Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 22:57   #781
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;22404298]mnie rozwalają następujące rzeczy:
  • zbyt ciasno związane bolerka/zbyt ciasne kamizelki, spod których wystają fałdy tłuszczu
  • zbyt ciasne dżinsy, a nad nimi boczki - albo co gorsza - dżinsy wrzynające się w krocze
  • zbyt ciasne rajstopy/pończochy kabaretki, w których kobieta wygląda jak szynka pakowana w 'siateczkę'
  • biodrówki ze zbyt niskim stanem (kiedy się schylasz, widać ci pół d...)
  • skarpetki do sandałów (jakoś to do mnie nie przemawia)
  • nie mogę się też przekonać do wysokich butów (saszek, kozaków) bez zabudowanych palców, ale to ze względów ekonomicznych, nie estetycznych. nie wiem, w jaką pogodę miałabym to nosić. jak ciepło, to bez sensu, a jak zimno, to u nas przeważnie pada, więc... potop w butach
  • legginsy do krótkich bluzek
  • spodnie z wysokim stanem przy sylwetce z wystającym, tłuściutkim brzuszkiem
  • jak już któraś z wizażanek wspomniała - odpicowane panienki chodzące do szkoły z małą torebeczką przewieszoną przez ramię i siatą zeszytów z lidla/tesco/itd. w ręku
  • apaszki (to kojarzy mi się z eleganckimi babciami)
  • nadmiar cekinów/ćwieków/cyrkonii bez uzasadnienia (na Sylwestra/dyskotekę OK, ale na egzamin z żelbetu niekoniecznie, a widziałam taki przypadek ostatnio, myślałam, że doktor dostanie oczopląsu)
  • i to czego nienawidzę najbardziej (oczywista oczywistość) - lachony na kilkunastocentymetrowych szpilkach/koturnach, w których nie potrafią chodzić (!) wypychają kolana, chwieją się i non-stop przekręcają im się stopiszcza (to też piękne słowo którejś z Was, które bardzo mi się spodobało)
  • faceci wyglądający jakby przebrali się w ciuszki swojej dziewczyny
  • plus: styl 'emo'.
PS: inspiracja 'Szpilkami na Giewoncie' to był hit wszech czasów. ta laska chyba nie ma w domu lustra. nie dość, że jest brzydka (może gdyby nie te włosy i pryszczata, nieumalowana facjata, byłoby lepiej), nie potrafi dobierać kolorów, zakłada na siebie byle co i wydaje jej się, że to jest trendy, to jeszcze wystawia to na widok publiczny[/QUOTE]

a mnie takie komentarze rozwalają
__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."

Edytowane przez dooo
Czas edycji: 2010-09-30 o 22:58 Powód: dopisek
dooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 00:52   #782
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
a mnie takie komentarze rozwalają
Masz rację, nie ma nic gorszego od zwyczajnego prostactwa. Aż przykro takie rzeczy czytać. Założę się, że autorka tego postu nie chciałaby, żeby ją ktoś tak obrażał. Może się coś komuś nie podobać, ale warto wyrażać to w kulturalny sposób.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:00   #783
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Przypomniało mi się, co mnie strasznie razi...Traktowanie legginsów jako spodni. Dla mnie legginsy to po prostu rajstopy bez stópek i nie wyobrazam sobie wyjść na dwór w samych rajstopach. Nie bardzo rozumiem dlatego tez traktowanie legginsow jako substytut spodni?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:15   #784
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, co mnie strasznie razi...Traktowanie legginsów jako spodni. Dla mnie legginsy to po prostu rajstopy bez stópek i nie wyobrazam sobie wyjść na dwór w samych rajstopach. Nie bardzo rozumiem dlatego tez traktowanie legginsow jako substytut spodni?
A jeśli są jeansowe ? I zrobione z takiego grubszego niby jeansu, z naszytymi kieszonkami (nie namalowanymi!) ?
Zamierzam sobie takie coś sprawić.. ale nadal się zastanawiam, ale chyba te jeansowe nie są az takie złe..

