #1509
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dzięki, Dziewczyny Ten puder ma właśnie 1,8g, więc jest maleńki.

Przy okazji załączę zdjęcia mojej kolekcji brązująco-rozświetlającej i zdjecia mojego ostatniego zakupu: Terracotty Golden Rose

A na zdjęciu są:
kulki Vollare
kulki brązujace Oriflame
kulki rozświetlające APC
"pryzmy" Sephory
róże Bourjois
puder brązujący Winter Radiance Joko
mozaika Joko
puder brązujący Rimmel
sztyfty Aqua Vibes Oriflame
róż w kremie Rimmel
puder sypki opalony APC

Ale mam ochote na jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mazidła.JPG (98,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mazidła1.JPG (97,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GR.JPG (109,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GRbezlampy.JPG (88,8 KB, 44 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 17:40   #1510
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

YenneferD - piękne zbiory, pod rozświetlającymi kulkami APC są brązujące Oriflame - ładnie wyglądają - jesteś z nich zadowolona? A Golden Rose jak się sprawuje - proszę o relację
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:52   #1511
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

YenneferD pyszne zbiory


Mam pytanko do uzytkowniczek Shiseido Luminizing Color Powder. Jak myslicie, czy odcien 04 nadawalby sie jako brazujaco- rozswietlajacy?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 11:01   #1512
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mam pytanko do uzytkowniczek Shiseido Luminizing Color Powder. Jak myslicie, czy odcien 04 nadawalby sie jako brazujaco- rozswietlajacy?
Wg mnie
L4 ma nieciekawy odcien, chloda czekolada, jest dosc ciemny i raczej nie nadaje sie dla jasnych karnacji. Efekt rozswietlenia jest marny, jak nie zaden; jest trudny w aplikacji - trzeba nabrac wprawy, bo inaczej robia sie plamy. Tekstura jest bardzo miekka, a nie kazdy taka lubi.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 18:22   #1513
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Witam!

Mam do Was pytanko, bo widzę, żeście ekspertki w tej dziedzinie
Mam ochotę na zakup jakiegoś fajnego bronzera, do dość ciemnej karnacji. Jestem zimnym typem urody, opalam się szybko i na brąz (+ ciemne włosy i oczy). Swego czasu używałam pudru Guerlain z limitowanej edycji, tego mega dużego z turkusowym logo i różowym słońcem. Był rewelacyjny, dawał bardzo naturalny efekt i pewnie jeszcze parę lat by mi posłużył, ale niestety moja kochana siostra mi go zmasakrowała (spadł i się rozsypał w drobny mak). Nigdzie go już nie dostanę
Wracając do sedna sprawy szukam czegoś, co przybrązowi mi twarz i rozświetli ją, ale bez kiczowatego brokatowego efektu (aczkolwiek połysk ma być widoczny).

Zastanawiam się nad różem Guerlain Blush & Sun nr 03, czyli najciemniejszym. Czy któraś z Was go używała? Myślicie że sprawdzi się jako bronzer do całej twarzy? (z akcentem na policzki, nos , czoło..) Nie będzie za ciemny? Nie chcę też aby wyszedł rudawy ani różowy, wolę typowy brąz, naturalny efekt jak po słońcu. Więc może bezpieczniej będzie kupić 02??? proszę o radę, będę wdzięczna za każdą sugestię.
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 22:09   #1514
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Bella Pokaż wiadomość
Witam!
Nigdzie go już nie dostanę

Widzialam je na Allegro Sprawdzaj co jakis czas.

Contax Dzieki za pomoc.Dam sobie z nim spokoj
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 07:50   #1515
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Bella Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad różem Guerlain Blush & Sun nr 03, czyli najciemniejszym. Czy któraś z Was go używała? Myślicie że sprawdzi się jako bronzer do całej twarzy? (z akcentem na policzki, nos , czoło..) Nie będzie za ciemny? Nie chcę też aby wyszedł rudawy ani różowy, wolę typowy brąz, naturalny efekt jak po słońcu. Więc może bezpieczniej będzie kupić 02??? proszę o radę, będę wdzięczna za każdą sugestię.
Odciena tego różu nie pamiętam, sama mam najjaśniejszy. Ale wszystkie są z czerwonym pigmentem, co wg mnie nie bardzo nadaje się na całą twarz. Za to świetnie sprawdza się jako zwykły róż. No i ma drobinki. Zresztą teraz większość brązerów je ma.

