Majowe Panny Młode - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-09, 19:51   #2431
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

My mieliśmy plener wczoraj po ślubie, w drodze na zamek na wesele.

Całość wyszła przepięknie! Udało mi się nie pokazać mojemu mężowi przez cały dzień. Zobaczył mnie dopiero kiedy tata wprowadził mnie do kościoła. Prawie wszyscy mieli łzy w oczach. On, teściowa, rodzice, przyjaciele. Podobno tak pięknie wyglądałam ja obiektywna nie jestem, więc poczekam na zdjęcia

W kościele było super. Dla niektórych gości to był szok, inny kościół, pastor zamiast księdza, luźniejsza i weselsza atmosfera. Nie obyło się bez łez wzruszenia, zwłaszcza kiedy błogosławiła nas moja teściowa. Pół kościoła płakało Potem już po wszystkim na ostatniej piosence z nienacka wybiegliśmy w podskokach z kościoła Śmiesznie to wyglądało, bo wszyscy zostali w środku.

Wesele też pierwsza liga. Przede wszystkim goście byli oczarowani miejscem w którym było wesele. Drugiego takiego nie ma w Polsce bez dwóch zdań. W nocy, kiedy włączyli wszystkie lampki i światła, wyglądało tak jak ogląda się to na romantycznych amerykańskich filmach Jedzonko pyszne i dużo. Tak dużo, że jeszcze mnóstwo zostało. Pomysł ze szwedzkim stołem i stolikiem barowym i deserowym trafiony w 10. Kto chciał to sobie podchodził i brał co chciał. Nie było dzieki temu bałaganu na stołach. DJ tak prowadził zabawę, że praktycznie nikt nie siedział przy stole Nawet moja mama, która 3 miesiące temu złamała nogę i dopiero od 2 tygodni może normalnie chodzić tańczyła i bawiła się

Generalnie goście byli zachwyceni klasą wesela, tym że można się tak bawić bez wódki i w taki sposób. Dla mnie i mojego męża to był jeden z najszczęśliwszych dni w życiu
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:31   #2432
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Co do pleneru w dniu ślubu, to my mamy... Bo w poniedziałek wracamy do naszego miasta i nie ma kiedy tego zrobić. Generalnie rozkład dnia mam bardzo podobny do can't, a że pierwsza ślubuję, to będę mogła udzielić ewentualnych zmianowych porad
będę wdzięczna za taki rozkład

fajnie, że nie tylko ja chcę w tym samym dniu
ale raczej przed mszą bo nie chciałabym później zostawiać gości

Anielica gratulacje

straszy pogoda w tym roku, ale póki co na weekendy jest pięknie, przynajmniej u mnie na północy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 07:49   #2433
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

dziewczyny my już po wszystko się udało lacznie z pierwszym tancem. sala cudowna o takiej zawsze marzylam. goscie zadowoleni. wódka, ciasto i mięcho zostalo. A ja wygladalam jak królewna
__________________
lada dzień ...
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 07:51   #2434
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
dziewczyny my już po wszystko się udało lacznie z pierwszym tancem. sala cudowna o takiej zawsze marzylam. goscie zadowoleni. wódka, ciasto i mięcho zostalo. A ja wygladalam jak królewna
gratuluję
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 08:37   #2435
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
My mieliśmy plener wczoraj po ślubie, w drodze na zamek na wesele.

Całość wyszła przepięknie! Udało mi się nie pokazać mojemu mężowi przez cały dzień. Zobaczył mnie dopiero kiedy tata wprowadził mnie do kościoła. Prawie wszyscy mieli łzy w oczach. On, teściowa, rodzice, przyjaciele. Podobno tak pięknie wyglądałam ja obiektywna nie jestem, więc poczekam na zdjęcia

W kościele było super. Dla niektórych gości to był szok, inny kościół, pastor zamiast księdza, luźniejsza i weselsza atmosfera. Nie obyło się bez łez wzruszenia, zwłaszcza kiedy błogosławiła nas moja teściowa. Pół kościoła płakało Potem już po wszystkim na ostatniej piosence z nienacka wybiegliśmy w podskokach z kościoła Śmiesznie to wyglądało, bo wszyscy zostali w środku.