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
a mnie takie komentarze rozwalają
O co chodzi z tymi Szpilkami na Giewoncie ?????

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
Ja jestem jakaś nie na czasie w ogóle ostatnio.. a co znaczy "kopytka", że tak skromnie spytam?
Bo założyłam dziś moje jedyne wygodne buty i moje przyjaciółki zaczęły dopytywać, gdzie je kupiłam, że są teraz takie modne..
Wszystko dobrze, gdybym nie kupowała ich z trzy lata temu :P
Czy chodzi o taką podeszwę łączoną ?
Bo może mam jakiś modowy hit, a nic o tym nie wiem :P:cojest :
I powtarzam moje wczesniejsze pytanie
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:24   #785
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
O co chodzi z tymi Szpilkami na Giewoncie ?????
o to http://asmallworldoffashion.blogspot...giewoncie.html
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:59   #786
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

co to jest za blog? xD
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 15:07   #787
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Teraz rozumiem..
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 16:26   #788
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
a mnie takie komentarze rozwalają
Mnie tak samo.
Nie rozumiem tego maniakalnego uporu,żeby tak się nabijać z tej dziewczyny.
Ma dziwny gust,staroświeckie ubrania i niczym nie zmąconą pewność siebie-i tyle.Jej problem.

A takich,,Szpilek na Giewoncie'' codziennie widuję przynajmniej kilka.Gdzie nic do siebie nie pasuje,każdy element w innym kolorze,niedostosowany do figury i wieku noszącej.I co-mam zacząć strzelać z Kałacha,bo mi się nie podoba?
Trudno,takie życie,nie każdy będzie taki,jak mi się to życzy.


Po prostu dziewczyny-get a life
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:11   #789
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, co mnie strasznie razi...Traktowanie legginsów jako spodni. Dla mnie legginsy to po prostu rajstopy bez stópek i nie wyobrazam sobie wyjść na dwór w samych rajstopach. Nie bardzo rozumiem dlatego tez traktowanie legginsow jako substytut spodni?
Leggi tylko na fitness lub czarne na imprezę, szare leggi po domu
Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
A jeśli są jeansowe ? I zrobione z takiego grubszego niby jeansu, z naszytymi kieszonkami (nie namalowanymi!) ?
Zamierzam sobie takie coś sprawić.. ale nadal się zastanawiam, ale chyba te jeansowe nie są az takie złe..

Tegginsy bez kieszeni noszę do dłuższych opiętych sweterków lub długich oversize.
Z kieszeniami do wszystkiego, w końcu w tak opiętych spodniach pupa jest maksymalnie wyeksponowana i czemu miałabym ukrywać ją przed światem
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:52   #790
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
Poza tym rozwala mnie moda typu:

- arafatki, czy jak to tam.. nie wiem, nie znam się, czy nadal jest to modne, ale jak było to co druga dziewczyna/ chłopak nosiła czarno-białą (albo, o zgrozo, kolorową) chustkę pod szyją. Nie mam nic przeciwko szalom, apaszkom, chustom, ale arafatki odpadają, jak dla mnie.