Może zainteresuj się zwykłymi Terracottami Guerlaina. Jest dużo odcieni i na pewno coś sobie wybierzesz. Delikatne, prawie niewidoczne drobinki ma też Lavrertu, ale za to tylko trzy odcienie do wyboru.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Contax Dzieki za pomoc.Dam sobie z nim spokoj
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:29   #1516
natallie87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 29
GG do natallie87
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Witam dziewczynki! ależ długi się ten wątek zrobił, nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego. Ale mam pytanko, może nie o bronzery ale o podkład. używała może któraś z as Loreal Invisible Perfection??? zastanawiam sie nad kupnem, ale nie wiem jak opn sie sprawuje. niestety mam tak jasniutka cere, ze brazery nie dla mnie uzywam jak już to rozświetlaczy z lekkim połyskiem złota lub brązu. zazdroszcze niektórym z Was ciemnej krnacji ...dzieki za pomoc
natallie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:07   #1517
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mam w końcu upragnionego Collistara
Niestety ma niski faktor, ale sama forma aplikacji i efekt bardzo mi odpowiada. Mam numer 2 i początkowo bałam się ,ze to będzie straszne "czernidło" ale po nałożeniu na opaloną samoopalaczem skórę jest doskonały. Nie pudruję go już niczym, tylko nakładam troszkę różu.

Teraz brązerów (chociaż mam ich tylko 3) starczy mi na wieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg collistar.jpg (29,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collistar1.jpg (31,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązery.jpg (12,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bronze open.jpg (21,0 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.jpg (9,6 KB, 97 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:16   #1518
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

maja - zazdroszczę Ci tylko 3 brązerów
Który masz numer Lavertu? Wydaje się taki ciemny przy Collistarze...

edit. jasny wyszedł na drugim zdjęciu

Edytowane przez jolla11
Czas edycji: 2007-07-30 o 17:39
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:41   #1519
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
maja - zazdroszczę Ci tylko 3 brązerów
Który masz numer Lavertu? Wydaje się taki ciemny przy Collistarze...

edit. jasny wyszedł na drugim zdjęciu
Lavertu mam nr3, najjaśniejszy. Ale zimą na całą buzię jest stanowczo za ciemny. Zimą tylko na kości go nakładam.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 19:28   #1520
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziękuję Tak mnie korci, żeby też kupić tą trójeczkę do jasnej cery, ale póki co, postaram się zużyć zapasy.
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:33   #1521
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mam w końcu upragnionego Collistara
Niestety ma niski faktor, ale sama forma aplikacji i efekt bardzo mi odpowiada. Mam numer 2 i początkowo bałam się ,ze to będzie straszne "czernidło" ale po nałożeniu na opaloną samoopalaczem skórę jest doskonały. Nie pudruję go już niczym, tylko nakładam troszkę różu.

Teraz brązerów (chociaż mam ich tylko 3) starczy mi na wieki

Maja, mogłabyś porównać Lavertu i Clinique? Mam ochotę kupić Lavertu, ale wydaje mi się ciemniejszy niż Clinique, nie wiem, czy nie byłby dla mnie za ciemny.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 20:44   #1522
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ja ostatnio nabyłam puder brązujący z filtrem 15 Sephora,i jestem dość zadowolona w ogóle aż 4 odcienie są do wyboru-ja mam 04,choć nie jest naciemniejszy według mnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24643433.jpg (2,4 KB, 540 załadowań)
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 08:18   #1523
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Dziękuję Tak mnie korci, żeby też kupić tą trójeczkę do jasnej cery, ale póki co, postaram się zużyć zapasy.
Ja już teraz też nie chcę nic nowego - jak zużyję chociaż jeden z nich to dopiero mogę myśleć o następnym
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Maja, mogłabyś porównać Lavertu i Clinique? Mam ochotę kupić Lavertu, ale wydaje mi się ciemniejszy niż Clinique, nie wiem, czy nie byłby dla mnie za ciemny.
Clinique daje bardzo naturalny efekt. Świetnie nadaje sie do takiego dziennego "makijażu niewidki". Posiada drobinki, ale bardzo subtelne i na twarzy one giną, nie ma mowy o brokacie. I odcień 02 jest raczej chłodnym brązem. Nie nakładam go raczej na cała twarz, służy mi tylko do modelowania. Myślę, że lepiej nadaje sie do chłodnej karnacji.

