Seks w wiezieniu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 23:07   #91
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Własciciel firmy w norwegii, mający własną firmę zlwoiek traktowany jak zwykły turysta... Heh
Nie trzeba miec obywatelstwa norweskiego zeby zalozyc firme.. wystraczy pozwolenie na pobyt i prace, a jak cos sie takiego ma to sie nie jest od razu norwegiem, pozatym mial mozliwosc zmiany obywatelstwa ale podziekowal nei.
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 23:11   #92
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Nie trzeba miec obywatelstwa norweskiego zeby zalozyc firme.. wystraczy pozwolenie na pobyt i prace, a jak cos sie takiego ma to sie nie jest od razu norwegiem, pozatym mial mozliwosc zmiany obywatelstwa ale podziekowal nei.

zakładając jakąś firmę w obcym kraju z możliwością obywatelstwa... Gdzie widomo ze zostaje się tam na lata albo całe zycie... i się odmawia...
KOlejny dojżały krok
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 23:37   #93
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
zakładając jakąś firmę w obcym kraju z możliwością obywatelstwa... Gdzie widomo ze zostaje się tam na lata albo całe zycie... i się odmawia...
KOlejny dojżały krok
nie obywatelstwo swiadczy o dojrzalosci.. pozatym jak ktos sie czuje polakiem to po co ma zmieniac, jak praktycznie ma te same prawa, zreszta niewiadomo jakby byl norwegiem czy by go nie trzymali bo w aresztach norwegow tez jest duzo..a tak BTW znam ludzi co mieszkaja po 25 lat w norwegii i wcale nie chca zmieniac obywatelstwa a mogliby 5 razy a nasze dziecko i tak bedzie mialo 2 obywatelstwa
__________________

Edytowane przez sylwialosiek
Czas edycji: 2012-09-16 o 23:39
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 00:04   #94
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
nie obywatelstwo swiadczy o dojrzalosci.. pozatym jak ktos sie czuje polakiem to po co ma zmieniac, jak praktycznie ma te same prawa, zreszta niewiadomo jakby byl norwegiem czy by go nie trzymali bo w aresztach norwegow tez jest duzo..a tak BTW znam ludzi co mieszkaja po 25 lat w norwegii i wcale nie chca zmieniac obywatelstwa a mogliby 5 razy a nasze dziecko i tak bedzie mialo 2 obywatelstwa
Że wasze dziecko będzie miało 2 obywatelstwa to wiadome, chyba ze akurat urodzisz po deportacji do polski.
Dziewczyno jestes wprost ząłosna. I naprawdę zal mi Twojego dziecka ze tak nieodpowiedzialną matkę i ojca będzie miało...
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 01:26   #95
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Że wasze dziecko będzie miało 2 obywatelstwa to wiadome, chyba ze akurat urodzisz po deportacji do polski.
Dziewczyno jestes wprost ząłosna. I naprawdę zal mi Twojego dziecka ze tak nieodpowiedzialną matkę i ojca będzie miało...
Po pierwsze nikt z nas nie bedzie deportowany, bo jak juz cos to odsiedz kare tutaj, Uzasadnij czym jestem zalosna.? :/
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 04:50   #96
jamsinev8
Raczkowanie
 
Avatar jamsinev8
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 30
Dot.: Seks w wiezieniu

uzasadnij, uzadasnij, a dlaczego , a po co , a jak ktos juz uzasadni swoja wypowiedz, powie co jak i dlaczego to atkujesz ze nie zna sytuacji a sie wypowiada... raz mowisz ze gdyby byl obywatelem norwegii to by go inaczej traktowali, dwa posty dalej, ze jednak nie wiadomo... ogarnij sie i nie pros o uzasadnienie
__________________
Nawet grzech dobry jesli grzechem nie chce byc do konca...

jamsinev8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 04:59   #97
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks w wiezieniu