Ja rozumiem gdy arafatkę nosi osoba nosząca glany, słuchająca punk .. itp. bo samej czasami zdarza mi się ją ubrać jadąc na Przystanek Woodstock ale jeśli idzie odpicowana dziewczyna i to jeszcze w różowej bądź czerwonej arafatce to jest dla mnie nie do przyjęcia. Po pierwsze nie do przyjęcia bo arafatka jest kolorowa, a po drugie nie podoba mi się, kiedy ktoś ubiera się w stylu, który odpowiada danej subkulturze a nie jest z nią jakoś emocjonalnie związany.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:13   #791
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Ja rozumiem gdy arafatkę nosi osoba nosząca glany, słuchająca punk .. itp. bo samej czasami zdarza mi się ją ubrać jadąc na Przystanek Woodstock ale jeśli idzie odpicowana dziewczyna i to jeszcze w różowej bądź czerwonej arafatce to jest dla mnie nie do przyjęcia. Po pierwsze nie do przyjęcia bo arafatka jest kolorowa, a po drugie nie podoba mi się, kiedy ktoś ubiera się w stylu, który odpowiada danej subkulturze a nie jest z nią jakoś emocjonalnie związany.
Mnie to rozwala niezależnie od tego, kto nosi, tak samo jako koszulki z Estkiem Guevarą
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:15   #792
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Mnie to rozwala niezależnie od tego, kto nosi, tak samo jako koszulki z Estkiem Guevarą
Zwłaszcza, że ci co te koszulki noszą, nie mają o nim z reguły zielonego pojęcia...

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2010-10-02 o 10:10
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:17   #793
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że ci te koszulki noszą, nie mają o nim z reguły zielonego pojęcia...


Wielokrotnie się spotykałam z alternatywnymi dzieciakami nie mającymi zielonego pojęcia jakie symbole na sobie mają - ważne, że inni "kumaci" też noszą
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:18   #794
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Rozwalają mnie też faceci raczej chciałoby się powiedzieć nastolatkowie którzy mają na głowie pseudo irokezy. Gdzie się nie obejrzę widzę chłopaczka lansującego się na Bóg wie kogo. Jak to powiedział mój znajomy - tak zwany " gejo-punk " Prawda jest taka ze czasami niektórzy maja styl podporządkowany najnowszym trendom i to boli w dzisiejszych czasach.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 07:12   #795
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

no tak, bo facet powinien chodzić w bojówkach z z krótkimi włosami/ fryzurą na grzybka. a i irokez może wyglądać fajnie, jak zamiast tony żelu użyje się pasty do włosów

może jest coś ze mną nie tak, ale uwielbiam chociażby propozycje h&m dla facetów, zawsze nas z Tżtem pozytywnie rozczulają tamtejsi sprzedawcy, bo w porównaniu do ogółu faceta, jakiego mogą spotkać na ulicy, są zupełnie odjechali. no ale obcisłe spodnie czy koszulki to gejostwo cytując mojego ulubionego pana-porażkę, który nawet bloga założył: http://szafa-faceta.blogspot.com/

Nazywam się Kamil Nazwisko niech pozostanie anonimowe. Lubię zajmować się modą, grzebać i szukać informacji w internecie na temat modnych nowinek, a zarazem męskich ubrań. Czasami modnie oznacza trochę pedalsko i mam nadzieje, że podołam zadaniu i nie będę tutaj prezentował takich ciuchów... więc zamiast tego będę prezentował koszmarki z białymi skarpetami frotte
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:40   #796
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Tragedia ten blog. No i niech ktoś jeszcze powie, że białe skarpetki u faceta nie wyglądają wieśniacko na codzień
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:48   #797
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

omg... Ten blog...
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:19   #798
Paulinozaur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 156
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Spodziewalam sie jakiegos nastepcy the sartorialist a tu...
Paulinozaur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:28   #799
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
Ja jestem jakaś nie na czasie w ogóle ostatnio.. a co znaczy "kopytka", że tak skromnie spytam?
Bo założyłam dziś moje jedyne wygodne buty i moje przyjaciółki zaczęły dopytywać, gdzie je kupiłam, że są teraz takie modne..
Wszystko dobrze, gdybym nie kupowała ich z trzy lata temu :P
Czy chodzi o taką podeszwę łączoną ?
Bo może mam jakiś modowy hit, a nic o tym nie wiem :P:cojest :
http://www3.images.coolspotters.com/...es-profile.jpg to kopytka.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 13:55   #800
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Tragedia ten blog. No i niech ktoś jeszcze powie, że białe skarpetki u faceta nie wyglądają wieśniacko na codzień