Wesele też pierwsza liga. Przede wszystkim goście byli oczarowani miejscem w którym było wesele. Drugiego takiego nie ma w Polsce bez dwóch zdań. W nocy, kiedy włączyli wszystkie lampki i światła, wyglądało tak jak ogląda się to na romantycznych amerykańskich filmach Jedzonko pyszne i dużo. Tak dużo, że jeszcze mnóstwo zostało. Pomysł ze szwedzkim stołem i stolikiem barowym i deserowym trafiony w 10. Kto chciał to sobie podchodził i brał co chciał. Nie było dzieki temu bałaganu na stołach. DJ tak prowadził zabawę, że praktycznie nikt nie siedział przy stole Nawet moja mama, która 3 miesiące temu złamała nogę i dopiero od 2 tygodni może normalnie chodzić tańczyła i bawiła się

Generalnie goście byli zachwyceni klasą wesela, tym że można się tak bawić bez wódki i w taki sposób. Dla mnie i mojego męża to był jeden z najszczęśliwszych dni w życiu
Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
dziewczyny my już po wszystko się udało lacznie z pierwszym tancem. sala cudowna o takiej zawsze marzylam. goscie zadowoleni. wódka, ciasto i mięcho zostalo. A ja wygladalam jak królewna
jeszcze raz gratulacje, super że udało się, a jak pogoda?
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:11   #2436
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Hop hop dziewczęta dawno mnie tu nie było, ale już jestem po wszystkim i kamień spadł mi z serca wszystko wyszło tak jak chciałam
Pozdrawiam serdecznie
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:48   #2437
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Pogoda super- na sam ślub wyszło słońce i świeciło do samego wieczora Pogoda jak na zamówienie
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 06:53   #2438
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wina Pokaż wiadomość
Hop hop dziewczęta dawno mnie tu nie było, ale już jestem po wszystkim i kamień spadł mi z serca wszystko wyszło tak jak chciałam
Pozdrawiam serdecznie
Tobie też gratuluję
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:38   #2439
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Majowe Panny Młode

My też już po wszystkim, było cudnie!!! Wszystko się udało.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:04   #2440
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
My też już po wszystkim, było cudnie!!! Wszystko się udało.
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:19   #2441
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Gratulacje dla Nowopoślubionych
My już w Irlandii. Jutro znowu do pracy. Buziaczki dla wszystkich!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 17:17   #2442
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny a jak u Was było / będzie z pierwszym tańcem?
Śpiewa zespół czy leci oryginał?

Ja wolałabym puścić oryginał, ale nie wiem czy wypada, czy zespół się nie obrazi :P
Bo nie wiem jak oni zaśpiewają, no i mam dylemat :|
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:32   #2443
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u Was było / będzie z pierwszym tańcem?
Śpiewa zespół czy leci oryginał?

Ja wolałabym puścić oryginał, ale nie wiem czy wypada, czy zespół się nie obrazi :P
Bo nie wiem jak oni zaśpiewają, no i mam dylemat :|
My nie mamy tego problemu, bo mamy DJ'a...

Ja mam właśnie cyrk, bo od poniedziałku kurier nie może mi dostarczyć przesyłki z podziękowaniami dla rodziców, bo są ciągle jakieś pomyłki. Nigdy nie korzystajcie z kuriera Siódemka, bo to tragedia... A my z rana jutro wyjeżdżamy do domu, więc nie wiem, czy się uda to jakoś odebrać...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:53   #2444
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Majowe Panny Młode

nam pierwszy utwór zaspiewa zespół, bo i tak będziemy się bujać co innego gdybysmy mieli jakiś układ
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:29   #2445
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

My mieliśmy 2 piosenki zmiksowane. Na weselu nie było zespołu, tylko DJ, więc nie było żadnego problemu
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:58   #2446
wercia240a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 70
Dot.: Majowe Panny Młode

U nas pierwszy taniec będzie grany przez zespól - oryginał i tak miał być przerobiony, więc...

Poza tym u mnie trochę ruszyło z przygotowaniami. Bielizna i podwiązka kupione, wystrój kościoła załatwiony, a dzisiaj zamówiłam wiązanki. W sobotę przyjeżdżają rodzice TŻta i jedziemy ustalić menu. Później zabieramy się z nimi w ich rodzinne strony - musimy załatwić konkordat w USC.
20.05 idę na przymiarkę sukni - już nie mogę się doczekać.