"Dziewczynko, skrajną nieodpowiedzialnością było począć dziecko z kryminalistą, któremu grozi wyrok na lata.
I skrajnym egoizmem, bo skazujesz dziecko na widywanie ojca raz na tydzień i to w więzieniu.
Skrajną nieodpowiedzialnością było zrobić sobie to dziecko, a teraz liczyć na pomoc rodziców, którzy zostali wrobieni we wnuka.
Skrajną naiwnością jest wierzyć w całkowita niewinność gościa "wplątanego przez zazdrosnego o spokojne życie kumpla w narkotyki".
Skrajną naiwnością jest uważać internet za miarodajne źródło takich informacji.
Ogólnie - ręce opadają. "

Tu masz uzasadnienie, dlaczego.
Jesteś skrajnie niedojrzała, a na obu twoich wątkach widać, jak bardzo bronisz słuszności tego, co z powodu tej skrajnej niedojrzałości cię w życiu spotkało - bo przecież nie napiszę - twoich wyborów. Ty nie wybierasz świadomie - tobie się zdarza. Szkoda dziecka, ale ty nawet tego nie widzisz...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 08:44   #98
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Seks w wiezieniu

pomimo tego, że to, co pisze ta dziewczyna (czy jej kuzynka) jest żałosne to się uśmiałam
tak się dziewczyna "zamotała", że już nie wiadomo o co jej chodzi.
A może chodziło o to żeby napisały dziewczyny, które taki seks w więzieniu uprawiały - zawsze później można się wymienić doświadczeniami
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 10:31   #99
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez jamsinev8;36571143[B
]uzasadnij, uzadasnij, a dlaczego , a po co [/B], a jak ktos juz uzasadni swoja wypowiedz, powie co jak i dlaczego to atkujesz ze nie zna sytuacji a sie wypowiada... raz mowisz ze gdyby byl obywatelem norwegii to by go inaczej traktowali, dwa posty dalej, ze jednak nie wiadomo... ogarnij sie i nie pros o uzasadnienie
hahaha świetne podsumowanie
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:24   #100
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Sorry, ale dla mnie to dziwne rozumowanie. Mówienie dziecku w jakim miejscu zostało poczęte, pomijając fakt że wydaje mi się niepotrzebne nie ma nic wspólnego ze wstydem - to dzieci poczęte w samochodach, ubikacjach, podczas pijackiej balangi muszą się wstydzić za miejsce w których została zapłodniona ich matka?

A uprawianie seksu w jakich warunkach nie jest zwierzęcym zaspokojeniem? Jesteśmy zwierzętami więc wszystko co nas dotyczy jest zwierzęce, a to że jesteśmy prawie jedynymi zwierzętami które zaspokajają się nie tylko dla rozładowania popędu pozwalającego na kontynuację gatunku ale dla własnej hedonistycznej przyjemności jest dla mnie zrozumiałym imperatywem który gna wygłodniałych seksualnie kochanków w swoje objęcia. Mimo całej obskurności seks w więziennych miejscach spotkań uważam za znacznie lepszy dla higieny psychicznej niż wstrzemięźliwość "bo to przecież takie miejsce", a potem szukanie rozładowania napięcia w samogwałcie (który i tak w więzieniach jest jedynym substytutem stosunków).

Abstrahuję tu oczywiście od antykoncepcji i świadomego zapłodnienia - to zupełnie inna historia.
Ja swojemu dziecku również nie powiedziałabym w jakim miejscu zostało poczęte - nie uważam, że jest to dla niego istotne. Może źle zrozumiałaś. Ale autorka w tak krótkiej wypowiedzi ujeła także tą informację, iż ja odczytałam ją jako powód do domu. Stąd to odniesienie.