A ja sądzę,że ten blog powstał dla ,,jaj''.
Widać,to nawet po zamazanej twarzy,chłopak w pewien sposób wyśmiewa całą ideę ,,szafiarstwa''.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:47   #801
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
A ja sądzę,że ten blog powstał dla ,,jaj''.
Widać,to nawet po zamazanej twarzy,chłopak w pewien sposób wyśmiewa całą ideę ,,szafiarstwa''.
Tez tak myślę
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:10   #802
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Widziałam wczoraj w tramwaju 'metkowe' zjawisko. Wypatrzyłam u dziewczyny na różnych elementach stroju loga Chanel, D&G, Lacoste i Wrangler, przy czym metkę od spodni Wranglera miała na tyłku większą od kieszeni i dziwnie odstającą. Zupełnie jakby przyszyła sobie większą niż przewidywana w standardzie
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:22   #803
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
A ja sądzę,że ten blog powstał dla ,,jaj''.
Widać,to nawet po zamazanej twarzy,chłopak w pewien sposób wyśmiewa całą ideę ,,szafiarstwa''.
poczytaj sobie jego wypowiedzi, to nie jest blog dla jaj. zresztą ilu polskich facetów, facetów wizażanek się tak nosi? (zresztą lepiej tak niż przyodziać dupkę w dresiki)

Cytat:
Tragedia ten blog. No i niech ktoś jeszcze powie, że białe skarpetki u faceta nie wyglądają wieśniacko na codzień
prawda? przybrudzona biel albo gustowne szare frociaki
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2010-10-02 o 15:23
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:49   #804
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
poczytaj sobie jego wypowiedzi, to nie jest blog dla jaj. zresztą ilu polskich facetów, facetów wizażanek się tak nosi? (zresztą lepiej tak niż przyodziać dupkę w dresiki)
Przeczytałam i nadal obstaję przy swoim zdaniu.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:53   #805
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

zakrywa twarz bo by mu ludzie zyc nie dali jakby wiedzieli ze ma bloga.

myslicie ze ja o swoim opowiadam wokol? nie, bo ludzie wielu rzeczy nie rozumieja.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:55   #806
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
A ja sądzę,że ten blog powstał dla ,,jaj''.
Widać,to nawet po zamazanej twarzy,chłopak w pewien sposób wyśmiewa całą ideę ,,szafiarstwa''.
popatrzcie na jego pozy, on sobie ewidentnie jaja robi, dla mnie jest zabawny To inteligentny chłopak widać to po jego wypowiedziach, z poczuciem humoru dlatego założył blog, nie wygłupia się w nim, ale z lekkim jajem pokazuje swoje "zwyczajne" zestawy Tekst na tej focie z tym człowiekiem całym w futrze jakimś podpisuje jako strój od D&G nie mówcie mi że to na poważnie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:09   #807
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, co mnie strasznie razi...Traktowanie legginsów jako spodni. Dla mnie legginsy to po prostu rajstopy bez stópek i nie wyobrazam sobie wyjść na dwór w samych rajstopach. Nie bardzo rozumiem dlatego tez traktowanie legginsow jako substytut spodni?
WŁASNIE! Przeciez legginsy to tak raczej do tunik, czy dłuższych swetrów, a nie jako spodnie, też mi się strasznie nie podoba, jak ktoś tak nosi
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:22   #808
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, co mnie strasznie razi...Traktowanie legginsów jako spodni. Dla mnie legginsy to po prostu rajstopy bez stópek i nie wyobrazam sobie wyjść na dwór w samych rajstopach. Nie bardzo rozumiem dlatego tez traktowanie legginsow jako substytut spodni?
Rajstopy bez stópek, ok... czyli nosisz je tylko do spódnic, szortów i sukienek?

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
WŁASNIE! Przeciez legginsy to tak raczej do tunik, czy dłuższych swetrów, a nie jako spodnie, też mi się strasznie nie podoba, jak ktoś tak nosi
No tak, tylko, że wg Lynn legginsy to odpowiednik RAJSTOP- a chyba rajstop byś nie założyła do tuniki czy swetra?