Czy Wam też tak szybko czas "ucieka"? Dopiero zamawialiśmy salę i całą resztę na wesele, a tutaj już nieco ponad 2 tyg. do tego wielkiego dnia. Coś mi się wydaję, że stresik niedługo mnie dopadnie.
wercia240a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:20   #2447
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u Was było / będzie z pierwszym tańcem?
Śpiewa zespół czy leci oryginał?

Ja wolałabym puścić oryginał, ale nie wiem czy wypada, czy zespół się nie obrazi :P
Bo nie wiem jak oni zaśpiewają, no i mam dylemat :|
Chyba by byli niepoważni jak by się obrazili. Nasz zespół puścił oryginał, bo do niego się uczyliśmy tańczyć (a mieliśmy układ 2 na 1). Nie było z tym żadnego problemu.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:53   #2448
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Chyba by byli niepoważni jak by się obrazili. Nasz zespół puścił oryginał, bo do niego się uczyliśmy tańczyć (a mieliśmy układ 2 na 1). Nie było z tym żadnego problemu.
No właśnie o to samo mi chodzi, że uczymy się tańczyć do oryginału. I boję się że jak oni będą śpiewać, to zaśpiewają trochę nie tak, i będzie po naszym układzie tanecznym :P
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:58   #2449
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Ufff i ja wreszcie tu dotarłam po ślubie przeprowadziłam się na wieś, a tam małe problemy z netem hehehe...
wracając do ślubu to naprawdę największą niespodzianką była przepiękna pogoda, w piątek jeszcze lało okrutnie, a sobota mmmm
wszytsko udało się chyba tak jak chcieliśmy (chyba bo sama nie pamiętam, tak szybko ten czas przeleciał). wrzucę zdjęcia jak tylko będę miała
W niedzielę były poprawiny od godziny 16, niestety około 17.30 dostaliśmy telefon ze szpitala, że mój dziadzio zmarł, cała moja rodzina się rozjechała, my z mężem również pojechaliśmy do domu rodzinnego, gdzie wszyscy się zebrali na różaniec. Później wróciliśmy na salę, gdzie bawiła się rodzina pana młodego, ale atmosfera już nie ta ok. północy było po poprawinach.
Takie jest życie....to ironia losu, że mój tort weselny został podany na stypie przedwczoraj.
Trzymam kciuki za pozostałe majówki teraz z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że będzie to jeden z najpiękniejszych dni w waszym życiu
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 17:45   #2450
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Ufff i ja wreszcie tu dotarłam po ślubie przeprowadziłam się na wieś, a tam małe problemy z netem hehehe...
wracając do ślubu to naprawdę największą niespodzianką była przepiękna pogoda, w piątek jeszcze lało okrutnie, a sobota mmmm
wszytsko udało się chyba tak jak chcieliśmy (chyba bo sama nie pamiętam, tak szybko ten czas przeleciał). wrzucę zdjęcia jak tylko będę miała
W niedzielę były poprawiny od godziny 16, niestety około 17.30 dostaliśmy telefon ze szpitala, że mój dziadzio zmarł, cała moja rodzina się rozjechała, my z mężem również pojechaliśmy do domu rodzinnego, gdzie wszyscy się zebrali na różaniec. Później wróciliśmy na salę, gdzie bawiła się rodzina pana młodego, ale atmosfera już nie ta ok. północy było po poprawinach.
Takie jest życie....to ironia losu, że mój tort weselny został podany na stypie przedwczoraj.
Trzymam kciuki za pozostałe majówki teraz z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że będzie to jeden z najpiękniejszych dni w waszym życiu
super Kobzalko ze wszytko ładnie wyszło
my też już liczymy ostanie dni (16)
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:36   #2451
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Kobzalko, strasznie mi przykro z powodu śmierci Twojego dziadziusia.. Przynajmniej mial tę przyjemność doczekać dnia ślubu swojej wnuczki. Mój nie miał

Co do utworu na pierwszy taniec, to my uczyliśmy się do mp3 i takową puściła orkiestra. Nie było zadnego problemu. Piosenka-Once upon a December. Myślę,że zespół mimo, że rewelacyjny, nie wykonałby tego tak jak chcieliśmy

Ja dziś miałam pierwszy dzien pracy po urlopie.. ughhh ciężko, ale miło
Dopiero co wróciłam z roboty.