Jeśli chodzi o bycie zwierzętami bądź nie to już kwestia podejścia. Ja siebie uważam za istotę, która jest trochę ponad zwierzęta. Ale nie wchodząc w szczegóły, gdyż na ten temat można dyskutować godzinami - dla mnie seks nie jest tylko czystym rozładowaniem popędu. Gdyby tak było wystarczyłby mi wibrator. Nie robię tego z każdym i wszędzie. Dla mnie ważna jest osoba, miejsce. Ale to chyba zależy całkowicie od podejścia.

Ale to już off topic się robi.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:50   #101
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ja swojemu dziecku również nie powiedziałabym w jakim miejscu zostało poczęte - nie uważam, że jest to dla niego istotne. Może źle zrozumiałaś. Ale autorka w tak krótkiej wypowiedzi ujeła także tą informację, iż ja odczytałam ją jako powód do domu. Stąd to odniesienie.

Jeśli chodzi o bycie zwierzętami bądź nie to już kwestia podejścia. Ja siebie uważam za istotę, która jest trochę ponad zwierzęta. Ale nie wchodząc w szczegóły, gdyż na ten temat można dyskutować godzinami - dla mnie seks nie jest tylko czystym rozładowaniem popędu. Gdyby tak było wystarczyłby mi wibrator. Nie robię tego z każdym i wszędzie. Dla mnie ważna jest osoba, miejsce. Ale to chyba zależy całkowicie od podejścia.

Ale to już off topic się robi.
Kachulec, może faktycznie źle Cię zrozumiałam. Jak masz ochotę podyskutować o naszej roli w świecie zwierząt i różnicy zdań, to napisz na priv, bo robi się rzeczywiście niepotrzebnie off topic.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 18:58   #102
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
No fajne masz kolezanki, tylko pozazdroscic..
Nie wiesz z jakiej przyczyny jej koleżanka to robi, więc nie mów z ironią, że jest "fajna".

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
No a ona nie przemyca narkotyków i nie robi dziecka swojej dziewczynie kiedy wie,że spedzi 8 najbliższych lat za kratkami.
Haha xD nie wytrzymam dobre to było
__________________
Życie jest piękne...
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:01   #103
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez Paula31814 Pokaż wiadomość
Nie wiesz z jakiej przyczyny jej koleżanka to robi, więc nie mów z ironią, że jest "fajna".

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Haha xD nie wytrzymam dobre to było
Z kazdej sytuacji sa jakies wyjscia.. nie trzeba sie sprzedawac
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:07   #104
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Przeważnie ludzie którzy nigdy nawet nie spróbowali narkotyków sa dealerami, a skuszeni dobrym zarobkiem i łatwą, szybką dodatkową kasa przemycają.

Seks w więzieniu- Ja też jestem na nie, płodzenie dziecka z człowiekiem który siedzi i grozi mu wyrok OD 8 lat... Ja już współczuję temu dziecku, szczególnie tego ze będzie miało tak strasznie nieodpowiedzialnych rodziców. Skoro Twój chłopak, jest tak inteligentny że nie zrobił by żadnego głupstwa, to szkoda ze nie jest na tyle inteligentny zeby pomyślec " jak to robimy to z głową, bo co ja temu dziecku z za krat bede mógł dac? Jak pomóc? Jak wychować, wpoić odpowiednie wartości? "

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



Teraz pewnie sypia z innymi i to nie za kasę i niestety pewnie nie z kobietami
Proszę Was dziewczyny, dopiero wypiłam herbatę u chyba mi zwieracze zaraz puszczą ze śmiechu

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
mhm.. taa..

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



Sa duze szanse zeby go uniewinnic i o to sie nie martwie az tak chodzi o to ze to czekanie na sprawe moze zajac nawet rok...i to mnie martwi. Probujesz byc smieszna bo musze ci napisac ze masz zle poczucie humoru, pozatym Norwegia to nie Polska bo kazdy ma cele osobno i nikt heteroseksualny nie uprawia seksu z facetem. Od tego sa widzenia a w niektorych wiezieniach siedza razem kobiety i mezczyzni uprzedze twoje pytanie moj nie siedzi w mieszanym wiezieniu..