Ja nie uważam legginsów ani za spodnie, ani za rajstopy- są czymś pomiędzy i tak je traktuję.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:28   #809
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Wracając dzisiaj z zakupów zaraz po wejściu do autobusu rozejrzałam się i zauważyłam że 3/4 dziewczyn w nim jadąca wyglądała niemalże tak samo czyli czarna eko-skóra, rurki, baleriny i torba xxl. Już mi się trochę niedobrze robi jak widzę wyglądające tak nastolatki.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:33   #810
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Leggi tylko na fitness lub czarne na imprezę, szare leggi po domu


Tegginsy bez kieszeni noszę do dłuższych opiętych sweterków lub długich oversize.
Z kieszeniami do wszystkiego, w końcu w tak opiętych spodniach pupa jest maksymalnie wyeksponowana i czemu miałabym ukrywać ją przed światem
A no właśnie to co innego. Sama mam jedne czarne z kieszeniami i noszę je normalnie, gdyż normalnie wyglądają

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja rozumiem gdy arafatkę nosi osoba nosząca glany, słuchająca punk .. itp. bo samej czasami zdarza mi się ją ubrać jadąc na Przystanek Woodstock ale jeśli idzie odpicowana dziewczyna i to jeszcze w różowej bądź czerwonej arafatce to jest dla mnie nie do przyjęcia. Po pierwsze nie do przyjęcia bo arafatka jest kolorowa, a po drugie nie podoba mi się, kiedy ktoś ubiera się w stylu, który odpowiada danej subkulturze a nie jest z nią jakoś emocjonalnie związany.
Otóż to

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość


Wielokrotnie się spotykałam z alternatywnymi dzieciakami nie mającymi zielonego pojęcia jakie symbole na sobie mają - ważne, że inni "kumaci" też noszą
Bo przecież chodzi o LANSSSSSSS..

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie też faceci raczej chciałoby się powiedzieć nastolatkowie którzy mają na głowie pseudo irokezy. Gdzie się nie obejrzę widzę chłopaczka lansującego się na Bóg wie kogo. Jak to powiedział mój znajomy - tak zwany " gejo-punk " Prawda jest taka ze czasami niektórzy maja styl podporządkowany najnowszym trendom i to boli w dzisiejszych czasach.
O, a mnie rozwalają fryzury typu tego całego, małego Justina Biebera, kiedy facet zamiast normalnych włosów ma na głowie kask, albo fryzurę ("przelakierowaną") nad którą spędził zapewne więcej czasu, niż ja nad swoja

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no tak, bo facet powinien chodzić w bojówkach z z krótkimi włosami/ fryzurą na grzybka. a i irokez może wyglądać fajnie, jak zamiast tony żelu użyje się pasty do włosów

może jest coś ze mną nie tak, ale uwielbiam chociażby propozycje h&m dla facetów, zawsze nas z Tżtem pozytywnie rozczulają tamtejsi sprzedawcy, bo w porównaniu do ogółu faceta, jakiego mogą spotkać na ulicy, są zupełnie odjechali. no ale obcisłe spodnie czy koszulki to gejostwo cytując mojego ulubionego pana-porażkę, który nawet bloga założył: http://szafa-faceta.blogspot.com/

Nazywam się Kamil Nazwisko niech pozostanie anonimowe. Lubię zajmować się modą, grzebać i szukać informacji w internecie na temat modnych nowinek, a zarazem męskich ubrań. Czasami modnie oznacza trochę pedalsko i mam nadzieje, że podołam zadaniu i nie będę tutaj prezentował takich ciuchów... więc zamiast tego będę prezentował koszmarki z białymi skarpetami frotte
Nie chcę być złośliwa, ale.. to by się dobrali ze "Szpilkami"
Poza tym.. co ten chłopak pokazuje modnego, czy odkrywczego w swoich "zestawach" ?
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.