Czemu nikt prócz mnie nie wrzucił fotek?? No nie bądźcie takie..

P.S. u mnie podwiązka, którą dostałam w dodatku do sukni ślubnej w sklepie , wylądowała na kicku mojego małża<lol> nogi mojej nie widziała;D
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:45   #2452
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

No to Anagat, żebyś nie czuła się osamotniona

http://farm5.static.flickr.com/4050/...a0a7b3cf_b.jpg

To my w naszym wyjątkowym dniu
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:45   #2453
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej kobietki!
Świeżo upieczonym mężatkom gratuluję że wszystko wam się udało w tym wyjątkowym dniu.
Kobzalko przykro że twój dziadzio zmarł ale z drugiej strony to dobrze że, w ten piękny mieliście uśmiech na twarzy!
aniielica pięknie wyglądaliście i cudną pogodę mieliście!

Wercia widzę że u ciebie przygotowania na tym samym etapie
A co do stresu to mnie już powoli łapie... A na szczęście kupiłam w końcu butki
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:48   #2454
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Ufff i ja wreszcie tu dotarłam po ślubie przeprowadziłam się na wieś, a tam małe problemy z netem hehehe...
wracając do ślubu to naprawdę największą niespodzianką była przepiękna pogoda, w piątek jeszcze lało okrutnie, a sobota mmmm
wszytsko udało się chyba tak jak chcieliśmy (chyba bo sama nie pamiętam, tak szybko ten czas przeleciał). wrzucę zdjęcia jak tylko będę miała
W niedzielę były poprawiny od godziny 16, niestety około 17.30 dostaliśmy telefon ze szpitala, że mój dziadzio zmarł, cała moja rodzina się rozjechała, my z mężem również pojechaliśmy do domu rodzinnego, gdzie wszyscy się zebrali na różaniec. Później wróciliśmy na salę, gdzie bawiła się rodzina pana młodego, ale atmosfera już nie ta ok. północy było po poprawinach.
Takie jest życie....to ironia losu, że mój tort weselny został podany na stypie przedwczoraj.
Trzymam kciuki za pozostałe majówki teraz z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że będzie to jeden z najpiękniejszych dni w waszym życiu


przykro z powodu dziadka
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:28   #2455
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziękuję dziewczyny
ja zdjęcia wrzucę za jakiś tydzień, jak je dostaniemy od fotografa
teraz lecę robić zakupy i jadę do domu obiad gotować
Aaaa....wszystkim jutrzejszym pannom młodym życzę słońca, spokoju i mnóstwo radości*:
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:30   #2456
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Dokładnie oby pogoda była ładna jutro to i humory będą lepsze . Powodzenia laski i nie stresujcie się zbytnio
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 00:19   #2457
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

tyle szykowania a ta noc minela tak szybko. na szczescie 8 maja pogoda dopisala . dodaje foteczki i trzymam kciuki za wasze weselicha
__________________
lada dzień ...
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 00:23   #2458
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

no i jeszcze jedno
__________________
lada dzień ...
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:13   #2459
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
tyle szykowania a ta noc minela tak szybko. na szczescie 8 maja pogoda dopisala . dodaje foteczki i trzymam kciuki za wasze weselicha
no slicznie ślicznie

Wszystkim dzisiejszym PMkom słonca i pogody ducha życzę
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:46   #2460
Adriana07
Rozeznanie
 
Avatar Adriana07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 546
GG do Adriana07
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
No to Anagat, żebyś nie czuła się osamotniona

http://farm5.static.flickr.com/4050/...a0a7b3cf_b.jpg

To my w naszym wyjątkowym dniu
Pieknie wygladaliscie , pogoda dopisała widac ze wszystko sie udało gratulacje

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
tyle szykowania a ta noc minela tak szybko. na szczescie 8 maja pogoda dopisala . dodaje foteczki i trzymam kciuki za wasze weselicha
Dla was również najlepsze życzenia świetne auto do ślubu
__________________
Ten dzień - 25.06.2011

Uśmiech dziecka jest pierwszym owocem sensu ludzkiego istnienia.
Adriana07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.