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------



Masz racje nie ma co porownywac, ja osobisicie wolalabym siedziec za handel narkotykami niz sprzedawac sie nawet legalnie..
NIKT heteroseksualny nie uprawia seksu z facetem? A Ty sądzisz, że oni wszyscy to tak z przyjemności i wyboru wypinają te tyłki? Sądzisz, że ktoś się tam zapyta Twojego faceta czy jest hetero czy nie? Twoja naiwność nie zna granic, podziwiam

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Z kazdej sytuacji sa jakies wyjscia.. nie trzeba sie sprzedawac
Nie no siebie sprzedawać nie trzeba, lepiej dragi I pewnie Twój facet wybrał to "inne" wyjście
__________________
Życie jest piękne...
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:09   #105
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez Paula31814 Pokaż wiadomość
Proszę Was dziewczyny, dopiero wypiłam herbatę u chyba mi zwieracze zaraz puszczą ze śmiechu

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



NIKT heteroseksualny nie uprawia seksu z facetem? A Ty sądzisz, że oni wszyscy to tak z przyjemności i wyboru wypinają te tyłki? Sądzisz, że ktoś się tam zapyta Twojego faceta czy jest hetero czy nie? Twoja naiwność nie zna granic, podziwiam

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Nie no siebie sprzedawać nie trzeba, lepiej dragi I pewnie Twój facet wybrał to "inne" wyjście
jestescie wszystkie zalosne.. to mnie was zal.. idiotki
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:10   #106
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Z kazdej sytuacji sa jakies wyjscia.. nie trzeba sie sprzedawac
Jasne, ze jest. Mimo to, nic tobie do tego.
I kim ty jestes, zeby kogs oceniac?
Kobietą niewinnego oskaarzonego o przemyt czy handel dragami?
lol

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
jestescie wszystkie zalosne.. to mnie was zal.. idiotki
Cytuję i zgłaszam
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2012-09-17 o 19:12
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:13   #107
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Moze w twojej naturze lezy to, ze sie klamie, ale w mojej nie..po prostu nie kazdy chce byc w sieci..
To się pewnie kuzynka ucieszy, że z jej konta piszesz takie ciekawe tematy
Swoją drogą, muszę zapytać ludzi w rodzinie czy nie potrzebują czegoś napisać na wizażu, pożyczę im chętnie swoje hasło i login
__________________
Życie jest piękne...
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:20   #108
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
jestescie wszystkie zalosne.. to mnie was zal.. idiotki
Nie sądź innych według siebie, dziecko. Już tylko inwektywy (jak nie znasz słowa, sprawdź sobie w słowniku), ci zostały, kiedy argumentów zabrakło? (a musiało zabraknąć przy mieliźnie intelektualnej). Nie ośmieszaj się więcej, tu, dziewczynko, nie zyskasz poklasku za nieprzemyślane życie i zero myślenia. Bądź szczęśliwa z facetem - kryminalistą, dzieckiem poczętym na widzeniu i nie wychowywanym, przez ojca, który siedzi, ale za to wychowywanym z pomocą równie mądrych (skoro sytuację akceptują) dziadków. Mu ci nie pomożemy, tobie nikt nie pomoże, dziecinko. Ciesz się ze swojej idealnej sytuacji.

Swoją drogą nerwy puściły, że nikt nie głaszcze po główce i wylazło chamstwo...
naprawdę nie rozumiesz, że jesteś w czarnek doopie, czy z uporem maniaka starasz się tego na wszelki wypadek nie widzieć, żeby dalej wklejać uśmieszki do wypowiedzi o tak strasznie przegranym życiu?