Lavertu można uzyskać mocniejszy efekt, brąz jest ciut cieplejszy, wiec latem, mogę go nałożyć solo, na krem, na całą twarz. Odrobina tego kosmetyku sprawdza sie zimą do podkreślania kości policzkowych, modelowania rysów twarzy i przy bladej skórze wygląda bardzo dobrze. Lavertu nie odcina się od żółtej w tonacji szyi
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:51   #1524
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziękuję
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 12:06   #1525
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Proszę bardzo
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:03   #1526
Malinka:)
Przyczajenie
 
Avatar Malinka:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

co wy dziewczyny! w lecie własnie trzeba odłożyć te wszystkie brązujące kosmetyki bo można naturalną opalenizną zrobić szał oczywiście nie mówie żeby w ogóle bo na jakieś disko czy randke czy jeszcze cos to mozna
Malinka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:18   #1527
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

troszke chyba źle trafiłaś malinko, bo część z nas sie nie opala więc nie robi szału naturalna opalenizną. Zresztą bronzerami można fajnie wymodelować buzię, kości policzkowe zaznaczyć...

Cytat:
oczywiście nie mówie żeby w ogóle bo na jakieś disko czy randke czy jeszcze cos to mozna
dzięki
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2007-07-31 o 16:53
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:23   #1528
GoodLuck
Raczkowanie
 
Avatar GoodLuck
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 154
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja używam tylko produktów Clinique i jestem bardzo zadowolona
GoodLuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:41   #1529
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja już teraz też nie chcę nic nowego - jak zużyję chociaż jeden z nich to dopiero mogę myśleć o następnym

Clinique daje bardzo naturalny efekt. Świetnie nadaje sie do takiego dziennego "makijażu niewidki". Posiada drobinki, ale bardzo subtelne i na twarzy one giną, nie ma mowy o brokacie. I odcień 02 jest raczej chłodnym brązem. Nie nakładam go raczej na cała twarz, służy mi tylko do modelowania. Myślę, że lepiej nadaje sie do chłodnej karnacji.

Lavertu można uzyskać mocniejszy efekt, brąz jest ciut cieplejszy, wiec latem, mogę go nałożyć solo, na krem, na całą twarz. Odrobina tego kosmetyku sprawdza sie zimą do podkreślania kości policzkowych, modelowania rysów twarzy i przy bladej skórze wygląda bardzo dobrze. Lavertu nie odcina się od żółtej w tonacji szyi
Maju - pięknie opisałaś oba brązerki. Od siebie dodam tylko, że bardziej podobam się sobie w Lavertu niż w Clinique, bo wyglądam cieplej i naturalniej. Clinique daje na mojej buzi efekt raczej różu niż brązera, Lavertu zaś daje efekt czekoladowo-złocisty.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:47   #1530
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez natallie87 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki! ależ długi się ten wątek zrobił, nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego. Ale mam pytanko, może nie o bronzery ale o podkład. używała może któraś z as Loreal Invisible Perfection??? zastanawiam sie nad kupnem, ale nie wiem jak opn sie sprawuje. niestety mam tak jasniutka cere, ze brazery nie dla mnie uzywam jak już to rozświetlaczy z lekkim połyskiem złota lub brązu. zazdroszcze niektórym z Was ciemnej krnacji ...dzieki za pomoc
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13215 tu sa opinie



Jestem jasnolica i uzywam bronzery np Dior 010 jest rewelacyjny, Collistara 01 i Guerlain dla blondynek ale z Loreala dwu kolorowy dla jasnolicych tez jest swietny.Takim bronzerem mozna modelowac twarz, podkreslac kosci policzkowe a takze uzywać do rozświetlenia oka lub jako cien pozdrawiam
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.