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2012-09-17 o 19:22
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:23   #109
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
jestescie wszystkie zalosne.. to mnie was zal.. idiotki
Koleżanko, skoro jesteśmy takimi idiotkami to po co tu weszłaś i chciałaś dyskutować? Wiesz co znaczy słowo dyskusja? Jeśli nie to odsyłam do słownika. Jeśli sądziłaś, że wszystkie będziemy Ci tu bić brawo i zazdrościć tego seksu w kiciu, to przykro mi, że tak się nie stało. Nie mniej jednak zachowaj resztki jakiejś godności (głęboko wierzę, że jeszcze ją masz) i nie wyzywaj tu nikogo tylko grzecznie "zwiń" się stąd...
__________________
Życie jest piękne...
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 20:14   #110
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Jasne, ze jest. Mimo to, nic tobie do tego.
I kim ty jestes, zeby kogs oceniac?
Kobietą niewinnego oskaarzonego o przemyt czy handel dragami?
lol

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------



Cytuję i zgłaszam
hahahahahah
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:24   #111
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
hahahahahah
Opowiedz lepiej jakie wrażenia z pieprzenia się w więzieniu, z człowiekiem "niewinnym" oczywiście
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 08:28   #112
jamsinev8
Raczkowanie
 
Avatar jamsinev8
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 30
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
hahaha świetne podsumowanie
dziekuje
__________________
Nawet grzech dobry jesli grzechem nie chce byc do konca...

jamsinev8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:47   #113
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez Paula31814 Pokaż wiadomość
Koleżanko, skoro jesteśmy takimi idiotkami to po co tu weszłaś i chciałaś dyskutować? Wiesz co znaczy słowo dyskusja? Jeśli nie to odsyłam do słownika. Jeśli sądziłaś, że wszystkie będziemy Ci tu bić brawo i zazdrościć tego seksu w kiciu, to przykro mi, że tak się nie stało. Nie mniej jednak zachowaj resztki jakiejś godności (głęboko wierzę, że jeszcze ją masz) i nie wyzywaj tu nikogo tylko grzecznie "zwiń" się stąd...
Haha może się zwinąć
gorsze jest to,że dziecka nie zwinie :P

Zresztą samo pytanie było absurdalne. Dla mnie to zabrzmiało jakby miała kłopot w którym sklepie kupić kukurydzę,bo potrzebuje na obiad..
Widać ,że więzienie to już norma dla naszego społeczeństwa jak codzienność.Szkoda,bo chyba nie o to w tym wszystkim chodziło..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:59   #114
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Seks w wiezieniu

Seks w więzieniu na widzeniu to darmowy pornol dla strażników.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 21:29   #115
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
A co wiezien nie moze juz miec pracy po wyroku? nie znasz naszej sytuacji on akurat ma prace pewna Zostal wrobiony, a prawa przestrzega, wiec nie mozna go nazwac kryminalista. Jak nie znasz do konca sytuacji to najpierw moze spytaj a potem pisz jakie kolwiek oczernienie.. [COLOR="Silver"]

Uwierz mi, w więzieniu sami niewinni siedzą
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 22:47   #116
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Seks w wiezieniu

Za dobrze mają Ci więżniowie.. nie dość że żyją za naszą kasę to jeszcze seksy i mozliwośc intymnych widzeń
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 23:39   #117
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
jestescie wszystkie zalosne.. to mnie was zal.. idiotki
uzasadnisz?
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:07   #118
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Seks w wiezieniu

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
uzasadnisz?
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 05:42   #119
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks w wiezieniu

Szkoda, że ta dziewczynka o wspaniałym i szczęśliwym życiu sobie poszła od nas. Zabawna była. Jej dwa wątki chyba będą wysoko w rankingu najśmieszniejszych w tym roku...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:42   #120
jamsinev8
Raczkowanie
 
Avatar jamsinev8
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 30
Dot.: Seks w wiezieniu

pewnie kuzynka zmienila potajemnie haslo i to bez uzasadnienia !
__________________
Nawet grzech dobry jesli grzechem nie chce byc do konca...

jamsinev8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.